[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nadwiślanin Gromiec 30 71 22 5 3 99-28 12 2 1 53-13 10 3 2 46-15
2.  Arka Babice 30 68 21 5 4 100-42 12 2 1 59-19 9 3 3 41-23
3.  Wolanka Wola Filipowska 30 57 18 3 9 86-49 12 0 3 45-12 6 3 6 41-37
4.  Tęcza Tenczynek 30 54 16 6 8 65-55 10 2 3 39-26 6 4 5 26-29
5.  Zgoda Byczyna (Jaworzno) 30 52 15 7 8 76-39 8 4 3 42-17 7 3 5 34-22
6.  Start Kamień 30 48 14 6 10 71-55 10 3 2 40-21 4 3 8 31-34
7.  Victoria Zalas 30 44 13 5 12 66-65 8 3 4 41-32 5 2 8 25-33
8.  Błyskawica Myślachowice 30 42 13 3 14 74-63 9 2 4 42-22 4 1 10 32-41
9.  UKS Regulice (k. Chrzanowa) 30 40 11 7 12 48-52 8 3 4 27-20 3 4 8 21-32 2 3 1 0 1 3-2
10.  Nadwiślanka Okleśna 30 40 13 1 16 42-70 8 1 6 25-29 5 0 10 17-41 2 3 1 0 1 2-3
11.  Korona Lgota 30 36 10 6 14 60-74 4 2 9 39-45 6 4 5 21-29
12.  UKS Dulowa 30 35 9 8 13 61-88 7 4 4 37-32 2 4 9 24-56
13.  Promyk Bolęcin 30 33 9 6 15 52-69 6 4 5 31-29 3 2 10 21-40
14.  Tempo Płaza 30 23 6 5 19 42-79 5 3 7 26-35 1 2 12 16-44
15.  Wisła Jankowice 30 19 4 7 19 40-91 2 4 9 21-39 2 3 10 19-52
16.  Ruch Młoszowa 30 13 1 10 19 41-104 0 6 9 20-45 1 4 10 21-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Nadwiślanin Gromiec    3-3 3-0 2-0 1-2 1-0 3-0 4-2 3-3 3-0 5-1 10-0 4-2 1-0 5-0 5-0 
 2 Arka Babice0-0     6-3 7-0 2-1 3-0 2-3 5-3 0-0 6-0 4-1 8-3 2-1 3-1 4-2 7-1 
 3 Wolanka Wola Filipowska0-1 2-1     1-3 3-0 3-1 3-1 4-0 6-0 0-1 3-1 4-2 4-0 6-0 2-0 4-1 
 4 Tęcza Tenczynek2-1 1-1 1-4     0-4 4-2 2-1 3-2 4-0 2-3 1-1 3-2 2-1 4-3 4-0 6-1 
 5 Zgoda Byczyna (Jaworzno)4-2 0-1 3-1 1-1     0-0 1-1 3-2 2-2 3-0 1-2 6-0 5-0 7-0 2-3 4-2 
 6 Start Kamień1-1 2-5 3-3 5-0 1-1     3-2 3-1 3-1 2-1 1-2 3-0* 4-2 1-0 3-1 5-1 
 7 Victoria Zalas0-4 1-0 1-5 1-1 4-3 4-3     2-1 0-5 2-1 1-2 3-3 7-1 3-1 10-0 2-2 
 8 Błyskawica Myślachowice0-5 1-2 3-1 3-1 3-0* 5-1 2-2     3-1 7-2 1-2 1-1 2-0 2-0 2-4 7-0 
 9 UKS Regulice (k. Chrzanowa)2-3 2-3 1-0 1-1 0-0 1-0 0-3 3-4     3-0 2-1 5-2 3-1 1-0 2-1 1-1 
 10 Nadwiślanka Okleśna0-2 1-3 0-4 3-2 1-4 1-6 2-0 2-1 2-0     0-0 3-0 0-4 5-2 2-0 3-1 
 11 Korona Lgota2-5 2-5 2-4 2-3 2-5 2-2 1-4 3-4 1-3 4-0     2-1 4-4 4-1 5-0 3-4 
 12 UKS Dulowa1-3 4-3 3-3 0-2 1-2 2-1 5-0 2-1 3-2 2-0 3-3     0-3 3-1 4-4 4-4 
 13 Promyk Bolęcin2-2 1-6 4-2 0-3 2-1 1-2 1-0 1-1 0-3 2-4 5-0 3-3     1-1 3-0 5-1 
 14 Tempo Płaza0-6 1-4 1-3 3-3 1-1 2-5 2-3 5-4 3-1 3-1 0-1 1-2 2-0     1-1 1-0 
 15 Wisła Jankowice1-4 1-3 1-3 0-2 0-6 3-3 4-1 0-3 2-0 2-3 1-1 3-4 1-1 0-3*     2-2 
 16 Ruch Młoszowa0-7 1-1 5-5 0-4 1-4 2-5 2-4 1-3 0-0 0-1 1-3 1-1 0-1 3-3 3-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

UKS Dulowa 1-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 11 sierpnia, 18:00
Wisła Jankowice 2-2 Ruch Młoszowa 11 sierpnia, 18:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-0 Wolanka Wola Filipowska 12 sierpnia, 17:00
Promyk Bolęcin 1-1 Błyskawica Myślachowice 12 sierpnia, 18:00
Tempo Płaza 2-3 Victoria Zalas 11 sierpnia, 16:00
Nadwiślanin Gromiec 3-3 Arka Babice 12 sierpnia, 17:00
Tęcza Tenczynek 4-2 Start Kamień 12 sierpnia, 18:00
Korona Lgota 4-0 Nadwiślanka Okleśna 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Start Kamień 1-2 Korona Lgota 15 sierpnia, 17:00
Arka Babice 7-0 Tęcza Tenczynek 15 sierpnia, 18:00
Victoria Zalas 0-4 Nadwiślanin Gromiec 15 sierpnia, 17:00
Błyskawica Myślachowice 2-0 Tempo Płaza 15 sierpnia, 17:30
Wolanka Wola Filipowska 4-0 Promyk Bolęcin 15 sierpnia, 17:00
Ruch Młoszowa 0-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 15 sierpnia, 18:00
Nadwiślanka Okleśna 1-4 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 15 sierpnia, 18:00
Wisła Jankowice 3-4 UKS Dulowa 15 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Wisła Jankowice 0-6 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 18 sierpnia, 11:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 5-2 UKS Dulowa 19 sierpnia, 17:00
Promyk Bolęcin 5-1 Ruch Młoszowa 19 sierpnia, 17:00
Tempo Płaza 1-3 Wolanka Wola Filipowska 18 sierpnia, 17:30
Nadwiślanin Gromiec 4-2 Błyskawica Myślachowice 18 sierpnia, 18:00
Tęcza Tenczynek 2-1 Victoria Zalas 19 sierpnia, 18:00
Korona Lgota 2-5 Arka Babice 18 sierpnia, 15:00
Nadwiślanka Okleśna 1-6 Start Kamień 19 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Arka Babice 6-0 Nadwiślanka Okleśna 25 sierpnia, 16:00
Victoria Zalas 1-2 Korona Lgota 26 sierpnia, 13:00
Błyskawica Myślachowice 3-1 Tęcza Tenczynek 25 sierpnia, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 0-1 Nadwiślanin Gromiec 25 sierpnia, 17:00
Ruch Młoszowa 3-3 Tempo Płaza 26 sierpnia, 17:00
UKS Dulowa 0-3 Promyk Bolęcin 25 sierpnia, 17:30
Wisła Jankowice 2-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 25 sierpnia, 17:30
Start Kamień 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2 września, 17:00
Promyk Bolęcin 3-0 Wisła Jankowice 2 września, 17:00
Tempo Płaza 1-2 UKS Dulowa 1 września, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 5-0 Ruch Młoszowa 29 sierpnia, 17:00
Tęcza Tenczynek 1-4 Wolanka Wola Filipowska 2 września, 17:00
Korona Lgota 3-4 Błyskawica Myślachowice 1 września, 13:00
Nadwiślanka Okleśna 2-0 Victoria Zalas 2 września, 17:00
Start Kamień 2-5 Arka Babice 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Victoria Zalas 4-3 Start Kamień 8 września, 17:00
Błyskawica Myślachowice 7-2 Nadwiślanka Okleśna 8 września, 16:30
Wolanka Wola Filipowska 3-1 Korona Lgota 8 września, 17:00
Ruch Młoszowa 0-4 Tęcza Tenczynek 8 września, 17:00
przerwany po I połowie przy stanie 0-4; gospodarze zrezygnowali z gry
UKS Dulowa 1-3 Nadwiślanin Gromiec 8 września, 17:00
Wisła Jankowice 0-3 Tempo Płaza 8 września, 17:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-1 Promyk Bolęcin 9 września, 17:00
Arka Babice 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Promyk Bolęcin 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 16 września, 16:00
Tempo Płaza 3-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 15 września, 13:00
Nadwiślanin Gromiec 5-0 Wisła Jankowice 15 września, 16:30
Tęcza Tenczynek 3-2 UKS Dulowa 15 września, 16:30
Korona Lgota 3-4 Ruch Młoszowa 15 września, 13:00
Nadwiślanka Okleśna 0-4 Wolanka Wola Filipowska 16 września, 16:30
Start Kamień 3-1 Błyskawica Myślachowice 15 września, 16:30
Arka Babice 2-3 Victoria Zalas 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Błyskawica Myślachowice 1-2 Arka Babice 22 września, 16:00
Wolanka Wola Filipowska 3-1 Start Kamień 22 września, 16:00
Ruch Młoszowa 0-1 Nadwiślanka Okleśna 23 września, 16:00
UKS Dulowa 3-3 Korona Lgota 23 września, 16:00
Wisła Jankowice 0-2 Tęcza Tenczynek 22 września, 16:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-3 Nadwiślanin Gromiec 23 września, 16:00
Promyk Bolęcin 1-1 Tempo Płaza 23 września, 16:00
Victoria Zalas 4-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Tempo Płaza 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 29 września, 16:00
Nadwiślanin Gromiec 4-2 Promyk Bolęcin 29 września, 16:00
Tęcza Tenczynek 4-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 29 września, 16:00
Korona Lgota 5-0 Wisła Jankowice 29 września, 16:00
Nadwiślanka Okleśna 3-0 UKS Dulowa 29 września, 11:00
Start Kamień 5-1 Ruch Młoszowa 29 września, 16:00
Arka Babice 6-3 Wolanka Wola Filipowska 29 września, 15:00
Victoria Zalas 2-1 Błyskawica Myślachowice 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Wolanka Wola Filipowska 3-1 Victoria Zalas 6 października, 15:30
Ruch Młoszowa 1-1 Arka Babice 6 października, 15:30
UKS Dulowa 2-1 Start Kamień 6 października, 15:00
Wisła Jankowice 2-3 Nadwiślanka Okleśna 6 października, 15:30
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-1 Korona Lgota 7 października, 15:00
Promyk Bolęcin 0-3 Tęcza Tenczynek 7 października, 15:30
Tempo Płaza 0-6 Nadwiślanin Gromiec 6 października, 15:30
Błyskawica Myślachowice 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 6 października, 15:30
(wo)
przerwany w 85. minucie przy stanie 1-1; goście zeszli z boiska

Kolejka 11 - 13-14 października

Nadwiślanin Gromiec 1-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 13 października, 11:00
Tęcza Tenczynek 4-3 Tempo Płaza 13 października, 15:00
Korona Lgota 4-4 Promyk Bolęcin 13 października, 15:00
Nadwiślanka Okleśna 2-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 14 października, 15:00
Start Kamień 3-1 Wisła Jankowice 13 października, 15:00
Arka Babice 8-3 UKS Dulowa 14 października, 14:30
Victoria Zalas 2-2 Ruch Młoszowa 14 października, 14:00
Błyskawica Myślachowice 3-1 Wolanka Wola Filipowska 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Ruch Młoszowa 1-3 Błyskawica Myślachowice 21 października, 13:00
UKS Dulowa 5-0 Victoria Zalas 20 października, 14:30
Wisła Jankowice 1-3 Arka Babice 20 października, 14:30
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-0 Start Kamień 21 października, 14:30
Promyk Bolęcin 2-4 Nadwiślanka Okleśna 21 października, 14:30
Tempo Płaza 0-1 Korona Lgota 20 października, 14:30
Nadwiślanin Gromiec 2-0 Tęcza Tenczynek 20 października, 11:00
Wolanka Wola Filipowska 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 20 października, 14:30

Kolejka 13 - 27-28 października

Tęcza Tenczynek 0-4 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 27 października, 14:00
Korona Lgota 2-5 Nadwiślanin Gromiec 27 października, 14:00
Nadwiślanka Okleśna 5-2 Tempo Płaza 28 października, 14:00
Start Kamień 4-2 Promyk Bolęcin 27 października, 14:00
Arka Babice 0-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany
Victoria Zalas 10-0 Wisła Jankowice 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany
Błyskawica Myślachowice 1-1 UKS Dulowa 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany
Wolanka Wola Filipowska 4-1 Ruch Młoszowa 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-2 Ruch Młoszowa 4 listopada, 13:00
UKS Dulowa 3-3 Wolanka Wola Filipowska 4 listopada, 12:00
Wisła Jankowice 0-3 Błyskawica Myślachowice 3 listopada, 13:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-3 Victoria Zalas 4 listopada, 13:00
Promyk Bolęcin 1-6 Arka Babice 4 listopada, 13:00
Tempo Płaza 2-5 Start Kamień 3 listopada, 13:00
Nadwiślanin Gromiec 3-0 Nadwiślanka Okleśna 3 listopada, 13:00
Tęcza Tenczynek 1-1 Korona Lgota 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Korona Lgota 2-5 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 10 listopada, 13:00
Nadwiślanka Okleśna 3-2 Tęcza Tenczynek 11 listopada, 13:00
Start Kamień 1-1 Nadwiślanin Gromiec 10 listopada, 13:00
Arka Babice 3-1 Tempo Płaza 10 listopada, 13:00
Victoria Zalas 7-1 Promyk Bolęcin 11 listopada, 13:00
Błyskawica Myślachowice 3-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 10 listopada, 13:00
Wolanka Wola Filipowska 2-0 Wisła Jankowice 10 listopada, 13:00
Ruch Młoszowa 1-1 UKS Dulowa 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 30 marca

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 6-0 UKS Dulowa 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruch Młoszowa 3-3 Wisła Jankowice 14 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wolanka Wola Filipowska 6-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 14 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Myślachowice 2-0 Promyk Bolęcin 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Zalas 3-1 Tempo Płaza 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Arka Babice 0-0 Nadwiślanin Gromiec 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Kamień 5-0 Tęcza Tenczynek 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nadwiślanka Okleśna 0-0 Korona Lgota 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 6-7 kwietnia

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-0 Nadwiślanka Okleśna 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
UKS Dulowa 4-4 Wisła Jankowice 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Lgota 2-2 Start Kamień 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Tenczynek 1-1 Arka Babice 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nadwiślanin Gromiec 3-0 Victoria Zalas 7 kwietnia, 16:00
w Chełmku; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Tempo Płaza 5-4 Błyskawica Myślachowice 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Promyk Bolęcin 4-2 Wolanka Wola Filipowska 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-1 Ruch Młoszowa 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 13-14 kwietnia

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-3 Wisła Jankowice 13 kwietnia, 16:00
UKS Dulowa 3-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 13 kwietnia, 16:00
Ruch Młoszowa 0-1 Promyk Bolęcin 14 kwietnia, 16:00
Wolanka Wola Filipowska 6-0 Tempo Płaza 13 kwietnia, 16:00
Błyskawica Myślachowice 0-5 Nadwiślanin Gromiec 13 kwietnia, 16:00
Victoria Zalas 1-1 Tęcza Tenczynek 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Arka Babice 4-1 Korona Lgota 14 kwietnia, 15:00
Start Kamień 2-1 Nadwiślanka Okleśna 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 20-21 kwietnia

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-0 Start Kamień 20 kwietnia, 16:00
Nadwiślanka Okleśna 1-3 Arka Babice 21 kwietnia, 16:00
Korona Lgota 1-4 Victoria Zalas 20 kwietnia, 16:00
Tęcza Tenczynek 3-2 Błyskawica Myślachowice 20 kwietnia, 16:00
Nadwiślanin Gromiec 3-0 Wolanka Wola Filipowska 20 kwietnia, 16:00
Tempo Płaza 1-0 Ruch Młoszowa 20 kwietnia, 16:00
Promyk Bolęcin 3-3 UKS Dulowa 21 kwietnia, 16:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-1 Wisła Jankowice 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 27-28 kwietnia

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 27 kwietnia, 17:00
Wisła Jankowice 1-1 Promyk Bolęcin 27 kwietnia, 17:00
UKS Dulowa 3-1 Tempo Płaza 27 kwietnia, 17:00
Ruch Młoszowa 0-7 Nadwiślanin Gromiec 28 kwietnia, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 1-3 Tęcza Tenczynek 27 kwietnia, 17:00
Błyskawica Myślachowice 1-2 Korona Lgota 27 kwietnia, 17:00
Victoria Zalas 2-1 Nadwiślanka Okleśna 28 kwietnia, 17:00
Arka Babice 3-0 Start Kamień 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 1 maja

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-1 Arka Babice 1 maja, 11:00
Start Kamień 3-2 Victoria Zalas 1 maja, 17:00
Nadwiślanka Okleśna 2-1 Błyskawica Myślachowice 1 maja, 16:00
Korona Lgota 2-4 Wolanka Wola Filipowska 1 maja, 15:00
Tęcza Tenczynek 6-1 Ruch Młoszowa 1 maja, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 10-0 UKS Dulowa 1 maja, 16:30
Tempo Płaza 1-1 Wisła Jankowice 1 maja, 17:00
Promyk Bolęcin 0-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1 maja, 16:00

Kolejka 22 - 4-5 maja

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 5-0 Promyk Bolęcin 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-0 Tempo Płaza 5 maja, 17:00
Wisła Jankowice 1-4 Nadwiślanin Gromiec 5 maja, 17:00
UKS Dulowa 0-2 Tęcza Tenczynek 4 maja, 17:00
Ruch Młoszowa 1-3 Korona Lgota 5 maja, 17:00
w Bolęcinie
Wolanka Wola Filipowska 0-1 Nadwiślanka Okleśna 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Myślachowice 5-1 Start Kamień 4 maja, 17:00
Victoria Zalas 1-0 Arka Babice 5 maja, 17:00

Kolejka 23 - 11-12 maja

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-1 Victoria Zalas 11 maja, 17:00
Arka Babice 5-3 Błyskawica Myślachowice 12 maja, 17:00
Start Kamień 3-3 Wolanka Wola Filipowska 11 maja, 17:00
Nadwiślanka Okleśna 3-1 Ruch Młoszowa 12 maja, 17:30
Korona Lgota 2-1 UKS Dulowa 11 maja, 17:00
Tęcza Tenczynek 4-0 Wisła Jankowice 11 maja, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 3-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 11 maja, 17:00
Tempo Płaza 2-0 Promyk Bolęcin 11 maja, 17:30

Kolejka 24 - 18-19 maja

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 7-0 Tempo Płaza 18 maja, 17:00
Promyk Bolęcin 2-2 Nadwiślanin Gromiec 19 maja, 17:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-1 Tęcza Tenczynek 19 maja, 17:00
Wisła Jankowice 1-1 Korona Lgota 18 maja, 17:00
UKS Dulowa 2-0 Nadwiślanka Okleśna 19 maja, 17:30
Ruch Młoszowa 2-5 Start Kamień 18 maja, 16:00
Wolanka Wola Filipowska 2-1 Arka Babice 18 maja, 17:00
Błyskawica Myślachowice 2-2 Victoria Zalas 18 maja, 17:30

Kolejka 25 - 25-26 maja

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-2 Błyskawica Myślachowice 26 maja, 17:30
Victoria Zalas 1-5 Wolanka Wola Filipowska 26 maja, 17:00
Arka Babice 7-1 Ruch Młoszowa 25 maja, 17:00
Start Kamień 3-0 UKS Dulowa 25 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Nadwiślanka Okleśna 2-0 Wisła Jankowice 26 maja, 17:30
Korona Lgota 1-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 25 maja, 15:00
Tęcza Tenczynek 2-1 Promyk Bolęcin 25 maja, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 1-0 Tempo Płaza 25 maja, 17:00

Kolejka 26 - 30 maja

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-2 Nadwiślanin Gromiec 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 maja, 11:00) odwołany
Tempo Płaza 3-3 Tęcza Tenczynek 30 maja, 17:30
Promyk Bolęcin 5-0 Korona Lgota 29 maja, 17:30
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-0 Nadwiślanka Okleśna 30 maja, 17:30
Wisła Jankowice 3-3 Start Kamień 30 maja, 17:30
UKS Dulowa 4-3 Arka Babice 30 maja, 17:00
Ruch Młoszowa 2-4 Victoria Zalas 30 maja, 13:00
Wolanka Wola Filipowska 4-0 Błyskawica Myślachowice 30 maja, 16:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-1 Wolanka Wola Filipowska 18 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 11:00) odwołany
Błyskawica Myślachowice 7-0 Ruch Młoszowa 1 czerwca, 17:30
Victoria Zalas 3-3 UKS Dulowa 2 czerwca, 17:00
Arka Babice 4-2 Wisła Jankowice 2 czerwca, 17:00
Start Kamień 3-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1 czerwca, 17:00
Nadwiślanka Okleśna 0-4 Promyk Bolęcin 2 czerwca, 17:30
Korona Lgota 4-1 Tempo Płaza 1 czerwca, 17:00
Tęcza Tenczynek 2-1 Nadwiślanin Gromiec 1 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-1 Tęcza Tenczynek 8 czerwca, 18:00
Nadwiślanin Gromiec 5-1 Korona Lgota 8 czerwca, 17:30
Tempo Płaza 3-1 Nadwiślanka Okleśna 8 czerwca, 17:30
Promyk Bolęcin 1-2 Start Kamień 9 czerwca, 17:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-3 Arka Babice 9 czerwca, 18:00
Wisła Jankowice 4-1 Victoria Zalas 8 czerwca, 17:30
UKS Dulowa 2-1 Błyskawica Myślachowice 8 czerwca, 18:00
Ruch Młoszowa 5-5 Wolanka Wola Filipowska 9 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 12 czerwca

Ruch Młoszowa 1-4 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 20 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (12 czerwca, 18:00) i w drugim terminie (13 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wolanka Wola Filipowska 4-2 UKS Dulowa 12 czerwca, 16:00
Błyskawica Myślachowice 2-4 Wisła Jankowice 12 czerwca, 18:00
Victoria Zalas 0-5 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 12 czerwca, 18:00
Arka Babice 2-1 Promyk Bolęcin 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 czerwca, 18:00) odwołany
Start Kamień 1-0 Tempo Płaza 12 czerwca, 18:00
Nadwiślanka Okleśna 0-2 Nadwiślanin Gromiec 12 czerwca, 18:00
Korona Lgota 2-3 Tęcza Tenczynek 12 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 22 czerwca

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-2 Korona Lgota 24 czerwca, 18:00
w Lgocie; Zgoda gospodarzem / w pierwotnym terminie (22 czerwca, 17:00) odwołany z powodu ulewy i gradobicia
Tęcza Tenczynek 2-3 Nadwiślanka Okleśna 22 czerwca, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 1-0 Start Kamień 22 czerwca, 17:00
Tempo Płaza 1-4 Arka Babice 22 czerwca, 17:00
Promyk Bolęcin 1-0 Victoria Zalas 22 czerwca, 17:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-4 Błyskawica Myślachowice 22 czerwca, 17:00
Wisła Jankowice 1-3 Wolanka Wola Filipowska 22 czerwca, 17:00
UKS Dulowa 4-4 Ruch Młoszowa 22 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2012/2013 (Wadowice)

Klasa A 2012/2013 (Oświęcim)
Klasa A 2012/2013 (Wadowice)

Klasa B 2012/2013 (Chrzanów)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas