[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Zabrze II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MOSiR Stal Zabrze 20 57 19 0 1 101-21 10 0 0 50-10 9 0 1 51-11
2.  Górnik II Zabrze 20 52 17 1 2 142-13 10 0 0 81-4 7 1 2 61-9
3.  Start Kleszczów 20 40 12 4 4 57-33 7 2 1 32-15 5 2 3 25-18
4.  Korona Bargłówka 20 37 11 4 5 56-34 7 1 2 35-13 4 3 3 21-21
5.  Piast Pawłów (Zabrze) 20 24 7 3 10 31-43 3 2 5 14-23 4 1 5 17-20
6.  UKS Biskupice (Zabrze) 20 23 5 8 7 43-60 3 4 3 28-29 2 4 4 15-31
7.  LKS 45 Bujaków 20 21 6 3 11 40-68 3 1 6 23-34 3 2 5 17-34
8.  Naprzód Łubie 20 18 4 6 10 31-67 2 5 3 16-24 2 1 7 15-43
9.  Drama Kamieniec 20 13 3 4 13 27-71 1 2 7 12-28 2 2 6 15-43
10.  Kłodnica Gliwice 20 12 3 3 14 21-77 1 2 7 8-27 2 1 7 13-50 2 4 1 1 0 4-3
11.  Jedność 32 II Przyszowice 20 12 2 6 12 25-87 2 2 6 16-52 0 4 6 9-35 2 1 0 1 1 3-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 MOSiR Stal Zabrze    3-2 5-1 4-1 3-1 3-2 9-0 7-1 5-1 5-1 6-0 
 2 Górnik II Zabrze7-3     1-0 4-0 6-0 12-0 6-0 7-1 18-0 16-0 4-0 
 3 Start Kleszczów2-3 2-0     1-1 4-2 2-2 4-1 5-0 4-3 4-2 4-1 
 4 Korona Bargłówka0-2 2-2 4-2     0-1 6-2 3-1 3-2 5-0 7-0 5-1 
 5 Piast Pawłów (Zabrze)0-1 0-7 1-3 4-3     2-1 1-1 2-1 2-3 1-2 1-1 
 6 UKS Biskupice (Zabrze)0-3* 1-6 2-2 3-3 2-2     7-4 2-3 2-2 2-1 7-3 
 7 LKS 45 Bujaków0-7 0-12 1-2 1-3 2-1 3-4     2-3 5-0 8-1 1-1 
 8 Naprzód Łubie0-2 1-12 0-0 1-2 2-1 2-2 3-3     1-1 1-1 5-0 
 9 Drama Kamieniec2-3 0-9 2-3 0-3 0-2 0-1 1-2 2-2     4-2 1-1 
 10 Kłodnica Gliwice0-7 0-3 0-3 2-4 0-2 0-0 0-2 5-0 0-5     1-1 
 11 Jedność 32 II Przyszowice0-20 0-8 2-9 1-1 1-5 1-1 0-3 8-2 1-0 2-3     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Pauza: Korona Bargłówka.
 
UKS Biskupice (Zabrze) 2-3 Naprzód Łubie
Drama Kamieniec 2-3 Start Kleszczów
Piast Pawłów (Zabrze) 0-7 Górnik II Zabrze
na bocznym boisku Walki Makoszowy
LKS 45 Bujaków 1-1 Jedność 32 II Przyszowice
MOSiR Stal Zabrze 5-1 Kłodnica Gliwice

Kolejka 2 - 4-5 września

Pauza: Górnik II Zabrze.
 
MOSiR Stal Zabrze 3-1 Piast Pawłów (Zabrze)
LKS 45 Bujaków 8-1 Kłodnica Gliwice
Start Kleszczów 4-1 Jedność 32 II Przyszowice
Naprzód Łubie 1-1 Drama Kamieniec
Korona Bargłówka 6-2 UKS Biskupice (Zabrze)

Kolejka 3 - 11-12 września

Pauza: UKS Biskupice (Zabrze).
 
Drama Kamieniec 0-3 Korona Bargłówka
Kłodnica Gliwice 0-3 Start Kleszczów
Piast Pawłów (Zabrze) 1-1 LKS 45 Bujaków
Górnik II Zabrze 7-3 MOSiR Stal Zabrze
Naprzód Łubie 5-0 Jedność 32 II Przyszowice

Kolejka 4 - 18-19 września

Pauza: MOSiR Stal Zabrze.
 
LKS 45 Bujaków 0-12 Górnik II Zabrze
Start Kleszczów 4-2 Piast Pawłów (Zabrze)
Naprzód Łubie 1-1 Kłodnica Gliwice
Korona Bargłówka 5-1 Jedność 32 II Przyszowice
UKS Biskupice (Zabrze) 2-2 Drama Kamieniec

Kolejka 5 - 25-26 września

Pauza: Drama Kamieniec.
 
Kłodnica Gliwice 2-4 Korona Bargłówka
Piast Pawłów (Zabrze) 2-1 Naprzód Łubie
Górnik II Zabrze 1-0 Start Kleszczów
MOSiR Stal Zabrze 9-0 LKS 45 Bujaków
UKS Biskupice (Zabrze) 7-3 Jedność 32 II Przyszowice

Kolejka 6 - 2-3 października

Pauza: LKS 45 Bujaków.
 
Start Kleszczów 2-3 MOSiR Stal Zabrze
Naprzód Łubie 1-12 Górnik II Zabrze
Korona Bargłówka 0-1 Piast Pawłów (Zabrze)
UKS Biskupice (Zabrze) 2-1 Kłodnica Gliwice
Drama Kamieniec 1-1 Jedność 32 II Przyszowice

Kolejka 7 - 9-10 października

Pauza: Jedność 32 II Przyszowice.
 
Kłodnica Gliwice 0-5 Drama Kamieniec
Piast Pawłów (Zabrze) 2-1 UKS Biskupice (Zabrze)
Górnik II Zabrze 4-0 Korona Bargłówka
MOSiR Stal Zabrze 7-1 Naprzód Łubie
LKS 45 Bujaków 1-2 Start Kleszczów

Kolejka 8 - 16-17 października

Pauza: Start Kleszczów.
 
Naprzód Łubie 3-3 LKS 45 Bujaków
Korona Bargłówka 0-2 MOSiR Stal Zabrze
UKS Biskupice (Zabrze) 1-6 Górnik II Zabrze
Drama Kamieniec 0-2 Piast Pawłów (Zabrze)
Kłodnica Gliwice 1-1 Jedność 32 II Przyszowice

Kolejka 9 - 23-24 października

Pauza: Kłodnica Gliwice.
 
Piast Pawłów (Zabrze) 1-1 Jedność 32 II Przyszowice
Górnik II Zabrze 18-0 Drama Kamieniec
na sztucznym boisku Walki
MOSiR Stal Zabrze 3-2 UKS Biskupice (Zabrze)
LKS 45 Bujaków 1-3 Korona Bargłówka
Start Kleszczów 5-0 Naprzód Łubie

Kolejka 10 - 30-31 października

Pauza: Naprzód Łubie.
 
Korona Bargłówka 4-2 Start Kleszczów
UKS Biskupice (Zabrze) 7-4 LKS 45 Bujaków
Drama Kamieniec 2-3 MOSiR Stal Zabrze
Kłodnica Gliwice 0-2 Piast Pawłów (Zabrze)
Górnik II Zabrze 4-0 Jedność 32 II Przyszowice
na sztucznym boisku Walki

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Pauza: Piast Pawłów (Zabrze).
 
Górnik II Zabrze 16-0 Kłodnica Gliwice
na sztucznym boisku Walki
MOSiR Stal Zabrze 6-0 Jedność 32 II Przyszowice
LKS 45 Bujaków 5-0 Drama Kamieniec
Start Kleszczów 2-2 UKS Biskupice (Zabrze)
Naprzód Łubie 1-2 Korona Bargłówka

Kolejka 12 - 9-10 kwietnia

Pauza: Korona Bargłówka.
 
Jedność 32 II Przyszowice 0-3 LKS 45 Bujaków
Kłodnica Gliwice 0-7 MOSiR Stal Zabrze
Naprzód Łubie 2-2 UKS Biskupice (Zabrze)
Start Kleszczów 4-3 Drama Kamieniec
Górnik II Zabrze 6-0 Piast Pawłów (Zabrze)

Kolejka 13 - 16-17 kwietnia

Pauza: Górnik II Zabrze.
 
Piast Pawłów (Zabrze) 0-1 MOSiR Stal Zabrze
Kłodnica Gliwice 0-2 LKS 45 Bujaków
Jedność 32 II Przyszowice 2-9 Start Kleszczów
Drama Kamieniec 2-2 Naprzód Łubie
UKS Biskupice (Zabrze) 3-3 Korona Bargłówka

Kolejka 14 - 23 kwietnia

Pauza: UKS Biskupice (Zabrze).
 
Jedność 32 II Przyszowice 8-2 Naprzód Łubie 1 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany
Korona Bargłówka 5-0 Drama Kamieniec
Start Kleszczów 4-2 Kłodnica Gliwice
LKS 45 Bujaków 2-1 Piast Pawłów (Zabrze) 20 kwietnia
MOSiR Stal Zabrze 3-2 Górnik II Zabrze

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: MOSiR Stal Zabrze.
 
Górnik II Zabrze 6-0 LKS 45 Bujaków 18 maja
Piast Pawłów (Zabrze) 1-3 Start Kleszczów
Kłodnica Gliwice 5-0 Naprzód Łubie
Jedność 32 II Przyszowice 1-1 Korona Bargłówka
Drama Kamieniec 0-1 UKS Biskupice (Zabrze)

Kolejka 16 - 7-8 maja

Pauza: Drama Kamieniec.
 
Jedność 32 II Przyszowice 1-1 UKS Biskupice (Zabrze)
Korona Bargłówka 7-0 Kłodnica Gliwice
Naprzód Łubie 2-1 Piast Pawłów (Zabrze)
Start Kleszczów 2-0 Górnik II Zabrze
LKS 45 Bujaków 0-7 MOSiR Stal Zabrze

Kolejka 17 - 14-15 maja

Pauza: LKS 45 Bujaków.
 
MOSiR Stal Zabrze 5-1 Start Kleszczów
Górnik II Zabrze 7-1 Naprzód Łubie
Piast Pawłów (Zabrze) 4-3 Korona Bargłówka
Kłodnica Gliwice 0-0 UKS Biskupice (Zabrze)
Jedność 32 II Przyszowice 1-0 Drama Kamieniec

Kolejka 18 - 21-22 maja

Pauza: Jedność 32 II Przyszowice.
 
Drama Kamieniec 4-2 Kłodnica Gliwice
UKS Biskupice (Zabrze) 2-2 Piast Pawłów (Zabrze)
Korona Bargłówka 2-2 Górnik II Zabrze
Naprzód Łubie 0-2 MOSiR Stal Zabrze
Start Kleszczów 4-1 LKS 45 Bujaków

Kolejka 19 - 28-29 maja

Pauza: Start Kleszczów.
 
Jedność 32 II Przyszowice 2-3 Kłodnica Gliwice
LKS 45 Bujaków 2-3 Naprzód Łubie
MOSiR Stal Zabrze 4-1 Korona Bargłówka
Górnik II Zabrze 12-0 UKS Biskupice (Zabrze)
Piast Pawłów (Zabrze) 2-3 Drama Kamieniec

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Pauza: Kłodnica Gliwice.
 
Jedność 32 II Przyszowice 1-5 Piast Pawłów (Zabrze)
Drama Kamieniec 0-9 Górnik II Zabrze
UKS Biskupice (Zabrze) 0-3 MOSiR Stal Zabrze
(wo)
przerwany w 76. minucie przy stanie 3-4 z powodu wtargnięcia kibiców gospodarzy na boisko
Korona Bargłówka 3-1 LKS 45 Bujaków
Naprzód Łubie 0-0 Start Kleszczów

Kolejka 21 - 11 czerwca

Pauza: Naprzód Łubie.
 
Jedność 32 II Przyszowice 0-8 Górnik II Zabrze
Start Kleszczów 1-1 Korona Bargłówka
LKS 45 Bujaków 3-4 UKS Biskupice (Zabrze)
MOSiR Stal Zabrze 5-1 Drama Kamieniec
Piast Pawłów (Zabrze) 1-2 Kłodnica Gliwice

Kolejka 22 - 19 czerwca

Pauza: Piast Pawłów (Zabrze).
 
Kłodnica Gliwice 0-3 Górnik II Zabrze
Jedność 32 II Przyszowice 0-20 MOSiR Stal Zabrze 18 czerwca
Drama Kamieniec 1-2 LKS 45 Bujaków
UKS Biskupice (Zabrze) 2-2 Start Kleszczów
Korona Bargłówka 3-2 Naprzód Łubie

Klasa A 2010/2011 (Zabrze)

Klasa B 2010/2011 (Zabrze I)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas