[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Kwaczała 18 51 17 0 1 67-20 9 0 0 44-11 8 0 1 23-9
2.  ZWM Wodna Trzebinia 18 34 11 1 6 41-30 5 0 4 21-16 6 1 2 20-14
3.  Pogorzanka Pogorzyce 18 30 9 3 6 41-42 4 2 3 26-21 5 1 3 15-21
4.  Sankowia Sanka 18 29 9 2 7 39-40 6 0 3 24-18 3 2 4 15-22
5.  Jutrzenka Ostrężnica 18 25 8 1 9 43-42 6 0 3 27-12 2 1 6 16-30
6.  Zryw Kąty (Chrzanów) 18 24 8 0 10 30-53 4 0 5 14-25 4 0 5 16-28
7.  MKS Chrzanów 18 23 7 2 9 41-37 5 2 2 25-12 2 0 7 16-25
8.  Zryw Brodła 18 20 6 2 10 42-46 2 2 5 17-18 4 0 5 25-28
9.  Korona Mętków 18 14 4 2 12 29-39 3 1 5 16-19 1 1 7 13-20
10.  UKS Siersza 18 13 4 1 13 30-54 3 0 6 15-22 1 1 7 15-32
UKS Siersza wycofał się z rozgrywek po 10. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Unia Kwaczała    6-1 11-1 2-0 5-1 4-3 3-1 4-3 3-0 6-1 
 2 ZWM Wodna Trzebinia0-2     0-1 1-3 4-3 3-1 1-3 5-1 4-2 3-0* 
 3 Pogorzanka Pogorzyce1-4 1-1     2-2 3-0 6-1 2-1 2-5 1-4 8-3 
 4 Sankowia Sanka2-3 1-4 3-1     3-0 0-4 5-4 5-1 2-1 3-0* 
 5 Jutrzenka Ostrężnica1-3 2-1 3-4 4-0     7-0 5-0 0-3 2-1 3-0* 
 6 Zryw Kąty (Chrzanów)0-1 0-3 2-0 0-4 2-3     4-3 3-1 1-0 2-10 
 7 MKS Chrzanów3-0 0-3 1-1 7-1 3-2 6-0     2-3 2-1 1-1 
 8 Zryw Brodła1-2 2-3 1-2 2-2 2-3 1-2 2-1     3-3 3-0* 
 9 Korona Mętków1-5 1-2 0-2 3-0* 2-2 1-2 3-0 2-6     3-0* 
 10 UKS Siersza0-3* 1-2 0-3* 1-3 6-2 0-3* 0-3* 5-2 2-1     

Kolejka 1 - 1-2 września

Zryw Kąty (Chrzanów) 2-3 Jutrzenka Ostrężnica 1 września, 17:00
Zryw Brodła 3-3 Korona Mętków 2 września, 17:00
Unia Kwaczała 3-1 MKS Chrzanów 2 września, 17:00
UKS Siersza 1-2 ZWM Wodna Trzebinia 2 września, 16:30
Sankowia Sanka 3-1 Pogorzanka Pogorzyce 2 września, 17:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Jutrzenka Ostrężnica 3-4 Pogorzanka Pogorzyce 8 września, 17:00
ZWM Wodna Trzebinia 1-3 Sankowia Sanka 8 września, 11:00
MKS Chrzanów 1-1 UKS Siersza 8 września, 17:00
Korona Mętków 1-5 Unia Kwaczała 9 września, 17:00
Zryw Kąty (Chrzanów) 3-1 Zryw Brodła 8 września, 17:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Zryw Brodła 2-3 Jutrzenka Ostrężnica 16 września, 16:30
Unia Kwaczała 4-3 Zryw Kąty (Chrzanów) 15 września, 16:30
UKS Siersza 2-1 Korona Mętków 15 września, 16:30
Sankowia Sanka 5-4 MKS Chrzanów 16 września, 16:30
Pogorzanka Pogorzyce 1-1 ZWM Wodna Trzebinia 15 września, 16:30

Kolejka 4 - 22-23 września

Jutrzenka Ostrężnica 2-1 ZWM Wodna Trzebinia 22 września, 16:00
MKS Chrzanów 1-1 Pogorzanka Pogorzyce 22 września, 16:00
Korona Mętków 3-0 Sankowia Sanka 23 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-1
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-10 UKS Siersza 22 września, 16:00
Zryw Brodła 1-2 Unia Kwaczała 23 września, 16:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Unia Kwaczała 5-1 Jutrzenka Ostrężnica 30 września, 16:00
UKS Siersza 5-2 Zryw Brodła 29 września, 16:00
Sankowia Sanka 0-4 Zryw Kąty (Chrzanów) 4 listopada, 13:30
Pogorzanka Pogorzyce 1-4 Korona Mętków 29 września, 16:00
ZWM Wodna Trzebinia 1-3 MKS Chrzanów 29 września, 14:30

Kolejka 6 - 6-7 października

Jutrzenka Ostrężnica 5-0 MKS Chrzanów 6 października, 15:30
Korona Mętków 1-2 ZWM Wodna Trzebinia 7 października, 15:30
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-0 Pogorzanka Pogorzyce 6 października, 15:30
Zryw Brodła 2-2 Sankowia Sanka 7 października, 14:00
Unia Kwaczała 6-1 UKS Siersza 7 października, 11:00

Kolejka 7 - 13-14 października

UKS Siersza 6-2 Jutrzenka Ostrężnica 14 października, 15:00
Sankowia Sanka 2-3 Unia Kwaczała 14 października, 13:30
Pogorzanka Pogorzyce 2-5 Zryw Brodła 14 października, 15:00
ZWM Wodna Trzebinia 3-1 Zryw Kąty (Chrzanów) 13 października, 15:00
MKS Chrzanów 2-1 Korona Mętków 13 października, 15:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Jutrzenka Ostrężnica 2-1 Korona Mętków 20 października, 14:30
Zryw Kąty (Chrzanów) 4-3 MKS Chrzanów 20 października, 14:30
Zryw Brodła 2-3 ZWM Wodna Trzebinia 21 października, 14:30
Unia Kwaczała 11-1 Pogorzanka Pogorzyce 20 października, 14:30
UKS Siersza 1-3 Sankowia Sanka 21 października, 14:30

Kolejka 9 - 27-28 października

Sankowia Sanka 3-0 Jutrzenka Ostrężnica 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:30) odwołany
Pogorzanka Pogorzyce 8-3 UKS Siersza 27 października, 14:00
ZWM Wodna Trzebinia 0-2 Unia Kwaczała 3 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (27-28 października) odwołany
MKS Chrzanów 2-3 Zryw Brodła 27 października, 14:00
Korona Mętków 1-2 Zryw Kąty (Chrzanów) 27 października, 14:00

Kolejka 10 - 6-7 kwietnia

Jutrzenka Ostrężnica 7-0 Zryw Kąty (Chrzanów) 1 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Mętków 2-6 Zryw Brodła 2 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Chrzanów 3-0 Unia Kwaczała 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ZWM Wodna Trzebinia 3-0 UKS Siersza
(wo)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / goście wycofali się z rozgrywek przed drugim terminem meczu
Pogorzanka Pogorzyce 2-2 Sankowia Sanka 1 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 13-14 kwietnia

Pogorzanka Pogorzyce 3-0 Jutrzenka Ostrężnica 14 kwietnia, 16:00
Sankowia Sanka 1-4 ZWM Wodna Trzebinia 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
UKS Siersza 0-3 MKS Chrzanów
(wo)
Unia Kwaczała 3-0 Korona Mętków 13 kwietnia, 16:30
Zryw Brodła 1-2 Zryw Kąty (Chrzanów) 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 20-21 kwietnia

Jutrzenka Ostrężnica 0-3 Zryw Brodła 21 kwietnia, 16:00
Zryw Kąty (Chrzanów) 0-1 Unia Kwaczała 20 kwietnia, 16:00
Korona Mętków 3-0 UKS Siersza
(wo)
MKS Chrzanów 7-1 Sankowia Sanka 21 kwietnia, 16:00
ZWM Wodna Trzebinia 0-1 Pogorzanka Pogorzyce 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 27-28 kwietnia

ZWM Wodna Trzebinia 4-3 Jutrzenka Ostrężnica 14 maja, 17:30
Pogorzanka Pogorzyce 2-1 MKS Chrzanów 28 kwietnia, 15:00
Sankowia Sanka 2-1 Korona Mętków 27 kwietnia, 16:00
UKS Siersza 0-3 Zryw Kąty (Chrzanów)
(wo)
Unia Kwaczała 4-3 Zryw Brodła 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 14 - 4-5 maja

Jutrzenka Ostrężnica 1-3 Unia Kwaczała 5 maja, 17:00
Zryw Brodła 3-0 UKS Siersza
(wo)
Zryw Kąty (Chrzanów) 0-4 Sankowia Sanka 4 maja, 17:00
Korona Mętków 0-2 Pogorzanka Pogorzyce 5 maja, 17:00
MKS Chrzanów 0-3 ZWM Wodna Trzebinia 5 maja, 17:00

Kolejka 15 - 11-12 maja

MKS Chrzanów 3-2 Jutrzenka Ostrężnica 11 maja, 17:00
ZWM Wodna Trzebinia 4-2 Korona Mętków 11 maja, 17:30
Pogorzanka Pogorzyce 6-1 Zryw Kąty (Chrzanów) 12 maja, 17:00
Sankowia Sanka 5-1 Zryw Brodła 11 maja, 17:00
UKS Siersza 0-3 Unia Kwaczała
(wo)

Kolejka 16 - 18-19 maja

Jutrzenka Ostrężnica 3-0 UKS Siersza
(wo)
Unia Kwaczała 2-0 Sankowia Sanka 19 maja, 17:00
Zryw Brodła 1-2 Pogorzanka Pogorzyce 19 maja, 17:00
Zryw Kąty (Chrzanów) 0-3 ZWM Wodna Trzebinia 18 maja, 17:00
Korona Mętków 3-0 MKS Chrzanów 19 maja, 17:00

Kolejka 17 - 25-26 maja

Korona Mętków 2-2 Jutrzenka Ostrężnica 26 maja, 17:00
MKS Chrzanów 6-0 Zryw Kąty (Chrzanów) 26 maja, 17:30
ZWM Wodna Trzebinia 5-1 Zryw Brodła 25 maja, 17:30
Pogorzanka Pogorzyce 1-4 Unia Kwaczała 25 maja, 17:00
Sankowia Sanka 3-0 UKS Siersza
(wo)

Kolejka 18 - 9 czerwca

Jutrzenka Ostrężnica 4-0 Sankowia Sanka 9 czerwca, 17:00
UKS Siersza 0-3 Pogorzanka Pogorzyce
(wo)
Unia Kwaczała 6-1 ZWM Wodna Trzebinia 8 czerwca, 17:00
Zryw Brodła 2-1 MKS Chrzanów 9 czerwca, 17:00
w Okleśnej
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-0 Korona Mętków 9 czerwca, 17:00

Klasa A 2012/2013 (Chrzanów)

Klasa C 2012/2013 (Chrzanów)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas