[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2012/2013, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 61 18 7 5 61-25 10 4 1 35-9 8 3 4 26-16
2.  Sokół Kleczew 30 60 18 6 6 57-26 10 2 3 31-13 8 4 3 26-13
3.  Wda Świecie 30 57 16 9 5 61-22 7 6 2 29-13 9 3 3 32-9
4.  Nielba Wągrowiec 30 50 13 11 6 58-41 7 5 3 30-23 6 6 3 28-18 2 6 2 0 0 5-3
5.  Cuiavia Inowrocław 30 50 15 5 10 60-40 8 3 4 32-15 7 2 6 28-25 2 0 0 0 2 3-5
6.  Polonia Środa Wielkopolska 30 45 12 9 9 44-25 9 4 2 26-10 3 5 7 18-15
7.  Unia Swarzędz 30 42 12 6 12 45-46 6 4 5 25-20 6 2 7 20-26
8.  GKS Dopiewo 30 41 11 8 11 45-40 6 5 4 21-15 5 3 7 24-25 2 6 2 0 0 9-0
9.  Notecianka Pakość 30 41 12 5 13 48-64 8 2 5 27-15 4 3 8 21-49 2 0 0 0 2 0-9
10.  Unia Solec Kujawski 30 39 9 12 9 36-38 6 4 5 20-17 3 8 4 16-21 2 2 0 2 0 0-0
11.  Pogoń Mogilno 30 39 10 9 11 38-46 8 2 5 25-21 2 7 6 13-25 2 2 0 2 0 0-0
12.  Polonia 1912 Leszno 30 37 10 7 13 34-39 3 5 7 16-23 7 2 6 18-16
13.  Fogo Luboń 30 36 9 9 12 30-38 5 4 6 18-18 4 5 6 12-20
14.  Górnik Konin 30 25 6 7 17 31-55 5 4 6 27-25 1 3 11 4-30
15.  Piast Kobylin 30 20 5 5 20 29-80 2 2 11 17-43 3 3 9 12-37
16.  Lubuszanin Trzcianka 30 18 5 3 22 20-72 3 3 9 9-29 2 0 13 11-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    1-0 1-1 2-2 2-1 1-0 0-1 5-1 7-1 0-0 4-1 1-0 0-0 6-1 2-0 3-0 
 2 Sokół Kleczew3-4     1-2 2-0 2-1 2-1 1-2 1-0 3-1 6-1 3-1 0-0 0-0 2-0 2-0 3-0 
 3 Wda Świecie2-2 2-2     0-0 4-1 3-2 4-1 1-2 5-0 0-0 1-1 2-0 1-2 2-0 0-0 2-0 
 4 Nielba Wągrowiec0-5 3-3 2-1     3-2 1-2 2-2 0-0 3-3 2-2 4-0 3-1 1-0 2-0 3-0 1-2 
 5 Cuiavia Inowrocław0-2 0-1 0-0 1-2     2-1 4-2 3-0 5-0 2-2 1-1 2-0 3-0 2-0 1-2 6-2 
 6 Polonia Środa Wielkopolska0-0 0-3 2-1 2-0 0-1     2-0 3-1 x-x 
3-2 
2-1 0-0 1-1 0-0 3-0 6-0 2-0 
 7 Unia Swarzędz2-2 0-2 0-4 0-0 3-0 1-4     2-1 3-0 2-2 0-0 0-1 2-3 2-0 6-0 2-1 
 8 GKS Dopiewo1-0 2-0 0-2 0-3 0-3 0-0 2-0     6-0 1-1 4-0 0-3 0-0 0-0 2-2 3-1 
 9 Notecianka Pakość5-0 0-1 0-2 1-1 4-2 2-1 1-1 0-3     1-0 2-1 1-2 3-0 3-0 0-1 4-0 
 10 Unia Solec Kujawski1-0 1-4 0-2 0-0 0-0 1-0 2-1 0-2 1-3     0-0 1-2 3-0 2-1 1-1 7-1 
 11 Pogoń Mogilno1-0 2-1 2-1 2-3 2-5 0-0 2-0 3-2 1-2 0-0     2-1 1-3 3-0 2-3 2-0 
 12 Polonia 1912 Leszno0-1 0-1 0-0 2-7 0-3* 0-0 1-2 2-2 0-1 1-1 0-0     2-1 0-1 5-2 3-1 
 13 Fogo Luboń0-1 0-0 0-3 1-3 2-2 0-0 0-1 3-2 6-1 0-2 1-1 0-2     2-0 2-0 1-0 
 14 Górnik Konin0-1 2-2 1-2 3-2 1-2 1-1 2-4 1-1 2-2 2-0 2-3 2-3 2-0     3-1 3-1 
 15 Piast Kobylin1-6 0-3 0-6 1-1 1-3 0-6 2-0 1-4 2-3 2-3 3-0 0-2 2-3 1-1     1-2 
 16 Lubuszanin Trzcianka0-2 0-3 0-5 1-4 1-2 1-0 1-3 0-3 2-2 0-1 0-4 1-0 0-0 0-0 2-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Piast Kobylin 0-2 Polonia 1912 Leszno 29 sierpnia, 17:00
Ihor Wons 83, Dawid Juchacz 89
Lubuszanin Trzcianka 1-2 Cuiavia Inowrocław 11 sierpnia, 16:00
Daniel Popiołek 36 - Łukasz Nowak 12, Dawid Janicki 65
Górnik Konin 1-2 Wda Świecie 11 sierpnia, 17:00 (200)
Arkadiusz Bajerski 52 - Grzegorz Brzeziński 9, Łukasz Wenerski 50 (k)
Unia Swarzędz 2-1 GKS Dopiewo 11 sierpnia, 17:00 (200)
Damian Ludwiczak 6, Konrad Zandrowicz 41 - Jacek Kopaniarz 40
Notecianka Pakość 1-1 Nielba Wągrowiec 11 sierpnia, 17:00
Mateusz Chachuła 77 - Karol Gregorek 1
Sokół Kleczew 0-0 Fogo Luboń 3 października, 16:00
w pierwotnym terminie (11 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu meczu Lubońskiego KS-u w Pucharze Polski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 11 sierpnia, 17:00 (800)
Maciej Stawiński 2
Pogoń Mogilno 0-0 Unia Solec Kujawski 19 września, 17:00
w pierwotnym terminie (11-12 sierpnia) odwołany z powodu remontu boiska

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Polonia 1912 Leszno 0-0 Polonia Środa Wielkopolska 15 sierpnia, 17:00
Fogo Luboń 0-2 Unia Solec Kujawski 15 sierpnia, 12:00
Michał Murach 20 (k), Krzysztof Szkaradek 52 (k)
Nielba Wągrowiec 3-3 Sokół Kleczew 15 sierpnia, 17:00
Łukasz Spławski 28, Paweł Nawrocki 32, Dawid Jasiński 68 (k) - Łukasz Urban 9, Mateusz Pingot 66, 90
GKS Dopiewo 6-0 Notecianka Pakość 15 sierpnia, 12:00
Jacek Kopaniarz 4, 41, Michał Chmielecki 14 (k), Sebastian Polody 68, Maciej Waskowski 85, Filip Trębacz 89
Wda Świecie 4-1 Unia Swarzędz 15 sierpnia, 16:00 (350)
Łukasz Wenerski 3 (k), Daniel Grzywaczewski 6, Łukasz Subkowski 73, Bartosz Czerwiński 88 - Mateusz Świergiel 90
Cuiavia Inowrocław 2-0 Górnik Konin 15 sierpnia, 17:00 (400)
Dawid Janicki 33, 40
Piast Kobylin 1-2 Lubuszanin Trzcianka 15 sierpnia, 17:00
Krzysztof Kendzia 59 - Daniel Popiołek 33, Paweł Wicher 56
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4-1 Pogoń Mogilno 15 sierpnia, 17:00
Maciej Stawiński 42, 59, Marek Szymanowski 84, Krzysztof Gościniak 90 - Jarosław Plewa 4

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Lubuszanin Trzcianka 1-0 Polonia 1912 Leszno 18 sierpnia, 16:00
Radosław Bączyk 65
Górnik Konin 3-1 Piast Kobylin 18 sierpnia, 17:00 (200)
Albert Jędrowski 17, Arkadiusz Bajerski 44, Maciej Adamczewski 89 - Maciej Tomkowiak 78
po meczu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Krzysztof Kendzia
Unia Swarzędz 3-0 Cuiavia Inowrocław 18 sierpnia, 17:00 (150)
Damian Ludwiczak 13, 27, Michał Stawiński 33
Notecianka Pakość 0-2 Wda Świecie 19 sierpnia, 17:00 (300)
Łukasz Subkowski 50, Bartosz Czerwiński 84
Sokół Kleczew 1-0 GKS Dopiewo 18 sierpnia, 17:00
Jakub Dębowski 21
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-0 Fogo Luboń 18 sierpnia, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Pogoń Mogilno 19 sierpnia, 15:00
Nielba Wągrowiec 2-2 Unia Solec Kujawski 18 sierpnia, 17:00
Karol Gregorek 19, Łukasz Spławski 48 - Łukasz Burkiewicz 6, Arkadiusz Nowicki 88 (k)

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Polonia 1912 Leszno 0-0 Pogoń Mogilno 26 sierpnia, 16:00
Fogo Luboń 0-0 Polonia Środa Wielkopolska 25 sierpnia, 12:00
Nielba Wągrowiec 0-5 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 25 sierpnia, 17:00
Krzysztof Molka 6, Marcin Wojciechowski 12, Damian Czech 68, Tomasz Kempiński 80, Marek Szymanowski 86
GKS Dopiewo 1-1 Unia Solec Kujawski 25 sierpnia, 16:00
Krzysztof Kołodziej 73 - Marcin Grzelak 45
Wda Świecie 2-2 Sokół Kleczew 25 sierpnia, 16:00
Łukasz Subkowski 58, Adrian Talaśka 75 - Jakub Dębowski 79, Mateusz Duszyński 83
Cuiavia Inowrocław 5-0 Notecianka Pakość 25 sierpnia, 12:00 (485)
Szymon Maziarz 16, 90 (k), Krzysztof Kretkowski 57, Krzysztof Kmieć 77, Dawid Janicki 90
Piast Kobylin 2-0 Unia Swarzędz 25 sierpnia, 11:00
Adrian Dąbrowski 30, Maciej Tomkowiak 60 (k)
Lubuszanin Trzcianka 0-0 Górnik Konin 25 sierpnia, 16:00 (250)

Kolejka 5 - 1-2 września

Górnik Konin 2-3 Polonia 1912 Leszno 1 września, 17:00 (300)
Krystian Sobieraj 4, Mateusz Majewski 11 - Bogumił Ceglarek 25, Tobiasz Kuźniewski 27, Ihor Wons 75 (k)
Unia Swarzędz 2-1 Lubuszanin Trzcianka 1 września, 17:00 (250)
Mateusz Molewski 2, Damian Ludwiczak 18 - Adam Lebiotkowski 74
od 89. minuty w bramce gości stał Filip Kottas
Notecianka Pakość 0-1 Piast Kobylin 1 września, 17:00
Jacek Biernat 37
Sokół Kleczew 2-1 Cuiavia Inowrocław 1 września, 17:00
Piotr Kurminowski 57, Paweł Lisiecki 66 - Dawid Janicki 8
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5-1 GKS Dopiewo 1 września, 17:00
Krzysztof Gościniak 11, Marcin Wojciechowski 28 (k), Tomasz Kempiński 45, Maciej Stawiński 48, Damian Izydorski 76 - Michał Chmielecki 43 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Nielba Wągrowiec 1 września, 17:00 (400)
Michał Wawszczak 63, 72
Pogoń Mogilno 1-3 Fogo Luboń 1 września, 17:00
Jarosław Plewa 74 (k) - Maciej Manelski 66, Łukasz Kubiak 69, 78
Wda Świecie 0-0 Unia Solec Kujawski 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 5 września

Polonia 1912 Leszno 2-1 Fogo Luboń 5 września, 17:00
Bogumił Ceglarek 23, 75 - Szymon Izydorczyk 71
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Sebastian Maćkowski
Nielba Wągrowiec 4-0 Pogoń Mogilno 12 września, 17:00
Łukasz Spławski 4, 21, 27, Karol Gregorek 90
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) odwołany
GKS Dopiewo 0-0 Polonia Środa Wielkopolska 5 września, 17:00
Wda Świecie 2-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 września, 17:00
Patryk Urbański 17, Radosław Mik 29 - Krzysztof Gościniak 6, Maciej Stawiński 61
Cuiavia Inowrocław 2-2 Unia Solec Kujawski 5 września, 17:00 (490)
Dawid Janicki 57, Szymon Maziarz 65 (k) - Patryk Straszewski 52, Dudu Ndao 78
Piast Kobylin 0-3 Sokół Kleczew 5 września, 17:00
Jakub Antosik 13, Piotr Kurminowski 17, Robert Jędras 65
Lubuszanin Trzcianka 2-2 Notecianka Pakość 5 września, 17:00
Paweł Wicher 31, Krystian Januzik 45 - Mateusz Chachuła 40, Roger Babiarz 51
Górnik Konin 2-4 Unia Swarzędz 5 września, 17:00 (250)
Krzysztof Słowiński 60, Krystian Sobieraj 71 - Damian Ludwiczak 19, Mateusz Świergiel 24, 47, Maciej Matouszek 69

Kolejka 7 - 8-9 września

Unia Swarzędz 0-1 Polonia 1912 Leszno 8 września, 17:00 (150)
Bogumił Ceglarek 35
Notecianka Pakość 3-0 Górnik Konin 8 września, 17:00
Roger Babiarz 11, 37, 44
Sokół Kleczew 3-0 Lubuszanin Trzcianka 8 września, 16:00
Jakub Antosik 66, 80, Dariusz Stachowiak 83
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 Cuiavia Inowrocław 8 września, 17:00
Krzysztof Gościniak 22, Marcin Wojciechowski 52 (k) - Paweł Świtała 28 (s)
Polonia Środa Wielkopolska 2-1 Wda Świecie 9 września, 15:00 (500)
Maciej Kononowicz 79, Damian Buczma 83 - Radosław Mik 74
Pogoń Mogilno 3-2 GKS Dopiewo 8 września, 16:00
Jarosław Plewa 33, Bartosz Przybysz 57, Łukasz Kempski 71 - Maciej Stronka 21, Jacek Kopaniarz 46
Fogo Luboń 1-3 Nielba Wągrowiec 8 września, 12:00
Jacek Zielonka 19 - Łukasz Spławski 25, Paweł Nawrocki 33, Krzysztof Gryszczyński 77
Piast Kobylin 2-3 Unia Solec Kujawski 9 września, 16:00
Artur Krawczyk 33, Łukasz Glapiak 43 - Szymon Raczyński 55 (k), 80, Marcin Grzelak 71

Kolejka 8 - 15-16 września

Polonia 1912 Leszno 2-7 Nielba Wągrowiec 19 września, 16:00
Ihor Wons 14, Dawid Juchacz 82 - Jacek Figaszewski 30 (k), Paweł Nawrocki 32, 42, Dawid Jasiński 50 (k), Karol Gregorek 65, Błażej Nowak 74, 88
od 74. minuty w polu grał bramkarz gospodarzy - Emil Anusiewicz
GKS Dopiewo 0-0 Fogo Luboń 15 września, 16:00
Wda Świecie 1-1 Pogoń Mogilno 15 września, 16:00
Adrian Talaśka 44 - Łukasz Kempski 90
Cuiavia Inowrocław 2-1 Polonia Środa Wielkopolska 15 września, 16:00
Mikołaj Plewa 59, Michał Zawada 78 - Krzysztof Wolkiewicz 40
Piast Kobylin 1-6 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 16 września, 16:00
Marcin Kurzawa 17 - Marek Szymanowski 46, Maciej Stawiński 64, Tomasz Kempiński 66, 74, 83, Damian Izydorski 90
Lubuszanin Trzcianka 0-1 Unia Solec Kujawski 15 września, 16:00
Łukasz Burkiewicz 40
Górnik Konin 2-2 Sokół Kleczew 15 września, 16:00 (650)
Bartosz Tatarczuk 4, 8 - Jakub Antosik 56, Jakub Dębowski 71
Unia Swarzędz 3-0 Notecianka Pakość 15 września, 17:00
Łukasz Lebioda 10, Adrian Płoska 62, Maciej Matouszek 83

Kolejka 9 - 22-23 września

Notecianka Pakość 1-2 Polonia 1912 Leszno 22 września, 16:00
Roger Babiarz 2 - Łukasz Bugzel 22, Bogumił Ceglarek 73
w 31. minucie mecz został przerwany na 12 minut z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Kleczew 1-2 Unia Swarzędz 22 września, 14:00
Jakub Antosik 30 - Mateusz Świergiel 4, Łukasz Lebioda 90
Unia Solec Kujawski 2-1 Górnik Konin 22 września, 16:00
Szymon Raczyński 69 (k), Doudou Ndao 81 - Maciej Adamczewski 88
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 Lubuszanin Trzcianka 22 września, 15:00
Krzysztof Gościniak 3, Daniel Kaczmarek 4, Marek Szymanowski 46
Polonia Środa Wielkopolska 6-0 Piast Kobylin 23 września, 15:00 (320)
Maciej Gendek 21, Maciej Kononowicz 37, 59, Piotr Loba 49, Michał Wawszczak 63, Paweł Przybyłek 84
Pogoń Mogilno 2-5 Cuiavia Inowrocław 22 września, 15:00
Mirosław Maciejewski 20, Bartłomiej Czaplewski 69 - Paweł Mądrzejewski 12, Dawid Janicki 18, Adrian Raszka 74, Borys Klimczewski 79, Michał Zawada 87
Fogo Luboń 0-3 Wda Świecie 22 września, 12:00
Łukasz Wenerski 12 (k), Piotr Żurek 38, Łukasz Subkowski 72
Nielba Wągrowiec 0-0 GKS Dopiewo 22 września, 15:00

Kolejka 10 - 29-30 września

Polonia 1912 Leszno 2-2 GKS Dopiewo 30 września, 14:00
Tomasz Malinowski 13, Ihor Wons 49 - Jacek Kopaniarz 65, 89
Wda Świecie 0-0 Nielba Wągrowiec 29 września, 16:00
Cuiavia Inowrocław 3-0 Fogo Luboń 29 września, 16:00
Mikołaj Plewa 4, Adrian Raszka 19, 85
Piast Kobylin 3-0 Pogoń Mogilno 30 września, 15:00
Artur Krawczyk 19, 73, Jakub Borowczyk 88
Lubuszanin Trzcianka 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 29 września, 15:00
Łukasz Szafran 48
Górnik Konin 0-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 29 września, 16:00 (550)
Krzysztof Gościniak 45
Unia Swarzędz 2-2 Unia Solec Kujawski 29 września, 16:00
Łukasz Lebioda 47, 81 - Jordan Bednarek 58, Marcin Grzelak 85
Notecianka Pakość 0-1 Sokół Kleczew 29 września, 16:00
Jakub Dębowski 21

Kolejka 11 - 6-7 października

Sokół Kleczew 0-0 Polonia 1912 Leszno 7 października, 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-1 Unia Swarzędz 6 października, 15:00
Łukasz Lebioda 10 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 3-0 Górnik Konin 7 października, 15:00 (300)
Michał Wawszczak 8, Krzysztof Wolkiewicz 12, Tomasz Bekas 82
Pogoń Mogilno 2-0 Lubuszanin Trzcianka 6 października, 14:00
Jacek Wojciechowski 30, Krzysztof Szal 57
Fogo Luboń 2-0 Piast Kobylin 6 października, 12:00
Szymon Izydorczyk 37, Jacek Zielonka 88
Nielba Wągrowiec 3-2 Cuiavia Inowrocław 6 października, 15:00
Łukasz Spławski 6, 23, Marcin Ankudowicz 86 - Mateusz Kucharski 1, Michał Zawada 37
GKS Dopiewo 0-2 Wda Świecie 24 października, 15:00
Łukasz Subkowski 30, Bartosz Czerwiński 78
w pierwotnym terminie (6 października) odwołany z powodu powołania czterech zawodników Wdy na turniej eliminacyjny Pucharu Regionów
Notecianka Pakość 1-0 Unia Solec Kujawski 24 października, 15:30
Damian Tofil 56 (k)
w pierwotnym terminie (6 października) odwołany z powodu powołania czterech zawodników Unii na turniej eliminacyjny Pucharu Regionów

Kolejka 12 - 13-14 października

Polonia 1912 Leszno 0-0 Wda Świecie 13 października, 14:00
Cuiavia Inowrocław 3-0 GKS Dopiewo 13 października, 15:20 (340)
Paweł Mądrzejewski 38, Krzysztof Kretkowski 48, Mateusz Kucharski 90
mecz rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autokaru gości
Piast Kobylin 1-1 Nielba Wągrowiec 14 października, 15:00
Artur Krawczyk 80 - Błażej Nowak 45
Lubuszanin Trzcianka 0-0 Fogo Luboń 13 października, 15:00
Górnik Konin 2-3 Pogoń Mogilno 13 października, 15:00 (300)
Tymoteusz Urbański 31, Mateusz Majewski 90 - Łukasz Kempski 21, Krzysztof Szal 68, 79
Unia Swarzędz 1-4 Polonia Środa Wielkopolska 17 października, 16:00 (50)
Adrian Płoska 21 - Damian Buczma 3, Maciej Kononowicz 16, Krzysztof Wolkiewicz 34, Krystian Pawlak 90
Notecianka Pakość 5-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 13 października, 15:00
Damian Tofil 7, 64, 66, Leszek Polaszewski 23, Dariusz Słupski 57
Sokół Kleczew 6-1 Unia Solec Kujawski 13 października, 13:00
Mikołaj Pingot 10, Paweł Lisiecki 16, Jakub Antosik 31, Kamil Krzyżanowski 35 (k), Łukasz Pietrzak 66, Piotr Kurminowski 90 - Łukasz Burkiewicz 4

Kolejka 13 - 20-21 października

Unia Solec Kujawski 1-2 Polonia 1912 Leszno 20 października, 15:00
Szymon Raczyński 51 (k) - Bogumił Ceglarek 32, Ihor Wons 61 (k)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 Sokół Kleczew 20 października, 15:00
Tomasz Kempiński 72
Polonia Środa Wielkopolska x-x Notecianka Pakość 21 października, 15:00
w pierwotnym terminie przerwany w 37. minucie przy stanie 0-0 z powodu mgły / w drugim terminie (17 marca, 15:00) dokończenie odwołane z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (5 czerwca, 18:00) dokończony
Pogoń Mogilno 2-0 Unia Swarzędz 20 października, 14:00
Krzysztof Szal 20, 29
Fogo Luboń 2-0 Górnik Konin 20 października, 12:00 (150)
Łukasz Kubiak 76, 82
Nielba Wągrowiec 1-2 Lubuszanin Trzcianka 20 października, 15:00
Dawid Jasiński 24 - Mikołaj Wicberger 46 (k), Marcin Urbański 85
GKS Dopiewo 2-2 Piast Kobylin 20 października, 15:00
Jacek Kopaniarz 17, 28 - Artur Krawczyk 3, 79
Wda Świecie 4-1 Cuiavia Inowrocław 20 października, 15:00 (250)
Łukasz Subkowski 29, Łukasz Wenerski 40, Patryk Urbański 64, Maciej Kot 65 - Dawid Janicki 89
Polonia Środa Wielkopolska 3-2 Notecianka Pakość 5 czerwca, 18:00 (130)
Radosław Barabasz 51, 66, Dominik Mucha 58 - Bartłomiej Delekta 69, Ariel Jastrzembski 90
w pierwotnym terminie (21 października, 15:00) przerwany w 37. minucie przy stanie 0-0 z powodu mgły / w drugim terminie (17 marca, 15:00) dokończenie odwołane z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie dokończony

Kolejka 14 - 27-28 października

Polonia 1912 Leszno 0-3 Cuiavia Inowrocław 27 października, 14:00
(wo)
drużyna gospodarzy zrezygnowała z gry
Piast Kobylin 0-6 Wda Świecie 28 października, 14:00
Paweł Olszewski 3, Łukasz Subkowski 7, 44, Bartosz Czerwiński 14, 58, Adrian Talaśka 75
Lubuszanin Trzcianka 0-3 GKS Dopiewo 27 października, 15:00
Jakub Budzyń 71, 86, Filip Trębacz 87
Górnik Konin 3-2 Nielba Wągrowiec 27 października, 15:00 (100)
Bartosz Modelski 73 (k), 86 (k), Arkadiusz Bajerski 76 - Karol Gregorek 10, Łukasz Spławski 78
Unia Swarzędz 2-3 Fogo Luboń 27 października, 14:00
Mateusz Świergiel 20, Łukasz Lebioda 28 - Łukasz Kubiak 35, Jakub Mikołajczyk 70, 82
Notecianka Pakość 2-1 Pogoń Mogilno 27 października, 15:00
Kamil Kala 77, 82 - Krzysztof Szal 90
Sokół Kleczew 2-1 Polonia Środa Wielkopolska 27 października, 14:00
Łukasz Pietrzak 34, Łukasz Urban 82 - Piotr Loba 43
Unia Solec Kujawski 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 27 października, 15:00
Patryk Straszewski 90

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 Polonia 1912 Leszno 3 listopada, 14:00
Krzysztof Gościniak 65
Polonia Środa Wielkopolska 2-1 Unia Solec Kujawski 4 listopada, 14:00
Krzysztof Wolkiewicz 16, Michał Wawszczak 70 - Jordan Bednarek 44
Pogoń Mogilno 2-1 Sokół Kleczew 3 listopada, 13:00
Karol Kopliński 43, Jarosław Plewa 90 - Łukasz Pietrzak 19
Fogo Luboń 6-1 Notecianka Pakość 3 listopada, 12:00
Łukasz Kubiak 6, Jacek Zielonka 26, 88 (k), Jonasz Jeżewski 40, Mateusz Nowaczyk 85 (k), Karol Fortuna 90 (s) - Dariusz Słupski 62
Nielba Wągrowiec 2-2 Unia Swarzędz 3 listopada, 13:30
Paweł Nawrocki 24, Dawid Jasiński 26 - Łukasz Lebioda 6, Mateusz Krawiec 65
GKS Dopiewo 0-0 Górnik Konin 3 listopada, 13:00
Wda Świecie 2-0 Lubuszanin Trzcianka 3 listopada, 14:00
Maciej Kot 25, 75
Cuiavia Inowrocław 1-2 Piast Kobylin 3 listopada, 13:00
Krzysztof Kretkowski 56 - Jakub Borowczyk 15, Maciej Tomkowiak 90 (k)

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Unia Solec Kujawski 0-0 Pogoń Mogilno 10 listopada, 12:00
Polonia 1912 Leszno 5-2 Piast Kobylin 10 listopada, 13:00
Łukasz Bugzel 32, Tomasz Malinowski 37, 84, Hubert Olszak 38, Bogumił Ceglarek 43 - Jakub Borowczyk 25, Maciej Tomkowiak 28
Cuiavia Inowrocław 6-2 Lubuszanin Trzcianka 10 listopada, 13:00
Dawid Janicki 2, Paweł Mądrzejewski 24, Krzysztof Kretkowski 63, 70, Mateusz Kucharski 67, Szymon Maziarz 89 - Daniel Popiołek 36, Adrian Kaczanowicz 60
Wda Świecie 2-0 Górnik Konin 10 listopada, 14:00
Patryk Urbański 63, Bartosz Czerwiński 70
GKS Dopiewo 2-0 Unia Swarzędz 10 listopada, 12:00
Michał Chmielecki 9 (k), Jacek Kopaniarz 63
Nielba Wągrowiec 3-3 Notecianka Pakość 10 listopada, 13:30
Marcin Ankudowicz 42, 89, Jacek Figaszewski 85 - Ariel Jastrzembski 44, 90, Damian Tofil 55
Fogo Luboń 0-0 Sokół Kleczew 10 listopada, 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 11 listopada, 13:00 (400)

Kolejka 17 - 23-24 marca

Pogoń Mogilno 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 maja, 17:30
Damian Malczewski 88
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Polonia 1912 Leszno 8 maja, 17:00 (200)
Michał Wawszczak 57 - Bogumił Ceglarek 72
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Solec Kujawski 3-0 Fogo Luboń 8 maja, 18:00
Patryk Straszewski 56, Szymon Raczyński 64, Patryk Suchomski 90
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Kleczew 2-0 Nielba Wągrowiec 8 maja, 17:00 (350)
Arkadiusz Bajerski 49, Kamil Krzyżanowski 90
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Notecianka Pakość 0-3 GKS Dopiewo 8 maja, 17:00
Przemysław Królak 53, Michał Chmielecki 71 (k), Patryk Kowalski 84
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Swarzędz 0-4 Wda Świecie 8 maja, 17:00
Patryk Urbański 3, Maciej Kot 37, Łukasz Subkowski 64, Patryk Podolski 84
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Konin 1-2 Cuiavia Inowrocław 8 maja, 17:00
Krzysztof Słowiński 57 - Sebastian Hulisz 20, Krzysztof Kretkowski 62
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lubuszanin Trzcianka 2-0 Piast Kobylin 8 maja, 17:30
Wojciech Oczkowski 35 (k), Łukasz Skwarek 71
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 30 marca

Unia Solec Kujawski 0-0 Nielba Wągrowiec 2 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia 1912 Leszno 3-1 Lubuszanin Trzcianka 2 czerwca, 12:30
Szymon Matuszewski 20, 24, Krzysztof Hofman 86 - Marcin Urbański 25
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Kobylin 1-1 Górnik Konin 2 czerwca, 15:00
Jakub Borowczyk 25 - Mateusz Augustyniak 37
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cuiavia Inowrocław 4-2 Unia Swarzędz 2 czerwca, 17:00
Dawid Janicki 15, Mikołaj Plewa 42, Krzysztof Kretkowski 49, Borys Klimczewski 83 - Marek Gołembowski 79, Maciej Kononowicz 90 (k)
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wda Świecie 5-0 Notecianka Pakość 30 marca, 15:00 (200)
Piotr Żurek 13, Łukasz Subkowski 49, Ihor Wons 53, 57, Patryk Podolski 90
GKS Dopiewo 2-0 Sokół Kleczew 2 czerwca, 12:00
Jakub Budzyń 77, Maciej Waskowski 90
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Fogo Luboń 0-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 czerwca, 12:00
Krzysztof Molka 73
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Mogilno 0-0 Polonia Środa Wielkopolska 2 czerwca, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Pogoń Mogilno 2-1 Polonia 1912 Leszno 8 czerwca, 17:00
Krzysztof Szal 13 (k), 60 - Jędrzej Zimmer 48
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Fogo Luboń 7 kwietnia, 14:00
w Grodzisku Wielkopolskim; na bocznym boisku Dyskobolii
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-2 Nielba Wągrowiec 8 czerwca, 17:00
Krzysztof Gościniak 32, Maciej Stawiński 73 - Karol Gregorek 8, 84 (k)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Solec Kujawski 0-2 GKS Dopiewo 8 czerwca, 17:00
Maciej Ratajski 32, Damian Seweryn 52
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Kleczew 1-2 Wda Świecie 8 czerwca, 17:00
Mikołaj Pingot 85 - Paweł Olszewski 37, Maciej Kot 54
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Notecianka Pakość 4-2 Cuiavia Inowrocław 8 czerwca, 17:00
Sebastian Mędlewski 18, Ariel Jastrzembski 22, Michał Szot 62, Bartłomiej Delekta 70 - Krzysztof Kretkowski 2, Adrian Raszka 7
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Swarzędz 6-0 Piast Kobylin 8 czerwca, 16:00
Damian Ludwiczak 8, 18, 61, Maciej Kononowicz 32, Mateusz Sobkowiak 77, Mateusz Molewski 86
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Konin 3-1 Lubuszanin Trzcianka 8 czerwca, 17:00
Paweł Błaszczak 51, Édison 55, Adrian Bieńkowski 90 - Édison 19 (s)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Unia Solec Kujawski 0-2 Wda Świecie 14 kwietnia, 16:30
Piotr Żurek 23, Patryk Urbański 29
Polonia 1912 Leszno 0-1 Górnik Konin 13 kwietnia, 16:00
Szymon Ćwiek 72
Lubuszanin Trzcianka 1-3 Unia Swarzędz 13 kwietnia, 15:00
Daniel Popiołek 75 - Maciej Kononowicz 33, 51, Damian Ludwiczak 77
Piast Kobylin 2-3 Notecianka Pakość 14 kwietnia, 15:00
Artur Krawczyk 21, Łukasz Glapiak 80 - Ariel Jastrzembski 5, Dariusz Słupski 18, Kamil Kala 28
Cuiavia Inowrocław 0-1 Sokół Kleczew 13 kwietnia, 17:00
Łukasz Urban 70
GKS Dopiewo 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 13 kwietnia, 15:00 (100)
Paweł Noga 86
Nielba Wągrowiec 1-2 Polonia Środa Wielkopolska 13 kwietnia, 15:00 (300)
Michał Goliński 57 (k) - Krystian Pawlak 74, 89
Fogo Luboń 1-1 Pogoń Mogilno 13 kwietnia, 12:00
Dariusz Imbiorowicz 43 - Jacek Wojciechowski 67

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Fogo Luboń 0-2 Polonia 1912 Leszno 20 kwietnia, 11:00
Szymon Matuszewski 85, Jędrzej Zimmer 90
Pogoń Mogilno 2-3 Nielba Wągrowiec 20 kwietnia, 17:00 (350)
Damian Kempski 15, Jacek Wojciechowski 30 - Michał Goliński 45 (k), Łukasz Spławski 65, Błażej Nowak 84
Polonia Środa Wielkopolska 3-1 GKS Dopiewo 20 kwietnia, 16:00 (400)
Krzysztof Wolkiewicz 7, 51, Michał Wawszczak 53 - Jules Sambou 79
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Wda Świecie 20 kwietnia, 17:00
Bartosz Szepeta 1 - Ihor Wons 3
Unia Solec Kujawski 0-0 Cuiavia Inowrocław 20 kwietnia, 16:00
Sokół Kleczew 2-0 Piast Kobylin 20 kwietnia, 16:00
Paweł Lisiecki 15, Arkadiusz Bajerski 36
Notecianka Pakość 4-0 Lubuszanin Trzcianka 20 kwietnia, 17:00
Roger Babiarz 2, Sebastian Mędlewski 15, 51, Bartłomiej Delekta 25
Unia Swarzędz 2-0 Górnik Konin 20 kwietnia, 16:00
Marek Gołembowski 67, Maciej Kononowicz 71

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Unia Solec Kujawski 1-1 Piast Kobylin 27 kwietnia, 16:00
Paweł Klimek 50 - Paweł Frąckowiak 1
Polonia 1912 Leszno 1-2 Unia Swarzędz 27 kwietnia, 17:00
Hubert Olszak 50 - Damian Ludwiczak 43, Maciej Kononowicz 90
Górnik Konin 2-2 Notecianka Pakość 27 kwietnia, 17:00
Bartosz Modelski 70 (k), Paweł Błaszczak 82 - Kamil Kala 59, Dariusz Słupski 86
Lubuszanin Trzcianka 0-3 Sokół Kleczew 27 kwietnia, 16:00
Łukasz Urban 37, Piotr Kurminowski 70, Jakub Dębowski 90
Cuiavia Inowrocław 0-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 27 kwietnia, 17:00
Tomasz Kempiński 3, Bartosz Szepeta 87
Wda Świecie 3-2 Polonia Środa Wielkopolska 27 kwietnia, 17:00 (300)
Maciej Kot 12, 20, Jakub Witucki 90 - Michał Wawszczak 50, Patryk Cuper 54 (s)
GKS Dopiewo 4-0 Pogoń Mogilno 27 kwietnia, 15:00
Patryk Kowalski 41, Maciej Ratajski 59, Jakub Solarek 79, Jakub Budzyń 90
Nielba Wągrowiec 1-0 Fogo Luboń 27 kwietnia, 15:00
Błażej Nowak 53

Kolejka 23 - 1 maja

Nielba Wągrowiec 3-1 Polonia 1912 Leszno 1 maja, 15:00 (400)
Łukasz Spławski 27, Błażej Nowak 46, Michał Goliński 78 - Łukasz Bugzel 88
Fogo Luboń 3-2 GKS Dopiewo 1 maja, 11:00
Maciej Stronka 2 (s), Tomasz Nowacki 22 (s), Jacek Zielonka 90 (k) - Michał Chmielecki 7 (k), Damian Seweryn 42
Pogoń Mogilno 2-1 Wda Świecie 1 maja, 17:00
Przemysław Kędziora 40, Dawid Kierzek 90 - Damian Szczukowski 86
Polonia Środa Wielkopolska 0-1 Cuiavia Inowrocław 1 maja, 16:00 (350)
Borys Klimczewski 53
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 Piast Kobylin 14 maja, 18:00
Damian Błaszczyk 70, Tomasz Kempiński 77
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Dariusz Reyer
Unia Solec Kujawski 7-1 Lubuszanin Trzcianka 1 maja, 17:00
Arkadiusz Nowicki 3, 48, Jordan Bednarek 8, Patryk Straszewski 18, 90, Patryk Suchomski 68, Łukasz Burkiewicz 81 - Wojciech Oczkowski 29 (k)
Sokół Kleczew 2-0 Górnik Konin 1 maja, 17:00
Łukasz Urban 17, Arkadiusz Bajerski 67
Notecianka Pakość 1-1 Unia Swarzędz 1 maja, 17:00
Mateusz Chachuła 75 - Łukasz Lebioda 12

Kolejka 24 - 4-5 maja

Polonia 1912 Leszno 0-1 Notecianka Pakość 4 maja, 17:00
Tomasz Wawrzyniak 22
Unia Swarzędz 0-2 Sokół Kleczew 4 maja, 16:00
Piotr Kurminowski 25, Arkadiusz Bajerski 43
Górnik Konin 2-0 Unia Solec Kujawski 4 maja, 17:00
Bartosz Modelski 26 (k), Maciej Adamczewski 90
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Łukasz Ruciński
Lubuszanin Trzcianka 0-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 maja, 15:00
Damian Michalski 21, Maciej Stawiński 82
Piast Kobylin 0-6 Polonia Środa Wielkopolska 5 maja, 16:00 (100)
Michał Stańczyk 4, 36, Mateusz Pluciński 51, Paweł Przybyłek 53, Piotr Kowalski 77 (s), Marcin Falgier 80
Cuiavia Inowrocław 1-1 Pogoń Mogilno 4 maja, 17:00
Szymon Maziarz 49 - Dawid Kierzek 81
Wda Świecie 1-2 Fogo Luboń 4 maja, 16:00
Patryk Podolski 52 (k) - Dawid Czerniejewicz 24, 49
GKS Dopiewo 0-3 Nielba Wągrowiec 4 maja, 11:00 (100)
Łukasz Jasiński 6, Błażej Nowak 56, Karol Gregorek 61

Kolejka 25 - 11-12 maja

GKS Dopiewo 0-3 Polonia 1912 Leszno 11 maja, 16:00 (80)
Jędrzej Zimmer 56, Hubert Olszak 80, Bogumił Ceglarek 90
Nielba Wągrowiec 2-1 Wda Świecie 11 maja, 15:00 (300)
Michał Goliński 9, Łukasz Spławski 50 - Łukasz Subkowski 3 (k)
Fogo Luboń 2-2 Cuiavia Inowrocław 11 maja, 12:00
Przemysław Wyrwa 38, Łukasz Kubiak 62 - Borys Klimczewski 19, Krzysztof Kretkowski 23
Pogoń Mogilno 2-3 Piast Kobylin 11 maja, 17:00
Krzysztof Szal 36, 54 - Piotr Kowalski 3, Artur Krawczyk 7, Maciej Tomkowiak 25
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Lubuszanin Trzcianka 11 maja, 16:00 (250)
Dawid Lisek 34, Kamil Krajewski 87
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6-1 Górnik Konin 11 maja, 17:00
Tomasz Kempiński 3, Damian Michalski 26, Damian Izydorski 33, Marcin Wojciechowski 47 (k), 55, Bartosz Szepeta 90 - Dawid Śnieg 65
Unia Solec Kujawski 2-1 Unia Swarzędz 11 maja, 17:00
Łukasz Burkiewicz 15, Szymon Raczyński 52 - Damian Ludwiczak 72
Sokół Kleczew 3-1 Notecianka Pakość 11 maja, 17:00
Mikołaj Pingot 18, Arkadiusz Bajerski 60, Jakub Antosik 82 - Adam Wiśniewski 8

Kolejka 26 - 18-19 maja

Unia Solec Kujawski 1-3 Notecianka Pakość 17 maja, 18:00
Paweł Mądrzejewski 32 - Dariusz Słupski 30, 71, 90
Polonia 1912 Leszno 0-1 Sokół Kleczew 18 maja, 17:00
Krystian Woźny 7 (s)
Unia Swarzędz 2-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 18 maja, 16:00
Łukasz Lebioda 44, Mateusz Krawiec 54 - Tomasz Kempiński 16, Krzysztof Gościniak 37
Górnik Konin 1-1 Polonia Środa Wielkopolska 17 maja, 17:00 (200)
Paweł Błaszczak 87 - Michał Wawszczak 58
Lubuszanin Trzcianka 0-4 Pogoń Mogilno 18 maja, 16:00
Przemysław Kędziora 18, Krzysztof Szal 58, Wiktor Mrówczyński 72, Antoni Krajnyk 90
Piast Kobylin 2-3 Fogo Luboń 19 maja, 16:00
Jakub Borowczyk 1, Artur Krawczyk 12 - Jacek Zielonka 5, 51, Jakub Mikołajczyk 45
Cuiavia Inowrocław 1-2 Nielba Wągrowiec 18 maja, 17:00 (330)
Bartłomiej Kruszewski 88 - Szymon Maziarz 10 (s), Michał Goliński 52
Wda Świecie 1-2 GKS Dopiewo 18 maja, 16:00 (200)
Maciej Kot 19 - Maciej Stronka 15, Jacek Kopaniarz 64

Kolejka 27 - 25-26 maja

Wda Świecie 2-0 Polonia 1912 Leszno 26 maja, 16:00 (230)
Patryk Urbański 68, Ihor Wons 88
GKS Dopiewo 0-3 Cuiavia Inowrocław 25 maja, 16:00
Krzysztof Kretkowski 12, Mikołaj Plewa 49, Adrian Raszka 90
Nielba Wągrowiec 3-0 Piast Kobylin 25 maja, 16:00
Jakub Mrozik 30, Michał Sztok 53 (s), Paweł Nawrocki 90
Fogo Luboń 1-0 Lubuszanin Trzcianka 25 maja, 12:00
Jonasz Jeżewski 61
Pogoń Mogilno 3-0 Górnik Konin 25 maja, 13:00
Wiktor Mrówczyński 47, 53, Antoni Krajnyk 90
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Unia Swarzędz 25 maja, 16:00 (150)
Dominik Mucha 3, Maciej Gendek 9
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7-1 Notecianka Pakość 25 maja, 17:00
Damian Izydorski 8, Patryk Cierniewski 50, Paweł Świtała 65, 83, 90 (k), Krzysztof Gościniak 75, Maciej Stawiński 85 - Ariel Jastrzembski 63
Unia Solec Kujawski 1-4 Sokół Kleczew 25 maja, 17:00
Patryk Straszewski 85 - Mikołaj Pingot 40, Jakub Dębowski 64, Jakub Antosik 67, 75

Kolejka 28 - 30 maja

Polonia 1912 Leszno 1-1 Unia Solec Kujawski 30 maja, 17:00
Jędrzej Zimmer 84 - Paweł Mądrzejewski 56
Sokół Kleczew 3-4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 maja, 17:00
Łukasz Urban 84, 88, 90 - Marcin Wojciechowski 40 (k), Damian Izydorski 48, Krzysztof Molka 55, Marek Szymanowski 75
Notecianka Pakość 2-1 Polonia Środa Wielkopolska 30 maja, 17:00 (100)
Sebastian Mędlewski 28, Dariusz Słupski 82 - Michał Wawszczak 10
Unia Swarzędz 0-0 Pogoń Mogilno 30 maja, 17:00
Górnik Konin 2-0 Fogo Luboń 30 maja, 17:00
Adrian Bieńkowski 33, Maciej Adamczewski 68
Lubuszanin Trzcianka 1-4 Nielba Wągrowiec 30 maja, 17:00 (100)
Wojciech Oczkowski 79 - Mikołaj Wicberger 15, Michał Goliński 40, Łukasz Jasiński 60, Jakub Mrozik 82
Piast Kobylin 1-4 GKS Dopiewo 30 maja, 17:00
Patryk Kamiński 84 - Damian Seweryn 28, 59, Maciej Waskowski 70, Maciej Manelski 78
Cuiavia Inowrocław 0-0 Wda Świecie 30 maja, 17:00

Kolejka 29 - 15 czerwca

Cuiavia Inowrocław 2-0 Polonia 1912 Leszno 15 czerwca, 17:00
Krzysztof Kretkowski 8, 72
Wda Świecie 0-0 Piast Kobylin 15 czerwca, 17:00
GKS Dopiewo 3-1 Lubuszanin Trzcianka 15 czerwca, 17:00
Damian Seweryn 17, Maciej Waskowski 68, 88 - Paweł Nowak 30
Nielba Wągrowiec 2-0 Górnik Konin 15 czerwca, 17:00
Mikołaj Wicberger 29, Adrian Pietrowski 78
Fogo Luboń 0-1 Unia Swarzędz 15 czerwca, 17:00
Damian Ludwiczak 7
Pogoń Mogilno 1-2 Notecianka Pakość 15 czerwca, 17:00
Jarosław Plewa 70 - Michał Szot 15, Dariusz Słupski 34
Polonia Środa Wielkopolska 0-3 Sokół Kleczew 15 czerwca, 17:00
Jakub Antosik 45, Łukasz Urban 68, Kamil Krzyżanowski 89 (k)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-0 Unia Solec Kujawski 15 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 22 czerwca

Polonia 1912 Leszno 0-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 22 czerwca, 17:00
Tomasz Kempiński 51
Unia Solec Kujawski 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 22 czerwca, 17:00 (50)
Arkadiusz Nowicki 52
Sokół Kleczew 3-1 Pogoń Mogilno 22 czerwca, 17:00
Piotr Kurminowski 13, Antoni Krajnyk 55 (s), Mikołaj Pingot 73 - Krzysztof Szal 71 (k)
Notecianka Pakość 3-0 Fogo Luboń 22 czerwca, 17:00
Sebastian Mędlewski 37 (k), 57, Mateusz Chachuła 75
Unia Swarzędz 0-0 Nielba Wągrowiec 22 czerwca, 17:00
Górnik Konin 1-1 GKS Dopiewo 22 czerwca, 17:00
Roberto 72 - Jules Sambou 78
Lubuszanin Trzcianka 0-5 Wda Świecie 21 czerwca, 17:30
Patryk Urbański 60 (k), Maciej Kot 72, 90, Jakub Witucki 75, Patryk Podolski 88
Piast Kobylin 1-3 Cuiavia Inowrocław 21 czerwca, 17:00
Jacek Biernat 90 - Sebastian Hulisz 72, Piotr Timm 87, Krzysztof Kretkowski 90

II liga 2012/2013 (zachodnia)

III liga 2012/2013 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2012/2013 (opolsko-śląska)
III liga 2012/2013 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2012/2013 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2012/2013 (wielkopolska (południe))
IV liga 2012/2013 (wielkopolska (północ))

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas