[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zgoda Byczyna (Jaworzno) 28 67 21 4 3 75-30 9 4 1 40-13 12 0 2 35-17
2.  RKS Grodziec (Będzin) 28 64 20 4 4 103-33 11 2 1 58-18 9 2 3 45-15
3.  Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 28 61 19 4 5 73-39 9 2 3 35-23 10 2 2 38-16
4.  Strażak Mierzęcice 28 58 18 4 6 83-28 8 3 3 46-10 10 1 3 37-18
5.  Błękitni Sarnów 28 53 16 5 7 55-37 10 2 2 36-14 6 3 5 19-23
6.  Orzeł Dąbie 28 47 14 5 9 65-49 6 4 4 40-24 8 1 5 25-25
7.  Przemsza Siewierz 28 43 13 4 11 60-40 7 0 7 36-21 6 4 4 24-19
8.  Niwy Brudzowice 28 40 12 4 12 52-61 6 1 7 26-25 6 3 5 26-36
9.  Jedność Strzyżowice 28 38 11 5 12 61-58 8 2 4 37-19 3 3 8 24-39
10.  Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 28 32 9 5 14 62-67 5 1 8 28-33 4 4 6 34-34
11.  Ostoja Żelisławice 28 30 8 6 14 32-57 5 1 8 18-32 3 5 6 14-25
12.  Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 28 22 5 7 16 39-74 3 4 7 22-34 2 3 9 17-40
13.  Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 28 20 6 2 20 29-68 4 1 9 19-32 2 1 11 10-36
14.  MKS Poręba 28 17 4 5 19 30-77 1 5 8 16-27 3 0 11 14-50
15.  LKS Wysoka 28 6 2 0 26 17-118 2 0 12 10-44 0 0 14 7-74
Huragan Kocikowa i LKS Wysoka wycofały się po rundzie jesiennej. Wyniki Huraganu zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Zgoda Byczyna (Jaworzno)    2-1 0-0 3-1 0-0 5-2 1-1 1-1 1-0 5-2 1-0 3-4 2-0 8-0 8-1 
 2 RKS Grodziec (Będzin)3-1     3-2 2-4 3-0 4-1 1-1 1-1 4-1 8-5 5-1 9-1 5-0 7-0 3-0* 
 3 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)4-6 0-3     2-0 5-1 5-3 0-0 0-2 2-2 2-0 4-1 1-0 2-0 3-2 5-3 
 4 Strażak Mierzęcice0-1 0-0 0-1     4-0 4-0 4-0 7-1 1-2 2-2 2-0 2-2 7-0 4-1 9-0 
 5 Błękitni Sarnów1-2 2-2 1-1 1-3     2-1 3-1 3-0 1-0 2-1 2-1 4-1 3-0 2-0 9-1 
 6 Orzeł Dąbie2-5 1-2 2-3 2-2 1-2     1-0 1-1 6-6 2-2 5-0 5-1 2-0 4-0 6-0 
 7 Przemsza Siewierz1-3 2-1 1-2 2-4 3-1 0-1     8-1 4-0 1-3 0-1 1-3 4-1 6-0 3-0* 
 8 Niwy Brudzowice3-1 0-5 2-3 1-3 1-0 1-2 1-2     4-1 4-3 0-1 0-0 1-2 5-2 3-0* 
 9 Jedność Strzyżowice0-1 1-0 2-1 0-3 0-1 0-1 5-2 3-2     2-2 1-1 6-0 3-2 5-1 9-2 
 10 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)1-3 3-6 1-2 3-2 3-4 0-1 0-3 1-2 3-4     2-2 4-3 2-1 2-0 3-0* 
 11 Ostoja Żelisławice1-2 0-5 1-8 1-2 1-4 0-3 0-3 2-4 3-0 1-1     1-0 1-0 3-0 3-0* 
 12 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)0-2 2-6 2-6 0-1 2-2 1-1 2-2 0-3* 6-2 0-3 1-1     3-2 0-3* 3-0* 
 13 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)1-2 0-3 1-4 0-6 0-1 2-4 0-3 3-4 3-2 3-0* 1-1 1-0     1-2 3-0* 
 14 MKS Poręba0-3 1-5 0-2 1-3 0-0 1-2 0-1 2-3 1-1 2-6 0-0 1-1 0-0     7-0 
 15 LKS Wysoka0-3* 1-6 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-5 4-1 0-3* 0-4 1-4 2-1 1-2 0-3*     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Błękitni Sarnów 1-3 Strażak Mierzęcice
RKS Grodziec (Będzin) 1-1 Przemsza Siewierz
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 8-1 LKS Wysoka
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-2 MKS Poręba
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Niwy Brudzowice
Ostoja Żelisławice - Huragan Kocikowa
było 3-0, anulowany
Jedność Strzyżowice 6-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Orzeł Dąbie 2-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 11 listopada, 11:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Huragan Kocikowa - Jedność Strzyżowice
było 0-5, anulowany
Niwy Brudzowice 0-1 Ostoja Żelisławice
w Żelisławicach
MKS Poręba 0-2 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
LKS Wysoka 1-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Przemsza Siewierz 1-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Strażak Mierzęcice 0-0 RKS Grodziec (Będzin)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-4 Błękitni Sarnów
w Sarnowie
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Orzeł Dąbie

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Błękitni Sarnów 2-1 Orzeł Dąbie
RKS Grodziec (Będzin) 8-5 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-1 Strażak Mierzęcice
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Przemsza Siewierz
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 5-3 LKS Wysoka
Ostoja Żelisławice 3-0 MKS Poręba
Jedność Strzyżowice 3-2 Niwy Brudzowice
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) - Huragan Kocikowa
na boisku 5-0, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Orzeł Dąbie - Huragan Kocikowa
było 9-0, anulowany
MKS Poręba 1-1 Jedność Strzyżowice
LKS Wysoka 1-4 Ostoja Żelisławice
Przemsza Siewierz 1-2 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Strażak Mierzęcice 7-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Błękitni Sarnów 2-2 RKS Grodziec (Będzin)
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Niwy Brudzowice
(wo)
na boisku 7-1; w drużynie gospodarzy wystąpiło zbyt mało młodzieżowców

Kolejka 5 - 6-7 września

RKS Grodziec (Będzin) 4-1 Orzeł Dąbie
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-0 Błękitni Sarnów
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
(wo)
mecz przerwany w 43. minucie przy stanie 1-0 z powodu uderzenia sędziego przez zawodnika gości
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Strażak Mierzęcice
Ostoja Żelisławice 0-3 Przemsza Siewierz
Jedność Strzyżowice 9-2 LKS Wysoka
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-3 MKS Poręba
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mało młodzieżowców
Huragan Kocikowa - Niwy Brudzowice
było 1-2, anulowany

Kolejka 6 - 13-14 września

Orzeł Dąbie 1-1 Niwy Brudzowice
MKS Poręba - Huragan Kocikowa
mecz przerwany w 24. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości, było 7-0, anulowany
LKS Wysoka 2-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Przemsza Siewierz 4-0 Jedność Strzyżowice
Strażak Mierzęcice 2-0 Ostoja Żelisławice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-2 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Błękitni Sarnów 3-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
RKS Grodziec (Będzin) 3-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno)

Kolejka 7 - 20-21 września

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 5-2 Orzeł Dąbie
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-3 RKS Grodziec (Będzin)
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 5-1 Błękitni Sarnów
Ostoja Żelisławice 1-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Jedność Strzyżowice 0-3 Strażak Mierzęcice
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Przemsza Siewierz
Huragan Kocikowa - LKS Wysoka
było 1-3, anulowany
Niwy Brudzowice 5-2 MKS Poręba

Kolejka 8 - 27-28 września

Orzeł Dąbie 4-0 MKS Poręba
LKS Wysoka 4-1 Niwy Brudzowice
Przemsza Siewierz - Huragan Kocikowa
mecz przerwany w 41. minucie z powodu znieważenia sędziego przez gracza gości, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Strażak Mierzęcice 2-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-4 Jedność Strzyżowice
Błękitni Sarnów 2-1 Ostoja Żelisławice
RKS Grodziec (Będzin) 3-2 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)

Kolejka 9 - 4-5 października

Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 2-4 Orzeł Dąbie
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 4-6 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Ostoja Żelisławice 0-5 RKS Grodziec (Będzin)
Jedność Strzyżowice 0-1 Błękitni Sarnów
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Huragan Kocikowa - Strażak Mierzęcice
było 0-2, anulowany
Niwy Brudzowice 1-2 Przemsza Siewierz
MKS Poręba 7-0 LKS Wysoka

Kolejka 10 - 11-12 października

Orzeł Dąbie 6-0 LKS Wysoka
Przemsza Siewierz 6-0 MKS Poręba
Strażak Mierzęcice 7-1 Niwy Brudzowice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) - Huragan Kocikowa
zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Błękitni Sarnów 4-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
RKS Grodziec (Będzin) 4-1 Jedność Strzyżowice
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-0 Ostoja Żelisławice
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-4 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)

Kolejka 11 - 18-19 października

Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 5-3 Orzeł Dąbie
Ostoja Żelisławice 1-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Jedność Strzyżowice 0-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-6 RKS Grodziec (Będzin)
Huragan Kocikowa - Błękitni Sarnów
było 0-0, anulowany
Niwy Brudzowice 4-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
MKS Poręba 1-3 Strażak Mierzęcice
LKS Wysoka 1-5 Przemsza Siewierz

Kolejka 12 - 25-26 października

Orzeł Dąbie 1-0 Przemsza Siewierz
Strażak Mierzęcice 9-0 LKS Wysoka
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-0 MKS Poręba
Błękitni Sarnów 3-0 Niwy Brudzowice
RKS Grodziec (Będzin) - Huragan Kocikowa
zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-4 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-2 Jedność Strzyżowice
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 4-1 Ostoja Żelisławice

Kolejka 13 - 2 listopada

Ostoja Żelisławice 0-3 Orzeł Dąbie
Jedność Strzyżowice 2-1 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Huragan Kocikowa - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
było 1-2, anulowany
Niwy Brudzowice 0-5 RKS Grodziec (Będzin)
MKS Poręba 0-0 Błękitni Sarnów
LKS Wysoka 0-4 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Przemsza Siewierz 2-4 Strażak Mierzęcice

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Orzeł Dąbie 2-2 Strażak Mierzęcice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-3 Przemsza Siewierz
Błękitni Sarnów 9-1 LKS Wysoka
RKS Grodziec (Będzin) 7-0 MKS Poręba
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-1 Niwy Brudzowice
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) - Huragan Kocikowa
było 1-0, anulowany
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Ostoja Żelisławice 3-0 Jedność Strzyżowice

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Jedność Strzyżowice 0-1 Orzeł Dąbie
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Ostoja Żelisławice
Huragan Kocikowa - Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
było 0-1, anulowany
Niwy Brudzowice 1-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
MKS Poręba 0-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
LKS Wysoka 1-6 RKS Grodziec (Będzin)
Przemsza Siewierz 3-1 Błękitni Sarnów
Strażak Mierzęcice 2-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 16 - 21-22 marca

Pauza: Ostoja Żelisławice.
 
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-1 Orzeł Dąbie
Strażak Mierzęcice 4-0 Błękitni Sarnów
Przemsza Siewierz 2-1 RKS Grodziec (Będzin)
LKS Wysoka 0-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
(wo)
MKS Poręba 0-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Niwy Brudzowice 2-3 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 6-2 Jedność Strzyżowice

Kolejka 17 - 28-29 marca

Pauza: Jedność Strzyżowice.
 
Orzeł Dąbie 5-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Ostoja Żelisławice 2-4 Niwy Brudzowice
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-2 MKS Poręba
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-0 LKS Wysoka
(wo)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-1 Przemsza Siewierz
RKS Grodziec (Będzin) 2-4 Strażak Mierzęcice
Błękitni Sarnów 2-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
w Łazach

Kolejka 18 - 5 kwietnia

Pauza: Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza).
 
Orzeł Dąbie 1-2 Błękitni Sarnów
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-6 RKS Grodziec (Będzin)
Strażak Mierzęcice 0-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Przemsza Siewierz 4-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
LKS Wysoka 0-3 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
MKS Poręba 0-0 Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice 4-1 Jedność Strzyżowice

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Pauza: Orzeł Dąbie.
 
Niwy Brudzowice 0-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Jedność Strzyżowice 5-1 MKS Poręba
Ostoja Żelisławice 3-0 LKS Wysoka
(wo)
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-0 Przemsza Siewierz
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-6 Strażak Mierzęcice
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 5-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Błękitni Sarnów

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Pauza: Niwy Brudzowice.
 
Orzeł Dąbie 1-2 RKS Grodziec (Będzin)
Błękitni Sarnów 1-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Strażak Mierzęcice 0-1 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Przemsza Siewierz 0-1 Ostoja Żelisławice
LKS Wysoka 0-3 Jedność Strzyżowice
(wo)
MKS Poręba 1-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Pauza: MKS Poręba.
 
Niwy Brudzowice 1-2 Orzeł Dąbie
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-0 LKS Wysoka
(wo)
Jedność Strzyżowice 5-2 Przemsza Siewierz
Ostoja Żelisławice 1-2 Strażak Mierzęcice
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Błękitni Sarnów
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-1 RKS Grodziec (Będzin)

Kolejka 22 - 1-3 maja

Pauza: LKS Wysoka.
 
Orzeł Dąbie 2-5 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
RKS Grodziec (Będzin) 5-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Błękitni Sarnów 1-1 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-2 Ostoja Żelisławice
Strażak Mierzęcice 1-2 Jedność Strzyżowice
Przemsza Siewierz 1-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
MKS Poręba 2-3 Niwy Brudzowice

Kolejka 23 - 9-10 maja

Pauza: Przemsza Siewierz.
 
MKS Poręba 1-2 Orzeł Dąbie
Niwy Brudzowice 3-0 LKS Wysoka
(wo)
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Strażak Mierzęcice
Jedność Strzyżowice 2-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Ostoja Żelisławice 1-4 Błękitni Sarnów
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 RKS Grodziec (Będzin)
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno)

Kolejka 24 - 16-17 maja

Pauza: Strażak Mierzęcice.
 
Orzeł Dąbie 2-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-0 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
RKS Grodziec (Będzin) 5-1 Ostoja Żelisławice
Błękitni Sarnów 1-0 Jedność Strzyżowice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Przemsza Siewierz 8-1 Niwy Brudzowice
LKS Wysoka 0-3 MKS Poręba
(wo)

Kolejka 25 - 23-24 maja

Pauza: Łazowianka Łazy (k. Zawiercia).
 
LKS Wysoka 0-3 Orzeł Dąbie
(wo)
MKS Poręba 0-1 Przemsza Siewierz
Niwy Brudzowice 1-3 Strażak Mierzęcice
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Błękitni Sarnów
Jedność Strzyżowice 1-0 RKS Grodziec (Będzin)
Ostoja Żelisławice 1-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)

Kolejka 26 - 30-31 maja

Pauza: Błękitni Sarnów.
 
Orzeł Dąbie 2-3 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Ostoja Żelisławice
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-0 Jedność Strzyżowice
RKS Grodziec (Będzin) 9-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-2 Niwy Brudzowice
Strażak Mierzęcice 4-1 MKS Poręba
Przemsza Siewierz 3-0 LKS Wysoka
(wo)

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Pauza: RKS Grodziec (Będzin).
 
Przemsza Siewierz 0-1 Orzeł Dąbie
LKS Wysoka 0-3 Strażak Mierzęcice
(wo)
MKS Poręba 2-6 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Niwy Brudzowice 1-0 Błękitni Sarnów
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Jedność Strzyżowice 3-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
Ostoja Żelisławice 1-8 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)

Kolejka 28 - 11 czerwca

Pauza: Zgoda Byczyna (Jaworzno).
 
Orzeł Dąbie 5-0 Ostoja Żelisławice
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Jedność Strzyżowice
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
RKS Grodziec (Będzin) 1-1 Niwy Brudzowice
Błękitni Sarnów 2-0 MKS Poręba
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-0 LKS Wysoka
(wo)
Strażak Mierzęcice 4-0 Przemsza Siewierz

Kolejka 29 - 14 czerwca

Pauza: Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza).
 
Strażak Mierzęcice 4-0 Orzeł Dąbie
Przemsza Siewierz 1-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
LKS Wysoka 0-3 Błękitni Sarnów
(wo)
MKS Poręba 1-5 RKS Grodziec (Będzin)
Niwy Brudzowice 3-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-6 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
Jedność Strzyżowice 1-1 Ostoja Żelisławice

Kolejka 30 - 21 czerwca

Pauza: Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza).
 
Orzeł Dąbie 6-6 Jedność Strzyżowice
Ostoja Żelisławice 1-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-4 Niwy Brudzowice
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 8-0 MKS Poręba
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 LKS Wysoka
(wo)
Błękitni Sarnów 3-1 Przemsza Siewierz
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-2 Strażak Mierzęcice

Baraże o utrzymanie w lidze okręgowej (Katowice)
Baraże o udział w klasie A (Sosnowiec)

Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice II)

Klasa B 2008/2009 (Sosnowiec)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas