[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Śląski ZPN - Zabrze

I runda - 26 sierpnia

Victoria Pilchowice 0-2 Sokół Łany Wielkie 26 sierpnia, 17:00
Kłodnica Gliwice 2-4 Wilki Wilcza 26 sierpnia, 17:00
Start Przezchlebie 1-2 Zamkowiec Toszek 26 sierpnia, 17:00
Naprzód Świbie 1-3 Czarni Pyskowice 26 sierpnia, 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 0-12 Gazobudowa II Zabrze 26 sierpnia, 17:00
Korona Bargłówka 3-2 Gwiazda Chudów 26 sierpnia, 17:00
LKS 45 Bujaków 4-4 Piast Pawłów (Zabrze) 26 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-2
KS Bojków (Gliwice) 2-4 Społem Zabrze 26 sierpnia, 17:00
Orły Bojszów 6-1 Młodość Rudno 26 sierpnia, 17:00

II runda - 23 września

Orły Bojszów 2-3 Przyszłość Ciochowice 23 września, 16:30
Społem Zabrze 1-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 23 września, 16:30
LKS 45 Bujaków 0-1 Carbo Gliwice 23 września, 16:30
Gazobudowa II Zabrze 1-3 Tempo Paniówki 23 września, 16:30
Czarni Pyskowice 0-3 Tęcza Wielowieś 23 września, 16:30
Korona Bargłówka 1-3 Gwarek Zabrze 23 września, 16:30
Sokół Łany Wielkie 0-4 Fortuna Gliwice 23 września, 16:30
Zamkowiec Toszek 0-1 Jedność 32 Przyszowice 23 września, 16:30
pd.
Wilki Wilcza 2-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 23 września, 16:30
MOSiR Sparta Zabrze 0-4 Gazobudowa Zabrze 23 września, 16:30

III runda - 14 października

Tęcza Wielowieś 0-2 Przyszłość Ciochowice 14 października, 15:30
Tempo Paniówki 5-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 14 października, 15:30
Wilki Wilcza 3-6 Jedność 32 Przyszowice 14 października, 15:30
Carbo Gliwice 6-2 Gwarek Zabrze 14 października, 15:30
Gazobudowa Zabrze 3-5 Gwarek Ornontowice 14 października, 15:30
Fortuna Gliwice 2-0 Concordia Knurów 14 października, 15:30

1/4 finału - 21 października
(Losowanie - 15 października 2009 - siedziba Podokręgu Zabrze)
Fortuna Gliwice, Jedność 32 Przyszowice - wolny los

Tempo Paniówki 2-4 Przyszłość Ciochowice 21 października, 15:00
Carbo Gliwice 2-4 Gwarek Ornontowice 21 października, 15:00
na boisku w Wilczym Gardle

1/2 finału - 31 marca
(Losowanie - 22 października 2009 - siedziba Podokręgu Zabrze)

Jedność 32 Przyszowice 0-2 Gwarek Ornontowice 31 marca, 16:00
w Paniówkach / w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany
Fortuna Gliwice 2-0 Przyszłość Ciochowice 31 marca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany

Finał - 21 kwietnia
W pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej.

Fortuna Gliwice 0-2 Gwarek Ornontowice 21 kwietnia, 16:30
Michał Kląskała ?, Mikołaj Łaszkiewicz ?
w Wielowsi

Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas