[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec

I runda - 2 września
Ostoja Żelisławice - wolny los

Cyklon Rogoźnik 2-1 Jedność Strzyżowice 2 września, 17:00
MKS Poręba 4-3 Orzeł Dąbie 2 września, 17:00
Zapora Przeczyce 6-0 Przemsza Siewierz 2 września, 17:00
Błyskawica Preczów 1-2 MKS Sławków 2 września, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4-1 RKS Grodziec (Będzin) 2 września, 17:00
Strażak Mierzęcice 10-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2 września, 17:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 5-6 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2 września, 17:00
Błękitni Sarnów 2-1 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2 września, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 0-2 Niwy Brudzowice 2 września, 17:00

II runda - 23 września

MKS Sławków 0-5 Szczakowianka Jaworzno 23 września, 16:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-4 Górnik Jaworzno 23 września, 16:30
pd.
Niwy Brudzowice 4-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 23 września, 16:30
Błękitni Sarnów 0-1 Milenium Wojkowice 23 września, 16:30
MKS Poręba 1-5 MCKS Czeladź (2) 23 września, 16:30
Cyklon Rogoźnik 0-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 23 września, 16:30
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-5 Unia Dąbrowa Górnicza 23 września, 16:30
Zapora Przeczyce 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 23 września, 16:30
Ostoja Żelisławice 1-3 AKS Niwka Sosnowiec 23 września, 16:30
Strażak Mierzęcice 1-7 Górnik Piaski (Czeladź) 16 września

III runda - 7 października

Niwy Brudzowice 5-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 7 października, 15:30
MCKS Czeladź (2) 1-5 Victoria Jaworzno 7 października, 15:30
AKS Niwka Sosnowiec 0-1 Szczakowianka Jaworzno 7 października, 15:30
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Czarni Sosnowiec 7 października, 15:30
Górnik Jaworzno 1-3 Sarmacja Będzin 7 października, 15:30
Zapora Przeczyce 2-7 Unia Dąbrowa Górnicza 7 października, 15:30
Milenium Wojkowice 2-3 Górnik Piaski (Czeladź) 7 października, 15:30

IV runda - 21 października
Sarmacja Będzin - wolny los

Szczakowianka Jaworzno 0-0 Górnik Piaski (Czeladź) 21 października, 15:00
pd. k. 2-4
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Unia Dąbrowa Górnicza 21 października, 15:00
Victoria Jaworzno 6-3 Niwy Brudzowice 13 marca
pd.
w pierwotnym terminie (21 października, 15:00) przełożony

V runda - 7 kwietnia

Unia Dąbrowa Górnicza 6-1 Sarmacja Będzin 7 kwietnia, 16:00
Górnik Piaski (Czeladź) 4-4 Victoria Jaworzno 7 kwietnia, 16:00
pd. k. 1-4

Finał - 28 kwietnia

Unia Dąbrowa Górnicza 3-2 Victoria Jaworzno 28 kwietnia, 16:30
pd.

Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas