[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2012/2013, grupa: Katowice III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Pszów 30 62 19 5 6 75-32 11 2 2 43-15 8 3 4 32-17
2.  LKS 1908 Nędza 30 56 17 5 8 67-39 11 2 2 40-19 6 3 6 27-20 2 3 1 0 1 3-2
3.  Silesia Lubomia 30 56 16 8 6 74-51 8 5 2 31-17 8 3 4 43-34 2 3 1 0 1 2-3
4.  Naprzód Czyżowice 30 55 17 4 9 71-51 11 0 4 44-26 6 4 5 27-25
5.  LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 30 53 17 2 11 77-50 11 0 4 43-26 6 2 7 34-24
6.  Rafako Racibórz 30 46 13 7 10 69-53 6 5 4 38-25 7 2 6 31-28 2 4 1 1 0 3-0
7.  Naprzód Syrynia 30 46 13 7 10 64-62 10 3 2 39-17 3 4 8 25-45 2 1 0 1 1 0-3
8.  Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 30 42 12 6 12 61-54 6 5 4 37-27 6 1 8 24-27
9.  Dąb Gaszowice 30 39 12 3 15 58-71 5 2 8 31-31 7 1 7 27-40 2 3 1 0 1 5-4
10.  Naprzód Rydułtowy 30 39 11 6 13 56-65 7 2 6 32-26 4 4 7 24-39 2 3 1 0 1 4-5
11.  Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 30 38 11 5 14 62-66 5 4 6 34-32 6 1 8 28-34
12.  Polonia Łaziska Rybnickie 30 36 11 3 16 52-66 7 2 6 31-27 4 1 10 21-39
13.  Górnik Radlin 30 32 8 8 14 46-63 7 4 4 31-24 1 4 10 15-39 2 3 1 0 1 3-2
14.  Płomień Połomia 30 32 9 5 16 40-57 5 2 8 25-35 4 3 8 15-22 2 3 1 0 1 2-3
15.  Czarni Gorzyce 30 25 5 10 15 43-61 5 2 8 25-24 0 8 7 18-37
16.  KS Kuźnia Raciborska 30 18 4 6 20 24-98 2 5 8 10-34 2 1 12 14-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Górnik Pszów    0-1 6-3 3-0 2-2 3-1 4-2 1-0 0-1 5-2 3-1 3-0 5-2 1-0 0-0 7-0 
 2 LKS 1908 Nędza2-1     2-0 0-3 1-0 3-3 6-2 3-1 5-0 1-3 5-2 5-4 3-0 1-0 0-0 3-0 
 3 Silesia Lubomia0-1 2-1     3-2 2-1 5-1 1-1 1-0 1-3 2-2 2-0 1-0 6-0 2-2 2-2 1-1 
 4 Naprzód Czyżowice2-0 3-0 2-8     2-4 1-2 4-2 4-2 0-2 2-1 4-2 3-0 4-2 2-1 5-0 6-0 
 5 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)1-4 0-4 2-6 2-1     2-1 4-2 4-0 3-1 8-0 1-3 4-0 3-0 2-0 2-0 5-4 
 6 Rafako Racibórz0-0 0-0 3-5 2-3 3-2     3-0 2-4 1-2 3-3 0-0 5-3 3-0 2-2 6-1 5-0 
 7 Naprzód Syrynia2-1 3-1 1-2 0-3 2-1 0-0     0-0 3-3 4-2 5-3 5-0 3-1 1-0 3-0 7-0 
 8 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)1-4 2-1 2-3 2-2 3-2 6-4 4-0     5-1 2-2 1-2 1-3 1-1 0-0 2-2 5-0 
 9 Dąb Gaszowice2-4 1-1 2-2 1-2 3-1 1-3 5-0 0-1     0-1 1-5 4-0 0-4 2-4 5-3 4-0 
 10 Naprzód Rydułtowy1-4 0-3 4-0 1-2 0-3 1-2 1-1 2-1 3-5     3-0 2-1 2-1 5-1 2-2 5-0 
 11 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)2-2 2-1 1-3 0-0 1-3 2-1 5-2 1-3 7-0 0-2     1-3 2-2 0-3 4-4 6-3 
 12 Polonia Łaziska Rybnickie2-1 2-2 1-2 1-2 1-5 1-2 1-4 2-1 5-0 0-2 4-2     1-1 2-0 2-1 6-2 
 13 Górnik Radlin1-2 2-4 3-3 2-2 2-1 0-3 3-3 4-1 3-0 1-0 2-0 1-3     2-0 1-1 4-1 
 14 Płomień Połomia0-4 3-2 2-0 3-3 0-5 1-3 2-3 2-3 1-2 3-1 2-3 2-1 2-1     2-2 0-2 
 15 Czarni Gorzyce1-4 0-3 1-1 3-1 0-0 2-1 1-2 1-3 3-1 8-3 0-1 1-2 4-0 0-1     0-1 
 16 KS Kuźnia Raciborska0-0 0-3 2-5 2-1 2-4 0-4 1-1 0-4* 0-6 0-0 1-4 1-1 0-0 0-1 1-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Płomień Połomia 0-5 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 12 sierpnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 2-8 Silesia Lubomia 19 września, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 2-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 12 sierpnia, 17:00
Górnik Pszów 5-2 Naprzód Rydułtowy 11 sierpnia, 11:00
Dąb Gaszowice 5-0 Naprzód Syrynia 11 sierpnia, 17:00
Górnik Radlin 0-3 Rafako Racibórz 11 sierpnia, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-4 Czarni Gorzyce 11 sierpnia, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 0-3 LKS 1908 Nędza 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-4 LKS 1908 Nędza 15 sierpnia, 17:00
Czarni Gorzyce 0-1 KS Kuźnia Raciborska 15 sierpnia, 17:00
Rafako Racibórz 0-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 15 sierpnia, 17:00
Naprzód Syrynia 3-1 Górnik Radlin 15 sierpnia, 17:00
Naprzód Rydułtowy 3-5 Dąb Gaszowice 15 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-4 Górnik Pszów 15 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 1-0 Polonia Łaziska Rybnickie 15 sierpnia, 17:00
Płomień Połomia 3-3 Naprzód Czyżowice 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Naprzód Czyżowice 2-4 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 18 sierpnia, 17:00
Górnik Pszów 6-3 Silesia Lubomia 18 sierpnia, 11:00
Dąb Gaszowice 0-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 18 sierpnia, 17:00
Górnik Radlin 1-0 Naprzód Rydułtowy 18 sierpnia, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5-2 Naprzód Syrynia 18 sierpnia, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 0-4 Rafako Racibórz 18 sierpnia, 17:00
Płomień Połomia 2-1 Polonia Łaziska Rybnickie 19 sierpnia, 17:00
Czarni Gorzyce 0-3 LKS 1908 Nędza 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-0 Czarni Gorzyce 25 sierpnia, 17:00
Rafako Racibórz 0-0 LKS 1908 Nędza 25 sierpnia, 17:00
Naprzód Syrynia 7-0 KS Kuźnia Raciborska 25 sierpnia, 17:00
Naprzód Rydułtowy 3-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 25 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-1 Górnik Radlin 26 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 1-3 Dąb Gaszowice 26 sierpnia, 17:00
Płomień Połomia 0-4 Górnik Pszów 26 sierpnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 3-0 Polonia Łaziska Rybnickie 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Polonia Łaziska Rybnickie 1-5 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2 września, 17:00
Górnik Pszów 3-0 Naprzód Czyżowice 1 września, 11:00
Dąb Gaszowice 2-4 Płomień Połomia 2 września, 17:00
Górnik Radlin 3-3 Silesia Lubomia 1 września, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1 września, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 0-0 Naprzód Rydułtowy 1 września, 17:00
LKS 1908 Nędza 6-2 Naprzód Syrynia 1 września, 11:00
Czarni Gorzyce 2-1 Rafako Racibórz 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 Rafako Racibórz 8 września, 17:00
Naprzód Syrynia 3-0 Czarni Gorzyce 8 września, 17:00
Naprzód Rydułtowy 0-3 LKS 1908 Nędza 8 września, 17:00
Silesia Lubomia 2-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 8 września, 17:00
Płomień Połomia 2-1 Górnik Radlin 9 września, 17:00
Naprzód Czyżowice 0-2 Dąb Gaszowice 8 września, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 2-1 Górnik Pszów 9 września, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 0-4 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 8 września, 17:00
(wo)
na boisku 0-4 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 7 - 15-16 września

Górnik Pszów 2-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 15 września, 11:00
Dąb Gaszowice 4-0 Polonia Łaziska Rybnickie 15 września, 17:00
Górnik Radlin 2-2 Naprzód Czyżowice 15 września, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-3 Płomień Połomia 15 września, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 2-5 Silesia Lubomia 15 września, 17:00
LKS 1908 Nędza 3-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 15 września, 17:00
Czarni Gorzyce 8-3 Naprzód Rydułtowy 15 września, 17:00
Rafako Racibórz 3-0 Naprzód Syrynia 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 22-23 września

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-2 Naprzód Syrynia 22 września, 16:00
Naprzód Rydułtowy 1-2 Rafako Racibórz 22 września, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-2 Czarni Gorzyce 23 września, 16:00
Silesia Lubomia 2-1 LKS 1908 Nędza 23 września, 16:00
Płomień Połomia 0-2 KS Kuźnia Raciborska 23 września, 16:00
Naprzód Czyżowice 4-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 22 września, 16:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-1 Górnik Radlin 23 września, 16:00
Górnik Pszów 0-1 Dąb Gaszowice 22 września, 11:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Dąb Gaszowice 3-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 29 września, 16:00
Górnik Radlin 1-2 Górnik Pszów 29 września, 16:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-3 Polonia Łaziska Rybnickie 29 września, 16:00
KS Kuźnia Raciborska 2-1 Naprzód Czyżowice 29 września, 16:00
LKS 1908 Nędza 1-0 Płomień Połomia 29 września, 16:00
Czarni Gorzyce 1-1 Silesia Lubomia 30 września, 16:00
Rafako Racibórz 2-4 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 29 września, 16:00
Naprzód Syrynia 4-2 Naprzód Rydułtowy 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 8-0 Naprzód Rydułtowy 6 października, 15:30
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-0 Naprzód Syrynia 7 października, 15:30
Silesia Lubomia 5-1 Rafako Racibórz 7 października, 15:30
Płomień Połomia 2-2 Czarni Gorzyce 7 października, 15:30
Naprzód Czyżowice 3-0 LKS 1908 Nędza 6 października, 15:30
Polonia Łaziska Rybnickie 6-2 KS Kuźnia Raciborska 7 października, 15:30
Górnik Pszów 3-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 6 października, 11:00
Dąb Gaszowice 0-4 Górnik Radlin 6 października, 15:30

Kolejka 11 - 13-14 października

Górnik Radlin 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 13 października, 15:30
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 7-0 Dąb Gaszowice 13 października, 15:30
KS Kuźnia Raciborska 0-0 Górnik Pszów 13 października, 15:30
LKS 1908 Nędza 5-4 Polonia Łaziska Rybnickie 13 października, 15:30
Czarni Gorzyce 3-1 Naprzód Czyżowice 14 października, 15:30
Rafako Racibórz 2-2 Płomień Połomia 13 października, 15:30
Naprzód Syrynia 1-2 Silesia Lubomia 13 października, 15:30
Naprzód Rydułtowy 2-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 13 października, 15:30

Kolejka 12 - 20-21 października

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 20 października, 15:30
Silesia Lubomia 2-2 Naprzód Rydułtowy 21 października, 15:30
Płomień Połomia 2-3 Naprzód Syrynia 21 października, 15:30
Naprzód Czyżowice 1-2 Rafako Racibórz 20 października, 15:30
Polonia Łaziska Rybnickie 2-1 Czarni Gorzyce 21 października, 15:30
Górnik Pszów 0-1 LKS 1908 Nędza 20 października, 11:00
Dąb Gaszowice 4-0 KS Kuźnia Raciborska 20 października, 15:30
Górnik Radlin 2-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 20 października, 15:30

Kolejka 13 - 27-28 października

Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 17 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Kuźnia Raciborska 0-0 Górnik Radlin 27 października, 15:00
LKS 1908 Nędza 5-0 Dąb Gaszowice 27 października, 15:00
Czarni Gorzyce 1-4 Górnik Pszów 27 października, 14:00
Rafako Racibórz 5-3 Polonia Łaziska Rybnickie 27 października, 15:00
Naprzód Syrynia 0-3 Naprzód Czyżowice 27 października, 15:00
Naprzód Rydułtowy 5-1 Płomień Połomia 27 października, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-3 Silesia Lubomia 18 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-6 Silesia Lubomia 3 listopada, 14:00
Płomień Połomia 2-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4 listopada, 14:00
Naprzód Czyżowice 2-1 Naprzód Rydułtowy 3 listopada, 14:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-4 Naprzód Syrynia 4 listopada, 14:00
Górnik Pszów 3-1 Rafako Racibórz 3 listopada, 11:00
Dąb Gaszowice 5-3 Czarni Gorzyce 4 listopada, 14:00
Górnik Radlin 2-4 LKS 1908 Nędza 3 listopada, 14:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 6-3 KS Kuźnia Raciborska 3 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

KS Kuźnia Raciborska 2-4 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 10 listopada, 13:30
LKS 1908 Nędza 5-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 10 listopada, 13:30
Czarni Gorzyce 4-0 Górnik Radlin 11 listopada, 13:30
Rafako Racibórz 1-2 Dąb Gaszowice 10 listopada, 13:30
Naprzód Syrynia 2-1 Górnik Pszów 10 listopada, 13:30
Naprzód Rydułtowy 2-1 Polonia Łaziska Rybnickie 10 listopada, 13:30
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-2 Naprzód Czyżowice 11 listopada, 13:30
Silesia Lubomia 2-2 Płomień Połomia 10 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 23-24 marca

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-0 Płomień Połomia 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Silesia Lubomia 3-2 Naprzód Czyżowice 14 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-3 Polonia Łaziska Rybnickie 14 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Rydułtowy 1-4 Górnik Pszów 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Syrynia 3-3 Dąb Gaszowice 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rafako Racibórz 3-0 Górnik Radlin 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Gorzyce 0-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS 1908 Nędza 3-0 KS Kuźnia Raciborska 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 30 marca

LKS 1908 Nędza 1-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Kuźnia Raciborska 1-0 Czarni Gorzyce 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Rafako Racibórz 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Radlin 3-3 Naprzód Syrynia 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Gaszowice 0-1 Naprzód Rydułtowy 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Pszów 1-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 20 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Łaziska Rybnickie 1-2 Silesia Lubomia 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Czyżowice 2-1 Płomień Połomia 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Polonia Łaziska Rybnickie 2-0 Płomień Połomia 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS 1908 Nędza 0-0 Czarni Gorzyce 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 Naprzód Czyżowice 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Silesia Lubomia 0-1 Górnik Pszów 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 5-1 Dąb Gaszowice 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Rydułtowy 2-1 Górnik Radlin 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Syrynia 5-3 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rafako Racibórz 5-0 KS Kuźnia Raciborska 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 1 maja

Czarni Gorzyce 0-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1 maja, 17:00
LKS 1908 Nędza 3-3 Rafako Racibórz 1 maja, 11:00
KS Kuźnia Raciborska 1-1 Naprzód Syrynia 1 maja, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Naprzód Rydułtowy 1 maja, 17:00
Górnik Radlin 4-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1 maja, 17:00
Dąb Gaszowice 2-2 Silesia Lubomia 1 maja, 17:00
Górnik Pszów 1-0 Płomień Połomia 1 maja, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-2 Naprzód Czyżowice 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-0 Polonia Łaziska Rybnickie 4 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 2-0 Górnik Pszów 4 maja, 17:00
Płomień Połomia 1-2 Dąb Gaszowice 5 maja, 17:00
Silesia Lubomia 6-0 Górnik Radlin 5 maja, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5 maja, 17:00
Naprzód Rydułtowy 5-0 KS Kuźnia Raciborska 4 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 3-1 LKS 1908 Nędza 4 maja, 17:00
Rafako Racibórz 6-1 Czarni Gorzyce 4 maja, 17:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 5-0 KS Kuźnia Raciborska 12 maja, 17:00
Rafako Racibórz 3-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 11 maja, 17:00
Czarni Gorzyce 1-2 Naprzód Syrynia 11 maja, 17:00
LKS 1908 Nędza 1-3 Naprzód Rydułtowy 11 maja, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-3 Silesia Lubomia 11 maja, 17:00
Górnik Radlin 2-0 Płomień Połomia 11 maja, 17:00
Dąb Gaszowice 1-2 Naprzód Czyżowice 11 maja, 17:00
Górnik Pszów 3-0 Polonia Łaziska Rybnickie 11 maja, 11:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-4 Górnik Pszów 18 maja, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 5-0 Dąb Gaszowice 19 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 4-2 Górnik Radlin 18 maja, 18:00
Płomień Połomia 2-3 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 19 maja, 17:00
w Mszanie
Silesia Lubomia 1-1 KS Kuźnia Raciborska 18 maja, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-1 LKS 1908 Nędza 19 maja, 17:00
Naprzód Rydułtowy 2-2 Czarni Gorzyce 18 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 0-0 Rafako Racibórz 18 maja, 17:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Naprzód Syrynia 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 25 maja, 17:00
Rafako Racibórz 3-3 Naprzód Rydułtowy 25 maja, 17:00
Czarni Gorzyce 1-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 25 maja, 17:00
LKS 1908 Nędza 2-0 Silesia Lubomia 25 maja, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 0-1 Płomień Połomia 25 maja, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Naprzód Czyżowice 25 maja, 17:00
Górnik Radlin 1-3 Polonia Łaziska Rybnickie 25 maja, 17:00
Dąb Gaszowice 2-4 Górnik Pszów 25 maja, 17:00

Kolejka 24 - 30 maja

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-1 Dąb Gaszowice 30 maja, 17:00
Górnik Pszów 5-2 Górnik Radlin 30 maja, 11:00
Polonia Łaziska Rybnickie 4-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 30 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 6-0 KS Kuźnia Raciborska 30 maja, 17:00
Płomień Połomia 3-2 LKS 1908 Nędza 30 maja, 11:00
Silesia Lubomia 2-2 Czarni Gorzyce 30 maja, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 6-4 Rafako Racibórz 30 maja, 17:00
Naprzód Rydułtowy 1-1 Naprzód Syrynia 30 maja, 17:00

Kolejka 25 - 1-2 czerwca

Naprzód Rydułtowy 0-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2 czerwca, 17:00
Naprzód Syrynia 0-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2 czerwca, 17:00
Rafako Racibórz 3-5 Silesia Lubomia 2 czerwca, 17:00
Czarni Gorzyce 0-1 Płomień Połomia 2 czerwca, 17:00
LKS 1908 Nędza 0-3 Naprzód Czyżowice 2 czerwca, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 1-1 Polonia Łaziska Rybnickie 2 czerwca, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-2 Górnik Pszów 2 czerwca, 17:00
Górnik Radlin 3-0 Dąb Gaszowice 2 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 8-9 czerwca

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-0 Górnik Radlin 8 czerwca, 17:00
Dąb Gaszowice 1-5 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 8 czerwca, 17:00
Górnik Pszów 7-0 KS Kuźnia Raciborska 5 czerwca, 18:00
Polonia Łaziska Rybnickie 2-2 LKS 1908 Nędza 9 czerwca, 17:00
Naprzód Czyżowice 5-0 Czarni Gorzyce 8 czerwca, 17:00
Płomień Połomia 1-3 Rafako Racibórz 9 czerwca, 17:00
Silesia Lubomia 1-1 Naprzód Syrynia 9 czerwca, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-2 Naprzód Rydułtowy 9 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 12 czerwca

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 12 czerwca, 18:00
Naprzód Rydułtowy 4-0 Silesia Lubomia 12 czerwca, 18:00
Naprzód Syrynia 1-0 Płomień Połomia 12 czerwca, 18:00
Rafako Racibórz 2-3 Naprzód Czyżowice 12 czerwca, 18:00
Czarni Gorzyce 1-2 Polonia Łaziska Rybnickie 12 czerwca, 18:00
LKS 1908 Nędza 2-1 Górnik Pszów 12 czerwca, 18:00
KS Kuźnia Raciborska 0-6 Dąb Gaszowice 12 czerwca, 18:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-2 Górnik Radlin 12 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 15-16 czerwca

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-3 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 15 czerwca, 17:00
Górnik Radlin 4-1 KS Kuźnia Raciborska 15 czerwca, 17:00
Dąb Gaszowice 1-1 LKS 1908 Nędza 16 czerwca, 17:00
Górnik Pszów 0-0 Czarni Gorzyce 15 czerwca, 11:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-2 Rafako Racibórz 16 czerwca, 17:00
Naprzód Czyżowice 4-2 Naprzód Syrynia 15 czerwca, 17:00
Płomień Połomia 3-1 Naprzód Rydułtowy 16 czerwca, 17:00
w Mszanie
Silesia Lubomia 1-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 16 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 22 czerwca

Silesia Lubomia 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 22 czerwca, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-0 Płomień Połomia 22 czerwca, 17:00
Naprzód Rydułtowy 1-2 Naprzód Czyżowice 22 czerwca, 17:00
Naprzód Syrynia 5-0 Polonia Łaziska Rybnickie 22 czerwca, 17:00
Rafako Racibórz 0-0 Górnik Pszów 22 czerwca, 17:00
Czarni Gorzyce 3-1 Dąb Gaszowice 22 czerwca, 17:00
LKS 1908 Nędza 3-0 Górnik Radlin 22 czerwca, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 1-4 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 22 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 26 czerwca

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 5-4 KS Kuźnia Raciborska 26 czerwca, 18:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-1 LKS 1908 Nędza 26 czerwca, 18:00
Górnik Radlin 1-1 Czarni Gorzyce 26 czerwca, 18:00
Dąb Gaszowice 1-3 Rafako Racibórz 26 czerwca, 18:00
Górnik Pszów 4-2 Naprzód Syrynia 26 czerwca, 18:00
Polonia Łaziska Rybnickie 0-2 Naprzód Rydułtowy 26 czerwca, 18:00
Naprzód Czyżowice 4-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 26 czerwca, 18:00
Płomień Połomia 2-0 Silesia Lubomia 26 czerwca, 18:00

Baraże o utrzymanie w IV lidze (śląska)

IV liga 2012/2013 (śląska I)
IV liga 2012/2013 (śląska II)

Liga okręgowa 2012/2013 (Bielsko-Biała)
Klasa okręgowa Vigo 2012/2013 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice I)
Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice II)
Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice IV)

Klasa A 2012/2013 (Racibórz)
Klasa A 2012/2013 (Rybnik)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas