[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Strażak Mierzęcice 32 85 27 4 1 125-24 13 2 1 59-13 14 2 0 66-11
2.  RKS Grodziec (Będzin) 32 76 23 7 2 110-22 14 2 0 60-10 9 5 2 50-12
3.  Przemsza Siewierz 32 73 23 4 5 85-32 13 2 1 48-10 10 2 4 37-22
4.  Niwy Brudzowice 32 62 19 5 8 80-43 10 2 4 43-19 9 3 4 37-24
5.  Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 32 52 14 10 8 63-49 9 3 4 34-23 5 7 4 29-26
6.  Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 32 51 15 6 11 56-49 8 2 6 30-25 7 4 5 26-24
7.  MKS Sławków 32 49 15 4 13 72-59 9 2 5 45-24 6 2 8 27-35
8.  Błyskawica Preczów 32 48 14 6 12 56-51 5 4 7 29-28 9 2 5 27-23
9.  Warta Zawiercie 32 44 13 5 14 71-66 7 3 6 38-30 6 2 8 33-36
10.  Sarmacja II Będzin 32 42 12 6 14 42-49 6 4 6 19-21 6 2 8 23-28
11.  Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 32 37 10 7 15 57-79 6 3 7 32-43 4 4 8 25-36
12.  Jedno¶ć Strzyżowice 32 35 10 5 17 36-72 8 1 7 20-34 2 4 10 16-38
13.  Błękitni Sarnów 32 30 8 6 18 37-84 5 4 7 19-29 3 2 11 18-55
14.  Zew Kazimierz (Sosnowiec) 32 29 6 11 15 38-68 2 8 6 21-28 4 3 9 17-40
15.  MKS Poręba 32 22 5 7 20 30-73 3 4 9 17-34 2 3 11 13-39
16.  ¬ródło Kromołów (Zawiercie) 32 17 4 5 23 39-107 3 3 10 22-53 1 2 13 17-54
17.  Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 32 14 4 2 26 41-111 3 1 12 28-50 1 1 14 13-61
Sarmacja II Będzin wycofała się po zakończeniu rozgrywek, w zwi±zku z czym dodatkowo utrzymał się przegrany w barażu MKS Poręba.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Strażak Mierzęcice    1-1 4-0 0-2 1-1 2-1 7-2 3-0 2-0 4-1 3-1 4-1 5-0 5-0 7-0 6-2 5-1 
 2 RKS Grodziec (Będzin)2-2     4-0 4-3 3-2 3-0 4-1 2-0 2-0 1-0 3-1 3-0 9-0 6-0 1-1 9-0 4-0 
 3 Przemsza Siewierz0-2 3-0     3-1 4-0 2-2 3-1 1-0 7-1 3-0 1-1 2-0 6-0 3-1 4-1 4-0 2-0 
 4 Niwy Brudzowice1-3 2-0 2-4     2-1 3-0 1-1 1-2 3-0 2-1 4-1 1-4 7-1 0-0 2-0 2-1 10-0 
 5 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)0-4 2-2 0-2 1-1     2-4 2-0 4-0 0-4 2-2 2-1 5-0 1-0 2-0 6-1 2-1 3-1 
 6 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)0-5 2-2 1-1 1-4 1-0     4-2 3-0 0-3 1-2 7-2 1-0 5-1 0-1 2-1 2-0 0-1 
 7 MKS Sławków1-2 0-3 0-3 3-0 1-3 0-1     3-3 4-2 4-0 3-3 5-1 3-1 4-0 3-0 5-1 6-1 
 8 Błyskawica Preczów1-3 0-4 0-1 1-4 1-1 3-2 1-3     2-2 4-0 1-1 1-1 1-2 1-3 3-0 7-1 2-0 
 9 Warta Zawiercie0-3 1-1 3-0 0-4 2-2 2-2 4-0 1-2     0-3 1-2 4-3 6-2 2-3 2-0 4-1 6-2 
 10 Sarmacja II Będzin0-5 0-2 0-3* 0-2 1-1 1-1 1-2 0-1 2-1     2-0 2-0 2-2 3-0 2-1 0-0 3-0 
 11 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)1-5 0-5 3-2 2-2 1-3 3-2 0-4 1-1 4-6 3-5     3-1 1-0 2-0 2-2 2-5 4-0 
 12 Jedno¶ć Strzyżowice0-3 0-10 1-4 5-2 0-0 0-2 1-3 0-5 0-2 1-0 1-0     1-0 3-2 1-0 3-0 3-1 
 13 Błękitni Sarnów0-4 0-8 1-2 0-2 2-2 0-3* 2-0 0-1 1-1 2-1 1-2 3-0     1-1 2-0 2-2 2-0 
 14 Zew Kazimierz (Sosnowiec)1-1 0-0 1-1 0-1 1-3 1-1 2-4 2-4 4-3 0-1 2-2 1-1 1-2     1-1 1-0 3-3 
 15 MKS Poręba0-5 0-6 0-2 1-1 3-3 1-2 1-1 0-2 0-1 0-2 1-2 0-1 3-2 0-0     3-2 4-2 
 16 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)0-9 0-2 0-6 0-4 1-4 0-1 2-1 2-4 0-6 1-1 0-5 1-1 3-3 7-2 1-3     4-1 
 17 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)4-10 1-4 2-6 3-4 2-3 1-2 0-2 0-2 5-1 0-4 4-1 2-2 1-2 1-4 0-2 2-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Pauza: Sarmacja II Będzin.
 
MKS Sławków 3-0 Niwy Brudzowice
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 1-4 RKS Grodziec (Będzin)
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 0-1 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Błyskawica Preczów 1-2 Błękitni Sarnów
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-4 Strażak Mierzęcice
MKS Poręba 0-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Jedno¶ć Strzyżowice 0-2 Warta Zawiercie
Przemsza Siewierz 1-1 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Pauza: Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza).
 
Niwy Brudzowice 4-1 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Warta Zawiercie 3-0 Przemsza Siewierz
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Jedno¶ć Strzyżowice
Strażak Mierzęcice 7-0 MKS Poręba
Błękitni Sarnów 2-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 3-0 Błyskawica Preczów
RKS Grodziec (Będzin) 9-0 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
MKS Sławków 4-0 Sarmacja II Będzin

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Pauza: ¬ródło Kromołów (Zawiercie).
 
Sarmacja II Będzin 0-2 Niwy Brudzowice
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 0-2 MKS Sławków
Błyskawica Preczów 0-4 RKS Grodziec (Będzin)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-4 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
MKS Poręba 3-2 Błękitni Sarnów
Jedno¶ć Strzyżowice 0-3 Strażak Mierzęcice
Przemsza Siewierz 3-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 4-6 Warta Zawiercie

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Pauza: Błyskawica Preczów.
 
Niwy Brudzowice 3-0 Warta Zawiercie
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-2 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Strażak Mierzęcice 4-0 Przemsza Siewierz
Błękitni Sarnów 3-0 Jedno¶ć Strzyżowice
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 2-1 MKS Poręba
RKS Grodziec (Będzin) 3-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
MKS Sławków 5-1 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Sarmacja II Będzin 3-0 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)

Kolejka 5 - 4-5 wrze¶nia

Pauza: Łazowianka Łazy (k. Zawiercia).
 
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 3-4 Niwy Brudzowice
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 1-1 Sarmacja II Będzin
Błyskawica Preczów 1-3 MKS Sławków
MKS Poręba 0-6 RKS Grodziec (Będzin)
Jedno¶ć Strzyżowice 0-2 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Przemsza Siewierz 6-0 Błękitni Sarnów
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 1-5 Strażak Mierzęcice
na boisku 1-5; pierwotnie wynik został zweryfikowany jako walkower 3-0 (wo) na podstawie błędnej przesłanki o zbyt małej liczbie młodzieżowców w drużynie go¶ci; walkower został anulowany w procedurze odwoławczej
Warta Zawiercie 2-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec)

Kolejka 6 - 8 wrze¶nia

Pauza: MKS Poręba.
 
Niwy Brudzowice 0-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Strażak Mierzęcice 2-0 Warta Zawiercie
Błękitni Sarnów 1-2 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 1-1 Przemsza Siewierz
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Jedno¶ć Strzyżowice
MKS Sławków 1-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Sarmacja II Będzin 0-1 Błyskawica Preczów
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 2-1 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)

Kolejka 7 - 11-12 wrze¶nia

Pauza: Jedno¶ć Strzyżowice.
 
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 0-4 Niwy Brudzowice
Błyskawica Preczów 2-0 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-2 Sarmacja II Będzin
MKS Poręba 1-1 MKS Sławków
Przemsza Siewierz 3-0 RKS Grodziec (Będzin)
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 3-2 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 22 wrze¶nia
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Zawiercie 6-2 Błękitni Sarnów
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Strażak Mierzęcice

Kolejka 8 - 18-19 wrze¶nia

Pauza: Przemsza Siewierz.
 
Niwy Brudzowice 1-3 Strażak Mierzęcice
Błękitni Sarnów 1-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 0-3 Warta Zawiercie
RKS Grodziec (Będzin) 3-1 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
MKS Sławków 5-1 Jedno¶ć Strzyżowice
Sarmacja II Będzin 2-1 MKS Poręba
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 2-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 2-4 Błyskawica Preczów

Kolejka 9 - 25-26 wrze¶nia

Pauza: Tęcza Błędów (D±browa Górnicza).
 
Błyskawica Preczów 1-4 Niwy Brudzowice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-1 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
MKS Poręba 4-2 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Jedno¶ć Strzyżowice 1-0 Sarmacja II Będzin
Przemsza Siewierz 3-1 MKS Sławków
Warta Zawiercie 1-1 RKS Grodziec (Będzin)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Strażak Mierzęcice 5-0 Błękitni Sarnów

Kolejka 10 - 2-3 paĽdziernika

Pauza: Warta Zawiercie.
 
Niwy Brudzowice 7-1 Błękitni Sarnów
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 0-5 Strażak Mierzęcice
RKS Grodziec (Będzin) 6-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
MKS Sławków 3-3 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Sarmacja II Będzin 0-3 Przemsza Siewierz
(wo)
na boisku 0-1 / przekroczenie limitu czasu gry zawodnika drużyny gospodarzy w jednym terminie (IV liga, klasa A)
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 2-2 Jedno¶ć Strzyżowice
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 1-3 MKS Poręba
Błyskawica Preczów 1-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 11 - 9-10 paĽdziernika

Pauza: Zew Kazimierz (Sosnowiec).
 
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-1 Niwy Brudzowice
MKS Poręba 0-2 Błyskawica Preczów
Jedno¶ć Strzyżowice 3-0 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Przemsza Siewierz 2-0 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 3-5 Sarmacja II Będzin
Warta Zawiercie 4-0 MKS Sławków
Strażak Mierzęcice 1-1 RKS Grodziec (Będzin)
Błękitni Sarnów 0-3 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
(wo)
na boisku 1-1 / w drużynie gospodarzy wyst±pił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 12 - 16-17 paĽdziernika

Pauza: Strażak Mierzęcice.
 
Niwy Brudzowice 3-0 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
RKS Grodziec (Będzin) 9-0 Błękitni Sarnów
MKS Sławków 4-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Sarmacja II Będzin 2-1 Warta Zawiercie
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 4-1 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 0-6 Przemsza Siewierz
Błyskawica Preczów 1-1 Jedno¶ć Strzyżowice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 6-1 MKS Poręba

Kolejka 13 - 23-24 paĽdziernika

Pauza: Błękitni Sarnów.
 
MKS Poręba 1-1 Niwy Brudzowice
Jedno¶ć Strzyżowice 0-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Przemsza Siewierz 1-0 Błyskawica Preczów
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 2-5 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Warta Zawiercie 6-2 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-1 Sarmacja II Będzin
Strażak Mierzęcice 7-2 MKS Sławków
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 2-2 RKS Grodziec (Będzin)

Kolejka 14 - 30-31 paĽdziernika

Pauza: Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza).
 
Niwy Brudzowice 2-0 RKS Grodziec (Będzin)
MKS Sławków 3-1 Błękitni Sarnów
Sarmacja II Będzin 0-5 Strażak Mierzęcice
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 1-4 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 0-6 Warta Zawiercie
Błyskawica Preczów 1-1 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-2 Przemsza Siewierz
MKS Poręba 0-1 Jedno¶ć Strzyżowice

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Pauza: RKS Grodziec (Będzin).
 
Jedno¶ć Strzyżowice 5-2 Niwy Brudzowice
Przemsza Siewierz 4-1 MKS Poręba
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 1-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Warta Zawiercie 1-2 Błyskawica Preczów
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-0 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Strażak Mierzęcice 5-1 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Błękitni Sarnów 2-1 Sarmacja II Będzin
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 4-2 MKS Sławków

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: Niwy Brudzowice.
 
MKS Sławków 0-3 RKS Grodziec (Będzin)
Sarmacja II Będzin 1-1 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 1-2 Błękitni Sarnów
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 0-9 Strażak Mierzęcice
Błyskawica Preczów 1-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-4 Warta Zawiercie
MKS Poręba 1-2 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Jedno¶ć Strzyżowice 1-4 Przemsza Siewierz

Kolejka 17 - 13-14 listopada

Pauza: MKS Sławków.
 
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 3-1 Jedno¶ć Strzyżowice
Warta Zawiercie 2-0 MKS Poręba 20 paĽdziernika
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Strażak Mierzęcice 3-0 Błyskawica Preczów
Błękitni Sarnów 2-2 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 0-1 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
RKS Grodziec (Będzin) 1-0 Sarmacja II Będzin
Niwy Brudzowice 2-4 Przemsza Siewierz

Kolejka 18 - 6 kwietnia

Pauza: Sarmacja II Będzin.
 
Niwy Brudzowice 1-1 MKS Sławków
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
RKS Grodziec (Będzin) 4-0 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 2-0 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Błękitni Sarnów 0-1 Błyskawica Preczów
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Strażak Mierzęcice 1-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 MKS Poręba 20 kwietnia
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Warta Zawiercie 4-3 Jedno¶ć Strzyżowice 20 kwietnia
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 3-2 Przemsza Siewierz
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 19 - 26-27 marca

Pauza: Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza).
 
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 2-2 Niwy Brudzowice
Przemsza Siewierz 7-1 Warta Zawiercie
Jedno¶ć Strzyżowice 3-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
MKS Poręba 0-5 Strażak Mierzęcice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-0 Błękitni Sarnów
Błyskawica Preczów 3-2 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 0-2 RKS Grodziec (Będzin)
Sarmacja II Będzin 1-2 MKS Sławków

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

Pauza: ¬ródło Kromołów (Zawiercie).
 
Niwy Brudzowice 2-1 Sarmacja II Będzin
MKS Sławków 6-1 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
RKS Grodziec (Będzin) 2-0 Błyskawica Preczów
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 1-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Błękitni Sarnów 2-0 MKS Poręba
Strażak Mierzęcice 4-1 Jedno¶ć Strzyżowice
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Przemsza Siewierz
Warta Zawiercie 1-2 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Pauza: Błyskawica Preczów.
 
Warta Zawiercie 0-4 Niwy Brudzowice 11 maja
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 2-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Przemsza Siewierz 0-2 Strażak Mierzęcice
Jedno¶ć Strzyżowice 1-0 Błękitni Sarnów
MKS Poręba 1-2 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-2 RKS Grodziec (Będzin)
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 2-1 MKS Sławków
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 0-4 Sarmacja II Będzin

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

Pauza: Łazowianka Łazy (k. Zawiercia).
 
Niwy Brudzowice 10-0 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Sarmacja II Będzin 0-0 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
MKS Sławków 3-3 Błyskawica Preczów
RKS Grodziec (Będzin) 1-1 MKS Poręba
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 1-0 Jedno¶ć Strzyżowice
Błękitni Sarnów 1-2 Przemsza Siewierz
Strażak Mierzęcice 3-1 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4-3 Warta Zawiercie

Kolejka 23 - 23 kwietnia

Pauza: MKS Poręba.
 
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-1 Niwy Brudzowice
Warta Zawiercie 0-3 Strażak Mierzęcice
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 1-0 Błękitni Sarnów
Przemsza Siewierz 2-2 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Jedno¶ć Strzyżowice 0-10 RKS Grodziec (Będzin)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-0 MKS Sławków
Błyskawica Preczów 4-0 Sarmacja II Będzin
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 4-1 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)

Kolejka 24 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Jedno¶ć Strzyżowice.
 
Niwy Brudzowice 2-1 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 0-2 Błyskawica Preczów
Sarmacja II Będzin 1-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
MKS Sławków 3-0 MKS Poręba
RKS Grodziec (Będzin) 4-0 Przemsza Siewierz
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 7-2 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Błękitni Sarnów 1-1 Warta Zawiercie
Strażak Mierzęcice 5-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)

Kolejka 25 - 4 maja

Pauza: Przemsza Siewierz.
 
Strażak Mierzęcice 0-2 Niwy Brudzowice 3 maja
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-2 Błękitni Sarnów
Warta Zawiercie 2-2 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 0-5 RKS Grodziec (Będzin)
Jedno¶ć Strzyżowice 1-3 MKS Sławków 3 maja
MKS Poręba 0-2 Sarmacja II Będzin
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-1 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Błyskawica Preczów 7-1 ¬ródło Kromołów (Zawiercie) 3 maja

Kolejka 26 - 7-8 maja

Pauza: Tęcza Błędów (D±browa Górnicza).
 
Niwy Brudzowice 1-2 Błyskawica Preczów
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 1-4 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 0-2 MKS Poręba
Sarmacja II Będzin 2-0 Jedno¶ć Strzyżowice
MKS Sławków 0-3 Przemsza Siewierz
RKS Grodziec (Będzin) 2-0 Warta Zawiercie
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 0-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Błękitni Sarnów 0-4 Strażak Mierzęcice

Kolejka 27 - 14-15 maja

Pauza: Warta Zawiercie.
 
Błękitni Sarnów 0-2 Niwy Brudzowice
Strażak Mierzęcice 2-1 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-0 RKS Grodziec (Będzin)
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 0-4 MKS Sławków
Przemsza Siewierz 3-0 Sarmacja II Będzin
Jedno¶ć Strzyżowice 3-1 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
MKS Poręba 3-2 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-0 Błyskawica Preczów

Kolejka 28 - 18 maja

Pauza: Zew Kazimierz (Sosnowiec).
 
Niwy Brudzowice 2-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Błyskawica Preczów 3-0 MKS Poręba
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 1-1 Jedno¶ć Strzyżowice
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 2-6 Przemsza Siewierz
Sarmacja II Będzin 2-0 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 17 maja
MKS Sławków 4-2 Warta Zawiercie
RKS Grodziec (Będzin) 2-2 Strażak Mierzęcice
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 5-1 Błękitni Sarnów

Kolejka 29 - 21-22 maja

Pauza: Strażak Mierzęcice.
 
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 1-4 Niwy Brudzowice
Błękitni Sarnów 0-8 RKS Grodziec (Będzin)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-4 MKS Sławków
Warta Zawiercie 0-3 Sarmacja II Będzin
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 4-0 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Przemsza Siewierz 4-0 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Jedno¶ć Strzyżowice 0-5 Błyskawica Preczów
MKS Poręba 3-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 30 - 28-29 maja

Pauza: Błękitni Sarnów.
 
Niwy Brudzowice 2-0 MKS Poręba
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 5-0 Jedno¶ć Strzyżowice
Błyskawica Preczów 0-1 Przemsza Siewierz
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 0-5 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 5-1 Warta Zawiercie
Sarmacja II Będzin 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
MKS Sławków 1-2 Strażak Mierzęcice
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)

Kolejka 31 - 4-5 czerwca

Pauza: Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza).
 
RKS Grodziec (Będzin) 4-3 Niwy Brudzowice
Błękitni Sarnów 2-0 MKS Sławków
Strażak Mierzęcice 4-1 Sarmacja II Będzin
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-3 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Warta Zawiercie 4-1 ¬ródło Kromołów (Zawiercie) 1 czerwca
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 1-1 Błyskawica Preczów
Przemsza Siewierz 4-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Jedno¶ć Strzyżowice 1-0 MKS Poręba

Kolejka 32 - 8 czerwca

Pauza: RKS Grodziec (Będzin).
 
Niwy Brudzowice 1-4 Jedno¶ć Strzyżowice
MKS Poręba 0-2 Przemsza Siewierz
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-1 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Błyskawica Preczów 2-2 Warta Zawiercie
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 7-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 4-10 Strażak Mierzęcice
Sarmacja II Będzin 2-2 Błękitni Sarnów
MKS Sławków 0-1 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)

Kolejka 33 - 11 czerwca

Pauza: Niwy Brudzowice.
 
RKS Grodziec (Będzin) 4-1 MKS Sławków
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 1-2 Sarmacja II Będzin
Błękitni Sarnów 2-0 Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza)
Strażak Mierzęcice 6-2 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-4 Błyskawica Preczów
Warta Zawiercie 2-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 2-2 MKS Poręba
Przemsza Siewierz 2-0 Jedno¶ć Strzyżowice

Kolejka 34 - 18 czerwca

Pauza: MKS Sławków.
 
Przemsza Siewierz 3-1 Niwy Brudzowice
Jedno¶ć Strzyżowice 1-0 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
MKS Poręba 0-1 Warta Zawiercie
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Błyskawica Preczów 1-3 Strażak Mierzęcice
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 3-3 Błękitni Sarnów
Przemsza Okradzionów (D±browa Górnicza) 1-2 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Sarmacja II Będzin 0-2 RKS Grodziec (Będzin)
na stadionie RKS-u; Sarmacja II gospodarzem

Baraże o udział w klasie A (Sosnowiec)

Liga okręgowa 2010/2011 (Katowice II)

Klasa A 2010/2011 (Bytom)

Klasa B 2010/2011 (Sosnowiec)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas