[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 30 66 20 6 4 80-22 11 2 2 53-16 9 4 2 27-6
2.  LKS Górki Śląskie 30 63 19 6 5 71-25 11 3 1 35-12 8 3 4 36-13
3.  KS Kuźnia Raciborska 30 60 17 9 4 69-36 9 5 1 40-16 8 4 3 29-20
4.  Dąb Gaszowice 30 57 17 6 7 72-45 10 3 2 35-14 7 3 5 37-31
5.  Buk Rudy Wielkie 30 49 15 4 11 54-38 11 1 3 34-11 4 3 8 20-27
6.  KS 1905 Krzanowice 30 44 13 5 12 62-55 9 3 3 40-23 4 2 9 22-32
7.  Wypoczynek Buków 30 43 12 7 11 63-51 8 4 3 36-21 4 3 8 27-30
8.  LKS Tworków 30 42 13 3 14 40-43 8 2 5 21-13 5 1 9 19-30
9.  Czarni Nowa Wieś 30 38 12 2 16 52-62 6 0 9 28-31 6 2 7 24-31
10.  KS Kornowac 30 37 10 7 13 56-65 7 3 5 33-27 3 4 8 23-38 2 3 1 0 1 4-3
11.  Unia Turza Śląska 30 37 12 1 17 53-72 8 0 7 33-37 4 1 10 20-35 2 3 1 0 1 3-4
12.  Naprzód 37 Krzyżkowice 30 35 10 5 15 38-61 7 2 6 20-19 3 3 9 18-42
13.  Ocice Racibórz 30 29 9 2 19 56-100 7 1 7 37-46 2 1 12 19-54 2 4 1 1 0 5-3
14.  LKS Ruda Kozielska 30 29 8 5 17 46-60 6 3 6 28-22 2 2 11 18-38 2 1 0 1 1 3-5
15.  LKS Samborowice 30 27 8 3 19 39-78 5 3 7 23-27 3 0 12 16-51
16.  Strzelec Rzuchów 30 26 7 5 18 49-87 4 3 8 28-41 3 2 10 21-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)    1-0 1-1 2-3 0-1 4-1 3-1 2-0 3-2 7-1 3-1 2-1 3-1 1-1 11-1 10-1 
 2 LKS Górki Śląskie0-1     2-1 4-2 1-1 2-0 1-0 4-1 2-2 3-1 0-0 3-0 5-2 4-0 3-1 1-0 
 3 KS Kuźnia Raciborska1-1 0-0     4-1 2-2 3-2 2-0 0-1 1-1 3-2 5-1 3-3 5-0 3-1 4-1 4-0 
 4 Dąb Gaszowice1-2 1-1 0-0     3-2 1-0 3-2 3-1 2-0 6-0 3-0 2-1 2-4 0-0 4-1 4-0 
 5 Buk Rudy Wielkie0-0 1-0 0-1 4-2     0-1 2-1 6-1 1-2 2-0 4-0 5-0 3-0 2-1 2-1 2-1 
 6 KS 1905 Krzanowice1-0 4-3 2-2 4-4 1-1     3-2 1-0 2-0 0-1 2-3 6-0 4-1 1-0 5-0 4-6 
 7 Wypoczynek Buków0-2 1-1 3-3 2-1 3-2 1-1     2-0 3-0 2-2 4-1 2-1 6-0 5-2 0-1 2-4 
 8 LKS Tworków0-3 0-1 0-2 0-0 1-0 3-0 0-0     0-3 1-0 0-3 4-0 4-0 3-0 4-1 1-0 
 9 Czarni Nowa Wieś1-5 2-3 1-3 0-4 2-1 2-4 0-1 1-2     2-3 2-0 0-1 6-2 2-0 4-1 3-1 
 10 KS Kornowac1-0 1-4 3-2 2-2 1-2 1-2 8-3 1-1 0-2     2-0 5-1 3-2 0-3 3-1 2-2 
 11 Unia Turza Śląska0-3 0-6 2-3 1-3 4-1 3-2 0-2 1-3 3-0 3-2     1-3 6-3 4-3 2-1 3-2 
 12 Naprzód 37 Krzyżkowice0-0 0-2 2-0 0-3 0-1 1-1 0-3* 2-1 1-2 2-1 4-3     1-0 1-2 4-0 2-0 
 13 Ocice Racibórz0-4 0-6 2-3 3-4 3-2 3-2 3-8 2-1 7-3 1-1 1-0 4-6     4-2 4-3 0-1 
 14 LKS Ruda Kozielska0-3 1-0 0-1 5-1 1-2 3-0 1-0 3-1 2-4 3-3 1-3 1-1 1-1     0-1 6-1 
 15 LKS Samborowice0-2 0-2 0-1 0-5 2-1 4-2 0-0 1-3 3-1 1-1 2-5 4-0 0-2 4-0     2-2 
 16 Strzelec Rzuchów1-1 1-7 2-6 0-2 3-1 1-4 4-4 1-3 1-2 2-5 2-0 0-0 5-1 4-3 1-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Strzelec Rzuchów 2-5 KS Kornowac 15 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-1 KS Kuźnia Raciborska 15 sierpnia, 17:00
Wypoczynek Buków 6-0 Ocice Racibórz 15 sierpnia, 15:00
LKS Samborowice 3-1 Czarni Nowa Wieś 15 sierpnia, 17:00
LKS Ruda Kozielska 1-2 Buk Rudy Wielkie 15 sierpnia, 15:00
KS 1905 Krzanowice 2-3 Unia Turza Śląska 14 sierpnia, 17:00
Dąb Gaszowice 3-1 LKS Tworków 14 sierpnia, 17:00
LKS Górki Śląskie 3-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

KS Kornowac 1-4 LKS Górki Śląskie 22 sierpnia, 15:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-3 Dąb Gaszowice 21 sierpnia, 17:00
LKS Tworków 3-0 KS 1905 Krzanowice 22 sierpnia, 15:00
Unia Turza Śląska 4-3 LKS Ruda Kozielska 22 sierpnia, 17:00
Buk Rudy Wielkie 2-1 LKS Samborowice 21 sierpnia, 17:00
Czarni Nowa Wieś 0-1 Wypoczynek Buków 21 sierpnia, 17:00
Ocice Racibórz 0-4 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 21 sierpnia, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 4-0 Strzelec Rzuchów 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

KS Kuźnia Raciborska 3-2 KS Kornowac 28 sierpnia, 15:00
Strzelec Rzuchów 5-1 Ocice Racibórz 29 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-2 Czarni Nowa Wieś 29 sierpnia, 17:00
Wypoczynek Buków 3-2 Buk Rudy Wielkie 29 sierpnia, 15:00
LKS Samborowice 2-5 Unia Turza Śląska 29 sierpnia, 17:00
LKS Ruda Kozielska 3-1 LKS Tworków 29 sierpnia, 15:00
KS 1905 Krzanowice 6-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 28 sierpnia, 17:00
Dąb Gaszowice 1-1 LKS Górki Śląskie 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4-5 września

KS Kornowac 2-2 Dąb Gaszowice 5 września, 15:30
LKS Górki Śląskie 2-0 KS 1905 Krzanowice 4 września, 16:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-2 LKS Ruda Kozielska 4 września, 16:00
LKS Tworków 4-1 LKS Samborowice 5 września, 15:00
Unia Turza Śląska 0-2 Wypoczynek Buków 4 września, 16:00
Buk Rudy Wielkie 0-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4 września, 16:00
Czarni Nowa Wieś 3-1 Strzelec Rzuchów 4 września, 16:00
Ocice Racibórz 2-3 KS Kuźnia Raciborska 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Ocice Racibórz 1-1 KS Kornowac 11 września, 16:00
KS Kuźnia Raciborska 1-1 Czarni Nowa Wieś 11 września, 11:00
Strzelec Rzuchów 3-1 Buk Rudy Wielkie 12 września, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-1 Unia Turza Śląska 12 września, 16:00
Wypoczynek Buków 2-0 LKS Tworków 12 września, 15:00
LKS Samborowice 4-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 12 września, 16:00
LKS Ruda Kozielska 1-0 LKS Górki Śląskie 12 września, 15:00
KS 1905 Krzanowice 4-4 Dąb Gaszowice 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 18-19 września

KS Kornowac 1-2 KS 1905 Krzanowice 19 września, 15:30
Dąb Gaszowice 0-0 LKS Ruda Kozielska 18 września, 16:00
LKS Górki Śląskie 3-1 LKS Samborowice 18 września, 16:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-3 Wypoczynek Buków 18 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-1 / w drużynie gospodarzy w trakcie meczu przebywała zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych
LKS Tworków 0-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 19 września, 15:00
Unia Turza Śląska 3-2 Strzelec Rzuchów 19 września, 16:00
Buk Rudy Wielkie 0-1 KS Kuźnia Raciborska 18 września, 16:00
Czarni Nowa Wieś 6-2 Ocice Racibórz 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Czarni Nowa Wieś 2-3 KS Kornowac 25 września, 16:00
Ocice Racibórz 3-2 Buk Rudy Wielkie 25 września, 16:00
KS Kuźnia Raciborska 5-1 Unia Turza Śląska 25 września, 15:00
Strzelec Rzuchów 1-3 LKS Tworków 26 września, 16:00
w Kornowacu
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 26 września, 16:00
Wypoczynek Buków 1-1 LKS Górki Śląskie 26 września, 15:00
LKS Samborowice 0-5 Dąb Gaszowice 26 września, 16:00
LKS Ruda Kozielska 3-0 KS 1905 Krzanowice 26 września, 15:00

Kolejka 8 - 2-3 października

KS Kornowac 0-3 LKS Ruda Kozielska 3 października, 15:00
KS 1905 Krzanowice 5-0 LKS Samborowice 2 października, 15:00
Dąb Gaszowice 3-2 Wypoczynek Buków 2 października, 15:00
LKS Górki Śląskie 0-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2 października, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-0 Strzelec Rzuchów 2 października, 15:00
LKS Tworków 0-2 KS Kuźnia Raciborska 3 października, 15:00
Unia Turza Śląska 6-3 Ocice Racibórz 3 października, 15:00
Buk Rudy Wielkie 1-2 Czarni Nowa Wieś 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Buk Rudy Wielkie 2-0 KS Kornowac 9 października, 15:00
Czarni Nowa Wieś 2-0 Unia Turza Śląska 9 października, 15:00
Ocice Racibórz 2-1 LKS Tworków 9 października, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 3-3 Naprzód 37 Krzyżkowice 9 października, 15:00
Strzelec Rzuchów 1-7 LKS Górki Śląskie 10 października, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-3 Dąb Gaszowice 10 października, 15:00
Wypoczynek Buków 1-1 KS 1905 Krzanowice 10 października, 15:00
LKS Samborowice 4-0 LKS Ruda Kozielska 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 16-17 października

KS Kornowac 3-1 LKS Samborowice 17 października, 15:00
LKS Ruda Kozielska 1-0 Wypoczynek Buków 17 października, 15:00
KS 1905 Krzanowice 1-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 16 października, 15:00
Dąb Gaszowice 4-0 Strzelec Rzuchów 16 października, 15:00
LKS Górki Śląskie 2-1 KS Kuźnia Raciborska 16 października, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-0 Ocice Racibórz 16 października, 15:00
LKS Tworków 0-3 Czarni Nowa Wieś 17 października, 15:00
Unia Turza Śląska 4-1 Buk Rudy Wielkie 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Unia Turza Śląska 3-2 KS Kornowac 24 października, 14:00
Buk Rudy Wielkie 6-1 LKS Tworków 23 października, 14:00
Czarni Nowa Wieś 0-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 23 października, 14:00
Ocice Racibórz 0-6 LKS Górki Śląskie 23 października, 14:00
KS Kuźnia Raciborska 4-1 Dąb Gaszowice 23 października, 14:00
Strzelec Rzuchów 1-4 KS 1905 Krzanowice 24 października, 14:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-1 LKS Ruda Kozielska 24 października, 14:00
Wypoczynek Buków 0-1 LKS Samborowice 24 października, 14:00

Kolejka 12 - 30-31 października

KS Kornowac 8-3 Wypoczynek Buków 31 października, 14:00
LKS Samborowice 0-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 31 października, 14:00
LKS Ruda Kozielska 6-1 Strzelec Rzuchów 31 października, 14:00
KS 1905 Krzanowice 2-2 KS Kuźnia Raciborska 30 października, 14:00
Dąb Gaszowice 2-4 Ocice Racibórz 31 października, 14:00
LKS Górki Śląskie 2-2 Czarni Nowa Wieś 31 października, 14:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-1 Buk Rudy Wielkie 30 października, 14:00
LKS Tworków 0-3 Unia Turza Śląska 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

LKS Tworków 1-0 KS Kornowac 7 listopada, 13:00
Unia Turza Śląska 1-3 Naprzód 37 Krzyżkowice 7 listopada, 13:00
Buk Rudy Wielkie 1-0 LKS Górki Śląskie 6 listopada, 13:00
Czarni Nowa Wieś 0-4 Dąb Gaszowice 6 listopada, 13:00
Ocice Racibórz 3-2 KS 1905 Krzanowice 7 listopada, 13:00
KS Kuźnia Raciborska 3-1 LKS Ruda Kozielska 6 listopada, 13:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-1 Wypoczynek Buków 7 listopada, 13:00
LKS Samborowice 2-2 Strzelec Rzuchów 7 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

KS Kornowac 1-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 11 listopada, 13:00
Wypoczynek Buków 2-4 Strzelec Rzuchów 11 listopada, 13:00
LKS Samborowice 0-1 KS Kuźnia Raciborska 11 listopada, 13:00
LKS Ruda Kozielska 1-1 Ocice Racibórz 11 listopada, 13:00
KS 1905 Krzanowice 2-0 Czarni Nowa Wieś 11 listopada, 13:00
Dąb Gaszowice 3-2 Buk Rudy Wielkie 11 listopada, 13:00
LKS Górki Śląskie 0-0 Unia Turza Śląska 11 listopada, 13:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-1 LKS Tworków 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Naprzód 37 Krzyżkowice 2-1 KS Kornowac 13 listopada, 13:00
LKS Tworków 0-1 LKS Górki Śląskie 14 listopada, 13:00
Unia Turza Śląska 1-3 Dąb Gaszowice 14 listopada, 13:00
Buk Rudy Wielkie 0-1 KS 1905 Krzanowice 13 listopada, 13:00
Czarni Nowa Wieś 2-0 LKS Ruda Kozielska 13 listopada, 13:00
Ocice Racibórz 4-3 LKS Samborowice 14 listopada, 13:00
KS Kuźnia Raciborska 2-0 Wypoczynek Buków 13 listopada, 13:00
Strzelec Rzuchów 1-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 14 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 3 maja

KS Kornowac 2-2 Strzelec Rzuchów 18 maja, 18:00
w pierwotnym (20 marca, 15:00) i drugim terminie (3 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Kuźnia Raciborska 1-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ocice Racibórz 3-8 Wypoczynek Buków 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Nowa Wieś 4-1 LKS Samborowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Buk Rudy Wielkie 2-1 LKS Ruda Kozielska 3 maja, 15:30
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Turza Śląska 3-2 KS 1905 Krzanowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Tworków 0-0 Dąb Gaszowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-2 LKS Górki Śląskie 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 26-27 marca

LKS Górki Śląskie 3-1 KS Kornowac 26 marca, 15:00
Dąb Gaszowice 2-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 26 marca, 15:00
KS 1905 Krzanowice 1-0 LKS Tworków 26 marca, 15:00
LKS Ruda Kozielska 1-3 Unia Turza Śląska 27 marca, 15:00
LKS Samborowice 2-1 Buk Rudy Wielkie 26 marca, 15:00
Wypoczynek Buków 3-0 Czarni Nowa Wieś 26 marca, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-1 Ocice Racibórz 27 marca, 15:00
Strzelec Rzuchów 2-6 KS Kuźnia Raciborska 27 marca, 15:00
w Kuźni Raciborskiej; Strzelec gospodarzem

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

KS Kornowac 3-2 KS Kuźnia Raciborska 3 kwietnia, 16:00
Ocice Racibórz 0-1 Strzelec Rzuchów 3 kwietnia, 16:00
Czarni Nowa Wieś 1-5 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2 kwietnia, 16:00
Buk Rudy Wielkie 2-1 Wypoczynek Buków 3 kwietnia, 16:00
Unia Turza Śląska 2-1 LKS Samborowice 3 kwietnia, 16:00
LKS Tworków 3-0 LKS Ruda Kozielska 3 kwietnia, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-1 KS 1905 Krzanowice 2 kwietnia, 16:00
LKS Górki Śląskie 4-2 Dąb Gaszowice 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Dąb Gaszowice 6-0 KS Kornowac 9 kwietnia, 17:00
KS 1905 Krzanowice 4-3 LKS Górki Śląskie 9 kwietnia, 17:00
LKS Ruda Kozielska 1-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 10 kwietnia, 15:00
LKS Samborowice 1-3 LKS Tworków 9 kwietnia, 17:00
Wypoczynek Buków 4-1 Unia Turza Śląska 9 kwietnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-1 Buk Rudy Wielkie 10 kwietnia, 17:00
Strzelec Rzuchów 1-2 Czarni Nowa Wieś 10 kwietnia, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 5-0 Ocice Racibórz 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

KS Kornowac 3-2 Ocice Racibórz 17 kwietnia, 16:00
Czarni Nowa Wieś 1-3 KS Kuźnia Raciborska 17 kwietnia, 17:00
Buk Rudy Wielkie 2-1 Strzelec Rzuchów 16 kwietnia, 17:00
Unia Turza Śląska 0-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 17 kwietnia, 17:00
LKS Tworków 0-0 Wypoczynek Buków 17 kwietnia, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 4-0 LKS Samborowice 16 kwietnia, 17:00
LKS Górki Śląskie 4-0 LKS Ruda Kozielska 16 kwietnia, 17:00
Dąb Gaszowice 1-0 KS 1905 Krzanowice 16 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 23 kwietnia

KS 1905 Krzanowice 0-1 KS Kornowac 23 kwietnia, 15:00
LKS Ruda Kozielska 5-1 Dąb Gaszowice 23 kwietnia, 15:00
LKS Samborowice 0-2 LKS Górki Śląskie 23 kwietnia, 15:00
Wypoczynek Buków 2-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 23 kwietnia, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-0 LKS Tworków 23 kwietnia, 16:30
Strzelec Rzuchów 2-0 Unia Turza Śląska 23 kwietnia, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 2-2 Buk Rudy Wielkie 23 kwietnia, 15:00
Ocice Racibórz 7-3 Czarni Nowa Wieś 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia

KS Kornowac 0-2 Czarni Nowa Wieś 30 kwietnia, 17:00
Buk Rudy Wielkie 3-0 Ocice Racibórz 30 kwietnia, 15:30
Unia Turza Śląska 2-3 KS Kuźnia Raciborska 30 kwietnia, 17:00
LKS Tworków 1-0 Strzelec Rzuchów 30 kwietnia, 17:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 30 kwietnia, 17:00
LKS Górki Śląskie 1-0 Wypoczynek Buków 30 kwietnia, 15:00
Dąb Gaszowice 4-1 LKS Samborowice 30 kwietnia, 17:00
KS 1905 Krzanowice 1-0 LKS Ruda Kozielska 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

LKS Ruda Kozielska 3-3 KS Kornowac 8 maja, 15:00
LKS Samborowice 4-2 KS 1905 Krzanowice 7 maja, 17:00
Wypoczynek Buków 2-1 Dąb Gaszowice 7 maja, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-0 LKS Górki Śląskie 8 maja, 17:00
Strzelec Rzuchów 0-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 8 maja, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 0-1 LKS Tworków 7 maja, 15:00
Ocice Racibórz 1-0 Unia Turza Śląska 8 maja, 17:00
Czarni Nowa Wieś 2-1 Buk Rudy Wielkie 7 maja, 17:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

KS Kornowac 1-2 Buk Rudy Wielkie 15 maja, 16:30
Unia Turza Śląska 3-0 Czarni Nowa Wieś 15 maja, 17:00
LKS Tworków 4-0 Ocice Racibórz 15 maja, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-0 KS Kuźnia Raciborska 14 maja, 17:00
LKS Górki Śląskie 1-0 Strzelec Rzuchów 14 maja, 17:00
Dąb Gaszowice 1-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 14 maja, 17:00
KS 1905 Krzanowice 3-2 Wypoczynek Buków 14 maja, 17:00
LKS Ruda Kozielska 0-1 LKS Samborowice 15 maja, 15:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

LKS Samborowice 1-1 KS Kornowac 21 maja, 17:00
Wypoczynek Buków 5-2 LKS Ruda Kozielska 21 maja, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-1 KS 1905 Krzanowice 22 maja, 17:00
Strzelec Rzuchów 0-2 Dąb Gaszowice 22 maja, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 0-0 LKS Górki Śląskie 21 maja, 15:00
Ocice Racibórz 4-6 Naprzód 37 Krzyżkowice 22 maja, 17:00
Czarni Nowa Wieś 1-2 LKS Tworków 21 maja, 17:00
Buk Rudy Wielkie 4-0 Unia Turza Śląska 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

KS Kornowac 2-0 Unia Turza Śląska 29 maja, 16:00
LKS Tworków 1-0 Buk Rudy Wielkie 29 maja, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-2 Czarni Nowa Wieś 28 maja, 17:00
LKS Górki Śląskie 5-2 Ocice Racibórz 28 maja, 15:00
Dąb Gaszowice 0-0 KS Kuźnia Raciborska 28 maja, 17:00
KS 1905 Krzanowice 4-6 Strzelec Rzuchów 28 maja, 17:00
LKS Ruda Kozielska 0-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 29 maja, 15:00
LKS Samborowice 0-0 Wypoczynek Buków 28 maja, 17:00

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Wypoczynek Buków 2-2 KS Kornowac 4 czerwca, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 11-1 LKS Samborowice 5 czerwca, 17:00
Strzelec Rzuchów 4-3 LKS Ruda Kozielska 5 czerwca, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 3-2 KS 1905 Krzanowice 4 czerwca, 15:00
Ocice Racibórz 3-4 Dąb Gaszowice 5 czerwca, 17:00
Czarni Nowa Wieś 2-3 LKS Górki Śląskie 5 czerwca, 17:00
Buk Rudy Wielkie 5-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 4 czerwca, 17:00
Unia Turza Śląska 1-3 LKS Tworków 5 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Strzelec Rzuchów 1-2 LKS Samborowice 12 czerwca, 17:00
w Kornowacu
KS Kornowac 1-1 LKS Tworków 11 czerwca, 17:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 4-3 Unia Turza Śląska 11 czerwca, 17:00
LKS Górki Śląskie 1-1 Buk Rudy Wielkie 11 czerwca, 17:00
Dąb Gaszowice 2-0 Czarni Nowa Wieś 11 czerwca, 17:00
KS 1905 Krzanowice 4-1 Ocice Racibórz 11 czerwca, 17:00
LKS Ruda Kozielska 0-1 KS Kuźnia Raciborska 12 czerwca, 15:00
Wypoczynek Buków 0-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 11 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 19 czerwca

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 7-1 KS Kornowac 19 czerwca, 17:00
Strzelec Rzuchów 4-4 Wypoczynek Buków 19 czerwca, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 4-1 LKS Samborowice 19 czerwca, 17:00
Ocice Racibórz 4-2 LKS Ruda Kozielska 19 czerwca, 17:00
Czarni Nowa Wieś 2-4 KS 1905 Krzanowice 19 czerwca, 17:00
Buk Rudy Wielkie 4-2 Dąb Gaszowice 19 czerwca, 17:00
Unia Turza Śląska 0-6 LKS Górki Śląskie 19 czerwca, 17:00
LKS Tworków 4-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 19 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

KS Kornowac 5-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 23 czerwca, 17:00
LKS Górki Śląskie 4-1 LKS Tworków 23 czerwca, 17:00
Dąb Gaszowice 3-0 Unia Turza Śląska 23 czerwca, 17:00
KS 1905 Krzanowice 1-1 Buk Rudy Wielkie 23 czerwca, 17:00
LKS Ruda Kozielska 2-4 Czarni Nowa Wieś 23 czerwca, 17:00
LKS Samborowice 0-2 Ocice Racibórz 23 czerwca, 17:00
Wypoczynek Buków 3-3 KS Kuźnia Raciborska 23 czerwca, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 10-1 Strzelec Rzuchów 23 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice III)

Klasa A 2010/2011 (Rybnik)

Klasa B 2010/2011 (Racibórz)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas