[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2012/2013, grupa: śląska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szombierki Bytom 30 65 20 5 5 72-26 14 1 0 49-11 6 4 5 23-15
2.  Górnik Piaski (Czeladź) 30 56 16 8 6 54-32 10 3 2 25-9 6 5 4 29-23
3.  Grunwald Ruda Śląska 30 54 16 6 8 47-27 9 4 2 26-8 7 2 6 21-19
4.  Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 30 50 15 5 10 47-49 7 2 6 23-26 8 3 4 24-23
5.  Sarmacja Będzin 30 48 13 9 8 51-45 8 6 1 29-15 5 3 7 22-30
6.  Pilica Koniecpol 30 46 12 10 8 48-33 7 6 2 18-12 5 4 6 30-21
7.  Gwarek Tarnowskie Góry 30 44 12 8 10 59-47 9 4 2 39-18 3 4 8 20-29 4 8 2 2 0 14-6
8.  Wyzwolenie Chorzów 30 44 12 8 10 50-41 7 5 3 31-23 5 3 7 19-18 4 4 1 1 2 6-8
9.  Zieloni Żarki 30 44 13 5 12 44-57 10 2 3 31-19 3 3 9 13-38 4 4 1 1 2 5-11
10.  Slavia Ruda Śląska 30 42 10 12 8 49-39 8 3 4 32-20 2 9 4 17-19
11.  LKS Kamienica Polska 30 36 10 6 14 42-56 5 2 8 16-23 5 4 6 26-33
12.  Przyszłość Ciochowice 30 34 8 10 12 37-38 7 5 3 28-15 1 5 9 9-23
13.  Lot Konopiska 30 29 6 11 13 40-49 3 7 5 23-22 3 4 8 17-27
14.  Victoria Częstochowa 30 25 6 7 17 42-80 3 4 8 23-47 3 3 9 19-33
15.  Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 30 22 5 7 18 38-64 3 4 8 21-25 2 3 10 17-39
16.  Górnik 09 Mysłowice 30 18 3 9 18 37-74 3 5 7 23-27 0 4 11 14-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Szombierki Bytom    5-1 4-2 6-1 2-2 2-1 4-0 2-1 4-0 2-0 5-2 1-0 3-1 2-0 3-0 4-0 
 2 Górnik Piaski (Czeladź)1-2     2-0 2-0 4-0 2-2 1-1 1-0 2-0 1-0 1-0 1-0 0-2 2-1 4-0 1-1 
 3 Grunwald Ruda Śląska1-0 3-0     5-1 1-2 2-0 2-1 1-1 0-1 0-0 2-0 2-1 0-0 0-0 4-0 3-1 
 4 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza1-0 2-2 1-2     1-0 0-8 0-1 0-3 4-0 2-2 0-3 2-0 2-1 3-1 1-3 4-0 
 5 Sarmacja Będzin3-0 1-0 2-1 1-2     1-1 2-1 2-1 5-2 1-1 2-2 0-0 1-1 5-1 1-1 2-1 
 6 Pilica Koniecpol1-1 0-0 3-1 1-2 1-3     1-0 1-0 0-0 0-0 0-0 1-1 2-1 1-0 2-0 4-3 
 7 Gwarek Tarnowskie Góry1-1 2-2 0-0 1-2 3-0 2-1     6-3 6-1 1-1 1-2 4-0 2-1 3-1 3-2 4-1 
 8 Wyzwolenie Chorzów2-1 0-3 1-3 2-2 1-0 0-0 0-0     3-1 3-2 4-5 2-0 3-1 2-2 2-2 6-1 
 9 Zieloni Żarki1-0 0-4 2-0 0-4 3-0 1-0 2-2 1-0     3-1 3-1 3-2 1-2 5-2 5-0 1-1 
 10 Slavia Ruda Śląska2-4 2-0 1-1 2-3 1-2 3-2 5-0 1-0 4-0     2-3 2-0 1-0 2-2 2-1 2-2 
 11 LKS Kamienica Polska0-0 1-3 0-3 1-3 1-0 2-3 3-1 0-3 1-1 0-1     0-1 2-0 0-3 4-1 1-0 
 12 Przyszłość Ciochowice1-2 1-1 1-2 1-0 3-3 2-2 0-1 0-0 3-1 1-1 1-0     5-0 2-0 2-1 5-1 
 13 Lot Konopiska0-0 2-4 1-0 0-2 3-4 0-3 2-2 1-1 0-0 0-0 7-0 1-1     3-1 3-4 0-0 
 14 Victoria Częstochowa0-8 2-5 0-3* 1-1 2-2 0-4 2-7 1-2 4-2 2-5 1-4 0-0 1-1     2-1 5-2 
 15 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)1-2 0-2 0-1 0-0 2-1 1-3 2-1 1-2 0-1 1-1 2-2 3-3 1-3 2-3     5-0 
 16 Górnik 09 Mysłowice0-2 2-2 1-2 0-1 2-3 3-0 3-2 0-2 2-3 2-2 2-2 1-0 3-3 1-2 1-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Przyszłość Ciochowice 3-1 Zieloni Żarki 11 sierpnia, 17:00 (100)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-1 Gwarek Tarnowskie Góry 11 sierpnia, 17:00 (200)
Sarmacja Będzin 2-1 Wyzwolenie Chorzów 11 sierpnia, 17:00 (150)
Grunwald Ruda Śląska 0-0 Lot Konopiska 11 sierpnia, 11:00 (100)
Victoria Częstochowa 0-4 Pilica Koniecpol 11 sierpnia, 15:00 (100)
Górnik Piaski (Czeladź) 1-1 Górnik 09 Mysłowice 11 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
LKS Kamienica Polska 0-1 Slavia Ruda Śląska 11 sierpnia, 17:00 (100)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Szombierki Bytom 11 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Zieloni Żarki 1-0 Szombierki Bytom 15 sierpnia, 17:00
Slavia Ruda Śląska 2-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 15 sierpnia, 11:00
Górnik 09 Mysłowice 2-2 LKS Kamienica Polska 15 sierpnia, 17:00
Pilica Koniecpol 0-0 Górnik Piaski (Czeladź) 15 sierpnia, 17:00
Lot Konopiska 3-1 Victoria Częstochowa 15 sierpnia, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 3-0 Sarmacja Będzin 15 sierpnia, 17:00
Przyszłość Ciochowice 1-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 15 sierpnia, 17:00
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Wyzwolenie Chorzów 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 4-0 Zieloni Żarki 18 sierpnia, 17:00 (100)
Sarmacja Będzin 0-0 Przyszłość Ciochowice 18 sierpnia, 17:00 (100)
Grunwald Ruda Śląska 2-1 Gwarek Tarnowskie Góry 18 sierpnia, 11:00 (100)
Victoria Częstochowa 1-2 Wyzwolenie Chorzów 18 sierpnia, 15:00 (100)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-2 Lot Konopiska 18 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
LKS Kamienica Polska 2-3 Pilica Koniecpol 18 sierpnia, 17:00 (200)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 5-0 Górnik 09 Mysłowice 18 sierpnia, 17:00 (50)
Szombierki Bytom 2-0 Slavia Ruda Śląska 18 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Zieloni Żarki 3-1 Slavia Ruda Śląska 25 sierpnia, 17:00 (150)
Górnik 09 Mysłowice 0-2 Szombierki Bytom 25 sierpnia, 17:00 (100)
Pilica Koniecpol 2-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 26 sierpnia, 14:00 (300)
Lot Konopiska 7-0 LKS Kamienica Polska 25 sierpnia, 17:00 (400)
Gwarek Tarnowskie Góry 3-1 Victoria Częstochowa 25 sierpnia, 17:00 (400)
Przyszłość Ciochowice 1-2 Grunwald Ruda Śląska 25 sierpnia, 17:00 (150)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-0 Sarmacja Będzin 25 sierpnia, 17:00 (220)
Górnik Piaski (Czeladź) 1-0 Wyzwolenie Chorzów 25 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 5 - 1-2 września

Sarmacja Będzin 5-2 Zieloni Żarki 1 września, 17:00 (100)
Grunwald Ruda Śląska 5-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1 września, 11:00 (100)
Victoria Częstochowa 0-0 Przyszłość Ciochowice 1 września, 17:00 (100)
Górnik Piaski (Czeladź) 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry 1 września, 17:00 (100)
LKS Kamienica Polska 0-3 Wyzwolenie Chorzów 1 września, 17:00 (100)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Lot Konopiska 1 września, 17:00 (100)
Szombierki Bytom 2-1 Pilica Koniecpol 1 września, 17:00 (200)
Slavia Ruda Śląska 2-2 Górnik 09 Mysłowice 1 września, 16:00 (100)

Kolejka 6 - 8-9 września

Zieloni Żarki 1-1 Górnik 09 Mysłowice 8 września, 17:00 (100)
Pilica Koniecpol 0-0 Slavia Ruda Śląska 9 września, 17:00 (200)
Lot Konopiska 0-0 Szombierki Bytom 8 września, 17:00 (500)
Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 LKS Kamienica Polska 8 września, 17:00 (300)
Przyszłość Ciochowice 1-1 Górnik Piaski (Czeladź) 8 września, 17:00 (150)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 3-1 Victoria Częstochowa 8 września, 17:00 (150)
Sarmacja Będzin 2-1 Grunwald Ruda Śląska 8 września, 17:00 (100)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Wyzwolenie Chorzów 8 września, 17:00 (100)

Kolejka 7 - 15-16 września

Grunwald Ruda Śląska 0-1 Zieloni Żarki 15 września, 11:00 (100)
Victoria Częstochowa 2-2 Sarmacja Będzin 15 września, 17:00 (70)
Górnik Piaski (Czeladź) 2-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 15 września, 17:00 (150)
LKS Kamienica Polska 0-1 Przyszłość Ciochowice 15 września, 17:00 (100)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Gwarek Tarnowskie Góry 15 września, 17:00 (150)
Szombierki Bytom 2-1 Wyzwolenie Chorzów 15 września, 17:00 (200)
Slavia Ruda Śląska 1-0 Lot Konopiska 15 września, 16:00 (150)
Górnik 09 Mysłowice 3-0 Pilica Koniecpol 15 września, 17:00 (150)

Kolejka 8 - 22-23 września

Zieloni Żarki 1-0 Pilica Koniecpol 22 września, 16:00 (200)
Lot Konopiska 0-0 Górnik 09 Mysłowice 22 września, 16:00 (150)
Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Szombierki Bytom 22 września, 16:00 (500)
Przyszłość Ciochowice 2-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 22 września, 16:00 (100)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-3 LKS Kamienica Polska 22 września, 16:00 (100)
Sarmacja Będzin 1-0 Górnik Piaski (Czeladź) 22 września, 16:00 (200)
Grunwald Ruda Śląska 0-0 Victoria Częstochowa 22 września, 11:00 (50)
Slavia Ruda Śląska 1-0 Wyzwolenie Chorzów 22 września, 16:00 (100)

Kolejka 9 - 29-30 września

Victoria Częstochowa 4-2 Zieloni Żarki 29 września, 16:00 (100)
Górnik Piaski (Czeladź) 2-0 Grunwald Ruda Śląska 29 września, 16:00 (100)
LKS Kamienica Polska 1-0 Sarmacja Będzin 29 września, 16:00 (100)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 29 września, 16:00 (200)
Szombierki Bytom 1-0 Przyszłość Ciochowice 29 września, 16:00 (200)
Slavia Ruda Śląska 5-0 Gwarek Tarnowskie Góry 29 września, 16:00 (150)
Górnik 09 Mysłowice 0-2 Wyzwolenie Chorzów 29 września, 16:00 (150)
Pilica Koniecpol 2-1 Lot Konopiska 29 września, 13:00 (250)

Kolejka 10 - 6-7 października

Zieloni Żarki 1-2 Lot Konopiska 6 października, 15:30 (150)
Gwarek Tarnowskie Góry 4-1 Górnik 09 Mysłowice 6 października, 15:30 (100)
Przyszłość Ciochowice 1-1 Slavia Ruda Śląska 6 października, 15:30 (100)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-0 Szombierki Bytom 6 października, 15:30 (100)
Sarmacja Będzin 1-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 6 października, 15:30 (100)
Grunwald Ruda Śląska 2-0 LKS Kamienica Polska 6 października, 11:00 (100)
Victoria Częstochowa 2-5 Górnik Piaski (Czeladź) 6 października, 15:30 (100)
Pilica Koniecpol 1-0 Wyzwolenie Chorzów 18 listopada, 13:00 (200)
w pierwotnym terminie (7 października, 15:30) w Chorzowie - odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych oraz spóźnienia drużyny gości

Kolejka 11 - 13-14 października

Górnik Piaski (Czeladź) 2-0 Zieloni Żarki 13 października, 15:30 (100)
LKS Kamienica Polska 0-3 Victoria Częstochowa 13 października, 15:30 (150)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Grunwald Ruda Śląska 13 października, 15:30 (100)
Szombierki Bytom 2-2 Sarmacja Będzin 13 października, 15:30 (200)
Slavia Ruda Śląska 2-3 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 13 października, 15:30 (100)
Górnik 09 Mysłowice 1-0 Przyszłość Ciochowice 13 października, 15:30 (100)
Pilica Koniecpol 1-0 Gwarek Tarnowskie Góry 14 października, 15:30 (300)
Lot Konopiska 1-1 Wyzwolenie Chorzów 13 października, 15:30 (150)

Kolejka 12 - 20-21 października

Zieloni Żarki 1-0 Wyzwolenie Chorzów 20 października, 15:30 (100)
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 Lot Konopiska 20 października, 15:30 (250)
Przyszłość Ciochowice 2-2 Pilica Koniecpol 20 października, 15:30 (100)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 4-0 Górnik 09 Mysłowice 20 października, 15:30 (100)
Sarmacja Będzin 1-1 Slavia Ruda Śląska 20 października, 15:30 (100)
Grunwald Ruda Śląska 1-0 Szombierki Bytom 20 października, 11:00 (400)
Victoria Częstochowa 2-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 20 października, 11:00 (100)
Górnik Piaski (Czeladź) 1-0 LKS Kamienica Polska 20 października, 15:30 (100)

Kolejka 13 - 27-28 października

LKS Kamienica Polska 1-1 Zieloni Żarki 27 października, 15:00 (50)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Górnik Piaski (Czeladź) 27 października, 15:00 (50)
Szombierki Bytom 2-0 Victoria Częstochowa 27 października, 15:00 (100)
Slavia Ruda Śląska 1-1 Grunwald Ruda Śląska 27 października, 15:00 (100)
Górnik 09 Mysłowice 2-3 Sarmacja Będzin 27 października, 15:00 (100)
Pilica Koniecpol 1-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 24 listopada, 11:00 (150)
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lot Konopiska 1-1 Przyszłość Ciochowice 27 października, 15:00 (50)
Wyzwolenie Chorzów 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry 27 października, 15:00 (50)

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Zieloni Żarki 2-2 Gwarek Tarnowskie Góry 3 listopada, 14:00 (150)
Przyszłość Ciochowice 0-0 Wyzwolenie Chorzów 3 listopada, 12:00 (100)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-1 Lot Konopiska 3 listopada, 14:00 (50)
Sarmacja Będzin 1-1 Pilica Koniecpol 3 listopada, 14:00 (100)
Grunwald Ruda Śląska 3-1 Górnik 09 Mysłowice 3 listopada, 11:00 (150)
Victoria Częstochowa 2-5 Slavia Ruda Śląska 3 listopada, 14:00 (100)
Górnik Piaski (Czeladź) 1-2 Szombierki Bytom 3 listopada, 14:00 (150)
LKS Kamienica Polska 4-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3 listopada, 14:00 (100)

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Zieloni Żarki 10 listopada, 13:30 (50)
Szombierki Bytom 5-2 LKS Kamienica Polska 11 listopada, 11:00 (200)
Slavia Ruda Śląska 2-0 Górnik Piaski (Czeladź) 10 listopada, 13:30 (100)
Górnik 09 Mysłowice 1-2 Victoria Częstochowa 10 listopada, 13:30 (100)
Pilica Koniecpol 3-1 Grunwald Ruda Śląska 11 listopada, 13:30 (100)
Lot Konopiska 3-4 Sarmacja Będzin 10 listopada, 13:30 (100)
Wyzwolenie Chorzów 2-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 10 listopada, 13:30 (50)
Gwarek Tarnowskie Góry 4-0 Przyszłość Ciochowice 10 listopada, 13:30 (200)

Kolejka 16 - 23-24 marca

Zieloni Żarki 3-2 Przyszłość Ciochowice 13 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 13 kwietnia, 17:00 (350)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wyzwolenie Chorzów 1-0 Sarmacja Będzin 13 kwietnia, 17:00 (50)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lot Konopiska 1-0 Grunwald Ruda Śląska 13 kwietnia, 17:00 (50)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pilica Koniecpol 1-0 Victoria Częstochowa 14 kwietnia, 17:00 (250)
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik 09 Mysłowice 2-2 Górnik Piaski (Czeladź) 13 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Slavia Ruda Śląska 2-3 LKS Kamienica Polska 13 kwietnia, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szombierki Bytom 3-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 13 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 30 marca

Wyzwolenie Chorzów 1-3 Grunwald Ruda Śląska 20 kwietnia, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szombierki Bytom 4-0 Zieloni Żarki 20 kwietnia, 17:00 (300)
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Slavia Ruda Śląska 20 kwietnia, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Kamienica Polska 1-0 Górnik 09 Mysłowice 20 kwietnia, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Piaski (Czeladź) 2-2 Pilica Koniecpol 20 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Częstochowa 1-1 Lot Konopiska 20 kwietnia, 17:00 (100)
w pierwotnym (30 marca, 13:00) i w drugim terminie (3 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sarmacja Będzin 2-1 Gwarek Tarnowskie Góry 20 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-0 Przyszłość Ciochowice 20 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Zieloni Żarki 0-4 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 27 kwietnia, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przyszłość Ciochowice 3-3 Sarmacja Będzin 27 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 Grunwald Ruda Śląska 27 kwietnia, 17:00 (250)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wyzwolenie Chorzów 2-2 Victoria Częstochowa 27 kwietnia, 17:00 (50)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lot Konopiska 2-4 Górnik Piaski (Czeladź) 27 kwietnia, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pilica Koniecpol 0-0 LKS Kamienica Polska 28 kwietnia, 17:00 (250)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik 09 Mysłowice 1-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 27 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Slavia Ruda Śląska 2-4 Szombierki Bytom 27 kwietnia, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 1 maja

Wyzwolenie Chorzów 0-3 Górnik Piaski (Czeladź) 1 maja, 17:00
Slavia Ruda Śląska 4-0 Zieloni Żarki 1 maja, 17:00
Szombierki Bytom 4-0 Górnik 09 Mysłowice 1 maja, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Pilica Koniecpol 1 maja, 17:00
LKS Kamienica Polska 2-0 Lot Konopiska 1 maja, 17:00
Victoria Częstochowa 2-7 Gwarek Tarnowskie Góry 1 maja, 17:00 (50)
Grunwald Ruda Śląska 2-1 Przyszłość Ciochowice 1 maja, 11:00
Sarmacja Będzin 1-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1 maja, 17:00 (100)

Kolejka 20 - 4-5 maja

Zieloni Żarki 3-0 Sarmacja Będzin 4 maja, 17:00 (150)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-2 Grunwald Ruda Śląska 4 maja, 17:00 (100)
Przyszłość Ciochowice 2-0 Victoria Częstochowa 4 maja, 12:00 (50)
Gwarek Tarnowskie Góry 2-2 Górnik Piaski (Czeladź) 4 maja, 17:00 (250)
Wyzwolenie Chorzów 4-5 LKS Kamienica Polska 4 maja, 17:00 (50)
Lot Konopiska 3-4 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 4 maja, 17:00 (50)
Pilica Koniecpol 1-1 Szombierki Bytom 5 maja, 17:00 (350)
Górnik 09 Mysłowice 2-2 Slavia Ruda Śląska 4 maja, 17:00 (150)

Kolejka 21 - 11-12 maja

Wyzwolenie Chorzów 2-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 11 maja, 17:00 (200)
Górnik 09 Mysłowice 2-3 Zieloni Żarki 11 maja, 17:00 (100)
Slavia Ruda Śląska 3-2 Pilica Koniecpol 11 maja, 17:00 (150)
Szombierki Bytom 3-1 Lot Konopiska 11 maja, 17:00 (300)
LKS Kamienica Polska 3-1 Gwarek Tarnowskie Góry 11 maja, 17:00 (100)
Górnik Piaski (Czeladź) 1-0 Przyszłość Ciochowice 11 maja, 17:00 (150)
Victoria Częstochowa 1-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 11 maja, 17:00 (100)
Grunwald Ruda Śląska 1-2 Sarmacja Będzin 11 maja, 11:00 (100)

Kolejka 22 - 18-19 maja

Zieloni Żarki 2-0 Grunwald Ruda Śląska 18 maja, 17:00 (100)
Sarmacja Będzin 5-1 Victoria Częstochowa 18 maja, 11:00 (100)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-2 Górnik Piaski (Czeladź) 18 maja, 17:00 (200)
Przyszłość Ciochowice 1-0 LKS Kamienica Polska 18 maja, 17:00 (100)
Gwarek Tarnowskie Góry 3-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 18 maja, 17:00 (218)
Wyzwolenie Chorzów 2-1 Szombierki Bytom 18 maja, 17:00 (100)
Lot Konopiska 0-0 Slavia Ruda Śląska 18 maja, 11:00 (100)
Pilica Koniecpol 4-3 Górnik 09 Mysłowice 19 maja, 17:00 (100)

Kolejka 23 - 25-26 maja

Wyzwolenie Chorzów 3-2 Slavia Ruda Śląska 25 maja, 17:00 (70)
Pilica Koniecpol 0-0 Zieloni Żarki 26 maja, 14:00 (150)
Górnik 09 Mysłowice 3-3 Lot Konopiska 25 maja, 17:00 (100)
Szombierki Bytom 4-0 Gwarek Tarnowskie Góry 25 maja, 17:00 (500)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-3 Przyszłość Ciochowice 25 maja, 17:00 (100)
LKS Kamienica Polska 1-3 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 26 maja, 17:00 (150)
Górnik Piaski (Czeladź) 4-0 Sarmacja Będzin 25 maja, 17:00 (300)
Victoria Częstochowa 0-3 Grunwald Ruda Śląska 25 maja, 17:00 (50)
(wo)
na boisku 2-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 24 - 30 maja

Zieloni Żarki 5-2 Victoria Częstochowa 30 maja, 17:00
Grunwald Ruda Śląska 3-0 Górnik Piaski (Czeladź) 30 maja, 11:00 (50)
Sarmacja Będzin 2-2 LKS Kamienica Polska 29 maja, 17:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-3 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 30 maja, 17:00 (50)
Przyszłość Ciochowice 1-2 Szombierki Bytom 29 maja, 18:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Slavia Ruda Śląska 29 maja, 18:00 (200)
Wyzwolenie Chorzów 6-1 Górnik 09 Mysłowice 30 maja, 17:00
Lot Konopiska 0-3 Pilica Koniecpol 30 maja, 17:00

Kolejka 25 - 1-2 czerwca

Wyzwolenie Chorzów 0-0 Pilica Koniecpol 2 czerwca, 17:00
Lot Konopiska 0-0 Zieloni Żarki 2 czerwca, 17:00
Górnik 09 Mysłowice 3-2 Gwarek Tarnowskie Góry 2 czerwca, 17:00
Slavia Ruda Śląska 2-0 Przyszłość Ciochowice 2 czerwca, 11:00
Szombierki Bytom 6-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2 czerwca, 17:00 (700)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Sarmacja Będzin 2 czerwca, 17:00
LKS Kamienica Polska 0-3 Grunwald Ruda Śląska 2 czerwca, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 2-1 Victoria Częstochowa 2 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 8-9 czerwca

Zieloni Żarki 0-4 Górnik Piaski (Czeladź) 8 czerwca, 17:00 (100)
Victoria Częstochowa 1-4 LKS Kamienica Polska 8 czerwca, 17:00 (300)
Grunwald Ruda Śląska 4-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 8 czerwca, 11:00 (50)
Sarmacja Będzin 3-0 Szombierki Bytom 9 czerwca, 11:00 (200)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-2 Slavia Ruda Śląska 8 czerwca, 17:00 (100)
Przyszłość Ciochowice 5-1 Górnik 09 Mysłowice 8 czerwca, 17:00 (50)
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 Pilica Koniecpol 8 czerwca, 17:00 (150)
Wyzwolenie Chorzów 3-1 Lot Konopiska 8 czerwca, 17:00 (50)

Kolejka 27 - 12 czerwca

Wyzwolenie Chorzów 3-1 Zieloni Żarki 12 czerwca, 18:00
Lot Konopiska 2-2 Gwarek Tarnowskie Góry 12 czerwca, 18:00
Pilica Koniecpol 1-1 Przyszłość Ciochowice 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (12 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik 09 Mysłowice 0-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 12 czerwca, 18:00 (100)
Slavia Ruda Śląska 1-2 Sarmacja Będzin 12 czerwca, 18:00
Szombierki Bytom 4-2 Grunwald Ruda Śląska 12 czerwca, 18:00 (600)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-3 Victoria Częstochowa 12 czerwca, 18:00
LKS Kamienica Polska 1-3 Górnik Piaski (Czeladź) 12 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 15-16 czerwca

Zieloni Żarki 3-1 LKS Kamienica Polska 15 czerwca, 17:00 (150)
Górnik Piaski (Czeladź) 4-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 15 czerwca, 17:00 (200)
Victoria Częstochowa 0-8 Szombierki Bytom 15 czerwca, 17:00 (100)
Grunwald Ruda Śląska 0-0 Slavia Ruda Śląska 15 czerwca, 11:00 (100)
Sarmacja Będzin 2-1 Górnik 09 Mysłowice 16 czerwca, 11:00 (50)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-8 Pilica Koniecpol 15 czerwca, 17:00 (100)
Przyszłość Ciochowice 5-0 Lot Konopiska 15 czerwca, 17:00 (100)
Gwarek Tarnowskie Góry 6-3 Wyzwolenie Chorzów 15 czerwca, 17:00 (200)

Kolejka 29 - 22 czerwca

Gwarek Tarnowskie Góry 6-1 Zieloni Żarki 22 czerwca, 17:00
Wyzwolenie Chorzów 2-0 Przyszłość Ciochowice 22 czerwca, 17:00
Lot Konopiska 0-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 22 czerwca, 17:00
Pilica Koniecpol 1-3 Sarmacja Będzin 22 czerwca, 17:00
Górnik 09 Mysłowice 1-2 Grunwald Ruda Śląska 22 czerwca, 17:00
Slavia Ruda Śląska 2-2 Victoria Częstochowa 22 czerwca, 17:00
Szombierki Bytom 5-1 Górnik Piaski (Czeladź) 22 czerwca, 17:00 (800)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-2 LKS Kamienica Polska 22 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 26 czerwca

Zieloni Żarki 5-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 26 czerwca, 18:00
LKS Kamienica Polska 0-0 Szombierki Bytom 26 czerwca, 18:00
Górnik Piaski (Czeladź) 1-0 Slavia Ruda Śląska 26 czerwca, 18:00 (150)
Victoria Częstochowa 5-2 Górnik 09 Mysłowice 26 czerwca, 18:00
Grunwald Ruda Śląska 2-0 Pilica Koniecpol 26 czerwca, 18:00
Sarmacja Będzin 1-1 Lot Konopiska 26 czerwca, 18:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-3 Wyzwolenie Chorzów 26 czerwca, 18:00
Przyszłość Ciochowice 0-1 Gwarek Tarnowskie Góry 26 czerwca, 18:00

Baraże o udział w III lidze (opolsko-śląska)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (śląska)

III liga 2012/2013 (opolsko-śląska)

Saltex IV liga 2012/2013 (opolska)
IV liga 2012/2013 (śląska II)

Klasa okręgowa Vigo 2012/2013 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice I)
Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice II)
Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice III)
Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas