[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Zgoda Byczyna (Jaworzno) Ludowy Klub Sportowy Zgoda Byczyna
Rok założenia: 1950
Barwy: czerwono-żółto-zielone
Adres: Kaczeńców 1, 43-607 Jaworzno
(608)-319-244
WWW: http://www.zgoda-byczyna.jaw.pl (oficj.)
Stadion: pojemność - 800 miejsc (200 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 86 m x 58 m
Prezes: Zbigniew Siewniak
Trener: Piotr Dobrzański


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Bartłomiej Iglewski (91), Artur Kominiak (74), Grzegorz Ryszka (82).
Obrońcy: Rafał Dobrzański (87), Tomasz Krzyśko (91), Daniel Kuciel (92), Adrian Mamot (05.06.92), Tomasz Podralski (72), Damian Przebindowski (30.12.91), Grzegorz Radko (14.11.74), Grzegorz Siemek (89), Michał Wierzbik (80), Piotr Wilczek (86).
Pomocnicy: Ryszard Czerwiec (68), Mateusz Drela (12.01.88), Mateusz Duda (07.07.93), Łukasz Kadłuczka (84), Konrad Lachowicz (80), Przemysław Ochmański (89), Łukasz Przebindowski (10.10.94), Kamil Szremski (91), Marek Zieliński (91), Sebastian Żmuda (92).
Napastnicy: Krzysztof Chechelski (85), Marcin Niziołek (90), Rafał Stanek (71), Mariusz Szalek (89), Marcin Szremski (89), Wojciech Warzecha (89).
 
Dane z sezonu: 2010/11
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 2020/21 2021/22
W drużynie grali m.in.: Dariusz Boś, Bartłomiej Chwalibogowski, Ryszard Czerwiec, Adam Lichota, Tomasz Podralski, Mateusz Radosz.
 
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Klasa A 2002/2003, grupa: Sosnowiec
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec
   2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: Sosnowiec
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: Sosnowiec
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec
   2005/06 - Klasa A 2005/2006, grupa: Sosnowiec
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec
   2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: Sosnowiec
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec
   2007/08 - Klasa A 2007/2008, grupa: Sosnowiec
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec
   2008/09 - Klasa A 2008/2009, grupa: Sosnowiec
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec
   2009/10 - Liga okręgowa 2009/2010, grupa: Katowice II
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec
   2010/11 - Liga okręgowa 2010/2011, grupa: Katowice II
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec
   2011/12 - Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Katowice II
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: Chrzanów
   2013/14 - Klasa A 2013/2014, grupa: Chrzanów
   2014/15 - Klasa A 2014/2015, grupa: Chrzanów
   2015/16 - Klasa A 2015/2016, grupa: Chrzanów
   2016/17 - Patrick Klasa A 2016/2017, grupa: Sosnowiec
   2017/18 - Patrick Klasa A 2017/2018, grupa: Sosnowiec
   2018/19 - Klasa A Patrick 2018/2019, grupa: Sosnowiec
   2019/20 - Klasa A 2019/2020, grupa: Chrzanów
   2020/21 - Keeza Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Wadowice
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Małopolski ZPN - Chrzanów
   2021/22 - Keeza Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Wadowice
   2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Małopolski ZPN - Chrzanów

 

Napisz do nas