[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2010/2011, grupa: opolsko-śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Energetyk ROW Rybnik 30 64 19 7 4 63-27 10 4 1 33-10 9 3 3 30-17
2.  Skałka Żabnica 30 57 16 9 5 54-28 9 3 3 22-10 7 6 2 32-18
3.  BKS Stal Bielsko-Biała 30 54 14 12 4 40-20 6 6 3 21-14 8 6 1 19-6 2 3 1 0 1 3-2
4.  LZS Leśnica 30 54 16 6 8 51-32 6 3 6 28-23 10 3 2 23-9 2 3 1 0 1 2-3
5.  Oderka Opole 30 51 14 9 7 43-25 7 6 2 23-11 7 3 5 20-14
6.  Polonia Łaziska Górne 30 48 13 9 8 42-36 6 7 2 20-14 7 2 6 22-22
7.  Start Bogdanowice 30 47 13 8 9 46-38 6 6 3 29-19 7 2 6 17-19
8.  Rozwój Katowice 30 46 12 10 8 39-27 9 3 3 24-9 3 7 5 15-18
9.  Pniówek Pawłowice Śląskie 30 41 11 8 11 42-40 7 3 5 25-16 4 5 6 17-24
10.  MKS Myszków 30 40 11 7 12 47-42 7 3 5 24-13 4 4 7 23-29
11.  LZS Piotrówka 30 39 10 9 11 55-46 5 3 7 26-23 5 6 4 29-23
12.  Orzeł Babienica/Psary 30 35 9 8 13 32-41 7 2 6 22-25 2 6 7 10-16
13.  Victoria Częstochowa 30 34 9 7 14 36-48 4 3 8 18-26 5 4 6 18-22
14.  Victoria Chróścice 30 23 4 11 15 21-54 3 5 7 12-19 1 6 8 9-35
15.  Skalnik Gracze 30 20 5 5 20 25-54 3 5 7 18-23 2 0 13 7-31
16.  KS Krasiejów 30 4 1 1 28 6-84 0 1 14 3-39 1 0 14 3-45
KS Krasiejów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
MKS Myszków wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Victoria Chróścice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Energetyk ROW Rybnik    2-1 1-1 0-1 2-1 3-1 2-0 1-1 3-1 2-1 4-0 0-0 2-2 2-0 3-0 6-0 
 2 Skałka Żabnica3-0     0-0 0-1 0-2 1-0 1-0 1-0 1-2 3-2 3-3 1-0 0-0 4-0 1-0 3-0* 
 3 BKS Stal Bielsko-Biała1-1 1-1     0-1 1-0 1-2 1-1 2-0 2-2 2-3 2-0 2-1 1-1 0-0 2-1 3-0 
 4 LZS Leśnica2-3 2-4 1-3     1-1 1-2 3-1 1-1 3-0 3-1 1-3 0-0 0-1 4-1 4-1 2-1 
 5 Oderka Opole0-1 2-2 1-1 0-0     0-0 2-1 2-2 1-0 1-1 3-2 3-0 0-1 2-0 3-0 3-0* 
 6 Polonia Łaziska Górne2-5 1-3 0-0 3-1 1-1     1-1 2-0 2-2 2-0 0-0 0-0 1-0 0-0 2-1 3-0* 
 7 Start Bogdanowice0-3 4-3 0-1 2-2 0-1 1-1     1-1 2-0 1-1 1-1 0-0 4-2 7-2 3-1 3-0* 
 8 Rozwój Katowice3-1 0-0 0-1 0-1 1-0 0-3 1-0     1-1 1-0 3-0 2-0 4-0 2-2 2-0 4-0 
 9 Pniówek Pawłowice Śląskie1-1 1-1 1-0 0-2 3-0 3-1 1-2 0-2     3-4 1-1 2-0 2-1 4-0 3-0 0-1 
 10 MKS Myszków3-1 0-2 1-2 0-0 0-1 3-0 0-1 1-1 3-0     1-3 2-0 2-0 1-1 2-0 5-1 
 11 LZS Piotrówka1-1 2-3 0-1 0-3 1-2 0-2 1-2 3-0 2-2 4-1     2-2 2-4 3-0 2-0 3-0* 
 12 Orzeł Babienica/Psary0-4 0-7 0-3 1-2 1-4 4-1 1-2 2-1 2-0 0-0 1-1     2-0 4-0 1-0 3-0* 
 13 Victoria Częstochowa0-2 0-1 1-3 1-3 1-1 2-3 0-2 1-1 1-2 4-2 1-4 1-0     1-1 3-1 1-0 
 14 Victoria Chróścice1-2 1-1 0-0 0-3 1-0 1-0 2-3 0-0 0-1 1-2 2-2 0-4 0-0     0-1 3-0* 
 15 Skalnik Gracze0-2 1-1 0-0 2-0 1-5 1-2 3-0 1-2 1-1 2-2 0-2 0-2 2-3 1-1     3-0* 
 16 KS Krasiejów0-3* 1-2 0-3* 0-3* 0-1 1-4 0-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-7 1-1 0-3* 0-1 0-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

KS Krasiejów 1-4 Polonia Łaziska Górne 14 sierpnia, 17:00 (250)
Bartosz Stręk 74 - Radosław Kaczmarczyk 32, Mateusz Majsner 43, Wojciech Dzierżenga 80, Marek Mazur 89
Orzeł Babienica/Psary 0-0 MKS Myszków 14 sierpnia, 17:00 (350)
Energetyk ROW Rybnik 4-0 LZS Piotrówka 20 listopada, 13:00 (500)
Marcin Kocur 19, Mateusz Szatkowski 36, Grzegorz Bonk 69, Kamil Kostecki 78
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 17:00) nie odbył się; goście nie posiadali aktualnych badań lekarskich / w drugim terminie (6 października, 15:00) odwołany
Oderka Opole 0-1 Victoria Częstochowa 14 sierpnia, 19:30 (1800)
Michał Minkina 73
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Skałka Żabnica 14 sierpnia, 17:00 (200)
Dariusz Rucki I 30 - Rastislav Planeta 49
Victoria Chróścice 0-0 Rozwój Katowice 14 sierpnia, 17:00 (250)
LZS Leśnica 3-1 Start Bogdanowice 14 sierpnia, 13:00 (300)
Marek Kotysz 9, Marek Gładkowski 51, 78 - Arkadiusz Lalko 73
Skalnik Gracze 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 14 sierpnia, 17:00 (150)
Grzegorz Stencel 16 - Arkadiusz Przybyła 6

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Polonia Łaziska Górne 2-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 21 sierpnia, 17:00 (450)
Mateusz Majsner 15, Adam Krzęciesa 33 (k) - Łukasz Halama 22 (k), Arkadiusz Przybyła 78
Rozwój Katowice 0-1 LZS Leśnica 21 sierpnia, 11:00 (400)
Łukasz Janczarek 38 (k)
Skałka Żabnica 4-0 Victoria Chróścice 21 sierpnia, 17:00 (300)
Marcin Kondzielnik 31, 90, Rastislav Planeta 73, Piotr Jaroszek 90 (k)
Victoria Częstochowa 1-3 BKS Stal Bielsko-Biała 21 sierpnia, 11:00 (250)
Kamil Sobala 70 - Dariusz Rucki I 29, Tomasz Boczek 37, Krzysztof Jurczak 68
LZS Piotrówka 1-2 Oderka Opole 21 sierpnia, 17:00 (700)
Łukasz Wijas 39 - Bogusław Borowiec 63, Piotr Job 72
w 85. minucie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości - Jakub Syldorf
MKS Myszków 3-1 Energetyk ROW Rybnik 21 sierpnia, 17:00 (800)
Piotr Prusko 11, 42, 58 - Jarosław Wieczorek 6
KS Krasiejów 1-1 Orzeł Babienica/Psary 21 sierpnia, 17:00 (100)
Mateusz Pinkawa 9 - Piotr Mazur 30
Skalnik Gracze 3-0 Start Bogdanowice 21 sierpnia, 17:00 (150)
Łukasz Bojar 9, Radosław Parada 54 (k), Grzegorz Stencel 59

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Orzeł Babienica/Psary 4-1 Polonia Łaziska Górne 28 sierpnia, 17:00 (200)
Aleksander Mużyłowski 32, Piotr Mazur 38, Szymon Przystalski 43, Wojciech Popiel 84 - Grzegorz Paździorny 90
Energetyk ROW Rybnik 6-0 KS Krasiejów 28 sierpnia, 17:00 (200)
Grzegorz Dzięgielowski 24, Konrad Cieślak 48, Jarosław Wieczorek 61 (k), Sebastian Kapinos 83, 87, Mateusz Szatkowski 90
Oderka Opole 1-1 MKS Myszków 28 sierpnia, 19:30 (1200)
Wojciech Scisło 61 - Rafał Psonka 87 (k)
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 LZS Piotrówka 28 sierpnia, 17:00 (250)
Tomasz Wawrzyniak 29, 90
Victoria Chróścice 0-0 Victoria Częstochowa 28 sierpnia, 15:00 (200)
LZS Leśnica 2-4 Skałka Żabnica 28 sierpnia, 13:00 (300)
Sławomir Kierdal 75, Łukasz Janczarek 90 (k) - Sebastian Gielza 36, 53, 72, Marcin Kondzielnik 80
Skalnik Gracze 1-2 Rozwój Katowice 28 sierpnia, 17:00 (100)
Ireneusz Gortowski 90 - Bartosz Polis 28, Daniel Paszek 82
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-2 Start Bogdanowice 28 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Mazurek 45 - Marcin Gużda 42, Grzegorz Kaliciak 65 (k)

Kolejka 4 - 4-5 września

Polonia Łaziska Górne 1-1 Start Bogdanowice 4 września, 16:00 (200)
Sebastian Hendel 55 - Grzegorz Kaliciak 8
Rozwój Katowice 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 4 września, 11:00 (400)
Damian Mielnik 90 - Robert Tkocz 10
Skałka Żabnica 1-0 Skalnik Gracze 5 września, 16:00 (200)
Rastislav Planeta 45
Victoria Częstochowa 1-3 LZS Leśnica 4 września, 17:00 (200)
Łukasz Kotas 45 - Marek Gładkowski 36, Łukasz Janczarek 55, 70
LZS Piotrówka 3-0 Victoria Chróścice 4 września, 16:00 (300)
Maciej Wolny 41, Łukasz Mieszczak 56, 61
MKS Myszków 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 2 września, 17:00 (900)
Andrzej Buchcik 66 - Dariusz Rucki I 25, Damian Zdolski 78
KS Krasiejów 0-1 Oderka Opole 4 września, 16:00 (500)
Piotr Job 25
Orzeł Babienica/Psary 0-4 Energetyk ROW Rybnik 4 września, 16:00 (300)
Kamil Kostecki 6, Jarosław Wieczorek 15 (k), 37, 68

Kolejka 5 - 11-12 września

Energetyk ROW Rybnik 3-1 Polonia Łaziska Górne 11 września, 16:00 (200)
Rafał Andraszak 4, 27, Mateusz Szatkowski 53 - Mariusz Komar 69
Oderka Opole 3-0 Orzeł Babienica/Psary 10 września, 19:00 (1000)
Marcin Majer 30, Krystian Kowalczyk 68, Dominik Franek 82
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 KS Krasiejów 11 września, 16:00 (200)
Damian Zdolski 3, 56, Tomasz Bydliński 87
Victoria Chróścice 1-2 MKS Myszków 11 września, 16:00 (250)
Dominik Dora 84 - Piotr Prusko 19, Szymon Pasko 62
LZS Leśnica 1-3 LZS Piotrówka 11 września, 13:00 (500)
Marek Gładkowski 71 - Łukasz Mieszczak 50, Łukasz Wijas 58, Roland Emeka John 66
Skalnik Gracze 2-3 Victoria Częstochowa 11 września, 16:00 (100)
Sebastian Lewandowski 33 (k), Łukasz Bojar 73 - Łukasz Kotas 7, Tomasz Świerczyński 20, Kamil Sobala 62
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Skałka Żabnica 11 września, 16:00 (200)
Robert Tkocz 68 - Rafał Łybyk 58
Start Bogdanowice 1-1 Rozwój Katowice 11 września, 16:00 (500)
Arkadiusz Lalko 45 - Przemysław Gałecki 43

Kolejka 6 - 18-19 września

Polonia Łaziska Górne 2-0 Rozwój Katowice 18 września, 16:00 (400)
Kamil Roczniak 30, Bojan Bruź 73
Skałka Żabnica 1-0 Start Bogdanowice 19 września, 16:00 (250)
Sebastian Gielza 83
Victoria Częstochowa 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 18 września, 16:00 (150)
Łukasz Kotas 35 - Jakub Manaj 81, Łukasz Halama 87
LZS Piotrówka 2-0 Skalnik Gracze 18 września, 16:00 (250)
Maciej Wolny 60, 63
MKS Myszków 0-0 LZS Leśnica 18 września, 16:00 (800)
KS Krasiejów 0-1 Victoria Chróścice 18 września, 16:00 (250)
Radosław Dembiński 73
Orzeł Babienica/Psary 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała 18 września, 16:00 (200)
Bartosz Wojtków 30, Marcin Rejmanowski 40, 66
Energetyk ROW Rybnik 2-1 Oderka Opole 18 września, 16:00 (1500)
Kamil Kostecki 55, Janusz Wrześniak 72 - Sebastian Deja 6

Kolejka 7 - 25-26 września

Oderka Opole 0-0 Polonia Łaziska Górne 25 września, 16:00 (600)
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Energetyk ROW Rybnik 25 września, 16:00 (500)
Damian Zdolski 75 - Kamil Kostecki 43
Victoria Chróścice 0-4 Orzeł Babienica/Psary 25 września, 16:00 (200)
Maciej Polis 6, Henryk Sobala 30, Aleksander Mużyłowski 44, Szymon Przystalski 61
LZS Leśnica 2-1 KS Krasiejów 25 września, 13:00 (150)
Mateusz Bodzioch 66, Mateusz Bukowiec 90 (k) - Bartosz Stręk 32
Skalnik Gracze 2-2 MKS Myszków 25 września, 16:00 (150)
Krzysztof Urbaniak 11 (s), Sebastian Lewandowski 48 - Piotr Prusko 6, Szymon Pasko 38
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 LZS Piotrówka 25 września, 16:00 (200)
Kamil Sornat 90 - Maciej Wolny 78
Start Bogdanowice 4-2 Victoria Częstochowa 25 września, 16:00 (350)
Mateusz Krupa 6, 52, Arkadiusz Lalko 47, Grzegorz Kaliciak 64 (k) - Mateusz Wiśniewski 12, Michał Załucki 73
Rozwój Katowice 0-0 Skałka Żabnica 25 września, 11:00 (300)

Kolejka 8 - 2-3 października

Polonia Łaziska Górne 1-3 Skałka Żabnica 2 października, 15:00 (350)
Marek Mazur 87 - Rastislav Planeta 2, Artur Mościcki 54 (k), Sebastian Gielza 60
Victoria Częstochowa 1-1 Rozwój Katowice 2 października, 16:00 (50)
Patryk Rumiński 30 - Bartosz Polis 55
LZS Piotrówka 1-2 Start Bogdanowice 2 października, 15:00 (250)
Maciej Wolny 18 - Paweł Miszczuk 33 (s), Paweł Woniakowski 82
MKS Myszków 3-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 2 października, 15:30 (750)
Szymon Pasko 5, 30, Piotr Prusko 55
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
KS Krasiejów 0-1 Skalnik Gracze 2 października, 15:00 (100)
Grzegorz Paciorek 90
Orzeł Babienica/Psary 1-2 LZS Leśnica 2 października, 15:00 (150)
Karol Kajda 20 - Michał Bachor 58, 87
Energetyk ROW Rybnik 2-0 Victoria Chróścice 2 października, 15:00 (250)
Marcin Kocur 30, Kamil Kostecki 35
Oderka Opole 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 1 października, 18:00 (1200)
Bartosz Brzozowski 48 - Tomasz Boczek 53

Kolejka 9 - 9-10 października

BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 Polonia Łaziska Górne 9 października, 15:00 (150)
Tomasz Boczek 78 - Sebastian Hendel 23, 44
Victoria Chróścice 1-0 Oderka Opole 9 października, 15:00 (700)
Damian Polok 58
LZS Leśnica 2-3 Energetyk ROW Rybnik 9 października, 13:00 (450)
Marek Gładkowski 21, Mateusz Bodzioch 66 - Jarosław Wieczorek 12, 30, 61
Skalnik Gracze 0-2 Orzeł Babienica/Psary 9 października, 15:00 (100)
Kamil Kopański 71, Piotr Mazur 87
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-1 KS Krasiejów 9 października, 15:00 (200)
Marek Grendziak 87
Start Bogdanowice 1-1 MKS Myszków 9 października, 15:00 (300)
Artur Dudacy 65 - Piotr Prusko 50
Rozwój Katowice 3-0 LZS Piotrówka 9 października, 11:00 (400)
Krzysztof Michalski 4, Bartosz Polis 32, Przemysław Gałecki 60 (k)
Skałka Żabnica 0-0 Victoria Częstochowa 9 października, 15:00 (100)

Kolejka 10 - 16-17 października

Polonia Łaziska Górne 1-0 Victoria Częstochowa 16 października, 15:00 (250)
Kamil Roczniak 10
LZS Piotrówka 2-3 Skałka Żabnica 16 października, 15:00 (250)
Łukasz Mieszczak 22, 36 (k) - Marcin Kondzielnik 20, 28, Rastislav Planeta 45
MKS Myszków 1-1 Rozwój Katowice 16 października, 15:00 (500)
Michał Sołtysik 85 - Marek Walczak 36
KS Krasiejów 0-1 Start Bogdanowice 16 października, 15:00 (70)
Przemysław Karabin 81
Orzeł Babienica/Psary 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 16 października, 15:00 (100)
Piotr Mazur 20, Henryk Sobala 26
Energetyk ROW Rybnik 3-0 Skalnik Gracze 16 października, 15:00 (200)
Grzegorz Bonk 21, 25, Jarosław Wieczorek 30
Oderka Opole 0-0 LZS Leśnica 15 października, 19:00 (900)
Victoria Chróścice 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 16 października, 15:00 (100)

Kolejka 11 - 23-24 października

Victoria Chróścice 1-0 Polonia Łaziska Górne 23 października, 15:00 (150)
Radosław Dembiński 9
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Mateusz Szwarga
LZS Leśnica 1-3 BKS Stal Bielsko-Biała 23 października, 13:00 (100)
Mateusz Bodzioch 87 (k) - Damian Zdolski 40, 88, Michał Skorupski 55
Skalnik Gracze 1-5 Oderka Opole 23 października, 15:00 (350)
Mateusz Jaskólski 29 - Sebastian Deja 26, Patryk Kilian 64 (s), Dominik Franek 68, Tomasz Jaworski 73, Tadeusz Tyc 78
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Energetyk ROW Rybnik 23 października, 15:00 (400)
Marcin Mazurek 55 - Sebastian Kapinos 75
Start Bogdanowice 0-0 Orzeł Babienica/Psary 23 października, 15:00 (300)
Rozwój Katowice 4-0 KS Krasiejów 23 października, 11:00 (200)
Tomasz Stranc 32, Krzysztof Michalski 65, Arkadiusz Milik 80, 89
Skałka Żabnica 3-2 MKS Myszków 23 października, 15:00 (200)
Casmir Mbachu 7, 45, Sebastian Gielza 48 - Jarosław Bonczek 60, Piotr Prusko 90
Victoria Częstochowa 1-4 LZS Piotrówka 23 października, 15:00 (50)
Kamil Sobala 7 - Peter Nzerumbaye 38, Łukasz Mieszczak 55 (k), 70, Emmanuel Ekwueme 82

Kolejka 12 - 30-31 października

Polonia Łaziska Górne 0-0 LZS Piotrówka 30 października, 15:00 (350)
MKS Myszków 2-0 Victoria Częstochowa 30 października, 15:00 (400)
Artur Kornas 42, 55
KS Krasiejów 1-2 Skałka Żabnica 30 października, 15:00 (100)
Dawid Dziambor 83 - Artur Mościcki 42 (k), Rafał Łybyk 76
Orzeł Babienica/Psary 2-1 Rozwój Katowice 30 października, 15:00 (250)
Karol Kajda 1, Tadeusz Urbainczyk 26 - Przemysław Gałecki 31 (k)
Energetyk ROW Rybnik 2-0 Start Bogdanowice 30 października, 11:00 (100)
Jarosław Wieczorek 30, Marcin Kocur 90
Oderka Opole 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 29 października, 18:30 (500)
Tadeusz Tyc 22
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Skalnik Gracze 30 października, 15:00 (150)
Michał Skorupski 18, Damian Zdolski 55 - Łukasz Bojar 90
Victoria Chróścice 0-3 LZS Leśnica 30 października, 15:00 (150)
Mateusz Bodzioch 39, 49, Paweł Dyczek 42

Kolejka 13 - 6-7 listopada

LZS Leśnica 1-2 Polonia Łaziska Górne 6 listopada, 11:00 (100)
Łukasz Janczarek 61 - Sebastian Hendel 85, Mateusz Majsner 90
Skalnik Gracze 1-1 Victoria Chróścice 6 listopada, 13:00 (150)
Radosław Parada 70 (k) - Piotr Michoń 80
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała 6 listopada, 13:00 (200)
Marcin Mazurek 86
Start Bogdanowice 0-1 Oderka Opole 6 listopada, 13:00 (350)
Bartosz Szepeta 23
Rozwój Katowice 3-1 Energetyk ROW Rybnik 6 listopada, 11:00 (600)
Maciej Tora 67, Wojciech Król 83, Bartosz Polis 90 - Jarosław Wieczorek 74
Skałka Żabnica 1-0 Orzeł Babienica/Psary 6 listopada, 13:00 (150)
Vladimír Veselý 20 (k)
Victoria Częstochowa 1-0 KS Krasiejów 6 listopada, 13:00 (100)
Kamil Sobala 28
LZS Piotrówka 4-1 MKS Myszków 6 listopada, 13:00 (250)
Idrissa Cissé 55, 62, 66, 75 - Piotr Prusko 82

Kolejka 14 - 11 listopada

Polonia Łaziska Górne 2-0 MKS Myszków 11 listopada, 13:00 (250)
Kamil Roczniak 37, Bojan Bruź 74
KS Krasiejów 0-7 LZS Piotrówka 11 listopada, 13:00 (200)
Idrissa Cissé 5, 6, 40, Mateusz Żak 57, 85, Mateusz Mzyk 90, 90
Orzeł Babienica/Psary 2-0 Victoria Częstochowa 11 listopada, 13:00 (150)
Maciej Polis 45, Kamil Kopański 90
Energetyk ROW Rybnik 2-1 Skałka Żabnica 11 listopada, 13:00 (1000)
Jarosław Wieczorek 10, Grzegorz Bonk 89 - Artur Mościcki 71
Oderka Opole 2-2 Rozwój Katowice 11 listopada, 13:00 (650)
Tadeusz Tyc 14, Bartosz Brzozowski 61 - Krzysztof Michalski 43, Sebastian Komin 70
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Start Bogdanowice 11 listopada, 13:00 (350)
Michał Skorupski 71 - Grzegorz Kaliciak 20
Victoria Chróścice 0-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 11 listopada, 13:00 (150)
Kamil Sornat 12
LZS Leśnica 4-1 Skalnik Gracze 11 listopada, 11:00 (130)
Mateusz Bukowiec 8 (k), Mateusz Bodzioch 48, Marek Gładkowski 51, 69 - Dariusz Ciach 45

Kolejka 15 - 14 listopada

Skalnik Gracze 1-2 Polonia Łaziska Górne 14 listopada, 13:00 (200)
Ireneusz Gortowski 48 - Radosław Kaczmarczyk 50, Mateusz Majsner 74
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-2 LZS Leśnica 14 listopada, 13:00 (300)
Łukasz Janczarek 23, 83
Start Bogdanowice 7-2 Victoria Chróścice 14 listopada, 13:00 (300)
Marcin Gużda 4, Grzegorz Kaliciak 6, 75 (k), Arkadiusz Lalko 17, Przemysław Karabin 26, Paweł Woniakowski 50, Konrad Rybak 89 - Dominik Dora 21, 60
Rozwój Katowice 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 14 listopada, 11:30 (800)
Michał Skorupski 22
Skałka Żabnica 0-2 Oderka Opole 14 listopada, 13:00 (200)
Tadeusz Tyc 78, Dominik Franek 90
Victoria Częstochowa 0-2 Energetyk ROW Rybnik 14 listopada, 13:00 (250)
Rafał Andraszak 22, Rafał Mitura 50
LZS Piotrówka 2-2 Orzeł Babienica/Psary 14 listopada, 13:00 (250)
Idrissa Cissé 16, Łukasz Mieszczak 63 - Łukasz Staniek 38, Karol Kajda 80
MKS Myszków 5-1 KS Krasiejów 14 listopada, 13:00 (500)
Krzysztof Urbaniak 33, Piotr Prusko 53, Damian Sołtysik 80, 90, Szymon Pasko 85 - Jakub Szymczyna 81

Kolejka 16 - 19-20 marca

Polonia Łaziska Górne 3-0 KS Krasiejów
(wo)
MKS Myszków 2-0 Orzeł Babienica/Psary 25 maja, 18:00 (150)
Piotr Prusko 23, 82
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Piotrówka 1-1 Energetyk ROW Rybnik 19 marca, 15:00 (400)
Maciej Wolny 21 - Jarosław Wieczorek 45
Victoria Częstochowa 1-1 Oderka Opole 19 marca, 15:00 (600)
Patryk Rumiński 89 - Adam Setla 29
Skałka Żabnica 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 19 marca, 15:00 (250)
Rozwój Katowice 2-2 Victoria Chróścice 25 maja, 18:00 (150)
Tomasz Stranc 41, 90 - Wojciech Scisło 38 (k), 44
w pierwotnym terminie (19 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Bogdanowice 2-2 LZS Leśnica 19 marca, 15:00 (250)
Paweł Woniakowski 31, Wojciech Dzierżenga 87 - Paweł Krzysztoporski 45, Patryk Dzieniszewski 84
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-0 Skalnik Gracze 25 maja, 18:00 (200)
Artur Szeląg 23 (s), Bartosz Wojtków 71, Robert Tkocz 73
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 26-27 marca

Start Bogdanowice 3-1 Skalnik Gracze 26 marca, 15:00 (150)
Paweł Woniakowski 5, 22, Grzegorz Kaliciak 67 (k) - Grzegorz Stencel 62
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-1 Polonia Łaziska Górne 26 marca, 15:00 (300)
Arkadiusz Przybyła 28, Marcin Mazurek 75, 79 - Szymon Pasko 68
LZS Leśnica 1-1 Rozwój Katowice 26 marca, 15:00 (150)
Marek Gładkowski 80 - Bartosz Sobotka 67
Victoria Chróścice 1-1 Skałka Żabnica 26 marca, 15:00 (150)
Damian Polok 70 - Sebastian Gielza 82
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Victoria Częstochowa 26 marca, 11:00 (500)
Michał Skorupski 73 - Łukasz Kotas 40
od 46. minuty z powodu kontuzji arbitra sędziował Radosław Narewski (Brzeg)
Oderka Opole 3-2 LZS Piotrówka 26 marca, 19:00 (800)
Adam Setla 8, 64, Tadeusz Tyc 81 - Maciej Mizgajski 10, 28
Energetyk ROW Rybnik 2-1 MKS Myszków 26 marca, 15:00 (250)
Janusz Wrześniak 12, Mateusz Szatkowski 74 - Piotr Prusko 90
Orzeł Babienica/Psary 3-0 KS Krasiejów
(wo)

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Polonia Łaziska Górne 0-0 Orzeł Babienica/Psary 2 kwietnia, 16:00 (300)
KS Krasiejów 0-3 Energetyk ROW Rybnik
(wo)
MKS Myszków 0-1 Oderka Opole 2 kwietnia, 16:00 (700)
Piotr Job 4
LZS Piotrówka 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 2 kwietnia, 16:00 (200)
Dawid Schie 57
Victoria Częstochowa 1-1 Victoria Chróścice 2 kwietnia, 11:00 (100)
Michał Załucki 31 - Dominik Dora 51
Skałka Żabnica 0-1 LZS Leśnica 2 kwietnia, 16:00 (350)
Marek Gładkowski 74
Rozwój Katowice 2-0 Skalnik Gracze 2 kwietnia, 11:00 (500)
Przemysław Gałecki 25, Michał Jędrowski 90
Start Bogdanowice 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 2 kwietnia, 16:00 (150)
Arkadiusz Lalko 5, Artur Dudacy 57

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Start Bogdanowice 1-1 Polonia Łaziska Górne 9 kwietnia, 16:00 (200)
Mateusz Mikler 59 - Radosław Kaczmarczyk 69
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-2 Rozwój Katowice 9 kwietnia, 16:00 (250)
Rafał Wawrzyńczok 42 (k), Arkadiusz Milik 85
Skalnik Gracze 1-1 Skałka Żabnica 9 kwietnia, 16:00 (150)
Marcin Worek 25 - Rastislav Planeta 64
LZS Leśnica 0-1 Victoria Częstochowa 9 kwietnia, 16:00 (200)
Łukasz Kotas 66 (k)
Victoria Chróścice 2-2 LZS Piotrówka 9 kwietnia, 16:00 (300)
Mateusz Żak 26, 60 - Maciej Mizgajski 22, Babatunde Shola 88
BKS Stal Bielsko-Biała 2-3 MKS Myszków 9 kwietnia, 11:00 (500)
Dawid Schie 66, Marcin Pęszor 69 - Szymon Zboralski 49, Piotr Prusko 63, Jarosław Bonczek 72
Oderka Opole 3-0 KS Krasiejów
(wo)
Energetyk ROW Rybnik 0-0 Orzeł Babienica/Psary 9 kwietnia, 16:00 (400)

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Polonia Łaziska Górne 2-5 Energetyk ROW Rybnik 16 kwietnia, 16:00 (450)
Sebastian Hendel 51, 77 (k) - Marcin Kocur 5, Kamil Kostecki 25, Grzegorz Bonk 75, Jarosław Wieczorek 88, Artur Mościcki 90
w 20. minucie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Adam Krzęciesa
Orzeł Babienica/Psary 1-4 Oderka Opole 16 kwietnia, 16:00 (400)
Wojciech Popiel 60 - Adam Setla 42, 44, 72, Krystian Kowalczyk 68
KS Krasiejów 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała
(wo)
MKS Myszków 1-1 Victoria Chróścice 16 kwietnia, 16:00 (300)
Michał Sołtysik 59 - Wojciech Scisło 64
LZS Piotrówka 0-3 LZS Leśnica 16 kwietnia, 16:00 (400)
Paweł Krzysztoporski 64, Sławomir Kierdal 76, Marek Gładkowski 80
Victoria Częstochowa 3-1 Skalnik Gracze 16 kwietnia, 16:00 (200)
Łukasz Kotas 12, 55, Kamil Ścisłowski 22 - Mateusz Płaza 70
Skałka Żabnica 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 16 kwietnia, 16:00 (100)
Sebastian Gielza 30 - Jaroslav Šteiniger 6 (s), Bartosz Wojtków 15
Rozwój Katowice 1-0 Start Bogdanowice 16 kwietnia, 11:00 (300)
Rafał Wawrzyńczok 69

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Rozwój Katowice 0-3 Polonia Łaziska Górne 23 kwietnia, 11:00 (400)
Marek Mazur 57, Sebastian Hendel 73 (k), Szymon Pasko 85
Start Bogdanowice 4-3 Skałka Żabnica 23 kwietnia, 13:00 (300)
Konrad Rybak 28, 82, Mateusz Mikler 68, Paweł Woniakowski 78 - Adrian Gdovičin 14, Dawid Ryndak 51, Sebastian Gielza 80
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 Victoria Częstochowa 23 kwietnia, 13:00 (300)
Bartosz Wojtków 3, Łukasz Halama 45 - Sławomir Piwiński 88
Skalnik Gracze 0-2 LZS Piotrówka 23 kwietnia, 13:00 (100)
Maciej Mizgajski 52, Maciej Wolny 55
LZS Leśnica 3-1 MKS Myszków 23 kwietnia, 13:00 (300)
Marek Gładkowski 29, 44, Stanisław Wróbel 33 - Piotr Prusko 45
Victoria Chróścice 3-0 KS Krasiejów
(wo)
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Orzeł Babienica/Psary 20 kwietnia, 16:00 (300)
Marcin Rejmanowski 2, 44 - Dawid Mosler 90
Oderka Opole 0-1 Energetyk ROW Rybnik 23 kwietnia, 16:00 (3500)
Rafał Mitura 5

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Polonia Łaziska Górne 1-1 Oderka Opole 30 kwietnia, 16:00 (150)
Radosław Kaczmarczyk 27 - Adam Setla 44
Energetyk ROW Rybnik 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 30 kwietnia, 16:00 (700)
Marcin Kocur 36 - Marcin Rejmanowski 48
Orzeł Babienica/Psary 4-0 Victoria Chróścice 30 kwietnia, 16:00 (150)
Karol Kajda 34, Krzysztof Maciaszek 50, Łukasz Gad 58, Krzysztof Glafik 85
KS Krasiejów 0-3 LZS Leśnica
(wo)
MKS Myszków 2-0 Skalnik Gracze 30 kwietnia, 16:00 (300)
Piotr Prusko 25, 32
LZS Piotrówka 2-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 30 kwietnia, 16:00 (150)
Michał Korenik 54, Babatunde Shola 56 - Arkadiusz Przybyła 46, Bartosz Wojtków 58
Victoria Częstochowa 0-2 Start Bogdanowice 30 kwietnia, 11:00 (150)
Mateusz Mikler 72, Mateusz Balcer 90
Skałka Żabnica 1-0 Rozwój Katowice 30 kwietnia, 16:00 (200)
Lifa Sadio 19

Kolejka 23 - 3 maja

Skałka Żabnica 1-0 Polonia Łaziska Górne 3 maja, 17:00 (100)
Dawid Ryndak 22
Rozwój Katowice 4-0 Victoria Częstochowa 3 maja, 11:00 (100)
Bartosz Sobotka 42, Adrian Mielec 47, Przemysław Gałecki 72, Arkadiusz Milik 85
Start Bogdanowice 1-1 LZS Piotrówka 3 maja, 17:00 (80)
Arkadiusz Lalko 4 - Maciej Wolny 34
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-4 MKS Myszków 3 maja, 17:00 (100)
Arkadiusz Przybyła 2, Dawid Szwarga 47, 81 - Rafał Psonka 39, Piotr Prusko 50, 61, Andrzej Buchcik 90
Skalnik Gracze 3-0 KS Krasiejów
(wo)
LZS Leśnica 0-0 Orzeł Babienica/Psary 3 maja, 17:00 (100)
Victoria Chróścice 1-2 Energetyk ROW Rybnik 3 maja, 11:00 (100)
Jakub Zaczyk 19 (k) - Mateusz Szatkowski 44, Jarosław Wieczorek 84
BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Oderka Opole 3 maja, 11:00 (600)
Tomasz Wawrzyniak 73

Kolejka 24 - 7-8 maja

Polonia Łaziska Górne 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 7 maja, 17:00 (250)
Oderka Opole 2-0 Victoria Chróścice 7 maja, 19:30 (400)
Dominik Franek 17, Tadeusz Tyc 90
Energetyk ROW Rybnik 0-1 LZS Leśnica 8 maja, 11:00 (500)
Marek Gładkowski 33
Orzeł Babienica/Psary 1-0 Skalnik Gracze 7 maja, 17:00 (200)
Dawid Ambroziak 38
KS Krasiejów 0-3 Pniówek Pawłowice Śląskie
(wo)
MKS Myszków 0-1 Start Bogdanowice 7 maja, 17:00 (400)
Paweł Woniakowski 53
LZS Piotrówka 3-0 Rozwój Katowice 7 maja, 17:00 (250)
Maciej Mizgajski 7, Łukasz Mieszczak 56, Roland Emeka John 58
Victoria Częstochowa 0-1 Skałka Żabnica 7 maja, 11:00 (100)
Dariusz Rucki II 78

Kolejka 25 - 14-15 maja

BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 Victoria Chróścice 14 maja, 11:25 (400)
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem z powodu zmiany sędziów
Victoria Częstochowa 2-3 Polonia Łaziska Górne 14 maja, 17:00 (50)
Tomasz Świerczyński 22, Łukasz Kotas 65 (k) - Szymon Pasko 43, 46, Radosław Kaczmarczyk 60
Skałka Żabnica 3-3 LZS Piotrówka 14 maja, 11:00 (150)
Sebastian Gielza 5, 35, Rastislav Planeta 23 - Roland Emeka John 8, Łukasz Mieszczak 58, Daniel Rychlewicz 67
Rozwój Katowice 1-0 MKS Myszków 14 maja, 11:00 (300)
Adam Krakowski 77
Start Bogdanowice 3-0 KS Krasiejów
(wo)
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-0 Orzeł Babienica/Psary 14 maja, 17:00 (200)
Dawid Szwarga 38, Dawid Stramski 63
Skalnik Gracze 0-2 Energetyk ROW Rybnik 14 maja, 11:00 (150)
Marcin Kocur 14, Konrad Cieślak 83
LZS Leśnica 1-1 Oderka Opole 14 maja, 17:00 (800)
Łukasz Janczarek 87 - Tadeusz Tyc 3
po meczu żółtą kartką został ukarany zawodnik gości - Dominik Franek

Kolejka 26 - 21-22 maja

Polonia Łaziska Górne 0-0 Victoria Chróścice 21 maja, 17:00 (200)
BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 LZS Leśnica 27 kwietnia, 17:00 (300)
Michał Bachor 80
Oderka Opole 3-0 Skalnik Gracze 21 maja, 18:00 (300)
Adam Setla 23, Marcel Surowiak 63, Sebastian Deja 73
Energetyk ROW Rybnik 3-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 21 maja, 17:00 (500)
Konrad Cieślak 11, Grzegorz Bonk 67, Mateusz Szatkowski 83 - Arkadiusz Przybyła 37
Orzeł Babienica/Psary 1-2 Start Bogdanowice 21 maja, 17:00 (150)
Krzysztof Glafik 38 - Grzegorz Kaliciak 55, Marcin Gużda 80
KS Krasiejów 0-3 Rozwój Katowice
(wo)
MKS Myszków 0-2 Skałka Żabnica 21 maja, 17:00 (200)
Dariusz Rucki II 40, Dawid Ryndak 50
LZS Piotrówka 2-4 Victoria Częstochowa 21 maja, 17:00 (150)
Paweł Miszczuk 3, Babatunde Shola 55 - Łukasz Kotas 14 (k), 72, Kamil Ścisłowski 67, Kamil Sobala 90

Kolejka 27 - 28-29 maja

LZS Piotrówka 0-2 Polonia Łaziska Górne 28 maja, 17:00 (100)
Sebastian Hendel 15, Szymon Pasko 90
Victoria Częstochowa 4-2 MKS Myszków 28 maja, 17:00 (100)
Patryk Rumiński 18, Wojciech Bolechowski 30, Sławomir Piwiński 79, Kamil Ścisłowski 84 - Piotr Prusko 71 (k), Damian Sołtysik 75
Skałka Żabnica 3-0 KS Krasiejów
(wo)
Rozwój Katowice 2-0 Orzeł Babienica/Psary 28 maja, 11:00 (100)
Adam Krakowski 68 (k), 81
Start Bogdanowice 0-3 Energetyk ROW Rybnik 29 maja, 17:00 (500)
Kamil Kostecki 35, Konrad Cieślak 56, Jarosław Wieczorek 90
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-0 Oderka Opole 28 maja, 17:00 (200)
Bartosz Wojtków 17, 28, Łukasz Halama 47
Skalnik Gracze 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 28 maja, 17:00 (80)
LZS Leśnica 4-1 Victoria Chróścice 28 maja, 17:00 (100)
Damian Sadowski 21, 52, Stanisław Wróbel 49, Grzegorz Chojnowski 89 - Michał Nowosielski 60

Kolejka 28 - 1 czerwca

Polonia Łaziska Górne 3-1 LZS Leśnica 1 czerwca, 17:00 (200)
Sebastian Hendel 21, Karol Króliczek 63, Radosław Kaczmarczyk 88 (k) - Damian Sadowski 90 (k)
Victoria Chróścice 0-1 Skalnik Gracze 1 czerwca, 17:00 (100)
Zygmunt Bąk 69
po meczu żółtą kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Radosław Dembiński oraz gości - Tomasz Grabowski
BKS Stal Bielsko-Biała 2-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 czerwca, 17:00 (300)
Dawid Schie 59, Michał Skorupski 90 - Grzegorz Horubała 31, Bartosz Wojtków 39
Oderka Opole 2-1 Start Bogdanowice 1 czerwca, 18:00 (150)
Piotr Job 49, Tadeusz Tyc 58 - Mateusz Balcer 84
Energetyk ROW Rybnik 1-1 Rozwój Katowice 1 czerwca, 17:00 (300)
Konrad Cieślak 12 - Rafał Lis 50
Orzeł Babienica/Psary 0-7 Skałka Żabnica 1 czerwca, 17:00 (100)
Sebastian Gielza 8, Dariusz Rucki II 13, 50, Dawid Ryndak 18, Mateusz Kupczak 30, Pavol Šuhaj 77, Casmir Mbachu 78
KS Krasiejów 0-3 Victoria Częstochowa
(wo)
MKS Myszków 1-3 LZS Piotrówka 1 czerwca, 17:00 (200)
Andrzej Buchcik 61 - Michał Korenik 1, Maciej Wolny 6, Łukasz Mieszczak 30 (k)

Kolejka 29 - 4 czerwca

MKS Myszków 3-0 Polonia Łaziska Górne 4 czerwca, 17:00 (300)
Piotr Prusko 3, 61 (k), Kacper Lewicki 80
LZS Piotrówka 3-0 KS Krasiejów
(wo)
Victoria Częstochowa 1-0 Orzeł Babienica/Psary 4 czerwca, 17:00 (200)
Wojciech Bolechowski 38
Skałka Żabnica 3-0 Energetyk ROW Rybnik 4 czerwca, 17:00 (200)
Dariusz Rucki II 8, Dawid Ryndak 40, Casmir Mbachu 90
Rozwój Katowice 1-0 Oderka Opole 4 czerwca, 17:00 (300)
Maciej Tora 52
Start Bogdanowice 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 4 czerwca, 17:00 (100)
Dawid Schie 25
Pniówek Pawłowice Śląskie 4-0 Victoria Chróścice 4 czerwca, 17:00 (150)
Marcin Urbańczyk 8, Dawid Oszek 28, Michał Szczyrba 84, Łukasz Halama 88
Skalnik Gracze 2-0 LZS Leśnica 4 czerwca, 17:00 (100)
Zygmunt Bąk 31, Mateusz Płaza 57

Kolejka 30 - 11 czerwca

Polonia Łaziska Górne 2-1 Skalnik Gracze 11 czerwca, 17:00 (250)
Sebastian Hendel 45, Radosław Kaczmarczyk 87 - Grzegorz Paciorek 5
LZS Leśnica 3-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 11 czerwca, 17:00 (100)
Jarosław Łysoń 13, Michał Bachor 55, Bartłomiej Gwiaździński 85
Victoria Chróścice 2-3 Start Bogdanowice 11 czerwca, 17:00 (100)
Wojciech Ścisło 7, Dominik Dora 21 - Artur Dudacy 11, Wojciech Dzierżenga 66, Łukasz Zapotoczny 72
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Rozwój Katowice 11 czerwca, 17:00 (200)
Dawid Schie 22, Marcin Pęszor 90
Oderka Opole 2-2 Skałka Żabnica 11 czerwca, 17:00 (400)
Adam Setla 9, Łukasz Ganowicz 78 - Bartłomiej Rucki 19, Piotr Jaroszek 64
Energetyk ROW Rybnik 2-2 Victoria Częstochowa 11 czerwca, 17:00 (1000)
Grzegorz Dzięgielowski 13, Rafał Andraszak 69 - Artur Pląskowski 56, 85
Orzeł Babienica/Psary 1-1 LZS Piotrówka 11 czerwca, 17:00 (100)
Karol Kajda 18 - Michał Suda 62
KS Krasiejów 0-3 MKS Myszków
(wo)

Baraże o udział w III lidze (opolsko-śląska)

II liga 2010/2011 (zachodnia)

III liga 2010/2011 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2010/2011 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2010/2011 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2010/2011 (opolska)
IV liga 2010/2011 (śląska I)
IV liga 2010/2011 (śląska II)

Autor: Piotr Malcharek
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas