[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Dzimierz 30 74 23 5 2 103-26 11 3 1 57-9 12 2 1 46-17
2.  Odra Nieboczowy 30 61 19 4 7 87-51 11 2 2 59-27 8 2 5 28-24
3.  LKS Gamów 30 57 17 6 7 77-55 9 4 2 50-25 8 2 5 27-30
4.  LKS Cyprzanów 30 52 16 4 10 70-57 9 2 4 43-27 7 2 6 27-30
5.  LKS Brzezie (Racibórz) 30 47 13 8 9 59-50 7 4 4 29-21 6 4 5 30-29
6.  LKS Studzienna (Racibórz) 30 46 14 4 12 77-65 5 1 9 31-27 9 3 3 46-38
7.  LKS Pawłów 30 44 13 5 12 69-67 8 3 4 39-32 5 2 8 30-35
8.  LKS Lyski 30 43 12 7 11 65-56 8 3 4 41-22 4 4 7 24-34
9.  LKS Bieńkowice 30 39 11 6 13 65-76 6 3 6 38-34 5 3 7 27-42
10.  LKS Pstrążna 30 37 10 7 13 55-62 5 3 7 27-33 5 4 6 28-29 2 3 1 0 1 4-4
11.  LKS Zabełków 30 37 11 4 15 52-62 5 3 7 24-23 6 1 8 28-39 2 3 1 0 1 4-4
12.  LKS 07 Markowice (Racibórz) 30 36 10 6 14 60-62 5 3 7 32-32 5 3 7 28-30
13.  Płonia Racibórz 30 35 10 5 15 56-87 5 3 7 32-39 5 2 8 24-48
14.  LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 28 7 7 16 55-83 4 4 7 34-36 3 3 9 21-47
15.  Sparta Babice 30 25 6 7 17 58-71 5 2 8 28-27 1 5 9 30-44
16.  LKS Adamowice 30 15 4 3 23 54-132 3 1 11 30-54 1 2 12 24-78

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Dzimierz    3-0 3-1 5-0 0-0 2-3 3-1 0-0 6-1 1-0 4-0 0-0 7-0 6-1 3-2 14-0 
 2 Odra Nieboczowy1-2     4-2 3-2 3-2 4-6 3-2 6-1 3-1 2-1 3-3 2-2 2-1 6-0 5-1 12-1 
 3 LKS Gamów1-2 1-3     3-1 1-1 6-3 2-1 2-2 2-1 2-2 3-2 5-1 6-0 6-2 1-1 9-3 
 4 LKS Cyprzanów2-4 2-0 2-3     4-3 2-2 3-2 0-1 8-0 3-2 2-3 1-1 4-1 3-2 3-2 4-1 
 5 LKS Brzezie (Racibórz)2-3 1-1 1-0 0-1     5-2 3-2 0-2 1-1 1-1 3-1 2-1 1-2 4-0* 2-2 3-2 
 6 LKS Studzienna (Racibórz)1-2 1-2 1-2 2-3 1-2     0-3 3-2 1-2 4-1 0-1 1-4 6-0 0-0 4-3 6-0 
 7 LKS Pawłów0-2 2-1 6-1 2-2 3-0 3-4     3-0 0-3 1-1 4-3 4-3 4-3 0-3 4-3 3-3 
 8 LKS Lyski1-1 0-1 1-2 2-2 6-0 4-2 0-0     8-3 2-4 6-0 4-2 1-3 1-0 2-0 3-2 
 9 LKS Bieńkowice0-8* 4-1 6-0 0-1 2-1 0-2 2-3 2-2     2-2 3-1 2-3 3-6 5-2 1-1 6-1 
 10 LKS Pstrążna1-3 1-3 1-1 0-3 0-5 1-1 6-0 2-3 0-5     4-0 3-2 1-1 1-4 3-1 3-1 
 11 LKS Zabełków2-2 1-3 0-1 1-2 0-4 0-2 1-2 1-0 2-2 4-0     1-0 6-0 0-1 1-1 4-3 
 12 LKS 07 Markowice (Racibórz)0-1 3-0 2-3 3-2 2-2 2-3 3-4 1-1 1-3 0-4 0-3     2-2 4-0 5-3 4-1 
 13 Płonia Racibórz1-7 2-6 1-3 4-1 2-3 3-5 0-0 4-3 1-1 1-4 2-0 2-3     1-1 5-2 3-0 
 14 LKS Chałupki (k. Raciborza)3-2 1-2 0-1 0-3 3-3 3-3 6-4 1-2 5-1 1-2 2-4 2-0 1-3     2-2 4-4 
 15 Sparta Babice0-2 1-1 2-2 3-1 0-1 1-4 3-2 4-1 1-3 5-1 1-3 0-1 1-2 6-1     0-2 
 16 LKS Adamowice2-5 1-4 0-5 2-3 2-3 2-4 0-4 5-4 3-0 0-3 2-4 1-5 3-0 4-4 3-6     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

LKS Brzezie (Racibórz) 0-2 LKS Lyski 14 sierpnia, 17:00
LKS Adamowice 2-4 LKS Zabełków 15 sierpnia, 15:00
Odra Nieboczowy 4-2 LKS Gamów 15 sierpnia, 15:00
Sparta Babice 1-4 LKS Studzienna (Racibórz) 14 sierpnia, 17:00
LKS Bieńkowice 0-1 LKS Cyprzanów 14 sierpnia, 17:00
LKS Pawłów 4-3 Płonia Racibórz 14 sierpnia, 17:00
LKS Pstrążna 3-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 15 sierpnia, 14:30
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-2 LKS Dzimierz 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

LKS Lyski 1-1 LKS Dzimierz 22 sierpnia, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 22 sierpnia, 16:00
Płonia Racibórz 1-4 LKS Pstrążna 22 sierpnia, 15:30
LKS Cyprzanów 3-2 LKS Pawłów 21 sierpnia, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-2 LKS Bieńkowice 21 sierpnia, 17:00
LKS Gamów 1-1 Sparta Babice 22 sierpnia, 15:30
LKS Zabełków 1-3 Odra Nieboczowy 21 sierpnia, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-2 LKS Adamowice 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

LKS Adamowice 5-4 LKS Lyski 29 sierpnia, 15:00
Odra Nieboczowy 3-2 LKS Brzezie (Racibórz) 29 sierpnia, 16:00
Sparta Babice 1-3 LKS Zabełków 28 sierpnia, 17:00
LKS Bieńkowice 6-0 LKS Gamów 28 sierpnia, 17:00
LKS Pawłów 3-4 LKS Studzienna (Racibórz) 28 sierpnia, 17:00
LKS Pstrążna 0-3 LKS Cyprzanów 29 sierpnia, 14:30
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-3 Płonia Racibórz 28 sierpnia, 17:00
LKS Dzimierz 0-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 29 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 4-5 września

LKS Lyski 4-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 5 września, 16:00
Płonia Racibórz 1-7 LKS Dzimierz 5 września, 15:30
LKS Cyprzanów 3-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 5 września, 13:00
LKS Studzienna (Racibórz) 4-1 LKS Pstrążna 4 września, 16:00
LKS Gamów 2-1 LKS Pawłów 5 września, 15:30
LKS Zabełków 2-2 LKS Bieńkowice 4 września, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-2 Sparta Babice 5 września, 16:00
LKS Adamowice 1-4 Odra Nieboczowy 5 września, 15:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Odra Nieboczowy 6-1 LKS Lyski 12 września, 15:00
Sparta Babice 0-2 LKS Adamowice 11 września, 16:00
LKS Bieńkowice 2-1 LKS Brzezie (Racibórz) 11 września, 16:00
LKS Pawłów 4-3 LKS Zabełków 11 września, 16:00
w Zabełkowie; LKS Pawłów gospodarzem
LKS Pstrążna 1-1 LKS Gamów 12 września, 14:30
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-3 LKS Studzienna (Racibórz) 11 września, 16:00
LKS Dzimierz 5-0 LKS Cyprzanów 12 września, 14:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-2 Płonia Racibórz 12 września, 17:00

Kolejka 6 - 18-19 września

LKS Lyski 1-3 Płonia Racibórz 18 września, 15:00
LKS Cyprzanów 1-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 18 września, 16:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-2 LKS Dzimierz 18 września, 16:00
LKS Gamów 6-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 19 września, 11:00
LKS Zabełków 4-0 LKS Pstrążna 18 września, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-2 LKS Pawłów 19 września, 16:00
LKS Adamowice 3-0 LKS Bieńkowice 19 września, 15:00
Odra Nieboczowy 5-1 Sparta Babice 19 września, 15:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Sparta Babice 4-1 LKS Lyski 25 września, 16:00
LKS Bieńkowice 4-1 Odra Nieboczowy 25 września, 16:00
LKS Pawłów 3-3 LKS Adamowice 25 września, 16:00
LKS Pstrążna 0-5 LKS Brzezie (Racibórz) 26 września, 14:30
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-4 LKS Zabełków 25 września, 16:00
LKS Dzimierz 3-1 LKS Gamów 26 września, 14:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-3 LKS Studzienna (Racibórz) 26 września, 16:00
Płonia Racibórz 4-1 LKS Cyprzanów 26 września, 15:30

Kolejka 8 - 2-3 października

LKS Lyski 2-2 LKS Cyprzanów 3 października, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 6-0 Płonia Racibórz 2 października, 15:00
LKS Gamów 5-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 3 października, 15:00
LKS Zabełków 2-2 LKS Dzimierz 2 października, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 4-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 3 października, 15:00
(wo)
przerwany w 82. minucie przy stanie 4-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS Adamowice 0-3 LKS Pstrążna 3 października, 15:00
Odra Nieboczowy 3-2 LKS Pawłów 3 października, 15:00
Sparta Babice 1-3 LKS Bieńkowice 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

LKS Bieńkowice 2-2 LKS Lyski 9 października, 15:00
LKS Pawłów 4-3 Sparta Babice 9 października, 15:00
LKS Pstrążna 1-3 Odra Nieboczowy 10 października, 14:30
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-4 LKS Adamowice 9 października, 15:00
LKS Dzimierz 0-0 LKS Brzezie (Racibórz) 10 października, 14:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-3 LKS Zabełków 10 października, 15:00
Płonia Racibórz 1-3 LKS Gamów 10 października, 15:00
LKS Cyprzanów 2-2 LKS Studzienna (Racibórz) 10 października, 13:00

Kolejka 10 - 16-17 października

LKS Lyski 4-2 LKS Studzienna (Racibórz) 17 października, 15:00
LKS Gamów 3-1 LKS Cyprzanów 17 października, 15:00
LKS Zabełków 6-0 Płonia Racibórz 16 października, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 17 października, 15:00
LKS Adamowice 2-5 LKS Dzimierz 17 października, 15:00
Odra Nieboczowy 6-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 17 października, 15:00
Sparta Babice 5-1 LKS Pstrążna 16 października, 15:00
LKS Bieńkowice 2-3 LKS Pawłów 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

LKS Pawłów 3-0 LKS Lyski 23 października, 14:00
LKS Pstrążna 0-5 LKS Bieńkowice 24 października, 14:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-2 Sparta Babice 23 października, 14:00
LKS Dzimierz 3-0 Odra Nieboczowy 24 października, 14:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-1 LKS Adamowice 24 października, 14:00
Płonia Racibórz 2-3 LKS Brzezie (Racibórz) 24 października, 14:00
LKS Cyprzanów 2-3 LKS Zabełków 24 października, 13:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-2 LKS Gamów 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 30-31 października

LKS Lyski 1-2 LKS Gamów 31 października, 14:00
LKS Zabełków 0-2 LKS Studzienna (Racibórz) 30 października, 14:00
LKS Brzezie (Racibórz) 0-1 LKS Cyprzanów 31 października, 14:00
LKS Adamowice 3-0 Płonia Racibórz 31 października, 14:00
Odra Nieboczowy 2-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 31 października, 14:00
Sparta Babice 0-2 LKS Dzimierz 30 października, 14:00
LKS Bieńkowice 5-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 października, 14:00
LKS Pawłów 1-1 LKS Pstrążna 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

LKS Pstrążna 2-3 LKS Lyski 7 listopada, 13:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 6-4 LKS Pawłów 6 listopada, 13:00
LKS Dzimierz 6-1 LKS Bieńkowice 7 listopada, 13:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 5-3 Sparta Babice 7 listopada, 13:00
Płonia Racibórz 2-6 Odra Nieboczowy 7 listopada, 13:00
LKS Cyprzanów 4-1 LKS Adamowice 7 listopada, 13:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-2 LKS Brzezie (Racibórz) 6 listopada, 13:00
LKS Gamów 3-2 LKS Zabełków 7 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

LKS Lyski 6-0 LKS Zabełków 11 listopada, 13:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-0 LKS Gamów 11 listopada, 13:00
LKS Adamowice 2-4 LKS Studzienna (Racibórz) 11 listopada, 13:00
Odra Nieboczowy 3-2 LKS Cyprzanów 11 listopada, 13:00
Sparta Babice 1-2 Płonia Racibórz 11 listopada, 13:00
LKS Bieńkowice 2-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 11 listopada, 13:00
LKS Pawłów 0-2 LKS Dzimierz 11 listopada, 13:00
LKS Pstrążna 1-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-2 LKS Lyski 13 listopada, 13:00
LKS Dzimierz 1-0 LKS Pstrążna 13 listopada, 13:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-4 LKS Pawłów 14 listopada, 13:00
Płonia Racibórz 1-1 LKS Bieńkowice 14 listopada, 13:00
LKS Cyprzanów 3-2 Sparta Babice 14 listopada, 13:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-2 Odra Nieboczowy 13 listopada, 13:00
LKS Gamów 9-3 LKS Adamowice 14 listopada, 13:00
LKS Zabełków 0-4 LKS Brzezie (Racibórz) 13 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 3 maja

LKS Lyski 6-0 LKS Brzezie (Racibórz) 18 maja, 18:00
w pierwotnym (20 marca, 15:00) i drugim terminie (3 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Zabełków 4-3 LKS Adamowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Gamów 1-3 Odra Nieboczowy 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Studzienna (Racibórz) 4-3 Sparta Babice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Cyprzanów 8-0 LKS Bieńkowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płonia Racibórz 0-0 LKS Pawłów 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-4 LKS Pstrążna 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Dzimierz 6-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 26-27 marca

LKS Dzimierz 0-0 LKS Lyski 27 marca, 14:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 26 marca, 15:00
LKS Pstrążna 1-1 Płonia Racibórz 27 marca, 14:30
LKS Pawłów 2-2 LKS Cyprzanów 26 marca, 15:00
LKS Bieńkowice 0-2 LKS Studzienna (Racibórz) 27 marca, 14:00
Sparta Babice 2-2 LKS Gamów 26 marca, 15:00
Odra Nieboczowy 3-3 LKS Zabełków 27 marca, 15:00
LKS Adamowice 2-3 LKS Brzezie (Racibórz) 27 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

LKS Lyski 3-2 LKS Adamowice 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) przerwany w 38. minucie przy stanie 0-1 z powodu zasłabnięcia zawodnika gości / w drugim terminie rozegrany od początku
LKS Brzezie (Racibórz) 1-1 Odra Nieboczowy 3 kwietnia, 16:00
LKS Zabełków 1-1 Sparta Babice 2 kwietnia, 16:00
LKS Gamów 2-1 LKS Bieńkowice 3 kwietnia, 15:30
LKS Studzienna (Racibórz) 0-3 LKS Pawłów 2 kwietnia, 16:00
LKS Cyprzanów 3-2 LKS Pstrążna 2 kwietnia, 16:00
Płonia Racibórz 1-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 3 kwietnia, 15:30
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-1 LKS Dzimierz 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-1 LKS Lyski 10 kwietnia, 16:00
LKS Dzimierz 7-0 Płonia Racibórz 10 kwietnia, 14:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-3 LKS Cyprzanów 9 kwietnia, 17:00
LKS Pstrążna 1-1 LKS Studzienna (Racibórz) 10 kwietnia, 14:30
LKS Pawłów 6-1 LKS Gamów 9 kwietnia, 17:00
LKS Bieńkowice 3-1 LKS Zabełków 9 kwietnia, 17:00
Sparta Babice 0-1 LKS Brzezie (Racibórz) 9 kwietnia, 17:00
Odra Nieboczowy 12-1 LKS Adamowice 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby po śmierci zawodnika gości

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

LKS Lyski 0-1 Odra Nieboczowy 17 kwietnia, 17:00
LKS Adamowice 3-6 Sparta Babice 17 kwietnia, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-1 LKS Bieńkowice 17 kwietnia, 16:00
LKS Zabełków 1-2 LKS Pawłów 16 kwietnia, 16:00
LKS Gamów 2-2 LKS Pstrążna 17 kwietnia, 15:30
LKS Studzienna (Racibórz) 0-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 16 kwietnia, 17:00
LKS Cyprzanów 2-4 LKS Dzimierz 17 kwietnia, 13:00
Płonia Racibórz 2-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 17 kwietnia, 15:30

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Płonia Racibórz 4-3 LKS Lyski 23 kwietnia, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-2 LKS Cyprzanów 23 kwietnia, 15:00
LKS Dzimierz 2-3 LKS Studzienna (Racibórz) 23 kwietnia, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-1 LKS Gamów 23 kwietnia, 15:00
LKS Pstrążna 4-0 LKS Zabełków 23 kwietnia, 15:00
LKS Pawłów 3-0 LKS Brzezie (Racibórz) 23 kwietnia, 15:00
LKS Bieńkowice 6-1 LKS Adamowice 23 kwietnia, 15:00
Sparta Babice 1-1 Odra Nieboczowy 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia

LKS Lyski 2-0 Sparta Babice 30 kwietnia, 16:00
Odra Nieboczowy 3-1 LKS Bieńkowice 30 kwietnia, 17:00
LKS Adamowice 0-4 LKS Pawłów 30 kwietnia, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-1 LKS Pstrążna 30 kwietnia, 17:00
LKS Zabełków 0-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 kwietnia, 17:00
LKS Gamów 1-2 LKS Dzimierz 30 kwietnia, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-4 LKS 07 Markowice (Racibórz) 30 kwietnia, 17:00
LKS Cyprzanów 4-1 Płonia Racibórz 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

LKS Cyprzanów 0-1 LKS Lyski 8 maja, 13:00
Płonia Racibórz 3-5 LKS Studzienna (Racibórz) 8 maja, 15:30
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-3 LKS Gamów 8 maja, 16:00
LKS Dzimierz 4-0 LKS Zabełków 8 maja, 14:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-3 LKS Brzezie (Racibórz) 7 maja, 17:00
LKS Pstrążna 3-1 LKS Adamowice 8 maja, 14:30
LKS Pawłów 2-1 Odra Nieboczowy 7 maja, 17:00
LKS Bieńkowice 1-1 Sparta Babice 7 maja, 17:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

LKS Lyski 8-3 LKS Bieńkowice 15 maja, 17:00
Sparta Babice 3-2 LKS Pawłów 14 maja, 17:00
Odra Nieboczowy 2-1 LKS Pstrążna 15 maja, 15:00
LKS Adamowice 4-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 15 maja, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-3 LKS Dzimierz 15 maja, 16:00
LKS Zabełków 1-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 14 maja, 16:00
LKS Gamów 6-0 Płonia Racibórz 15 maja, 15:30
LKS Studzienna (Racibórz) 2-3 LKS Cyprzanów 14 maja, 17:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

LKS Studzienna (Racibórz) 3-2 LKS Lyski 21 maja, 17:00
LKS Cyprzanów 2-3 LKS Gamów 22 maja, 13:00
Płonia Racibórz 2-0 LKS Zabełków 22 maja, 15:30
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-2 LKS Brzezie (Racibórz) 22 maja, 16:00
LKS Dzimierz 14-0 LKS Adamowice 22 maja, 14:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-2 Odra Nieboczowy 21 maja, 17:00
LKS Pstrążna 3-1 Sparta Babice 22 maja, 14:30
LKS Pawłów 0-3 LKS Bieńkowice 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

LKS Lyski 0-0 LKS Pawłów 29 maja, 17:00
LKS Bieńkowice 2-2 LKS Pstrążna 28 maja, 17:00
Sparta Babice 6-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 28 maja, 17:00
Odra Nieboczowy 1-2 LKS Dzimierz 29 maja, 15:00
LKS Adamowice 1-5 LKS 07 Markowice (Racibórz) 29 maja, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-2 Płonia Racibórz 29 maja, 16:00
LKS Zabełków 1-2 LKS Cyprzanów 28 maja, 16:00
LKS Gamów 6-3 LKS Studzienna (Racibórz) 29 maja, 15:30

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

LKS Gamów 2-2 LKS Lyski 5 czerwca, 15:30
LKS Studzienna (Racibórz) 0-1 LKS Zabełków 4 czerwca, 17:00
LKS Cyprzanów 4-3 LKS Brzezie (Racibórz) 5 czerwca, 13:00
Płonia Racibórz 3-0 LKS Adamowice 5 czerwca, 15:30
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-0 Odra Nieboczowy 5 czerwca, 16:00
LKS Dzimierz 3-2 Sparta Babice 5 czerwca, 14:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 5-1 LKS Bieńkowice 4 czerwca, 17:00
LKS Pstrążna 6-0 LKS Pawłów 5 czerwca, 14:30

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

LKS Lyski 2-4 LKS Pstrążna 12 czerwca, 14:00
LKS Pawłów 0-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 11 czerwca, 17:00
LKS Bieńkowice 0-8 LKS Dzimierz 11 czerwca, 17:00
(wo)
przerwany w 62. minucie przy stanie 0-8 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Sparta Babice 0-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 11 czerwca, 17:00
Odra Nieboczowy 2-1 Płonia Racibórz 12 czerwca, 15:00
LKS Adamowice 2-3 LKS Cyprzanów 12 czerwca, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 5-2 LKS Studzienna (Racibórz) 12 czerwca, 16:00
LKS Zabełków 0-1 LKS Gamów 11 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 19 czerwca

LKS Zabełków 1-0 LKS Lyski 19 czerwca, 17:00
LKS Gamów 1-1 LKS Brzezie (Racibórz) 19 czerwca, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 6-0 LKS Adamowice 19 czerwca, 17:00
LKS Cyprzanów 2-0 Odra Nieboczowy 19 czerwca, 17:00
Płonia Racibórz 5-2 Sparta Babice 19 czerwca, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-3 LKS Bieńkowice 19 czerwca, 17:00
LKS Dzimierz 3-1 LKS Pawłów 19 czerwca, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-2 LKS Pstrążna 19 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

LKS Lyski 1-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 23 czerwca, 17:00
LKS Pstrążna 1-3 LKS Dzimierz 23 czerwca, 17:00
LKS Pawłów 4-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 23 czerwca, 17:00
LKS Bieńkowice 3-6 Płonia Racibórz 23 czerwca, 17:00
Sparta Babice 3-1 LKS Cyprzanów 23 czerwca, 17:00
Odra Nieboczowy 4-6 LKS Studzienna (Racibórz) 23 czerwca, 17:00
LKS Adamowice 0-5 LKS Gamów 23 czerwca, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-1 LKS Zabełków 23 czerwca, 17:00

Klasa A 2010/2011 (Racibórz)

Klasa C 2010/2011 (Racibórz I)
Klasa C 2010/2011 (Racibórz II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas