[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2010/2011, grupa: Katowice I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Pszczyna 30 78 25 3 2 85-14 12 2 1 46-5 13 1 1 39-9
2.  Sokół Wola 30 54 16 6 8 54-43 10 3 2 31-18 6 3 6 23-25
3.  GKS II Katowice 30 49 14 7 9 64-38 9 1 5 37-20 5 6 4 27-18 4 10 3 1 0 10-2
4.  Krupiński Suszec 30 49 14 7 9 64-51 7 4 4 29-23 7 3 5 35-28 4 4 1 1 2 3-6
5.  Unia Bieruń Stary (Bieruń) 30 49 13 10 7 47-42 7 5 3 19-17 6 5 4 28-25 4 3 1 0 3 3-8
6.  MKS Lędziny 30 45 13 6 11 47-43 9 2 4 32-18 4 4 7 15-25
7.  Pogoń Imielin 30 42 11 9 10 43-46 5 5 5 17-17 6 4 5 26-29
8.  Czarni Piasek 30 40 11 7 12 48-52 5 5 5 24-27 6 2 7 24-25 2 6 2 0 0 4-0
9.  Concordia Knurów 30 40 12 4 14 40-45 8 1 6 24-22 4 3 8 16-23 2 0 0 0 2 0-4
10.  Stal Chełm Śląski 30 38 10 8 12 47-56 6 4 5 26-26 4 4 7 21-30
11.  LKS Bełk 30 36 10 6 14 54-59 7 2 6 29-23 3 4 8 25-36
12.  Tempo Paniówki 30 33 9 6 15 41-65 5 3 7 20-36 4 3 8 21-29
13.  Unia Kosztowy (Mysłowice) 30 32 7 11 12 39-41 4 7 4 20-18 3 4 8 19-23
14.  Leśnik Kobiór 30 29 8 5 17 38-62 5 4 6 20-26 3 1 11 18-36
15.  LKS Łąka (k. Pszczyny) 30 28 8 4 18 47-67 6 3 6 33-28 2 1 12 14-39
16.  Znicz Jankowice 30 26 7 5 18 49-83 4 1 10 25-51 3 4 8 24-32
GKS Katowice (2) stał się rezerwami klubu GKS Katowice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Iskra Pszczyna    1-0 2-0 5-0 1-2 4-0 7-1 1-0 1-0 4-0 4-1 1-1 3-0 0-0 9-0 3-0* 
 2 Sokół Wola0-1     2-1 3-5 5-2 1-0 3-3 2-1 1-0 4-0 2-2 2-1 2-1 2-0 1-1 1-0 
 3 GKS II Katowice2-1 1-2     3-0 2-0 1-0 1-3 1-2 3-3 0-2 4-1 4-1 1-2 2-0 6-1 6-2 
 4 Krupiński Suszec0-2 1-2 1-1     2-1 1-1 1-2 3-1 4-1 3-4 3-3 4-2 1-1 3-2 1-0 1-0 
 5 Unia Bieruń Stary (Bieruń)1-1 2-0 1-4 1-0     2-2 1-1 2-0 1-1 2-0 0-4 0-0 3-1 2-0 1-0 0-3 
 6 MKS Lędziny1-3 4-1 0-0 3-2 2-3     2-0 5-1 1-0 0-0 3-1 1-2 1-2 5-1 1-0 3-2 
 7 Pogoń Imielin0-1 2-0 2-2 0-4 1-1 0-0     2-2 1-2 0-0 1-2 1-2 1-0 2-0 2-1 2-0 
 8 Czarni Piasek0-2 1-1 4-4 2-2 1-2 0-3 2-1     1-0 3-2 0-3 2-2 1-0 5-0 0-3 2-2 
 9 Concordia Knurów0-2 4-2 1-0 2-4 0-0 1-0 3-1 0-3*     1-3 2-1 4-1 2-0 0-1 2-3 2-1 
 10 Stal Chełm Śląski2-3 1-1 1-2 0-4 1-1 3-2 4-1 1-4 2-2     2-1 3-2 0-0 2-0 3-0* 1-3 
 11 LKS Bełk1-3 1-3 0-2 1-3 5-3 4-1 1-2 2-2 0-1 3-0     3-1 1-0 3-0 3-1 1-1 
 12 Tempo Paniówki1-8 3-1 0-4 3-5 1-5 0-1 1-1 0-2 2-1 1-1 1-1     1-0 2-1 3-0* 1-5 
 13 Unia Kosztowy (Mysłowice)0-2 1-1 1-1 1-1 1-1 5-0 0-0 2-1 1-2 3-1 0-0 0-2     2-4 2-1 1-1 
 14 Leśnik Kobiór0-3 1-3 1-0 3-1 0-0 0-0 1-5 3-1 0-1 1-4 6-2 0-3 1-1     1-0 2-2 
 15 LKS Łąka (k. Pszczyny)0-3 2-3 1-1 1-1 2-3 1-2 1-3 1-2 2-0 4-3 4-1 1-0 2-2 5-2     6-2 
 16 Znicz Jankowice1-4 0-3 1-5 0-3 1-4 2-3 1-2 0-2 3-2 1-1 4-2 3-1 3-9 1-7 4-3     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-0 Tempo Paniówki 15 sierpnia, 17:00
Stal Chełm Śląski 4-1 Pogoń Imielin 14 sierpnia, 17:00
Krupiński Suszec 3-1 Czarni Piasek 14 sierpnia, 17:00
GKS II Katowice 2-0 Leśnik Kobiór 14 sierpnia, 14:30
LKS Bełk 0-1 Concordia Knurów 14 sierpnia, 17:00
Znicz Jankowice 0-3 Sokół Wola 15 sierpnia, 17:00
MKS Lędziny 1-3 Iskra Pszczyna 14 sierpnia, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Tempo Paniówki 1-5 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 22 sierpnia, 17:00
Iskra Pszczyna 3-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 21 sierpnia, 17:00
Sokół Wola 1-0 MKS Lędziny 21 sierpnia, 17:00
Concordia Knurów 2-1 Znicz Jankowice 21 sierpnia, 17:00
Leśnik Kobiór 6-2 LKS Bełk 21 sierpnia, 17:00
Czarni Piasek 4-4 GKS II Katowice 21 sierpnia, 17:00
Pogoń Imielin 0-4 Krupiński Suszec 22 sierpnia, 11:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 4-3 Stal Chełm Śląski 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Stal Chełm Śląski 3-2 Tempo Paniówki 25 sierpnia, 18:00
Krupiński Suszec 1-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 25 sierpnia, 18:00
GKS II Katowice 1-3 Pogoń Imielin 25 sierpnia, 17:00
na boisku Rapidu
LKS Bełk 2-2 Czarni Piasek 25 sierpnia, 18:00
Znicz Jankowice 1-7 Leśnik Kobiór 25 sierpnia, 18:00
MKS Lędziny 1-0 Concordia Knurów 25 sierpnia, 18:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-1 Sokół Wola 25 sierpnia, 18:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-1 Iskra Pszczyna 25 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Tempo Paniówki 1-8 Iskra Pszczyna 29 sierpnia, 15:00
Sokół Wola 5-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 28 sierpnia, 17:00
Concordia Knurów 2-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 28 sierpnia, 17:00
Leśnik Kobiór 0-0 MKS Lędziny 28 sierpnia, 17:00
Czarni Piasek 2-2 Znicz Jankowice 29 sierpnia, 17:00
Pogoń Imielin 1-2 LKS Bełk 28 sierpnia, 17:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-1 GKS II Katowice 29 sierpnia, 17:00
Stal Chełm Śląski 0-4 Krupiński Suszec 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Krupiński Suszec 4-2 Tempo Paniówki 5 września, 17:00
GKS II Katowice 0-2 Stal Chełm Śląski 5 września, 15:00
na stadionie MK Górnik
LKS Bełk 3-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 4 września, 17:00
Znicz Jankowice 1-2 Pogoń Imielin 5 września, 17:00
MKS Lędziny 5-1 Czarni Piasek 4 września, 11:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-4 Leśnik Kobiór 4 września, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-1 Concordia Knurów 4 września, 17:00
Iskra Pszczyna 1-0 Sokół Wola 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Tempo Paniówki 3-1 Sokół Wola 12 września, 15:00
Concordia Knurów 0-2 Iskra Pszczyna 11 września, 17:00
Leśnik Kobiór 0-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 11 września, 17:00
Czarni Piasek 1-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 12 września, 17:00
Pogoń Imielin 0-0 MKS Lędziny 28 września, 16:00
w pierwotnym terminie (11 września, 17:00) odwołany z powodu zalanego boiska
LKS Łąka (k. Pszczyny) 6-2 Znicz Jankowice 12 września, 17:00
Stal Chełm Śląski 2-1 LKS Bełk 11 września, 17:00
Krupiński Suszec 1-1 GKS II Katowice 11 września, 17:00

Kolejka 7 - 18-19 września

GKS II Katowice 4-1 Tempo Paniówki 19 września, 15:00
LKS Bełk 1-3 Krupiński Suszec 18 września, 17:00
Znicz Jankowice 1-1 Stal Chełm Śląski 19 września, 17:00
MKS Lędziny 1-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 18 września, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 0-0 Pogoń Imielin 18 września, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-0 Czarni Piasek 18 września, 17:00
Iskra Pszczyna 0-0 Leśnik Kobiór 18 września, 17:00
Sokół Wola 1-0 Concordia Knurów 18 września, 17:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Tempo Paniówki 2-1 Concordia Knurów 26 września, 15:00
Leśnik Kobiór 1-3 Sokół Wola 25 września, 16:30
Czarni Piasek 0-2 Iskra Pszczyna 26 września, 16:30
Pogoń Imielin 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 25 września, 16:30
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-2 Unia Kosztowy (Mysłowice) 26 września, 16:30
Stal Chełm Śląski 3-2 MKS Lędziny 25 września, 15:00
Krupiński Suszec 1-0 Znicz Jankowice 25 września, 16:30
GKS II Katowice 4-1 LKS Bełk 26 września, 15:00

Kolejka 9 - 2-3 października

LKS Bełk 3-1 Tempo Paniówki 2 października, 16:00
Znicz Jankowice 1-5 GKS II Katowice 2 października, 11:00
MKS Lędziny 3-2 Krupiński Suszec 2 października, 16:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 3-1 Stal Chełm Śląski 2 października, 16:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 2 października, 16:00
Iskra Pszczyna 7-1 Pogoń Imielin 2 października, 16:00
Sokół Wola 2-1 Czarni Piasek 2 października, 16:00
Concordia Knurów 0-1 Leśnik Kobiór 2 października, 16:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Tempo Paniówki 2-1 Leśnik Kobiór 10 października, 15:00
Czarni Piasek 1-0 Concordia Knurów 10 października, 16:00
Pogoń Imielin 2-0 Sokół Wola 9 października, 16:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-3 Iskra Pszczyna 10 października, 16:00
Stal Chełm Śląski 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 9 października, 16:00
Krupiński Suszec 1-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 9 października, 16:00
GKS II Katowice 1-0 MKS Lędziny 10 października, 15:00
LKS Bełk 1-1 Znicz Jankowice 9 października, 16:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Znicz Jankowice 3-1 Tempo Paniówki 17 października, 16:00
MKS Lędziny 3-1 LKS Bełk 16 października, 16:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-1 GKS II Katowice 16 października, 16:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-0 Krupiński Suszec 16 października, 16:00
Iskra Pszczyna 4-0 Stal Chełm Śląski 16 października, 16:00
Sokół Wola 1-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 16 października, 16:00
Concordia Knurów 3-1 Pogoń Imielin 16 października, 16:00
Leśnik Kobiór 3-1 Czarni Piasek 16 października, 16:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Tempo Paniówki 0-2 Czarni Piasek 24 października, 15:00
Pogoń Imielin 2-0 Leśnik Kobiór 23 października, 15:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-0 Concordia Knurów 24 października, 15:00
Stal Chełm Śląski 1-1 Sokół Wola 23 października, 15:00
Krupiński Suszec 0-2 Iskra Pszczyna 23 października, 15:00
GKS II Katowice 2-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 24 października, 15:00
LKS Bełk 1-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 23 października, 15:30
Znicz Jankowice 2-3 MKS Lędziny 24 października, 15:30

Kolejka 13 - 30-31 października

MKS Lędziny 1-2 Tempo Paniówki 30 października, 15:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-1 Znicz Jankowice 30 października, 15:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-4 LKS Bełk 31 października, 13:00
Iskra Pszczyna 2-0 GKS II Katowice 30 października, 15:00
Sokół Wola 3-5 Krupiński Suszec 30 października, 15:00
Concordia Knurów 1-3 Stal Chełm Śląski 30 października, 15:00
Leśnik Kobiór 1-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 30 października, 15:00
Czarni Piasek 2-1 Pogoń Imielin 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Tempo Paniówki 1-1 Pogoń Imielin 7 listopada, 13:30
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-2 Czarni Piasek 7 listopada, 13:30
Stal Chełm Śląski 2-0 Leśnik Kobiór 6 listopada, 13:30
Krupiński Suszec 4-1 Concordia Knurów 6 listopada, 13:30
GKS II Katowice 1-2 Sokół Wola 7 listopada, 13:30
LKS Bełk 1-3 Iskra Pszczyna 6 listopada, 13:30
Znicz Jankowice 1-4 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 6 listopada, 13:30
MKS Lędziny 1-2 Unia Kosztowy (Mysłowice) 6 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 11 listopada

Unia Kosztowy (Mysłowice) 0-2 Tempo Paniówki 11 listopada, 13:30
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-2 MKS Lędziny 11 listopada, 13:30
Iskra Pszczyna 3-0 Znicz Jankowice 11 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 1-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Wola 2-2 LKS Bełk 11 listopada, 13:30
Concordia Knurów 1-0 GKS II Katowice 11 listopada, 13:30
Leśnik Kobiór 3-1 Krupiński Suszec 11 listopada, 13:30
Czarni Piasek 3-2 Stal Chełm Śląski 11 listopada, 13:30
Pogoń Imielin 2-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 11 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 26-27 marca

Tempo Paniówki 3-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 27 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Pogoń Imielin 0-0 Stal Chełm Śląski 26 marca, 15:00
Czarni Piasek 2-2 Krupiński Suszec 27 marca, 15:00
Leśnik Kobiór 1-0 GKS II Katowice 26 marca, 15:00
Concordia Knurów 2-1 LKS Bełk 26 marca, 15:00
Sokół Wola 1-0 Znicz Jankowice 26 marca, 15:00
Iskra Pszczyna 4-0 MKS Lędziny 26 marca, 15:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 26 marca, 15:00

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-0 Tempo Paniówki 2 kwietnia, 16:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 0-2 Iskra Pszczyna 2 kwietnia, 16:00
MKS Lędziny 4-1 Sokół Wola 2 kwietnia, 16:00
Znicz Jankowice 3-2 Concordia Knurów 3 kwietnia, 16:00
LKS Bełk 3-0 Leśnik Kobiór 2 kwietnia, 16:00
GKS II Katowice 1-2 Czarni Piasek 3 kwietnia, 15:00
Krupiński Suszec 1-2 Pogoń Imielin 2 kwietnia, 16:00
Stal Chełm Śląski 3-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 2 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Tempo Paniówki 1-1 Stal Chełm Śląski 10 kwietnia, 15:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-1 Krupiński Suszec 10 kwietnia, 15:00
Pogoń Imielin 2-2 GKS II Katowice 9 kwietnia, 16:00
Czarni Piasek 0-3 LKS Bełk 10 kwietnia, 16:00
Leśnik Kobiór 2-2 Znicz Jankowice 9 kwietnia, 16:00
Concordia Knurów 1-0 MKS Lędziny 9 kwietnia, 16:00
Sokół Wola 2-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 9 kwietnia, 16:00
Iskra Pszczyna 1-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Iskra Pszczyna 1-1 Tempo Paniówki 16 kwietnia, 16:30
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-0 Sokół Wola 16 kwietnia, 16:30
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-2 Concordia Knurów 16 kwietnia, 16:30
MKS Lędziny 5-1 Leśnik Kobiór 16 kwietnia, 16:30
Znicz Jankowice 0-2 Czarni Piasek 17 kwietnia, 16:30
LKS Bełk 1-2 Pogoń Imielin 16 kwietnia, 16:30
GKS II Katowice 6-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 17 kwietnia, 15:00
Krupiński Suszec 3-4 Stal Chełm Śląski 16 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 23 kwietnia

Tempo Paniówki 3-5 Krupiński Suszec 23 kwietnia, 11:00
Stal Chełm Śląski 1-2 GKS II Katowice 23 kwietnia, 11:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 4-1 LKS Bełk 23 kwietnia, 11:00
Pogoń Imielin 2-0 Znicz Jankowice 23 kwietnia, 11:00
Czarni Piasek 0-3 MKS Lędziny 23 kwietnia, 11:00
Leśnik Kobiór 1-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 23 kwietnia, 11:00
Concordia Knurów 0-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 23 kwietnia, 11:00
Sokół Wola 0-1 Iskra Pszczyna 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Sokół Wola 2-1 Tempo Paniówki 30 kwietnia, 17:00
Iskra Pszczyna 1-0 Concordia Knurów 30 kwietnia, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-0 Leśnik Kobiór 30 kwietnia, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-1 Czarni Piasek 30 kwietnia, 17:00
MKS Lędziny 2-0 Pogoń Imielin 8 czerwca, 17:00
Znicz Jankowice 4-3 LKS Łąka (k. Pszczyny) 1 maja, 17:00
LKS Bełk 3-0 Stal Chełm Śląski 30 kwietnia, 17:00
GKS II Katowice 3-0 Krupiński Suszec 1 maja, 15:00

Kolejka 22 - 3 maja

Tempo Paniówki 0-4 GKS II Katowice 3 maja, 15:00
Krupiński Suszec 3-3 LKS Bełk 3 maja, 18:00
Stal Chełm Śląski 1-3 Znicz Jankowice 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-2 MKS Lędziny 3 maja, 16:00
Pogoń Imielin 1-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 3 maja, 18:00
Czarni Piasek 1-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3 maja, 18:00
Leśnik Kobiór 0-3 Iskra Pszczyna 3 maja, 18:00
Concordia Knurów 4-2 Sokół Wola 3 maja, 18:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Concordia Knurów 4-1 Tempo Paniówki 7 maja, 17:00
Sokół Wola 2-0 Leśnik Kobiór 7 maja, 17:00
Iskra Pszczyna 1-0 Czarni Piasek 7 maja, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-1 Pogoń Imielin 7 maja, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 7 maja, 17:00
MKS Lędziny 0-0 Stal Chełm Śląski 7 maja, 17:00
Znicz Jankowice 0-3 Krupiński Suszec 8 maja, 17:00
LKS Bełk 0-2 GKS II Katowice 7 maja, 17:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Tempo Paniówki 1-1 LKS Bełk 15 maja, 15:00
GKS II Katowice 6-2 Znicz Jankowice 15 maja, 15:00
Krupiński Suszec 1-1 MKS Lędziny 14 maja, 17:00
Stal Chełm Śląski 0-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 14 maja, 17:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 15 maja, 16:00
Pogoń Imielin 0-1 Iskra Pszczyna 14 maja, 17:00
Czarni Piasek 1-1 Sokół Wola 15 maja, 17:00
Leśnik Kobiór 0-1 Concordia Knurów 14 maja, 17:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Leśnik Kobiór 0-3 Tempo Paniówki 21 maja, 17:00
Concordia Knurów 0-3 Czarni Piasek 21 maja, 17:00
(wo)
przerwany w 60. minucie przy stanie 1-0 z powodu wtargnięcia na boisko kibiców gospodarzy
Sokół Wola 3-3 Pogoń Imielin 21 maja, 17:00
Iskra Pszczyna 9-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 21 maja, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-0 Stal Chełm Śląski 21 maja, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-1 Krupiński Suszec 21 maja, 17:00
MKS Lędziny 0-0 GKS II Katowice 21 maja, 17:00
Znicz Jankowice 4-2 LKS Bełk 22 maja, 17:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Tempo Paniówki 1-5 Znicz Jankowice 29 maja, 15:00
LKS Bełk 4-1 MKS Lędziny 28 maja, 17:00
GKS II Katowice 1-2 Unia Kosztowy (Mysłowice) 29 maja, 15:00
Krupiński Suszec 2-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 28 maja, 17:00
Stal Chełm Śląski 2-3 Iskra Pszczyna 28 maja, 17:00
w Pszczynie; Stal gospodarzem
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-3 Sokół Wola 28 maja, 17:00
Pogoń Imielin 1-2 Concordia Knurów 28 maja, 17:00
Czarni Piasek 5-0 Leśnik Kobiór 29 maja, 17:00

Kolejka 27 - 1 czerwca

Czarni Piasek 2-2 Tempo Paniówki 1 czerwca, 18:00
Leśnik Kobiór 1-5 Pogoń Imielin 1 czerwca, 18:00
Concordia Knurów 2-3 LKS Łąka (k. Pszczyny) 1 czerwca, 18:00
Sokół Wola 4-0 Stal Chełm Śląski 1 czerwca, 18:00
Iskra Pszczyna 5-0 Krupiński Suszec 1 czerwca, 18:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-4 GKS II Katowice 1 czerwca, 18:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 0-0 LKS Bełk 1 czerwca, 18:00
MKS Lędziny 3-2 Znicz Jankowice 1 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Tempo Paniówki 0-1 MKS Lędziny 5 czerwca, 15:00
Znicz Jankowice 3-9 Unia Kosztowy (Mysłowice) 5 czerwca, 17:00
LKS Bełk 5-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 4 czerwca, 17:00
GKS II Katowice 2-1 Iskra Pszczyna 5 czerwca, 15:00
Krupiński Suszec 1-2 Sokół Wola 4 czerwca, 17:00
Stal Chełm Śląski 2-2 Concordia Knurów 5 czerwca, 17:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 5-2 Leśnik Kobiór 5 czerwca, 17:00
Pogoń Imielin 2-2 Czarni Piasek 4 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Pogoń Imielin 1-2 Tempo Paniówki 11 czerwca, 17:00
Czarni Piasek 0-3 LKS Łąka (k. Pszczyny) 11 czerwca, 17:00
Leśnik Kobiór 1-4 Stal Chełm Śląski 11 czerwca, 17:00
Concordia Knurów 2-4 Krupiński Suszec 11 czerwca, 17:00
Sokół Wola 2-1 GKS II Katowice 11 czerwca, 17:00
Iskra Pszczyna 4-1 LKS Bełk 11 czerwca, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-3 Znicz Jankowice 11 czerwca, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 5-0 MKS Lędziny 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 18 czerwca

Tempo Paniówki 1-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 18 czerwca, 17:00
MKS Lędziny 2-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 18 czerwca, 17:00
Znicz Jankowice 1-4 Iskra Pszczyna 18 czerwca, 17:00
LKS Bełk 1-3 Sokół Wola 18 czerwca, 17:00
GKS II Katowice 3-3 Concordia Knurów 18 czerwca, 17:00
Krupiński Suszec 3-2 Leśnik Kobiór 18 czerwca, 17:00
Stal Chełm Śląski 1-4 Czarni Piasek 18 czerwca, 17:00
w Imielinie
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-3 Pogoń Imielin 18 czerwca, 17:00

IV liga 2010/2011 (śląska I)
IV liga 2010/2011 (śląska II)

Liga okręgowa 2010/2011 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2010/2011 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice II)
Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice III)
Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice IV)

Klasa A 2010/2011 (Katowice)
Klasa A 2010/2011 (Tychy)

Autor: Piotr Malcharek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas