[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Chrzanów II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Chrzanów 21 56 18 2 1 90-27 9 2 0 38-11 9 0 1 52-16
2.  Ruch Młoszowa 21 39 12 3 6 81-27 6 1 3 40-12 6 2 3 41-15
3.  Promyk Bolęcin 21 38 12 2 7 83-27 9 0 2 50-10 3 2 5 33-17
4.  Górnik II Libiąż 21 37 12 1 8 50-41 6 0 4 25-16 6 1 4 25-25
5.  Korona Mętków 21 33 11 0 10 61-58 7 0 3 43-22 4 0 7 18-36
6.  Victoria II Zalas 21 30 10 0 11 56-57 5 0 6 28-27 5 0 5 28-30
7.  Górnik Siersza (Trzebinia) 21 14 4 2 15 30-93 2 2 6 20-39 2 0 9 10-54
8.  Pogorzanka Pogorzyce 21 0 0 0 21 5-126 0 0 11 2-73 0 0 10 3-53
Pogorzanka Pogorzyce została wycofana z rozgrywek po 13. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 MKS Chrzanów    4-1 
2-2 
2-1 
2-0 
1-1 
2-1 
8-1 3-1 
5-2 
6-1 3-0* 
 2 Ruch Młoszowa2-3     1-1 
3-0 
0-1 
5-1 
7-0 
4-0 
3-4 3-0 12-2 
 3 Promyk Bolęcin1-4 0-1     6-1 5-0 
3-1 
7-1 
5-1 
12-0 
3-1 
5-0 
3-0* 
 4 Górnik II Libiąż2-5 2-1 4-1 
1-3 
    0-2 
4-0 
1-4 3-0 
5-0 
3-0* 
 5 Korona Mętków1-3 
3-7 
1-5 2-0 5-4     4-2 6-1 
8-0 
10-0 
3-0* 
 6 Victoria II Zalas3-2 0-4 
3-2 
1-5 2-3 
2-3 
4-3 
0-1 
    7-1 
1-3 
5-0 
 7 Górnik Siersza (Trzebinia)1-11 
3-5 
1-8 
2-2 
0-0 2-4 1-6 1-2     6-1 
3-0* 
 8 Pogorzanka Pogorzyce0-9 
0-3* 
0-12 
0-3* 
1-22 0-3* 
0-3* 
0-4 1-8 
0-3* 
0-3*     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

MKS Chrzanów 3-1 Victoria II Zalas 23 sierpnia, 16:30
Promyk Bolęcin 5-0 Korona Mętków 24 sierpnia, 16:30
Pogorzanka Pogorzyce 0-12 Ruch Młoszowa 23 sierpnia, 16:30
Górnik II Libiąż 3-0 Górnik Siersza (Trzebinia) 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Victoria II Zalas 7-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 31 sierpnia, 16:00
Ruch Młoszowa 0-1 Górnik II Libiąż 31 sierpnia, 17:00
Korona Mętków 10-0 Pogorzanka Pogorzyce 30 sierpnia, 17:00
MKS Chrzanów 2-1 Promyk Bolęcin 30 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 6-7 września

Promyk Bolęcin 7-1 Victoria II Zalas 7 września, 17:00
Pogorzanka Pogorzyce 0-9 MKS Chrzanów 6 września, 17:00
Górnik II Libiąż 0-2 Korona Mętków 7 września, 16:30
Górnik Siersza (Trzebinia) 1-8 Ruch Młoszowa 6 września, 17:00

Kolejka 4 - 13-14 września

Victoria II Zalas 0-4 Ruch Młoszowa 14 września, 15:30
Korona Mętków 6-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 14 września, 16:00
MKS Chrzanów 1-1 Górnik II Libiąż 14 września, 16:00
Promyk Bolęcin 5-0 Pogorzanka Pogorzyce 14 września, 17:00
przerwany w 20. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska

Kolejka 5 - 20-21 września

Pogorzanka Pogorzyce 1-8 Victoria II Zalas 21 września, 15:00
Górnik II Libiąż 4-1 Promyk Bolęcin 21 września, 14:30
Górnik Siersza (Trzebinia) 1-11 MKS Chrzanów 21 września, 16:00
Ruch Młoszowa 7-0 Korona Mętków 21 września, 16:00

Kolejka 6 - 27-28 września

Victoria II Zalas 4-3 Korona Mętków 28 września, 15:00
MKS Chrzanów 4-1 Ruch Młoszowa 27 września, 16:00
Promyk Bolęcin 12-0 Górnik Siersza (Trzebinia) 28 września, 15:00
Pogorzanka Pogorzyce 0-3 Górnik II Libiąż 28 września, 15:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 7 - 4-5 października

Górnik Siersza (Trzebinia) 6-1 Pogorzanka Pogorzyce 5 października, 15:00
Ruch Młoszowa 1-1 Promyk Bolęcin 4 października, 15:30
Korona Mętków 1-3 MKS Chrzanów 5 października, 15:00
Victoria II Zalas 2-3 Górnik II Libiąż 8 października, 16:00
w pierwotnym terminie (5 października, 13:00) odwołany

Kolejka 8 - 11-12 października

Victoria II Zalas 3-2 MKS Chrzanów 12 października, 15:00
w Chrzanowie; Victoria II gospodarzem
Korona Mętków 2-0 Promyk Bolęcin 12 października, 15:00
Ruch Młoszowa 12-2 Pogorzanka Pogorzyce 11 października, 15:00
w Pogorzycach; Ruch gospodarzem
Górnik Siersza (Trzebinia) 2-4 Górnik II Libiąż 12 października, 14:30

Kolejka 9 - 18-19 października

Górnik Siersza (Trzebinia) 1-2 Victoria II Zalas 19 października, 15:00
Górnik II Libiąż 2-1 Ruch Młoszowa 19 października, 14:30
Pogorzanka Pogorzyce 0-4 Korona Mętków 18 października, 15:00
Promyk Bolęcin 1-4 MKS Chrzanów 19 października, 14:30

Kolejka 10 - 25-26 października

Victoria II Zalas 1-5 Promyk Bolęcin 8 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (26 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Chrzanów 3-0 Pogorzanka Pogorzyce 26 października, 14:30
(wo)
goście nie dojechali
Korona Mętków 5-4 Górnik II Libiąż 25 października, 14:30
Ruch Młoszowa 3-0 Górnik Siersza (Trzebinia) 25 października, 14:30

Kolejka 11 - 11-12 kwietnia

Ruch Młoszowa 3-4 Victoria II Zalas 11 kwietnia, 16:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 1-6 Korona Mętków 11 kwietnia, 16:00
Górnik II Libiąż 2-5 MKS Chrzanów 12 kwietnia, 16:00
Pogorzanka Pogorzyce 1-22 Promyk Bolęcin 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 18-19 kwietnia

Victoria II Zalas 5-0 Pogorzanka Pogorzyce 19 kwietnia, 14:30
Promyk Bolęcin 6-1 Górnik II Libiąż 19 kwietnia, 16:00
MKS Chrzanów 6-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 19 kwietnia, 16:00
Korona Mętków 1-5 Ruch Młoszowa 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 25-26 kwietnia

Korona Mętków 4-2 Victoria II Zalas 26 kwietnia, 16:00
Ruch Młoszowa 2-3 MKS Chrzanów 25 kwietnia, 16:30
Górnik Siersza (Trzebinia) 0-0 Promyk Bolęcin 26 kwietnia, 16:00
Górnik II Libiąż 3-0 Pogorzanka Pogorzyce 26 kwietnia, 16:30
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 14 - 2-3 maja

Górnik II Libiąż 1-4 Victoria II Zalas 3 maja, 16:00
Pogorzanka Pogorzyce 0-3 Górnik Siersza (Trzebinia)
(wo)
Promyk Bolęcin 0-1 Ruch Młoszowa 3 maja, 16:00
MKS Chrzanów 8-1 Korona Mętków 2 maja, 17:00

Kolejka 15 - 9-10 maja

MKS Chrzanów 5-2 Victoria II Zalas 10 maja, 16:00
Pogorzanka Pogorzyce 0-3 Ruch Młoszowa
(wo)
Promyk Bolęcin 3-1 Korona Mętków 10 maja, 16:00
Górnik II Libiąż 5-0 Górnik Siersza (Trzebinia) 10 maja, 17:00

Kolejka 16 - 16-17 maja

Victoria II Zalas 1-3 Górnik Siersza (Trzebinia) 16 maja, 14:00
Korona Mętków 3-0 Pogorzanka Pogorzyce
(wo)
Ruch Młoszowa 5-1 Górnik II Libiąż 16 maja, 16:30
MKS Chrzanów 2-0 Promyk Bolęcin 17 maja, 16:00

Kolejka 17 - 23-24 maja

Górnik II Libiąż 4-0 Korona Mętków 24 maja, 18:00
Promyk Bolęcin 5-1 Victoria II Zalas 24 maja, 16:00
Pogorzanka Pogorzyce 0-3 MKS Chrzanów
(wo)
Górnik Siersza (Trzebinia) 2-2 Ruch Młoszowa 23 maja, 17:00

Kolejka 18 - 30-31 maja

MKS Chrzanów 2-1 Górnik II Libiąż 31 maja, 16:00
Korona Mętków 8-0 Górnik Siersza (Trzebinia) 31 maja, 17:00
Victoria II Zalas 3-2 Ruch Młoszowa 31 maja, 14:00
Promyk Bolęcin 3-0 Pogorzanka Pogorzyce
(wo)

Kolejka 19 - 4 czerwca

Górnik II Libiąż 1-3 Promyk Bolęcin 4 czerwca, 17:00
Ruch Młoszowa 4-0 Korona Mętków 4 czerwca, 17:00
Pogorzanka Pogorzyce 0-3 Victoria II Zalas
(wo)
Górnik Siersza (Trzebinia) 3-5 MKS Chrzanów 4 czerwca, 15:00

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

Pogorzanka Pogorzyce 0-3 Górnik II Libiąż
(wo)
MKS Chrzanów 2-2 Ruch Młoszowa 6 czerwca, 17:00
Victoria II Zalas 0-1 Korona Mętków 7 czerwca, 15:00
Promyk Bolęcin 3-1 Górnik Siersza (Trzebinia) 6 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 14 czerwca

Victoria II Zalas 2-3 Górnik II Libiąż 14 czerwca, 17:00
Górnik Siersza (Trzebinia) 3-0 Pogorzanka Pogorzyce
(wo)
Ruch Młoszowa 3-0 Promyk Bolęcin 14 czerwca, 17:00
Korona Mętków 3-7 MKS Chrzanów 14 czerwca, 17:00

Klasa A 2014/2015 (Chrzanów)

Klasa B 2014/2015 (Chrzanów I)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas