[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Żarki 26 68 22 2 2 85-19 11 1 1 39-13 11 1 1 46-6
2.  Zgoda Byczyna (Jaworzno) 26 66 21 3 2 91-26 12 0 1 49-13 9 3 1 42-13
3.  Arka Babice 26 65 21 2 3 84-31 11 1 1 45-18 10 1 2 39-13
4.  Start Kamień 26 55 18 1 7 91-46 10 1 2 55-22 8 0 5 36-24
5.  Błyskawica Myślachowice 26 44 14 2 10 63-35 7 1 5 36-15 7 1 5 27-20
6.  Wolanka Wola Filipowska 26 38 12 2 12 56-51 7 1 5 31-21 5 1 7 25-30
7.  Ciężkowianka Jaworzno 26 36 12 0 14 51-47 7 0 6 27-17 5 0 8 24-30
8.  Victoria Zalas 26 33 10 3 13 54-68 5 2 6 22-31 5 1 7 32-37
9.  Tęcza Tenczynek 26 28 8 4 14 58-91 4 3 6 29-33 4 1 8 29-58
10.  Unia Kwaczała 26 26 8 2 16 42-73 6 0 7 29-35 2 2 9 13-38
11.  Wisła Jankowice 26 25 8 1 17 44-83 4 1 8 21-41 4 0 9 23-42
12.  UKS Regulice (k. Chrzanowa) 26 20 6 2 18 55-80 4 1 8 34-31 2 1 10 21-49
13.  Korona Lgota 26 19 6 1 19 41-92 2 1 10 19-53 4 0 9 22-39
14.  Nadwiślanka Okleśna 26 10 3 1 22 29-102 1 0 12 12-53 2 1 10 17-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Żarki    1-2 2-2 1-0 2-1 3-2 3-1 6-3 8-1 5-0 3-0* 2-0 2-1 1-0 
 2 Zgoda Byczyna (Jaworzno)0-5     3-1 3-1 2-1 3-0 4-1 6-0 12-2 3-1 2-1 4-0 4-0 3-0 
 3 Arka Babice4-2 1-0     2-5 4-1 4-1 4-1 3-2 2-0 2-2 6-1 6-1 4-2 3-0* 
 4 Start Kamień1-1 2-5 1-4     5-1 5-3 4-0 3-2 8-0 5-0 3-1 8-1 5-2 5-2 
 5 Błyskawica Myślachowice0-1 1-1 0-1 4-2     2-0 0-1 0-1 4-2 5-0 7-0 3-1 3-4 7-1 
 6 Wolanka Wola Filipowska0-3 1-4 0-1 0-2 1-1     4-1 4-0 5-1 2-1 2-0 6-3 4-1 2-3 
 7 Ciężkowianka Jaworzno0-2 1-2 1-2 1-3 1-3 0-1     4-1 1-0 3-1 7-1 3-1 4-0 1-0 
 8 Victoria Zalas0-5 1-1 0-4 0-4 3-1 4-5 1-0     3-3 4-0 2-1 2-1 1-2 1-4 
 9 Tęcza Tenczynek0-4 3-3 4-2 5-2 0-2 1-3 1-4 3-4     2-2 3-1 1-1 1-2 5-3 
 10 Unia Kwaczała1-4 1-5 1-8 0-1 0-3 1-4 2-1 2-1 7-2     2-3 6-1 2-0 4-2 
 11 Wisła Jankowice0-5 1-5 0-4 1-5 1-3 1-1 2-0 1-6 1-4 1-2     5-3 4-3 3-0* 
 12 UKS Regulice (k. Chrzanowa)0-3* 0-3 0-1 4-1 1-2 2-1 3-5 3-3 5-7 1-0 1-2     2-3 12-0 
 13 Korona Lgota0-3 0-8 0-4 1-5 0-3 2-1 1-3 1-7 2-3 5-1 3-8 2-5     2-2 
 14 Nadwiślanka Okleśna0-8 0-3 1-5 2-5 0-5 2-3 1-6 1-2 0-4 0-3 1-4 1-3 3-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Ciężkowianka Jaworzno 1-3 Start Kamień 17 sierpnia, 17:30
Wisła Jankowice 1-3 Błyskawica Myślachowice 16 sierpnia, 17:30
Tęcza Tenczynek 2-2 Unia Kwaczała 17 sierpnia, 17:30
Arka Babice 6-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 17 sierpnia, 17:30
Korona Lgota 2-2 Nadwiślanka Okleśna 16 sierpnia, 14:00
Wolanka Wola Filipowska 0-3 LKS Żarki 17 sierpnia, 17:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 6-0 Victoria Zalas 16 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Start Kamień 2-5 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 23 sierpnia, 17:00
LKS Żarki 6-3 Victoria Zalas 24 sierpnia, 17:00
Nadwiślanka Okleśna 2-3 Wolanka Wola Filipowska 24 sierpnia, 17:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-3 Korona Lgota 24 sierpnia, 15:00
Unia Kwaczała 1-8 Arka Babice 23 sierpnia, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 7-1 Wisła Jankowice 24 sierpnia, 17:00
Tęcza Tenczynek 0-2 Błyskawica Myślachowice 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Wisła Jankowice 1-5 Start Kamień 30 sierpnia, 17:00
Tęcza Tenczynek 1-4 Ciężkowianka Jaworzno 30 sierpnia, 17:00
Arka Babice 4-1 Błyskawica Myślachowice 31 sierpnia, 17:00
Korona Lgota 5-1 Unia Kwaczała 30 sierpnia, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 6-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 30 sierpnia, 17:00
Victoria Zalas 1-4 Nadwiślanka Okleśna 30 sierpnia, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-5 LKS Żarki 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Start Kamień 1-1 LKS Żarki 6 września, 16:30
Nadwiślanka Okleśna 0-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 7 września, 16:30
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-3 Victoria Zalas 7 września, 15:00
Unia Kwaczała 1-4 Wolanka Wola Filipowska 6 września, 16:30
Błyskawica Myślachowice 3-4 Korona Lgota 6 września, 16:30
Ciężkowianka Jaworzno 1-2 Arka Babice 6 września, 16:00
Wisła Jankowice 1-4 Tęcza Tenczynek 6 września, 16:30

Kolejka 5 - 13-14 września

Tęcza Tenczynek 5-2 Start Kamień 13 września, 16:00
Arka Babice 6-1 Wisła Jankowice 13 września, 16:00
Korona Lgota 1-3 Ciężkowianka Jaworzno 13 września, 15:00
Wolanka Wola Filipowska 1-1 Błyskawica Myślachowice 13 września, 16:00
Victoria Zalas 4-0 Unia Kwaczała 13 września, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 13 września, 16:00
LKS Żarki 1-0 Nadwiślanka Okleśna 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Start Kamień 5-2 Nadwiślanka Okleśna 20 września, 16:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-3 LKS Żarki 21 września, 15:00
(wo)
przerwany w 2. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Unia Kwaczała 1-5 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 20 września, 16:00
Błyskawica Myślachowice 0-1 Victoria Zalas 20 września, 16:00
Ciężkowianka Jaworzno 0-1 Wolanka Wola Filipowska 20 września, 16:00
Wisła Jankowice 4-3 Korona Lgota 20 września, 16:00
Tęcza Tenczynek 4-2 Arka Babice 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Arka Babice 2-5 Start Kamień 28 września, 15:30
Korona Lgota 2-3 Tęcza Tenczynek 27 września, 15:30
Wolanka Wola Filipowska 2-0 Wisła Jankowice 27 września, 15:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-1 Błyskawica Myślachowice 27 września, 15:30
LKS Żarki 5-0 Unia Kwaczała 28 września, 15:30
Nadwiślanka Okleśna 1-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 28 września, 15:30
Ciężkowianka Jaworzno 4-1 Victoria Zalas 27 września, 15:30

Kolejka 8 - 4-5 października

Start Kamień 8-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4 października, 15:00
Unia Kwaczała 4-2 Nadwiślanka Okleśna 4 października, 15:00
Błyskawica Myślachowice 0-1 LKS Żarki 4 października, 15:30
Ciężkowianka Jaworzno 1-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4 października, 15:30
Wisła Jankowice 1-6 Victoria Zalas 4 października, 15:30
Tęcza Tenczynek 1-3 Wolanka Wola Filipowska 4 października, 15:30
Arka Babice 4-2 Korona Lgota 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Korona Lgota 1-5 Start Kamień 11 października, 15:00
Wolanka Wola Filipowska 0-1 Arka Babice 11 października, 15:00
Victoria Zalas 3-3 Tęcza Tenczynek 11 października, 13:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-1 Wisła Jankowice 11 października, 11:00
LKS Żarki 3-1 Ciężkowianka Jaworzno 12 października, 15:00
Nadwiślanka Okleśna 0-5 Błyskawica Myślachowice 12 października, 15:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-0 Unia Kwaczała 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Start Kamień 5-0 Unia Kwaczała 18 października, 15:00
Błyskawica Myślachowice 3-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 18 października, 15:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-0 Nadwiślanka Okleśna 18 października, 15:00
Wisła Jankowice 0-5 LKS Żarki 19 października, 13:00
Tęcza Tenczynek 3-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 18 października, 15:00
Arka Babice 3-2 Victoria Zalas 19 października, 15:00
Korona Lgota 2-1 Wolanka Wola Filipowska 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Wolanka Wola Filipowska 0-2 Start Kamień 25 października, 14:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-1 Arka Babice 25 października, 11:00
LKS Żarki 8-1 Tęcza Tenczynek 26 października, 14:00
Nadwiślanka Okleśna 1-4 Wisła Jankowice 26 października, 14:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-5 Ciężkowianka Jaworzno 26 października, 13:00
Unia Kwaczała 0-3 Błyskawica Myślachowice 25 października, 14:00
Korona Lgota 1-7 Victoria Zalas 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 2 listopada

Start Kamień 5-1 Błyskawica Myślachowice 2 listopada, 13:00
Ciężkowianka Jaworzno 3-1 Unia Kwaczała 2 listopada, 13:00
Wisła Jankowice 5-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2 listopada, 13:00
Tęcza Tenczynek 5-3 Nadwiślanka Okleśna 2 listopada, 13:00
Arka Babice 4-2 LKS Żarki 2 listopada, 13:00
Korona Lgota 0-8 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2 listopada, 13:00
Wolanka Wola Filipowska 4-0 Victoria Zalas 2 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-0 Wolanka Wola Filipowska 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (8 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Żarki 2-1 Korona Lgota 8 listopada, 13:00
Nadwiślanka Okleśna 1-5 Arka Babice 9 listopada, 13:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 5-7 Tęcza Tenczynek 9 listopada, 13:00
Unia Kwaczała 2-3 Wisła Jankowice 8 listopada, 13:00
Błyskawica Myślachowice 0-1 Ciężkowianka Jaworzno 8 listopada, 13:00
Start Kamień 3-2 Victoria Zalas 8 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Victoria Zalas 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 29 marca, 14:00
Start Kamień 4-0 Ciężkowianka Jaworzno 28 marca, 15:00
Błyskawica Myślachowice 7-0 Wisła Jankowice 28 marca, 15:00
Unia Kwaczała 7-2 Tęcza Tenczynek 28 marca, 15:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-1 Arka Babice 29 marca, 15:00
Nadwiślanka Okleśna 3-2 Korona Lgota 29 marca, 15:00
LKS Żarki 3-2 Wolanka Wola Filipowska 29 marca, 15:00

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Błyskawica Myślachowice 4-2 Tęcza Tenczynek 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-1 Start Kamień 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Zalas 0-5 LKS Żarki 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wolanka Wola Filipowska 2-3 Nadwiślanka Okleśna 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Lgota 2-5 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Arka Babice 2-2 Unia Kwaczała 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Jankowice 2-0 Ciężkowianka Jaworzno 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Start Kamień 3-1 Wisła Jankowice 11 kwietnia, 16:30
Ciężkowianka Jaworzno 1-0 Tęcza Tenczynek 11 kwietnia, 16:30
Błyskawica Myślachowice 0-1 Arka Babice 11 kwietnia, 16:30
Unia Kwaczała 2-0 Korona Lgota 11 kwietnia, 16:30
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-1 Wolanka Wola Filipowska 12 kwietnia, 16:30
Nadwiślanka Okleśna 1-2 Victoria Zalas 11 kwietnia, 16:30
LKS Żarki 1-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

LKS Żarki 1-0 Start Kamień 19 kwietnia, 16:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-0 Nadwiślanka Okleśna 18 kwietnia, 16:30
Victoria Zalas 2-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 18 kwietnia, 16:00
Wolanka Wola Filipowska 2-1 Unia Kwaczała 18 kwietnia, 16:30
Korona Lgota 0-3 Błyskawica Myślachowice 18 kwietnia, 16:30
Arka Babice 4-1 Ciężkowianka Jaworzno 19 kwietnia, 16:30
Tęcza Tenczynek 3-1 Wisła Jankowice 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Start Kamień 8-0 Tęcza Tenczynek 25 kwietnia, 17:00
Wisła Jankowice 0-4 Arka Babice 25 kwietnia, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 4-0 Korona Lgota 25 kwietnia, 17:00
Błyskawica Myślachowice 2-0 Wolanka Wola Filipowska 25 kwietnia, 17:00
Unia Kwaczała 2-1 Victoria Zalas 25 kwietnia, 17:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 26 kwietnia, 17:00
Nadwiślanka Okleśna 0-8 LKS Żarki 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Nadwiślanka Okleśna 2-5 Start Kamień 1 maja, 16:30
LKS Żarki 2-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3 maja, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-1 Unia Kwaczała 2 maja, 17:00
Victoria Zalas 3-1 Błyskawica Myślachowice 1 maja, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 4-1 Ciężkowianka Jaworzno 2 maja, 17:00
Korona Lgota 3-8 Wisła Jankowice 3 maja, 15:00
Arka Babice 2-0 Tęcza Tenczynek 5 maja, 17:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Victoria Zalas 1-0 Ciężkowianka Jaworzno 9 maja, 16:00
Start Kamień 1-4 Arka Babice 9 maja, 17:30
Tęcza Tenczynek 1-2 Korona Lgota 9 maja, 17:00
Wisła Jankowice 1-1 Wolanka Wola Filipowska 9 maja, 17:00
Błyskawica Myślachowice 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 9 maja, 17:30
Unia Kwaczała 1-4 LKS Żarki 9 maja, 17:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 12-0 Nadwiślanka Okleśna 10 maja, 17:30

Kolejka 21 - 16-17 maja

UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-1 Start Kamień 17 maja, 17:30
Nadwiślanka Okleśna 0-3 Unia Kwaczała 16 maja, 17:30
LKS Żarki 2-1 Błyskawica Myślachowice 17 maja, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-1 Ciężkowianka Jaworzno 16 maja, 17:00
Victoria Zalas 2-1 Wisła Jankowice 16 maja, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 5-1 Tęcza Tenczynek 16 maja, 15:00
Korona Lgota 0-4 Arka Babice 16 maja, 17:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Start Kamień 5-2 Korona Lgota 23 maja, 17:30
Arka Babice 4-1 Wolanka Wola Filipowska 23 maja, 17:00
Tęcza Tenczynek 3-4 Victoria Zalas 24 maja, 17:00
Wisła Jankowice 1-5 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 23 maja, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 0-2 LKS Żarki 23 maja, 17:00
Błyskawica Myślachowice 7-1 Nadwiślanka Okleśna 23 maja, 17:30
Unia Kwaczała 6-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 23 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27 maja

Unia Kwaczała 0-1 Start Kamień 27 maja, 17:30
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-2 Błyskawica Myślachowice 3 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (27 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nadwiślanka Okleśna 1-6 Ciężkowianka Jaworzno 27 maja, 18:00
LKS Żarki 3-0 Wisła Jankowice 27 maja, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 12-2 Tęcza Tenczynek 3 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (27 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Zalas 0-4 Arka Babice 3 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (27 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wolanka Wola Filipowska 4-1 Korona Lgota 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (27 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 24 - 30-31 maja

Victoria Zalas 1-2 Korona Lgota 30 maja, 16:00
Start Kamień 5-3 Wolanka Wola Filipowska 30 maja, 18:00
Arka Babice 1-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 31 maja, 17:00
Tęcza Tenczynek 0-4 LKS Żarki 30 maja, 17:00
Wisła Jankowice 3-0 Nadwiślanka Okleśna 30 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Ciężkowianka Jaworzno 3-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 30 maja, 17:00
Błyskawica Myślachowice 5-0 Unia Kwaczała 30 maja, 18:00

Kolejka 25 - 6 czerwca

Błyskawica Myślachowice 4-2 Start Kamień 6 czerwca, 18:00
Unia Kwaczała 2-1 Ciężkowianka Jaworzno 6 czerwca, 11:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-2 Wisła Jankowice 7 czerwca, 18:00
Nadwiślanka Okleśna 0-4 Tęcza Tenczynek 6 czerwca, 18:00
LKS Żarki 2-2 Arka Babice 7 czerwca, 17:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-0 Korona Lgota 6 czerwca, 17:00
Victoria Zalas 4-5 Wolanka Wola Filipowska 6 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 13 czerwca

Victoria Zalas 0-4 Start Kamień 13 czerwca, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 1-4 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 13 czerwca, 17:00
Korona Lgota 0-3 LKS Żarki 13 czerwca, 17:00
Arka Babice 3-0 Nadwiślanka Okleśna 13 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Tęcza Tenczynek 1-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 13 czerwca, 17:00
Wisła Jankowice 1-2 Unia Kwaczała 13 czerwca, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-3 Błyskawica Myślachowice 13 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2014/2015 (Wadowice)

Klasa A 2014/2015 (Oświęcim)
Klasa A 2014/2015 (Wadowice)

Klasa B 2014/2015 (Chrzanów I)
Klasa B 2014/2015 (Chrzanów II)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas