[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2012/2013, grupa: śląska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nadwiślan Góra 30 67 21 4 5 93-35 10 3 2 44-19 11 1 3 49-16
2.  Rekord Bielsko-Biała 30 64 20 4 6 79-31 10 2 3 38-12 10 2 3 41-19
3.  GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 61 18 7 5 69-32 10 1 4 38-15 8 6 1 31-17
4.  KS Wisła 30 50 15 5 10 44-42 8 3 4 26-18 7 2 6 18-24
5.  Iskra Pszczyna 30 48 15 3 12 57-38 8 3 4 29-16 7 0 8 28-22 2 3 1 0 1 2-2
6.  Czarni-Góral Żywiec 30 48 15 3 12 63-48 8 2 5 42-25 7 1 7 21-23 2 3 1 0 1 2-2
7.  Drzewiarz Jasienica 30 46 13 7 10 61-49 8 3 4 37-22 5 4 6 24-27 2 4 1 1 0 7-4
8.  Jedność 32 Przyszowice 30 46 14 4 12 68-66 7 3 5 47-38 7 1 7 21-28 2 1 0 1 1 4-7
9.  Gwarek Ornontowice 30 43 11 10 9 56-53 6 4 5 28-23 5 6 4 28-30
10.  GKS II Katowice 30 41 12 5 13 52-55 8 1 6 30-22 4 4 7 22-33
11.  Forteca Świerklany 30 38 10 8 12 39-48 6 4 5 16-14 4 4 7 23-34
12.  AKS Mikołów 30 37 10 7 13 43-44 6 3 6 20-21 4 4 7 23-23
13.  GTS Bojszowy 30 33 9 6 15 51-52 6 2 7 31-28 3 4 8 20-24
14.  Unia Racibórz 30 32 10 2 18 34-76 7 2 6 18-26 3 0 12 16-50
15.  Polonia Marklowice 30 24 7 3 20 27-71 5 2 8 21-29 2 1 12 6-42
16.  MRKS Czechowice-Dziedzice 30 2 0 2 28 15-111 0 2 13 9-49 0 0 15 6-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Nadwiślan Góra    3-0 3-3 0-0 2-1 0-1 3-0 2-5 5-1 3-1 3-1 2-2 2-1 7-2 4-1 5-0 
 2 Rekord Bielsko-Biała0-3     1-4 1-2 3-0 3-1 1-0 6-0 2-2 8-0 0-0 2-0 2-0 2-0 2-0 5-0 
 3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)2-2 1-0     1-2 1-2 3-1 2-1 3-0 1-2 2-0 0-3 6-0 3-1 8-0 3-0 2-1 
 4 KS Wisła0-4 2-1 1-1     3-1 3-0 2-2 0-2 2-1 0-0 2-4 0-1 2-0 2-1 2-0 5-0 
 5 Iskra Pszczyna2-3 1-1 1-2 2-0     0-1 3-1 3-3 1-1 2-0 2-1 1-0 2-1 1-2 3-0 5-0 
 6 Czarni-Góral Żywiec0-3 1-5 1-2 2-0 1-2     4-2 0-2 2-2 2-2 2-1 3-2 2-1 8-1 8-0 6-0 
 7 Drzewiarz Jasienica1-2 0-2 1-2 2-1 2-1 1-3     4-1 1-1 6-4 1-1 1-0 1-1 4-1 5-1 7-1 
 8 Jedność 32 Przyszowice0-8 4-4 5-2 6-2 2-1 0-0 3-3     2-3 3-5 7-2 0-4 0-2 4-0 5-1 6-1 
 9 Gwarek Ornontowice2-4 1-4 1-3 1-1 0-1 1-2 1-1 2-0     4-2 1-1 4-3 0-0 2-1 4-0 4-0 
 10 GKS II Katowice1-6 1-2 0-1 0-2 1-0 1-3 1-2 3-0 4-2     2-1 1-1 5-2 6-0 1-0 3-0 
 11 Forteca Świerklany2-1 1-2 1-1 4-0 2-0 0-1 0-3 0-3 1-2 2-0     0-0 1-1 1-0 0-0 1-0 
 12 AKS Mikołów0-2 1-3 0-0 0-1 0-4 2-1 1-2 1-0 2-2 1-1 6-2     0-3 1-0 3-0 2-0 
 13 GTS Bojszowy2-1 0-2 0-3* 2-3 3-2 4-0 3-3 3-1 5-2 0-2 2-3 0-0     1-3 1-2 5-1 
 14 Unia Racibórz3-1 0-5 1-1 1-0 0-4 2-1 0-2 1-2 0-4 0-0 5-1 0-4 2-1     1-0 2-0 
 15 Polonia Marklowice1-3 2-3 1-1 1-2 1-2 2-1 3-1 0-1 2-2 0-4 0-1 3-2 0-4 1-0     4-2 
 16 MRKS Czechowice-Dziedzice0-6 1-7 0-5 1-2 1-7 1-5 0-1 0-1 0-1 0-1 1-1 0-4 2-2 2-5 0-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

KS Wisła 2-0 Polonia Marklowice 11 sierpnia, 17:00 (150)
Forteca Świerklany 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 12 sierpnia, 17:00 (500)
Unia Racibórz 1-2 Jedność 32 Przyszowice 11 sierpnia, 17:00 (150)
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-6 Nadwiślan Góra 11 sierpnia, 17:00 (150)
GTS Bojszowy 5-2 Gwarek Ornontowice 11 sierpnia, 17:00 (200)
GKS II Katowice 1-1 AKS Mikołów 11 sierpnia, 17:00 (200)
Czarni-Góral Żywiec 4-2 Drzewiarz Jasienica 11 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
Rekord Bielsko-Biała 3-0 Iskra Pszczyna 12 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Polonia Marklowice 1-2 Iskra Pszczyna 15 sierpnia, 17:00
Drzewiarz Jasienica 0-2 Rekord Bielsko-Biała 15 sierpnia, 17:00
AKS Mikołów 2-1 Czarni-Góral Żywiec 15 sierpnia, 17:00
Gwarek Ornontowice 4-2 GKS II Katowice 15 sierpnia, 12:00
Nadwiślan Góra 2-1 GTS Bojszowy 15 sierpnia, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 6-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 sierpnia, 17:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 8-0 Unia Racibórz 15 sierpnia, 17:00
KS Wisła 2-4 Forteca Świerklany 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Forteca Świerklany 0-0 Polonia Marklowice 19 sierpnia, 17:00 (450)
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-5 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 18 sierpnia, 17:00 (100)
GTS Bojszowy 3-1 Jedność 32 Przyszowice 18 sierpnia, 17:00 (200)
Czarni-Góral Żywiec 2-2 Gwarek Ornontowice 18 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
Rekord Bielsko-Biała 2-0 AKS Mikołów 19 sierpnia, 17:00 (150)
Iskra Pszczyna 3-1 Drzewiarz Jasienica 18 sierpnia, 17:00 (200)
KS Wisła 2-1 Unia Racibórz 18 sierpnia, 17:00 (100)
Nadwiślan Góra 3-1 GKS II Katowice 19 sierpnia, 17:00 (500)

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Polonia Marklowice 3-1 Drzewiarz Jasienica 25 sierpnia, 17:00 (200)
AKS Mikołów 0-4 Iskra Pszczyna 25 sierpnia, 17:00 (150)
Gwarek Ornontowice 1-4 Rekord Bielsko-Biała 25 sierpnia, 17:00 (100)
Nadwiślan Góra 0-1 Czarni-Góral Żywiec 26 sierpnia, 17:00 (300)
Jedność 32 Przyszowice 3-5 GKS II Katowice 25 sierpnia, 17:00 (200)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1 GTS Bojszowy 25 sierpnia, 17:00 (800)
KS Wisła 5-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 25 sierpnia, 17:00 (200)
Forteca Świerklany 1-0 Unia Racibórz 26 sierpnia, 17:00 (350)

Kolejka 5 - 1-2 września

Unia Racibórz 1-0 Polonia Marklowice 1 września, 15:00 (150)
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-1 Forteca Świerklany 1 września, 17:00 (150)
GTS Bojszowy 2-3 KS Wisła 1 września, 11:00 (100)
GKS II Katowice 0-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 września, 17:00
na stadionie Hetmana / bez udziału publiczności
Czarni-Góral Żywiec 0-2 Jedność 32 Przyszowice 1 września, 17:00
bez udziału publiczności
Rekord Bielsko-Biała 0-3 Nadwiślan Góra 2 września, 17:00 (300)
na Stadionie Miejskim
Iskra Pszczyna 1-1 Gwarek Ornontowice 1 września, 17:00 (150)
Drzewiarz Jasienica 1-0 AKS Mikołów 1 września, 17:00 (100)

Kolejka 6 - 8-9 września

Polonia Marklowice 3-2 AKS Mikołów 8 września, 17:00 (300)
Gwarek Ornontowice 1-1 Drzewiarz Jasienica 8 września, 17:00 (200)
Nadwiślan Góra 2-1 Iskra Pszczyna 9 września, 17:00 (500)
Jedność 32 Przyszowice 4-4 Rekord Bielsko-Biała 8 września, 17:00 (150)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Czarni-Góral Żywiec 7 listopada, 18:30 (1000)
w pierwotnym terminie (8 września, 17:00) w Żywcu - odwołany z powodu braku zgody policji na rozegranie meczu
KS Wisła 0-0 GKS II Katowice 8 września, 17:00 (250)
Forteca Świerklany 1-1 GTS Bojszowy 9 września, 17:00 (250)
Unia Racibórz 2-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 8 września, 15:00 (300)

Kolejka 7 - 15-16 września

MRKS Czechowice-Dziedzice 0-1 Polonia Marklowice 16 września, 17:00 (100)
GTS Bojszowy 1-3 Unia Racibórz 15 września, 17:00 (200)
GKS II Katowice 2-1 Forteca Świerklany 15 września, 11:00 (50)
na stadionie Hetmana
Czarni-Góral Żywiec 2-0 KS Wisła 15 września, 17:00 (250)
Rekord Bielsko-Biała 1-4 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 16 września, 17:00 (300)
Iskra Pszczyna 3-3 Jedność 32 Przyszowice 15 września, 17:00 (250)
Drzewiarz Jasienica 1-2 Nadwiślan Góra 15 września, 17:00 (250)
AKS Mikołów 2-2 Gwarek Ornontowice 15 września, 17:00 (100)

Kolejka 8 - 22-23 września

Polonia Marklowice 2-2 Gwarek Ornontowice 22 września, 16:00 (100)
Nadwiślan Góra 2-2 AKS Mikołów 23 września, 16:00 (200)
Jedność 32 Przyszowice 3-3 Drzewiarz Jasienica 22 września, 16:00 (150)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Iskra Pszczyna 22 września, 16:00 (800)
KS Wisła 2-1 Rekord Bielsko-Biała 22 września, 16:00 (250)
Forteca Świerklany 0-1 Czarni-Góral Żywiec 23 września, 16:00 (400)
Unia Racibórz 0-0 GKS II Katowice 23 września, 15:00 (100)
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-2 GTS Bojszowy 22 września, 16:00 (100)

Kolejka 9 - 29-30 września

GTS Bojszowy 1-2 Polonia Marklowice 29 września, 16:00 (100)
GKS II Katowice 3-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 30 września, 11:00 (100)
Czarni-Góral Żywiec 8-1 Unia Racibórz 29 września, 16:00 (200)
Rekord Bielsko-Biała 0-0 Forteca Świerklany 29 września, 16:00 (100)
Iskra Pszczyna 2-0 KS Wisła 29 września, 16:00 (200)
Drzewiarz Jasienica 1-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 29 września, 16:00 (500)
AKS Mikołów 1-0 Jedność 32 Przyszowice 29 września, 16:00 (200)
Gwarek Ornontowice 2-4 Nadwiślan Góra 30 września, 16:00 (250)

Kolejka 10 - 6-7 października

Polonia Marklowice 1-3 Nadwiślan Góra 6 października, 15:30 (100)
Jedność 32 Przyszowice 2-3 Gwarek Ornontowice 6 października, 15:30 (150)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6-0 AKS Mikołów 6 października, 15:30 (500)
KS Wisła 2-2 Drzewiarz Jasienica 6 października, 15:30 (250)
Forteca Świerklany 2-0 Iskra Pszczyna 7 października, 15:30 (150)
Unia Racibórz 0-5 Rekord Bielsko-Biała 6 października, 15:30 (100)
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-5 Czarni-Góral Żywiec 6 października, 15:30 (190)
GTS Bojszowy 0-2 GKS II Katowice 6 października, 15:30 (100)

Kolejka 11 - 13-14 października

GKS II Katowice 1-0 Polonia Marklowice 14 października, 14:00 (100)
na stadionie Hetmana
Czarni-Góral Żywiec 2-1 GTS Bojszowy 13 października, 15:30 (400)
Rekord Bielsko-Biała 5-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 13 października, 15:30 (100)
Iskra Pszczyna 1-2 Unia Racibórz 13 października, 15:30 (150)
Drzewiarz Jasienica 1-1 Forteca Świerklany 13 października, 15:30 (300)
AKS Mikołów 0-1 KS Wisła 13 października, 15:30 (100)
Gwarek Ornontowice 1-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 13 października, 15:30 (300)
Nadwiślan Góra 2-5 Jedność 32 Przyszowice 14 października, 15:30 (250)

Kolejka 12 - 20-21 października

Polonia Marklowice 0-1 Jedność 32 Przyszowice 20 października, 15:30 (200)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-2 Nadwiślan Góra 20 października, 15:30 (1200)
KS Wisła 2-1 Gwarek Ornontowice 20 października, 15:30 (100)
Forteca Świerklany 0-0 AKS Mikołów 21 października, 15:30 (300)
Unia Racibórz 0-2 Drzewiarz Jasienica 20 października, 15:30 (100)
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-7 Iskra Pszczyna 20 października, 15:30 (100)
GTS Bojszowy 0-2 Rekord Bielsko-Biała 20 października, 15:30 (100)
GKS II Katowice 1-3 Czarni-Góral Żywiec 21 października, 15:30 (200)
na stadionie Hetmana

Kolejka 13 - 27-28 października

Czarni-Góral Żywiec 8-0 Polonia Marklowice 27 października, 15:00 (100)
Rekord Bielsko-Biała 8-0 GKS II Katowice 27 października, 15:00 (50)
Iskra Pszczyna 2-1 GTS Bojszowy 27 października, 15:00 (100)
Drzewiarz Jasienica 7-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 27 października, 15:00 (100)
AKS Mikołów 1-0 Unia Racibórz 27 października, 15:00 (50)
Gwarek Ornontowice 1-1 Forteca Świerklany 27 października, 15:00 (150)
Nadwiślan Góra 0-0 KS Wisła 18 listopada, 13:30 (300)
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Jedność 32 Przyszowice 5-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 27 października, 15:00 (250)

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Polonia Marklowice 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 listopada, 14:00 (400)
KS Wisła 0-2 Jedność 32 Przyszowice 3 listopada, 14:00 (250)
Forteca Świerklany 2-1 Nadwiślan Góra 4 listopada, 14:00 (200)
Unia Racibórz 0-4 Gwarek Ornontowice 3 listopada, 14:00 (50)
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-4 AKS Mikołów 3 listopada, 14:00 (50)
GTS Bojszowy 3-3 Drzewiarz Jasienica 3 listopada, 14:00 (200)
GKS II Katowice 1-0 Iskra Pszczyna 4 listopada, 14:00 (100)
na stadionie Hetmana
Czarni-Góral Żywiec 1-5 Rekord Bielsko-Biała 3 listopada, 14:00 (100)

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Rekord Bielsko-Biała 2-0 Polonia Marklowice 10 listopada, 13:30 (100)
Iskra Pszczyna 0-1 Czarni-Góral Żywiec 10 listopada, 13:30 (250)
Drzewiarz Jasienica 6-4 GKS II Katowice 10 listopada, 13:30 (200)
AKS Mikołów 0-3 GTS Bojszowy 10 listopada, 13:30 (150)
Gwarek Ornontowice 4-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 10 listopada, 13:30 (100)
Nadwiślan Góra 7-2 Unia Racibórz 11 listopada, 13:30 (100)
Jedność 32 Przyszowice 7-2 Forteca Świerklany 10 listopada, 13:30 (200)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 KS Wisła 10 listopada, 13:30 (300)

Kolejka 16 - 23-24 marca

Polonia Marklowice 1-2 KS Wisła 13 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-3 Forteca Świerklany 13 kwietnia, 17:00
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedność 32 Przyszowice 4-0 Unia Racibórz 13 kwietnia, 17:00 (300)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nadwiślan Góra 5-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 14 kwietnia, 17:00 (300)
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gwarek Ornontowice 0-0 GTS Bojszowy 13 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AKS Mikołów 1-1 GKS II Katowice 13 kwietnia, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Drzewiarz Jasienica 1-3 Czarni-Góral Żywiec 13 kwietnia, 17:00 (300)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Pszczyna 1-1 Rekord Bielsko-Biała 13 kwietnia, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 30 marca

Iskra Pszczyna 3-0 Polonia Marklowice 20 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Drzewiarz Jasienica 20 kwietnia, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni-Góral Żywiec 3-2 AKS Mikołów 20 kwietnia, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS II Katowice 4-2 Gwarek Ornontowice 30 marca, 11:00 (50)
na stadionie Hetmana
GTS Bojszowy 2-1 Nadwiślan Góra 20 kwietnia, 17:00 (350)
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-1 Jedność 32 Przyszowice 20 kwietnia, 15:00 (100)
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Racibórz 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 20 kwietnia, 17:00
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Forteca Świerklany 4-0 KS Wisła 30 marca, 13:00 (250)

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Unia Racibórz 1-0 KS Wisła 27 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS II Katowice 1-6 Nadwiślan Góra 28 kwietnia, 17:00 (100)
na stadionie Hetmana / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Marklowice 0-1 Forteca Świerklany 27 kwietnia, 17:00 (500)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 27 kwietnia, 17:00
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedność 32 Przyszowice 0-2 GTS Bojszowy 27 kwietnia, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gwarek Ornontowice 1-2 Czarni-Góral Żywiec 27 kwietnia, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AKS Mikołów 1-3 Rekord Bielsko-Biała 27 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Drzewiarz Jasienica 2-1 Iskra Pszczyna 27 kwietnia, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 1 maja

Drzewiarz Jasienica 5-1 Polonia Marklowice 1 maja, 17:00
Iskra Pszczyna 1-0 AKS Mikołów 1 maja, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 2-2 Gwarek Ornontowice 1 maja, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 0-3 Nadwiślan Góra 1 maja, 17:00 (200)
GKS II Katowice 3-0 Jedność 32 Przyszowice 1 maja, 16:00
na stadionie Hetmana
GTS Bojszowy 0-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 maja, 17:00
(wo)
nie odbył się / brak zgody policji na rozegranie meczu
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-2 KS Wisła 1 maja, 17:00
Unia Racibórz 5-1 Forteca Świerklany 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Polonia Marklowice 1-0 Unia Racibórz 4 maja, 17:00 (150)
Forteca Świerklany 1-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 5 maja, 17:00 (200)
KS Wisła 2-0 GTS Bojszowy 4 maja, 17:00 (250)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 GKS II Katowice 4 maja, 17:00
bez udziału publiczności
Jedność 32 Przyszowice 0-0 Czarni-Góral Żywiec 4 maja, 17:00 (100)
Nadwiślan Góra 3-0 Rekord Bielsko-Biała 5 maja, 17:00 (300)
Gwarek Ornontowice 0-1 Iskra Pszczyna 4 maja, 17:00 (150)
AKS Mikołów 1-2 Drzewiarz Jasienica 4 maja, 17:00 (150)

Kolejka 21 - 11-12 maja

AKS Mikołów 3-0 Polonia Marklowice 11 maja, 17:00 (100)
Drzewiarz Jasienica 1-1 Gwarek Ornontowice 11 maja, 17:00 (150)
Iskra Pszczyna 2-3 Nadwiślan Góra 11 maja, 17:00 (350)
Rekord Bielsko-Biała 6-0 Jedność 32 Przyszowice 12 maja, 17:30 (100)
Czarni-Góral Żywiec 1-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 11 maja, 17:00
bez udziału publiczności
GKS II Katowice 0-2 KS Wisła 12 maja, 11:00 (50)
GTS Bojszowy 2-3 Forteca Świerklany 11 maja, 17:00 (250)
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-5 Unia Racibórz 11 maja, 17:00 (50)

Kolejka 22 - 18-19 maja

Polonia Marklowice 4-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 18 maja, 17:00 (150)
Unia Racibórz 2-1 GTS Bojszowy 18 maja, 17:00 (150)
Forteca Świerklany 2-0 GKS II Katowice 18 maja, 17:00 (150)
KS Wisła 3-0 Czarni-Góral Żywiec 18 maja, 17:00 (350)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Rekord Bielsko-Biała 18 maja, 17:00 (800)
Jedność 32 Przyszowice 2-1 Iskra Pszczyna 18 maja, 17:00 (250)
Nadwiślan Góra 3-0 Drzewiarz Jasienica 19 maja, 17:00 (400)
Gwarek Ornontowice 4-3 AKS Mikołów 18 maja, 17:00 (150)

Kolejka 23 - 25-26 maja

Gwarek Ornontowice 4-0 Polonia Marklowice 25 maja, 17:00 (100)
AKS Mikołów 0-2 Nadwiślan Góra 25 maja, 17:00 (150)
Drzewiarz Jasienica 4-1 Jedność 32 Przyszowice 25 maja, 17:00 (200)
Iskra Pszczyna 1-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 25 maja, 17:00 (450)
Rekord Bielsko-Biała 1-2 KS Wisła 26 maja, 17:30 (100)
Czarni-Góral Żywiec 2-1 Forteca Świerklany 25 maja, 17:00 (50)
GKS II Katowice 6-0 Unia Racibórz 26 maja, 17:00 (100)
na stadionie Hetmana
GTS Bojszowy 5-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 25 maja, 17:00 (50)

Kolejka 24 - 30 maja

Polonia Marklowice 0-4 GTS Bojszowy 30 maja, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-1 GKS II Katowice 30 maja, 17:00
Unia Racibórz 2-1 Czarni-Góral Żywiec 30 maja, 17:00
Forteca Świerklany 1-2 Rekord Bielsko-Biała 30 maja, 17:00
KS Wisła 3-1 Iskra Pszczyna 30 maja, 17:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Drzewiarz Jasienica 30 maja, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 0-4 AKS Mikołów 30 maja, 15:00
Nadwiślan Góra 5-1 Gwarek Ornontowice 30 maja, 17:00 (200)

Kolejka 25 - 1-2 czerwca

Nadwiślan Góra 4-1 Polonia Marklowice 2 czerwca, 17:00
Gwarek Ornontowice 2-0 Jedność 32 Przyszowice 2 czerwca, 17:00
AKS Mikołów 0-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 czerwca, 17:00
Drzewiarz Jasienica 2-1 KS Wisła 2 czerwca, 17:00
Iskra Pszczyna 2-1 Forteca Świerklany 2 czerwca, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Unia Racibórz 2 czerwca, 12:00 (200)
Czarni-Góral Żywiec 6-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 2 czerwca, 17:00
GKS II Katowice 5-2 GTS Bojszowy 2 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 8-9 czerwca

Polonia Marklowice 0-4 GKS II Katowice 8 czerwca, 17:00 (150)
GTS Bojszowy 4-0 Czarni-Góral Żywiec 8 czerwca, 17:00 (200)
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-7 Rekord Bielsko-Biała 8 czerwca, 17:00 (50)
Unia Racibórz 0-4 Iskra Pszczyna 8 czerwca, 17:00 (150)
Forteca Świerklany 0-3 Drzewiarz Jasienica 9 czerwca, 17:00 (250)
KS Wisła 0-1 AKS Mikołów 8 czerwca, 17:30 (150)
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Gwarek Ornontowice 8 czerwca, 17:00 (500)
Jedność 32 Przyszowice 0-8 Nadwiślan Góra 8 czerwca, 17:00 (200)

Kolejka 27 - 12 czerwca

Jedność 32 Przyszowice 5-1 Polonia Marklowice 12 czerwca, 18:00
Nadwiślan Góra 3-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 12 czerwca, 18:00 (500)
Gwarek Ornontowice 1-1 KS Wisła 12 czerwca, 18:00
AKS Mikołów 6-2 Forteca Świerklany 12 czerwca, 18:00
Drzewiarz Jasienica 4-1 Unia Racibórz 12 czerwca, 18:00
Iskra Pszczyna 5-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 12 czerwca, 18:00
Rekord Bielsko-Biała 2-0 GTS Bojszowy 12 czerwca, 18:00
Czarni-Góral Żywiec 2-2 GKS II Katowice 12 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 15-19 czerwca

Polonia Marklowice 2-1 Czarni-Góral Żywiec 15 czerwca, 17:00 (100)
GKS II Katowice 1-2 Rekord Bielsko-Biała 15 czerwca, 17:00 (150)
GTS Bojszowy 3-2 Iskra Pszczyna 15 czerwca, 17:00 (150)
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-1 Drzewiarz Jasienica 15 czerwca, 17:00 (50)
Unia Racibórz 0-4 AKS Mikołów 15 czerwca, 17:00 (100)
Forteca Świerklany 1-2 Gwarek Ornontowice 16 czerwca, 14:30 (150)
KS Wisła 0-4 Nadwiślan Góra 15 czerwca, 11:00 (150)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Jedność 32 Przyszowice 19 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 22 czerwca

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Polonia Marklowice 22 czerwca, 17:00 (300)
Jedność 32 Przyszowice 6-2 KS Wisła 22 czerwca, 17:00
Nadwiślan Góra 3-1 Forteca Świerklany 22 czerwca, 17:45
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu ulewy
Gwarek Ornontowice 2-1 Unia Racibórz 22 czerwca, 17:00
AKS Mikołów 2-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 22 czerwca, 17:00
Drzewiarz Jasienica 1-1 GTS Bojszowy 22 czerwca, 17:00
Iskra Pszczyna 2-0 GKS II Katowice 22 czerwca, 17:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu ulewy
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Czarni-Góral Żywiec 21 czerwca, 17:30 (200)

Kolejka 30 - 26 czerwca

Polonia Marklowice 2-3 Rekord Bielsko-Biała 26 czerwca, 18:00 (150)
Czarni-Góral Żywiec 1-2 Iskra Pszczyna 26 czerwca, 18:00
GKS II Katowice 1-2 Drzewiarz Jasienica 18 czerwca, 18:00
na stadionie Hetmana
GTS Bojszowy 0-0 AKS Mikołów 26 czerwca, 18:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-1 Gwarek Ornontowice 26 czerwca, 18:00
Unia Racibórz 3-1 Nadwiślan Góra 26 czerwca, 18:00
Forteca Świerklany 0-3 Jedność 32 Przyszowice 26 czerwca, 18:00
KS Wisła 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 26 czerwca, 18:00

Baraże o udział w III lidze (opolsko-śląska)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (śląska)

III liga 2012/2013 (opolsko-śląska)

Saltex IV liga 2012/2013 (opolska)
IV liga 2012/2013 (śląska I)

Liga okręgowa 2012/2013 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice I)
Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice II)
Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice III)
Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas