[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Śląski ZPN - Rybnik

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 2 sierpnia

LKS Baranowice (Żory) 5-2 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 2 sierpnia, 17:00
pd.
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3-0 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-2 Orzeł Jankowice 2 sierpnia, 17:00
Jedność Rogoźna (Żory) 3-0 Polonia Łaziska Rybnickie 2 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5-0 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 2 sierpnia, 17:00
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Orzeł Palowice 2 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-2
KS Szczerbice 3-6 Start Mszana 2 sierpnia, 17:00
pd.
LKS Rój (Żory) 5-3 LKS Skrbeńsko 2 sierpnia, 17:00
pd.
Inter Krostoszowice 1-5 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 2 sierpnia, 17:00
Żar Szeroka 1-6 Naprzód Rydułtowy 2 sierpnia, 17:00

II runda - 19 sierpnia

LKS Baranowice (Żory) 1-9 Borowik Szczejkowice 19 sierpnia, 17:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 6-3 Płomień Ochojec (Rybnik) 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Jankowice 0-4 Górnik Radlin 19 sierpnia, 17:00
Jedność Rogoźna (Żory) 0-8 LKS Bełk 19 sierpnia, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3-5 Płomień Połomia 19 sierpnia, 17:00
pd.
Start Mszana 1-3 Jedność Jejkowice 19 sierpnia, 17:00
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 4-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 19 sierpnia, 17:00
LKS Rój (Żory) 2-5 Gwiazda Skrzyszów 19 sierpnia, 17:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 0-1 KS Żory 19 sierpnia, 17:00
Rymer Rybnik 3-0 Naprzód Rydułtowy 19 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie

III runda - 9 września
KS Żory - wolny los

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-2 Borowik Szczejkowice 9 września, 16:00
Górnik Radlin 0-5 Odra II Wodzisław Śląski 9 września, 16:00
LKS Bełk 6-6 Płomień Połomia 9 września, 16:00
pd. k. 7-6
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Polonia Marklowice 9 września, 16:30
Gwiazda Skrzyszów 6-2 Jedność Jejkowice 9 września, 16:00
Rymer Rybnik 1-7 Energetyk ROW Rybnik 9 września, 16:00

1/4 finału - 30 września
Energetyk ROW Rybnik - wolny los

Borowik Szczejkowice 0-5 Odra II Wodzisław Śląski 30 września, 16:00
LKS Bełk 2-2 Polonia Marklowice 30 września, 16:00
k. 3-4
Gwiazda Skrzyszów 0-1 KS Żory 30 września, 16:00

1/2 finału - 15 listopada

Polonia Marklowice 1-0 Odra II Wodzisław Śląski 15 listopada, 13:00
pd.
KS Żory 1-4 Energetyk ROW Rybnik 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (15 listopada, 13:00) przełożony z powodu meczu ligowego gości

Finał - 21 kwietnia

Energetyk ROW Rybnik 1-1 Polonia Marklowice 21 kwietnia, 18:00
pd. k. 6-5
Janusz Wrześniak 117 - Kamil Mazur 101
w Rybniku; na Stadionie Miejskim

Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Piotr Malcharek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas