[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2023/2024, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Brzezina Osiek 15 35 11 2 2 34-9 8 0 0 19-2 3 2 2 15-7
2.  Żuraw Krzeszów 15 32 10 2 3 42-14 5 1 0 23-5 5 1 3 19-9
3.  Victoria 1918 Jaworzno 15 31 9 4 2 40-17 5 2 1 17-8 4 2 1 23-9
4.  Nadwiślanin Gromiec 15 30 9 3 3 41-26 6 0 1 26-13 3 3 2 15-13
5.  Olimpia Chocznia 15 27 8 3 4 42-30 4 2 2 19-13 4 1 2 23-17
6.  LKS Bobrek 15 25 7 4 4 27-22 4 2 1 19-13 3 2 3 8-9
7.  Strażak Rajsko 15 23 6 5 4 36-33 4 3 0 22-13 2 2 4 14-20 1 3 1 0 0 1-0
8.  Babia Góra Sucha Beskidzka 15 23 7 2 6 28-24 3 0 4 12-9 4 2 2 16-15 1 0 0 0 1 0-1
9.  Naroże Juszczyn 15 22 6 4 5 23-21 3 2 2 13-9 3 2 3 10-12
10.  Górnik Brzeszcze 15 21 6 3 6 24-22 3 3 2 13-10 3 0 4 11-12
11.  LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 15 19 5 4 6 16-26 2 3 2 8-8 3 1 4 8-18
12.  Halniak Targanice 15 17 5 2 8 35-41 3 1 4 23-25 2 1 4 12-16
13.  Zgoda Byczyna (Jaworzno) 15 12 3 3 9 19-29 1 2 5 9-12 2 1 4 10-17
14.  Polonia Luszowice 15 10 3 1 11 23-55 3 0 5 17-31 0 1 6 6-24
15.  Hejnał Kęty 15 6 2 0 13 29-50 2 0 6 15-19 0 0 7 14-31 1 3 1 0 0 6-2
16.  Zgoda Malec 15 6 2 0 13 24-64 2 0 6 9-29 0 0 7 15-35 1 0 0 0 1 2-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Brzezina Osiek    3-0 1-0 2-1 2-0 5-0 2-0 2-0 2-1 
 2 Żuraw Krzeszów0-0     6-1 2-0 6-2 4-1 5-1 
 3 Victoria 1918 Jaworzno0-0 4-2     1-1 2-1 1-2 2-0 4-0 3-2 
 4 Nadwiślanin Gromiec1-3 3-2     5-2 3-1 4-0 5-2 5-3 
 5 Olimpia Chocznia2-2 6-3     3-4 0-1 1-0 3-0 1-1 3-2 
 6 LKS Bobrek1-0 0-0 3-8     1-1 3-1 3-1 8-2 
 7 Strażak Rajsko3-2 1-1 2-2     4-0 2-2 4-3 6-3 
 8 Babia Góra Sucha Beskidzka1-4 0-2 0-1 0-1     3-1 3-0 5-0 
 9 Naroże Juszczyn1-1 0-2 2-1 2-2     1-2 5-1 2-0 
 10 Górnik Brzeszcze1-0 2-2 1-2 3-0 1-2 1-1     1-1 3-2 
 11 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)0-2 1-1 1-1 2-2 0-2     1-0 3-0 
 12 Halniak Targanice1-5 0-5 3-5 1-2 5-2 3-0     2-2 8-4 
 13 Zgoda Byczyna (Jaworzno)0-2 2-3 1-1 0-0 0-2 1-2 0-1     5-1 
 14 Polonia Luszowice1-4 1-6 1-0 1-5 0-6 3-4     5-2 5-4 
 15 Hejnał Kęty1-4 0-2 0-3 2-3 1-3 4-0 1-2     6-2 
 16 Zgoda Malec1-0 0-9 1-4 1-2 1-4 2-1 2-3 1-6     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Polonia Luszowice 0-6 Górnik Brzeszcze 15 sierpnia, 16:30
Zgoda Malec 1-4 Nadwiślanin Gromiec 15 sierpnia, 18:00
Żuraw Krzeszów 2-0 LKS Bobrek 15 sierpnia, 17:00
Olimpia Chocznia 0-1 Naroże Juszczyn 15 sierpnia, 18:00
Victoria 1918 Jaworzno 2-1 Strażak Rajsko 15 sierpnia, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 15 sierpnia, 18:00
Halniak Targanice 8-4 Hejnał Kęty 13 sierpnia, 15:00
Brzezina Osiek 2-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Górnik Brzeszcze 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 19 sierpnia, 17:00
Hejnał Kęty 1-4 Brzezina Osiek 19 sierpnia, 16:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-0 Halniak Targanice 19 sierpnia, 11:00
Strażak Rajsko 2-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 20 sierpnia, 11:00
Naroże Juszczyn 0-2 Victoria 1918 Jaworzno 19 sierpnia, 17:00
LKS Bobrek 3-8 Olimpia Chocznia 19 sierpnia, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 1-3 Żuraw Krzeszów 20 sierpnia, 17:00
Polonia Luszowice 5-4 Zgoda Malec 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Zgoda Malec 2-1 Górnik Brzeszcze 27 sierpnia, 17:00
Żuraw Krzeszów 5-1 Polonia Luszowice 26 sierpnia, 17:00
Olimpia Chocznia 6-3 Nadwiślanin Gromiec 27 sierpnia, 17:00
Victoria 1918 Jaworzno 1-1 LKS Bobrek 26 sierpnia, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-0 Naroże Juszczyn 26 sierpnia, 18:00
Halniak Targanice 5-2 Strażak Rajsko 27 sierpnia, 17:00
Brzezina Osiek 2-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 26 sierpnia, 12:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 5-0 Hejnał Kęty 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Górnik Brzeszcze 3-2 Hejnał Kęty 30 sierpnia, 17:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 0-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 30 sierpnia, 17:00
Strażak Rajsko 3-2 Brzezina Osiek 30 sierpnia, 17:30
Naroże Juszczyn 5-1 Halniak Targanice 30 sierpnia, 17:00
LKS Bobrek 3-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 30 sierpnia, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 3-2 Victoria 1918 Jaworzno 30 sierpnia, 17:00
Polonia Luszowice 1-6 Olimpia Chocznia 30 sierpnia, 17:00
Zgoda Malec 1-0 Żuraw Krzeszów 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Olimpia Chocznia 3-2 Zgoda Malec 3 września, 17:00
Victoria 1918 Jaworzno 4-0 Polonia Luszowice 2 września, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-2 Nadwiślanin Gromiec 2 września, 17:30
Halniak Targanice 1-2 LKS Bobrek 2 września, 16:00
Brzezina Osiek 2-0 Naroże Juszczyn 2 września, 14:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-1 Strażak Rajsko 2 września, 11:00
Hejnał Kęty 4-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 2 września, 13:00
Górnik Brzeszcze 1-0 Żuraw Krzeszów 20 września, 16:30
w pierwotnym terminie (2 września, 11:00) w Krzeszowie odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 6 - 9-10 września

Górnik Brzeszcze 1-1 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 10 września, 16:00
Strażak Rajsko 4-3 Hejnał Kęty 9 września, 13:00
Naroże Juszczyn 2-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 10 września, 16:00
LKS Bobrek 1-0 Brzezina Osiek 9 września, 15:00
Nadwiślanin Gromiec 5-2 Halniak Targanice 6 września, 17:30
Polonia Luszowice 3-4 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 9 września, 16:00
Zgoda Malec 0-9 Victoria 1918 Jaworzno 10 września, 17:00
Żuraw Krzeszów 6-1 Olimpia Chocznia 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Olimpia Chocznia 1-0 Górnik Brzeszcze 17 września, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno 4-2 Żuraw Krzeszów 16 września, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 5-1 Zgoda Malec 16 września, 16:00
Halniak Targanice 2-2 Polonia Luszowice 17 września, 16:00
Brzezina Osiek 3-0 Nadwiślanin Gromiec 16 września, 11:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-1 LKS Bobrek 16 września, 15:00
Hejnał Kęty 1-3 Naroże Juszczyn 16 września, 16:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 2-2 Strażak Rajsko 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Górnik Brzeszcze 3-0 Strażak Rajsko 23 września, 16:00
Naroże Juszczyn 1-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 23 września, 16:00
LKS Bobrek 3-1 Hejnał Kęty 23 września, 14:00
Nadwiślanin Gromiec 5-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 23 września, 16:00
Polonia Luszowice 1-4 Brzezina Osiek 23 września, 16:00
Zgoda Malec 1-6 Halniak Targanice 24 września, 16:00
Żuraw Krzeszów 4-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 23 września, 13:00
Olimpia Chocznia 2-2 Victoria 1918 Jaworzno 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Victoria 1918 Jaworzno 1-2 Górnik Brzeszcze 30 września, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-3 Olimpia Chocznia 30 września, 15:00
Halniak Targanice 0-5 Żuraw Krzeszów 1 października, 16:00
Brzezina Osiek 2-1 Zgoda Malec 1 października, 15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-0 Polonia Luszowice 30 września, 16:00
Hejnał Kęty 0-3 Nadwiślanin Gromiec 30 września, 16:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-1 LKS Bobrek 30 września, 16:00
Strażak Rajsko 4-0 Naroże Juszczyn 1 października, 11:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Górnik Brzeszcze 1-1 Naroże Juszczyn 7 października, 16:00
LKS Bobrek 1-1 Strażak Rajsko 7 października, 16:00
Nadwiślanin Gromiec 4-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 7 października, 16:00
Polonia Luszowice 5-2 Hejnał Kęty 7 października, 16:00
Zgoda Malec 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 8 października, 16:00
Żuraw Krzeszów 0-0 Brzezina Osiek 8 października, 16:00
Olimpia Chocznia 1-1 Halniak Targanice 8 października, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno 2-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 7 października, 16:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-2 Górnik Brzeszcze 14 października, 15:00
Halniak Targanice 3-5 Victoria 1918 Jaworzno 14 października, 15:00
Brzezina Osiek 1-0 Olimpia Chocznia 14 października, 11:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-4 Żuraw Krzeszów 14 października, 15:00
Hejnał Kęty 6-2 Zgoda Malec 14 października, 15:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 3-0 Polonia Luszowice 14 października, 15:00
Strażak Rajsko 1-1 Nadwiślanin Gromiec 14 października, 11:00
Naroże Juszczyn 2-1 LKS Bobrek 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Górnik Brzeszcze 1-2 LKS Bobrek 21 października, 15:00
Nadwiślanin Gromiec 3-1 Naroże Juszczyn 21 października, 15:00
Polonia Luszowice 1-5 Strażak Rajsko 21 października, 15:00
Zgoda Malec 2-3 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 22 października, 15:00
Olimpia Chocznia 3-4 Babia Góra Sucha Beskidzka 22 października, 15:00
Victoria 1918 Jaworzno 0-0 Brzezina Osiek 21 października, 15:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-1 Halniak Targanice 21 października, 15:00
Hejnał Kęty 0-2 Żuraw Krzeszów 21 października, 14:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Halniak Targanice 3-0 Górnik Brzeszcze 29 października, 14:00
Brzezina Osiek 2-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 28 października, 14:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-2 Victoria 1918 Jaworzno 28 października, 14:00
Hejnał Kęty 2-3 Olimpia Chocznia 28 października, 13:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 0-2 Żuraw Krzeszów 28 października, 14:00
Strażak Rajsko 6-3 Zgoda Malec 28 października, 11:00
Naroże Juszczyn 2-0 Polonia Luszowice 28 października, 15:00
LKS Bobrek 0-0 Nadwiślanin Gromiec 28 października, 15:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Górnik Brzeszcze 2-2 Nadwiślanin Gromiec 4 listopada, 13:00
Polonia Luszowice 1-0 LKS Bobrek 4 listopada, 14:00
Zgoda Malec 1-4 Naroże Juszczyn 5 listopada, 14:00
Żuraw Krzeszów 6-2 Strażak Rajsko 4 listopada, 11:00
Olimpia Chocznia 3-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 5 listopada, 14:00
Victoria 1918 Jaworzno 3-2 Hejnał Kęty 4 listopada, 14:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 4 listopada, 14:00
Halniak Targanice 1-5 Brzezina Osiek 5 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Brzezina Osiek 5-0 Górnik Brzeszcze 11 listopada, 14:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-1 Halniak Targanice 11 listopada, 14:00
Hejnał Kęty 1-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 11 listopada, 12:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-1 Victoria 1918 Jaworzno 11 listopada, 14:00
Strażak Rajsko 2-2 Olimpia Chocznia 11 listopada, 14:00
Naroże Juszczyn 1-1 Żuraw Krzeszów 11 listopada, 14:00
LKS Bobrek 8-2 Zgoda Malec 11 listopada, 14:00
Nadwiślanin Gromiec 5-3 Polonia Luszowice 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Górnik Brzeszcze - Polonia Luszowice
Nadwiślanin Gromiec - Zgoda Malec
LKS Bobrek - Żuraw Krzeszów
Naroże Juszczyn - Olimpia Chocznia
Strażak Rajsko - Victoria 1918 Jaworzno
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Hejnał Kęty - Halniak Targanice
Babia Góra Sucha Beskidzka - Brzezina Osiek

Kolejka 17 - 23-24 marca

Babia Góra Sucha Beskidzka - Górnik Brzeszcze
Brzezina Osiek - Hejnał Kęty
Halniak Targanice - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Strażak Rajsko
Victoria 1918 Jaworzno - Naroże Juszczyn
Olimpia Chocznia - LKS Bobrek
Żuraw Krzeszów - Nadwiślanin Gromiec
Zgoda Malec - Polonia Luszowice

Kolejka 18 - 30 marca

Górnik Brzeszcze - Zgoda Malec
Polonia Luszowice - Żuraw Krzeszów
Nadwiślanin Gromiec - Olimpia Chocznia
LKS Bobrek - Victoria 1918 Jaworzno
Naroże Juszczyn - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Strażak Rajsko - Halniak Targanice
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Brzezina Osiek
Hejnał Kęty - Babia Góra Sucha Beskidzka

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Hejnał Kęty - Górnik Brzeszcze
Babia Góra Sucha Beskidzka - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Brzezina Osiek - Strażak Rajsko
Halniak Targanice - Naroże Juszczyn
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - LKS Bobrek
Victoria 1918 Jaworzno - Nadwiślanin Gromiec
Olimpia Chocznia - Polonia Luszowice
Żuraw Krzeszów - Zgoda Malec

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Żuraw Krzeszów - Górnik Brzeszcze
Zgoda Malec - Olimpia Chocznia
Polonia Luszowice - Victoria 1918 Jaworzno
Nadwiślanin Gromiec - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
LKS Bobrek - Halniak Targanice
Naroże Juszczyn - Brzezina Osiek
Strażak Rajsko - Babia Góra Sucha Beskidzka
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Hejnał Kęty

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Górnik Brzeszcze
Hejnał Kęty - Strażak Rajsko
Babia Góra Sucha Beskidzka - Naroże Juszczyn
Brzezina Osiek - LKS Bobrek
Halniak Targanice - Nadwiślanin Gromiec
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Polonia Luszowice
Victoria 1918 Jaworzno - Zgoda Malec
Olimpia Chocznia - Żuraw Krzeszów

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Górnik Brzeszcze - Olimpia Chocznia
Żuraw Krzeszów - Victoria 1918 Jaworzno
Zgoda Malec - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Polonia Luszowice - Halniak Targanice
Nadwiślanin Gromiec - Brzezina Osiek
LKS Bobrek - Babia Góra Sucha Beskidzka
Naroże Juszczyn - Hejnał Kęty
Strażak Rajsko - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)

Kolejka 23 - 4-5 maja

Strażak Rajsko - Górnik Brzeszcze
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Naroże Juszczyn
Hejnał Kęty - LKS Bobrek
Babia Góra Sucha Beskidzka - Nadwiślanin Gromiec
Brzezina Osiek - Polonia Luszowice
Halniak Targanice - Zgoda Malec
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Żuraw Krzeszów
Victoria 1918 Jaworzno - Olimpia Chocznia

Kolejka 24 - 8 maja

Górnik Brzeszcze - Victoria 1918 Jaworzno
Olimpia Chocznia - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Żuraw Krzeszów - Halniak Targanice
Zgoda Malec - Brzezina Osiek
Polonia Luszowice - Babia Góra Sucha Beskidzka
Nadwiślanin Gromiec - Hejnał Kęty
LKS Bobrek - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Naroże Juszczyn - Strażak Rajsko

Kolejka 25 - 11-12 maja

Naroże Juszczyn - Górnik Brzeszcze
Strażak Rajsko - LKS Bobrek
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Nadwiślanin Gromiec
Hejnał Kęty - Polonia Luszowice
Babia Góra Sucha Beskidzka - Zgoda Malec
Brzezina Osiek - Żuraw Krzeszów
Halniak Targanice - Olimpia Chocznia
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Victoria 1918 Jaworzno

Kolejka 26 - 18-19 maja

Górnik Brzeszcze - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Victoria 1918 Jaworzno - Halniak Targanice
Olimpia Chocznia - Brzezina Osiek
Żuraw Krzeszów - Babia Góra Sucha Beskidzka
Zgoda Malec - Hejnał Kęty
Polonia Luszowice - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Nadwiślanin Gromiec - Strażak Rajsko
LKS Bobrek - Naroże Juszczyn

Kolejka 27 - 25-26 maja

Żuraw Krzeszów - Hejnał Kęty
LKS Bobrek - Górnik Brzeszcze
Naroże Juszczyn - Nadwiślanin Gromiec
Strażak Rajsko - Polonia Luszowice
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Zgoda Malec
Babia Góra Sucha Beskidzka - Olimpia Chocznia
Brzezina Osiek - Victoria 1918 Jaworzno
Halniak Targanice - Zgoda Byczyna (Jaworzno)

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Górnik Brzeszcze - Halniak Targanice
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Brzezina Osiek
Victoria 1918 Jaworzno - Babia Góra Sucha Beskidzka
Olimpia Chocznia - Hejnał Kęty
Żuraw Krzeszów - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Zgoda Malec - Strażak Rajsko
Polonia Luszowice - Naroże Juszczyn
Nadwiślanin Gromiec - LKS Bobrek

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Nadwiślanin Gromiec - Górnik Brzeszcze
LKS Bobrek - Polonia Luszowice
Naroże Juszczyn - Zgoda Malec
Strażak Rajsko - Żuraw Krzeszów
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Olimpia Chocznia
Hejnał Kęty - Victoria 1918 Jaworzno
Babia Góra Sucha Beskidzka - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Brzezina Osiek - Halniak Targanice

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Górnik Brzeszcze - Brzezina Osiek
Halniak Targanice - Babia Góra Sucha Beskidzka
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Hejnał Kęty
Victoria 1918 Jaworzno - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Olimpia Chocznia - Strażak Rajsko
Żuraw Krzeszów - Naroże Juszczyn
Zgoda Malec - LKS Bobrek
Polonia Luszowice - Nadwiślanin Gromiec

V liga 2023/2024 (małopolska (zachód))

Klasa okręgowa 2023/2024 (Kraków I)
Klasa okręgowa 2023/2024 (Kraków II)
Klasa okręgowa 2023/2024 (Kraków III)

Klasa A 2023/2024 (Chrzanów)
Klasa A 2023/2024 (Oświęcim)
Klasa A 2023/2024 (Wadowice I)
Klasa A 2023/2024 (Wadowice II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas