[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Śląski ZPN - Tychy

1/16 finału - 11-18 sierpnia
Polonia Łaziska Górne, Nadwiślan Góra, LKS Łąka (k. Pszczyny), Krupiński Suszec, GTS Bojszowy, Pniówek Pawłowice Śląskie - wolny los

Chrzciciel Tychy 1-2 GKS II Tychy 18 sierpnia, 17:00
pd.
LKS Studzionka 0-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 18 sierpnia, 17:00
Znicz Jankowice 3-1 Josieniec Radostowice 18 sierpnia, 17:00
Iskra Pszczyna 2-5 MKS Lędziny 18 sierpnia, 17:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 0-2 Stal Chełm Śląski 18 sierpnia, 17:00
Grobla Ćwiklice 3-6 Sokół Wola 18 sierpnia, 17:00
Fortuna Wyry 0-3 Czarni Piasek 18 sierpnia, 17:00
LKS Woszczyce (Orzesze) 1-4 Leśnik Kobiór 18 sierpnia, 17:00
Sokół Orzesze 1-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 11 sierpnia, 17:30
LKS Wisła Wielka 2-1 LKS Brzeźce 18 sierpnia, 17:00
pd.

1/8 finału - 8 września

GKS II Tychy 2-3 Polonia Łaziska Górne 8 września, 17:00
pd.
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-1 MKS Lędziny 8 września, 17:00
Nadwiślan Góra 2-2 LKS Łąka (k. Pszczyny) 8 września, 17:00
k. 3-4
Znicz Jankowice 1-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 września, 17:00
Stal Chełm Śląski 1-4 Krupiński Suszec 8 września, 17:00
Sokół Wola 3-2 Czarni Piasek 8 września, 17:00
Sokół Orzesze 1-5 Leśnik Kobiór 8 września, 17:00
LKS Wisła Wielka 0-4 GTS Bojszowy 9 września, 17:00
(18)

1/4 finału - 29 września
W pierwotnym terminie (22 września, 16:00) wszystkie mecze odwołane z powodu żałoby narodowej.

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-6 Polonia Łaziska Górne 29 września, 16:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 29 września, 16:00
Sokół Wola 4-2 Krupiński Suszec 29 września, 16:00
pd.
Leśnik Kobiór 3-2 GTS Bojszowy 30 września, 16:00

1/2 finału - 6 października

Polonia Łaziska Górne 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 6 października, 15:00
Sokół Wola 2-2 Leśnik Kobiór 6 października, 15:00
pd. k. 3-4

Finał - 27 kwietnia

Leśnik Kobiór 1-0 Polonia Łaziska Górne 27 kwietnia, 17:00 (200)
Jarosław Zadylak 32
w Kobiórze

Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Jacek Zawiśliński
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas