[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A Zina 2012/2013, grupa: Kalisz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Trzcinica 26 57 17 6 3 73-27 10 3 0 42-10 7 3 3 31-17
2.  Sokół Bralin 26 52 16 4 6 81-35 9 1 3 49-13 7 3 3 32-22
3.  Strażak Słupia 26 45 13 6 7 49-44 8 2 3 30-23 5 4 4 19-21
4.  Zefka Kobyla Góra 26 43 11 10 5 64-40 6 4 3 28-16 5 6 2 36-24
5.  Pelikan Grabów nad Prosną 26 41 12 5 9 49-35 8 3 2 29-12 4 2 7 20-23
6.  OKS Ostrów Wielkopolski 26 39 11 6 9 71-49 7 2 4 49-26 4 4 5 22-23
7.  GKS Rychtal/Skoroszów 26 38 10 8 8 54-50 5 5 3 23-23 5 3 5 31-27
8.  Sokół Świba 26 36 10 6 10 58-51 4 5 4 28-20 6 1 6 30-31
9.  LZS Czajków 26 31 9 4 13 51-56 6 3 4 34-28 3 1 9 17-28
10.  Victoria Laski 26 29 8 5 13 47-73 4 1 8 26-39 4 4 5 21-34
11.  Zawisza Łęka Opatowska 26 28 8 4 14 49-63 7 2 4 32-21 1 2 10 17-42
12.  LZS Siedlików 26 23 7 2 17 44-82 5 2 6 27-30 2 0 11 17-52 2 3 1 0 1 2-2
13.  KS Hanulin 26 23 6 5 15 35-85 5 1 7 21-31 1 4 8 14-54 2 3 1 0 1 2-2
14.  Lilia Mikstat 26 21 4 9 13 35-70 3 6 4 21-29 1 3 9 14-41
KS Hanulin rozgrywa swoje mecze w Kępnie na stadionie OSiR-u.
OKS Ostrów Wielkopolski rozgrywa swoje mecze na boisku przy ul. Krotoszyńskiej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LZS Trzcinica    3-0 2-0 2-2 1-0 2-2 1-0 4-0 3-0 3-3 2-0 6-1 6-0 7-2 
 2 Sokół Bralin1-2     2-3 1-1 0-2 3-2 4-2 4-1 4-0 4-0 8-0 5-0 5-0 8-0 
 3 Strażak Słupia0-1 3-6     2-1 2-1 1-0 3-2 4-2 2-2 4-1 1-0 4-2 3-3 1-2 
 4 Zefka Kobyla Góra1-0 3-3 1-1     3-0 0-2 3-3 1-2 3-1 0-2 2-1 8-1 3-0 0-0 
 5 Pelikan Grabów nad Prosną1-1 1-1 2-1 2-1     1-1 1-3 1-2 2-0 3-1 2-0 4-0 8-1 1-0 
 6 OKS Ostrów Wielkopolski2-2 4-5 3-0 2-6 1-3     2-2 0-3 4-1 11-0 5-1 6-2 5-0 4-1 
 7 GKS Rychtal/Skoroszów0-0 0-3* 1-1 1-1 2-5 3-1     1-0 2-1 2-5 6-2 2-1 1-1 2-2 
 8 Sokół Świba3-1 0-1 0-2 3-4 0-0 5-2 1-1     0-4 2-2 1-1 6-0 2-2 5-0 
 9 LZS Czajków4-2 1-0 6-1 5-5 2-1 1-3 2-4 1-2     1-2 4-4 1-0 4-2 2-2 
 10 Victoria Laski1-5 1-4 1-2 1-1 3-2 0-2 1-3 3-6 1-6     0-5 5-1 6-0 3-2 
 11 Zawisza Łęka Opatowska1-2 2-3 0-0 2-5 4-0 1-1 0-3 4-1 3-1 2-1     3-2 7-0 3-2 
 12 LZS Siedlików1-5 2-2 3-4 1-3 1-3 0-2 4-3 6-5 2-0 1-1 3-1     0-1 3-0 
 13 KS Hanulin1-3 1-4 0-4 1-5 3-2 4-2 1-2 0-4 2-0 0-0 5-2 1-2     2-1 
 14 Lilia Mikstat1-7 1-0 0-0 1-1 1-1 2-2 4-3 2-2 0-1 1-3 3-0 1-5 4-4     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

KS Hanulin 2-0 LZS Czajków 19 sierpnia, 16:00
Victoria Laski 1-1 Zefka Kobyla Góra 19 sierpnia, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 4-0 Pelikan Grabów nad Prosną 19 sierpnia, 11:00
Strażak Słupia 4-2 Sokół Świba 19 sierpnia, 16:00
GKS Rychtal/Skoroszów 2-1 LZS Siedlików 19 sierpnia, 16:00
OKS Ostrów Wielkopolski 2-2 LZS Trzcinica 19 sierpnia, 16:00
Lilia Mikstat 1-0 Sokół Bralin 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

LZS Czajków 1-0 Sokół Bralin 26 sierpnia, 16:00
LZS Trzcinica 7-2 Lilia Mikstat 26 sierpnia, 16:00
LZS Siedlików 0-2 OKS Ostrów Wielkopolski 26 sierpnia, 12:00
Sokół Świba 1-1 GKS Rychtal/Skoroszów 26 sierpnia, 16:00
Pelikan Grabów nad Prosną 2-1 Strażak Słupia 26 sierpnia, 16:00
KS Hanulin 0-0 Victoria Laski 29 sierpnia, 18:00
Zawisza Łęka Opatowska 2-5 Zefka Kobyla Góra 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Victoria Laski 1-6 LZS Czajków 2 września, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 7-0 KS Hanulin 2 września, 11:00
Strażak Słupia 2-1 Zefka Kobyla Góra 2 września, 16:00
GKS Rychtal/Skoroszów 2-5 Pelikan Grabów nad Prosną 2 września, 16:00
OKS Ostrów Wielkopolski 0-3 Sokół Świba 1 września, 17:00
Lilia Mikstat 1-5 LZS Siedlików 2 września, 16:00
Sokół Bralin 1-2 LZS Trzcinica 1 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

LZS Czajków 4-2 LZS Trzcinica 9 września, 16:00
LZS Siedlików 2-2 Sokół Bralin 9 września, 12:00
Sokół Świba 5-0 Lilia Mikstat 9 września, 16:00
Pelikan Grabów nad Prosną 1-1 OKS Ostrów Wielkopolski 9 września, 16:00
Zefka Kobyla Góra 3-3 GKS Rychtal/Skoroszów 9 września, 16:00
KS Hanulin 0-4 Strażak Słupia 9 września, 16:00
Victoria Laski 0-5 Zawisza Łęka Opatowska 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Zawisza Łęka Opatowska 3-1 LZS Czajków 16 września, 11:00
Strażak Słupia 4-1 Victoria Laski 16 września, 16:00
GKS Rychtal/Skoroszów 1-1 KS Hanulin 16 września, 16:00
OKS Ostrów Wielkopolski 2-6 Zefka Kobyla Góra 16 września, 16:00
Lilia Mikstat 1-1 Pelikan Grabów nad Prosną 16 września, 11:00
Sokół Bralin 4-1 Sokół Świba 16 września, 11:00
LZS Trzcinica 6-1 LZS Siedlików 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

LZS Czajków 1-0 LZS Siedlików 23 września, 11:00
Sokół Świba 3-1 LZS Trzcinica 23 września, 16:00
Pelikan Grabów nad Prosną 1-1 Sokół Bralin 23 września, 16:00
Zefka Kobyla Góra 0-0 Lilia Mikstat 23 września, 16:00
KS Hanulin 4-2 OKS Ostrów Wielkopolski 23 września, 16:00
Victoria Laski 1-3 GKS Rychtal/Skoroszów 23 września, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 0-0 Strażak Słupia 23 września, 11:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Strażak Słupia 2-2 LZS Czajków 30 września, 15:00
GKS Rychtal/Skoroszów 6-2 Zawisza Łęka Opatowska 30 września, 15:00
OKS Ostrów Wielkopolski 11-0 Victoria Laski 30 września, 15:00
Lilia Mikstat 4-4 KS Hanulin 30 września, 11:00
Sokół Bralin 1-1 Zefka Kobyla Góra 30 września, 11:00
LZS Trzcinica 1-0 Pelikan Grabów nad Prosną 30 września, 15:00
LZS Siedlików 6-5 Sokół Świba 30 września, 12:00

Kolejka 8 - 6-7 października

LZS Czajków 1-2 Sokół Świba 7 października, 11:00
Pelikan Grabów nad Prosną 4-0 LZS Siedlików 7 października, 15:00
Zefka Kobyla Góra 1-0 LZS Trzcinica 7 października, 15:00
KS Hanulin 1-4 Sokół Bralin 7 października, 15:00
Victoria Laski 3-2 Lilia Mikstat 7 października, 15:00
Zawisza Łęka Opatowska 1-1 OKS Ostrów Wielkopolski 7 października, 11:00
Strażak Słupia 3-2 GKS Rychtal/Skoroszów 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

GKS Rychtal/Skoroszów 2-1 LZS Czajków 14 października, 15:00
OKS Ostrów Wielkopolski 3-0 Strażak Słupia 14 października, 15:00
Lilia Mikstat 3-0 Zawisza Łęka Opatowska 14 października, 11:00
Sokół Bralin 4-0 Victoria Laski 14 października, 11:00
LZS Trzcinica 6-0 KS Hanulin 14 października, 15:00
LZS Siedlików 1-3 Zefka Kobyla Góra 14 października, 12:00
Sokół Świba 0-0 Pelikan Grabów nad Prosną 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

LZS Czajków 2-1 Pelikan Grabów nad Prosną 21 października, 11:00
Zefka Kobyla Góra 1-2 Sokół Świba 21 października, 14:30
KS Hanulin 1-2 LZS Siedlików 21 października, 14:30
Victoria Laski 1-5 LZS Trzcinica 21 października, 14:30
Zawisza Łęka Opatowska 2-3 Sokół Bralin 21 października, 11:00
Strażak Słupia 1-2 Lilia Mikstat 21 października, 14:30
GKS Rychtal/Skoroszów 3-1 OKS Ostrów Wielkopolski 21 października, 14:30

Kolejka 11 - 27-28 października

OKS Ostrów Wielkopolski 4-1 LZS Czajków 28 października, 14:00
Lilia Mikstat 4-3 GKS Rychtal/Skoroszów 28 października, 11:00
Sokół Bralin 2-3 Strażak Słupia 25 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany
LZS Trzcinica 2-0 Zawisza Łęka Opatowska 24 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany
LZS Siedlików 1-1 Victoria Laski 25 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 12:00) odwołany
Sokół Świba 2-2 KS Hanulin 24 października, 14:00
Pelikan Grabów nad Prosną 2-1 Zefka Kobyla Góra 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

LZS Czajków 5-5 Zefka Kobyla Góra 4 listopada, 11:00
KS Hanulin 3-2 Pelikan Grabów nad Prosną 4 listopada, 14:00
Victoria Laski 3-6 Sokół Świba 4 listopada, 14:00
Zawisza Łęka Opatowska 3-2 LZS Siedlików 4 listopada, 11:00
Strażak Słupia 0-1 LZS Trzcinica 4 listopada, 14:00
GKS Rychtal/Skoroszów 0-3 Sokół Bralin 4 listopada, 14:00
(wo)
przerwany w 78. minucie przy stanie 1-2 z powodu wtargnięcia kibiców gospodarzy na boisko
OKS Ostrów Wielkopolski 4-1 Lilia Mikstat 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Lilia Mikstat 0-1 LZS Czajków 11 listopada, 11:00
Sokół Bralin 3-2 OKS Ostrów Wielkopolski 11 listopada, 11:00
LZS Trzcinica 1-0 GKS Rychtal/Skoroszów 11 listopada, 14:00
LZS Siedlików 3-4 Strażak Słupia 11 listopada, 12:00
Sokół Świba 1-1 Zawisza Łęka Opatowska 11 listopada, 14:00
Pelikan Grabów nad Prosną 3-1 Victoria Laski 11 listopada, 14:00
Zefka Kobyla Góra 3-0 KS Hanulin 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 17-18 listopada

LZS Czajków 4-2 KS Hanulin 18 listopada, 11:00
Zefka Kobyla Góra 0-2 Victoria Laski 18 listopada, 14:00
Pelikan Grabów nad Prosną 2-0 Zawisza Łęka Opatowska 18 listopada, 14:00
Sokół Świba 0-2 Strażak Słupia 18 listopada, 14:00
LZS Siedlików 4-3 GKS Rychtal/Skoroszów 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 12:00) odwołany / w drugim terminie (17 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w trzecim terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Trzcinica 2-2 OKS Ostrów Wielkopolski 18 listopada, 14:00
Sokół Bralin 8-0 Lilia Mikstat 18 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 23-24 marca

Zefka Kobyla Góra 2-1 Zawisza Łęka Opatowska 16 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Bralin 4-0 LZS Czajków 16 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lilia Mikstat 1-7 LZS Trzcinica 16 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
OKS Ostrów Wielkopolski 6-2 LZS Siedlików 16 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Rychtal/Skoroszów 1-0 Sokół Świba 16 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Słupia 2-1 Pelikan Grabów nad Prosną 16 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Laski 6-0 KS Hanulin 16 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 30 maja-7 kwietnia

LZS Czajków 1-2 Victoria Laski 23 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Hanulin 5-2 Zawisza Łęka Opatowska 23 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zefka Kobyla Góra 1-1 Strażak Słupia 23 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pelikan Grabów nad Prosną 1-3 GKS Rychtal/Skoroszów 23 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Świba 5-2 OKS Ostrów Wielkopolski 23 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Siedlików 3-0 Lilia Mikstat 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Trzcinica 3-0 Sokół Bralin 30 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

LZS Trzcinica 3-0 LZS Czajków 14 kwietnia, 16:00
Sokół Bralin 5-0 LZS Siedlików 14 kwietnia, 16:00
Lilia Mikstat 2-2 Sokół Świba 14 kwietnia, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 1-3 Pelikan Grabów nad Prosną 14 kwietnia, 16:00
GKS Rychtal/Skoroszów 1-1 Zefka Kobyla Góra 14 kwietnia, 16:00
Strażak Słupia 3-3 KS Hanulin 14 kwietnia, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 2-1 Victoria Laski 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 20-21 kwietnia

LZS Czajków 4-4 Zawisza Łęka Opatowska 21 kwietnia, 16:00
Victoria Laski 1-2 Strażak Słupia 20 kwietnia, 16:00
KS Hanulin 1-2 GKS Rychtal/Skoroszów 21 kwietnia, 16:00
Zefka Kobyla Góra 0-2 OKS Ostrów Wielkopolski 21 kwietnia, 16:00
Pelikan Grabów nad Prosną 1-0 Lilia Mikstat 21 kwietnia, 16:00
Sokół Świba 0-1 Sokół Bralin 21 kwietnia, 16:00
LZS Siedlików 1-5 LZS Trzcinica 21 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

LZS Siedlików 2-0 LZS Czajków 28 kwietnia, 12:00
LZS Trzcinica 4-0 Sokół Świba 28 kwietnia, 16:00
Sokół Bralin 0-2 Pelikan Grabów nad Prosną 28 kwietnia, 11:00
Lilia Mikstat 1-1 Zefka Kobyla Góra 28 kwietnia, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 5-0 KS Hanulin 28 kwietnia, 16:00
GKS Rychtal/Skoroszów 2-5 Victoria Laski 28 kwietnia, 16:00
Strażak Słupia 1-0 Zawisza Łęka Opatowska 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 1 maja

LZS Czajków 6-1 Strażak Słupia 1 maja, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 0-3 GKS Rychtal/Skoroszów 1 maja, 11:00
Victoria Laski 0-2 OKS Ostrów Wielkopolski 1 maja, 16:00
KS Hanulin 2-1 Lilia Mikstat 1 maja, 13:45
Zefka Kobyla Góra 3-3 Sokół Bralin 1 maja, 16:00
Pelikan Grabów nad Prosną 1-1 LZS Trzcinica 1 maja, 16:00
Sokół Świba 6-0 LZS Siedlików 1 maja, 16:00

Kolejka 21 - 4-5 maja

Sokół Świba 0-4 LZS Czajków 5 maja, 16:00
LZS Siedlików 1-3 Pelikan Grabów nad Prosną 5 maja, 12:00
LZS Trzcinica 2-2 Zefka Kobyla Góra 5 maja, 16:00
Sokół Bralin 5-0 KS Hanulin 5 maja, 16:00
lub 4-0
Lilia Mikstat 1-3 Victoria Laski 5 maja, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 5-1 Zawisza Łęka Opatowska 5 maja, 16:00
GKS Rychtal/Skoroszów 1-1 Strażak Słupia 5 maja, 16:00

Kolejka 22 - 11-12 maja

LZS Czajków 2-4 GKS Rychtal/Skoroszów 12 maja, 16:00
Strażak Słupia 1-0 OKS Ostrów Wielkopolski 12 maja, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 3-2 Lilia Mikstat 12 maja, 11:00
Victoria Laski 1-4 Sokół Bralin 12 maja, 16:00
KS Hanulin 1-3 LZS Trzcinica 12 maja, 16:00
Zefka Kobyla Góra 8-1 LZS Siedlików 12 maja, 16:00
Pelikan Grabów nad Prosną 1-2 Sokół Świba 12 maja, 16:00

Kolejka 23 - 18-19 maja

Pelikan Grabów nad Prosną 2-0 LZS Czajków 19 maja, 16:00
Sokół Świba 3-4 Zefka Kobyla Góra 19 maja, 16:00
LZS Siedlików 0-1 KS Hanulin 19 maja, 12:00
LZS Trzcinica 3-3 Victoria Laski 19 maja, 16:00
Sokół Bralin 8-0 Zawisza Łęka Opatowska 19 maja, 16:00
Lilia Mikstat 0-0 Strażak Słupia 19 maja, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 2-2 GKS Rychtal/Skoroszów 19 maja, 16:00

Kolejka 24 - 25-26 maja

LZS Czajków 1-3 OKS Ostrów Wielkopolski 26 maja, 16:00
GKS Rychtal/Skoroszów 2-2 Lilia Mikstat 26 maja, 16:00
Strażak Słupia 3-6 Sokół Bralin 26 maja, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 1-2 LZS Trzcinica 26 maja, 11:00
Victoria Laski 5-1 LZS Siedlików 26 maja, 16:00
KS Hanulin 0-4 Sokół Świba 26 maja, 16:00
Zefka Kobyla Góra 3-0 Pelikan Grabów nad Prosną 26 maja, 16:00

Kolejka 25 - 2 czerwca

Zefka Kobyla Góra 3-1 LZS Czajków 2 czerwca, 16:00
Pelikan Grabów nad Prosną 8-1 KS Hanulin 2 czerwca, 16:00
Sokół Świba 2-2 Victoria Laski 2 czerwca, 16:00
LZS Siedlików 3-1 Zawisza Łęka Opatowska 2 czerwca, 12:00
LZS Trzcinica 2-0 Strażak Słupia 2 czerwca, 16:00
Sokół Bralin 4-2 GKS Rychtal/Skoroszów 2 czerwca, 16:00
Lilia Mikstat 2-2 OKS Ostrów Wielkopolski 2 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 8-9 czerwca

LZS Czajków 2-2 Lilia Mikstat 9 czerwca, 16:00
OKS Ostrów Wielkopolski 4-5 Sokół Bralin 9 czerwca, 11:00
GKS Rychtal/Skoroszów 0-0 LZS Trzcinica 9 czerwca, 16:00
Strażak Słupia 4-2 LZS Siedlików 9 czerwca, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 4-1 Sokół Świba 9 czerwca, 16:00
Victoria Laski 3-2 Pelikan Grabów nad Prosną 9 czerwca, 16:00
KS Hanulin 1-5 Zefka Kobyla Góra 9 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie A (Kalisz)

Klasa okręgowa Zina 2012/2013 (Kalisz)

Klasa A Zina 2012/2013 (Kalisz I)

Klasa B Zina 2012/2013 (Kalisz I)
Klasa B Zina 2012/2013 (Kalisz II)
Klasa B Zina 2012/2013 (Kalisz III)
Klasa B Zina 2012/2013 (Kalisz IV)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas