[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2012/2013, grupa: Katowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podlesianka Katowice 30 74 24 2 4 91-40 13 0 2 44-17 11 2 2 47-23
2.  RKS Grodziec (Będzin) 30 73 23 4 3 76-34 14 1 0 45-12 9 3 3 31-22
3.  Przemsza Siewierz 30 61 19 4 7 76-31 11 2 2 46-13 8 2 5 30-18
4.  Urania Ruda Śląska 30 60 20 0 10 81-46 12 0 3 45-14 8 0 7 36-32
5.  Warta Zawiercie 30 57 17 6 7 70-39 9 4 2 39-16 8 2 5 31-23
6.  Strażak Mierzęcice 30 48 14 6 10 50-47 6 4 5 25-26 8 2 5 25-21
7.  AKS Niwka Sosnowiec 30 47 14 5 11 60-41 8 3 4 42-19 6 2 7 18-22
8.  Unia Dąbrowa Górnicza 30 40 11 7 12 36-45 5 5 5 21-19 6 2 7 15-26
9.  Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 30 36 11 3 16 31-46 5 2 8 14-21 6 1 8 17-25
10.  Wawel Wirek (Ruda Śląska) 29 33 9 6 14 44-49 5 2 8 23-20 4 4 6 21-29
11.  ŁKS Łagiewniki (Bytom) 30 32 9 5 16 37-84 6 4 5 25-32 3 1 11 12-52
12.  Ciężkowianka Jaworzno 29 30 9 3 17 58-68 4 1 9 27-31 5 2 8 31-37 2 6 2 0 0 8-2
13.  Rymer Rybnik 30 30 8 6 16 56-67 5 1 9 33-36 3 5 7 23-31 2 0 0 0 2 2-8
14.  Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 30 26 8 2 20 28-62 3 2 10 15-27 5 0 10 13-35
15.  Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 30 20 6 2 22 38-93 3 1 11 17-42 3 1 11 21-51
16.  Kolejarz 24 Katowice 30 16 3 7 20 34-74 2 2 11 20-40 1 5 9 14-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Podlesianka Katowice    1-4 3-0 4-1 2-1 3-2 2-1 1-0 3-0 1-0 8-0 0-3 3-2 4-3 6-0 3-0 
 2 RKS Grodziec (Będzin)3-0     2-0 3-2 0-0 6-0 2-1 2-1 4-1 3-1 1-0 3-2 4-0 5-0 3-2 4-2 
 3 Przemsza Siewierz4-0 0-0     2-1 2-2 2-0 1-2 8-0 4-0 5-0 2-0 1-0 5-3 2-0 6-2 2-3 
 4 Urania Ruda Śląska4-5 6-0 1-0     1-2 3-1 3-1 1-0 3-0 2-0 3-0 6-0 1-3 3-0 5-1 3-1 
 5 Warta Zawiercie0-4 2-2 1-1 4-0     2-3 4-2 3-1 4-0 5-0 7-1 3-0 1-0 2-1 1-1 0-0 
 6 Strażak Mierzęcice1-1 1-4 0-2 0-6 2-4     1-0 0-1 1-1 4-1 2-0 3-2 1-1 3-0 4-1 2-2 
 7 AKS Niwka Sosnowiec0-4 3-1 3-1 1-3 1-2 0-0     4-0 0-2 1-1 10-1 2-0 3-3 6-0 4-1 4-0 
 8 Unia Dąbrowa Górnicza3-3 2-2 0-2 3-1 3-1 0-1 3-0     0-1 0-0 3-0 2-2 0-3 1-0 1-3 0-0 
 9 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie0-3 1-2 0-2 2-1 2-1 0-2 0-1 1-0     1-1 0-1 1-3 2-1 1-2 2-0 1-1 
 10 Wawel Wirek (Ruda Śląska)1-2 0-1 1-1 0-2 0-1 0-1 1-3 0-2 2-0     1-1 4-1 3-1 4-0 1-2 5-2 
 11 ŁKS Łagiewniki (Bytom)2-9 2-1 0-3 3-2 1-3 1-1 3-1 1-1 0-4 2-2     6-2 1-1 2-0 0-2 1-0 
 12 Ciężkowianka Jaworzno1-2 0-1 0-3 2-3 1-3 0-5 0-2 2-2 0-4 5-3     4-0 1-2 8-1 3-0 
 13 Rymer Rybnik0-1 1-3 2-4 1-3 4-2 4-2 1-1 1-2 0-2 2-6 6-0 2-4     0-1 6-4 3-1 
 14 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)1-5 0-1 3-2 2-3 0-2 0-2 0-1 0-1 2-0 2-4 0-1 2-2 1-3     2-0 0-0 
 15 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)1-4 2-6 1-4 3-4 4-2 0-1 0-1 1-2 1-0 1-4 0-3 0-7 0-0 0-2     3-2 
 16 Kolejarz 24 Katowice2-4 1-3 1-5 2-4 0-5 0-4 1-1 1-2 1-2 0-1 4-1 2-3 2-2 1-2 2-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Warta Zawiercie 4-0 Urania Ruda Śląska 11 sierpnia, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-1 Strażak Mierzęcice 11 sierpnia, 14:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-1 Unia Dąbrowa Górnicza 11 sierpnia, 17:00
Przemsza Siewierz 1-0 Ciężkowianka Jaworzno 12 sierpnia, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 2-2 Rymer Rybnik 11 sierpnia, 17:00
na Boisku Piłkarskim Rapid
Podlesianka Katowice 1-4 RKS Grodziec (Będzin) 11 sierpnia, 17:00
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 2-0 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 11 sierpnia, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 0-1 AKS Niwka Sosnowiec 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Urania Ruda Śląska 3-1 AKS Niwka Sosnowiec 15 sierpnia, 11:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1-0 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 15 sierpnia, 17:00
RKS Grodziec (Będzin) 5-0 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 15 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
Rymer Rybnik 0-1 Podlesianka Katowice 15 sierpnia, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 3-0 Kolejarz 24 Katowice 15 sierpnia, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-2 Przemsza Siewierz 15 sierpnia, 17:00
Strażak Mierzęcice 2-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 15 sierpnia, 17:00
Warta Zawiercie 5-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-2 Urania Ruda Śląska 18 sierpnia, 14:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-3 Warta Zawiercie 18 sierpnia, 17:00
Przemsza Siewierz 2-0 Strażak Mierzęcice 19 sierpnia, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 1-2 Unia Dąbrowa Górnicza 18 sierpnia, 17:00
na Boisku Piłkarskim Rapid
Podlesianka Katowice 0-3 Ciężkowianka Jaworzno 18 sierpnia, 17:00
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 1-3 Rymer Rybnik 18 sierpnia, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-2 RKS Grodziec (Będzin) 18 sierpnia, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 4-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 19 sierpnia, 17:00
na Stadionie Ludowym

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Urania Ruda Śląska 5-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 25 sierpnia, 11:00
RKS Grodziec (Będzin) 2-1 AKS Niwka Sosnowiec 25 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
Rymer Rybnik 0-2 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 25 sierpnia, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-2 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 26 sierpnia, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3-3 Podlesianka Katowice 25 sierpnia, 17:00
Strażak Mierzęcice 2-2 Kolejarz 24 Katowice 25 sierpnia, 17:00
Warta Zawiercie 1-1 Przemsza Siewierz 25 sierpnia, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 25 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 1-2 września

ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3-2 Urania Ruda Śląska 1 września, 17:00
Przemsza Siewierz 5-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2 września, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 0-5 Warta Zawiercie 1 września, 17:00
na Boisku Piłkarskim Rapid
Podlesianka Katowice 3-2 Strażak Mierzęcice 1 września, 17:00
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 0-1 Unia Dąbrowa Górnicza 1 września, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-3 Ciężkowianka Jaworzno 1 września, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 3-3 Rymer Rybnik 1 września, 17:00
na Stadionie Ludowym
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 2-6 RKS Grodziec (Będzin) 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Urania Ruda Śląska 6-0 RKS Grodziec (Będzin) 8 września, 11:00
Rymer Rybnik 6-4 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 8 września, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 0-2 AKS Niwka Sosnowiec 8 września, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 9 września, 17:00
Strażak Mierzęcice 3-0 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 8 września, 17:00
Warta Zawiercie 0-4 Podlesianka Katowice 8 września, 11:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 5-2 Kolejarz 24 Katowice 8 września, 14:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0-3 Przemsza Siewierz 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Przemsza Siewierz 2-1 Urania Ruda Śląska 16 września, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 4-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 15 września, 17:00
na Boisku Piłkarskim Rapid
Podlesianka Katowice 1-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 15 września, 17:00
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 0-2 Warta Zawiercie 15 września, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 0-2 Strażak Mierzęcice 15 września, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 4-0 Unia Dąbrowa Górnicza 15 września, 16:00
na Stadionie Ludowym
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 0-7 Ciężkowianka Jaworzno 15 września, 17:00
RKS Grodziec (Będzin) 4-0 Rymer Rybnik 15 września, 17:00
na Stadionie Miejskim

Kolejka 8 - 22-23 września

Urania Ruda Śląska 1-3 Rymer Rybnik 22 września, 11:00
Ciężkowianka Jaworzno 0-1 RKS Grodziec (Będzin) 23 września, 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-3 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 22 września, 16:00
Strażak Mierzęcice 1-0 AKS Niwka Sosnowiec 22 września, 16:00
Warta Zawiercie 4-0 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 22 września, 16:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 4-0 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 22 września, 14:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-9 Podlesianka Katowice 22 września, 16:00
Przemsza Siewierz 2-3 Kolejarz 24 Katowice 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Kolejarz 24 Katowice 2-4 Urania Ruda Śląska 29 września, 16:00
na Boisku Piłkarskim Rapid
Podlesianka Katowice 3-0 Przemsza Siewierz 29 września, 16:00
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 0-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 29 września, 16:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 29 września, 16:00
AKS Niwka Sosnowiec 1-2 Warta Zawiercie 29 września, 16:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 0-1 Strażak Mierzęcice 29 września, 16:00
RKS Grodziec (Będzin) 2-1 Unia Dąbrowa Górnicza 29 września, 16:00
na Stadionie Miejskim
Rymer Rybnik 2-4 Ciężkowianka Jaworzno 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Urania Ruda Śląska 6-0 Ciężkowianka Jaworzno 6 października, 11:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-3 Rymer Rybnik 6 października, 15:30
Strażak Mierzęcice 1-4 RKS Grodziec (Będzin) 6 października, 15:30
Warta Zawiercie 1-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 6 października, 15:30
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-3 AKS Niwka Sosnowiec 6 października, 14:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0-4 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 6 października, 15:30
Przemsza Siewierz 2-0 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 7 października, 15:30
Kolejarz 24 Katowice 2-4 Podlesianka Katowice 6 października, 15:30

Kolejka 11 - 13-14 października

Podlesianka Katowice 4-1 Urania Ruda Śląska 13 października, 15:30
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 0-0 Kolejarz 24 Katowice 13 października, 15:30
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 0-2 Przemsza Siewierz 13 października, 15:30
AKS Niwka Sosnowiec 10-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 13 października, 15:30
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1-4 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 14 października, 15:30
RKS Grodziec (Będzin) 0-0 Warta Zawiercie 13 października, 15:30
na Stadionie Miejskim
Rymer Rybnik 4-2 Strażak Mierzęcice 13 października, 15:30
Ciężkowianka Jaworzno 2-2 Unia Dąbrowa Górnicza 13 października, 15:30

Kolejka 12 - 20-21 października

Urania Ruda Śląska 1-0 Unia Dąbrowa Górnicza 20 października, 11:00
Strażak Mierzęcice 3-2 Ciężkowianka Jaworzno 20 października, 15:30
Warta Zawiercie 1-0 Rymer Rybnik 20 października, 15:30
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-1 RKS Grodziec (Będzin) 20 października, 14:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0-2 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 20 października, 15:30
Przemsza Siewierz 1-2 AKS Niwka Sosnowiec 21 października, 15:30
Kolejarz 24 Katowice 1-2 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 20 października, 15:30
na Boisku Piłkarskim Rapid
Podlesianka Katowice 4-3 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 20 października, 15:30

Kolejka 13 - 27-28 października

Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 2-3 Urania Ruda Śląska 27 października, 15:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 0-3 Podlesianka Katowice 27 października, 15:00
AKS Niwka Sosnowiec 4-0 Kolejarz 24 Katowice 27 października, 15:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1-4 Przemsza Siewierz 27 października, 15:00
RKS Grodziec (Będzin) 1-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 27 października, 15:00
na Stadionie Miejskim
Rymer Rybnik 2-6 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 27 października, 15:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-3 Warta Zawiercie 27 października, 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-1 Strażak Mierzęcice 27 października, 15:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Urania Ruda Śląska 3-1 Strażak Mierzęcice 3 listopada, 14:00
Warta Zawiercie 3-1 Unia Dąbrowa Górnicza 4 listopada, 14:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 4-1 Ciężkowianka Jaworzno 3 listopada, 14:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-1 Rymer Rybnik 3 listopada, 14:00
Przemsza Siewierz 0-0 RKS Grodziec (Będzin) 4 listopada, 14:00
Kolejarz 24 Katowice 2-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3 listopada, 14:00
na Boisku Piłkarskim Rapid
Podlesianka Katowice 2-1 AKS Niwka Sosnowiec 3 listopada, 14:00
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 2-0 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 3 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-1 Urania Ruda Śląska 10 listopada, 13:30
AKS Niwka Sosnowiec 6-0 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 10 listopada, 13:30
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1-4 Podlesianka Katowice 10 listopada, 13:30
RKS Grodziec (Będzin) 4-2 Kolejarz 24 Katowice 10 listopada, 13:30
Rymer Rybnik 2-4 Przemsza Siewierz 10 listopada, 13:30
Ciężkowianka Jaworzno 5-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 10 listopada, 13:30
Unia Dąbrowa Górnicza 0-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 10 listopada, 13:30
Strażak Mierzęcice 2-4 Warta Zawiercie 10 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 23-24 marca

Urania Ruda Śląska 1-2 Warta Zawiercie 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Mierzęcice 4-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Dąbrowa Górnicza 3-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ciężkowianka Jaworzno 0-3 Przemsza Siewierz 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rymer Rybnik 3-1 Kolejarz 24 Katowice 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Podlesianka Katowice 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 0-2 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AKS Niwka Sosnowiec 0-2 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 30 marca

AKS Niwka Sosnowiec 1-3 Urania Ruda Śląska 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-0 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 0-1 RKS Grodziec (Będzin) 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Podlesianka Katowice 3-2 Rymer Rybnik 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kolejarz 24 Katowice 2-3 Ciężkowianka Jaworzno 30 marca, 13:00
na Boisku Piłkarskim Rapid
Przemsza Siewierz 8-0 Unia Dąbrowa Górnicza 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-1 Strażak Mierzęcice 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-1 Warta Zawiercie 20 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Urania Ruda Śląska 2-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 27 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Zawiercie 7-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Mierzęcice 0-2 Przemsza Siewierz 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Dąbrowa Górnicza 0-0 Kolejarz 24 Katowice 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ciężkowianka Jaworzno 1-2 Podlesianka Katowice 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rymer Rybnik 0-1 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
RKS Grodziec (Będzin) 4-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 0-1 AKS Niwka Sosnowiec 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 1 maja

Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3-4 Urania Ruda Śląska 1 maja, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 3-1 RKS Grodziec (Będzin) 1 maja, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-1 Rymer Rybnik 1 maja, 16:30
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 2-2 Ciężkowianka Jaworzno 1 maja, 17:00
Podlesianka Katowice 1-0 Unia Dąbrowa Górnicza 1 maja, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 0-4 Strażak Mierzęcice 1 maja, 17:00
Przemsza Siewierz 2-2 Warta Zawiercie 1 maja, 17:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Urania Ruda Śląska 3-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 4 maja, 11:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-1 Przemsza Siewierz 5 maja, 17:00
Warta Zawiercie 0-0 Kolejarz 24 Katowice 4 maja, 17:00
Strażak Mierzęcice 1-1 Podlesianka Katowice 4 maja, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-0 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 4 maja, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 0-4 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 4 maja, 17:00
Rymer Rybnik 1-1 AKS Niwka Sosnowiec 4 maja, 17:00
RKS Grodziec (Będzin) 3-2 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 4 maja, 17:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

RKS Grodziec (Będzin) 3-2 Urania Ruda Śląska 11 maja, 17:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 0-0 Rymer Rybnik 11 maja, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 2-0 Ciężkowianka Jaworzno 11 maja, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-0 Unia Dąbrowa Górnicza 11 maja, 17:00
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 0-2 Strażak Mierzęcice 11 maja, 17:00
Podlesianka Katowice 2-1 Warta Zawiercie 11 maja, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 0-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 12 maja, 14:30
na Boisku Piłkarskim Rapid
Przemsza Siewierz 2-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 12 maja, 17:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Urania Ruda Śląska 1-0 Przemsza Siewierz 18 maja, 11:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-0 Kolejarz 24 Katowice 18 maja, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-2 Podlesianka Katowice 18 maja, 11:00
Warta Zawiercie 2-1 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 18 maja, 17:00
Strażak Mierzęcice 1-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 18 maja, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3-0 AKS Niwka Sosnowiec 18 maja, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 8-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 18 maja, 17:00
Rymer Rybnik 1-3 RKS Grodziec (Będzin) 18 maja, 17:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Rymer Rybnik 1-3 Urania Ruda Śląska 25 maja, 17:00
RKS Grodziec (Będzin) 3-2 Ciężkowianka Jaworzno 25 maja, 17:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1-2 Unia Dąbrowa Górnicza 25 maja, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 0-0 Strażak Mierzęcice 25 maja, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-1 Warta Zawiercie 25 maja, 17:00
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 2-4 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 25 maja, 17:00
Podlesianka Katowice 8-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 26 maja, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 1-5 Przemsza Siewierz 25 maja, 17:00
na Boisku Piłkarskim Rapid

Kolejka 24 - 30 maja

Urania Ruda Śląska 3-1 Kolejarz 24 Katowice 30 maja, 17:00
Przemsza Siewierz 4-0 Podlesianka Katowice 30 maja, 17:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-0 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 30 maja, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-0 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 28 maja, 18:00
Warta Zawiercie 4-2 AKS Niwka Sosnowiec 30 maja, 17:00
Strażak Mierzęcice 4-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 30 maja, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2-2 RKS Grodziec (Będzin) 30 maja, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 4-0 Rymer Rybnik 30 maja, 15:00

Kolejka 25 - 1-2 czerwca

Ciężkowianka Jaworzno 2-3 Urania Ruda Śląska 2 czerwca, 17:00
Rymer Rybnik 1-2 Unia Dąbrowa Górnicza 2 czerwca, 17:00
RKS Grodziec (Będzin) 6-0 Strażak Mierzęcice 2 czerwca, 17:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 4-2 Warta Zawiercie 2 czerwca, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 1-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2 czerwca, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 0-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2 czerwca, 11:00
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 3-2 Przemsza Siewierz 2 czerwca, 17:00
Podlesianka Katowice 3-0 Kolejarz 24 Katowice 2 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 8-9 czerwca

Urania Ruda Śląska 4-5 Podlesianka Katowice 8 czerwca, 11:00
Kolejarz 24 Katowice 1-2 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 8 czerwca, 17:00
Przemsza Siewierz 4-0 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 9 czerwca, 17:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3-1 AKS Niwka Sosnowiec 8 czerwca, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-2 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 8 czerwca, 11:00
Warta Zawiercie 2-2 RKS Grodziec (Będzin) 8 czerwca, 17:00
Strażak Mierzęcice 1-1 Rymer Rybnik 8 czerwca, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2-2 Ciężkowianka Jaworzno 8 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 12 czerwca

Unia Dąbrowa Górnicza 3-1 Urania Ruda Śląska 12 czerwca, 18:00
Ciężkowianka Jaworzno 0-5 Strażak Mierzęcice 12 czerwca, 18:00
Rymer Rybnik 4-2 Warta Zawiercie 12 czerwca, 18:00
RKS Grodziec (Będzin) 3-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 12 czerwca, 18:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 0-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 12 czerwca, 18:00
AKS Niwka Sosnowiec 3-1 Przemsza Siewierz 12 czerwca, 18:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-1 Kolejarz 24 Katowice 18 czerwca, 18:00
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 1-5 Podlesianka Katowice 12 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 15-16 czerwca

Urania Ruda Śląska 3-0 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 15 czerwca, 11:00
Podlesianka Katowice 3-0 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 15 czerwca, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 1-1 AKS Niwka Sosnowiec 15 czerwca, 17:00
na Boisku Piłkarskim Rapid
Przemsza Siewierz 6-2 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 16 czerwca, 17:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-1 RKS Grodziec (Będzin) 16 czerwca, 11:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3-1 Rymer Rybnik 16 czerwca, 18:00
Warta Zawiercie 3-0 Ciężkowianka Jaworzno 15 czerwca, 17:00
Strażak Mierzęcice 0-1 Unia Dąbrowa Górnicza 15 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 22 czerwca

Strażak Mierzęcice 0-6 Urania Ruda Śląska 22 czerwca, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3-1 Warta Zawiercie 22 czerwca, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno - Wawel Wirek (Ruda Śląska)
w pierwotnym terminie (22 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / zrezygnowano z rozgrywania meczu w innym terminie
Rymer Rybnik 6-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 22 czerwca, 17:00
RKS Grodziec (Będzin) 2-0 Przemsza Siewierz 22 czerwca, 17:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3-2 Kolejarz 24 Katowice 22 czerwca, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 0-4 Podlesianka Katowice 22 czerwca, 17:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-2 Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 22 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 26 czerwca

Urania Ruda Śląska 3-0 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 25 czerwca, 18:00
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 0-1 AKS Niwka Sosnowiec 26 czerwca, 18:00
Podlesianka Katowice 6-0 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 26 czerwca, 18:00
Kolejarz 24 Katowice 1-3 RKS Grodziec (Będzin) 26 czerwca, 18:00
Przemsza Siewierz 5-3 Rymer Rybnik 26 czerwca, 18:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 6-2 Ciężkowianka Jaworzno 26 czerwca, 18:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-2 Unia Dąbrowa Górnicza 26 czerwca, 18:00
Warta Zawiercie 2-3 Strażak Mierzęcice 26 czerwca, 18:00

Baraże o utrzymanie w IV lidze (śląska)

IV liga 2012/2013 (śląska I)
IV liga 2012/2013 (śląska II)

Liga okręgowa 2012/2013 (Bielsko-Biała)
Klasa okręgowa Vigo 2012/2013 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice I)
Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice III)
Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice IV)

Klasa A 2012/2013 (Bytom)
Klasa A 2012/2013 (Sosnowiec)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas