[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

LZS Piotrówka Ludowy Zespół Sportowy Piotrówka
Rok założenia: 1951
Barwy: biało-czerwone
Adres: Kościuszki 51, Piotrówka, 47-133 Jemielnica
telefon (604) 281-040 (prezes)
WWW: http://lzs-piotrowka.pl (oficj.)
Stadion: Stadion Miejski w Piotrówce
pojemność - 1 000 miejsc (500 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 100 m x 60 m
Prezes: Ireneusz Strychacz
Trener: Maciej Lisicki (od czerwca 2011), Marcin Molek (od 27 września 2011), Krzysztof Kiełb (od stycznia 2012), Aleksander Mużyłowski, Ryszard Czerwiec (od 9 maja 2012)


Sukcesy

11. miejsce w III lidze - 2010/11, 2011/12
 
Kadra


Bramkarze: Marcin Musioł (17.09.92, 186/75, Odra Wodzisław Śląski), Robert Pietrek (26.03.91, 190/75, W, Rozwój Katowice), Grzegorz Świtała (22.11.84, 183/81, J -> TOR Dobrzeń Wielki).
Obrońcy: Frank Adu Kwame (16.05.85, GHA), Tomasz Cieślak (25.10.89, 180/75), Dawid Domański (24.02.83, 186/78, W, Skałka Żabnica), Sławomir Góra (14.08.91, 181/71), Rafał Jakubczak (10.07.81, 190/85), Łukasz Kluz (20.08.89, 174/70), Munyaradzi Shumba (26.04.90, GHA, J -> nie wznowił treningów), Mateusz Skut (14.06.94, W, Piast Strzelce Opolskie (juniorzy)), Grzegorz Zmuda (18.05.84, 190/90, J -> Swornica Czarnowąsy).
Pomocnicy: Mateusz Dłutowski (06.06.91, J -> Swornica Czarnowąsy), Bogumił Dziliński (10.02.92, 182/74, W, Polonia II Bytom), Emmanuel Ekwueme (22.11.79, NGA, 177/75), Lucky Ekwueme (25.06.89, NGA, 189/79, W), Piotr Górnicki (23.05.91, 180/72, Orzeł Babienica/Psary), Bartłomiej Gwiaździński (21.05.89, 175/74, W, LZS Leśnica), Wojciech Hober (20.01.88, 175/65, J -> MKS Kluczbork), Zerah Mpako (10.11.82, CMR, 176/77), Aleksander Mużyłowski (12.10.83, 183/79), Michał Nowosielski (01.03.90, 173/63, Victoria Chróścice), Chidi Obaka (05.09.89, NGA, J -> Stal Zawadzkie), Mateusz Sobota (26.08.88, 183/76, Ruch Zdzieszowice), Daniel Sroka (13.03.92, 180/70, W, Polonia II Bytom), Fabian Szramowski (30.03.92, J -> Victoria Chróścice).
Napastnicy: Sani Goringo Abubakar (02.09.85, NGA, W), Idrissa Cissé (01.01.90, SEN -> Ruch Radzionków), Marcin Janczura (29.05.95, juniorzy), Damian Kołodziej (11.10.95, W, juniorzy), Piotr Konieczny (18.11.90, 174/70, W, Skałka Żabnica), Daniel Onyekachi (24.08.85, NGA, 178/78, Polonia Nowy Tomyśl, J -> SQC Bình Định (Qui Nhơn)), Mateusz Żak (13.07.90, 190/77, J -> MLKS Woźniki).
 
Dane z sezonu: 2011/12
Zobacz także dane z sezonu: 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Klasa A 2002/2003, grupa: Opole II
   2003/04 - Klasa B 2003/2004, grupa: Strzelce Opolskie
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: Opole II
   2005/06 - Klasa A 2005/2006, grupa: Opole II
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Opolski ZPN - Strzelce Opolskie
   2006/07 - Klasa B 2006/2007, grupa: Strzelce Opolskie
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Opolski ZPN - Strzelce Opolskie
   2007/08 - Klasa A 2007/2008, grupa: Opole I
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Opolski ZPN - Strzelce Opolskie
   2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: opolska I
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Opolski ZPN
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: opolska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: opolsko-śląska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Opolski ZPN
   2011/12 - III liga 2011/2012, grupa: opolsko-śląska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Opolski ZPN
   2012/13 - III liga 2012/2013, grupa: opolsko-śląska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: opolsko-śląska (północ)
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: opolsko-śląska (spadkowa - C)
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN
   2014/15 - Saltex IV liga 2014/2015, grupa: opolska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Opolski ZPN
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: opolsko-śląska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: opolska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: opolska I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN
   2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: opolska II
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN

 

Napisz do nas