[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2012/2013, grupa: Katowice IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik II Zabrze 30 74 23 5 2 91-23 12 2 1 43-11 11 3 1 48-12 2 3 1 0 1 6-2
2.  Concordia Knurów 30 74 23 5 2 83-33 11 3 1 47-20 12 2 1 36-13 2 3 1 0 1 2-6
3.  Orzeł Miedary 30 59 18 5 7 79-38 9 5 1 50-15 9 0 6 29-23
4.  Orzeł Nakło Śląskie 30 57 18 3 9 77-48 9 3 3 38-21 9 0 6 39-27
5.  Gwarek Zabrze 30 50 15 5 10 55-39 7 2 6 29-19 8 3 4 26-20
6.  Fortuna Gliwice 30 48 13 9 8 46-50 7 5 3 26-25 6 4 5 20-25
7.  Tempo Paniówki 30 46 13 7 10 50-34 8 3 4 31-15 5 4 6 19-19
8.  ŁTS Łabędy (Gliwice) 30 45 13 6 11 46-37 8 2 5 25-17 5 4 6 21-20
9.  Czarni Pyskowice 30 43 13 4 13 48-52 9 1 5 26-20 4 3 8 22-32
10.  Silesia Miechowice (Bytom) 30 35 9 8 13 46-54 7 4 4 24-18 2 4 9 22-36
11.  Sokół Orzech 30 34 9 7 14 38-57 6 3 6 19-33 3 4 8 19-24
12.  MOSiR Sparta Zabrze 30 30 9 3 18 42-67 6 2 7 21-27 3 1 11 21-40
13.  KS 94 Rachowice 30 29 7 8 15 48-62 4 4 7 29-27 3 4 8 19-35
14.  MKS Zabrze-Kończyce 30 25 6 7 17 37-65 4 2 9 20-36 2 5 8 17-29
15.  Polonia II Bytom 30 17 4 5 21 26-79 3 2 10 14-37 1 3 11 12-42
16.  Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 30 9 2 3 25 20-94 1 2 12 10-39 1 1 13 10-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Górnik II Zabrze    1-2 2-0 6-2 1-0 1-0 3-2 1-0 2-2 3-0 1-0 3-0 1-1 5-2 4-0 9-0 
 2 Concordia Knurów0-5     2-1 4-0 3-3 2-2 1-1 4-0 3-2 4-1 2-0 5-1 3-0 5-1 4-2 5-1 
 3 Orzeł Miedary3-3 2-2     0-1 4-0 10-0 2-0 3-1 3-0 5-2 1-1 4-2 3-0 1-1 1-1 8-1 
 4 Orzeł Nakło Śląskie1-3 1-0 3-2     1-2 0-1 4-0 3-3 1-1 2-1 2-1 6-1 7-2 4-2 2-1 1-1 
 5 Gwarek Zabrze0-1 0-2 0-3 3-0     1-1 1-1 0-3 1-4 3-1 3-1 2-0 2-0 0-1 2-0 11-1 
 6 Fortuna Gliwice1-0 1-5 1-4 4-3 1-1     2-1 1-6 3-1 1-1 1-1 2-0 1-1 0-0 4-0* 3-1 
 7 Tempo Paniówki2-4 0-3 0-1 2-1 2-2 0-0     0-0 3-0 2-0 3-1 3-0 7-1 1-2 2-0 4-0 
 8 ŁTS Łabędy (Gliwice)1-1 0-1 3-1 1-4 0-2 2-3 2-1     2-1 3-1 2-0 3-1 0-1 0-0 4-0 2-0 
 9 Czarni Pyskowice0-4 1-2 1-2 3-1 3-1 2-0 1-0 3-0     1-1 0-3 0-2 3-2 2-1 4-1 2-0 
 10 Silesia Miechowice (Bytom)0-3 2-2 4-1 1-4 0-1 3-1 0-1 2-0 2-1     2-1 4-0 1-1 1-1 1-1 1-0 
 11 Sokół Orzech1-6 1-6 0-3 0-3 0-2 1-1 0-0 1-0 2-1 1-4     3-1 0-0 4-3 3-2 2-1 
 12 MOSiR Sparta Zabrze1-1 1-2 0-2 1-3 0-4 2-0 0-2 0-3* 2-2 3-1 4-2     3-2 1-0 2-0 1-3 
 13 KS 94 Rachowice1-4 0-1 1-2 0-4 0-2 0-2 1-1 1-1 6-1 2-2 2-4 1-1     2-1 9-1 3-0 
 14 MKS Zabrze-Kończyce0-5 1-3 3-2 1-4 1-2 1-4 1-3 0-0 1-2 2-2 0-3 4-1 4-2     0-3 1-0 
 15 Polonia II Bytom0-3 0-2 2-3 0-6 4-1 0-2 0-4 1-2 0-2 3-2 0-0 0-3 0-4 2-2     2-1 
 16 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)1-5 2-3 1-2 1-3 0-3 0-3 1-2 0-2 1-2 1-3 1-1 0-8 0-2 1-0 0-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Czarni Pyskowice 2-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 11 sierpnia, 17:00
KS 94 Rachowice 0-2 Fortuna Gliwice 12 sierpnia, 17:00
Sokół Orzech 1-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 11 sierpnia, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 4-1 Orzeł Miedary 11 sierpnia, 17:00
Gwarek Zabrze 2-0 Polonia II Bytom 11 sierpnia, 11:00
Concordia Knurów 5-1 MOSiR Sparta Zabrze 11 sierpnia, 17:00
Górnik II Zabrze 5-2 MKS Zabrze-Kończyce 11 sierpnia, 17:00
Tempo Paniówki 2-1 Orzeł Nakło Śląskie 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-3 Orzeł Nakło Śląskie 15 sierpnia, 17:00
MKS Zabrze-Kończyce 1-3 Tempo Paniówki 15 sierpnia, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-1 Górnik II Zabrze 15 sierpnia, 17:00
Polonia II Bytom 0-2 Concordia Knurów 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Miedary 4-0 Gwarek Zabrze 15 sierpnia, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-1 Silesia Miechowice (Bytom) 15 sierpnia, 17:00
Fortuna Gliwice 1-1 Sokół Orzech 15 sierpnia, 17:00
Czarni Pyskowice 3-2 KS 94 Rachowice 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

KS 94 Rachowice 3-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 18 sierpnia, 17:00
Sokół Orzech 2-1 Czarni Pyskowice 18 sierpnia, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 3-1 Fortuna Gliwice 18 sierpnia, 17:00
Gwarek Zabrze 0-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 18 sierpnia, 11:00
Concordia Knurów 2-1 Orzeł Miedary 18 sierpnia, 17:00
Górnik II Zabrze 4-0 Polonia II Bytom 19 sierpnia, 15:00
na stadionie Walki Makoszowy
Tempo Paniówki 3-0 MOSiR Sparta Zabrze 19 sierpnia, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 4-2 MKS Zabrze-Kończyce 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-0 MKS Zabrze-Kończyce 25 sierpnia, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-3 Orzeł Nakło Śląskie 25 sierpnia, 17:00
Polonia II Bytom 0-4 Tempo Paniówki 25 sierpnia, 11:00
Orzeł Miedary 3-3 Górnik II Zabrze 25 sierpnia, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-1 Concordia Knurów 25 sierpnia, 17:00
Fortuna Gliwice 1-1 Gwarek Zabrze 25 sierpnia, 17:00
Czarni Pyskowice 1-1 Silesia Miechowice (Bytom) 25 sierpnia, 17:00
KS 94 Rachowice 2-4 Sokół Orzech 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Sokół Orzech 2-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1 września, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-1 KS 94 Rachowice 1 września, 17:00
Gwarek Zabrze 1-4 Czarni Pyskowice 1 września, 15:00
Concordia Knurów 2-2 Fortuna Gliwice 1 września, 17:00
Górnik II Zabrze 1-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 2 września, 15:00
na stadionie Walki Makoszowy
Tempo Paniówki 0-1 Orzeł Miedary 2 września, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-1 Polonia II Bytom 1 września, 17:00
MKS Zabrze-Kończyce 4-1 MOSiR Sparta Zabrze 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-8 MOSiR Sparta Zabrze 8 września, 17:00
Polonia II Bytom 2-2 MKS Zabrze-Kończyce 9 września, 14:00
Orzeł Miedary 0-1 Orzeł Nakło Śląskie 8 września, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-1 Tempo Paniówki 8 września, 17:00
Fortuna Gliwice 1-0 Górnik II Zabrze 8 września, 17:00
Czarni Pyskowice 1-2 Concordia Knurów 8 września, 17:00
KS 94 Rachowice 0-2 Gwarek Zabrze 8 września, 17:00
Sokół Orzech 1-4 Silesia Miechowice (Bytom) 7 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Silesia Miechowice (Bytom) 1-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 15 września, 17:00
Gwarek Zabrze 3-1 Sokół Orzech 15 września, 12:00
Concordia Knurów 3-0 KS 94 Rachowice 15 września, 17:00
Górnik II Zabrze 2-2 Czarni Pyskowice 16 września, 15:00
na stadionie Walki Makoszowy
Tempo Paniówki 0-0 Fortuna Gliwice 16 września, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 3-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 15 września, 17:00
MKS Zabrze-Kończyce 3-2 Orzeł Miedary 15 września, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 2-0 Polonia II Bytom 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-0 Polonia II Bytom 22 września, 16:00
Orzeł Miedary 4-2 MOSiR Sparta Zabrze 22 września, 16:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-0 MKS Zabrze-Kończyce 22 września, 16:00
Fortuna Gliwice 4-3 Orzeł Nakło Śląskie 22 września, 16:00
Czarni Pyskowice 1-0 Tempo Paniówki 22 września, 16:00
KS 94 Rachowice 1-4 Górnik II Zabrze 22 września, 16:00
Sokół Orzech 1-6 Concordia Knurów 22 września, 16:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-1 Gwarek Zabrze 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Gwarek Zabrze 11-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 29 września, 15:00
Concordia Knurów 4-1 Silesia Miechowice (Bytom) 28 września, 16:00
Górnik II Zabrze 1-0 Sokół Orzech 30 września, 15:00
Tempo Paniówki 7-1 KS 94 Rachowice 30 września, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-1 Czarni Pyskowice 30 września, 16:00
MKS Zabrze-Kończyce 1-4 Fortuna Gliwice 29 września, 16:00
MOSiR Sparta Zabrze 0-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 29 września, 16:00
(wo)
przerwany w 90. minucie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Polonia II Bytom 2-3 Orzeł Miedary 30 września, 14:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-2 Orzeł Miedary 6 października, 15:30
ŁTS Łabędy (Gliwice) 4-0 Polonia II Bytom 6 października, 15:30
Fortuna Gliwice 2-0 MOSiR Sparta Zabrze 6 października, 15:30
Czarni Pyskowice 2-1 MKS Zabrze-Kończyce 6 października, 15:30
KS 94 Rachowice 0-4 Orzeł Nakło Śląskie 6 października, 15:30
Sokół Orzech 0-0 Tempo Paniówki 6 października, 15:30
Silesia Miechowice (Bytom) 0-3 Górnik II Zabrze 6 października, 15:30
Gwarek Zabrze 0-2 Concordia Knurów 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Concordia Knurów 5-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 13 października, 15:30
Górnik II Zabrze 1-0 Gwarek Zabrze 14 października, 15:00
Tempo Paniówki 2-0 Silesia Miechowice (Bytom) 14 października, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-1 Sokół Orzech 13 października, 15:30
MKS Zabrze-Kończyce 4-2 KS 94 Rachowice 13 października, 15:30
MOSiR Sparta Zabrze 2-2 Czarni Pyskowice 13 października, 15:30
Polonia II Bytom 0-2 Fortuna Gliwice 14 października, 14:00
Orzeł Miedary 3-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 13 października, 15:30

Kolejka 12 - 20-21 października

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 20 października, 15:30
Fortuna Gliwice 1-4 Orzeł Miedary 20 października, 15:30
Czarni Pyskowice 4-1 Polonia II Bytom 20 października, 15:30
KS 94 Rachowice 1-1 MOSiR Sparta Zabrze 20 października, 15:30
Sokół Orzech 4-3 MKS Zabrze-Kończyce 20 października, 15:30
Silesia Miechowice (Bytom) 1-4 Orzeł Nakło Śląskie 20 października, 15:30
Gwarek Zabrze 1-1 Tempo Paniówki 20 października, 15:00
Concordia Knurów 0-5 Górnik II Zabrze 20 października, 15:30

Kolejka 13 - 27-28 października

Górnik II Zabrze 9-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 28 października, 14:00
Tempo Paniówki 0-3 Concordia Knurów 17 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Nakło Śląskie 1-2 Gwarek Zabrze 27 października, 15:00
MKS Zabrze-Kończyce 2-2 Silesia Miechowice (Bytom) 27 października, 15:00
MOSiR Sparta Zabrze 4-2 Sokół Orzech 27 października, 15:00
Polonia II Bytom 0-4 KS 94 Rachowice 27 października, 15:00
Orzeł Miedary 3-0 Czarni Pyskowice 27 października, 15:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-3 Fortuna Gliwice 27 października, 15:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-3 Fortuna Gliwice 3 listopada, 14:00
Czarni Pyskowice 3-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 3 listopada, 14:00
KS 94 Rachowice 1-2 Orzeł Miedary 3 listopada, 14:00
Sokół Orzech 3-2 Polonia II Bytom 3 listopada, 14:00
Silesia Miechowice (Bytom) 4-0 MOSiR Sparta Zabrze 3 listopada, 14:00
Gwarek Zabrze 0-1 MKS Zabrze-Kończyce 3 listopada, 14:00
Concordia Knurów 4-0 Orzeł Nakło Śląskie 3 listopada, 14:00
Górnik II Zabrze 3-2 Tempo Paniówki 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Tempo Paniówki 4-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 11 listopada, 13:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-3 Górnik II Zabrze 10 listopada, 13:30
MKS Zabrze-Kończyce 1-3 Concordia Knurów 10 listopada, 13:30
MOSiR Sparta Zabrze 0-4 Gwarek Zabrze 10 listopada, 13:30
Polonia II Bytom 3-2 Silesia Miechowice (Bytom) 11 listopada, 13:30
Orzeł Miedary 1-1 Sokół Orzech 10 listopada, 13:30
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-1 KS 94 Rachowice 10 listopada, 13:30
Fortuna Gliwice 3-1 Czarni Pyskowice 10 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 23-24 marca

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-2 Czarni Pyskowice 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Fortuna Gliwice 1-1 KS 94 Rachowice 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-0 Sokół Orzech 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Miedary 5-2 Silesia Miechowice (Bytom) 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia II Bytom 4-1 Gwarek Zabrze 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MOSiR Sparta Zabrze 1-2 Concordia Knurów 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Zabrze-Kończyce 0-5 Górnik II Zabrze 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Nakło Śląskie 4-0 Tempo Paniówki 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 30 marca

Orzeł Nakło Śląskie 1-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tempo Paniówki 1-2 MKS Zabrze-Kończyce 21 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik II Zabrze 3-0 MOSiR Sparta Zabrze 27 marca, 17:00
na stadionie Walki Makoszowy
Concordia Knurów 4-2 Polonia II Bytom 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gwarek Zabrze 0-3 Orzeł Miedary 21 kwietnia, 11:00
na stadionie Walki Makoszowy / w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Silesia Miechowice (Bytom) 2-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Orzech 1-1 Fortuna Gliwice 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS 94 Rachowice 6-1 Czarni Pyskowice 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-2 KS 94 Rachowice 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Pyskowice 0-3 Sokół Orzech 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Fortuna Gliwice 1-1 Silesia Miechowice (Bytom) 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-2 Gwarek Zabrze 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Miedary 2-2 Concordia Knurów 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia II Bytom 0-3 Górnik II Zabrze 27 kwietnia, 17:00
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MOSiR Sparta Zabrze 0-2 Tempo Paniówki 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Zabrze-Kończyce 1-4 Orzeł Nakło Śląskie 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 1 maja

MKS Zabrze-Kończyce 1-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1 maja, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 6-1 MOSiR Sparta Zabrze 1 maja, 17:00
Tempo Paniówki 2-0 Polonia II Bytom 1 maja, 15:00
Górnik II Zabrze 2-0 Orzeł Miedary 1 maja, 17:00
na stadionie Walki Makoszowy
Concordia Knurów 4-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 1 maja, 17:00
Gwarek Zabrze 1-1 Fortuna Gliwice 1 maja, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-1 Czarni Pyskowice 1 maja, 11:00
Sokół Orzech 0-0 KS 94 Rachowice 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Sokół Orzech 4 maja, 17:00
KS 94 Rachowice 2-2 Silesia Miechowice (Bytom) 4 maja, 17:00
Czarni Pyskowice 3-1 Gwarek Zabrze 4 maja, 17:00
Fortuna Gliwice 1-5 Concordia Knurów 4 maja, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 Górnik II Zabrze 4 maja, 17:00
Orzeł Miedary 2-0 Tempo Paniówki 4 maja, 17:00
Polonia II Bytom 0-6 Orzeł Nakło Śląskie 5 maja, 16:00
na bocznym boisku
MOSiR Sparta Zabrze 1-0 MKS Zabrze-Kończyce 4 maja, 17:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

MOSiR Sparta Zabrze 1-3 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 11 maja, 17:00
MKS Zabrze-Kończyce 0-3 Polonia II Bytom 11 maja, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 3-2 Orzeł Miedary 11 maja, 17:00
Tempo Paniówki 0-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 12 maja, 15:00
Górnik II Zabrze 1-0 Fortuna Gliwice 12 maja, 15:00
Concordia Knurów 3-2 Czarni Pyskowice 11 maja, 17:00
Gwarek Zabrze 2-0 KS 94 Rachowice 11 maja, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-1 Sokół Orzech 11 maja, 17:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-3 Silesia Miechowice (Bytom) 18 maja, 17:00
Sokół Orzech 0-2 Gwarek Zabrze 18 maja, 17:00
KS 94 Rachowice 0-1 Concordia Knurów 18 maja, 17:00
Czarni Pyskowice 0-4 Górnik II Zabrze 18 maja, 17:00
Fortuna Gliwice 2-1 Tempo Paniówki 18 maja, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-4 Orzeł Nakło Śląskie 15 maja, 17:30
Orzeł Miedary 1-1 MKS Zabrze-Kończyce 18 maja, 17:00
Polonia II Bytom 0-3 MOSiR Sparta Zabrze 19 maja, 17:00
na bocznym boisku

Kolejka 23 - 25-26 maja

Polonia II Bytom 2-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 26 maja, 16:00
na bocznym boisku
MOSiR Sparta Zabrze 0-2 Orzeł Miedary 25 maja, 17:00
MKS Zabrze-Kończyce 0-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 25 maja, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-1 Fortuna Gliwice 25 maja, 17:00
Tempo Paniówki 3-0 Czarni Pyskowice 26 maja, 15:00
Górnik II Zabrze 1-1 KS 94 Rachowice 26 maja, 15:00
na stadionie Walki Makoszowy
Concordia Knurów 2-0 Sokół Orzech 25 maja, 17:00
Gwarek Zabrze 3-1 Silesia Miechowice (Bytom) 26 maja, 11:00

Kolejka 24 - 30 maja

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-3 Gwarek Zabrze 30 maja, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-2 Concordia Knurów 29 maja, 17:00
Sokół Orzech 1-6 Górnik II Zabrze 29 maja, 18:00
KS 94 Rachowice 1-1 Tempo Paniówki 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska
Czarni Pyskowice 3-1 Orzeł Nakło Śląskie 30 maja, 17:00
Fortuna Gliwice 0-0 MKS Zabrze-Kończyce 30 maja, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-1 MOSiR Sparta Zabrze 30 maja, 17:00
Orzeł Miedary 1-1 Polonia II Bytom 30 maja, 17:00

Kolejka 25 - 1-2 czerwca

Orzeł Miedary 8-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2 czerwca, 17:00
Polonia II Bytom 1-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 2 czerwca, 17:00
na bocznym boisku
MOSiR Sparta Zabrze 2-0 Fortuna Gliwice 2 czerwca, 17:00
MKS Zabrze-Kończyce 1-2 Czarni Pyskowice 2 czerwca, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 7-2 KS 94 Rachowice 2 czerwca, 17:00
Tempo Paniówki 3-1 Sokół Orzech 2 czerwca, 15:00
Górnik II Zabrze 3-0 Silesia Miechowice (Bytom) 2 czerwca, 17:00
Concordia Knurów 3-3 Gwarek Zabrze 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 26 - 8-9 czerwca

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-3 Concordia Knurów 8 czerwca, 17:00
Gwarek Zabrze 0-1 Górnik II Zabrze 8 czerwca, 12:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-1 Tempo Paniówki 8 czerwca, 17:00
Sokół Orzech 0-3 Orzeł Nakło Śląskie 8 czerwca, 17:00
KS 94 Rachowice 2-1 MKS Zabrze-Kończyce 8 czerwca, 17:00
w Zabrzu; na bocznym boisku Walki Makoszowy
Czarni Pyskowice 0-2 MOSiR Sparta Zabrze 8 czerwca, 17:00
Fortuna Gliwice 4-0 Polonia II Bytom 8 czerwca, 17:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-1 Orzeł Miedary 8 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 12 czerwca

ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 12 czerwca, 18:00
Orzeł Miedary 10-0 Fortuna Gliwice 12 czerwca, 18:00
Polonia II Bytom 0-2 Czarni Pyskowice 12 czerwca, 18:00
MOSiR Sparta Zabrze 3-2 KS 94 Rachowice 12 czerwca, 18:00
MKS Zabrze-Kończyce 0-3 Sokół Orzech 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (12 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Nakło Śląskie 2-1 Silesia Miechowice (Bytom) 12 czerwca, 18:00
Tempo Paniówki 2-2 Gwarek Zabrze 12 czerwca, 18:00
Górnik II Zabrze 1-2 Concordia Knurów 12 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 15-16 czerwca

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-5 Górnik II Zabrze 15 czerwca, 17:00
Concordia Knurów 1-1 Tempo Paniówki 15 czerwca, 17:00
Gwarek Zabrze 3-0 Orzeł Nakło Śląskie 15 czerwca, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-1 MKS Zabrze-Kończyce 15 czerwca, 17:00
Sokół Orzech 3-1 MOSiR Sparta Zabrze 15 czerwca, 17:00
KS 94 Rachowice 9-1 Polonia II Bytom 15 czerwca, 17:00
Czarni Pyskowice 1-2 Orzeł Miedary 15 czerwca, 17:00
Fortuna Gliwice 1-6 ŁTS Łabędy (Gliwice) 15 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 22 czerwca

Fortuna Gliwice 3-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 22 czerwca, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-1 Czarni Pyskowice 20 czerwca, 18:00
Orzeł Miedary 3-0 KS 94 Rachowice 22 czerwca, 17:00
Polonia II Bytom 0-0 Sokół Orzech 22 czerwca, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 3-1 Silesia Miechowice (Bytom) 22 czerwca, 17:00
MKS Zabrze-Kończyce 1-2 Gwarek Zabrze 22 czerwca, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-0 Concordia Knurów 22 czerwca, 17:00
Tempo Paniówki 2-4 Górnik II Zabrze 22 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 26 czerwca

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-2 Tempo Paniówki 26 czerwca, 18:00
Górnik II Zabrze 6-2 Orzeł Nakło Śląskie 26 czerwca, 18:00
Concordia Knurów 5-1 MKS Zabrze-Kończyce 26 czerwca, 18:00
Gwarek Zabrze 2-0 MOSiR Sparta Zabrze 26 czerwca, 18:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-1 Polonia II Bytom 26 czerwca, 18:00
Sokół Orzech 0-3 Orzeł Miedary 26 czerwca, 18:00
KS 94 Rachowice 1-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 26 czerwca, 18:00
Czarni Pyskowice 2-0 Fortuna Gliwice 26 czerwca, 18:00

Baraże o utrzymanie w IV lidze (śląska)

IV liga 2012/2013 (śląska I)
IV liga 2012/2013 (śląska II)

Liga okręgowa 2012/2013 (Bielsko-Biała)
Klasa okręgowa Vigo 2012/2013 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice I)
Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice II)
Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice III)

Klasa A 2012/2013 (Bytom)
Klasa A 2012/2013 (Zabrze)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas