[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec

I runda - 29 sierpnia

MKS Poręba 5-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 29 sierpnia, 17:00
Niwy Brudzowice 1-3 Strażak Mierzęcice 29 sierpnia, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 6-0 KP Jaworzno 29 sierpnia, 17:00
Korona Rokitno Szlacheckie 1-8 LKS Wysoka 29 sierpnia, 17:00
MCKS Czeladź (2) 7-1 Przemsza Siewierz 29 sierpnia, 17:00
Iskra Psary 0-2 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 29 sierpnia, 17:00
Ostoja Żelisławice 2-2 Huragan Kocikowa 29 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-2
Błyskawica Preczów 0-3 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 29 sierpnia, 17:00
(wo)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-0 RKS Grodziec (Będzin) 29 sierpnia, 17:00
KS Giebło 3-1 MKS Sławków 26 sierpnia, 17:00
Cyklon Rogoźnik 3-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 29 sierpnia, 17:00

II runda - 19 września

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Strażak Mierzęcice 19 września, 16:00
MKS Poręba 0-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 19 września, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-5 Ciężkowianka Jaworzno 10 października, 16:00
LKS Wysoka 4-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 19 września, 16:00
MCKS Czeladź (2) 1-2 AKS Niwka Sosnowiec 19 września, 16:00
Ostoja Żelisławice 4-3 Błękitni Sarnów 19 września, 16:00
pd.
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Górnik Jaworzno 19 września, 16:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-2 Czarni Sosnowiec 19 września, 16:00
KS Giebło 1-3 Unia Dąbrowa Górnicza 19 września, 16:00
Cyklon Rogoźnik 1-0 Górnik Piaski (Czeladź) 19 września, 16:00

III runda - 10 października
Sarmacja Będzin - wolny los

Strażak Mierzęcice 5-4 AKS Niwka Sosnowiec 10 października, 15:30
LKS Wysoka 2-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 10 października, 15:30
Cyklon Rogoźnik 4-3 Victoria Jaworzno 10 października, 15:30
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Milenium Wojkowice 10 października, 15:30
Górnik Jaworzno 1-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 10 października, 15:30
Ostoja Żelisławice 1-0 Unia Dąbrowa Górnicza 10 października, 15:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4-3 Ciężkowianka Jaworzno 17 października, 15:30
pd.

IV runda - 26 marca

Cyklon Rogoźnik 1-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 26 marca, 16:00
Ostoja Żelisławice 1-5 Górnik Jaworzno 26 marca, 16:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-3 Milenium Wojkowice 26 marca, 16:00
Strażak Mierzęcice 2-1 Sarmacja Będzin 26 marca, 16:00
Bartoszek 79, Żydek 86 - D.Waśniewski 84

1/2 finału - 9 kwietnia

Strażak Mierzęcice 0-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 9 kwietnia, 17:00
Górnik Jaworzno 3-0 Milenium Wojkowice 9 kwietnia, 17:00

Finał - 30 kwietnia

Górnik Jaworzno 0-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 30 kwietnia, 17:30
Kuder 60
w Jaworznie na stadionie Górnika

Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas