[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2010/2011, grupa: Katowice III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 71 22 5 3 98-21 12 2 1 45-11 10 3 2 53-10
2.  LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 30 57 18 3 9 74-46 11 2 2 37-15 7 1 7 37-31
3.  Jedność Jejkowice 30 50 15 5 10 59-48 9 3 3 27-15 6 2 7 32-33
4.  Forteca Świerklany 30 49 14 7 9 61-44 8 3 4 34-19 6 4 5 27-25
5.  Górnik Pszów 30 45 14 3 13 61-49 8 0 7 34-26 6 3 6 27-23 2 3 1 0 1 4-3
6.  Rafako Racibórz 30 45 13 6 11 52-60 7 4 4 30-30 6 2 7 22-30 2 3 1 0 1 3-4
7.  Naprzód Syrynia 30 43 13 4 13 57-51 8 1 6 35-23 5 3 7 22-28 2 3 1 0 1 4-4
8.  LKS 1908 Nędza 30 43 13 4 13 55-43 8 1 6 29-23 5 3 7 26-20 2 3 1 0 1 4-4
9.  Rymer Rybnik 30 42 12 6 12 47-52 5 4 6 24-24 7 2 6 23-28
10.  Silesia Lubomia 30 40 13 1 16 51-57 7 1 7 25-30 6 0 9 26-27
11.  Naprzód Czyżowice 30 38 11 5 14 45-55 8 2 5 29-25 3 3 9 16-30 2 4 1 1 0 8-3
12.  Start Pietrowice Wielkie 30 38 11 5 14 49-65 7 2 6 29-32 4 3 8 20-33 2 1 0 1 1 3-8
13.  Czarni Gorzyce 30 35 9 8 13 40-61 5 5 5 24-30 4 3 8 16-31
14.  Płomień Połomia 30 34 9 7 14 43-54 6 4 5 24-20 3 3 9 19-34
15.  Gwiazda Skrzyszów 30 30 8 6 16 39-66 4 4 7 22-34 4 2 9 17-32
16.  Borowik Szczejkowice 30 21 6 3 21 34-93 6 1 8 17-43 0 2 13 17-50
Gosław Jedłownik występuje pod nazwą GKS 1962 Jastrzębie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)    5-1 6-2 3-1 4-0 2-1 1-1 0-0 4-0 2-0 5-2 2-0 3-0 1-2 4-1 3-0 
 2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)3-2     3-1 1-3 4-1 0-0 2-1 1-0 2-2 4-1 2-0 3-0 3-1 3-0 2-3 4-0 
 3 Jedność Jejkowice1-0 1-0     0-0 1-4 1-2 1-1 2-1 2-1 2-1 0-1 4-0 5-3 0-0 2-1 5-0 
 4 Forteca Świerklany1-3 2-4 2-1     1-1 4-1 4-1 4-1 0-1 1-3 5-0 1-1 1-1 4-0 2-0 2-1 
 5 Górnik Pszów1-6 2-3 2-1 2-0     2-3 1-2 2-3 3-1 1-3 4-1 1-2 4-0 2-0 3-0 4-1 
 6 Rafako Racibórz0-8 4-2 0-0 2-0 0-2     2-2 1-1 5-0 2-1 1-0 3-3 0-2 2-1 2-3 6-5 
 7 Naprzód Syrynia0-5 4-1 1-2 1-1 1-4 6-1     2-0 1-2 0-1 1-2 2-1 5-0 4-1 2-1 5-1 
 8 LKS 1908 Nędza1-2 3-2 2-4 0-1 0-0 0-1 4-2     1-2 2-0 2-1 3-2 4-0 3-4 2-1 2-1 
 9 Rymer Rybnik0-0 1-4 0-3 5-2 1-1 0-1 0-1 2-1     1-4 3-1 2-1 1-1 1-2 1-1 6-1 
 10 Silesia Lubomia0-5 3-1 2-4 2-5 4-3 2-0 1-2 2-0 3-1     1-4 0-2 0-1 3-1 1-0 1-1 
 11 Naprzód Czyżowice0-4 1-1 3-1 3-1 2-0 1-5 2-0 0-5 0-2 3-1     6-1 0-1 2-1 4-0 2-2 
 12 Start Pietrowice Wielkie1-1 0-5 4-6 1-2 1-3 3-0 3-1 1-6 1-3 1-0 2-2     2-1 2-1 5-0 2-1 
 13 Czarni Gorzyce1-5 2-0 2-1 1-1 2-1 2-5 2-3 0-0 4-1 2-6 2-2 1-1     1-1 0-2 2-1 
 14 Płomień Połomia1-1 1-3 4-2 0-1 2-1 4-1 3-0 1-3 1-1 2-0 0-0 1-2 0-0     1-3 3-2 
 15 Gwiazda Skrzyszów0-3 2-4 1-1 4-4 0-5 1-1 2-1 0-4 0-1 1-3 1-0 4-1 1-4 2-2     3-0 
 16 Borowik Szczejkowice0-8 0-6 1-3 0-5 0-1 2-0 0-4 2-1 1-5 3-2 1-0 0-3 2-1 4-3 1-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Borowik Szczejkowice 2-0 Rafako Racibórz 14 sierpnia, 17:00
Czarni Gorzyce 1-5 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 14 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 4-3 Górnik Pszów 15 sierpnia, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 1-2 Forteca Świerklany 14 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 0-1 Rymer Rybnik 15 sierpnia, 17:00
LKS 1908 Nędza 2-1 Naprzód Czyżowice 14 sierpnia, 17:00
Naprzód Syrynia 1-2 Jedność Jejkowice 14 sierpnia, 17:00
Płomień Połomia 1-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Rafako Racibórz 4-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 21 sierpnia, 17:00
Jedność Jejkowice 0-0 Płomień Połomia 21 sierpnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 2-0 Naprzód Syrynia 21 sierpnia, 17:00
Rymer Rybnik 2-1 LKS 1908 Nędza 21 sierpnia, 17:00
Forteca Świerklany 2-0 Gwiazda Skrzyszów 22 sierpnia, 17:00
Górnik Pszów 1-2 Start Pietrowice Wielkie 21 sierpnia, 17:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Silesia Lubomia 21 sierpnia, 17:00
Borowik Szczejkowice 2-1 Czarni Gorzyce 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Czarni Gorzyce 2-5 Rafako Racibórz 25 sierpnia, 18:00
Silesia Lubomia 1-1 Borowik Szczejkowice 25 sierpnia, 18:00
Start Pietrowice Wielkie 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 25 sierpnia, 18:00
Gwiazda Skrzyszów 0-5 Górnik Pszów 25 sierpnia, 18:00
LKS 1908 Nędza 0-1 Forteca Świerklany 25 sierpnia, 18:00
Naprzód Syrynia 1-2 Rymer Rybnik 25 sierpnia, 18:00
Płomień Połomia 0-0 Naprzód Czyżowice 25 sierpnia, 18:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-1 Jedność Jejkowice 25 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Rafako Racibórz 0-0 Jedność Jejkowice 28 sierpnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 28 sierpnia, 17:00
Rymer Rybnik 1-2 Płomień Połomia 28 sierpnia, 17:00
Forteca Świerklany 4-1 Naprzód Syrynia 29 sierpnia, 17:00
Górnik Pszów 2-3 LKS 1908 Nędza 28 sierpnia, 17:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-1 Gwiazda Skrzyszów 28 sierpnia, 18:00
Borowik Szczejkowice 0-3 Start Pietrowice Wielkie 29 sierpnia, 17:00
Czarni Gorzyce 2-6 Silesia Lubomia 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Silesia Lubomia 2-0 Rafako Racibórz 5 września, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 2-1 Czarni Gorzyce 5 września, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 3-0 Borowik Szczejkowice 5 września, 17:00
LKS 1908 Nędza 1-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4 września, 17:00
Naprzód Syrynia 1-4 Górnik Pszów 4 września, 17:00
Płomień Połomia 0-1 Forteca Świerklany 5 września, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-2 Rymer Rybnik 4 września, 17:00
Jedność Jejkowice 0-1 Naprzód Czyżowice 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Rafako Racibórz 1-0 Naprzód Czyżowice 11 września, 17:00
Rymer Rybnik 0-3 Jedność Jejkowice 11 września, 17:00
Forteca Świerklany 2-4 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 12 września, 17:00
Górnik Pszów 2-0 Płomień Połomia 11 września, 17:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Naprzód Syrynia 11 września, 17:00
Borowik Szczejkowice 2-1 LKS 1908 Nędza 12 września, 17:00
Czarni Gorzyce 0-2 Gwiazda Skrzyszów 11 września, 17:00
Silesia Lubomia 0-2 Start Pietrowice Wielkie 12 września, 17:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Start Pietrowice Wielkie 3-0 Rafako Racibórz 19 września, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 1-3 Silesia Lubomia 19 września, 17:00
LKS 1908 Nędza 4-0 Czarni Gorzyce 18 września, 17:00
Naprzód Syrynia 5-1 Borowik Szczejkowice 18 września, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-1 Górnik Pszów 18 września, 17:00
Jedność Jejkowice 0-0 Forteca Świerklany 18 września, 17:00
Naprzód Czyżowice 0-2 Rymer Rybnik 18 września, 17:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Płomień Połomia 14 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (19 września, 17:00) Płomień gospodarzem i mecz odwołany z powodu braku zgody policji na rozegranie spotkania z udziałem widzów / w drugim terminie gospodarzem GKS 1962

Kolejka 8 - 25-26 września

Rafako Racibórz 5-0 Rymer Rybnik 25 września, 16:30
Forteca Świerklany 5-0 Naprzód Czyżowice 26 września, 16:30
Górnik Pszów 2-1 Jedność Jejkowice 25 września, 16:30
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 25 września, 16:00
Borowik Szczejkowice 4-3 Płomień Połomia 26 września, 16:30
Czarni Gorzyce 2-3 Naprzód Syrynia 25 września, 16:30
Silesia Lubomia 2-0 LKS 1908 Nędza 26 września, 16:30
Start Pietrowice Wielkie 5-0 Gwiazda Skrzyszów 26 września, 15:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Gwiazda Skrzyszów 1-1 Rafako Racibórz 3 października, 16:00
LKS 1908 Nędza 3-2 Start Pietrowice Wielkie 2 października, 16:00
Naprzód Syrynia 0-1 Silesia Lubomia 2 października, 16:00
Płomień Połomia 0-0 Czarni Gorzyce 3 października, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-0 Borowik Szczejkowice 2 października, 16:00
Naprzód Czyżowice 2-0 Górnik Pszów 2 października, 16:00
Rymer Rybnik 5-2 Forteca Świerklany 2 października, 16:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6-2 Jedność Jejkowice 2 października, 16:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Rafako Racibórz 2-0 Forteca Świerklany 9 października, 16:00
Górnik Pszów 3-1 Rymer Rybnik 9 października, 16:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5-2 Naprzód Czyżowice 9 października, 16:00
Borowik Szczejkowice 1-3 Jedność Jejkowice 10 października, 16:00
Czarni Gorzyce 2-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 9 października, 16:00
Silesia Lubomia 3-1 Płomień Połomia 10 października, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 3-1 Naprzód Syrynia 10 października, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 0-4 LKS 1908 Nędza 10 października, 16:00

Kolejka 11 - 16-17 października

LKS 1908 Nędza 0-1 Rafako Racibórz 16 października, 16:00
Naprzód Syrynia 2-1 Gwiazda Skrzyszów 16 października, 16:00
Płomień Połomia 1-2 Start Pietrowice Wielkie 17 października, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-1 Silesia Lubomia 16 października, 16:00
Jedność Jejkowice 5-3 Czarni Gorzyce 16 października, 16:00
Naprzód Czyżowice 2-2 Borowik Szczejkowice 16 października, 16:00
Rymer Rybnik 0-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 13 kwietnia, 17:00
na stadionie MOSiR / początkowo zweryfikowany jako walkower 0-3, gdyż drużyna gospodarzy odmówiła rozegrania meczu, potem anulowany przez Związkową Komisję Odwoławczą Śląskiego ZPN
Forteca Świerklany 1-1 Górnik Pszów 17 października, 16:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Rafako Racibórz 0-2 Górnik Pszów 23 października, 15:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Forteca Świerklany 23 października, 15:00
Borowik Szczejkowice 1-5 Rymer Rybnik 24 października, 15:00
Czarni Gorzyce 2-2 Naprzód Czyżowice 23 października, 15:00
Silesia Lubomia 2-4 Jedność Jejkowice 24 października, 15:00
Start Pietrowice Wielkie 0-5 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 24 października, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 2-2 Płomień Połomia 24 października, 15:00
LKS 1908 Nędza 4-2 Naprzód Syrynia 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Naprzód Syrynia 6-1 Rafako Racibórz 30 października, 15:00
Płomień Połomia 1-3 LKS 1908 Nędza 30 października, 15:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-3 Gwiazda Skrzyszów 30 października, 15:00
Jedność Jejkowice 4-0 Start Pietrowice Wielkie 30 października, 15:00
Naprzód Czyżowice 3-1 Silesia Lubomia 30 października, 15:00
Rymer Rybnik 1-1 Czarni Gorzyce 30 października, 15:00
Forteca Świerklany 2-1 Borowik Szczejkowice 31 października, 14:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-0 Górnik Pszów 30 października, 15:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Rafako Racibórz 0-8 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6 listopada, 13:30
Borowik Szczejkowice 0-1 Górnik Pszów 7 listopada, 13:30
Czarni Gorzyce 1-1 Forteca Świerklany 6 listopada, 13:30
Silesia Lubomia 3-1 Rymer Rybnik 7 listopada, 13:30
Start Pietrowice Wielkie 2-2 Naprzód Czyżowice 7 listopada, 13:30
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Jedność Jejkowice 7 listopada, 13:30
LKS 1908 Nędza 3-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 6 listopada, 13:30
Naprzód Syrynia 4-1 Płomień Połomia 6 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 11 listopada

Płomień Połomia 4-1 Rafako Racibórz 11 listopada, 13:30
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 Naprzód Syrynia 11 listopada, 13:30
Jedność Jejkowice 2-1 LKS 1908 Nędza 11 listopada, 13:30
Naprzód Czyżowice 4-0 Gwiazda Skrzyszów 11 listopada, 13:30
Rymer Rybnik 2-1 Start Pietrowice Wielkie 11 listopada, 13:30
Forteca Świerklany 1-3 Silesia Lubomia 11 listopada, 13:30
Górnik Pszów 4-0 Czarni Gorzyce 11 listopada, 11:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Borowik Szczejkowice 11 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 26-27 marca

Rafako Racibórz 6-5 Borowik Szczejkowice 26 marca, 15:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Czarni Gorzyce 26 marca, 15:00
Górnik Pszów 1-3 Silesia Lubomia 26 marca, 15:00
Forteca Świerklany 1-1 Start Pietrowice Wielkie 27 marca, 15:00
Rymer Rybnik 1-1 Gwiazda Skrzyszów 26 marca, 15:00
Naprzód Czyżowice 0-5 LKS 1908 Nędza 26 marca, 15:00
Jedność Jejkowice 1-1 Naprzód Syrynia 26 marca, 15:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-0 Płomień Połomia 26 marca, 15:00

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-0 Rafako Racibórz 2 kwietnia, 16:00
Płomień Połomia 4-2 Jedność Jejkowice 3 kwietnia, 16:00
Naprzód Syrynia 1-2 Naprzód Czyżowice 2 kwietnia, 16:00
LKS 1908 Nędza 1-2 Rymer Rybnik 2 kwietnia, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 4-4 Forteca Świerklany 3 kwietnia, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 1-3 Górnik Pszów 2 kwietnia, 16:00
Silesia Lubomia 0-5 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 kwietnia, 16:00
w Jastrzębiu Zdroju; Silesia gospodarzem
Czarni Gorzyce 2-1 Borowik Szczejkowice 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Rafako Racibórz 0-2 Czarni Gorzyce 9 kwietnia, 16:00
Borowik Szczejkowice 3-2 Silesia Lubomia 10 kwietnia, 16:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Start Pietrowice Wielkie 9 kwietnia, 16:00
Górnik Pszów 3-0 Gwiazda Skrzyszów 9 kwietnia, 16:00
Forteca Świerklany 4-1 LKS 1908 Nędza 10 kwietnia, 16:00
Rymer Rybnik 0-1 Naprzód Syrynia 9 kwietnia, 16:00
Naprzód Czyżowice 2-1 Płomień Połomia 9 kwietnia, 16:00
Jedność Jejkowice 1-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Jedność Jejkowice 1-2 Rafako Racibórz 16 kwietnia, 16:30
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-0 Naprzód Czyżowice 16 kwietnia, 16:30
Płomień Połomia 1-1 Rymer Rybnik 17 kwietnia, 16:30
Naprzód Syrynia 1-1 Forteca Świerklany 16 kwietnia, 16:30
LKS 1908 Nędza 0-0 Górnik Pszów 16 kwietnia, 16:30
Gwiazda Skrzyszów 0-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 16 kwietnia, 16:30
w Jastrzębiu Zdroju; Gwiazda gospodarzem
Start Pietrowice Wielkie 2-1 Borowik Szczejkowice 17 kwietnia, 15:00
Silesia Lubomia 0-1 Czarni Gorzyce 17 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 23 kwietnia

Rafako Racibórz 2-1 Silesia Lubomia 23 kwietnia, 11:00
Czarni Gorzyce 1-1 Start Pietrowice Wielkie 23 kwietnia, 11:00
Borowik Szczejkowice 1-1 Gwiazda Skrzyszów 23 kwietnia, 11:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 LKS 1908 Nędza 23 kwietnia, 11:00
Górnik Pszów 1-2 Naprzód Syrynia 23 kwietnia, 11:00
Forteca Świerklany 4-0 Płomień Połomia 23 kwietnia, 11:00
Rymer Rybnik 1-4 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 23 kwietnia, 11:00
Naprzód Czyżowice 3-1 Jedność Jejkowice 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Naprzód Czyżowice 1-5 Rafako Racibórz 30 kwietnia, 17:00
Jedność Jejkowice 2-1 Rymer Rybnik 30 kwietnia, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-3 Forteca Świerklany 30 kwietnia, 17:00
Płomień Połomia 2-1 Górnik Pszów 1 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 0-5 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 kwietnia, 17:00
w Jastrzębiu Zdroju; Naprzód gospodarzem
LKS 1908 Nędza 2-1 Borowik Szczejkowice 30 kwietnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 1-4 Czarni Gorzyce 1 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 1-0 Silesia Lubomia 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 3 maja

Płomień Połomia 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4 maja, 17:00
w Jastrzębiu Zdroju; Płomień gospodarzem
Rafako Racibórz 3-3 Start Pietrowice Wielkie 3 maja, 18:00
Silesia Lubomia 1-0 Gwiazda Skrzyszów 3 maja, 18:00
Czarni Gorzyce 0-0 LKS 1908 Nędza 3 maja, 18:00
Borowik Szczejkowice 0-4 Naprzód Syrynia 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 18:00) odwołany
Górnik Pszów 2-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3 maja, 11:00
Forteca Świerklany 2-1 Jedność Jejkowice 3 maja, 16:00
Rymer Rybnik 3-1 Naprzód Czyżowice 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Rymer Rybnik 0-1 Rafako Racibórz 7 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 3-1 Forteca Świerklany 7 maja, 17:00
Jedność Jejkowice 1-4 Górnik Pszów 7 maja, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 7 maja, 17:00
Płomień Połomia 3-2 Borowik Szczejkowice 8 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 5-0 Czarni Gorzyce 7 maja, 17:00
LKS 1908 Nędza 2-0 Silesia Lubomia 7 maja, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 4-1 Start Pietrowice Wielkie 8 maja, 17:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Jedność Jejkowice 1-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 14 maja, 17:00
w Jastrzębiu Zdroju; Jedność gospodarzem
Rafako Racibórz 2-3 Gwiazda Skrzyszów 14 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 1-6 LKS 1908 Nędza 15 maja, 15:00
Silesia Lubomia 1-2 Naprzód Syrynia 15 maja, 17:00
Czarni Gorzyce 1-1 Płomień Połomia 14 maja, 17:00
Borowik Szczejkowice 0-6 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 15 maja, 17:00
Górnik Pszów 4-1 Naprzód Czyżowice 14 maja, 17:00
Forteca Świerklany 0-1 Rymer Rybnik 15 maja, 17:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Forteca Świerklany 4-1 Rafako Racibórz 22 maja, 17:00
Rymer Rybnik 1-1 Górnik Pszów 21 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 0-4 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 21 maja, 17:00
w Jastrzębiu Zdroju; Naprzód gospodarzem
Jedność Jejkowice 5-0 Borowik Szczejkowice 21 maja, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-1 Czarni Gorzyce 21 maja, 17:00
Płomień Połomia 2-0 Silesia Lubomia 22 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 2-1 Start Pietrowice Wielkie 21 maja, 17:00
LKS 1908 Nędza 2-1 Gwiazda Skrzyszów 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Rafako Racibórz 1-1 LKS 1908 Nędza 28 maja, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Naprzód Syrynia 29 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 2-1 Płomień Połomia 29 maja, 15:00
Silesia Lubomia 3-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 29 maja, 17:00
Czarni Gorzyce 2-1 Jedność Jejkowice 28 maja, 17:00
Borowik Szczejkowice 1-0 Naprzód Czyżowice 29 maja, 17:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-0 Rymer Rybnik 28 maja, 17:00
Górnik Pszów 2-0 Forteca Świerklany 28 maja, 17:00

Kolejka 27 - 1 czerwca

Górnik Pszów 2-3 Rafako Racibórz 1 czerwca, 18:00
Forteca Świerklany 1-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 czerwca, 18:00
w Jastrzębiu Zdroju; Forteca gospodarzem
Rymer Rybnik 6-1 Borowik Szczejkowice 1 czerwca, 17:00
Naprzód Czyżowice 0-1 Czarni Gorzyce 1 czerwca, 18:00
Jedność Jejkowice 2-1 Silesia Lubomia 1 czerwca, 18:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-0 Start Pietrowice Wielkie 1 czerwca, 18:00
Płomień Połomia 1-3 Gwiazda Skrzyszów 1 czerwca, 18:00
Naprzód Syrynia 2-0 LKS 1908 Nędza 1 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Górnik Pszów 1-6 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4 czerwca, 17:00
w Jastrzębiu Zdroju; Górnik gospodarzem
Rafako Racibórz 2-2 Naprzód Syrynia 4 czerwca, 17:00
LKS 1908 Nędza 3-4 Płomień Połomia 4 czerwca, 14:00
Gwiazda Skrzyszów 2-4 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 5 czerwca, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 4-6 Jedność Jejkowice 4 czerwca, 17:00
Silesia Lubomia 1-4 Naprzód Czyżowice 4 czerwca, 17:00
Czarni Gorzyce 4-1 Rymer Rybnik 4 czerwca, 17:00
Borowik Szczejkowice 0-5 Forteca Świerklany 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Rafako Racibórz 11 czerwca, 17:00
Górnik Pszów 4-1 Borowik Szczejkowice 8 czerwca, 18:00
Forteca Świerklany 1-1 Czarni Gorzyce 11 czerwca, 17:00
Rymer Rybnik 1-4 Silesia Lubomia 11 czerwca, 17:00
Naprzód Czyżowice 6-1 Start Pietrowice Wielkie 11 czerwca, 17:00
Jedność Jejkowice 2-1 Gwiazda Skrzyszów 11 czerwca, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-0 LKS 1908 Nędza 11 czerwca, 17:00
Płomień Połomia 3-0 Naprzód Syrynia 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 18 czerwca

Rafako Racibórz 2-1 Płomień Połomia 18 czerwca, 17:00
Naprzód Syrynia 4-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 18 czerwca, 17:00
LKS 1908 Nędza 2-4 Jedność Jejkowice 18 czerwca, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 1-0 Naprzód Czyżowice 18 czerwca, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 1-3 Rymer Rybnik 18 czerwca, 17:00
Silesia Lubomia 2-5 Forteca Świerklany 18 czerwca, 17:00
Czarni Gorzyce 2-1 Górnik Pszów 18 czerwca, 17:00
Borowik Szczejkowice 0-8 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 15 czerwca, 18:00
w Jastrzębiu Zdroju; Borowik gospodarzem

IV liga 2010/2011 (śląska I)
IV liga 2010/2011 (śląska II)

Liga okręgowa 2010/2011 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2010/2011 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice I)
Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice II)
Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice IV)

Klasa A 2010/2011 (Racibórz)
Klasa A 2010/2011 (Rybnik)

Autor: Piotr Malcharek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas