[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2010/2011, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TOR Dobrzeń Wielki 30 64 19 7 4 73-27 11 3 1 50-13 8 4 3 23-14
2.  Start Namysłów 30 63 19 6 5 70-25 11 2 2 33-9 8 4 3 37-16
3.  Polonia Głubczyce 30 61 17 10 3 66-25 11 3 1 47-13 6 7 2 19-12
4.  Rolnik Wierzbica Górna 30 55 16 7 7 45-23 8 4 3 27-8 8 3 4 18-15
5.  Swornica Czarnowąsy 30 54 16 6 8 58-43 8 3 4 28-19 8 3 4 30-24
6.  Pogoń Prudnik 30 48 13 9 8 38-28 7 5 3 18-11 6 4 5 20-17
7.  Olimpia Lewin Brzeski 30 41 12 5 13 46-48 6 2 7 23-25 6 3 6 23-23
8.  Sparta Paczków 30 40 12 4 14 45-54 7 3 5 25-18 5 1 9 20-36
9.  Piast Strzelce Opolskie 30 36 10 6 14 41-49 6 3 6 24-21 4 3 8 17-28
10.  Polonia Nysa 30 34 9 7 14 39-63 6 5 4 27-26 3 2 10 12-37
11.  LZS Ligota Turawska 30 33 9 6 15 59-82 5 3 7 29-35 4 3 8 30-47 2 6 2 0 0 7-1
12.  Stal Brzeg 30 33 9 6 15 41-50 6 2 7 27-29 3 4 8 14-21 2 0 0 0 2 1-7
13.  Śląsk Łubniany 30 30 7 9 14 34-48 4 5 6 15-23 3 4 8 19-25 2 4 1 1 0 1-0
14.  Silesius Kotórz Mały 30 30 7 9 14 33-44 3 6 6 22-19 4 3 8 11-25 2 1 0 1 1 0-1
15.  Start Dobrodzień 30 24 6 6 18 38-69 4 2 9 15-31 2 4 9 23-38
16.  GKS Grodków 30 22 7 1 22 26-74 4 1 10 11-31 3 0 12 15-43
Sparta Paczków od września rozgrywa swoje mecze w Kamienicy Nyskiej.
Rolnik Wierzbica Górna rozgrywał swoje jesienne mecze w Kluczborku.
GKS Grodków rozgrywał swoje wiosenne mecze w Wojsławiu.
Rolnik Wierzbica Górna wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Silesius Kotórz Mały.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 TOR Dobrzeń Wielki    1-1 1-0 5-0 1-2 3-0 2-2 5-1 1-0 5-1 5-1 2-0 2-2 8-0 4-2 5-1 
 2 Start Namysłów1-0     2-2 3-0 0-2 2-0 3-0 1-2 3-0 6-0 1-1 2-1 1-0 2-0 3-0 3-1 
 3 Polonia Głubczyce1-1 2-1     1-0 5-1 1-4 4-2 5-0 4-0 2-0 9-1 2-0 1-1 1-1 5-1 4-0 
 4 Rolnik Wierzbica Górna0-1 2-2 0-1     2-0 2-0 1-1 5-0 1-1 0-1 5-0 0-0 2-0 2-0 3-0 2-1 
 5 Swornica Czarnowąsy1-1 1-0 1-2 1-2     3-1 2-3 3-1 3-2 3-0 4-1 0-0 0-2 1-0 3-3 2-1 
 6 Pogoń Prudnik1-0 2-1 1-1 0-0 0-1     0-0 1-2 1-0 1-1 2-2 2-0 1-0 4-0 1-3 1-0 
 7 Olimpia Lewin Brzeski2-3 0-2 0-0 1-0 3-0 2-3     3-0 1-1 2-5 2-6 0-1 1-3 2-0 2-1 2-0 
 8 Sparta Paczków0-2 1-2 0-0 0-0 2-2 1-2 3-0     1-2 1-0 5-1 2-1 3-2 2-0 2-1 2-3 
 9 Piast Strzelce Opolskie0-1 2-3 1-2 1-2 3-4 1-1 1-0 0-3     5-0 2-1 2-1 3-1 0-0 2-2 1-0 
 10 Polonia Nysa0-1 0-6 4-2 0-1 2-2 1-1 1-0 1-1 4-0     4-2 2-2 2-2 1-3 4-3 1-0 
 11 LZS Ligota Turawska2-2 3-3 0-3 0-2 1-3 0-2 2-3 4-3 2-2 4-2     3-0 2-3 1-4 3-2 2-1 
 12 Stal Brzeg3-5 1-2 1-1 1-2 3-2 1-0 1-0 3-1 2-5 4-0 1-4     2-1 0-1 2-2 2-3 
 13 Śląsk Łubniany0-3 0-3 0-0 1-1 2-2 0-0 2-4 1-0 0-1 1-0 3-1 0-3     1-0 2-2 2-3 
 14 Silesius Kotórz Mały0-0 0-0 1-1 1-4 0-4 0-1 1-2 1-2 2-0 1-1 1-1 0-2 0-0     2-0 12-1 
 15 Start Dobrodzień2-1 1-7 0-2 0-2 0-1 0-5 0-2 2-0 1-2 0-1 3-5 2-2 2-1 0-0     2-0 
 16 GKS Grodków1-2 0-4 0-2 0-2 0-4 0-0 0-4 1-4 2-1 2-0 0-3 2-1 3-1 0-2 0-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

TOR Dobrzeń Wielki 1-0 Polonia Głubczyce 14 sierpnia, 17:00
GKS Grodków 0-2 Rolnik Wierzbica Górna 14 sierpnia, 17:00
LZS Ligota Turawska 0-2 Pogoń Prudnik 15 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 1-3 Silesius Kotórz Mały 14 sierpnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1-0 Olimpia Lewin Brzeski 14 sierpnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy 3-3 Start Dobrodzień 14 sierpnia, 17:00
Sparta Paczków 1-2 Start Namysłów 14 sierpnia, 17:00
Śląsk Łubniany 0-3 Stal Brzeg 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Polonia Głubczyce 2-1 Start Namysłów 22 sierpnia, 17:00
Start Dobrodzień 2-0 Sparta Paczków 21 sierpnia, 17:00
Śląsk Łubniany 2-2 Swornica Czarnowąsy 21 sierpnia, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-1 Stal Brzeg 21 sierpnia, 17:00
Silesius Kotórz Mały 2-0 Piast Strzelce Opolskie 21 sierpnia, 17:00
Pogoń Prudnik 1-1 Polonia Nysa 21 sierpnia, 17:00
Rolnik Wierzbica Górna 5-0 LZS Ligota Turawska 22 sierpnia, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 5-1 GKS Grodków 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

GKS Grodków 0-2 Polonia Głubczyce 28 sierpnia, 17:00
LZS Ligota Turawska 2-2 TOR Dobrzeń Wielki 29 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 0-1 Rolnik Wierzbica Górna 28 sierpnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1-1 Pogoń Prudnik 28 sierpnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy 2-3 Olimpia Lewin Brzeski 28 sierpnia, 17:00
Sparta Paczków 3-2 Śląsk Łubniany 28 sierpnia, 17:00
Start Namysłów 3-0 Start Dobrodzień 28 sierpnia, 17:00
Silesius Kotórz Mały 0-2 Stal Brzeg

Kolejka 4 - 4-5 września

Polonia Głubczyce 5-1 Start Dobrodzień 4 września, 16:00
Śląsk Łubniany 0-3 Start Namysłów 4 września, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 3-0 Sparta Paczków 4 września, 16:00
Silesius Kotórz Mały 0-4 Swornica Czarnowąsy 4 września, 16:00
Pogoń Prudnik 2-0 Stal Brzeg 4 września, 16:00
Rolnik Wierzbica Górna 1-1 Piast Strzelce Opolskie 5 września, 16:00
TOR Dobrzeń Wielki 5-1 Polonia Nysa 4 września, 16:00
GKS Grodków 0-3 LZS Ligota Turawska 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 11-12 września

LZS Ligota Turawska 0-3 Polonia Głubczyce 12 września, 16:00
Polonia Nysa 1-0 GKS Grodków 11 września, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 0-1 TOR Dobrzeń Wielki 11 września, 16:00
Swornica Czarnowąsy 3-1 Pogoń Prudnik 11 września, 16:00
Sparta Paczków 2-0 Silesius Kotórz Mały 11 września, 16:00
Start Namysłów 3-0 Olimpia Lewin Brzeski 11 września, 16:00
Start Dobrodzień 2-1 Śląsk Łubniany 11 września, 16:00
Rolnik Wierzbica Górna 0-0 Stal Brzeg 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Polonia Głubczyce 1-1 Śląsk Łubniany 18 września, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-1 Start Dobrodzień 18 września, 16:00
Silesius Kotórz Mały 0-0 Start Namysłów 18 września, 16:00
Pogoń Prudnik 1-2 Sparta Paczków 18 września, 16:00
Rolnik Wierzbica Górna 2-0 Swornica Czarnowąsy 19 września, 16:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-0 Stal Brzeg 18 września, 16:00
GKS Grodków 2-1 Piast Strzelce Opolskie 18 września, 16:00
LZS Ligota Turawska 4-2 Polonia Nysa 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Polonia Nysa 4-2 Polonia Głubczyce 25 września, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 2-1 LZS Ligota Turawska 25 września, 16:00
Swornica Czarnowąsy 1-1 TOR Dobrzeń Wielki 25 września, 16:00
Sparta Paczków 0-0 Rolnik Wierzbica Górna 25 września, 16:00
Start Namysłów 2-0 Pogoń Prudnik 26 września, 16:00
Start Dobrodzień 0-0 Silesius Kotórz Mały 25 września, 16:00
Śląsk Łubniany 2-4 Olimpia Lewin Brzeski 25 września, 16:00
GKS Grodków 2-1 Stal Brzeg 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Polonia Głubczyce 4-2 Olimpia Lewin Brzeski 2 października, 15:00
Silesius Kotórz Mały 0-0 Śląsk Łubniany 2 października, 15:00
Pogoń Prudnik 1-3 Start Dobrodzień 2 października, 15:00
Rolnik Wierzbica Górna 2-2 Start Namysłów 3 października, 15:00
TOR Dobrzeń Wielki 5-1 Sparta Paczków 2 października, 15:00
GKS Grodków 0-4 Swornica Czarnowąsy 2 października, 15:00
LZS Ligota Turawska 3-0 Stal Brzeg 3 października, 15:00
Polonia Nysa 4-0 Piast Strzelce Opolskie 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Piast Strzelce Opolskie 1-2 Polonia Głubczyce 9 października, 15:00
Swornica Czarnowąsy 4-1 LZS Ligota Turawska 9 października, 15:00
Sparta Paczków 2-3 GKS Grodków 9 października, 15:00
Start Namysłów 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 10 października, 15:00
Start Dobrodzień 0-2 Rolnik Wierzbica Górna 9 października, 15:00
Śląsk Łubniany 0-0 Pogoń Prudnik 9 października, 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-0 Silesius Kotórz Mały 9 października, 12:00
Polonia Nysa 2-2 Stal Brzeg 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Polonia Głubczyce 1-1 Silesius Kotórz Mały 16 października, 15:00
Pogoń Prudnik 0-0 Olimpia Lewin Brzeski 16 października, 15:00
Rolnik Wierzbica Górna 2-0 Śląsk Łubniany 17 października, 15:00
TOR Dobrzeń Wielki 4-2 Start Dobrodzień 16 października, 15:00
GKS Grodków 0-4 Start Namysłów 16 października, 15:00
LZS Ligota Turawska 4-3 Sparta Paczków 17 października, 15:00
Polonia Nysa 2-2 Swornica Czarnowąsy 16 października, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 2-1 Stal Brzeg 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Swornica Czarnowąsy 3-2 Piast Strzelce Opolskie 23 października, 15:00
Sparta Paczków 1-0 Polonia Nysa 23 października, 15:00
Start Namysłów 1-1 LZS Ligota Turawska 23 października, 15:00
Start Dobrodzień 2-0 GKS Grodków 23 października, 15:00
Śląsk Łubniany 0-3 TOR Dobrzeń Wielki 23 października, 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-0 Rolnik Wierzbica Górna 23 października, 15:00
Silesius Kotórz Mały 0-1 Pogoń Prudnik 23 października, 15:00
Polonia Głubczyce 2-0 Stal Brzeg 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Polonia Głubczyce 1-4 Pogoń Prudnik 31 października, 13:00
Rolnik Wierzbica Górna 2-0 Silesius Kotórz Mały 31 października, 13:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-2 Olimpia Lewin Brzeski 30 października, 13:00
GKS Grodków 3-1 Śląsk Łubniany 30 października, 13:00
LZS Ligota Turawska 3-2 Start Dobrodzień 31 października, 13:00
Polonia Nysa 0-6 Start Namysłów 30 października, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 0-3 Sparta Paczków 30 października, 13:00
Swornica Czarnowąsy 0-0 Stal Brzeg 30 października, 13:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Swornica Czarnowąsy 1-2 Polonia Głubczyce 6 listopada, 13:00
Sparta Paczków 2-1 Stal Brzeg 6 listopada, 13:00
Start Namysłów 3-0 Piast Strzelce Opolskie 7 listopada, 13:00
Start Dobrodzień 0-1 Polonia Nysa 6 listopada, 13:00
Śląsk Łubniany 3-1 LZS Ligota Turawska 6 listopada, 13:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-0 GKS Grodków 6 listopada, 13:00
Silesius Kotórz Mały 0-0 TOR Dobrzeń Wielki 6 listopada, 13:00
Pogoń Prudnik 0-0 Rolnik Wierzbica Górna 6 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Polonia Głubczyce 1-0 Rolnik Wierzbica Górna 11 listopada, 13:30
TOR Dobrzeń Wielki 3-0 Pogoń Prudnik 11 listopada, 13:30
GKS Grodków 0-2 Silesius Kotórz Mały 11 listopada, 13:30
LZS Ligota Turawska 2-3 Olimpia Lewin Brzeski 11 listopada, 13:30
Polonia Nysa 2-2 Śląsk Łubniany 11 listopada, 13:30
Piast Strzelce Opolskie 2-2 Start Dobrodzień 11 listopada, 13:30
Swornica Czarnowąsy 3-1 Sparta Paczków 11 listopada, 13:30
Start Namysłów 2-1 Stal Brzeg 11 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Sparta Paczków 0-0 Polonia Głubczyce 14 listopada, 13:30
Start Namysłów 0-2 Swornica Czarnowąsy 14 listopada, 13:30
Start Dobrodzień 2-2 Stal Brzeg 14 listopada, 13:30
Śląsk Łubniany 0-1 Piast Strzelce Opolskie 14 listopada, 13:30
Olimpia Lewin Brzeski 2-5 Polonia Nysa 14 listopada, 13:30
Silesius Kotórz Mały 1-1 LZS Ligota Turawska 14 listopada, 13:30
Pogoń Prudnik 1-0 GKS Grodków 14 listopada, 13:30
Rolnik Wierzbica Górna 0-1 TOR Dobrzeń Wielki 14 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 19-20 marca

Stal Brzeg 2-1 Śląsk Łubniany 20 marca, 15:00
Polonia Głubczyce 1-1 TOR Dobrzeń Wielki 20 marca, 15:00
Rolnik Wierzbica Górna 2-1 GKS Grodków 20 marca, 15:00
Pogoń Prudnik 2-2 LZS Ligota Turawska 19 marca, 15:00
Silesius Kotórz Mały 1-1 Polonia Nysa 19 marca, 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-1 Piast Strzelce Opolskie 19 marca, 15:00
Start Dobrodzień 0-1 Swornica Czarnowąsy 19 marca, 15:00
Start Namysłów 1-2 Sparta Paczków 19 marca, 15:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Start Namysłów 2-2 Polonia Głubczyce 27 marca, 15:00
Sparta Paczków 2-1 Start Dobrodzień 26 marca, 15:00
Swornica Czarnowąsy 0-2 Śląsk Łubniany 26 marca, 15:00
Stal Brzeg 1-0 Olimpia Lewin Brzeski 26 marca, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 0-0 Silesius Kotórz Mały 26 marca, 15:00
Polonia Nysa 1-1 Pogoń Prudnik 26 marca, 15:00
LZS Ligota Turawska 0-2 Rolnik Wierzbica Górna 27 marca, 15:00
GKS Grodków 1-2 TOR Dobrzeń Wielki 26 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Stal Brzeg 0-1 Silesius Kotórz Mały 2 kwietnia, 16:00
Polonia Głubczyce 4-0 GKS Grodków 2 kwietnia, 16:00
TOR Dobrzeń Wielki 5-1 LZS Ligota Turawska 2 kwietnia, 16:00
Rolnik Wierzbica Górna 0-1 Polonia Nysa 3 kwietnia, 16:00
Pogoń Prudnik 1-0 Piast Strzelce Opolskie 2 kwietnia, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 3-0 Swornica Czarnowąsy 2 kwietnia, 16:00
Śląsk Łubniany 1-0 Sparta Paczków 2 kwietnia, 16:00
Start Dobrodzień 1-7 Start Namysłów 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Start Dobrodzień 0-2 Polonia Głubczyce 9 kwietnia, 16:00
Start Namysłów 1-0 Śląsk Łubniany 9 kwietnia, 16:00
Sparta Paczków 3-0 Olimpia Lewin Brzeski 9 kwietnia, 16:00
Swornica Czarnowąsy 1-0 Silesius Kotórz Mały 9 kwietnia, 16:00
Stal Brzeg 1-0 Pogoń Prudnik 9 kwietnia, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 1-2 Rolnik Wierzbica Górna 9 kwietnia, 16:00
Polonia Nysa 0-1 TOR Dobrzeń Wielki 9 kwietnia, 16:00
LZS Ligota Turawska 2-1 GKS Grodków 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Stal Brzeg 1-2 Rolnik Wierzbica Górna 16 kwietnia, 16:00
Polonia Głubczyce 9-1 LZS Ligota Turawska 16 kwietnia, 16:00
GKS Grodków 2-0 Polonia Nysa 16 kwietnia, 16:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 Piast Strzelce Opolskie 16 kwietnia, 16:00
Pogoń Prudnik 0-1 Swornica Czarnowąsy 16 kwietnia, 16:00
Silesius Kotórz Mały 1-2 Sparta Paczków 16 kwietnia, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-2 Start Namysłów 16 kwietnia, 16:00
Śląsk Łubniany 2-2 Start Dobrodzień 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Śląsk Łubniany 0-0 Polonia Głubczyce 23 kwietnia, 13:00
Start Dobrodzień 0-2 Olimpia Lewin Brzeski 23 kwietnia, 13:00
Start Namysłów 2-0 Silesius Kotórz Mały 23 kwietnia, 13:00
Sparta Paczków 1-2 Pogoń Prudnik 23 kwietnia, 13:00
Swornica Czarnowąsy 1-2 Rolnik Wierzbica Górna 23 kwietnia, 13:00
Stal Brzeg 3-5 TOR Dobrzeń Wielki 23 kwietnia, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 1-0 GKS Grodków 23 kwietnia, 13:00
Polonia Nysa 4-2 LZS Ligota Turawska 23 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Stal Brzeg 2-3 GKS Grodków 30 kwietnia, 16:00
Polonia Głubczyce 2-0 Polonia Nysa 30 kwietnia, 16:00
LZS Ligota Turawska 2-2 Piast Strzelce Opolskie 1 maja, 16:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 Swornica Czarnowąsy 30 kwietnia, 16:00
Rolnik Wierzbica Górna 5-0 Sparta Paczków 11 maja, 17:00
Pogoń Prudnik 2-1 Start Namysłów 30 kwietnia, 16:00
Silesius Kotórz Mały 2-0 Start Dobrodzień 30 kwietnia, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-3 Śląsk Łubniany 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 3 maja

Olimpia Lewin Brzeski 0-0 Polonia Głubczyce 3 maja, 17:00
Śląsk Łubniany 1-0 Silesius Kotórz Mały 3 maja, 17:00
Start Dobrodzień 0-5 Pogoń Prudnik 3 maja, 17:00
Start Namysłów 3-0 Rolnik Wierzbica Górna 3 maja, 14:00
Sparta Paczków 0-2 TOR Dobrzeń Wielki 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Swornica Czarnowąsy 2-1 GKS Grodków 3 maja, 17:00
Stal Brzeg 1-4 LZS Ligota Turawska 3 maja, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 5-0 Polonia Nysa 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Stal Brzeg 4-0 Polonia Nysa 7 maja, 16:00
Polonia Głubczyce 4-0 Piast Strzelce Opolskie 7 maja, 17:00
LZS Ligota Turawska 1-3 Swornica Czarnowąsy 8 maja, 17:00
GKS Grodków 1-4 Sparta Paczków 7 maja, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 Start Namysłów 7 maja, 17:00
Rolnik Wierzbica Górna 3-0 Start Dobrodzień 8 maja, 17:00
Pogoń Prudnik 1-0 Śląsk Łubniany 7 maja, 17:00
Silesius Kotórz Mały 1-2 Olimpia Lewin Brzeski 7 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Silesius Kotórz Mały 1-1 Polonia Głubczyce 14 maja, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-3 Pogoń Prudnik 14 maja, 17:00
Śląsk Łubniany 1-1 Rolnik Wierzbica Górna 14 maja, 17:00
Start Dobrodzień 2-1 TOR Dobrzeń Wielki 14 maja, 17:00
Start Namysłów 3-1 GKS Grodków 14 maja, 17:00
Sparta Paczków 5-1 LZS Ligota Turawska 14 maja, 17:00
Swornica Czarnowąsy 3-0 Polonia Nysa 14 maja, 17:00
Stal Brzeg 2-5 Piast Strzelce Opolskie 14 maja, 16:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Stal Brzeg 1-1 Polonia Głubczyce 21 maja, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 3-4 Swornica Czarnowąsy 21 maja, 17:00
Polonia Nysa 1-1 Sparta Paczków 21 maja, 17:00
LZS Ligota Turawska 3-3 Start Namysłów 21 maja, 17:00
GKS Grodków 0-1 Start Dobrodzień 21 maja, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-2 Śląsk Łubniany 21 maja, 17:00
Rolnik Wierzbica Górna 1-1 Olimpia Lewin Brzeski 22 maja, 17:00
Pogoń Prudnik 4-0 Silesius Kotórz Mały 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Stal Brzeg 3-2 Swornica Czarnowąsy 28 maja, 16:00
Pogoń Prudnik 1-1 Polonia Głubczyce 28 maja, 17:00
Silesius Kotórz Mały 1-4 Rolnik Wierzbica Górna 28 maja, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-3 TOR Dobrzeń Wielki 28 maja, 17:00
Śląsk Łubniany 2-3 GKS Grodków 28 maja, 17:00
Start Dobrodzień 3-5 LZS Ligota Turawska 28 maja, 17:00
Start Namysłów 6-0 Polonia Nysa 28 maja, 17:00
Sparta Paczków 1-2 Piast Strzelce Opolskie 28 maja, 17:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Polonia Głubczyce 5-1 Swornica Czarnowąsy 4 czerwca, 17:00
Stal Brzeg 3-1 Sparta Paczków 4 czerwca, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 2-3 Start Namysłów 4 czerwca, 17:00
Polonia Nysa 4-3 Start Dobrodzień 4 czerwca, 17:00
LZS Ligota Turawska 2-3 Śląsk Łubniany 5 czerwca, 17:00
GKS Grodków 0-4 Olimpia Lewin Brzeski 4 czerwca, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 8-0 Silesius Kotórz Mały 4 czerwca, 17:00
Rolnik Wierzbica Górna 2-0 Pogoń Prudnik 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Stal Brzeg 1-2 Start Namysłów 11 czerwca, 17:00
Rolnik Wierzbica Górna 0-1 Polonia Głubczyce 11 czerwca, 17:00
Pogoń Prudnik 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 11 czerwca, 17:00
Silesius Kotórz Mały 12-1 GKS Grodków 11 czerwca, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-6 LZS Ligota Turawska 11 czerwca, 17:00
Śląsk Łubniany 1-0 Polonia Nysa 11 czerwca, 17:00
Start Dobrodzień 1-2 Piast Strzelce Opolskie 11 czerwca, 17:00
Sparta Paczków 2-2 Swornica Czarnowąsy 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 18 czerwca

Polonia Głubczyce 5-0 Sparta Paczków 18 czerwca, 17:00
Swornica Czarnowąsy 1-0 Start Namysłów 18 czerwca, 17:00
Stal Brzeg 2-2 Start Dobrodzień 18 czerwca, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 3-1 Śląsk Łubniany 18 czerwca, 17:00
Polonia Nysa 1-0 Olimpia Lewin Brzeski 18 czerwca, 17:00
LZS Ligota Turawska 1-4 Silesius Kotórz Mały 18 czerwca, 17:00
GKS Grodków 0-0 Pogoń Prudnik 18 czerwca, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 5-0 Rolnik Wierzbica Górna 18 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (opolsko-śląska)

III liga 2010/2011 (opolsko-śląska)

IV liga 2010/2011 (śląska I)
IV liga 2010/2011 (śląska II)

Klasa okręgowa 2010/2011 (opolska I)
Klasa okręgowa 2010/2011 (opolska II)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas