[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

LZS Piotrówka Ludowy Zespół Sportowy Piotrówka
Rok założenia: 1951
Barwy: biało-czerwone
Adres: Kościuszki 51, Piotrówka, 47-133 Jemielnica
telefon (604) 281-040 (prezes)
WWW: http://www.lzspiotrowka.pl/ (oficj.)
Stadion: Stadion Miejski w Piotrówce
pojemność - 1 000 miejsc (500 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 100 m x 60 m
Prezes: Ireneusz Strychacz
Trener: Ryszard Remień (od lipca 2012), Zbigniew Smółka (od 17 września 2012), Krzysztof Kapelan (od 19 września 2012), Jan Żurek (od 29 listopada 2012)


Sukcesy

11. miejsce w III lidze - 2010/11, 2011/12
 
Kadra


Bramkarze: Grzegorz Głogowski (14.10.91, W, Górnik Zabrze (ME)), Piotr Kowalczyk (09.01.90, 184/75, Polonia Nysa, J -> Sparta Paczków), Oskar Radkiewicz (25.11.90, W, ŁKS Łagiewniki (Bytom)), Grzegorz Świtała (22.11.84, 183/81, TOR Dobrzeń Wielki).
Obrońcy: Michał Bedronka (22.02.93, 186/80, W, Górnik Zabrze), Filipe (07.02.85, 179/78, BRA, W, bez klubu), Sławomir Góra (14.08.91, 181/71, J -> Polonia Głubczyce), Mateusz Iwan (11.01.92, Przyszłość Ciochowice), Rafał Jakubczak (10.07.81, 190/85, J -> Chemik Kędzierzyn-Koźle), Frank Adu Kwame (16.05.85, GHA), Patryk Nalepa (21.04.92, 184/73, W, BKS Stal Bielsko-Biała), Jewhenij Sawczuk (23.02.90, UKR), Patmore Shereni (14.09.84, 190/84, ZIM, W, bez klubu), Marcin Trzcionka (08.09.89, 175/67, Ruch Radzionków, J -> Nadwiślan Góra).
Pomocnicy: Attah Teche Abanda (16.12.89, CMR, W), Dawid Cembolista (02.04.93, Stal Zawadzkie, J), Marcin Dziewulski (24.10.82, 182/76, Ruch Radzionków, J -> Nadwiślan Góra), Bogumił Dziliński (10.02.92, 182/74), Emmanuel Ekwueme (22.11.79, 177/75, NGA, W, bez klubu), Galdino (18.11.85, 180/71, BRA, W, bez klubu), Dzikamai Gwaze (22.04.89, 179/71, ZIM, W, bez klubu), Sunday Ibrahim (20.12.80, 172/72, NGA, bez klubu, J), Łukasz Kluz (20.08.89, 174/70), Zerah Mpako (10.11.82, CMR, 176/77), Bernard Ocholeche (24.05.87, 185/75, KP Piaseczno, J), Jean Paulista (28.11.77, 176/72, BRA, Polonia Bytom, J -> Skra Częstochowa), Daniel Sroka (13.03.92, 180/70).
Napastnicy: Sani Goringo Abubakar (02.09.85, 169/66, NGA), Mateusz Cieluch (21.10.87, 175/65, Ruch Radzionków, J -> Odra Opole), Idrissa Cissé (01.01.90, SEN, Ruch Radzionków, J -> Okocimski KS Brzesko, W, Okocimski KS Brzesko), Marcin Janczura (29.05.95, juniorzy, J -> Piast Gliwice (juniorzy)), Dominik Płaza (23.06.85, 189/75, Start Bogdanowice, J), Mateusz Strzalla (04.02.92, W, Górnik Zabrze (ME)).
 
Dane z sezonu: 2012/13
Zobacz także dane z sezonu: 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Klasa A 2002/2003, grupa: Opole II
   2003/04 - Klasa B 2003/2004, grupa: Strzelce Opolskie
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: Opole II
   2005/06 - Klasa A 2005/2006, grupa: Opole II
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Opolski ZPN - Strzelce Opolskie
   2006/07 - Klasa B 2006/2007, grupa: Strzelce Opolskie
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Opolski ZPN - Strzelce Opolskie
   2007/08 - Klasa A 2007/2008, grupa: Opole I
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Opolski ZPN - Strzelce Opolskie
   2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: opolska I
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Opolski ZPN
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: opolska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: opolsko-śląska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Opolski ZPN
   2011/12 - III liga 2011/2012, grupa: opolsko-śląska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Opolski ZPN
   2012/13 - III liga 2012/2013, grupa: opolsko-śląska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: opolsko-śląska (północ)
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: opolsko-śląska (spadkowa - C)
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN
   2014/15 - Saltex IV liga 2014/2015, grupa: opolska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Opolski ZPN
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: opolsko-śląska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: opolska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: opolska I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN
   2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: opolska II
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN

 

Napisz do nas