[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec

I runda - 9 sierpnia
Częstochówka Parkitka (Częstochowa), Junior Szarlejka, Koral Kłobuck, Mała Panew Cynków - wolny los

Kmicic Kruszyna 3-4 Grom Miedźno 9 sierpnia, 17:00
Jurajskie Wilki Częstochowa 2-6 Olimpia Huta Stara 9 sierpnia, 17:00
LKS Hadra 2-0 Jedność Boronów 9 sierpnia, 17:00
Płomień Łagiewniki Wielkie 0-5 Dragon Rusinowice 9 sierpnia, 17:00
Warta Kamieńskie Młyny 2-3 Błękitni Herby 8 sierpnia, 17:00

II runda - 23 września

Błękitni Herby 2-0 Lot Konopiska 23 września, 15:30
LKS Hadra 2-4 Pogoń Blachownia 23 września, 15:30
Pilica Koniecpol 2-4 Zieloni Żarki 23 września, 15:30
Mała Panew Cynków 0-15 KS Częstochowa 23 września, 15:30
Grom Miedźno 2-5 Lotnik Kościelec 23 września, 15:30
Olimpia Huta Stara 3-1 Orzeł Babienica/Psary 23 września, 15:30
Junior Szarlejka 3-2 MKS Myszków 23 września, 15:30
Liswarta Lisów 1-3 Victoria Częstochowa 23 września, 15:30
Jura Niegowa - LKS Kamienica Polska 23 września, 15:30
(wo)
Unia Kalety 2-5 MLKS Woźniki 23 września, 15:30
Liswarta Popów 2-1 Raków II Częstochowa 23 września, 15:30
pd.
Sparta Lubliniec 1-2 Skra Częstochowa 23 września, 15:30
pd.
Polonia Poraj 0-4 Unia Rędziny 23 września, 15:30
w Olsztynie
Pogoń Kamyk 4-0 Naprzód Ostrowy 22 września, 15:30
Koral Kłobuck 2-1 Znicz Kłobuck 23 września, 16:00
Olimpia Truskolasy 7-2 Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 23 września, 16:00

III runda - 7 października
MLKS Woźniki - wolny los

Pogoń Blachownia 1-8 Zieloni Żarki 6 października, 15:30
Koral Kłobuck 5-8 Błękitni Herby 7 października, 15:30
Lotnik Kościelec 1-9 KS Częstochowa 7 października, 15:30
Junior Szarlejka 2-9 Olimpia Huta Stara 7 października, 15:30
Olimpia Truskolasy 2-4 Victoria Częstochowa 7 października, 15:30
pd.
Liswarta Popów 1-7 Skra Częstochowa 7 października, 15:30
Pogoń Kamyk 3-6 Unia Rędziny 13 października, 15:30

1/4 finału - 21 października

MLKS Woźniki 2-3 Victoria Częstochowa 21 października, 15:00
Skra Częstochowa 5-1 Unia Rędziny 21 października, 15:00
Olimpia Huta Stara 0-5 KS Częstochowa 21 października, 15:00
Błękitni Herby 1-4 Zieloni Żarki 21 października, 15:00

1/2 finału - 14 listopada

Skra Częstochowa 0-2 Victoria Częstochowa 14 listopada, 13:00
na boisku ze sztuczną nawierzchnią Rakowa
Zieloni Żarki 0-3 KS Częstochowa
(wo)
w pierwotnym terminie (13 marca, 11:00) odwołany ze względu na zły stan boiska

Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas