[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2010/2011, grupa: Katowice IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szombierki Bytom 30 58 15 13 2 65-25 8 6 1 38-13 7 7 1 27-12 2 4 1 1 0 1-0
2.  Gazobudowa Zabrze 30 58 17 7 6 73-31 11 2 2 40-10 6 5 4 33-21 2 1 0 1 1 0-1
3.  Piast II Gliwice 30 56 17 5 8 89-43 8 3 4 43-21 9 2 4 46-22
4.  Urania Ruda Śląska 30 54 16 6 8 69-46 8 3 4 32-25 8 3 4 37-21
5.  Orzeł Nakło Śląskie 30 50 15 5 10 56-53 9 1 5 32-33 6 4 5 24-20
6.  Walka Makoszowy (Zabrze) 30 48 14 6 10 62-40 7 3 5 35-24 7 3 5 27-16
7.  Orzeł Miedary 30 47 13 8 9 58-44 6 4 5 21-19 7 4 4 37-25
8.  Silesia Miechowice (Bytom) 30 45 14 3 13 56-53 7 2 6 31-31 7 1 7 25-22
9.  ŁTS Łabędy (Gliwice) 30 40 12 4 14 49-52 7 4 4 30-20 5 0 10 19-32 2 3 1 0 1 4-4
10.  Fortuna Gliwice 30 40 11 7 12 55-52 7 2 6 29-27 4 5 6 26-25 2 3 1 0 1 4-4
11.  Ruch II Radzionków 30 39 13 0 17 57-87 9 0 6 36-34 4 0 11 21-53
12.  MOSiR Sparta Zabrze 30 37 10 7 13 44-54 5 5 5 25-24 5 2 8 19-30
13.  Gwarek Zabrze 30 33 9 6 15 48-57 5 4 6 25-21 4 2 9 23-36
14.  Zaborze Zabrze 30 29 8 5 17 35-58 5 3 7 20-27 3 2 10 15-31
15.  Tęcza Wielowieś 30 22 7 1 22 25-73 4 0 11 15-32 3 1 11 10-41
16.  KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 30 21 6 3 21 40-113 4 1 10 18-50 2 2 11 22-63
KS Strzybnica wycofał się po zakończeniu rozgrywek.
Walka Makoszowy wycofała się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Szombierki Bytom    1-0 4-1 2-1 1-1 1-1 2-0 2-3 6-0 0-0 10-0 1-1 3-2 3-1 1-1 1-1 
 2 Gazobudowa Zabrze0-0     3-1 2-0 3-2 0-2 0-0 2-1 1-0 4-0 3-4 3-0 1-0 4-0 6-0 8-0 
 3 Piast II Gliwice1-1 3-4     0-3 1-0 2-1 0-2 1-2 4-1 2-2 6-1 5-1 5-0 4-2 8-0 1-1 
 4 Urania Ruda Śląska3-3 1-1 1-3     1-2 3-0* 1-3 3-1 3-1 1-4 3-2 1-0 2-1 1-1 3-1 5-2 
 5 Orzeł Nakło Śląskie0-3 0-6 4-4 2-3     3-1 1-5 4-1 0-3 3-2 2-1 2-1 3-1 2-0 2-0 4-2 
 6 Walka Makoszowy (Zabrze)2-0 1-1 2-3 1-3 4-0     4-2 2-0 1-0 1-1 0-4 0-3* 3-3 2-1 0-1 12-2 
 7 Orzeł Miedary0-0 2-3 0-5 1-1 1-1 3-1     0-2 1-0 0-0 2-0 0-1 4-1 2-1 4-0 1-3 
 8 Silesia Miechowice (Bytom)0-2 0-3 1-6 3-3 1-3 0-3 1-2     6-2 3-1 4-1 2-0 1-1 1-0 5-2 3-2 
 9 ŁTS Łabędy (Gliwice)1-2 3-3 1-0 3-2 0-0 1-1 4-0 2-1     2-1 4-0 1-2 1-4 1-1 1-2 5-1 
 10 Fortuna Gliwice1-4 1-1 1-4 3-2 1-4 1-0 3-3 1-2 3-2     0-2 5-0 2-0 1-2 2-0 4-1 
 11 Ruch II Radzionków0-5 4-1 1-6 0-3 2-1 0-1 2-7 1-0 5-1 0-7     5-0 6-0 5-0 1-0 4-2 
 12 MOSiR Sparta Zabrze1-1 1-1 0-2 2-2 1-1 0-5 2-2 1-0 0-1 0-3* 4-1     3-1 0-3* 5-1 5-0 
 13 Gwarek Zabrze0-1 2-0 0-4 0-1 2-3 1-1 3-0 2-2 0-3 1-1 4-1 1-1     2-1 1-2 6-0 
 14 Zaborze Zabrze1-1 2-1 2-2 1-5 1-0 0-2 2-2 0-1 0-3 1-2 3-0 3-2 2-3     1-0 1-3 
 15 Tęcza Wielowieś1-3 0-5 2-0 0-1 0-3 1-4 0-2 0-1 0-1 5-1 0-1 1-4 0-4 2-0     3-2 
 16 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)1-1 0-3 0-5 1-7 1-3 0-4 0-7 1-8 2-1 2-1 8-3 0-3 0-2 1-2 1-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Silesia Miechowice (Bytom) 1-0 Zaborze Zabrze 14 sierpnia, 11:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 15 sierpnia, 17:00
Ruch II Radzionków 1-6 Piast II Gliwice 14 sierpnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 5-1 Fortuna Gliwice 14 sierpnia, 17:00
Szombierki Bytom 1-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 14 sierpnia, 17:00
Gazobudowa Zabrze 2-0 Urania Ruda Śląska 14 sierpnia, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-1 MOSiR Sparta Zabrze 14 sierpnia, 17:00
Gwarek Zabrze 3-0 Orzeł Miedary 14 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Zaborze Zabrze 2-2 Orzeł Miedary 21 sierpnia, 16:00
MOSiR Sparta Zabrze 3-1 Gwarek Zabrze 21 sierpnia, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-3 Gazobudowa Zabrze 21 sierpnia, 17:00
Fortuna Gliwice 1-4 Szombierki Bytom 21 sierpnia, 17:00
Piast II Gliwice 8-0 Tęcza Wielowieś 21 sierpnia, 11:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 4-0 Ruch II Radzionków 20 sierpnia, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-3 Walka Makoszowy (Zabrze) 21 sierpnia, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-3 Urania Ruda Śląska 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Walka Makoszowy (Zabrze) 2-1 Zaborze Zabrze 25 sierpnia, 18:00
Ruch II Radzionków 1-0 Silesia Miechowice (Bytom) 24 sierpnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 0-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 25 sierpnia, 18:00
Szombierki Bytom 4-1 Piast II Gliwice 25 sierpnia, 18:00
Gazobudowa Zabrze 4-0 Fortuna Gliwice 25 sierpnia, 18:00
Orzeł Nakło Śląskie 4-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 25 sierpnia, 18:00
Gwarek Zabrze 0-1 Urania Ruda Śląska 25 sierpnia, 18:00
Orzeł Miedary 0-1 MOSiR Sparta Zabrze 25 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Zaborze Zabrze 3-2 MOSiR Sparta Zabrze 28 sierpnia, 16:00
Urania Ruda Śląska 1-3 Orzeł Miedary 28 sierpnia, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-2 Gwarek Zabrze 28 sierpnia, 17:00
Fortuna Gliwice 1-4 Orzeł Nakło Śląskie 28 sierpnia, 17:00
Piast II Gliwice 3-4 Gazobudowa Zabrze 29 sierpnia, 16:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-2 Szombierki Bytom 28 sierpnia, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 5-2 Tęcza Wielowieś 28 sierpnia, 17:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-4 Ruch II Radzionków 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Ruch II Radzionków 5-0 Zaborze Zabrze 5 września, 11:00
Tęcza Wielowieś 1-4 Walka Makoszowy (Zabrze) 5 września, 17:00
Szombierki Bytom 2-3 Silesia Miechowice (Bytom) 4 września, 17:00
Gazobudowa Zabrze 1-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 4 września, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 4-4 Piast II Gliwice 4 września, 17:00
Gwarek Zabrze 1-1 Fortuna Gliwice 4 września, 17:00
Orzeł Miedary 1-3 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 4 września, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 2-2 Urania Ruda Śląska 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Zaborze Zabrze 1-5 Urania Ruda Śląska 12 września, 11:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-3 MOSiR Sparta Zabrze 11 września, 17:00
Fortuna Gliwice 3-3 Orzeł Miedary 11 września, 17:00
Piast II Gliwice 5-0 Gwarek Zabrze 12 września, 15:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-0 Orzeł Nakło Śląskie 10 września, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-3 Gazobudowa Zabrze 11 września, 17:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 Szombierki Bytom 11 września, 11:00
Ruch II Radzionków 1-0 Tęcza Wielowieś 12 września, 11:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Tęcza Wielowieś 2-0 Zaborze Zabrze 19 września, 17:00
Szombierki Bytom 10-0 Ruch II Radzionków 18 września, 17:00
Gazobudowa Zabrze 0-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 18 września, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 4-1 Silesia Miechowice (Bytom) 18 września, 17:00
Gwarek Zabrze 0-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 19 września, 17:00
Orzeł Miedary 0-5 Piast II Gliwice 18 września, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 0-3 Fortuna Gliwice 18 września, 17:00
(wo)
na boisku 0-2 / w drużynie gospodarzy w trakcie meczu przebywała zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych
Urania Ruda Śląska 5-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 18 września, 17:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Zaborze Zabrze 1-3 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 26 września, 11:00
Fortuna Gliwice 3-2 Urania Ruda Śląska 25 września, 16:30
Piast II Gliwice 5-1 MOSiR Sparta Zabrze 29 września, 16:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 4-0 Orzeł Miedary 24 września, 16:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-1 Gwarek Zabrze 25 września, 16:30
Walka Makoszowy (Zabrze) 4-0 Orzeł Nakło Śląskie 25 września, 11:00
Ruch II Radzionków 4-1 Gazobudowa Zabrze 26 września, 11:00
Tęcza Wielowieś 1-3 Szombierki Bytom 26 września, 16:30

Kolejka 9 - 2-3 października

Szombierki Bytom 3-1 Zaborze Zabrze 2 października, 16:00
Gazobudowa Zabrze 6-0 Tęcza Wielowieś 2 października, 16:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-1 Ruch II Radzionków 2 października, 16:00
Gwarek Zabrze 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 3 października, 16:00
Orzeł Miedary 0-2 Silesia Miechowice (Bytom) 2 października, 16:00
MOSiR Sparta Zabrze 0-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 2 października, 16:00
Urania Ruda Śląska 1-3 Piast II Gliwice 2 października, 16:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-1 Fortuna Gliwice 2 października, 16:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Zaborze Zabrze 1-2 Fortuna Gliwice 10 października, 11:00
Piast II Gliwice 1-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 10 października, 15:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-2 Urania Ruda Śląska 9 października, 16:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-0 MOSiR Sparta Zabrze 9 października, 16:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 4-2 Orzeł Miedary 9 października, 11:00
Ruch II Radzionków 6-0 Gwarek Zabrze 10 października, 15:00
Tęcza Wielowieś 0-3 Orzeł Nakło Śląskie 10 października, 16:00
Szombierki Bytom 1-0 Gazobudowa Zabrze 9 października, 16:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Gazobudowa Zabrze 4-0 Zaborze Zabrze 16 października, 16:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-3 Szombierki Bytom 16 października, 16:00
Gwarek Zabrze 1-2 Tęcza Wielowieś 17 października, 16:00
Orzeł Miedary 2-0 Ruch II Radzionków 16 października, 16:00
MOSiR Sparta Zabrze 0-5 Walka Makoszowy (Zabrze) 16 października, 16:00
Urania Ruda Śląska 3-1 Silesia Miechowice (Bytom) 16 października, 16:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 16 października, 16:00
Fortuna Gliwice 1-4 Piast II Gliwice 16 października, 16:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Zaborze Zabrze 2-2 Piast II Gliwice 24 października, 11:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-1 Fortuna Gliwice 23 października, 15:30
Silesia Miechowice (Bytom) 3-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 23 października, 15:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-3 Urania Ruda Śląska 23 października, 11:00
Ruch II Radzionków 5-0 MOSiR Sparta Zabrze 24 października, 11:00
Tęcza Wielowieś 0-2 Orzeł Miedary 24 października, 15:00
Szombierki Bytom 3-2 Gwarek Zabrze 23 października, 15:30
Gazobudowa Zabrze 3-2 Orzeł Nakło Śląskie 23 października, 15:30

Kolejka 13 - 30-31 października

Orzeł Nakło Śląskie 2-0 Zaborze Zabrze 30 października, 15:00
Gwarek Zabrze 2-0 Gazobudowa Zabrze 30 października, 15:00
Orzeł Miedary 0-0 Szombierki Bytom 30 października, 15:00
MOSiR Sparta Zabrze 5-1 Tęcza Wielowieś 30 października, 15:00
Urania Ruda Śląska 3-2 Ruch II Radzionków 30 października, 15:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-4 Walka Makoszowy (Zabrze) 30 października, 15:00
Fortuna Gliwice 1-2 Silesia Miechowice (Bytom) 30 października, 15:00
Piast II Gliwice 4-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 31 października, 11:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Zaborze Zabrze 0-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 7 listopada, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-6 Piast II Gliwice 6 listopada, 13:30
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-1 Fortuna Gliwice 6 listopada, 11:00
Ruch II Radzionków 4-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 7 listopada, 11:00
Tęcza Wielowieś 0-1 Urania Ruda Śląska 7 listopada, 13:30
Szombierki Bytom 1-1 MOSiR Sparta Zabrze 7 listopada, 11:00
Gazobudowa Zabrze 0-0 Orzeł Miedary 6 listopada, 13:30
Orzeł Nakło Śląskie 3-1 Gwarek Zabrze 7 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Gwarek Zabrze 2-1 Zaborze Zabrze 11 listopada, 13:30
Orzeł Miedary 1-1 Orzeł Nakło Śląskie 11 listopada, 13:30
MOSiR Sparta Zabrze 1-1 Gazobudowa Zabrze 11 listopada, 13:30
Urania Ruda Śląska 3-3 Szombierki Bytom 11 listopada, 13:30
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-0 Tęcza Wielowieś 11 listopada, 13:30
Fortuna Gliwice 0-2 Ruch II Radzionków 11 listopada, 13:30
Piast II Gliwice 2-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 11 listopada, 12:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-1 Silesia Miechowice (Bytom) 11 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 26-27 marca

Zaborze Zabrze 0-1 Silesia Miechowice (Bytom) 26 marca, 15:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 26 marca, 15:00
Piast II Gliwice 6-1 Ruch II Radzionków 27 marca, 15:00
Fortuna Gliwice 2-0 Tęcza Wielowieś 26 marca, 15:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-1 Szombierki Bytom 26 marca, 15:00
Urania Ruda Śląska 1-1 Gazobudowa Zabrze 26 marca, 15:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-1 Orzeł Nakło Śląskie 26 marca, 15:00
Orzeł Miedary 4-1 Gwarek Zabrze 26 marca, 15:00

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

Urania Ruda Śląska 1-2 Orzeł Nakło Śląskie 2 kwietnia, 16:00
Orzeł Miedary 2-1 Zaborze Zabrze 2 kwietnia, 16:00
Gwarek Zabrze 1-1 MOSiR Sparta Zabrze 3 kwietnia, 15:00
Gazobudowa Zabrze 8-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2 kwietnia, 16:00
Szombierki Bytom 0-0 Fortuna Gliwice 2 kwietnia, 16:00
Tęcza Wielowieś 2-0 Piast II Gliwice 2 kwietnia, 15:00
Ruch II Radzionków 5-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 3 kwietnia, 11:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 Silesia Miechowice (Bytom) 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Zaborze Zabrze 0-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 9 kwietnia, 16:00
Silesia Miechowice (Bytom) 4-1 Ruch II Radzionków 9 kwietnia, 16:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-2 Tęcza Wielowieś 9 kwietnia, 16:00
Piast II Gliwice 1-1 Szombierki Bytom 10 kwietnia, 16:00
Fortuna Gliwice 1-1 Gazobudowa Zabrze 9 kwietnia, 16:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-3 Orzeł Nakło Śląskie 9 kwietnia, 16:00
Urania Ruda Śląska 2-1 Gwarek Zabrze 9 kwietnia, 16:00
MOSiR Sparta Zabrze 2-2 Orzeł Miedary 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

MOSiR Sparta Zabrze 0-3 Zaborze Zabrze 16 kwietnia, 16:30
(wo)
na boisku 1-1 / w drużynie gospodarzy w trakcie meczu przebywała zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych
Orzeł Miedary 1-1 Urania Ruda Śląska 16 kwietnia, 16:30
Gwarek Zabrze 6-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 17 kwietnia, 16:00
Orzeł Nakło Śląskie 3-2 Fortuna Gliwice 16 kwietnia, 16:00
Gazobudowa Zabrze 3-1 Piast II Gliwice 16 kwietnia, 16:30
Szombierki Bytom 6-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 16 kwietnia, 16:30
Tęcza Wielowieś 0-1 Silesia Miechowice (Bytom) 16 kwietnia, 16:00
Ruch II Radzionków 0-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 23 kwietnia

Zaborze Zabrze 3-0 Ruch II Radzionków 23 kwietnia, 11:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-1 Tęcza Wielowieś 23 kwietnia, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-2 Szombierki Bytom 23 kwietnia, 11:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-3 Gazobudowa Zabrze 23 kwietnia, 11:00
Piast II Gliwice 1-0 Orzeł Nakło Śląskie 23 kwietnia, 12:00
Fortuna Gliwice 2-0 Gwarek Zabrze 23 kwietnia, 11:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-7 Orzeł Miedary 23 kwietnia, 11:00
Urania Ruda Śląska 1-0 MOSiR Sparta Zabrze 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Urania Ruda Śląska 1-1 Zaborze Zabrze 30 kwietnia, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 5-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 30 kwietnia, 17:00
Orzeł Miedary 0-0 Fortuna Gliwice 30 kwietnia, 17:00
Gwarek Zabrze 0-4 Piast II Gliwice 1 maja, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 30 kwietnia, 17:00
Gazobudowa Zabrze 2-1 Silesia Miechowice (Bytom) 30 kwietnia, 17:00
Szombierki Bytom 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 30 kwietnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 0-1 Ruch II Radzionków 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 3 maja

Zaborze Zabrze 1-0 Tęcza Wielowieś 3 maja, 18:00
Ruch II Radzionków 0-5 Szombierki Bytom 3 maja, 11:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-1 Gazobudowa Zabrze 3 maja, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-3 Orzeł Nakło Śląskie 3 maja, 11:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-4 Gwarek Zabrze 3 maja, 11:00
Piast II Gliwice 0-2 Orzeł Miedary 3 maja, 12:00
Fortuna Gliwice 5-0 MOSiR Sparta Zabrze 3 maja, 18:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-7 Urania Ruda Śląska 3 maja, 18:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-2 Zaborze Zabrze 7 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 1-4 Fortuna Gliwice 7 maja, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 0-2 Piast II Gliwice 7 maja, 17:00
Orzeł Miedary 1-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 7 maja, 17:00
Gwarek Zabrze 2-2 Silesia Miechowice (Bytom) 8 maja, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 3-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 7 maja, 17:00
Gazobudowa Zabrze 3-4 Ruch II Radzionków 7 maja, 17:00
Szombierki Bytom 1-1 Tęcza Wielowieś 7 maja, 17:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Zaborze Zabrze 1-1 Szombierki Bytom 14 maja, 17:00
Tęcza Wielowieś 0-5 Gazobudowa Zabrze 15 maja, 16:00
Ruch II Radzionków 2-1 Orzeł Nakło Śląskie 15 maja, 11:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 3-3 Gwarek Zabrze 14 maja, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-2 Orzeł Miedary 14 maja, 11:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-2 MOSiR Sparta Zabrze 14 maja, 17:00
Piast II Gliwice 0-3 Urania Ruda Śląska 15 maja, 12:00
Fortuna Gliwice 4-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 14 maja, 17:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Fortuna Gliwice 1-2 Zaborze Zabrze 21 maja, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-5 Piast II Gliwice 21 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 3-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 21 maja, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-0 Silesia Miechowice (Bytom) 21 maja, 17:00
Orzeł Miedary 3-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 21 maja, 17:00
Gwarek Zabrze 4-1 Ruch II Radzionków 21 maja, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-0 Tęcza Wielowieś 22 maja, 17:00
Gazobudowa Zabrze 0-0 Szombierki Bytom 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (21 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 26 - 28-29 maja

Zaborze Zabrze 2-1 Gazobudowa Zabrze 29 maja, 18:00
Szombierki Bytom 1-1 Orzeł Nakło Śląskie 28 maja, 17:00
Tęcza Wielowieś 0-4 Gwarek Zabrze 29 maja, 16:00
Ruch II Radzionków 2-7 Orzeł Miedary 29 maja, 11:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-3 MOSiR Sparta Zabrze 28 maja, 11:00
(wo)
nie odbył się; gospodarze stawili się w niepełnym składzie
Silesia Miechowice (Bytom) 3-3 Urania Ruda Śląska 28 maja, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 5-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 28 maja, 17:00
Piast II Gliwice 2-2 Fortuna Gliwice 29 maja, 15:00

Kolejka 27 - 1 czerwca

Piast II Gliwice 4-2 Zaborze Zabrze 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Fortuna Gliwice 3-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 1 czerwca, 18:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-8 Silesia Miechowice (Bytom) 1 czerwca, 18:00
Urania Ruda Śląska 3-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 1 czerwca, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
MOSiR Sparta Zabrze 4-1 Ruch II Radzionków 1 czerwca, 18:00
Orzeł Miedary 4-0 Tęcza Wielowieś 1 czerwca, 18:00
Gwarek Zabrze 0-1 Szombierki Bytom 1 czerwca, 18:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-6 Gazobudowa Zabrze 1 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Zaborze Zabrze 1-0 Orzeł Nakło Śląskie 4 czerwca, 17:00
Gazobudowa Zabrze 1-0 Gwarek Zabrze 4 czerwca, 17:00
Szombierki Bytom 2-0 Orzeł Miedary 4 czerwca, 17:00
Tęcza Wielowieś 1-4 MOSiR Sparta Zabrze 5 czerwca, 16:00
Ruch II Radzionków 0-3 Urania Ruda Śląska 5 czerwca, 11:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 12-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 4 czerwca, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 3-1 Fortuna Gliwice 4 czerwca, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-0 Piast II Gliwice 4 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 Zaborze Zabrze 11 czerwca, 17:00
Piast II Gliwice 1-2 Silesia Miechowice (Bytom) 11 czerwca, 17:00
Fortuna Gliwice 1-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 11 czerwca, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 8-3 Ruch II Radzionków 11 czerwca, 17:00
Urania Ruda Śląska 3-1 Tęcza Wielowieś 11 czerwca, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-1 Szombierki Bytom 11 czerwca, 17:00
Orzeł Miedary 2-3 Gazobudowa Zabrze 11 czerwca, 17:00
Gwarek Zabrze 2-3 Orzeł Nakło Śląskie 11 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 18 czerwca

Zaborze Zabrze 2-3 Gwarek Zabrze 18 czerwca, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-5 Orzeł Miedary 18 czerwca, 17:00
Gazobudowa Zabrze 3-0 MOSiR Sparta Zabrze 18 czerwca, 17:00
Szombierki Bytom 2-1 Urania Ruda Śląska 18 czerwca, 17:00
Tęcza Wielowieś 3-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 18 czerwca, 17:00
Ruch II Radzionków 0-7 Fortuna Gliwice 18 czerwca, 17:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-3 Piast II Gliwice 18 czerwca, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 6-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 18 czerwca, 17:00

IV liga 2010/2011 (śląska I)
IV liga 2010/2011 (śląska II)

Liga okręgowa 2010/2011 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2010/2011 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice I)
Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice II)
Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice III)

Klasa A 2010/2011 (Bytom)
Klasa A 2010/2011 (Zabrze)

Autor: Piotr Malcharek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas