[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2012/2013, grupa: opolsko-śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Odra Opole 30 62 18 8 4 53-23 10 5 0 34-9 8 3 4 19-14
2.  BKS Stal Bielsko-Biała 30 59 18 5 7 52-34 11 3 1 28-8 7 2 6 24-26
3.  Pniówek Pawłowice Śląskie 30 57 17 6 7 52-24 11 2 2 34-8 6 4 5 18-16
4.  Przyszłość Rogów 30 54 14 12 4 49-25 9 6 0 34-12 5 6 4 15-13
5.  Skra Częstochowa 30 53 16 5 9 54-35 8 4 3 29-13 8 1 6 25-22 2 4 1 1 0 3-1
6.  Polonia Łaziska Górne 30 53 15 8 7 50-42 9 3 3 27-16 6 5 4 23-26 2 1 0 1 1 1-3
7.  Górnik Wesoła (Mysłowice) 30 46 12 10 8 50-35 8 4 3 31-16 4 6 5 19-19
8.  Szczakowianka Jaworzno 30 41 11 8 11 41-35 7 3 5 23-14 4 5 6 18-21
9.  LZS Piotrówka 30 38 9 11 10 42-38 5 6 4 27-19 4 5 6 15-19 2 3 1 0 1 4-3
10.  LZS Leśnica 30 38 10 8 12 40-47 5 3 7 21-22 5 5 5 19-25 2 3 1 0 1 3-4
11.  LKS Czaniec 30 36 9 9 12 49-47 5 6 4 26-18 4 3 8 23-29
12.  Odra Wodzisław Śląski 30 32 8 8 14 27-35 4 3 8 12-19 4 5 6 15-16
13.  Swornica Czarnowąsy 30 28 7 7 16 40-57 3 4 8 19-27 4 3 8 21-30
14.  Start Namysłów 30 27 7 6 17 32-52 4 4 7 21-23 3 2 10 11-29
15.  Polonia Głubczyce 30 25 7 4 19 29-69 4 3 8 14-20 3 1 11 15-49
16.  Victoria Chróścice 30 12 3 3 24 13-75 2 0 13 8-41 1 3 11 5-34
Start Bogdanowice występuje pod nazwą Odra Wodzisław Śląski.
Victoria Chróścice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Odra Opole    1-0 3-3 1-0 5-0 1-1 1-1 2-0 0-0 4-1 3-1 1-0 5-1 0-0 4-1 3-0* 
 2 BKS Stal Bielsko-Biała2-0     3-1 0-1 1-0 2-2 1-0 3-0 4-1 1-1 2-0 1-0 0-0 2-1 3-1 3-0* 
 3 Pniówek Pawłowice Śląskie0-1 3-1     1-0 3-1 6-0 1-1 1-2 2-0 4-1 2-0 1-1 3-0 1-0 3-0 3-0* 
 4 Przyszłość Rogów3-0 4-0 1-1     2-0 3-1 2-0 2-2 2-2 3-0 1-1 2-0 3-2 1-1 3-0 2-2 
 5 Skra Częstochowa1-1 2-3 2-1 0-0     1-1 2-2 1-0 1-0 2-0 4-0 0-1 1-2 4-1 5-1 3-0* 
 6 Polonia Łaziska Górne2-1 1-1 1-0 0-0 0-2     3-2 3-0 1-1 1-2 2-1 3-1 3-2 0-1 4-2 3-0* 
 7 Górnik Wesoła (Mysłowice)2-2 1-2 1-2 1-1 4-2 2-3     3-0 1-0 0-0 3-1 2-1 2-2 1-0 7-0 1-0 
 8 Szczakowianka Jaworzno1-0 2-1 0-2 3-2 0-2 0-1 3-0     1-1 1-2 1-1 1-0 1-2 4-0 5-0 0-0 
 9 LZS Piotrówka0-0 1-1 2-2 0-0 1-2 5-0 4-2 1-1     1-2 2-2 2-3 2-1 2-1 1-2 3-0* 
 10 LZS Leśnica0-1 1-2 0-2 0-0 0-0 3-1 0-3 2-2 1-3     3-2 0-2 4-2 0-1 4-1 3-0 
 11 LKS Czaniec0-4 2-0 0-0 1-2 2-4 0-2 2-2 0-0 0-0 3-1     1-1 1-1 5-0 5-1 4-0 
 12 Odra Wodzisław Śląski0-2 2-3 1-0 0-3 0-1 0-3 0-0 1-1 1-2 0-0 0-2     2-0 2-1 3-0 0-1 
 13 Swornica Czarnowąsy0-1 1-4 1-0 2-2 0-3 2-2 0-2 0-4 0-1 1-2 4-1 0-0     5-1 1-2 2-2 
 14 Start Namysłów0-1 2-3 0-1 0-1 3-2 1-2 0-0 0-3 4-2 3-3 1-2 1-1 2-1     1-1 3-0* 
 15 Polonia Głubczyce1-2 0-2 0-1 4-0 1-2 0-0 0-1 2-0 1-0 1-1 1-6 1-1 1-2 0-2     1-0 
 16 Victoria Chróścice2-3 3-1 1-2 0-3* 0-4 0-4 0-3* 0-3* 0-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 2-1 0-3*     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Przyszłość Rogów 3-0 Polonia Głubczyce 11 sierpnia, 17:00 (300)
Piotr Jamuła 34 (s), Kamil Benauer 84, Marcin Pontus 90
Skra Częstochowa 1-0 LZS Piotrówka 10 sierpnia, 20:00 (450)
Łukasz Pietrasiński 35
Szczakowianka Jaworzno 3-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 11 sierpnia, 17:00 (920)
Michał Skórski 44, Dawid Mróz 53, Artur Karpowicz 87
Odra Opole 0-0 Start Namysłów 11 sierpnia, 17:00 (900)
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Victoria Chróścice 12 sierpnia, 17:00 (400)
Arkadiusz Smęt 32
LKS Czaniec 0-2 Polonia Łaziska Górne 11 sierpnia, 17:00 (200)
Radosław Kaczmarczyk 50 (k), Mateusz Majsner 88
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 LZS Leśnica 11 sierpnia, 17:00 (200)
Damian Zdolski 33 - Paweł Sikora 26
Swornica Czarnowąsy 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 11 sierpnia, 17:00 (200)
Bartosz Wojtków 6 (s)

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Polonia Głubczyce 1-1 LZS Leśnica 15 sierpnia, 17:00 (500)
Marcin Gużda 61 - Łukasz Moneta 76
w Bogdanowicach
Polonia Łaziska Górne 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 15 sierpnia, 17:00 (250)
Kamil Wawrzyczek 17 - Damian Zdolski 36 (k)
Swornica Czarnowąsy 4-1 LKS Czaniec 15 sierpnia, 17:00 (200)
Michał Bednarski 16, Kamil Kowalczyk 56, 68, Wojciech Scisło 71 - Piotr Pindel 59
Victoria Chróścice 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 15 sierpnia, 17:00 (300)
Piotr Michoń 80 - Łukasz Halama 48, 90 (k)
Start Namysłów 1-1 Odra Wodzisław Śląski 15 sierpnia, 17:00 (320)
Łukasz Bonar 80 - Wojciech Franiel 8
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-2 Odra Opole 15 sierpnia, 17:00 (400)
Marcin Smarzyński 20, Sebastian Hendel 90 - Michał Filipowicz 45, 50
LZS Piotrówka 1-1 Szczakowianka Jaworzno 15 sierpnia, 17:00 (300)
Frank Adu Kwame 53 - Dawid Tomanek 48
Przyszłość Rogów 2-0 Skra Częstochowa 15 sierpnia, 17:00 (300)
Marek Sobik 81, Robert Żbikowski 90 (k)

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Skra Częstochowa 5-1 Polonia Głubczyce 18 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Chmiest 31, 45, Adrian Musiał 32, Łukasz Pietrasiński 38, Damian Krawczyk 53 - Marcin Gużda 57 (k)
Szczakowianka Jaworzno 3-2 Przyszłość Rogów 18 sierpnia, 17:00 (950)
Marcin Kondzielnik 45, Rafał Łybyk 55, Jacek Rokosa 84 - Marek Sobik 54, Dawid Hanzel 75
Odra Opole 0-0 LZS Piotrówka 18 sierpnia, 17:00 (600)
Odra Wodzisław Śląski 0-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 19 sierpnia, 17:00 (400)
LKS Czaniec 4-0 Victoria Chróścice 18 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Giziński 45, Kamil Karcz 62, Włodzimierz Kierczak 86, 90
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 Swornica Czarnowąsy 18 sierpnia, 17:00 (300)
LZS Leśnica 3-1 Polonia Łaziska Górne 18 sierpnia, 17:00 (150)
Denis Sotor 3, 63, Grzegorz Chojnowski 26 - Radosław Kaczmarczyk 52 (k)
Start Namysłów 0-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 18 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Mazurek 60

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Polonia Głubczyce 0-0 Polonia Łaziska Górne 25 sierpnia, 17:00 (300)
w Bogdanowicach
Swornica Czarnowąsy 1-2 LZS Leśnica 25 sierpnia, 17:00 (150)
Wojciech Scisło 75 (k) - Paweł Sikora 9, Wojciech Dudek 47
Victoria Chróścice 3-1 BKS Stal Bielsko-Biała 25 sierpnia, 17:00 (100)
Piotr Job 4, Tomasz Jaworski 40, Michał Sacha 84 - Marcin Kocur 79
Start Namysłów 1-2 LKS Czaniec 25 sierpnia, 17:00 (150)
Rafał Samborski 17 - Kamil Karcz 8, Tomasz Kozioł 31
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 25 sierpnia, 11:00 (220)
Sebastian Hendel 23 - Dawid Oszek 56, Tomasz Zyzak 82
LZS Piotrówka 2-3 Odra Wodzisław Śląski 25 sierpnia, 17:00 (200)
Idrissa Cissé 25, Daniel Sroka 38 - Łukasz Reinhard 5, Piotr Sławik 8, Paweł Polak 78
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości Grzegorz Jakosz
Przyszłość Rogów 3-0 Odra Opole 25 sierpnia, 17:00 (500)
Dawid Hanzel 13, Szymon Cichecki 68 (k), Marcin Pontus 73 (k)
Skra Częstochowa 1-0 Szczakowianka Jaworzno 26 sierpnia, 17:00 (450)
Marcin Chmiest 71

Kolejka 5 - 1-2 września

Szczakowianka Jaworzno 5-0 Polonia Głubczyce 2 września, 17:00 (900)
Józef Misztal 2, 69, Dawid Tomanek 11, Jacek Rokosa 15, Jakub Dziółka 83
Odra Opole 5-0 Skra Częstochowa 31 sierpnia, 20:00 (600)
Marcin Czerwiński 29, Adam Setla 33, 49, Tomasz Copik 60, Sebastian Deja 69
Odra Wodzisław Śląski 0-3 Przyszłość Rogów 2 września, 17:00 (1000)
Dawid Hanzel 29, 69, Sebastian Markiewicz 72
LKS Czaniec 2-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 1 września, 17:00 (200)
Kamil Karcz 38, Włodzimierz Kierczak 64 - Marcin Stokłosa 21, Koulaty Thiam 90
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Robert Kubiczek
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Start Namysłów 1 września, 17:00 (250)
Marcin Kocur 40, Tomasz Boczek 45 - Rafał Samborski 65 (k)
LZS Leśnica 3-0 Victoria Chróścice 1 września, 17:00 (180)
Łukasz Moneta 13, Paweł Dyczek 38, 56
Polonia Łaziska Górne 3-2 Swornica Czarnowąsy 1 września, 17:00 (200)
Łukasz Mieszczak 25, 59, Jacek Rączka 31 - Wojciech Scisło 45, Kamil Kowalczyk 76
LZS Piotrówka 2-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 września, 17:00 (100)
Marcin Dziewulski 77, Frank Adu Kwame 85 (k) - Łukasz Halama 47, Michał Szczyrba 73 (k)

Kolejka 6 - 8-9 września

Polonia Głubczyce 1-2 Swornica Czarnowąsy 8 września, 16:30 (200)
Marcin Gużda 90 (k) - Filip Sikorski 26, Kamil Kowalczyk 78
w Bogdanowicach
Victoria Chróścice 0-4 Polonia Łaziska Górne 5 września, 17:00 (120)
Łukasz Mieszczak 32, 57, Mateusz Pisarek 71, Artur Korcz 90
Start Namysłów 3-3 LZS Leśnica 8 września, 16:30 (250)
Patryk Pabiniak 10, Billy Tchouague 59, Rafał Samborski 84 (k) - Łukasz Moneta 56, 79, Paweł Dyczek 90 (k)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 8 września, 16:30 (250)
Sebastian Hendel 68 - Marcin Kocur 20, Marcin Czaicki 83
LZS Piotrówka 2-2 LKS Czaniec 8 września, 16:30 (100)
Frank Adu Kwame 13, 75 - Maciej Żak 61 (k), Kamil Karcz 67
Przyszłość Rogów 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 września, 16:30 (300)
Robert Żbikowski 62 (k) - Łukasz Halama 33
Skra Częstochowa 0-1 Odra Wodzisław Śląski 7 września, 19:30 (300)
Paweł Polak 64
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Odra Opole 8 września, 17:00 (1400)
Józef Misztal 22

Kolejka 7 - 15-16 września

Odra Opole 4-1 Polonia Głubczyce 14 września, 20:00 (600)
Paweł Wasilewski 22, Dawid Łoziński 51, Tomasz Wawrzyniak 57, Tomasz Copik 84 - Marcin Gużda 30 (k)
Odra Wodzisław Śląski 1-1 Szczakowianka Jaworzno 15 września, 20:00 (700)
Mateusz Krupa 90 - Józef Misztal 29
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-1 Skra Częstochowa 15 września, 16:00 (300)
Łukasz Halama 69 (k), Damian Sieniawski 71, Sebastian Kapinos 87 - Kamil Sobala 20
LKS Czaniec 1-2 Przyszłość Rogów 15 września, 16:00 (200)
Piotr Pindel 61 - Robert Żbikowski 56, Paweł Hojka 82
BKS Stal Bielsko-Biała 4-1 LZS Piotrówka 12 września, 16:00 (200)
Marcin Kocur 8, 69, 77, Marcin Czaicki 89 - Bogumił Dziliński 29
LZS Leśnica 0-3 Górnik Wesoła (Mysłowice) 15 września, 11:00 (180)
Sebastian Hendel 32, Daniel Czapla 76, Sebastian Sarzała 87
Polonia Łaziska Górne 0-1 Start Namysłów 12 września, 16:30 (90)
Patryk Pabiniak 81
Swornica Czarnowąsy 2-2 Victoria Chróścice 15 września, 16:00 (250)
Paweł Kołodziej 55, Wojciech Scisło 60 - Radosław Dembiński 49, Dominik Dora 69

Kolejka 8 - 22-23 września

Polonia Głubczyce 1-0 Victoria Chróścice 22 września, 16:00 (300)
Wiesław Frydryk 66
Start Namysłów 2-1 Swornica Czarnowąsy 22 września, 16:00 (150)
Patryk Pabiniak 55, Rafał Samborski 60 - Rafał Żołnowski 5 (s)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-3 Polonia Łaziska Górne 22 września, 16:00 (200)
Daniel Czapla 6, Jacek Wujec 67 - Łukasz Mieszczak 15, Radosław Kaczmarczyk 48 (k), Aleksander Mużyłowski 63
LZS Piotrówka 1-2 LZS Leśnica 22 września, 16:00 (200)
Frank Adu Kwame 43 - Kacper Fedorowicz 57, Łukasz Moneta 67
Przyszłość Rogów 4-0 BKS Stal Bielsko-Biała 22 września, 16:00 (200)
Kamil Benauer 45, Marek Sobik 67, 72, 90
Skra Częstochowa 4-0 LKS Czaniec 21 września, 19:00 (250)
Karol Tomczyk 7, Marcin Chmiest 49, Kamil Sobala 70, Sławomir Piwiński 75
Szczakowianka Jaworzno 0-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 22 września, 16:00 (700)
Marcin Motyka 33, Sebastian Kapinos 55
Odra Opole 1-0 Odra Wodzisław Śląski 21 września, 20:00 (2000)
Marcin Czerwiński 70

Kolejka 9 - 29-30 września

Odra Wodzisław Śląski 3-0 Polonia Głubczyce 28 września, 20:00 (500)
Marek Walczak 6, Grzegorz Jakosz 31 (k), Mateusz Krupa 74
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-1 Odra Opole 29 września, 15:00 (500)
Tomasz Copik 28 (k)
LKS Czaniec 0-0 Szczakowianka Jaworzno 28 września, 16:00 (200)
BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Skra Częstochowa 26 września, 15:00 (100)
Krzysztof Zaremba 59
LZS Leśnica 0-0 Przyszłość Rogów 29 września, 15:00 (200)
Polonia Łaziska Górne 1-1 LZS Piotrówka 29 września, 15:00 (250)
Marek Mazur 50 - Marcin Trzcionka 90
Swornica Czarnowąsy 0-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 29 września, 15:00 (100)
Sebastian Hendel 38, Adrian Lesik 64
Victoria Chróścice 2-1 Start Namysłów 29 września, 15:00 (150)
Tomasz Jaworski 59, Arkadiusz Smęt 60 - Patryk Pabiniak 70
od 45. minuty w bramce gospodarzy stał Damian Polok

Kolejka 10 - 6-7 października

Polonia Głubczyce 0-2 Start Namysłów 6 października, 15:00 (230)
Rafał Samborski 37, 57
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-0 Victoria Chróścice 6 października, 15:00 (270)
Tomasz Pożoga 67
LZS Piotrówka 2-1 Swornica Czarnowąsy 6 października, 15:00 (150)
Dominik Płaza 58, Piotr Kurc 85 (s) - Mateusz Bębas 45
Przyszłość Rogów 3-1 Polonia Łaziska Górne 6 października, 15:00 (250)
Kamil Benauer 20, Dawid Hanzel 32, Szymon Ciuberek 62 - Tomasz Rybak 14
Skra Częstochowa 2-0 LZS Leśnica 5 października, 18:30 (200)
Karol Tomczyk 14, Marcin Chmiest 27
Szczakowianka Jaworzno 2-1 BKS Stal Bielsko-Biała 4 października, 16:00 (800)
Jakub Dziółka 8, Dawid Tomanek 73 - Marcin Kocur 9
Odra Opole 3-1 LKS Czaniec 6 października, 15:00 (350)
Sebastian Deja 15, Marcin Czerwiński 69, Maciej Żak 90 (s) - Maciej Żak 43 (k)
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 6 października, 19:00 (400)
Maciej Rozmus 89

Kolejka 11 - 13-14 października

Pniówek Pawłowice Śląskie 3-0 Polonia Głubczyce 13 października, 15:00 (200)
Arkadiusz Przybyła 16, Sebastian Kapinos 51, Tomasz Zyzak 63
LKS Czaniec 1-1 Odra Wodzisław Śląski 13 października, 15:00 (200)
Maciej Żak 80 (k) - Mateusz Krupa 39
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Odra Opole 13 października, 15:00 (350)
Adrian Olszowski 36, Marcin Kocur 71
LZS Leśnica 2-2 Szczakowianka Jaworzno 13 października, 15:00 (300)
Daniel Nowak 60, Paweł Dyczek 75 (k) - Dawid Tomanek 80, Dawid Szwarga 82
Polonia Łaziska Górne 0-2 Skra Częstochowa 13 października, 11:00 (250)
Kamil Sobala 72, Marcin Chmiest 77
Swornica Czarnowąsy 2-2 Przyszłość Rogów 13 października, 15:00 (150)
Wojciech Scisło 51, Mateusz Dłutowski 68 - Marcin Pontus 67, 75
Victoria Chróścice 0-2 LZS Piotrówka 13 października, 15:00 (200)
Mateusz Cieluch 52, Marcin Trzcionka 90
Start Namysłów 0-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 13 października, 15:00 (120)

Kolejka 12 - 20-21 października

Polonia Głubczyce 0-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 20 października, 15:00 (200)
Michał Haftkowski 88
LZS Piotrówka 2-1 Start Namysłów 20 października, 15:00 (100)
Frank Adu Kwame 10, 76 - Mateusz Zubrzycki 64
Przyszłość Rogów 2-2 Victoria Chróścice 20 października, 15:00 (200)
Robert Żbikowski 7, 22 - Tomasz Jaworski 47, Miłosz Kwolek 70
Skra Częstochowa 1-2 Swornica Czarnowąsy 19 października, 18:30 (250)
Karol Tomczyk 74 (k) - Mateusz Bębas 8, 55
Szczakowianka Jaworzno 0-1 Polonia Łaziska Górne 20 października, 15:00 (700)
Karol Króliczek 54
Odra Opole 4-1 LZS Leśnica 19 października, 18:25 (500)
Adam Setla 6, 41, Michał Filipowicz 10, Piotr Dyczek 68 (s) - Denis Sotor 40
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem z powodu awarii oświetlenia
Odra Wodzisław Śląski 2-3 BKS Stal Bielsko-Biała 21 października, 19:00 (950)
Maciej Rozmus 37, Mateusz Krupa 82 - Marcin Kocur 50, 70, Damian Zdolski 53 (k)
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-0 LKS Czaniec 20 października, 11:00 (200)
Tomasz Zyzak 66, Łukasz Halama 81

Kolejka 13 - 27-28 października

LKS Czaniec 5-1 Polonia Głubczyce 27 października, 14:30 (100)
Dariusz Łoś 5, 55, Dawid Hałat 27, Włodzimierz Kierczak 83, 85 - Karol Wanat 78
LZS Leśnica 0-2 Odra Wodzisław Śląski 27 października, 14:30 (100)
Maciej Rozmus 29, Mateusz Krupa 53
Polonia Łaziska Górne 2-1 Odra Opole 27 października, 14:30 (100)
Radosław Kaczmarczyk 16 (k), Kamil Wawrzyczek 85 - Marcin Czerwiński 20
Swornica Czarnowąsy 0-4 Szczakowianka Jaworzno 27 października, 14:30 (50)
Jacek Rokosa 20, Dawid Tomanek 47, 77, Marcin Ból 73
Victoria Chróścice 0-4 Skra Częstochowa 27 października, 14:30 (100)
Przemysław Synoradzki 24, Marcin Chmiest 50, Kamil Sobala 80, 86
Start Namysłów 0-1 Przyszłość Rogów 27 października, 14:30 (40)
Dawid Hanzel 80
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-0 LZS Piotrówka 27 października, 14:30 (150)
Jacek Wujec 38
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-1 BKS Stal Bielsko-Biała 27 października, 14:30 (200)
Dawid Oszek 47, 81, Łukasz Halama 87 (k) - Damian Zdolski 58 (k)
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości Marcin Kocur

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Polonia Głubczyce 1-0 LZS Piotrówka 3 listopada, 13:30 (120)
Piotr Jamuła 64
Przyszłość Rogów 2-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 3 listopada, 13:30 (300)
Marek Sobik 3, Robert Żbikowski 22
Skra Częstochowa 4-1 Start Namysłów 3 listopada, 13:30 (180)
Kajetan Łątka 23 (s), Bartosz Gliński 61, Kamil Sobala 76, Marcin Zajączkowski 83 (s) - Rafał Samborski 56
Szczakowianka Jaworzno 0-0 Victoria Chróścice 3 listopada, 14:00 (250)
Odra Opole 5-1 Swornica Czarnowąsy 2 listopada, 18:00 (600)
Michał Filipowicz 30, Sebastian Deja 32, Dawid Łoziński 46, 77, Adam Setla 75 - Kamil Kowalczyk 86
Odra Wodzisław Śląski 0-3 Polonia Łaziska Górne 3 listopada, 18:00 (500)
Karol Króliczek 54, Łukasz Mieszczak 62, Mateusz Majsner 90
Pniówek Pawłowice Śląskie 4-1 LZS Leśnica 3 listopada, 13:30 (200)
Arkadiusz Przybyła 4, 90, Tomasz Zyzak 75, Jakub Kałka 84 - Mateusz Antosz 86
LKS Czaniec 2-0 BKS Stal Bielsko-Biała 3 listopada, 11:00 (500)
Dawid Hałat 20, Kamil Karcz 54

Kolejka 15 - 10-11 listopada

LZS Leśnica 3-2 LKS Czaniec 10 listopada, 13:30 (100)
Łukasz Moneta 19, Kacper Fedorowicz 55, Wojciech Dudek 90 - Kamil Karcz 22, Piotr Pindel 67
Polonia Łaziska Górne 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 10 listopada, 11:00 (200)
Tomasz Rybak 72
Swornica Czarnowąsy 0-0 Odra Wodzisław Śląski 10 listopada, 13:30 (300)
Victoria Chróścice 2-3 Odra Opole 10 listopada, 13:30 (400)
Tomasz Jaworski 59 (k), Piotr Michoń 88 - Adam Setla 10, Michał Filipowicz 39, Madrin Piegzik 85
Start Namysłów 0-3 Szczakowianka Jaworzno 10 listopada, 13:30 (85)
Marcin Kondzielnik 4, Jakub Dziółka 38, Józef Misztal 62
LZS Piotrówka 0-0 Przyszłość Rogów 10 listopada, 13:30 (150)
Polonia Głubczyce 0-2 BKS Stal Bielsko-Biała 10 listopada, 13:30 (150)
Łukasz Antczak 67, Adrian Olszowski 85
Skra Częstochowa 2-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 10 listopada, 14:30 (150)
Sławomir Piwiński 28, Marcin Chmiest 51 - Sebastian Hendel 13, 15

Kolejka 16 - 16-17 marca

Pniówek Pawłowice Śląskie 3-0 Swornica Czarnowąsy 8 czerwca, 15:00 (150)
Wojciech Popiel 20, Tomasz Zyzak 45, Marcin Mazurek 76
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Głubczyce 4-0 Przyszłość Rogów 8 czerwca, 17:00 (300)
Wiesław Frydryk 43, Łukasz Bawoł 47, 73, Rafał Czarnecki 85
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Piotrówka 1-2 Skra Częstochowa 8 czerwca, 17:00 (120)
Idrissa Cissé 57 - Mateusz Woldan 65, Marcin Chmiest 90
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Górnik Wesoła (Mysłowice) 3-0 Szczakowianka Jaworzno 8 czerwca, 17:00 (250)
Marcin Stokłosa 48, Adrian Lesik 55, Andrzej Buchcik 90
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Start Namysłów 0-1 Odra Opole 8 czerwca, 17:00
Adam Setla 22
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie bez udziału publiczności / mecz przerwany w 60. minucie na 22 minuty z powodu zasłabnięcia piłkarza gości - Tomasza Drąga
Victoria Chróścice 0-3 Odra Wodzisław Śląski
(wo)
Polonia Łaziska Górne 2-1 LKS Czaniec 8 czerwca, 16:00 (350)
Mateusz Majsner 81, Jacek Rączka 87 - Maciej Żak 90 (k)
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Leśnica 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 8 czerwca, 17:00 (120)
Łukasz Moneta 11 - Marcin Kocur 2, Przemysław Brychlik 56
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 23-24 marca

LZS Leśnica 4-1 Polonia Głubczyce 8 maja, 18:00 (100)
Maciej Dyczek 36, Łukasz Moneta 47, Kacper Fedorowicz 62, Paweł Dyczek 68 (k) - Wiesław Frydryk 66
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
BKS Stal Bielsko-Biała 2-2 Polonia Łaziska Górne 23 marca, 15:00 (300)
Marcin Kocur 35, Marcin Czaicki 45 - Karol Króliczek 67, Radosław Kaczmarczyk 74 (k)
LKS Czaniec 1-1 Swornica Czarnowąsy 8 maja, 18:00 (200)
Dawid Hałat 10 - Wojciech Scisło 72 (k)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-0 Victoria Chróścice
(wo)
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Start Namysłów 8 maja, 20:00 (350)
Marcin Staszewski 31, Marek Walczak 42 - Rafał Samborski 90 (k)
w pierwotnym terminie (23 marca, 18:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Odra Opole 1-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 23 marca, 18:00 (400)
Sebastian Deja 53 - Andrzej Buchcik 15
Szczakowianka Jaworzno 1-1 LZS Piotrówka 7 maja, 18:00 (300)
Rafał Łybyk 34 - Frank Adu Kwame 20
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Skra Częstochowa 0-0 Przyszłość Rogów 23 marca, 17:00 (150)

Kolejka 18 - 30 marca

Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 Start Namysłów 21 maja, 18:30 (200)
Michał Adamczyk 8
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Głubczyce 1-2 Skra Częstochowa 30 marca, 13:00 (200)
Łukasz Bawoł 5 - Bartosz Gliński 42, Mateusz Bik 45
Przyszłość Rogów 2-2 Szczakowianka Jaworzno 30 marca, 13:00 (250)
Sebastian Markiewicz 4, Arkadiusz Lalko 83 - Adam Krakowski 7, Michał Skórski 71 (k)
LZS Piotrówka 0-0 Odra Opole 30 marca, 13:00 (300)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-1 Odra Wodzisław Śląski 22 maja, 18:00 (200)
Sebastian Hendel 60, Jacek Wujec 77 - Marcin Grabowski 43
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Chróścice 0-3 LKS Czaniec
(wo)
Swornica Czarnowąsy 1-4 BKS Stal Bielsko-Biała 30 marca, 13:00 (300)
Błażej Wróbel 45 - Damian Zdolski 16, Marcin Kocur 76, Damian Nowak 83, Adrian Olszowski 84
Polonia Łaziska Górne 1-2 LZS Leśnica 21 maja, 18:00 (200)
Radosław Kaczmarczyk 43 (k) - Daniel Rychlewicz 47, Wojciech Dudek 54
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Polonia Łaziska Górne 4-2 Polonia Głubczyce 15 czerwca, 17:00 (200)
Mateusz Majsner 8, 15, Michał Suda 56, 75 - Łukasz Bawoł 27, Rafał Czarnecki 58
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Leśnica 4-2 Swornica Czarnowąsy 15 czerwca, 17:00 (150)
Bartosz Sopel 19, Łukasz Janczarek 69, Daniel Rychlewicz 84, 87 - Błażej Wróbel 7, Tomasz Komor 43
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Victoria Chróścice
(wo)
LKS Czaniec 5-0 Start Namysłów 15 czerwca, 17:00 (190)
Piotr Pindel 31, Maciej Żak 55 (k), Piotr Świerczyński 58, Marcin Giziński 65, Paweł Łoś 76
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 15 czerwca, 17:00 (200)
Marcin Urbańczyk 33 - Sebastian Hendel 43
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odra Wodzisław Śląski 1-2 LZS Piotrówka 15 czerwca, 18:00 (250)
Artur Gać 18 - Dzikamai Gwaze 39, Idrissa Cissé 76
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 18:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odra Opole 1-0 Przyszłość Rogów 15 czerwca, 20:00 (2500)
Mateusz Cieluch 8
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 20:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szczakowianka Jaworzno 0-2 Skra Częstochowa 15 czerwca, 17:00 (200)
Kamil Sobala 54, Sławomir Piwiński 64
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Pniówek Pawłowice Śląskie 2-0 LZS Piotrówka 13 kwietnia, 16:00 (200)
Marcin Mazurek 33, Wojciech Popiel 55
Polonia Głubczyce 2-0 Szczakowianka Jaworzno 13 kwietnia, 16:00 (250)
Łukasz Bawoł 7, 75
Skra Częstochowa 1-1 Odra Opole 12 kwietnia, 19:30 (400)
Marcin Chmiest 73 - Tomasz Wawrzyniak 7
Przyszłość Rogów 2-0 Odra Wodzisław Śląski 13 kwietnia, 16:00 (600)
Szymon Ciuberek 14, Piotr Glenc 63
Górnik Wesoła (Mysłowice) 3-1 LKS Czaniec 13 kwietnia, 16:00 (200)
Sebastian Siwek 40, Sebastian Sarzała 83, Sebastian Hendel 90 - Solomon Mawo 57
Start Namysłów 2-3 BKS Stal Bielsko-Biała 13 kwietnia, 16:00 (470)
Bartosz Jordan 9, Dawid Mehlich 84 - Marcin Kocur 45, 75, Marcin Czaicki 69
Victoria Chróścice 0-3 LZS Leśnica
(wo)
Swornica Czarnowąsy 2-2 Polonia Łaziska Górne 13 kwietnia, 16:00 (130)
Mateusz Dłutowski 14, Denis Luptak 22 - Radosław Kaczmarczyk 32, Mateusz Majsner 55

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Swornica Czarnowąsy 1-2 Polonia Głubczyce 20 kwietnia, 16:00 (120)
Kamil Kowalczyk 85 - Rafał Czarnecki 36, Łukasz Bawoł 62
Polonia Łaziska Górne 3-0 Victoria Chróścice
(wo)
LZS Leśnica 0-1 Start Namysłów 20 kwietnia, 16:00 (80)
Rafał Samborski 4
BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 23 kwietnia, 16:30 (400)
Przemysław Brychlik 16
LKS Czaniec 0-0 LZS Piotrówka 20 kwietnia, 16:00 (150)
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 Przyszłość Rogów 20 kwietnia, 16:00 (500)
Tomasz Zyzak 68
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Skra Częstochowa 20 kwietnia, 19:00 (600)
Kamil Groborz 38
Odra Opole 2-0 Szczakowianka Jaworzno 19 kwietnia, 19:00 (400)
Adam Setla 27, 52

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Polonia Głubczyce 1-2 Odra Opole 27 kwietnia, 16:30 (550)
Łukasz Bawoł 25 - Sebastian Deja 65 (k), 86
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Odra Wodzisław Śląski 27 kwietnia, 16:30 (800)
Adam Krakowski 90
Skra Częstochowa 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 27 kwietnia, 16:30 (250)
Kamil Sobala 20, Karol Tomczyk 24 (k) - Tomasz Zyzak 55
Przyszłość Rogów 1-1 LKS Czaniec 27 kwietnia, 16:30 (150)
Piotr Glenc 20 - Piotr Pindel 16
LZS Piotrówka 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 27 kwietnia, 16:30 (100)
Mateusz Iwan 32 - Damian Zdolski 68 (k)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-0 LZS Leśnica 27 kwietnia, 16:30 (150)
Start Namysłów 1-2 Polonia Łaziska Górne 27 kwietnia, 16:30 (140)
Mariusz Raszewski 45 - Radosław Kaczmarczyk 38, Mateusz Majsner 79
Victoria Chróścice 0-3 Swornica Czarnowąsy
(wo)

Kolejka 23 - 4-5 maja

Victoria Chróścice 0-3 Polonia Głubczyce
(wo)
Swornica Czarnowąsy 5-1 Start Namysłów 4 maja, 17:00 (110)
Grzegorz Zmuda 13, Denis Luptak 38, Dominik Franek 47, Wojciech Scisło 51, 70 - Rafał Samborski 89
Polonia Łaziska Górne 3-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 3 maja, 17:00 (250)
Karol Króliczek 46, 78, Michał Staszowski 84 - Sebastian Hendel 16, Daniel Koniarek 59
LZS Leśnica 1-3 LZS Piotrówka 3 maja, 17:00 (300)
Łukasz Ryncarz 85 - Frank Adu Kwame 32, Dzikamai Gwaze 66, Galdino 77
BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 Przyszłość Rogów 1 maja, 12:00 (300)
Marcin Pontus 49
LKS Czaniec 2-4 Skra Częstochowa 4 maja, 17:00 (200)
Piotr Pindel 7, Dariusz Łoś 59 - Marcin Drzymont 25, Kamil Sobala 44, Marcin Chmiest 49, Bartosz Gliński 74
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-2 Szczakowianka Jaworzno 4 maja, 17:00 (200)
Sebastian Kapinos 45 (k) - Dawid Oszek 23 (s), Michał Skórski 61
Odra Wodzisław Śląski 0-2 Odra Opole 4 maja, 20:00 (800)
Sebastian Deja 59, Adam Setla 83

Kolejka 24 - 11-12 maja

Polonia Głubczyce 1-1 Odra Wodzisław Śląski 11 maja, 17:00 (400)
Tomasz Cieślik 38 - Marcin Staszewski 20
Odra Opole 3-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 11 maja, 20:00 (700)
Michał Filipowicz 13, Tomasz Drąg 34, Sebastian Deja 90 - Wojciech Popiel 7, Tomasz Zyzak 28, 44
Szczakowianka Jaworzno 1-1 LKS Czaniec 11 maja, 17:00 (300)
Michał Skórski 63 (k) - Solomon Mawo 30
Skra Częstochowa 2-3 BKS Stal Bielsko-Biała 10 maja, 20:00 (520)
Marcin Chmiest 35, Marcin Kowalski 87 - Przemysław Brychlik 25, Marcin Kocur 66, Bartosz Wójcik 82
Przyszłość Rogów 3-0 LZS Leśnica 11 maja, 17:00 (150)
Sebastian Markiewicz 25, Marcin Pontus 80, Kamil Benauer 82
LZS Piotrówka 5-0 Polonia Łaziska Górne 11 maja, 17:00 (150)
Idrissa Cissé 7 (k), 40, 68, 82 (k), Frank Adu Kwame 58
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-2 Swornica Czarnowąsy 11 maja, 17:00 (200)
Sebastian Hendel 6, 28 - Błażej Wróbel 74, Wojciech Scisło 88 (k)
Start Namysłów 3-0 Victoria Chróścice
(wo)

Kolejka 25 - 18-19 maja

Start Namysłów 1-1 Polonia Głubczyce 18 maja, 17:00 (130)
Rafał Samborski 48 (k) - Tomasz Cieślik 50
Victoria Chróścice 0-3 Górnik Wesoła (Mysłowice)
(wo)
Swornica Czarnowąsy 0-1 LZS Piotrówka 18 maja, 17:00 (130)
Idrissa Cissé 90
Polonia Łaziska Górne 0-0 Przyszłość Rogów 18 maja, 17:00 (300)
LZS Leśnica 0-0 Skra Częstochowa 18 maja, 17:00 (150)
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Szczakowianka Jaworzno 15 maja, 17:00 (250)
Tomasz Boczek 42, Marcin Kocur 65, Adrian Olszowski 72
LKS Czaniec 0-4 Odra Opole 18 maja, 17:00 (300)
Dawid Tomanek 6, Michał Filipowicz 19, Adam Setla 65, Dawid Wolny 77
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Odra Wodzisław Śląski 18 maja, 17:00 (250)
Michał Szczyrba 81 - Marek Walczak 75 (k)

Kolejka 26 - 25-26 maja

Polonia Głubczyce 0-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 25 maja, 17:00 (200)
Tomasz Zyzak 88
Odra Wodzisław Śląski 0-2 LKS Czaniec 25 maja, 17:00 (250)
Solomon Mawo 18, Maciej Żak 43 (k)
Odra Opole 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała 24 maja, 19:30 (1500)
Dawid Tomanek 59
Szczakowianka Jaworzno 1-2 LZS Leśnica 25 maja, 17:00 (300)
Rafał Łybyk 49 - Daniel Rychlewicz 15 (k), 45 (k)
Skra Częstochowa 1-1 Polonia Łaziska Górne 24 maja, 18:15 (100)
Marcin Chmiest 72 - Mateusz Majsner 21
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Przyszłość Rogów 3-2 Swornica Czarnowąsy 25 maja, 17:00 (200)
Marcin Pontus 21, Błażej Wróbel 45 (s), Szymon Ciuberek 90 - Wojciech Scisło 10, Kamil Kowalczyk 37
LZS Piotrówka 3-0 Victoria Chróścice
(wo)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-0 Start Namysłów 25 maja, 17:00 (200)
Jacek Wujec 51

Kolejka 27 - 29 maja

Górnik Wesoła (Mysłowice) 7-0 Polonia Głubczyce 29 maja, 18:00 (250)
Adrian Lesik 16, Sebastian Hendel 35, Michał Haftkowski 51, 54, 66, Koulaty Thiam 70, Sebastian Sarzała 90
Start Namysłów 4-2 LZS Piotrówka 29 maja, 18:00 (130)
Łukasz Bonar 23, Wojciech Wilczyński 35, Damian Zalwert 65, Patryk Pabiniak 83 - Dzikamai Gwaze 21, Frank Adu Kwame 44
Victoria Chróścice 0-3 Przyszłość Rogów
(wo)
Swornica Czarnowąsy 0-3 Skra Częstochowa 29 maja, 18:00 (80)
Bartosz Gliński 22 (k), Kamil Groborz 29, 43
Polonia Łaziska Górne 3-0 Szczakowianka Jaworzno 28 maja, 18:00 (150)
Michał Suda 37, Karol Króliczek 48, Radosław Kaczmarczyk 51
LZS Leśnica 0-1 Odra Opole 4 czerwca, 17:00 (300)
Remigiusz Malicki 83
BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Odra Wodzisław Śląski 5 czerwca, 18:00 (300)
Marcin Kocur 74
LKS Czaniec 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 29 maja, 18:00 (200)

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 czerwca, 17:00 (300)
Damian Zdolski 9, 57 (k), Marcin Kocur 76 - Marcin Mazurek 41
Polonia Głubczyce 1-6 LKS Czaniec 1 czerwca, 17:00 (150)
Sławomir Góra 63 (k) - Piotr Pindel 6, 36, Mariusz Wiciak 13 (s), Maciej Żak 82 (k), 90 (k), Solomon Mawo 90
Odra Wodzisław Śląski 0-0 LZS Leśnica 11 czerwca, 18:00 (300)
Odra Opole 1-1 Polonia Łaziska Górne 31 maja, 20:00 (800)
Adam Setla 41 - Tomasz Rybak 79
Szczakowianka Jaworzno 1-2 Swornica Czarnowąsy 1 czerwca, 17:00 (180)
Damian Sieniawski 46 - Wojciech Scisło 52, 82
Skra Częstochowa 3-0 Victoria Chróścice
(wo)
Przyszłość Rogów 1-1 Start Namysłów 1 czerwca, 17:00 (300)
Jacek Bażan 87 - Patryk Pabiniak 65
LZS Piotrówka 4-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 1 czerwca, 17:00 (100)
Idrissa Cissé 30, 75 (k), Frank Adu Kwame 47, Michał Bedronka 66 - Koulaty Thiam 39, Galdino 58 (s)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Marcin Smarzyński

Kolejka 29 - 19 czerwca

LZS Piotrówka 1-2 Polonia Głubczyce 19 czerwca, 18:00 (100)
Filipe 17 - Zerah Mpako 26 (s), Karol Wanat 29
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-1 Przyszłość Rogów 19 czerwca, 18:00 (100)
Paweł Lesik 60 - Arkadiusz Lalko 80
Start Namysłów 3-2 Skra Częstochowa 19 czerwca, 18:00 (90)
Kamil Biliński 9, Wojciech Wilczyński 33, Krystian Błach 90 - Jean Paulista 28, Dawid Niedbała 60
Victoria Chróścice 0-3 Szczakowianka Jaworzno
(wo)
Swornica Czarnowąsy 0-1 Odra Opole 19 czerwca, 18:00 (1500)
Michał Filipowicz 62
w Opolu; Swornica gospodarzem
Polonia Łaziska Górne 3-1 Odra Wodzisław Śląski 19 czerwca, 18:00 (250)
Piotr Bryk 11, Mateusz Majsner 62, Radosław Kaczmarczyk 70 - Piotr Górnicki 32
LZS Leśnica 0-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 19 czerwca, 18:00 (100)
Wojciech Caniboł 32, Dawid Stramski 71
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 LKS Czaniec 19 czerwca, 18:00 (350)
Dariusz Rucki 6, Marcin Kocur 69

Kolejka 30 - 22 czerwca

BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 Polonia Głubczyce 22 czerwca, 17:00 (250)
Przemysław Brychlik 38, Marcin Kocur 74 (k), Marcin Czaicki 85 (k) - Łukasz Bawoł 36
Górnik Wesoła (Mysłowice) 4-2 Skra Częstochowa 22 czerwca, 17:00 (100)
Sebastian Hendel 26, 89, Michał Haftkowski 78, Marcin Stokłosa 90 - Kamil Groborz 10, Jan Pawlak 73
LKS Czaniec 3-1 LZS Leśnica 22 czerwca, 17:00 (150)
Piotr Świerczyński 31 (k), Krystian Bączek 74, Solomon Mawo 90 - Mateusz Antosz 76
Pniówek Pawłowice Śląskie 6-0 Polonia Łaziska Górne 22 czerwca, 17:00 (150)
Tomasz Zyzak 5, Michał Szczyrba 9 (k), Marcin Mazurek 49, Arkadiusz Przybyła 60, 90, Wojciech Caniboł 90
Odra Wodzisław Śląski 2-0 Swornica Czarnowąsy 22 czerwca, 17:00 (170)
Mateusz Balcer 86, 90
Odra Opole 3-0 Victoria Chróścice
(wo)
Szczakowianka Jaworzno 4-0 Start Namysłów 22 czerwca, 17:00 (120)
Adam Krakowski 11, 90, Michał Skórski 31, 54
Przyszłość Rogów 2-2 LZS Piotrówka 22 czerwca, 17:00 (180)
Szymon Cichecki 53, Marcin Pontus 76 - Dzikamai Gwaze 23, Idrissa Cissé 62 (k)

Baraże o udział w III lidze (opolsko-śląska)

II liga 2012/2013 (zachodnia)

III liga 2012/2013 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2012/2013 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2012/2013 (pomorsko-zachodniopomorska)

Saltex IV liga 2012/2013 (opolska)
IV liga 2012/2013 (śląska I)
IV liga 2012/2013 (śląska II)

Autor: Artur Michalak
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas