[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zew Kazimierz (Sosnowiec) 24 62 20 2 2 103-26 10 0 2 50-12 10 2 0 53-14
2.  MKS Sławków 24 60 19 3 2 89-28 10 2 0 60-11 9 1 2 29-17
3.  Zapora Przeczyce 24 52 16 4 4 59-25 9 2 1 28-12 7 2 3 31-13 2 3 1 0 1 2-1
4.  MOS Będzin 24 52 17 1 6 89-24 10 0 2 61-10 7 1 4 28-14 2 3 1 0 1 1-2
5.  Cyklon Rogoźnik 24 45 14 3 7 75-40 8 1 3 54-18 6 2 4 21-22
6.  Błyskawica Preczów 24 44 14 2 8 62-35 7 2 3 34-22 7 0 5 28-13
7.  Skalniak Kroczyce 24 37 11 4 9 50-48 5 2 5 26-26 6 2 4 24-22
8.  KS Giebło 24 32 9 5 10 45-62 6 3 3 29-21 3 2 7 16-41
9.  Korona Rokitno Szlacheckie 24 19 5 4 15 41-69 4 2 6 26-31 1 2 9 15-38
10.  Iskra Psary 24 16 5 1 18 29-86 3 1 8 20-22 2 0 10 9-64
11.  Płomień Niegowonice 24 13 3 4 17 34-96 2 2 8 17-38 1 2 9 17-58
12.  Olimpia Blanowice 24 12 3 3 18 25-89 3 1 8 15-33 0 2 10 10-56
13.  Znicz Góra Siewierska 24 6 2 0 22 14-87 2 0 10 9-30 0 0 12 5-57
Budowlani Ogrodzieniec wycofali się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Znicz Góra Siewierska wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)    3-1 0-1 3-4 6-1 1-0 6-1 1-0 6-2 7-0 5-2 3-0* 9-0 
 2 MKS Sławków3-3     2-1 2-1 6-2 3-0 1-1 3-1 6-0 14-0 11-0 6-2 3-0* 
 3 Zapora Przeczyce2-2 1-0     2-0 0-0 1-3 2-0 2-1 2-1 6-1 5-3 2-1 3-0* 
 4 MOS Będzin2-3 0-1 1-0     3-0 1-0 3-2 12-2 3-0 6-1 9-1 9-0 12-0 
 5 Cyklon Rogoźnik1-6 2-2 2-3 0-2     1-0 6-1 9-2 6-2 7-0 8-0 9-0 3-0* 
 6 Błyskawica Preczów1-4 1-3 2-2 2-1 1-0     0-6 6-0 3-1 5-0 0-0 8-1 5-4 
 7 Skalniak Kroczyce1-6 2-3 0-4 3-2 1-3 0-3     1-0 2-1 6-0 2-2 2-2 6-0 
 8 KS Giebło0-4 2-4 3-3 1-1 0-4 3-0 2-2     3-0 3-0 5-3 4-0 3-0* 
 9 Korona Rokitno Szlacheckie2-5 2-3 1-3 1-3 2-2 1-5 1-3 1-1     5-2 4-3 3-1 3-0* 
 10 Iskra Psary2-4 0-2 0-3 0-3* 0-2 0-1 1-2 2-3 2-2     5-0 5-0 3-0* 
 11 Płomień Niegowonice0-4 1-2 1-5 0-5 2-3 1-9 0-2 2-2 3-1 1-2     2-2 4-1 
 12 Olimpia Blanowice0-9 1-4 0-6 0-3 0-2 1-4 0-1 1-2 2-2 3-0 4-0     3-0* 
 13 Znicz Góra Siewierska0-3* 2-4 1-0 0-3* 1-2 0-3* 0-3* 1-2 0-3* 1-3 0-3* 3-1     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Pauza: Olimpia Blanowice.
 
Znicz Góra Siewierska 1-2 Cyklon Rogoźnik
Błyskawica Preczów 2-2 Zapora Przeczyce
Skalniak Kroczyce 6-0 Iskra Psary 5 września
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-0 KS Giebło
MOS Będzin 0-1 MKS Sławków
Płomień Niegowonice 3-1 Korona Rokitno Szlacheckie

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: KS Giebło.
 
Płomień Niegowonice 4-1 Znicz Góra Siewierska
Korona Rokitno Szlacheckie 1-3 MOS Będzin
MKS Sławków 3-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Olimpia Blanowice 0-1 Skalniak Kroczyce
Iskra Psary 0-1 Błyskawica Preczów 28 sierpnia
Zapora Przeczyce 0-0 Cyklon Rogoźnik

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: MKS Sławków.
 
Znicz Góra Siewierska 1-0 Zapora Przeczyce
Cyklon Rogoźnik 7-0 Iskra Psary
Błyskawica Preczów 8-1 Olimpia Blanowice
Skalniak Kroczyce 1-0 KS Giebło
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 6-2 Korona Rokitno Szlacheckie
MOS Będzin 9-1 Płomień Niegowonice

Kolejka 4 - 6-7 września

Pauza: Korona Rokitno Szlacheckie.
 
MOS Będzin 12-0 Znicz Góra Siewierska
Płomień Niegowonice 0-4 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
MKS Sławków 1-1 Skalniak Kroczyce
KS Giebło 3-0 Błyskawica Preczów
Olimpia Blanowice 0-2 Cyklon Rogoźnik
Iskra Psary 0-3 Zapora Przeczyce

Kolejka 5 - 13-14 września

Pauza: Płomień Niegowonice.
 
Znicz Góra Siewierska 1-3 Iskra Psary
Zapora Przeczyce 2-1 Olimpia Blanowice
Cyklon Rogoźnik 9-2 KS Giebło
Błyskawica Preczów 1-3 MKS Sławków
Skalniak Kroczyce 2-1 Korona Rokitno Szlacheckie
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-4 MOS Będzin

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: MOS Będzin.
 
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 9-0 Znicz Góra Siewierska
Płomień Niegowonice 0-2 Skalniak Kroczyce
Korona Rokitno Szlacheckie 1-5 Błyskawica Preczów
MKS Sławków 6-2 Cyklon Rogoźnik
KS Giebło 3-3 Zapora Przeczyce
Olimpia Blanowice 3-0 Iskra Psary

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Zew Kazimierz (Sosnowiec).
 
Znicz Góra Siewierska 3-1 Olimpia Blanowice
Iskra Psary 2-3 KS Giebło
Zapora Przeczyce 1-0 MKS Sławków
Cyklon Rogoźnik 6-2 Korona Rokitno Szlacheckie
Błyskawica Preczów 0-0 Płomień Niegowonice
Skalniak Kroczyce 3-2 MOS Będzin

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: Znicz Góra Siewierska.
 
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 6-1 Skalniak Kroczyce
MOS Będzin 1-0 Błyskawica Preczów
Płomień Niegowonice 2-3 Cyklon Rogoźnik
Korona Rokitno Szlacheckie 1-3 Zapora Przeczyce
MKS Sławków 14-0 Iskra Psary
KS Giebło 4-0 Olimpia Blanowice

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Skalniak Kroczyce.
 
Znicz Góra Siewierska 1-2 KS Giebło
Olimpia Blanowice 1-4 MKS Sławków
Iskra Psary 2-2 Korona Rokitno Szlacheckie
Zapora Przeczyce 5-3 Płomień Niegowonice
Cyklon Rogoźnik 0-2 MOS Będzin
Błyskawica Preczów 1-4 Zew Kazimierz (Sosnowiec)

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: Błyskawica Preczów.
 
Skalniak Kroczyce 6-0 Znicz Góra Siewierska
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 6-1 Cyklon Rogoźnik
MOS Będzin 1-0 Zapora Przeczyce
Płomień Niegowonice 1-2 Iskra Psary
Korona Rokitno Szlacheckie 3-1 Olimpia Blanowice
MKS Sławków 3-1 KS Giebło

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: Cyklon Rogoźnik.
 
Znicz Góra Siewierska 2-4 MKS Sławków
KS Giebło 3-0 Korona Rokitno Szlacheckie
Olimpia Blanowice 4-0 Płomień Niegowonice
Iskra Psary 0-3 MOS Będzin
(wo)
na boisku 2-1; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zapora Przeczyce 2-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Błyskawica Preczów 0-6 Skalniak Kroczyce

Kolejka 12 - 2 listopada

Pauza: Zapora Przeczyce.
 
Błyskawica Preczów 5-4 Znicz Góra Siewierska
Skalniak Kroczyce 1-3 Cyklon Rogoźnik
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 7-0 Iskra Psary
MOS Będzin 9-0 Olimpia Blanowice
Płomień Niegowonice 2-2 KS Giebło
Korona Rokitno Szlacheckie 2-3 MKS Sławków

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Pauza: Iskra Psary.
 
Znicz Góra Siewierska 0-3 Korona Rokitno Szlacheckie
(wo)
na boisku 7-1
MKS Sławków 11-0 Płomień Niegowonice
KS Giebło 1-1 MOS Będzin
Olimpia Blanowice 0-9 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Zapora Przeczyce 2-0 Skalniak Kroczyce
Cyklon Rogoźnik 1-0 Błyskawica Preczów

Kolejka 14 - 28-29 marca

Pauza: Olimpia Blanowice.
 
Cyklon Rogoźnik 3-0 Znicz Góra Siewierska
(wo)
Zapora Przeczyce 1-3 Błyskawica Preczów
Iskra Psary 1-2 Skalniak Kroczyce
KS Giebło 0-4 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
MKS Sławków 2-1 MOS Będzin
Korona Rokitno Szlacheckie 4-3 Płomień Niegowonice

Kolejka 15 - 4-5 kwietnia

Pauza: KS Giebło.
 
Znicz Góra Siewierska 0-3 Płomień Niegowonice
(wo)
MOS Będzin 3-0 Korona Rokitno Szlacheckie
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-1 MKS Sławków
Skalniak Kroczyce 2-2 Olimpia Blanowice
Błyskawica Preczów 5-0 Iskra Psary
Cyklon Rogoźnik 2-3 Zapora Przeczyce

Kolejka 16 - 11 kwietnia

Pauza: MKS Sławków.
 
Zapora Przeczyce 3-0 Znicz Góra Siewierska
(wo)
Iskra Psary 0-2 Cyklon Rogoźnik
Olimpia Blanowice 1-4 Błyskawica Preczów
KS Giebło 2-2 Skalniak Kroczyce
Korona Rokitno Szlacheckie 2-5 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Płomień Niegowonice 0-5 MOS Będzin

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Pauza: Korona Rokitno Szlacheckie.
 
Znicz Góra Siewierska 0-3 MOS Będzin
(wo)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 5-2 Płomień Niegowonice
Skalniak Kroczyce 2-3 MKS Sławków
Błyskawica Preczów 6-0 KS Giebło
Cyklon Rogoźnik 9-0 Olimpia Blanowice
Zapora Przeczyce 6-1 Iskra Psary

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pauza: Płomień Niegowonice.
 
Iskra Psary 3-0 Znicz Góra Siewierska
(wo)
Olimpia Blanowice 0-6 Zapora Przeczyce
KS Giebło 0-4 Cyklon Rogoźnik
MKS Sławków 3-0 Błyskawica Preczów
Korona Rokitno Szlacheckie 1-3 Skalniak Kroczyce
MOS Będzin 2-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec)

Kolejka 19 - 2-3 maja

Pauza: MOS Będzin.
 
Znicz Góra Siewierska 0-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
(wo)
Skalniak Kroczyce 2-2 Płomień Niegowonice
Błyskawica Preczów 3-1 Korona Rokitno Szlacheckie
Cyklon Rogoźnik 2-2 MKS Sławków
Zapora Przeczyce 2-1 KS Giebło
Iskra Psary 5-0 Olimpia Blanowice

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pauza: Zew Kazimierz (Sosnowiec).
 
Olimpia Blanowice 3-0 Znicz Góra Siewierska
(wo)
KS Giebło 3-0 Iskra Psary
MKS Sławków 2-1 Zapora Przeczyce
Korona Rokitno Szlacheckie 2-2 Cyklon Rogoźnik
Płomień Niegowonice 1-9 Błyskawica Preczów
MOS Będzin 3-2 Skalniak Kroczyce

Kolejka 21 - 16-17 maja

Pauza: Znicz Góra Siewierska.
 
Skalniak Kroczyce 1-6 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Błyskawica Preczów 2-1 MOS Będzin
Cyklon Rogoźnik 8-0 Płomień Niegowonice
Zapora Przeczyce 2-1 Korona Rokitno Szlacheckie
Iskra Psary 0-2 MKS Sławków
Olimpia Blanowice 1-2 KS Giebło

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pauza: Skalniak Kroczyce.
 
KS Giebło 3-0 Znicz Góra Siewierska
(wo)
MKS Sławków 6-2 Olimpia Blanowice
Korona Rokitno Szlacheckie 5-2 Iskra Psary
Płomień Niegowonice 1-5 Zapora Przeczyce
MOS Będzin 3-0 Cyklon Rogoźnik
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-0 Błyskawica Preczów

Kolejka 23 - 30-31 maja

Pauza: Błyskawica Preczów.
 
Znicz Góra Siewierska 0-3 Skalniak Kroczyce
(wo)
Cyklon Rogoźnik 1-6 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Zapora Przeczyce 2-0 MOS Będzin
Iskra Psary 5-0 Płomień Niegowonice
Olimpia Blanowice 2-2 Korona Rokitno Szlacheckie
KS Giebło 2-4 MKS Sławków

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Pauza: Cyklon Rogoźnik.
 
MKS Sławków 3-0 Znicz Góra Siewierska
(wo)
Korona Rokitno Szlacheckie 1-1 KS Giebło
Płomień Niegowonice 2-2 Olimpia Blanowice
MOS Będzin 6-1 Iskra Psary
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-1 Zapora Przeczyce
Skalniak Kroczyce 0-3 Błyskawica Preczów

Kolejka 25 - 14 czerwca

Pauza: Zapora Przeczyce.
 
Znicz Góra Siewierska 0-3 Błyskawica Preczów
(wo)
Cyklon Rogoźnik 6-1 Skalniak Kroczyce
Iskra Psary 2-4 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Olimpia Blanowice 0-3 MOS Będzin
KS Giebło 5-3 Płomień Niegowonice
MKS Sławków 6-0 Korona Rokitno Szlacheckie

Kolejka 26 - 21 czerwca

Pauza: Iskra Psary.
 
Korona Rokitno Szlacheckie 3-0 Znicz Góra Siewierska
(wo)
Płomień Niegowonice 1-2 MKS Sławków
MOS Będzin 12-2 KS Giebło
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-0 Olimpia Blanowice
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Skalniak Kroczyce 0-4 Zapora Przeczyce
Błyskawica Preczów 1-0 Cyklon Rogoźnik

Baraże o udział w klasie A (Sosnowiec)

Klasa A 2008/2009 (Sosnowiec)

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas