[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2010/2011, grupa: śląska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przyszłość Rogów 30 66 20 6 4 50-22 12 2 1 30-11 8 4 3 20-11
2.  Rekord Bielsko-Biała 30 62 19 5 6 77-31 11 1 3 47-14 8 4 3 30-17
3.  MRKS Czechowice-Dziedzice 30 59 17 8 5 71-35 12 3 0 45-14 5 5 5 26-21
4.  LKS Czaniec 30 54 16 6 8 46-32 10 3 2 25-10 6 3 6 21-22
5.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 51 14 9 7 67-41 9 6 0 38-13 5 3 7 29-28
6.  Nadwiślan Góra 30 49 14 7 9 61-48 9 3 3 38-25 5 4 6 23-23
7.  AKS Mikołów 30 45 13 6 11 44-40 7 4 4 25-18 6 2 7 19-22
8.  GTS Bojszowy 30 40 11 7 12 59-64 8 2 5 35-26 3 5 7 24-38
9.  Gwarek Ornontowice 30 38 10 8 12 46-57 3 6 6 21-30 7 2 6 25-27
10.  Grunwald Ruda Śląska 30 34 8 10 12 61-57 4 7 4 36-25 4 3 8 25-32 4 9 3 0 1 10-1
11.  Polonia Marklowice 30 34 8 10 12 35-40 4 4 7 21-23 4 6 5 14-17 4 6 2 0 2 2-4
12.  Unia Racibórz 30 34 10 4 16 43-72 5 2 8 25-32 5 2 8 18-40 4 3 1 0 3 2-9
13.  Naprzód Rydułtowy 30 30 8 6 16 48-71 7 2 6 29-24 1 4 10 19-47
14.  KS Żory 30 27 6 9 15 35-55 3 6 6 20-20 3 3 9 15-35
15.  Zapora Porąbka 30 22 5 7 18 34-77 3 4 8 17-34 2 3 10 17-43
16.  Carbo Gliwice 30 17 3 8 19 38-73 3 3 9 16-28 0 5 10 22-45
Odra II Wodzisław Śląski wycofała się z rozgrywek po 9. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Przyszłość Rogów    2-1 2-1 3-0 2-1 2-1 2-0 5-0 0-2 2-2 1-1 4-1 1-0 1-0 1-0 2-1 
 2 Rekord Bielsko-Biała0-1     1-2 1-0 2-4 3-1 6-0 1-0 6-0 2-0 3-1 6-1 5-0 7-1 2-1 2-2 
 3 MRKS Czechowice-Dziedzice1-1 4-3     1-0 1-0 2-2 1-0 2-1 5-2 4-3 0-0 4-1 4-0 6-0 6-0 4-1 
 4 LKS Czaniec1-0 0-0 1-1     3-2 0-1 1-0 4-0 2-1 3-3 2-0 0-1 3-1 2-0 2-0 1-0 
 5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała4-0 0-0 1-1 1-1     4-2 2-1 1-1 3-2 5-0 1-1 5-1 2-2 2-0 4-0 3-1 
 6 Nadwiślan Góra0-0 1-2 2-2 4-0 3-3     2-1 4-3 0-1 3-2 3-2 1-2 4-2 3-1 2-0 6-4 
 7 AKS Mikołów2-2 0-4 0-2 3-1 2-1 0-1     0-1 1-0 1-0 1-1 2-2 6-0* 1-1 3-2 3-0 
 8 GTS Bojszowy0-1 4-1 3-2 0-3 1-0 2-4 4-2     1-4 5-1 2-0 4-1 2-2 0-1 2-2 5-2 
 9 Gwarek Ornontowice0-2 0-3 1-1 0-2 1-4 1-1 0-2 3-3     1-0 1-1 1-2 4-3 3-1 3-3 2-2 
 10 Grunwald Ruda Śląska0-2 1-2 0-0 3-3 3-1 1-3 2-2 1-1 3-3     0-1 5-0 5-1 2-2 6-0 4-4 
 11 Polonia Marklowice0-2 2-4 5-1 1-2 1-1 1-1 0-0 4-1 0-1 0-2     0-2 4-2 1-0 1-3 1-1 
 12 Unia Racibórz1-0 0-2 3-2 1-4 2-2 2-1 1-4 3-5 0-3 0-3 0-1     6-1 1-2 2-2 3-0 
 13 Naprzód Rydułtowy1-3 0-3 1-2 2-1 3-1 0-2 0-1 5-1 3-0 1-2 2-1 2-0     3-3 3-1 3-3 
 14 KS Żory1-1 2-2 1-0 1-1 1-2 1-1 1-2 1-3 0-1 2-2 0-1 5-1 0-0     1-2 3-1 
 15 Zapora Porąbka0-1 1-1 0-8 0-1 3-6 2-1 0-3 4-4 1-1 1-0 1-3 0-2 1-1 0-2     3-0 
 16 Carbo Gliwice0-4 0-2 0-1 1-2 0-1 2-1 0-1 0-0 2-4 2-5 0-0 1-1 0-4 3-1 5-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Nadwiślan Góra 2-1 AKS Mikołów 15 sierpnia, 17:00 (300)
Polonia Marklowice 5-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 14 sierpnia, 17:00 (100)
LKS Czaniec 0-0 Rekord Bielsko-Biała 14 sierpnia, 17:00 (100)
GTS Bojszowy 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 14 sierpnia, 17:00 (50)
Grunwald Ruda Śląska 3-3 Gwarek Ornontowice 14 sierpnia, 11:00 (200)
Naprzód Rydułtowy 3-1 Zapora Porąbka 14 sierpnia, 17:00 (50)
Unia Racibórz 3-0 Carbo Gliwice 14 sierpnia, 17:00 (100)
Przyszłość Rogów 1-0 KS Żory 14 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Pauza: Zapora Porąbka.
 
AKS Mikołów 3-0 Carbo Gliwice 21 sierpnia, 17:00 (150)
Przyszłość Rogów 4-1 Unia Racibórz 21 sierpnia, 17:00 (300)
Odra II Wodzisław Śląski - KS Żory 21 sierpnia, 16:00 (100)
było 6-0, anulowany
Gwarek Ornontowice 4-3 Naprzód Rydułtowy 21 sierpnia, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5-0 Grunwald Ruda Śląska 22 sierpnia, 17:00 (100)
Rekord Bielsko-Biała 1-0 GTS Bojszowy 21 sierpnia, 17:00 (100)
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-0 LKS Czaniec 21 sierpnia, 17:00 (150)
Nadwiślan Góra 3-2 Polonia Marklowice 22 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Pauza: Gwarek Ornontowice.
 
Polonia Marklowice 0-0 AKS Mikołów 25 sierpnia, 18:00
LKS Czaniec 0-1 Nadwiślan Góra 25 sierpnia, 18:00
GTS Bojszowy 3-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 25 sierpnia, 18:00
Grunwald Ruda Śląska 1-2 Rekord Bielsko-Biała 25 sierpnia, 18:00
Naprzód Rydułtowy 3-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 25 sierpnia, 18:00
Unia Racibórz - Odra II Wodzisław Śląski 24 sierpnia, 18:00
było 0-1, anulowany
Carbo Gliwice 0-4 Przyszłość Rogów 25 sierpnia, 18:00
Zapora Porąbka 0-2 KS Żory 25 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Pauza: Podbeskidzie II Bielsko-Biała.
 
AKS Mikołów 2-2 Przyszłość Rogów 28 sierpnia, 17:00
Odra II Wodzisław Śląski - Carbo Gliwice 28 sierpnia, 16:00
było 1-0, anulowany
Gwarek Ornontowice 3-1 KS Żory 28 sierpnia, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 4-3 Grunwald Ruda Śląska 28 sierpnia, 11:00
w Zabrzegu
Nadwiślan Góra 4-3 GTS Bojszowy 28 sierpnia, 17:00
Polonia Marklowice 1-2 LKS Czaniec 28 sierpnia, 17:00
Unia Racibórz 2-2 Zapora Porąbka 28 sierpnia, 17:00
Naprzód Rydułtowy 0-3 Rekord Bielsko-Biała 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
LKS Czaniec 1-0 AKS Mikołów 4 września, 17:00 (100)
GTS Bojszowy 2-0 Polonia Marklowice 4 września, 17:00 (100)
Grunwald Ruda Śląska 1-3 Nadwiślan Góra 4 września, 11:00 (50)
Naprzód Rydułtowy 1-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 4 września, 17:00 (100)
Unia Racibórz 0-3 Gwarek Ornontowice 4 września, 17:00 (50)
Carbo Gliwice 5-1 Zapora Porąbka 4 września, 17:00 (50)
Przyszłość Rogów - Odra II Wodzisław Śląski 4 września, 17:00 (350)
było 3-1, anulowany
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-0 KS Żory 5 września, 17:00 (100)

Kolejka 6 - 8 września

Pauza: MRKS Czechowice-Dziedzice.
 
AKS Mikołów - Odra II Wodzisław Śląski 8 września, 17:00
było 2-2, anulowany
Zapora Porąbka 0-1 Przyszłość Rogów 8 września, 17:00
Gwarek Ornontowice 2-2 Carbo Gliwice 8 września, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5-1 Unia Racibórz 8 września, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 7-1 KS Żory 8 września, 17:00
Nadwiślan Góra 4-2 Naprzód Rydułtowy 8 września, 17:00
Polonia Marklowice 0-2 Grunwald Ruda Śląska 8 września, 17:00
LKS Czaniec 4-0 GTS Bojszowy 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 11-12 września

Pauza: Nadwiślan Góra.
 
GTS Bojszowy 4-2 AKS Mikołów 11 września, 17:00 (200)
Grunwald Ruda Śląska 3-3 LKS Czaniec 11 września, 11:00 (50)
Naprzód Rydułtowy 2-1 Polonia Marklowice 11 września, 17:00 (300)
Unia Racibórz 0-2 Rekord Bielsko-Biała 11 września, 17:00 (100)
Carbo Gliwice 0-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 11 września, 17:00 (50)
Przyszłość Rogów 0-2 Gwarek Ornontowice 11 września, 17:00 (200)
Odra II Wodzisław Śląski - Zapora Porąbka 12 września, 16:00
nie odbył się; gospodarze nie posiadali aktualnych badań lekarskich
MRKS Czechowice-Dziedzice 6-0 KS Żory 11 września, 11:00 (100)
w Zabrzegu

Kolejka 8 - 18-19 września

Pauza: Polonia Marklowice.
 
AKS Mikołów 3-2 Zapora Porąbka 18 września, 17:00 (200)
Gwarek Ornontowice - Odra II Wodzisław Śląski 18 września, 17:00 (100)
było 0-0, anulowany
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4-0 Przyszłość Rogów 19 września, 17:00 (100)
Rekord Bielsko-Biała 2-2 Carbo Gliwice 22 września, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 4-1 Unia Racibórz 18 września, 17:00 (200)
Nadwiślan Góra 3-1 KS Żory 19 września, 17:00 (500)
LKS Czaniec 3-1 Naprzód Rydułtowy 18 września, 17:00 (100)
GTS Bojszowy 5-1 Grunwald Ruda Śląska 18 września, 17:00 (150)

Kolejka 9 - 25-26 września

Pauza: LKS Czaniec.
 
Grunwald Ruda Śląska 2-2 AKS Mikołów 25 września, 11:00 (100)
Naprzód Rydułtowy 5-1 GTS Bojszowy 25 września, 16:30 (250)
Unia Racibórz 2-1 Nadwiślan Góra 25 września, 16:30 (100)
Carbo Gliwice 0-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 25 września, 16:30 (50)
Przyszłość Rogów 2-1 Rekord Bielsko-Biała 25 września, 16:30 (250)
Odra II Wodzisław Śląski - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 26 września, 11:00
w Marklowicach / nie odbył się; gospodarze nie mieli wystarczającej liczby zawodników
Zapora Porąbka 1-1 Gwarek Ornontowice 25 września, 13:00 (50)
Polonia Marklowice 1-0 KS Żory 25 września, 16:30 (200)

Kolejka 10 - 29 września

Pauza: Rekord Bielsko-Biała, GTS Bojszowy.
 
AKS Mikołów 1-0 Gwarek Ornontowice 29 września, 16:30
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4-0 Zapora Porąbka 29 września, 16:30
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-1 Przyszłość Rogów 29 września, 16:30
Nadwiślan Góra 6-4 Carbo Gliwice 29 września, 16:30
Polonia Marklowice 0-2 Unia Racibórz 29 września, 16:30
LKS Czaniec 2-0 KS Żory 29 września, 16:30
Grunwald Ruda Śląska 5-1 Naprzód Rydułtowy 6 października, 16:00

Kolejka 11 - 2-3 października

Pauza: Grunwald Ruda Śląska, MRKS Czechowice-Dziedzice.
 
Naprzód Rydułtowy 0-1 AKS Mikołów 2 października, 16:00 (200)
Unia Racibórz 1-4 LKS Czaniec 2 października, 16:00 (100)
Carbo Gliwice 0-0 Polonia Marklowice 2 października, 16:00 (50)
Przyszłość Rogów 2-1 Nadwiślan Góra 2 października, 16:00 (100)
Zapora Porąbka 1-1 Rekord Bielsko-Biała 2 października, 16:00 (150)
Gwarek Ornontowice 1-4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 października, 16:00 (100)
GTS Bojszowy 0-1 KS Żory 2 października, 16:00 (150)

Kolejka 12 - 9-10 października

Pauza: Nadwiślan Góra, Naprzód Rydułtowy.
 
AKS Mikołów 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9 października, 16:00 (250)
Rekord Bielsko-Biała 6-0 Gwarek Ornontowice 9 października, 16:00 (100)
MRKS Czechowice-Dziedzice 6-0 Zapora Porąbka 9 października, 16:00 (200)
Polonia Marklowice 0-2 Przyszłość Rogów 9 października, 16:00 (150)
LKS Czaniec 1-0 Carbo Gliwice 9 października, 16:00 (150)
GTS Bojszowy 4-1 Unia Racibórz 9 października, 16:00 (100)
Grunwald Ruda Śląska 2-2 KS Żory 9 października, 11:00 (50)

Kolejka 13 - 16-17 października

Pauza: Polonia Marklowice, AKS Mikołów.
 
KS Żory 0-0 Naprzód Rydułtowy 16 października, 11:00 (500)
Unia Racibórz 0-3 Grunwald Ruda Śląska 16 października, 16:00 (100)
Carbo Gliwice 0-0 GTS Bojszowy 16 października, 16:00 (150)
Przyszłość Rogów 3-0 LKS Czaniec 16 października, 16:00 (250)
Zapora Porąbka 2-1 Nadwiślan Góra 16 października, 16:00 (100)
Gwarek Ornontowice 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 16 października, 16:00 (50)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-0 Rekord Bielsko-Biała 17 października, 16:00 (200)

Kolejka 14 - 23-24 października

Pauza: KS Żory, LKS Czaniec.
 
AKS Mikołów 0-4 Rekord Bielsko-Biała 23 października, 15:00 (300)
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 23 października, 15:00 (300)
Nadwiślan Góra 0-1 Gwarek Ornontowice 24 października, 15:00 (250)
Polonia Marklowice 1-3 Zapora Porąbka 23 października, 15:00 (50)
GTS Bojszowy 0-1 Przyszłość Rogów 23 października, 15:00 (400)
Grunwald Ruda Śląska 4-4 Carbo Gliwice 23 października, 11:00 (50)
Naprzód Rydułtowy 2-0 Unia Racibórz 23 października, 15:00 (150)

Kolejka 15 - 30-31 października

Pauza: GTS Bojszowy, Unia Racibórz.
 
KS Żory 1-2 AKS Mikołów 30 października, 15:00 (150)
Carbo Gliwice 0-4 Naprzód Rydułtowy 30 października, 15:00 (50)
Przyszłość Rogów 2-2 Grunwald Ruda Śląska 30 października, 15:00 (250)
Zapora Porąbka 0-1 LKS Czaniec 30 października, 15:00 (400)
Gwarek Ornontowice 1-1 Polonia Marklowice 30 października, 15:00 (50)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4-2 Nadwiślan Góra 31 października, 13:30 (100)
Rekord Bielsko-Biała 1-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 30 października, 11:00 (200)

Kolejka 16 - 6-7 listopada

Pauza: Grunwald Ruda Śląska, Carbo Gliwice.
 
AKS Mikołów 0-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 listopada, 13:30 (150)
Nadwiślan Góra 1-2 Rekord Bielsko-Biała 7 listopada, 13:30 (200)
Polonia Marklowice 1-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6 listopada, 13:30 (100)
LKS Czaniec 2-1 Gwarek Ornontowice 6 listopada, 13:30 (100)
GTS Bojszowy 2-2 Zapora Porąbka 6 listopada, 13:30 (100)
Naprzód Rydułtowy 1-3 Przyszłość Rogów 6 listopada, 13:30 (250)
KS Żory 5-1 Unia Racibórz 6 listopada, 13:30 (100)

Kolejka 17 - 11 listopada

Pauza: Naprzód Rydułtowy, Przyszłość Rogów.
 
Unia Racibórz 1-4 AKS Mikołów 11 listopada, 13:30
Carbo Gliwice 3-1 KS Żory 11 listopada, 13:30
Zapora Porąbka 1-0 Grunwald Ruda Śląska 11 listopada, 13:30
Gwarek Ornontowice 3-3 GTS Bojszowy 11 listopada, 13:30
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 LKS Czaniec 11 listopada, 13:30
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Polonia Marklowice 11 listopada, 13:30
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-2 Nadwiślan Góra 11 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 26-27 marca

KS Żory 1-1 Przyszłość Rogów 26 marca, 15:00 (100)
AKS Mikołów 0-1 Nadwiślan Góra 26 marca, 15:00 (300)
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-0 Polonia Marklowice 26 marca, 15:00 (150)
Rekord Bielsko-Biała 1-0 LKS Czaniec 26 marca, 15:00 (100)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 GTS Bojszowy 27 marca, 15:00 (150)
Gwarek Ornontowice 1-0 Grunwald Ruda Śląska 26 marca, 15:00 (50)
Zapora Porąbka 1-1 Naprzód Rydułtowy 26 marca, 15:00 (50)
Carbo Gliwice 1-1 Unia Racibórz 26 marca, 15:00 (100)

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

KS Żory 1-2 Zapora Porąbka 2 kwietnia, 16:00 (100)
Carbo Gliwice 0-1 AKS Mikołów 2 kwietnia, 16:00 (150)
Unia Racibórz 1-0 Przyszłość Rogów 2 kwietnia, 16:00 (400)
Naprzód Rydułtowy 3-0 Gwarek Ornontowice 2 kwietnia, 16:00 (250)
Grunwald Ruda Śląska 3-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 kwietnia, 16:00 (100)
GTS Bojszowy 4-1 Rekord Bielsko-Biała 2 kwietnia, 16:00 (300)
LKS Czaniec 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 2 kwietnia, 16:00 (200)
Polonia Marklowice 1-1 Nadwiślan Góra 2 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Zapora Porąbka 0-2 Unia Racibórz 9 kwietnia, 16:00 (50)
AKS Mikołów 1-1 Polonia Marklowice 9 kwietnia, 16:00 (200)
Nadwiślan Góra 4-0 LKS Czaniec 10 kwietnia, 16:00 (400)
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-1 GTS Bojszowy 9 kwietnia, 16:00 (200)
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Grunwald Ruda Śląska 9 kwietnia, 16:00 (150)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-2 Naprzód Rydułtowy 9 kwietnia, 16:00 (50)
Przyszłość Rogów 2-1 Carbo Gliwice 9 kwietnia, 16:00 (150)
KS Żory 0-1 Gwarek Ornontowice 9 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Rekord Bielsko-Biała 5-0 Naprzód Rydułtowy 16 kwietnia, 16:30 (50)
KS Żory 1-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16 kwietnia, 16:30 (100)
Przyszłość Rogów 2-0 AKS Mikołów 16 kwietnia, 16:00 (200)
Grunwald Ruda Śląska 0-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 16 kwietnia, 11:00 (100)
GTS Bojszowy 2-4 Nadwiślan Góra 16 kwietnia, 16:30 (500)
LKS Czaniec 2-0 Polonia Marklowice 16 kwietnia, 16:30 (150)
Gwarek Ornontowice 1-2 Unia Racibórz 16 kwietnia, 16:30 (100)
Zapora Porąbka 3-0 Carbo Gliwice 16 kwietnia, 16:30 (50)

Kolejka 22 - 23 kwietnia

AKS Mikołów 3-1 LKS Czaniec 23 kwietnia, 11:00 (200)
Polonia Marklowice 4-1 GTS Bojszowy 23 kwietnia, 11:00 (200)
Nadwiślan Góra 3-2 Grunwald Ruda Śląska 23 kwietnia, 11:00 (300)
MRKS Czechowice-Dziedzice 4-0 Naprzód Rydułtowy 23 kwietnia, 11:00 (350)
Przyszłość Rogów 1-0 Zapora Porąbka 23 kwietnia, 11:00 (100)
Carbo Gliwice 2-4 Gwarek Ornontowice 23 kwietnia, 11:00 (50)
Unia Racibórz 2-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 23 kwietnia, 11:00 (150)
KS Żory 2-2 Rekord Bielsko-Biała 23 kwietnia, 11:00 (150)

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

KS Żory 1-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 30 kwietnia, 17:00 (100)
Naprzód Rydułtowy 0-2 Nadwiślan Góra 30 kwietnia, 17:00 (200)
Grunwald Ruda Śląska 0-1 Polonia Marklowice 30 kwietnia, 11:00 (50)
GTS Bojszowy 0-3 LKS Czaniec 30 kwietnia, 17:00 (150)
Rekord Bielsko-Biała 6-1 Unia Racibórz 30 kwietnia, 11:00 (50)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-1 Carbo Gliwice 30 kwietnia, 14:00 (100)
Gwarek Ornontowice 0-2 Przyszłość Rogów 30 kwietnia, 17:00 (100)
Zapora Porąbka 0-3 AKS Mikołów 30 kwietnia, 17:00 (150)

Kolejka 24 - 3 maja

AKS Mikołów 0-1 GTS Bojszowy 3 maja, 18:00
LKS Czaniec 3-3 Grunwald Ruda Śląska 11 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Marklowice 4-2 Naprzód Rydułtowy 3 maja, 18:00
Przyszłość Rogów 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 maja, 18:00
Carbo Gliwice 0-2 Rekord Bielsko-Biała 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Racibórz 3-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 3 maja, 18:00
KS Żory 1-1 Nadwiślan Góra 3 maja, 18:00
Gwarek Ornontowice 3-3 Zapora Porąbka 3 maja, 12:00

Kolejka 25 - 7-8 maja

KS Żory 0-1 Polonia Marklowice 7 maja, 17:00 (150)
Naprzód Rydułtowy 2-1 LKS Czaniec 7 maja, 17:00 (150)
Grunwald Ruda Śląska 1-1 GTS Bojszowy 7 maja, 11:00 (100)
Nadwiślan Góra 1-2 Unia Racibórz 8 maja, 17:00 (250)
MRKS Czechowice-Dziedzice 4-1 Carbo Gliwice 7 maja, 17:00 (200)
Rekord Bielsko-Biała 0-1 Przyszłość Rogów 7 maja, 17:00 (100)
Gwarek Ornontowice 0-2 AKS Mikołów 7 maja, 17:00 (300)
Zapora Porąbka 3-6 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 maja, 17:00 (150)

Kolejka 26 - 14-15 maja

AKS Mikołów 1-0 Grunwald Ruda Śląska 14 maja, 18:00 (200)
GTS Bojszowy 2-2 Naprzód Rydułtowy 14 maja, 17:00 (200)
Przyszłość Rogów 2-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 14 maja, 17:00 (200)
Carbo Gliwice 2-1 Nadwiślan Góra 14 maja, 17:00 (50)
Unia Racibórz 0-1 Polonia Marklowice 14 maja, 17:00 (100)
KS Żory 1-1 LKS Czaniec 14 maja, 17:00 (50)
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Zapora Porąbka 14 maja, 17:00 (100)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-2 Gwarek Ornontowice 14 maja, 17:00 (100)

Kolejka 27 - 21-22 maja

KS Żory 1-3 GTS Bojszowy 21 maja, 17:00 (100)
Naprzód Rydułtowy 1-2 Grunwald Ruda Śląska 21 maja, 17:00 (100)
LKS Czaniec 0-1 Unia Racibórz 21 maja, 18:00 (100)
Polonia Marklowice 1-1 Carbo Gliwice 21 maja, 17:00 (100)
Nadwiślan Góra 0-0 Przyszłość Rogów 22 maja, 17:00 (400)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-1 AKS Mikołów 22 maja, 17:00 (100)
Gwarek Ornontowice 0-3 Rekord Bielsko-Biała 21 maja, 17:00 (100)
Zapora Porąbka 0-8 MRKS Czechowice-Dziedzice 21 maja, 17:00 (50)

Kolejka 28 - 28-29 maja

AKS Mikołów 6-0 Naprzód Rydułtowy 28 maja, 17:00 (50)
(wo)
na boisku 6-2 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Przyszłość Rogów 1-1 Polonia Marklowice 28 maja, 17:00 (200)
Carbo Gliwice 1-2 LKS Czaniec 28 maja, 17:00 (50)
Unia Racibórz 3-5 GTS Bojszowy 28 maja, 17:00 (150)
KS Żory 2-2 Grunwald Ruda Śląska 28 maja, 17:00 (50)
Nadwiślan Góra 2-0 Zapora Porąbka 29 maja, 17:00 (250)
MRKS Czechowice-Dziedzice 5-2 Gwarek Ornontowice 28 maja, 17:00 (150)
Rekord Bielsko-Biała 2-4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 27 maja, 17:00 (100)

Kolejka 29 - 1 czerwca

Naprzód Rydułtowy 3-3 KS Żory 1 czerwca, 18:00
Grunwald Ruda Śląska 5-0 Unia Racibórz 1 czerwca, 18:00
GTS Bojszowy 5-2 Carbo Gliwice 1 czerwca, 18:00
LKS Czaniec 1-0 Przyszłość Rogów 1 czerwca, 18:00
Rekord Bielsko-Biała 6-0 AKS Mikołów 1 czerwca, 18:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 1 czerwca, 18:00
Gwarek Ornontowice 1-1 Nadwiślan Góra 1 czerwca, 18:00
Zapora Porąbka 1-3 Polonia Marklowice 1 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 4-5 czerwca

Przyszłość Rogów 5-0 GTS Bojszowy 4 czerwca, 17:00 (200)
Carbo Gliwice 2-5 Grunwald Ruda Śląska 4 czerwca, 17:00 (50)
Unia Racibórz 6-1 Naprzód Rydułtowy 4 czerwca, 17:00 (150)
AKS Mikołów 1-1 KS Żory 4 czerwca, 17:00 (150)
LKS Czaniec 2-0 Zapora Porąbka 4 czerwca, 18:00 (400)
Polonia Marklowice 0-1 Gwarek Ornontowice 4 czerwca, 17:00 (100)
Nadwiślan Góra 3-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5 czerwca, 17:00 (250)
MRKS Czechowice-Dziedzice 4-3 Rekord Bielsko-Biała 4 czerwca, 17:00 (300)

Kolejka 31 - 11 czerwca

Naprzód Rydułtowy 3-3 Carbo Gliwice 11 czerwca, 17:00 (120)
Grunwald Ruda Śląska 0-2 Przyszłość Rogów 11 czerwca, 17:00 (100)
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-0 AKS Mikołów 11 czerwca, 17:00 (200)
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Nadwiślan Góra 11 czerwca, 17:00 (100)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 Polonia Marklowice 11 czerwca, 17:00 (100)
Gwarek Ornontowice 0-2 LKS Czaniec 11 czerwca, 17:00 (150)
Zapora Porąbka 4-4 GTS Bojszowy 11 czerwca, 17:00 (100)
Unia Racibórz 1-2 KS Żory 11 czerwca, 17:00 (50)

REKLAMA

Kolejka 32 - 18 czerwca

Przyszłość Rogów 1-0 Naprzód Rydułtowy 18 czerwca, 17:00 (300)
AKS Mikołów 2-2 Unia Racibórz 18 czerwca, 17:00 (150)
KS Żory 3-1 Carbo Gliwice 18 czerwca, 17:00 (100)
Grunwald Ruda Śląska 6-0 Zapora Porąbka 18 czerwca, 17:00 (100)
GTS Bojszowy 1-4 Gwarek Ornontowice 18 czerwca, 17:00 (100)
LKS Czaniec 3-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 18 czerwca, 17:00 (150)
Polonia Marklowice 2-4 Rekord Bielsko-Biała 18 czerwca, 17:00 (200)
Nadwiślan Góra 2-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 18 czerwca, 17:00 (200)

Baraże o udział w III lidze (opolsko-śląska)

III liga 2010/2011 (opolsko-śląska)

IV liga 2010/2011 (opolska)
IV liga 2010/2011 (śląska I)

Liga okręgowa 2010/2011 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice I)
Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice II)
Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice III)
Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice IV)

Autor: Piotr Malcharek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas