[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Śląski ZPN - Bytom

I runda - 29 sierpnia
Ruch II Radzionków , Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) - wolny los

Silesia Miechowice (Bytom) 3-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 28 sierpnia
Unia Świerklaniec 1-8 Ruch Radzionków 29 sierpnia
Doktór Prado Bytom 0-4 Drama Zbrosławice 29 sierpnia
Gwarek II Tarnowskie Góry 0-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 29 sierpnia
Kaminiorz 54, Pensiek 68, Sojka 80
Orzeł Koty 1-1 Odra Miasteczko Śląskie 29 sierpnia
pd. k. 3-4
Tęcza Zendek 5-2 Sparta Tworóg 29 sierpnia
Polonia Bytom (ME) 4-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 29 sierpnia
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 0-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 29 sierpnia
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry 29 sierpnia
pd. k. 5-4
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-2 Czarni Sucha Góra (Bytom) 29 sierpnia
pd. k. 6-8
Sokół Orzech 3-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 29 sierpnia
Piast Ożarowice 0-3 Orzeł Nakło Śląskie 29 sierpnia
Rodło Górniki (Bytom) 4-2 Orzeł Miedary 29 sierpnia
Orzeł Bobrowniki 2-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 29 sierpnia

II runda - 19 września

Tempo Stolarzowice (Bytom) 0-8 Ruch Radzionków 19 września, 16:00
Ruch II Radzionków 0-2 Orzeł Nakło Śląskie 19 września, 16:00
Suder 52, Szyguła 80
Sokół Orzech 4-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 19 września, 16:00
pd.
Silesia Miechowice (Bytom) 2-1 Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1-0 Polonia II Bytom
Rodło Górniki (Bytom) 0-3 Drama Zbrosławice
Tęcza Zendek 6-1 Czarni Sucha Góra (Bytom)
Orzeł Bobrowniki 1-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)

1/4 finału - 3 października

Orzeł Bobrowniki 0-3 Orzeł Nakło Śląskie 3 października, 15:00
Przybyłka 20, Suder 60, Hadyk 77
Tęcza Zendek 1-5 Drama Zbrosławice 3 października, 15:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 0-4 Ruch Radzionków 3 października, 15:00
Sokół Orzech 0-3 Silesia Miechowice (Bytom) 3 października, 15:00

1/2 finału - 17 października

Silesia Miechowice (Bytom) 2-3 Orzeł Nakło Śląskie 17 października, 15:00
pd.
Siedlarczyk 70, Morawiec 112 (k) - Suder 52, Osadnik 98 (k), 103
Drama Zbrosławice 0-4 Ruch Radzionków 17 października, 15:00

Finał - 15 kwietnia

Orzeł Nakło Śląskie 1-2 Ruch Radzionków 15 kwietnia, 16:00
Skowronek 26 - Giel 7, Lasek 89 (k)

Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas