[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Rybnik
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwiazda Skrzyszów 30 62 20 2 8 80-45 10 0 5 44-19 10 2 3 36-26
2.  KS 27 Gołkowice 30 58 17 7 6 92-52 10 2 3 56-24 7 5 3 36-28 2 6 2 0 0 5-2
3.  Start Mszana 30 58 18 4 8 75-34 10 1 4 40-15 8 3 4 35-19 2 0 0 0 2 2-5
4.  Płomień Ochojec (Rybnik) 30 54 15 9 6 77-34 8 5 2 46-16 7 4 4 31-18 2 6 2 0 0 6-1
5.  TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 30 54 17 3 10 67-52 12 1 2 48-24 5 2 8 19-28 2 0 0 0 2 1-6
6.  TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 30 49 16 1 13 77-65 9 0 6 43-33 7 1 7 34-32
7.  LKS Rój (Żory) 30 47 14 5 11 64-56 7 1 7 28-30 7 4 4 36-26 4 6 2 0 2 5-4
8.  Olza Godów 30 47 15 2 13 66-47 10 1 4 41-18 5 1 9 25-29 4 6 2 0 2 4-4
9.  MKS 32 Radziejów (Rybnik) 30 47 14 5 11 80-57 9 3 3 46-27 5 2 8 34-30 4 6 2 0 2 4-5
10.  Górnik Boguszowice (Rybnik) 30 38 10 8 12 60-59 6 5 4 42-27 4 3 8 18-32
11.  Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 30 37 10 7 13 56-66 4 4 7 24-33 6 3 6 32-33
12.  Sygnały Gotartowice (Rybnik) 30 36 11 3 16 40-68 7 2 6 22-27 4 1 10 18-41
13.  Orzeł Jankowice 30 34 9 7 14 63-62 5 5 5 23-24 4 2 9 40-38
14.  Borowik Szczejkowice 30 26 7 5 18 51-77 4 3 8 25-32 3 2 10 26-45
15.  Iskra Rowień (Żory) 30 21 6 3 21 36-83 4 3 8 19-29 2 0 13 17-54
16.  LKS Skrbeńsko 30 14 3 5 22 20-147 2 2 11 10-69 1 3 11 10-78

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Gwiazda Skrzyszów    0-2 1-0 5-4 2-0 1-2 1-2 1-2 4-2 3-0 6-1 3-0 4-2 5-1 8-0 0-1 
 2 KS 27 Gołkowice1-3     3-1 4-1 2-0 3-4 1-1 1-3 2-1 4-0 4-2 1-1 6-3 8-1* 6-3 10-0* 
 3 Start Mszana6-1 1-2     0-0 0-2 0-2 4-1 4-1 4-0 5-2 4-1 2-1 1-2 2-0 4-0 3-0 
 4 Płomień Ochojec (Rybnik)5-0 1-1 1-1     4-1 2-3 3-3 5-0 3-0* 1-1 2-2 2-0 1-2 5-0 4-2 7-0 
 5 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)1-4 9-3 2-2 0-2     3-2 3-2 1-0 3-2 4-0 2-1 5-1 3-1 3-2 2-1 7-1 
 6 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)1-2 5-4 0-4 1-3 1-2     3-1 4-3 4-2 4-1 1-4 6-1 1-0 4-5 3-0* 5-1 
 7 LKS Rój (Żory)1-2 0-3* 1-4 0-6 1-4 4-2     1-0 1-2 1-1 3-1 0-3* 1-0 3-2 5-0 6-0 
 8 Olza Godów1-2 4-5 2-1 0-1 1-0 4-1 2-1     1-0 1-0 1-1 2-3 5-2 3-0 3-1 11-0 
 9 MKS 32 Radziejów (Rybnik)5-4 0-0 4-1 0-2 2-0 0-0 0-2 2-1     1-4 4-1 8-1 7-3 4-4 5-2 4-2 
 10 Górnik Boguszowice (Rybnik)1-1 2-2 0-4 2-1 1-1 3-1 0-5 1-3 1-1     2-4 4-1 2-2 1-0 5-0 17-1 
 11 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)2-4 0-2 0-1 1-1 1-2 2-7 2-3 3-2 2-2 3-1     2-1 2-2 0-4 3-0 1-1 
 12 Sygnały Gotartowice (Rybnik)0-3 1-1 0-1 1-6 4-0 1-4 1-4 0-4 1-0 2-0 1-1     1-0 2-1 3-1 4-1 
 13 Orzeł Jankowice1-1 3-3 3-5 0-0 3-1 3-2 1-1 1-0 1-2 1-2 0-1 2-0     2-5 2-1 0-0 
 14 Borowik Szczejkowice0-2 2-1 1-2 1-2 3-3 3-1 2-6 1-1 2-4 0-2 2-4 3-0 3-1     1-2 1-1 
 15 Iskra Rowień (Żory)1-4 0-1 1-1 1-1 1-3 2-1 2-3 3-1 0-1 2-2 1-2 1-3 0-5 2-0     2-1 
 16 LKS Skrbeńsko0-3 0-6 0-7 2-1 2-0 1-2 1-1 1-4 1-15 0-2 0-6 0-2 1-15 1-1 0-4     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Orzeł Jankowice 1-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 11 sierpnia, 17:00
KS 27 Gołkowice 1-3 Olza Godów 11 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 0-1 LKS Skrbeńsko 12 sierpnia, 17:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 11 sierpnia, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 11 sierpnia, 17:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 3-1 Iskra Rowień (Żory) 12 sierpnia, 17:00
Borowik Szczejkowice 1-2 Płomień Ochojec (Rybnik) 12 sierpnia, 17:00
LKS Rój (Żory) 1-4 Start Mszana 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 4-1 Start Mszana 15 sierpnia, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 3-3 LKS Rój (Żory) 15 sierpnia, 17:00
Iskra Rowień (Żory) 2-0 Borowik Szczejkowice 15 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 4-1 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 15 sierpnia, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-4 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 15 sierpnia, 17:00
LKS Skrbeńsko 2-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 15 sierpnia, 17:00
Olza Godów 1-2 Gwiazda Skrzyszów 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Jankowice 3-3 KS 27 Gołkowice 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

KS 27 Gołkowice 2-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 18 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 4-2 Orzeł Jankowice 19 sierpnia, 17:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1-0 Olza Godów 18 sierpnia, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-1 LKS Skrbeńsko 18 sierpnia, 17:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 1-4 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 19 sierpnia, 17:00
Borowik Szczejkowice 0-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 19 sierpnia, 17:00
LKS Rój (Żory) 5-0 Iskra Rowień (Żory) 19 sierpnia, 17:00
Start Mszana 0-0 Płomień Ochojec (Rybnik) 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 0-2 Płomień Ochojec (Rybnik) 25 sierpnia, 16:30
Iskra Rowień (Żory) 1-1 Start Mszana 26 sierpnia, 16:30
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-5 LKS Rój (Żory) 25 sierpnia, 16:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 4-5 Borowik Szczejkowice 26 sierpnia, 16:30
LKS Skrbeńsko 0-2 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 25 sierpnia, 16:30
Olza Godów 1-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 26 sierpnia, 16:30
Orzeł Jankowice 3-1 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 25 sierpnia, 16:30
KS 27 Gołkowice 1-3 Gwiazda Skrzyszów 25 sierpnia, 16:30

Kolejka 5 - 1-2 września

Gwiazda Skrzyszów 4-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2 września, 16:30
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 9-3 KS 27 Gołkowice 1 września, 16:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-2 Orzeł Jankowice 1 września, 16:30
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 0-4 Olza Godów 2 września, 16:30
Borowik Szczejkowice 1-1 LKS Skrbeńsko 2 września, 12:00
LKS Rój (Żory) 4-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1 września, 16:30
Start Mszana 5-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 1 września, 16:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 4-2 Iskra Rowień (Żory) 2 września, 16:30

Kolejka 6 - 8-9 września

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 5-2 Iskra Rowień (Żory) 8 września, 16:30
Górnik Boguszowice (Rybnik) 2-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 8 września, 16:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 0-4 Start Mszana 9 września, 16:30
LKS Skrbeńsko 1-1 LKS Rój (Żory) 8 września, 16:30
Olza Godów 3-0 Borowik Szczejkowice 9 września, 16:30
Orzeł Jankowice 2-0 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 8 września, 16:30
KS 27 Gołkowice 4-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 9 września, 16:30
Gwiazda Skrzyszów 2-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 9 września, 16:30

Kolejka 7 - 15-16 września

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 15 września, 16:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-4 Gwiazda Skrzyszów 15 września, 16:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 1-1 KS 27 Gołkowice 16 września, 16:00
Borowik Szczejkowice 3-1 Orzeł Jankowice 16 września, 16:00
LKS Rój (Żory) 1-0 Olza Godów 15 września, 16:00
Start Mszana 3-0 LKS Skrbeńsko 15 września, 16:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-3 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 16 września, 16:00
Iskra Rowień (Żory) 2-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-4 Górnik Boguszowice (Rybnik) 22 września, 16:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3-0 Iskra Rowień (Żory) 23 września, 16:00
(wo)
nie odbył się; goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
LKS Skrbeńsko 2-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 22 września, 16:00
Orzeł Jankowice 1-1 LKS Rój (Żory) 22 września, 16:00
KS 27 Gołkowice 8-1 Borowik Szczejkowice 22 września, 16:00
(wo)
na boisku 8-1 / zweryfikowany jako 8-1 dla gospodarzy i 0-8 dla gości; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gwiazda Skrzyszów 3-0 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 23 września, 16:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 2-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 22 września, 16:00
Start Mszana 4-1 Olza Godów 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 29 września, 15:30
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 4-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 30 września, 15:30
Borowik Szczejkowice 0-2 Gwiazda Skrzyszów 30 września, 15:30
LKS Rój (Żory) 0-3 KS 27 Gołkowice 29 września, 15:30
(wo)
na boisku 3-0 / w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Start Mszana 1-2 Orzeł Jankowice 29 września, 15:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 5-0 Olza Godów 30 września, 15:30
Iskra Rowień (Żory) 2-1 LKS Skrbeńsko 30 września, 15:30
Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 29 września, 15:40
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:30 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem

Kolejka 10 - 6-7 października

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 0-0 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 6 października, 15:00
LKS Skrbeńsko 0-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 6 października, 15:00
Olza Godów 3-1 Iskra Rowień (Żory) 7 października, 15:00
Orzeł Jankowice 0-0 Płomień Ochojec (Rybnik) 6 października, 15:00
KS 27 Gołkowice 3-1 Start Mszana 6 października, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 1-2 LKS Rój (Żory) 7 października, 15:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3-2 Borowik Szczejkowice 6 października, 15:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-1 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Sygnały Gotartowice (Rybnik) 1-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 14 października, 14:30
Borowik Szczejkowice 2-4 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 14 października, 14:30
LKS Rój (Żory) 1-4 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 13 października, 14:30
Start Mszana 6-1 Gwiazda Skrzyszów 13 października, 14:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-1 KS 27 Gołkowice 14 października, 14:30
Iskra Rowień (Żory) 0-5 Orzeł Jankowice 14 października, 14:30
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-3 Olza Godów 13 października, 14:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 5-1 LKS Skrbeńsko 14 października, 14:30

Kolejka 12 - 20-21 października

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 4-2 LKS Skrbeńsko 20 października, 14:30
Olza Godów 4-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 21 października, 14:30
Orzeł Jankowice 1-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 20 października, 14:30
KS 27 Gołkowice 6-3 Iskra Rowień (Żory) 20 października, 14:30
Gwiazda Skrzyszów 5-4 Płomień Ochojec (Rybnik) 21 października, 14:30
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 2-2 Start Mszana 20 października, 14:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-3 LKS Rój (Żory) 20 października, 14:30
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 2-1 Borowik Szczejkowice 21 października, 14:30

Kolejka 13 - 27-28 października

Borowik Szczejkowice 2-4 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 28 października, 14:00
LKS Rój (Żory) 0-3 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 28 października, 14:00
(wo)
na boisku 3-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Start Mszana 4-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 27 października, 14:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 4-1 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 28 października, 14:00
Iskra Rowień (Żory) 1-4 Gwiazda Skrzyszów 28 października, 14:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 2-2 KS 27 Gołkowice 27 października, 14:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-0 Orzeł Jankowice 28 października, 14:00
LKS Skrbeńsko 1-4 Olza Godów 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-1 Olza Godów 3 listopada, 13:30
Orzeł Jankowice 0-0 LKS Skrbeńsko 3 listopada, 13:30
KS 27 Gołkowice 3-4 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3 listopada, 13:30
Gwiazda Skrzyszów 3-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 4 listopada, 13:30
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 2-1 Iskra Rowień (Żory) 3 listopada, 13:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 3 listopada, 13:30
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 0-1 Start Mszana 4 listopada, 13:30
Borowik Szczejkowice 2-6 LKS Rój (Żory) 4 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 10-11 listopada

LKS Rój (Żory) 1-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 10 listopada, 13:30
Start Mszana 2-0 Borowik Szczejkowice 10 listopada, 13:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-0 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 11 listopada, 13:30
Iskra Rowień (Żory) 1-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 11 listopada, 13:30
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-1 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 10 listopada, 13:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-2 Gwiazda Skrzyszów 11 listopada, 13:30
LKS Skrbeńsko 0-6 KS 27 Gołkowice 10 listopada, 13:30
Olza Godów 5-2 Orzeł Jankowice 10 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 17-18 listopada

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 7-3 Orzeł Jankowice 17 listopada, 13:00
Olza Godów 4-5 KS 27 Gołkowice 17 listopada, 13:00
LKS Skrbeńsko 0-3 Gwiazda Skrzyszów 17 listopada, 13:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-2 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 18 listopada, 13:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 2-4 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 17 listopada, 13:00
Iskra Rowień (Żory) 1-3 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 18 listopada, 13:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 5-0 Borowik Szczejkowice 18 listopada, 13:00
Start Mszana 4-1 LKS Rój (Żory) 17 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 24-25 listopada

Start Mszana 4-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 24 listopada, 13:00
LKS Rój (Żory) 0-6 Płomień Ochojec (Rybnik) 24 listopada, 13:00
Borowik Szczejkowice 1-2 Iskra Rowień (Żory) 25 listopada, 13:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 2-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 25 listopada, 13:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-7 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 24 listopada, 13:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 7-1 LKS Skrbeńsko 24 listopada, 13:00
Gwiazda Skrzyszów 1-2 Olza Godów 25 listopada, 13:00
KS 27 Gołkowice 6-3 Orzeł Jankowice 24 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 0-0 KS 27 Gołkowice 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Jankowice 1-1 Gwiazda Skrzyszów 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olza Godów 1-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Skrbeńsko 0-6 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie przerwany w 30. minucie przy stanie 0-6 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; utrzymano wynik z boiska
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 6-1 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-0 Borowik Szczejkowice 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Rowień (Żory) 2-3 LKS Rój (Żory) 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-1 Start Mszana 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Płomień Ochojec (Rybnik) 3-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 14 kwietnia, 15:30
(wo)
na boisku 2-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Start Mszana 4-0 Iskra Rowień (Żory) 13 kwietnia, 15:30
LKS Rój (Żory) 1-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 13 kwietnia, 15:30
Borowik Szczejkowice 3-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 4-1 LKS Skrbeńsko 14 kwietnia, 15:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-2 Olza Godów 13 kwietnia, 15:30
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3-1 Orzeł Jankowice 13 kwietnia, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 0-2 KS 27 Gołkowice 13 kwietnia, 15:30

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 5-4 Gwiazda Skrzyszów 20 kwietnia, 16:00
KS 27 Gołkowice 2-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 20 kwietnia, 16:00
Orzeł Jankowice 0-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 20 kwietnia, 16:00
Olza Godów 2-3 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 21 kwietnia, 16:00
LKS Skrbeńsko 1-1 Borowik Szczejkowice 20 kwietnia, 16:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3-1 LKS Rój (Żory) 21 kwietnia, 16:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-4 Start Mszana 20 kwietnia, 16:00
Iskra Rowień (Żory) 1-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 21 kwietnia, 16:00
na boisku Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Iskra Rowień (Żory) 0-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 28 kwietnia, 16:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 28 kwietnia, 16:30
Start Mszana 0-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 27 kwietnia, 16:30
LKS Rój (Żory) 6-0 LKS Skrbeńsko 27 kwietnia, 16:30
Borowik Szczejkowice 1-1 Olza Godów 28 kwietnia, 16:30
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 1-0 Orzeł Jankowice 28 kwietnia, 16:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-2 KS 27 Gołkowice 27 kwietnia, 16:30
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1-4 Gwiazda Skrzyszów 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1 maja, 16:30
Gwiazda Skrzyszów 6-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1 maja, 16:30
KS 27 Gołkowice 1-1 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 1 maja, 16:30
Orzeł Jankowice 2-5 Borowik Szczejkowice 1 maja, 16:30
Olza Godów 2-1 LKS Rój (Żory) 1 maja, 16:30
LKS Skrbeńsko 0-7 Start Mszana 1 maja, 16:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-3 Płomień Ochojec (Rybnik) 1 maja, 16:30
Górnik Boguszowice (Rybnik) 5-0 Iskra Rowień (Żory) 1 maja, 16:30

Kolejka 23 - 4-5 maja

Olza Godów 2-1 Start Mszana 5 maja, 16:30
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 4 maja, 16:30
Iskra Rowień (Żory) 2-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 5 maja, 16:30
na boisku Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego
Płomień Ochojec (Rybnik) 7-0 LKS Skrbeńsko 5 maja, 16:30
LKS Rój (Żory) 1-0 Orzeł Jankowice 4 maja, 16:30
Borowik Szczejkowice 2-1 KS 27 Gołkowice 5 maja, 16:30
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 0-3 Gwiazda Skrzyszów 4 maja, 16:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-2 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 4 maja, 16:30

Kolejka 24 - 11-12 maja

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 4-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 11 maja, 16:30
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 5-1 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 11 maja, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 5-1 Borowik Szczejkowice 11 maja, 16:30
KS 27 Gołkowice 1-1 LKS Rój (Żory) 11 maja, 16:30
Orzeł Jankowice 3-5 Start Mszana 11 maja, 16:30
Olza Godów 0-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 11 maja, 16:30
LKS Skrbeńsko 0-4 Iskra Rowień (Żory) 11 maja, 16:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 4-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 12 maja, 16:30

Kolejka 25 - 18-19 maja

TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 4-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 19 maja, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 17-1 LKS Skrbeńsko 18 maja, 17:00
Iskra Rowień (Żory) 3-1 Olza Godów 19 maja, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-2 Orzeł Jankowice 19 maja, 17:00
Start Mszana 1-2 KS 27 Gołkowice 18 maja, 17:00
LKS Rój (Żory) 1-2 Gwiazda Skrzyszów 18 maja, 17:00
Borowik Szczejkowice 3-3 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 19 maja, 17:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 1-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 8-1 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 25 maja, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-4 Borowik Szczejkowice 25 maja, 17:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3-2 LKS Rój (Żory) 25 maja, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 1-0 Start Mszana 25 maja, 17:00
KS 27 Gołkowice 4-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 25 maja, 17:00
Orzeł Jankowice 2-1 Iskra Rowień (Żory) 25 maja, 17:00
Olza Godów 1-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 25 maja, 17:00
LKS Skrbeńsko 1-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 25 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30 maja

LKS Skrbeńsko 1-15 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 30 maja, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 4-3 Olza Godów 30 maja, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 2-2 Orzeł Jankowice 30 maja, 17:00
Iskra Rowień (Żory) 0-1 KS 27 Gołkowice 30 maja, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 5-0 Gwiazda Skrzyszów 30 maja, 17:00
Start Mszana 0-2 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 30 maja, 17:00
LKS Rój (Żory) 3-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 30 maja, 17:00
Borowik Szczejkowice 3-0 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 4-4 Borowik Szczejkowice 1 czerwca, 17:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 1-4 LKS Rój (Żory) 2 czerwca, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-1 Start Mszana 1 czerwca, 17:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 0-2 Płomień Ochojec (Rybnik) 1 czerwca, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 8-0 Iskra Rowień (Żory) 1 czerwca, 17:00
KS 27 Gołkowice 4-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 1 czerwca, 17:00
Orzeł Jankowice 3-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1 czerwca, 17:00
Olza Godów 11-0 LKS Skrbeńsko 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 15 czerwca

Olza Godów 1-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 15 czerwca, 17:00
LKS Skrbeńsko 1-15 Orzeł Jankowice 15 czerwca, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 5-4 KS 27 Gołkowice 15 czerwca, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-1 Gwiazda Skrzyszów 15 czerwca, 17:00
Iskra Rowień (Żory) 1-3 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 15 czerwca, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 15 czerwca, 17:00
Start Mszana 2-1 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 15 czerwca, 17:00
LKS Rój (Żory) 3-2 Borowik Szczejkowice 15 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 22 czerwca

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 0-2 LKS Rój (Żory) 22 czerwca, 17:00
Borowik Szczejkowice 1-2 Start Mszana 22 czerwca, 17:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 1-6 Płomień Ochojec (Rybnik) 22 czerwca, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-0 Iskra Rowień (Żory) 22 czerwca, 17:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 4-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 22 czerwca, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 1-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 22 czerwca, 17:00
KS 27 Gołkowice 10-0 LKS Skrbeńsko 22 czerwca, 17:00
(wo)
przerwany w 70. minucie przy stanie 10-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Orzeł Jankowice 1-0 Olza Godów 22 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice III)

Klasa A 2012/2013 (Racibórz)

Klasa B 2012/2013 (Rybnik)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas