[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2010/2011, grupa: Katowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Piaski (Czeladź) 30 75 24 3 3 75-24 12 1 2 35-8 12 2 1 40-16
2.  Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 30 67 21 4 5 90-22 11 1 3 38-11 10 3 2 52-11
3.  Gwarek Tarnowskie Góry 30 66 20 6 4 81-21 11 2 2 45-9 9 4 2 36-12
4.  Ciężkowianka Jaworzno 30 57 17 6 7 66-44 11 3 1 39-19 6 3 6 27-25
5.  Unia Dąbrowa Górnicza 30 50 13 11 6 59-31 7 5 3 31-15 6 6 3 28-16
6.  Piast Ożarowice 30 49 15 4 11 46-37 9 2 4 23-13 6 2 7 23-24
7.  Wawel Wirek (Ruda Śląska) 30 45 13 6 11 60-52 8 2 5 43-27 5 4 6 17-25
8.  AKS Niwka Sosnowiec 30 44 11 11 8 55-42 6 6 3 27-14 5 5 5 28-28
9.  MCKS Czeladź (2) 30 41 11 8 11 44-36 5 6 4 22-13 6 2 7 22-23
10.  Śląsk Świętochłowice 30 40 12 4 14 48-52 7 3 5 29-26 5 1 9 19-26
11.  Podlesianka Katowice 30 32 8 8 14 44-54 5 4 6 24-25 3 4 8 20-29
12.  MKS Siemianowice Śląskie 30 31 9 4 17 33-51 5 2 8 18-24 4 2 9 15-27
13.  Zgoda Byczyna (Jaworzno) 30 29 8 5 17 28-69 6 3 6 22-27 2 2 11 6-42
14.  Milenium Wojkowice 30 28 6 10 14 34-50 4 5 6 22-22 2 5 8 12-28
15.  Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 30 17 5 2 23 30-77 3 1 11 19-36 2 1 12 11-41
16.  Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 30 3 1 0 29 14-145 1 0 14 6-75 0 0 15 8-70
Orkan Dąbrówka Wielka wycofał się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Górnik Piaski (Czeladź)    0-2 1-2 3-1 1-0 2-0 3-1 2-1 0-0 2-1 2-0 3-0 4-0 3-0 6-0 3-0* 
 2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)1-2     0-0 2-3 5-2 3-0 2-0 2-0 4-2 3-0 2-1 0-1 3-0* 1-0 2-0 8-0 
 3 Gwarek Tarnowskie Góry2-2 0-2     3-0 1-2 1-0 4-0 3-0 3-1 3-1 3-0 6-1 0-0 2-0 7-0 7-0 
 4 Ciężkowianka Jaworzno0-2 3-2 1-0     2-2 3-1 2-2 4-1 1-0 2-1 1-1 3-1 5-2 4-1 1-0 7-3 
 5 Unia Dąbrowa Górnicza2-4 1-1 2-2 0-0     3-0 0-1 1-1 1-2 2-0 4-1 3-1 3-0 1-1 3-1 5-0 
 6 Piast Ożarowice0-3 1-2 1-1 1-1 1-0     3-0* 1-3 1-2 2-0 1-0 1-0 1-0 4-0 2-1 3-0 
 7 Wawel Wirek (Ruda Śląska)1-2 2-3 2-1 4-3 1-1 3-4     6-2 0-2 1-4 3-3 1-0 4-0 5-1 2-1 8-0* 
 8 AKS Niwka Sosnowiec1-4 2-0 1-2 0-2 2-2 0-0 1-1     1-0 0-0 1-1 2-0 3-1 1-1 5-0* 7-0 
 9 MCKS Czeladź (2)0-0 0-2 2-2 3-0 0-0 1-1 1-2 1-1     0-1 4-1 0-1 4-0 1-1 2-1 3-0* 
 10 Śląsk Świętochłowice2-1 0-10 0-2 3-0 2-2 0-2 2-0 1-1 0-1     3-4 1-1 3-0 2-0 6-1 4-1 
 11 Podlesianka Katowice1-3 1-1 1-3 2-2 0-2 3-2 0-0 0-3 4-1 1-2     2-2 4-0 0-2 2-1 3-1 
 12 MKS Siemianowice Śląskie1-4 1-6 1-2 1-2 1-1 0-1 2-2 1-2 3-0 1-0 2-0     1-2 1-0 0-1 2-1 
 13 Zgoda Byczyna (Jaworzno)1-2 0-0 0-4 1-4 0-3 3-1 3-0* 2-2 3-1 3-2 1-0 0-4     1-1 0-2 4-1 
 14 Milenium Wojkowice2-3 0-5 0-1 2-0 0-1 2-5 1-2 2-2 0-0 4-0 2-2 2-0 0-0     1-1 4-0 
 15 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)0-5 0-4 0-2 0-1 0-3 0-1 1-4 2-3 1-3 1-2 0-3 3-2 7-0 2-2     2-1 
 16 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)2-3 0-12 0-12 0-8* 0-7 0-5 0-2 0-6 1-7 1-5 0-3* 0-1 0-1 0-2 2-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

MKS Siemianowice Śląskie 0-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 14 sierpnia, 17:00
Milenium Wojkowice 4-0 Śląsk Świętochłowice 14 sierpnia, 17:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-12 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 14 sierpnia, 17:00
MCKS Czeladź (2) 0-0 Górnik Piaski (Czeladź) 14 sierpnia, 17:00
Podlesianka Katowice 0-3 AKS Niwka Sosnowiec 14 sierpnia, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-4 Ciężkowianka Jaworzno 14 sierpnia, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 Unia Dąbrowa Górnicza 14 sierpnia, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3-4 Piast Ożarowice 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-3 Unia Dąbrowa Górnicza 21 sierpnia, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-0 Gwarek Tarnowskie Góry 21 sierpnia, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 4-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 22 sierpnia, 11:00
AKS Niwka Sosnowiec 0-0 Piast Ożarowice 21 sierpnia, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 2-0 Podlesianka Katowice 21 sierpnia, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 4-2 MCKS Czeladź (2) 21 sierpnia, 17:00
Śląsk Świętochłowice 4-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 21 sierpnia, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 1-0 Milenium Wojkowice 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Milenium Wojkowice 1-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 25 sierpnia, 18:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-1 MKS Siemianowice Śląskie 25 sierpnia, 18:00
MCKS Czeladź (2) 0-1 Śląsk Świętochłowice 25 sierpnia, 18:00
Podlesianka Katowice 1-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 25 sierpnia, 18:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-2 AKS Niwka Sosnowiec 25 sierpnia, 18:00
Gwarek Tarnowskie Góry 4-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 25 sierpnia, 18:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-0 Ciężkowianka Jaworzno 25 sierpnia, 18:00
Górnik Piaski (Czeladź) 2-0 Piast Ożarowice 25 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-1 Ciężkowianka Jaworzno 28 sierpnia, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-1 Unia Dąbrowa Górnicza 29 sierpnia, 11:00
AKS Niwka Sosnowiec 1-2 Gwarek Tarnowskie Góry 28 sierpnia, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 4-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 28 sierpnia, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Piast Ożarowice 28 sierpnia, 17:00
Śląsk Świętochłowice 3-4 Podlesianka Katowice 28 sierpnia, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 3-0 MCKS Czeladź (2) 28 sierpnia, 17:00
Milenium Wojkowice 4-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 2-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 4 września, 17:00
MCKS Czeladź (2) 1-1 Milenium Wojkowice 4 września, 17:00
Podlesianka Katowice 2-2 MKS Siemianowice Śląskie 4 września, 11:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 4 września, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 2-2 Górnik Piaski (Czeladź) 4 września, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-1 AKS Niwka Sosnowiec 4 września, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 2-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 4 września, 17:00
Śląsk Świętochłowice 0-2 Piast Ożarowice 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-4 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 11 września, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 0-2 Ciężkowianka Jaworzno 11 września, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 1-0 Unia Dąbrowa Górnicza 11 września, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry 11 września, 11:00
Śląsk Świętochłowice 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 11 września, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 0-1 Piast Ożarowice 11 września, 17:00
Milenium Wojkowice 2-2 Podlesianka Katowice 11 września, 17:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-7 MCKS Czeladź (2) 12 września, 17:00

Kolejka 7 - 18-19 września

MCKS Czeladź (2) 2-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 18 września, 17:00
Podlesianka Katowice 3-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 18 września, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-4 MKS Siemianowice Śląskie 18 września, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 3-1 Śląsk Świętochłowice 18 września, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 18 września, 11:00
Ciężkowianka Jaworzno 0-2 Górnik Piaski (Czeladź) 18 września, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 6-2 AKS Niwka Sosnowiec 19 września, 11:00
Milenium Wojkowice 2-5 Piast Ożarowice 18 września, 17:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-3 AKS Niwka Sosnowiec 25 września, 16:00
Górnik Piaski (Czeladź) 3-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 25 września, 16:30
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-3 Ciężkowianka Jaworzno 25 września, 16:30
Śląsk Świętochłowice 2-2 Unia Dąbrowa Górnicza 26 września, 12:00
MKS Siemianowice Śląskie 1-2 Gwarek Tarnowskie Góry 25 września, 16:30
Milenium Wojkowice 0-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 25 września, 16:30
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-5 Piast Ożarowice 26 września, 16:30
MCKS Czeladź (2) 4-1 Podlesianka Katowice 25 września, 16:30

Kolejka 9 - 2-3 października

Podlesianka Katowice 2-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2 października, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 2 października, 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry 2-0 Milenium Wojkowice 2 października, 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3-1 MKS Siemianowice Śląskie 2 października, 16:00
Ciężkowianka Jaworzno 2-1 Śląsk Świętochłowice 2 października, 16:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-3 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3 października, 11:00
AKS Niwka Sosnowiec 1-4 Górnik Piaski (Czeladź) 2 października, 16:00
MCKS Czeladź (2) 1-1 Piast Ożarowice 2 października, 16:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-5 Górnik Piaski (Czeladź) 9 października, 16:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-0 AKS Niwka Sosnowiec 9 października, 16:00
Śląsk Świętochłowice 2-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 9 października, 16:00
MKS Siemianowice Śląskie 1-2 Ciężkowianka Jaworzno 9 października, 16:00
Milenium Wojkowice 0-1 Unia Dąbrowa Górnicza 9 października, 12:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-12 Gwarek Tarnowskie Góry 10 października, 16:00
MCKS Czeladź (2) 4-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 9 października, 16:00
Podlesianka Katowice 3-2 Piast Ożarowice 9 października, 16:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Piast Ożarowice 2-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 16 października, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-0 Podlesianka Katowice 16 października, 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry 3-1 MCKS Czeladź (2) 16 października, 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 5-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 16 października, 16:00
Ciężkowianka Jaworzno 4-1 Milenium Wojkowice 17 października, 16:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-0 MKS Siemianowice Śląskie 17 października, 11:00
AKS Niwka Sosnowiec 0-0 Śląsk Świętochłowice 16 października, 16:00
Górnik Piaski (Czeladź) 0-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 16 października, 16:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-4 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 23 października
Śląsk Świętochłowice 2-1 Górnik Piaski (Czeladź) 23 października, 15:30
MKS Siemianowice Śląskie 1-2 AKS Niwka Sosnowiec 23 października, 15:30
Milenium Wojkowice 1-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 23 października, 15:30
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-8 Ciężkowianka Jaworzno 24 października, 15:30
(wo)
na boisku 1-8 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
MCKS Czeladź (2) 0-0 Unia Dąbrowa Górnicza 23 października, 15:30
Podlesianka Katowice 1-3 Gwarek Tarnowskie Góry 23 października, 15:30
Piast Ożarowice 1-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 23 października, 15:30

Kolejka 13 - 30-31 października

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 30 października, 15:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1-0 Piast Ożarowice 30 października, 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza 4-1 Podlesianka Katowice 30 października, 15:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-0 MCKS Czeladź (2) 30 października, 15:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 8-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 31 października, 11:00
(wo)
na boisku 8-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
AKS Niwka Sosnowiec 1-1 Milenium Wojkowice 30 października, 15:00
Górnik Piaski (Czeladź) 3-0 MKS Siemianowice Śląskie 30 października, 15:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Śląsk Świętochłowice 30 października, 15:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-2 Śląsk Świętochłowice 6 listopada, 13:30
MKS Siemianowice Śląskie 1-6 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 6 listopada, 13:30
Milenium Wojkowice 2-3 Górnik Piaski (Czeladź) 6 listopada, 13:30
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-6 AKS Niwka Sosnowiec 7 listopada, 13:30
MCKS Czeladź (2) 1-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 6 listopada, 13:30
Podlesianka Katowice 2-2 Ciężkowianka Jaworzno 6 listopada, 13:30
Piast Ożarowice 1-0 Unia Dąbrowa Górnicza 6 listopada, 13:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-4 Gwarek Tarnowskie Góry 6 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 11 listopada

Gwarek Tarnowskie Góry 7-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 11 listopada, 13:30
Unia Dąbrowa Górnicza 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 11 listopada, 14:00
Ciężkowianka Jaworzno 3-1 Piast Ożarowice 11 listopada, 13:30
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3-3 Podlesianka Katowice 11 listopada, 11:00
AKS Niwka Sosnowiec 1-0 MCKS Czeladź (2) 11 listopada, 13:30
Górnik Piaski (Czeladź) 3-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 11 listopada, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Milenium Wojkowice 11 listopada, 13:30
Śląsk Świętochłowice 1-1 MKS Siemianowice Śląskie 11 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 26-27 marca

Piast Ożarowice 3-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 26 marca, 15:00
(wo)
na boisku 2-3 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-2 MKS Siemianowice Śląskie 26 marca, 15:00
Śląsk Świętochłowice 2-0 Milenium Wojkowice 26 marca, 15:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 8-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 26 marca, 15:00
Górnik Piaski (Czeladź) 0-0 MCKS Czeladź (2) 26 marca, 15:00
AKS Niwka Sosnowiec 1-1 Podlesianka Katowice 26 marca, 15:00
Ciężkowianka Jaworzno 5-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 26 marca, 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2-2 Gwarek Tarnowskie Góry 26 marca, 15:00

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

Unia Dąbrowa Górnicza 3-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2 kwietnia, 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry 3-0 Ciężkowianka Jaworzno 2 kwietnia, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Piast Ożarowice 1-3 AKS Niwka Sosnowiec 2 kwietnia, 16:00
Podlesianka Katowice 1-3 Górnik Piaski (Czeladź) 2 kwietnia, 16:00
MCKS Czeladź (2) 0-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2 kwietnia, 16:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-5 Śląsk Świętochłowice 2 kwietnia, 16:00
Milenium Wojkowice 2-0 MKS Siemianowice Śląskie 2 kwietnia, 15:00
w Będzinie; na Stadionie Miejskim

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Piast Ożarowice 0-3 Górnik Piaski (Czeladź) 9 kwietnia, 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-2 Milenium Wojkowice 9 kwietnia, 16:00
MKS Siemianowice Śląskie 2-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 9 kwietnia, 16:00
Śląsk Świętochłowice 0-1 MCKS Czeladź (2) 9 kwietnia, 16:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Podlesianka Katowice 9 kwietnia, 16:00
AKS Niwka Sosnowiec 3-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 9 kwietnia, 16:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-1 Gwarek Tarnowskie Góry 10 kwietnia, 11:00
Ciężkowianka Jaworzno 2-2 Unia Dąbrowa Górnicza 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Ciężkowianka Jaworzno 1-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 16 kwietnia, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 16 kwietnia, 16:30
Gwarek Tarnowskie Góry 3-0 AKS Niwka Sosnowiec 16 kwietnia, 16:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-2 Górnik Piaski (Czeladź) 16 kwietnia, 16:00
Piast Ożarowice 1-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 16 kwietnia, 16:30
Podlesianka Katowice 1-2 Śląsk Świętochłowice 16 kwietnia, 16:30
MCKS Czeladź (2) 0-1 MKS Siemianowice Śląskie 16 kwietnia, 16:30
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-2 Milenium Wojkowice 16 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 23 kwietnia

Piast Ożarowice 2-0 Śląsk Świętochłowice 23 kwietnia, 11:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 23 kwietnia, 11:00
Milenium Wojkowice 0-0 MCKS Czeladź (2) 23 kwietnia, 11:00
MKS Siemianowice Śląskie 2-0 Podlesianka Katowice 23 kwietnia, 11:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 23 kwietnia, 11:00
(wo)
przerwany w 48. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania zespołu gości
Górnik Piaski (Czeladź) 1-2 Gwarek Tarnowskie Góry 23 kwietnia, 11:00
AKS Niwka Sosnowiec 2-2 Unia Dąbrowa Górnicza 23 kwietnia, 11:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 4-3 Ciężkowianka Jaworzno 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1 maja, 11:00
Ciężkowianka Jaworzno 4-1 AKS Niwka Sosnowiec 30 kwietnia, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2-4 Górnik Piaski (Czeladź) 30 kwietnia, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 0-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 30 kwietnia, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-2 Śląsk Świętochłowice 30 kwietnia, 17:00
Piast Ożarowice 1-0 MKS Siemianowice Śląskie 30 kwietnia, 17:00
Podlesianka Katowice 0-2 Milenium Wojkowice 30 kwietnia, 17:00
MCKS Czeladź (2) 3-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 30 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 22 - 3 maja

Piast Ożarowice 4-0 Milenium Wojkowice 3 maja, 18:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-3 MCKS Czeladź (2) 3 maja, 18:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-3 Podlesianka Katowice 3 maja, 18:00
(wo)
na boisku 0-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
MKS Siemianowice Śląskie 1-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3 maja, 11:00
Śląsk Świętochłowice 0-2 Gwarek Tarnowskie Góry 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 5-2 Unia Dąbrowa Górnicza 3 maja, 18:00
Górnik Piaski (Czeladź) 3-1 Ciężkowianka Jaworzno 3 maja, 18:00
AKS Niwka Sosnowiec 1-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3 maja, 18:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

AKS Niwka Sosnowiec 5-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 7 maja, 17:00
(wo)
przerwany w 80. minucie przy stanie 5-0 z powodu zejścia zespołu gości z boiska w wyniku wtargnięcia kibica gospodarzy na murawę
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-2 Górnik Piaski (Czeladź) 8 maja, 11:00
Ciężkowianka Jaworzno 3-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 7 maja, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2-0 Śląsk Świętochłowice 7 maja, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 6-1 MKS Siemianowice Śląskie 7 maja, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-1 Milenium Wojkowice 7 maja, 17:00
Piast Ożarowice 3-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 7 maja, 17:00
Podlesianka Katowice 4-1 MCKS Czeladź (2) 7 maja, 11:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Piast Ożarowice 1-2 MCKS Czeladź (2) 14 maja, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-3 Podlesianka Katowice 14 maja, 17:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 15 maja, 17:00
Milenium Wojkowice 0-1 Gwarek Tarnowskie Góry 14 maja, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 1-1 Unia Dąbrowa Górnicza 14 maja, 17:00
Śląsk Świętochłowice 3-0 Ciężkowianka Jaworzno 14 maja, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 14 maja, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 2-1 AKS Niwka Sosnowiec 14 maja, 17:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Górnik Piaski (Czeladź) 6-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 21 maja, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 2-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 21 maja, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-4 Śląsk Świętochłowice 22 maja, 11:00
Ciężkowianka Jaworzno 3-1 MKS Siemianowice Śląskie 21 maja, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-1 Milenium Wojkowice 21 maja, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 7-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 21 maja, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-1 MCKS Czeladź (2) 21 maja, 17:00
Piast Ożarowice 1-0 Podlesianka Katowice 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-1 Piast Ożarowice 28 maja, 17:00
Podlesianka Katowice 4-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 28 maja, 17:00
MCKS Czeladź (2) 2-2 Gwarek Tarnowskie Góry 28 maja, 17:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-7 Unia Dąbrowa Górnicza 29 maja, 17:00
Milenium Wojkowice 2-0 Ciężkowianka Jaworzno 28 maja, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 2-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 28 maja, 17:00
Śląsk Świętochłowice 1-1 AKS Niwka Sosnowiec 28 maja, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Górnik Piaski (Czeladź) 28 maja, 17:00

Kolejka 27 - 1 czerwca

Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1 czerwca, 18:00
Górnik Piaski (Czeladź) 2-1 Śląsk Świętochłowice 1 czerwca, 18:00
AKS Niwka Sosnowiec 2-0 MKS Siemianowice Śląskie 1 czerwca, 18:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 5-1 Milenium Wojkowice 1 czerwca, 18:00
Ciężkowianka Jaworzno 7-3 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1 czerwca, 18:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-2 MCKS Czeladź (2) 1 czerwca, 18:00
Gwarek Tarnowskie Góry 3-0 Podlesianka Katowice 1 czerwca, 18:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-1 Piast Ożarowice 1 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 7-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4 czerwca, 17:00
Piast Ożarowice 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry 4 czerwca, 17:00
Podlesianka Katowice 0-2 Unia Dąbrowa Górnicza 4 czerwca, 17:00
MCKS Czeladź (2) 3-0 Ciężkowianka Jaworzno 4 czerwca, 17:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 5 czerwca, 17:00
Milenium Wojkowice 2-2 AKS Niwka Sosnowiec 4 czerwca, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 1-4 Górnik Piaski (Czeladź) 4 czerwca, 17:00
Śląsk Świętochłowice 0-10 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 4 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Śląsk Świętochłowice 6-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 11 czerwca, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-1 MKS Siemianowice Śląskie 11 czerwca, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 3-0 Milenium Wojkowice 11 czerwca, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 7-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 11 czerwca, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-2 MCKS Czeladź (2) 11 czerwca, 13:30
Ciężkowianka Jaworzno 1-1 Podlesianka Katowice 11 czerwca, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3-0 Piast Ożarowice 11 czerwca, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 18 czerwca

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-2 Gwarek Tarnowskie Góry 18 czerwca, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-3 Unia Dąbrowa Górnicza 18 czerwca, 17:00
Piast Ożarowice 1-1 Ciężkowianka Jaworzno 18 czerwca, 17:00
Podlesianka Katowice 0-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 18 czerwca, 17:00
MCKS Czeladź (2) 1-1 AKS Niwka Sosnowiec 18 czerwca, 17:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 2-3 Górnik Piaski (Czeladź) 18 czerwca, 17:00
Milenium Wojkowice 0-5 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 18 czerwca, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 1-0 Śląsk Świętochłowice 18 czerwca, 17:00

IV liga 2010/2011 (śląska I)
IV liga 2010/2011 (śląska II)

Liga okręgowa 2010/2011 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2010/2011 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice I)
Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice III)
Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice IV)

Klasa A 2010/2011 (Bytom)
Klasa A 2010/2011 (Sosnowiec)

Autor: Piotr Malcharek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas