[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Zina 2012/2013, grupa: Kalisz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Mroczeń 28 65 21 2 5 87-28 12 1 1 55-9 9 1 4 32-19
2.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 60 19 3 6 74-28 10 2 2 40-11 9 1 4 34-17
3.  Polonia Kępno 28 57 17 6 5 51-36 8 4 2 25-16 9 2 3 26-20
4.  Stal Pleszew 28 53 16 5 7 66-36 9 1 4 32-13 7 4 3 34-23
5.  Astra Krotoszyn 28 47 15 2 11 55-44 8 1 5 32-23 7 1 6 23-21
6.  Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 28 46 14 4 10 63-42 8 1 5 32-15 6 3 5 31-27 2 3 1 0 1 5-5
7.  Zieloni Koźminek 28 46 14 4 10 56-38 10 2 2 38-17 4 2 8 18-21 2 3 1 0 1 5-5
8.  Czarni Dobrzyca 28 38 10 8 10 36-55 6 4 4 19-21 4 4 6 17-34
9.  Odolanovia Odolanów 28 37 9 10 9 44-48 6 6 2 31-16 3 4 7 13-32
10.  Barycz Janków Przygodzki 28 36 11 3 14 64-50 5 2 7 42-27 6 1 7 22-23
11.  Pogoń Trębaczów 28 35 11 2 15 59-53 7 1 6 37-21 4 1 9 22-32
12.  LKS Czarnylas 28 29 9 2 17 49-74 7 0 7 31-24 2 2 10 18-50
13.  LKS Jankowy 28 21 7 0 21 37-86 3 0 11 20-47 4 0 10 17-39
14.  Olimpia Brzeziny 28 12 4 0 24 24-111 3 0 11 18-41 1 0 13 6-70
15.  Płomień Opatów 28 20 5 5 18 33-69 3 3 8 17-28 2 2 10 16-41
Płomień Opatów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Orzeł Mroczeń    4-0 4-1 2-2 2-1 2-0 2-0 4-0 3-0 1-3 1-0 13-2 6-0 5-0 6-0 
 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce1-0     0-1 5-1 2-1 2-2 3-1 1-1 3-0 2-3 2-0 3-1 5-0 5-0 6-0 
 3 Polonia Kępno0-2 0-5     2-0 2-0 4-2 1-1 3-1 1-1 1-0 1-1 4-1 2-0 2-0 2-2 
 4 Stal Pleszew1-0 2-0 1-3     6-0 0-2 1-2 0-1 1-1 2-1 2-1 5-1 3-0* 5-1 3-0* 
 5 Astra Krotoszyn1-2 1-2 0-2 4-6     4-1 3-1 2-1 2-2 0-1 2-1 5-1 2-1 3-0 3-2 
 6 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie2-3 0-2 0-1 1-0 1-2     3-2 5-1 0-0 2-3 2-0 2-1 3-0 8-0 3-0* 
 7 Zieloni Koźminek3-0* 4-1 4-0 0-2 1-2 3-2     1-1 2-1 4-2 6-2 2-2 3-1 2-1 3-0* 
 8 Czarni Dobrzyca3-2 1-0 2-3 1-1 0-2 0-5 2-1     0-3* 0-0 4-1 0-0 3-1 2-1 1-1 
 9 Odolanovia Odolanów3-3 1-1 0-0 3-3 0-0 0-1 2-0 1-1     3-1 3-2 4-1 2-3 6-0 3-0* 
 10 Barycz Janków Przygodzki1-4 1-2 2-2 1-3 1-4 3-3 0-1 5-1 3-0     1-2 4-0 7-0 13-1 0-4 
 11 Pogoń Trębaczów1-2 1-2 2-3 1-3 3-1 4-0 2-0 2-2 6-0 4-1     0-2 0-5 8-0 3-0* 
 12 LKS Czarnylas0-1 0-1 3-2 2-4 3-2 3-5 1-0 6-0 1-2 2-0 2-3     2-0 6-0 0-4 
 13 LKS Jankowy1-5 1-7 0-1 0-3 0-4 2-4 0-5 1-2 4-1 0-3 1-5 4-2     1-2 5-3 
 14 Olimpia Brzeziny2-5 1-8 2-4 0-5 0-1 0-4 0-3 1-2 0-1 2-1 2-3 4-1 1-3     3-0* 
 15 Płomień Opatów0-3* 0-3* 0-3* 1-1 0-3* 0-0 1-1 2-3 6-1 0-3* 3-1 0-3* 0-3* 4-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pauza: LKS Czarnylas.
 
Płomień Opatów 2-3 Czarni Dobrzyca 12 sierpnia, 11:00
Olimpia Brzeziny 0-1 Astra Krotoszyn 12 sierpnia, 11:00
w Kaliszu; na stadionie Prosny
Pogoń Trębaczów 2-3 Polonia Kępno 12 sierpnia, 11:00
LKS Jankowy 0-3 Stal Pleszew 12 sierpnia, 16:00
Odolanovia Odolanów 3-1 Barycz Janków Przygodzki 12 sierpnia, 17:00
Orzeł Mroczeń 2-0 Zieloni Koźminek 12 sierpnia, 16:00
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 12 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Pogoń Trębaczów.
 
Czarni Dobrzyca 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 sierpnia, 16:00
Zieloni Koźminek 3-2 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 15 sierpnia, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 1-4 Orzeł Mroczeń 15 sierpnia, 16:00
Stal Pleszew 1-1 Odolanovia Odolanów 15 sierpnia, 16:00
Polonia Kępno 2-0 LKS Jankowy 15 sierpnia, 16:00
Astra Krotoszyn 5-1 LKS Czarnylas 15 sierpnia, 16:00
Płomień Opatów 4-0 Olimpia Brzeziny 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Pauza: LKS Jankowy.
 
Olimpia Brzeziny 1-2 Czarni Dobrzyca 19 sierpnia, 11:00
w Kaliszu; na stadionie Prosny
LKS Czarnylas 0-4 Płomień Opatów 18 sierpnia, 17:30
Pogoń Trębaczów 3-1 Astra Krotoszyn 19 sierpnia, 11:00
Odolanovia Odolanów 0-0 Polonia Kępno 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Mroczeń 2-2 Stal Pleszew 19 sierpnia, 16:00
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2-3 Barycz Janków Przygodzki 19 sierpnia, 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 Zieloni Koźminek 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Pauza: Odolanovia Odolanów.
 
Czarni Dobrzyca 2-1 Zieloni Koźminek 26 sierpnia, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 26 sierpnia, 11:00
Stal Pleszew 0-2 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 26 sierpnia, 16:00
Polonia Kępno 0-2 Orzeł Mroczeń 26 sierpnia, 11:00
Astra Krotoszyn 2-1 LKS Jankowy 24 sierpnia, 18:00
Płomień Opatów 3-1 Pogoń Trębaczów 26 sierpnia, 11:00
Olimpia Brzeziny 4-1 LKS Czarnylas 26 sierpnia, 16:00
w Kaliszu; na stadionie Prosny

Kolejka 5 - 1-2 września

Pauza: Orzeł Mroczeń.
 
LKS Czarnylas 6-0 Czarni Dobrzyca 2 września, 15:00
Pogoń Trębaczów 8-0 Olimpia Brzeziny 2 września, 11:00
LKS Jankowy 5-3 Płomień Opatów 1 września, 17:00
Odolanovia Odolanów 0-0 Astra Krotoszyn 2 września, 17:00
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-1 Polonia Kępno 2 września, 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5-1 Stal Pleszew 2 września, 16:00
Zieloni Koźminek 4-2 Barycz Janków Przygodzki 2 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Pauza: Gorzyczanka Gorzyce Wielkie.
 
Czarni Dobrzyca 0-0 Barycz Janków Przygodzki 9 września, 11:00
Stal Pleszew 1-2 Zieloni Koźminek 9 września, 16:00
Polonia Kępno 0-5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 września, 11:00
Astra Krotoszyn 1-2 Orzeł Mroczeń 9 września, 16:00
Płomień Opatów 6-1 Odolanovia Odolanów 9 września, 11:00
Olimpia Brzeziny 1-3 LKS Jankowy 8 września, 16:30
w Kaliszu; na stadionie Prosny
LKS Czarnylas 2-3 Pogoń Trębaczów 9 września, 15:00

Kolejka 7 - 14-16 września

Pauza: Pogoń Nowe Skalmierzyce.
 
Pogoń Trębaczów 2-2 Czarni Dobrzyca 16 września, 11:00
LKS Jankowy 4-2 LKS Czarnylas 19 września, 17:15
Odolanovia Odolanów 6-0 Olimpia Brzeziny 16 września, 16:00
Orzeł Mroczeń 6-0 Płomień Opatów 14 września, 17:30
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 1-2 Astra Krotoszyn 16 września, 12:00
Zieloni Koźminek 4-0 Polonia Kępno 16 września, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 1-3 Stal Pleszew 16 września, 11:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Pauza: Zieloni Koźminek.
 
Czarni Dobrzyca 1-1 Stal Pleszew 23 września, 11:00
Polonia Kępno 1-0 Barycz Janków Przygodzki 23 września, 11:00
Astra Krotoszyn 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 23 września, 16:00
Płomień Opatów 0-0 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 23 września, 11:00
Olimpia Brzeziny 2-5 Orzeł Mroczeń 23 września, 16:00
w Kaliszu; na stadionie Prosny
LKS Czarnylas 1-2 Odolanovia Odolanów 23 września, 15:00
Pogoń Trębaczów 0-5 LKS Jankowy 23 września, 11:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Pauza: Barycz Janków Przygodzki.
 
LKS Jankowy 1-2 Czarni Dobrzyca 30 września, 15:30
Odolanovia Odolanów 3-2 Pogoń Trębaczów 30 września, 15:30
Orzeł Mroczeń 13-2 LKS Czarnylas 30 września, 15:30
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 8-0 Olimpia Brzeziny 30 września, 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 6-0 Płomień Opatów 30 września, 15:30
Zieloni Koźminek 1-2 Astra Krotoszyn 30 września, 15:30
Stal Pleszew 1-3 Polonia Kępno 30 września, 15:30

Kolejka 10 - 6-7 października

Pauza: Stal Pleszew.
 
Czarni Dobrzyca 2-3 Polonia Kępno 7 października, 11:00
Astra Krotoszyn 0-1 Barycz Janków Przygodzki 7 października, 15:00
Płomień Opatów 1-1 Zieloni Koźminek 7 października, 11:00
Olimpia Brzeziny 1-8 Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 października, 11:00
w Kaliszu; na stadionie Prosny
LKS Czarnylas 3-5 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 7 października, 15:00
Pogoń Trębaczów 1-2 Orzeł Mroczeń 7 października, 11:00
LKS Jankowy 4-1 Odolanovia Odolanów 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Pauza: Polonia Kępno.
 
Odolanovia Odolanów 1-1 Czarni Dobrzyca 14 października, 15:00
Orzeł Mroczeń 6-0 LKS Jankowy 14 października, 15:00
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2-0 Pogoń Trębaczów 14 października, 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 LKS Czarnylas 14 października, 15:00
Zieloni Koźminek 2-1 Olimpia Brzeziny 14 października, 15:00
Barycz Janków Przygodzki 0-4 Płomień Opatów 13 października, 16:00
w Opatowie
Stal Pleszew 6-0 Astra Krotoszyn 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Pauza: Czarni Dobrzyca.
 
Astra Krotoszyn 0-2 Polonia Kępno 21 października, 15:00
Płomień Opatów 1-1 Stal Pleszew 21 października, 11:00
Olimpia Brzeziny 2-1 Barycz Janków Przygodzki 21 października, 15:00
w Kaliszu; na stadionie Prosny
LKS Czarnylas 1-0 Zieloni Koźminek 21 października, 15:00
Pogoń Trębaczów 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 21 października, 11:00
LKS Jankowy 2-4 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 21 października, 15:00
Odolanovia Odolanów 3-3 Orzeł Mroczeń 25 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (21 października, 15:00) przerwany w 48. minucie przy stanie 2-1 z powodu gęstej mgły / w drugim terminie dokończony

Kolejka 13 - 27-28 października

Pauza: Astra Krotoszyn.
 
Orzeł Mroczeń 4-0 Czarni Dobrzyca 28 października, 14:00
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-0 Odolanovia Odolanów 28 października, 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5-0 LKS Jankowy 28 października, 14:00
Zieloni Koźminek 6-2 Pogoń Trębaczów 28 października, 14:00
Stal Pleszew 5-1 Olimpia Brzeziny 28 października, 14:00
Polonia Kępno 2-2 Płomień Opatów 31 października, 19:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) mecz przerwany po I połowie przy stanie 0-1 z powodu opadów śniegu / w drugim terminie dokończony
LKS Czarnylas 2-0 Barycz Janków Przygodzki 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Pauza: Płomień Opatów.
 
Czarni Dobrzyca 0-2 Astra Krotoszyn 4 listopada, 11:00
Olimpia Brzeziny 2-4 Polonia Kępno 4 listopada, 11:00
w Kaliszu; na stadionie Prosny
LKS Czarnylas 2-4 Stal Pleszew 4 listopada, 14:00
Pogoń Trębaczów 4-1 Barycz Janków Przygodzki 4 listopada, 11:00
LKS Jankowy 0-5 Zieloni Koźminek 4 listopada, 14:00
Odolanovia Odolanów 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 listopada, 14:00
Orzeł Mroczeń 2-0 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Pauza: Olimpia Brzeziny.
 
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 5-1 Czarni Dobrzyca 11 listopada, 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 Orzeł Mroczeń 11 listopada, 14:00
Zieloni Koźminek 2-1 Odolanovia Odolanów 11 listopada, 14:00
Stal Pleszew 2-1 Pogoń Trębaczów 11 listopada, 14:00
Polonia Kępno 4-1 LKS Czarnylas 11 listopada, 11:00
Astra Krotoszyn 3-2 Płomień Opatów 11 listopada, 14:00
LKS Jankowy 0-3 Barycz Janków Przygodzki 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Pauza: LKS Czarnylas.
 
Czarni Dobrzyca 1-1 Płomień Opatów 18 listopada, 11:00
Astra Krotoszyn 3-0 Olimpia Brzeziny 18 listopada, 11:00
Polonia Kępno 1-1 Pogoń Trębaczów 17 listopada, 14:00
Stal Pleszew 3-0 LKS Jankowy 18 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Barycz Janków Przygodzki 3-0 Odolanovia Odolanów 18 listopada, 11:00
Zieloni Koźminek 3-0 Orzeł Mroczeń 18 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-2 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 18 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 16-17 marca

Pauza: Pogoń Trębaczów.
 
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Czarni Dobrzyca 6 czerwca
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (30 maja, 17:00) przerwany przy stanie 1-1 z powodu obfitych opadów deszczu / w trzecim terminie dokończony
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 3-2 Zieloni Koźminek 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Mroczeń 1-3 Barycz Janków Przygodzki 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Odolanovia Odolanów 3-3 Stal Pleszew 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Jankowy 0-1 Polonia Kępno 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Czarnylas 3-2 Astra Krotoszyn 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia Brzeziny 3-0 Płomień Opatów
(wo)

Kolejka 18 - 23-24 marca

Pauza: LKS Jankowy.
 
Czarni Dobrzyca 2-1 Olimpia Brzeziny 16 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Opatów 0-3 LKS Czarnylas
(wo)
Astra Krotoszyn 2-1 Pogoń Trębaczów 16 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Kępno 1-1 Odolanovia Odolanów 16 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Pleszew 1-0 Orzeł Mroczeń 16 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Barycz Janków Przygodzki 3-3 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 16 czerwca, 16:00
w Szczurach / w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zieloni Koźminek 4-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 30 marca

Pauza: Odolanovia Odolanów.
 
Zieloni Koźminek 1-1 Czarni Dobrzyca 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-3 Barycz Janków Przygodzki 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 1-0 Stal Pleszew 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Mroczeń 4-1 Polonia Kępno 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Jankowy 0-4 Astra Krotoszyn 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Trębaczów 3-0 Płomień Opatów
(wo)
LKS Czarnylas 6-0 Olimpia Brzeziny 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 6-7 kwietnia

Pauza: Orzeł Mroczeń.
 
Czarni Dobrzyca 0-0 LKS Czarnylas 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Brzeziny 2-3 Pogoń Trębaczów 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) w Kaliszu, na stadionie Prosny odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Opatów 0-3 LKS Jankowy
(wo)
Astra Krotoszyn 2-2 Odolanovia Odolanów 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Kępno 4-2 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 7 kwietnia, 11:00
Stal Pleszew 2-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Barycz Janków Przygodzki 0-1 Zieloni Koźminek 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) w Szczurach odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 13-14 kwietnia

Pauza: Gorzyczanka Gorzyce Wielkie.
 
Barycz Janków Przygodzki 5-1 Czarni Dobrzyca 14 kwietnia, 16:00
Zieloni Koźminek 0-2 Stal Pleszew 14 kwietnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-1 Polonia Kępno 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Mroczeń 2-1 Astra Krotoszyn 14 kwietnia, 16:00
Odolanovia Odolanów 3-0 Płomień Opatów
(wo)
LKS Jankowy 1-2 Olimpia Brzeziny 14 kwietnia, 16:00
Pogoń Trębaczów 0-2 LKS Czarnylas 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 20-21 kwietnia

Pauza: Pogoń Nowe Skalmierzyce.
 
Czarni Dobrzyca 4-1 Pogoń Trębaczów 21 kwietnia, 11:00
LKS Czarnylas 2-0 LKS Jankowy 21 kwietnia, 16:00
Olimpia Brzeziny 0-1 Odolanovia Odolanów 21 kwietnia, 16:00
w Kaliszu; na stadionie Prosny
Płomień Opatów 0-3 Orzeł Mroczeń
(wo)
Astra Krotoszyn 4-1 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 21 kwietnia, 16:00
Polonia Kępno 1-1 Zieloni Koźminek 21 kwietnia, 11:00
Stal Pleszew 2-1 Barycz Janków Przygodzki 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 27-28 kwietnia

Pauza: Zieloni Koźminek.
 
Stal Pleszew 0-1 Czarni Dobrzyca 28 kwietnia, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 2-2 Polonia Kępno 28 kwietnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 Astra Krotoszyn 28 kwietnia, 16:00
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 3-0 Płomień Opatów
(wo)
Orzeł Mroczeń 5-0 Olimpia Brzeziny 28 kwietnia, 16:00
Odolanovia Odolanów 4-1 LKS Czarnylas 28 kwietnia, 16:00
LKS Jankowy 1-5 Pogoń Trębaczów 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 1 maja

Pauza: Barycz Janków Przygodzki.
 
Czarni Dobrzyca 3-1 LKS Jankowy 1 maja, 11:00
Pogoń Trębaczów 6-0 Odolanovia Odolanów 1 maja, 11:00
LKS Czarnylas 0-1 Orzeł Mroczeń 1 maja, 16:00
Olimpia Brzeziny 0-4 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 1 maja, 16:00
Płomień Opatów 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce
(wo)
Astra Krotoszyn 3-1 Zieloni Koźminek 1 maja, 16:00
Polonia Kępno 2-0 Stal Pleszew 1 maja, 16:00

Kolejka 25 - 4-5 maja

Pauza: Stal Pleszew.
 
Polonia Kępno 3-1 Czarni Dobrzyca 5 maja, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 1-4 Astra Krotoszyn 5 maja, 11:00
Zieloni Koźminek 3-0 Płomień Opatów
(wo)
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5-0 Olimpia Brzeziny 5 maja, 16:00
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2-1 LKS Czarnylas 5 maja, 13:00
Orzeł Mroczeń 1-0 Pogoń Trębaczów 5 maja, 16:00
Odolanovia Odolanów 2-3 LKS Jankowy 5 maja, 16:00

Kolejka 26 - 11-12 maja

Pauza: Polonia Kępno.
 
Czarni Dobrzyca 0-3 Odolanovia Odolanów 12 maja, 11:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Jankowy 1-5 Orzeł Mroczeń 12 maja, 16:00
Pogoń Trębaczów 4-0 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 12 maja, 11:00
LKS Czarnylas 0-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 12 maja, 16:00
Olimpia Brzeziny 0-3 Zieloni Koźminek 12 maja, 16:00
Płomień Opatów 0-3 Barycz Janków Przygodzki
(wo)
Astra Krotoszyn 4-6 Stal Pleszew 12 maja, 16:00

Kolejka 27 - 18-19 maja

Pauza: Czarni Dobrzyca.
 
Polonia Kępno 2-0 Astra Krotoszyn 19 maja, 11:00
Stal Pleszew 3-0 Płomień Opatów
(wo)
Barycz Janków Przygodzki 13-1 Olimpia Brzeziny 19 maja, 11:00
Zieloni Koźminek 2-2 LKS Czarnylas 8 maja, 18:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 Pogoń Trębaczów 19 maja, 16:00
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 3-0 LKS Jankowy 19 maja, 13:00
Orzeł Mroczeń 3-0 Odolanovia Odolanów 19 maja, 16:00

Kolejka 28 - 25-26 maja

Pauza: Astra Krotoszyn.
 
Barycz Janków Przygodzki 4-0 LKS Czarnylas 26 maja, 11:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3, potem anulowany
Czarni Dobrzyca 3-2 Orzeł Mroczeń 26 maja, 11:00
Odolanovia Odolanów 0-1 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 25 maja, 17:00
LKS Jankowy 1-7 Pogoń Nowe Skalmierzyce 26 maja, 16:00
Pogoń Trębaczów 2-0 Zieloni Koźminek 26 maja, 11:00
Olimpia Brzeziny 0-5 Stal Pleszew 26 maja, 16:00
Płomień Opatów 0-3 Polonia Kępno
(wo)

Kolejka 29 - 2 czerwca

Pauza: Płomień Opatów.
 
Astra Krotoszyn 2-1 Czarni Dobrzyca 2 czerwca, 16:00
Polonia Kępno 2-0 Olimpia Brzeziny 2 czerwca, 11:00
Stal Pleszew 5-1 LKS Czarnylas 2 czerwca, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 1-2 Pogoń Trębaczów 2 czerwca, 11:00
Zieloni Koźminek 3-1 LKS Jankowy 2 czerwca, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 Odolanovia Odolanów 2 czerwca, 16:00
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2-3 Orzeł Mroczeń 2 czerwca, 13:00

Kolejka 30 - 9 czerwca

Pauza: Olimpia Brzeziny.
 
Barycz Janków Przygodzki 7-0 LKS Jankowy 9 czerwca, 11:00
Czarni Dobrzyca 0-5 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 9 czerwca, 11:00
Orzeł Mroczeń 4-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 czerwca, 16:00
Odolanovia Odolanów 2-0 Zieloni Koźminek 9 czerwca, 16:00
Pogoń Trębaczów 1-3 Stal Pleszew 9 czerwca, 11:00
LKS Czarnylas 3-2 Polonia Kępno 9 czerwca, 16:00
Płomień Opatów 0-3 Astra Krotoszyn
(wo)

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (południe))

IV liga 2012/2013 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2012/2013 (Konin)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Leszno)

Klasa A Zina 2012/2013 (Kalisz I)
Klasa A Zina 2012/2013 (Kalisz II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas