[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Śląski ZPN - Katowice

I runda - 18 sierpnia

UKS Szopienice (Katowice) 1-3 AKS II Mikołów 18 sierpnia, 17:00
Rozwój II Katowice 2-1 Sparta Katowice 18 sierpnia, 17:00
1.FC Katowice (2) 3-2 Kolejarz 24 Katowice 19 sierpnia, 16:30
w Katowicach-Szopienicach
Podlesianka II Katowice 1-10 Urania Ruda Śląska 18 sierpnia, 17:00
GKS Katowice (2) 3-1 Podlesianka Katowice 18 sierpnia, 17:00
Urania II Ruda Śląska 1-3 Pogoń Imielin 18 sierpnia, 17:00
Kamionka Mikołów 1-4 MKS Siemianowice Śląskie 18 sierpnia, 17:00
Strażak Mikołów 4-3 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 18 sierpnia, 17:00
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 5-0 Śląsk Świętochłowice 18 sierpnia, 17:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 18 sierpnia, 17:00

II runda - 1 września

Strażak Mikołów 2-2 Grunwald Ruda Śląska 1 września, 17:00
k. 5-4
Urania Ruda Śląska 2-4 Slavia Ruda Śląska 1 września, 17:00
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 1-2 AKS Mikołów 1 września, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 0-6 Górnik Wesoła (Mysłowice) 1 września, 17:00
Rozwój II Katowice 1-5 MK Górnik Katowice 1 września, 17:00
GKS Katowice (2) 3-0 Górnik 09 Mysłowice 1 września, 17:00
AKS II Mikołów 1-4 Wyzwolenie Chorzów 1 września, 17:00
1.FC Katowice (2) 0-2 Rozwój Katowice 1 września, 17:00
w Katowicach-Szopienicach
Unia Kosztowy (Mysłowice) 6-1 Pogoń Imielin 1 września, 17:00

III runda - 23 września
Slavia Ruda Śląska - wolny los
W pierwotnym terminie (22 września, 15:30) wszystkie mecze odwołane z powodu żałoby narodowej.

AKS Mikołów 1-2 Rozwój Katowice 23 września, 15:30
Strażak Mikołów 3-4 MK Górnik Katowice 23 września, 15:30
Unia Kosztowy (Mysłowice) 3-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 23 września, 15:30
GKS Katowice (2) 0-1 Wyzwolenie Chorzów 23 września, 15:30

IV runda - 13 października
Wyzwolenie Chorzów - wolny los

Unia Kosztowy (Mysłowice) 4-1 MK Górnik Katowice 13 października, 14:30
Rozwój Katowice 3-0 Slavia Ruda Śląska 13 października, 14:30
boisko Rapidu

1/2 finału - 14 listopada
Unia Kosztowy (Mysłowice) - wolny los

Wyzwolenie Chorzów 2-3 Rozwój Katowice 14 listopada, 11:00

Finał - 4 maja

Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-6 Rozwój Katowice 4 maja, 17:00
Bartosz Siłkin ? - Michał Jędrowski ?, ?, Bartosz Polis ?, ?, ?, Adam Giesa ?
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Piotr Malcharek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas