[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS 94 Rachowice 30 74 24 2 4 100-38 15 0 0 64-16 9 2 4 36-22
2.  Jedność 32 Przyszowice 30 58 17 7 6 65-37 10 4 1 41-17 7 3 5 24-20
3.  Wilki Wilcza 30 57 18 3 9 65-37 10 2 3 31-15 8 1 6 34-22
4.  Czarni Pyskowice 30 56 17 5 8 77-45 10 1 4 37-19 7 4 4 40-26
5.  Przyszłość II Ciochowice 30 49 14 7 9 62-51 8 4 3 32-19 6 3 6 30-32
6.  Zamkowiec Toszek 30 42 12 6 12 55-47 8 4 3 33-22 4 2 9 22-25
7.  Gwiazda Chudów 30 39 12 3 15 52-61 6 2 7 31-34 6 1 8 21-27 2 6 2 0 0 6-3
8.  Amator Rudziniec 30 39 10 9 11 53-58 4 6 5 22-26 6 3 6 31-32 2 0 0 0 2 3-6
9.  LKS 35 Gierałtowice 30 38 10 8 12 42-50 6 5 4 25-25 4 3 8 17-25
10.  Społem Zabrze 30 37 10 7 13 43-53 8 1 6 28-21 2 6 7 15-32 2 6 2 0 0 6-2
11.  Gazobudowa II Zabrze 30 37 10 7 13 53-61 6 3 6 27-25 4 4 7 26-36 2 0 0 0 2 2-6
12.  Sokół Łany Wielkie 30 35 10 5 15 54-71 5 2 8 29-37 5 3 7 25-34
13.  Ruch Kozłów 30 33 10 3 17 59-75 8 1 6 37-32 2 2 11 22-43
14.  Młodość Rudno 30 31 9 4 17 50-71 5 1 9 18-26 4 3 8 32-45
15.  Orzeł Stanica 30 27 7 6 17 49-86 4 4 7 30-37 3 2 10 19-49
16.  Sośnica Gliwice 30 25 7 4 19 45-83 5 3 7 27-41 2 1 12 18-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS 94 Rachowice    1-0 4-1 4-3 4-3 3-2 5-0 7-0 2-0 4-0 6-3 3-0 2-0 8-2 7-0 4-2 
 2 Jedność 32 Przyszowice4-2     2-1 1-4 0-0 0-0 2-0 4-2 0-0 4-0 4-2 1-1 4-2 3-1 7-0 5-2 
 3 Wilki Wilcza0-0 2-0     2-0 3-1 0-3 1-0 3-0 0-3 0-0 0-3 6-1 2-1 4-1 4-1 4-1 
 4 Czarni Pyskowice1-4 1-2 3-0     4-1 4-1 1-0 1-4 3-1 2-0 2-3 0-0 4-1 4-1 4-0 3-1 
 5 Przyszłość II Ciochowice3-2 0-2 1-2 2-1     2-1 1-2 1-1 0-0 0-0 5-2 2-1 3-2 8-1 3-1 1-1 
 6 Zamkowiec Toszek1-3 0-3* 1-0 2-2 1-1     2-2 1-3 2-1 3-0 3-3 4-1 3-0 3-2 2-0 5-1 
 7 Gwiazda Chudów2-3 2-4 3-1 3-3 4-1 3-1     3-2 0-3 1-1 0-3 2-3 3-1 1-5 1-3 3-0 
 8 Amator Rudziniec1-4 1-1 1-2 2-4 3-2 2-0 1-3     2-0 1-1 1-1 1-3 3-3 1-1 1-1 1-0 
 9 LKS 35 Gierałtowice1-1 4-1 2-2 1-2 0-4 0-4 2-1 2-1     0-0 3-0 4-3 1-1 2-2 1-3 2-0 
 10 Społem Zabrze1-2 0-0 1-3 0-3 4-2 2-0 2-0 2-3 1-2     2-0 3-1 3-1 1-0 5-2 1-2 
 11 Gazobudowa II Zabrze2-0 0-2 1-2 2-2 1-1 2-1 0-3 1-1 2-1 2-4     0-1 6-2 2-3 2-1 4-1 
 12 Sokół Łany Wielkie0-3 2-2 0-4 1-2 4-5 3-2 2-3 0-2 3-0 4-6 1-1     1-2 3-2 3-2 2-1 
 13 Ruch Kozłów3-2 3-1 1-0 2-3 1-2 2-0 4-2 4-3 1-2 4-1 4-1 3-4     2-5 3-3 0-3 
 14 Młodość Rudno1-3 0-1 1-6 2-1 1-2 1-3 0-1 0-2 2-1 2-1 4-0 1-1 0-1     0-2 3-1 
 15 Orzeł Stanica1-5 4-0 1-5 2-2 1-2 1-1 1-2 2-6 5-1 1-1 1-1 0-2 5-3 1-4     4-2 
 16 Sośnica Gliwice1-2 0-5 0-5 0-8 1-3 0-3 3-2 1-1 2-2 4-0 0-3 4-3 3-2 2-2 6-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Amator Rudziniec 1-1 Gazobudowa II Zabrze
KS 94 Rachowice 4-3 Czarni Pyskowice
Gwiazda Chudów 1-1 Społem Zabrze
Przyszłość II Ciochowice 1-1 Sośnica Gliwice
Wilki Wilcza 4-1 Orzeł Stanica
Zamkowiec Toszek 3-2 Młodość Rudno
Sokół Łany Wielkie 2-2 Jedność 32 Przyszowice
Ruch Kozłów 1-2 LKS 35 Gierałtowice

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Gazobudowa II Zabrze 2-1 LKS 35 Gierałtowice
Jedność 32 Przyszowice 4-2 Ruch Kozłów
w Kozłowie; Jedność gospodarzem
Młodość Rudno 1-1 Sokół Łany Wielkie
Orzeł Stanica 1-1 Zamkowiec Toszek
Sośnica Gliwice 0-5 Wilki Wilcza
Społem Zabrze 4-2 Przyszłość II Ciochowice
Czarni Pyskowice 1-0 Gwiazda Chudów
Amator Rudziniec 1-4 KS 94 Rachowice

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

KS 94 Rachowice 6-3 Gazobudowa II Zabrze
Gwiazda Chudów 3-2 Amator Rudziniec
Przyszłość II Ciochowice 2-1 Czarni Pyskowice
Wilki Wilcza 0-0 Społem Zabrze
Zamkowiec Toszek 5-1 Sośnica Gliwice
Sokół Łany Wielkie 3-2 Orzeł Stanica
Ruch Kozłów 2-5 Młodość Rudno
LKS 35 Gierałtowice 4-1 Jedność 32 Przyszowice

Kolejka 4 - 4-5 września

Gazobudowa II Zabrze 0-2 Jedność 32 Przyszowice
Młodość Rudno 2-1 LKS 35 Gierałtowice
Orzeł Stanica 5-3 Ruch Kozłów
Sośnica Gliwice 4-3 Sokół Łany Wielkie
Czarni Pyskowice 3-0 Wilki Wilcza
Amator Rudziniec 3-2 Przyszłość II Ciochowice
KS 94 Rachowice 5-0 Gwiazda Chudów
Zamkowiec Toszek 3-0 Społem Zabrze

Kolejka 5 - 8 września

Gwiazda Chudów 0-3 Gazobudowa II Zabrze
Przyszłość II Ciochowice 3-2 KS 94 Rachowice
Wilki Wilcza 3-0 Amator Rudziniec
Zamkowiec Toszek 2-2 Czarni Pyskowice
Sokół Łany Wielkie 4-6 Społem Zabrze
Ruch Kozłów 0-3 Sośnica Gliwice
LKS 35 Gierałtowice 1-3 Orzeł Stanica
Młodość Rudno 0-1 Jedność 32 Przyszowice

Kolejka 6 - 11-12 września

Gazobudowa II Zabrze 2-3 Młodość Rudno
Orzeł Stanica 4-0 Jedność 32 Przyszowice
Sośnica Gliwice 2-2 LKS 35 Gierałtowice
Społem Zabrze 3-1 Ruch Kozłów
Czarni Pyskowice 0-0 Sokół Łany Wielkie
Amator Rudziniec 2-0 Zamkowiec Toszek
KS 94 Rachowice 4-1 Wilki Wilcza
Gwiazda Chudów 4-1 Przyszłość II Ciochowice

Kolejka 7 - 18-19 września

Przyszłość II Ciochowice 5-2 Gazobudowa II Zabrze
Wilki Wilcza 1-0 Gwiazda Chudów
Zamkowiec Toszek 1-3 KS 94 Rachowice
Sokół Łany Wielkie 0-2 Amator Rudziniec
Ruch Kozłów 2-3 Czarni Pyskowice
LKS 35 Gierałtowice 0-0 Społem Zabrze
Jedność 32 Przyszowice 5-2 Sośnica Gliwice
w Gliwicach; Jedność gospodarzem
Młodość Rudno 0-2 Orzeł Stanica

Kolejka 8 - 25-26 września

Gazobudowa II Zabrze 2-1 Orzeł Stanica
Sośnica Gliwice 2-2 Młodość Rudno
Społem Zabrze 0-0 Jedność 32 Przyszowice
Czarni Pyskowice 3-1 LKS 35 Gierałtowice
Amator Rudziniec 3-3 Ruch Kozłów
KS 94 Rachowice 3-0 Sokół Łany Wielkie 13 października
w pierwotnym terminie odwołany z powodu braku sędziów
Gwiazda Chudów 3-1 Zamkowiec Toszek
Przyszłość II Ciochowice 1-2 Wilki Wilcza

Kolejka 9 - 2-3 października

Wilki Wilcza 0-3 Gazobudowa II Zabrze
Zamkowiec Toszek 1-1 Przyszłość II Ciochowice
Sokół Łany Wielkie 2-3 Gwiazda Chudów
Ruch Kozłów 3-2 KS 94 Rachowice
LKS 35 Gierałtowice 2-1 Amator Rudziniec
Jedność 32 Przyszowice 1-4 Czarni Pyskowice
w Pyskowicach; Jedność gospodarzem
Młodość Rudno 2-1 Społem Zabrze
Orzeł Stanica 4-2 Sośnica Gliwice

Kolejka 10 - 6 października

Gazobudowa II Zabrze 4-1 Sośnica Gliwice
Społem Zabrze 5-2 Orzeł Stanica
Czarni Pyskowice 4-1 Młodość Rudno
Amator Rudziniec 1-1 Jedność 32 Przyszowice
KS 94 Rachowice 2-0 LKS 35 Gierałtowice
Gwiazda Chudów 3-1 Ruch Kozłów
Przyszłość II Ciochowice 2-1 Sokół Łany Wielkie
Wilki Wilcza 0-3 Zamkowiec Toszek

Kolejka 11 - 9-10 października

Zamkowiec Toszek 3-3 Gazobudowa II Zabrze
Sokół Łany Wielkie 0-4 Wilki Wilcza
Ruch Kozłów 1-2 Przyszłość II Ciochowice
LKS 35 Gierałtowice 2-1 Gwiazda Chudów
Młodość Rudno 0-2 Amator Rudziniec
Orzeł Stanica 2-2 Czarni Pyskowice
Sośnica Gliwice 4-0 Społem Zabrze
KS 94 Rachowice 1-0 Jedność 32 Przyszowice

Kolejka 12 - 16-17 października

Gazobudowa II Zabrze 2-4 Społem Zabrze
Czarni Pyskowice 3-1 Sośnica Gliwice
Amator Rudziniec 1-1 Orzeł Stanica
KS 94 Rachowice 8-2 Młodość Rudno
Gwiazda Chudów 2-4 Jedność 32 Przyszowice
Przyszłość II Ciochowice 0-0 LKS 35 Gierałtowice
Wilki Wilcza 2-1 Ruch Kozłów
Zamkowiec Toszek 4-1 Sokół Łany Wielkie

Kolejka 13 - 23-24 października

Sokół Łany Wielkie 1-1 Gazobudowa II Zabrze
Ruch Kozłów 2-0 Zamkowiec Toszek
LKS 35 Gierałtowice 2-2 Wilki Wilcza
Jedność 32 Przyszowice 0-0 Przyszłość II Ciochowice
w Ciochowicach; Jedność gospodarzem
Młodość Rudno 0-1 Gwiazda Chudów
Orzeł Stanica 1-5 KS 94 Rachowice
Sośnica Gliwice 1-1 Amator Rudziniec
Społem Zabrze 0-3 Czarni Pyskowice

Kolejka 14 - 30-31 października

Gazobudowa II Zabrze 2-2 Czarni Pyskowice
Amator Rudziniec 1-1 Społem Zabrze
KS 94 Rachowice 4-2 Sośnica Gliwice
Gwiazda Chudów 1-3 Orzeł Stanica
Przyszłość II Ciochowice 8-1 Młodość Rudno
Wilki Wilcza 2-0 Jedność 32 Przyszowice
Zamkowiec Toszek 2-1 LKS 35 Gierałtowice
Sokół Łany Wielkie 1-2 Ruch Kozłów

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Ruch Kozłów 4-1 Gazobudowa II Zabrze
LKS 35 Gierałtowice 4-3 Sokół Łany Wielkie
Jedność 32 Przyszowice 0-0 Zamkowiec Toszek
w Toszku; Jedność gospodarzem
Młodość Rudno 1-6 Wilki Wilcza
Orzeł Stanica 1-2 Przyszłość II Ciochowice
Sośnica Gliwice 3-2 Gwiazda Chudów
Społem Zabrze 1-2 KS 94 Rachowice
Czarni Pyskowice 1-4 Amator Rudziniec

Kolejka 16 - 13-14 listopada

Gazobudowa II Zabrze 1-1 Amator Rudziniec
Czarni Pyskowice 1-4 KS 94 Rachowice
Społem Zabrze 2-0 Gwiazda Chudów
Sośnica Gliwice 1-3 Przyszłość II Ciochowice
Orzeł Stanica 1-5 Wilki Wilcza
Młodość Rudno 1-3 Zamkowiec Toszek
Jedność 32 Przyszowice 1-1 Sokół Łany Wielkie
LKS 35 Gierałtowice 1-1 Ruch Kozłów

Kolejka 17 - 20-21 listopada

LKS 35 Gierałtowice 3-0 Gazobudowa II Zabrze
Ruch Kozłów 3-1 Jedność 32 Przyszowice
Sokół Łany Wielkie 3-2 Młodość Rudno
Zamkowiec Toszek 2-0 Orzeł Stanica
Wilki Wilcza 4-1 Sośnica Gliwice
Przyszłość II Ciochowice 0-0 Społem Zabrze
Gwiazda Chudów 3-3 Czarni Pyskowice
KS 94 Rachowice 7-0 Amator Rudziniec

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Gazobudowa II Zabrze 2-0 KS 94 Rachowice
Amator Rudziniec 1-3 Gwiazda Chudów
Czarni Pyskowice 4-1 Przyszłość II Ciochowice
Społem Zabrze 1-3 Wilki Wilcza
Sośnica Gliwice 0-3 Zamkowiec Toszek
Orzeł Stanica 0-2 Sokół Łany Wielkie
Młodość Rudno 0-1 Ruch Kozłów
Jedność 32 Przyszowice 0-0 LKS 35 Gierałtowice

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Społem Zabrze 2-0 Zamkowiec Toszek
Jedność 32 Przyszowice 4-2 Gazobudowa II Zabrze
LKS 35 Gierałtowice 2-2 Młodość Rudno
Ruch Kozłów 3-3 Orzeł Stanica
Sokół Łany Wielkie 2-1 Sośnica Gliwice
Wilki Wilcza 2-0 Czarni Pyskowice
Przyszłość II Ciochowice 1-1 Amator Rudziniec
Gwiazda Chudów 2-3 KS 94 Rachowice

Kolejka 20 - 23 kwietnia

Jedność 32 Przyszowice 3-1 Młodość Rudno
Gazobudowa II Zabrze 0-3 Gwiazda Chudów
KS 94 Rachowice 4-3 Przyszłość II Ciochowice
Amator Rudziniec 1-2 Wilki Wilcza
Czarni Pyskowice 4-1 Zamkowiec Toszek
Społem Zabrze 3-1 Sokół Łany Wielkie
Sośnica Gliwice 3-2 Ruch Kozłów
Orzeł Stanica 5-1 LKS 35 Gierałtowice

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Młodość Rudno 4-0 Gazobudowa II Zabrze
Jedność 32 Przyszowice 7-0 Orzeł Stanica
LKS 35 Gierałtowice 2-0 Sośnica Gliwice
Ruch Kozłów 4-1 Społem Zabrze 1 czerwca
Sokół Łany Wielkie 1-2 Czarni Pyskowice
Zamkowiec Toszek 1-3 Amator Rudziniec
Wilki Wilcza 0-0 KS 94 Rachowice
Przyszłość II Ciochowice 1-2 Gwiazda Chudów

Kolejka 22 - 7-8 maja

Gazobudowa II Zabrze 1-1 Przyszłość II Ciochowice
Gwiazda Chudów 3-1 Wilki Wilcza
KS 94 Rachowice 3-2 Zamkowiec Toszek
Amator Rudziniec 1-3 Sokół Łany Wielkie
Czarni Pyskowice 4-1 Ruch Kozłów
Społem Zabrze 1-2 LKS 35 Gierałtowice
Sośnica Gliwice 0-5 Jedność 32 Przyszowice
Orzeł Stanica 1-4 Młodość Rudno

Kolejka 23 - 11 maja

Orzeł Stanica 1-1 Gazobudowa II Zabrze
Młodość Rudno 3-1 Sośnica Gliwice
Jedność 32 Przyszowice 4-0 Społem Zabrze
LKS 35 Gierałtowice 1-2 Czarni Pyskowice
Ruch Kozłów 4-3 Amator Rudziniec
Sokół Łany Wielkie 0-3 KS 94 Rachowice
Zamkowiec Toszek 2-2 Gwiazda Chudów
Wilki Wilcza 3-1 Przyszłość II Ciochowice

Kolejka 24 - 14-15 maja

Gazobudowa II Zabrze 1-2 Wilki Wilcza
Przyszłość II Ciochowice 2-1 Zamkowiec Toszek
Gwiazda Chudów 2-3 Sokół Łany Wielkie
KS 94 Rachowice 2-0 Ruch Kozłów
Amator Rudziniec 2-0 LKS 35 Gierałtowice
Czarni Pyskowice 1-2 Jedność 32 Przyszowice
Społem Zabrze 1-0 Młodość Rudno
Sośnica Gliwice 6-0 Orzeł Stanica

Kolejka 25 - 21-22 maja

Sośnica Gliwice 0-3 Gazobudowa II Zabrze
Orzeł Stanica 1-1 Społem Zabrze
Młodość Rudno 2-1 Czarni Pyskowice
Jedność 32 Przyszowice 4-2 Amator Rudziniec
LKS 35 Gierałtowice 1-1 KS 94 Rachowice
Ruch Kozłów 4-2 Gwiazda Chudów
Sokół Łany Wielkie 4-5 Przyszłość II Ciochowice
Zamkowiec Toszek 1-0 Wilki Wilcza

Kolejka 26 - 28-29 maja

Jedność 32 Przyszowice 4-2 KS 94 Rachowice
Gazobudowa II Zabrze 2-1 Zamkowiec Toszek
Wilki Wilcza 6-1 Sokół Łany Wielkie
Przyszłość II Ciochowice 3-2 Ruch Kozłów
Gwiazda Chudów 0-3 LKS 35 Gierałtowice
Amator Rudziniec 1-1 Młodość Rudno
Czarni Pyskowice 4-0 Orzeł Stanica
Społem Zabrze 1-2 Sośnica Gliwice

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Społem Zabrze 2-0 Gazobudowa II Zabrze
Sośnica Gliwice 0-8 Czarni Pyskowice
Orzeł Stanica 2-6 Amator Rudziniec
Młodość Rudno 1-3 KS 94 Rachowice
Jedność 32 Przyszowice 2-0 Gwiazda Chudów
LKS 35 Gierałtowice 0-4 Przyszłość II Ciochowice
Ruch Kozłów 1-0 Wilki Wilcza
Sokół Łany Wielkie 3-2 Zamkowiec Toszek

Kolejka 28 - 8 czerwca

Gazobudowa II Zabrze 0-1 Sokół Łany Wielkie
Zamkowiec Toszek 3-0 Ruch Kozłów
Wilki Wilcza 0-3 LKS 35 Gierałtowice
Przyszłość II Ciochowice 0-2 Jedność 32 Przyszowice 7 czerwca
Gwiazda Chudów 1-5 Młodość Rudno
KS 94 Rachowice 7-0 Orzeł Stanica
Amator Rudziniec 1-0 Sośnica Gliwice
Czarni Pyskowice 2-0 Społem Zabrze

Kolejka 29 - 12 czerwca

Czarni Pyskowice 2-3 Gazobudowa II Zabrze
Społem Zabrze 2-3 Amator Rudziniec
Sośnica Gliwice 1-2 KS 94 Rachowice
Orzeł Stanica 1-2 Gwiazda Chudów
Młodość Rudno 1-2 Przyszłość II Ciochowice
Jedność 32 Przyszowice 2-1 Wilki Wilcza
LKS 35 Gierałtowice 0-4 Zamkowiec Toszek
Ruch Kozłów 3-4 Sokół Łany Wielkie

Kolejka 30 - 19 czerwca

Gazobudowa II Zabrze 6-2 Ruch Kozłów
Sokół Łany Wielkie 3-0 LKS 35 Gierałtowice 18 czerwca
Zamkowiec Toszek 0-3 Jedność 32 Przyszowice 18 czerwca
(wo)
na boisku 0-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wilki Wilcza 4-1 Młodość Rudno
Przyszłość II Ciochowice 3-1 Orzeł Stanica
Gwiazda Chudów 3-0 Sośnica Gliwice
KS 94 Rachowice 4-0 Społem Zabrze 18 czerwca
Amator Rudziniec 2-4 Czarni Pyskowice

Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice IV)

Klasa A 2010/2011 (Bytom)

Klasa B 2010/2011 (Zabrze I)
Klasa B 2010/2011 (Zabrze II)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas