[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sosnowianka Stanisław Dolny 30 64 20 4 6 77-36 10 3 2 34-14 10 1 4 43-22
2.  Unia Oświęcim 30 61 18 7 5 79-24 6 7 2 32-12 12 0 3 47-12
3.  KS Chełmek 30 57 17 6 7 57-25 11 4 0 39-9 6 2 7 18-16 2 6 2 0 0 3-0
4.  Brzezina Osiek 30 57 17 6 7 65-30 10 2 3 39-14 7 4 4 26-16 2 0 0 0 2 0-3
5.  Tempo Białka 30 56 17 5 8 65-31 11 2 2 47-16 6 3 6 18-15
6.  Soła II Oświęcim 30 49 15 4 11 50-53 9 2 4 25-20 6 2 7 25-33
7.  Nadwiślanin Gromiec 30 46 14 4 12 43-41 12 1 2 30-13 2 3 10 13-28
8.  Sokół Przytkowice 30 44 13 5 12 56-35 9 2 4 38-14 4 3 8 18-21
9.  Zagórzanka Zagórze 30 41 12 5 13 52-56 6 2 7 28-32 6 3 6 24-24
10.  Soła Łęki 30 40 12 4 14 57-57 7 2 6 29-30 5 2 8 28-27
11.  Skawa Wadowice 30 38 11 5 14 62-62 7 3 5 32-22 4 2 9 30-40
12.  Dąb Paszkówka 30 37 12 1 17 51-84 6 0 9 28-40 6 1 8 23-44
13.  Babia Góra Sucha Beskidzka 30 27 7 6 17 41-56 4 2 9 24-28 3 4 8 17-28
14.  MZKS Alwernia 30 26 6 8 16 29-65 5 4 6 18-26 1 4 10 11-39
15.  Orzeł Balin 30 25 8 1 21 26-81 5 0 10 15-33 3 1 11 11-48
16.  Górnik Brzeszcze 30 15 4 3 23 26-100 2 1 12 10-45 2 2 11 16-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sosnowianka Stanisław Dolny    1-5 4-1 0-0 1-1 4-1 2-1 1-0 0-1 2-1 2-1 6-1 1-1 4-0 2-0 4-0 
 2 Unia Oświęcim2-1     0-0 0-1 3-1 4-0 0-0 0-2 1-1 2-2 0-0 1-1 2-2 5-0 7-0 5-1 
 3 KS Chełmek4-1 1-0     1-0 1-1 2-2 3-0 1-0 2-1 2-2 3-0 7-0 2-0 1-1 4-1 5-0 
 4 Brzezina Osiek0-2 1-3 0-2     2-1 5-2 1-1 2-1 3-0 2-0 3-1 2-0 0-0 5-1 5-0 8-0 
 5 Tempo Białka1-2 2-1 1-0 2-1     3-1 3-1 4-1 1-0 4-2 3-3 7-1 0-1 1-1 5-1 10-0 
 6 Soła II Oświęcim0-3 1-4 1-0 1-2 3-1     4-1 1-1 1-1 1-0 5-3 1-2 2-1 1-0 2-1 1-0 
 7 Nadwiślanin Gromiec2-0 1-0 2-1 0-0 0-2 1-2     1-0 3-1 4-2 2-1 6-1 1-0 2-1 1-0 4-2 
 8 Sokół Przytkowice1-1 1-2 0-1 3-1 1-1 4-0 2-0     5-2 2-1 5-0 0-1 2-1 4-1 7-0 1-2 
 9 Zagórzanka Zagórze3-7 2-5 2-1 0-3 0-1 1-0 3-2 3-3     0-4 2-1 0-1 7-1 3-0 0-1 2-2 
 10 Soła Łęki2-5 2-3 1-0 3-3 0-2 3-2 2-1 1-0 2-3     3-5 2-0 1-4 3-1 3-0* 1-1 
 11 Skawa Wadowice1-2 0-4 0-3 2-2 1-0 1-2 1-1 5-1 1-2 2-1     4-1 2-0 2-2 7-1 3-0 
 12 Dąb Paszkówka1-4 0-2 0-2 1-3 0-3 2-6 2-1 0-5 4-1 3-1 4-5     3-2 4-1 1-2 3-2 
 13 Babia Góra Sucha Beskidzka2-5 0-2 2-1 1-3 0-2 1-2 1-2 1-1 0-2 1-2 4-0 1-2     1-1 3-0 6-3 
 14 MZKS Alwernia1-5 0-3 3-3 2-1 1-0 1-3 2-0 1-0 1-1 1-2 0-3 2-4 1-1     0-0 2-0 
 15 Orzeł Balin2-1 0-4 0-1 0-3 2-0 0-1 2-1 0-2 0-5 1-7 3-1 3-0 2-3 0-1     0-3* 
 16 Górnik Brzeszcze0-4* 0-9 0-2 0-3 0-2 1-1 0-1 0-1 0-3 0-1 1-6 2-8 2-0 3-0 1-4     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

MZKS Alwernia 0-0 Orzeł Balin 16 sierpnia, 17:30 (100)
Dąb Paszkówka 0-5 Sokół Przytkowice 16 sierpnia, 17:00 (1000)
Soła II Oświęcim 1-4 Unia Oświęcim 17 sierpnia, 17:00 (350)
Nadwiślanin Gromiec 2-1 Skawa Wadowice 16 sierpnia, 17:00 (130)
Zagórzanka Zagórze 0-1 Tempo Białka 15 sierpnia, 17:00 (300)
Górnik Brzeszcze 0-4 Sosnowianka Stanisław Dolny 16 sierpnia, 17:00 (150)
(wo)
na boisku 1-4
Brzezina Osiek 2-0 Soła Łęki 15 sierpnia, 17:00 (350)
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 KS Chełmek 17 sierpnia, 17:00 (250)

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Orzeł Balin 0-1 KS Chełmek 23 sierpnia, 17:00 (100)
Soła Łęki 1-4 Babia Góra Sucha Beskidzka 23 sierpnia, 17:00 (120)
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-0 Brzezina Osiek 24 sierpnia, 17:00 (150)
Tempo Białka 10-0 Górnik Brzeszcze 23 sierpnia, 17:00 (200)
Skawa Wadowice 1-2 Zagórzanka Zagórze 23 sierpnia, 17:00 (100)
Unia Oświęcim 0-0 Nadwiślanin Gromiec 23 sierpnia, 17:00 (50)
Sokół Przytkowice 4-0 Soła II Oświęcim 23 sierpnia, 17:30 (100)
MZKS Alwernia 2-4 Dąb Paszkówka 23 sierpnia, 17:30 (100)

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Dąb Paszkówka 1-2 Orzeł Balin 27 sierpnia, 17:30
Soła II Oświęcim 1-0 MZKS Alwernia 27 sierpnia, 17:30
Nadwiślanin Gromiec 1-0 Sokół Przytkowice 27 sierpnia, 17:30
Zagórzanka Zagórze 2-5 Unia Oświęcim 27 sierpnia, 17:30
Górnik Brzeszcze 1-6 Skawa Wadowice 27 sierpnia, 17:30
Brzezina Osiek 2-1 Tempo Białka 27 sierpnia, 17:30
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-5 Sosnowianka Stanisław Dolny 27 sierpnia, 17:30
KS Chełmek 2-2 Soła Łęki 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Orzeł Balin 1-7 Soła Łęki 30 sierpnia, 17:00 (100)
Sosnowianka Stanisław Dolny 4-1 KS Chełmek 31 sierpnia, 17:00 (200)
Tempo Białka 0-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 30 sierpnia, 17:00 (350)
Skawa Wadowice 2-2 Brzezina Osiek 30 sierpnia, 17:00 (100)
Unia Oświęcim 5-1 Górnik Brzeszcze 30 sierpnia, 11:00 (80)
w Zaborzu
Sokół Przytkowice 5-2 Zagórzanka Zagórze 30 sierpnia, 17:00 (100)
MZKS Alwernia 2-0 Nadwiślanin Gromiec 30 sierpnia, 17:00 (100)
Dąb Paszkówka 2-6 Soła II Oświęcim 30 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 5 - 6-7 września

Soła II Oświęcim 2-1 Orzeł Balin 7 września, 17:00 (50)
Nadwiślanin Gromiec 6-1 Dąb Paszkówka 6 września, 17:00 (200)
Zagórzanka Zagórze 3-0 MZKS Alwernia 7 września, 17:00 (250)
Górnik Brzeszcze 0-1 Sokół Przytkowice 6 września, 17:00 (100)
Brzezina Osiek 1-3 Unia Oświęcim 6 września, 17:00 (250)
Babia Góra Sucha Beskidzka 4-0 Skawa Wadowice 6 września, 17:00 (150)
KS Chełmek 1-1 Tempo Białka 6 września, 17:00 (100)
Soła Łęki 2-5 Sosnowianka Stanisław Dolny 6 września, 17:00 (150)

Kolejka 6 - 10 września

Orzeł Balin 2-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 10 września, 17:00
Tempo Białka 4-2 Soła Łęki 10 września, 17:00
Skawa Wadowice 0-3 KS Chełmek 10 września, 17:00
Unia Oświęcim 2-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 10 września, 17:00
Sokół Przytkowice 3-1 Brzezina Osiek 10 września, 17:00
MZKS Alwernia 2-0 Górnik Brzeszcze 10 września, 17:00
Dąb Paszkówka 4-1 Zagórzanka Zagórze 10 września, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 1-2 Soła II Oświęcim 3 września, 17:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Nadwiślanin Gromiec 1-0 Orzeł Balin 13 września, 16:00 (150)
Zagórzanka Zagórze 1-0 Soła II Oświęcim 13 września, 16:00 (150)
Górnik Brzeszcze 2-8 Dąb Paszkówka 13 września, 16:00 (80)
Brzezina Osiek 5-1 MZKS Alwernia 13 września, 16:00 (150)
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-1 Sokół Przytkowice 13 września, 16:00 (200)
KS Chełmek 1-0 Unia Oświęcim 13 września, 16:00 (130)
Soła Łęki 3-5 Skawa Wadowice 13 września, 16:00 (150)
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-1 Tempo Białka 14 września, 16:00 (100)

Kolejka 8 - 20-21 września

Orzeł Balin 2-0 Tempo Białka 20 września, 16:00 (50)
Skawa Wadowice 1-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 20 września, 16:00 (200)
Unia Oświęcim 2-2 Soła Łęki 20 września, 16:00 (50)
Sokół Przytkowice 0-1 KS Chełmek 20 września, 15:00 (100)
MZKS Alwernia 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 20 września, 16:00 (100)
Dąb Paszkówka 1-3 Brzezina Osiek 20 września, 16:00 (100)
Soła II Oświęcim 1-0 Górnik Brzeszcze 21 września, 16:00 (200)
Nadwiślanin Gromiec 3-1 Zagórzanka Zagórze 20 września, 16:00 (100)

Kolejka 9 - 27-28 września

Zagórzanka Zagórze 0-1 Orzeł Balin 28 września, 16:00 (350)
Górnik Brzeszcze 0-1 Nadwiślanin Gromiec 27 września, 16:00 (100)
Brzezina Osiek 5-2 Soła II Oświęcim 28 września, 16:00 (150)
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-2 Dąb Paszkówka 27 września, 16:00
KS Chełmek 1-1 MZKS Alwernia 27 września, 16:00 (120)
Soła Łęki 1-0 Sokół Przytkowice 27 września, 16:00 (150)
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-5 Unia Oświęcim 28 września, 16:00 (150)
Tempo Białka 3-3 Skawa Wadowice 27 września, 16:00 (100)

Kolejka 10 - 4-5 października

Orzeł Balin 3-1 Skawa Wadowice 4 października, 15:30 (100)
Unia Oświęcim 3-1 Tempo Białka 4 października, 15:30 (30)
Sokół Przytkowice 1-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 4 października, 15:30 (150)
MZKS Alwernia 1-2 Soła Łęki 4 października, 15:30 (200)
Dąb Paszkówka 0-2 KS Chełmek 5 października, 15:30 (100)
Soła II Oświęcim 2-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 5 października, 15:30 (50)
w Rajsku
Nadwiślanin Gromiec 0-0 Brzezina Osiek 5 października, 15:30 (400)
Zagórzanka Zagórze 2-2 Górnik Brzeszcze 5 października, 15:30 (200)

Kolejka 11 - 11-12 października

Górnik Brzeszcze 1-4 Orzeł Balin 11 października, 15:00 (50)
Brzezina Osiek 3-0 Zagórzanka Zagórze 11 października, 15:00 (200)
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-2 Nadwiślanin Gromiec 11 października, 15:00 (100)
KS Chełmek 2-2 Soła II Oświęcim 11 października, 15:00 (100)
Soła Łęki 2-0 Dąb Paszkówka 11 października, 15:00 (50)
Sosnowianka Stanisław Dolny 4-0 MZKS Alwernia 12 października, 15:00 (150)
Tempo Białka 4-1 Sokół Przytkowice 11 października, 15:00 (200)
Skawa Wadowice 0-4 Unia Oświęcim 11 października, 15:00 (150)

Kolejka 12 - 18-19 października

Orzeł Balin 0-4 Unia Oświęcim 18 października, 15:00 (100)
Sokół Przytkowice 5-0 Skawa Wadowice 18 października, 15:00 (100)
MZKS Alwernia 1-0 Tempo Białka 18 października, 15:00 (100)
Dąb Paszkówka 1-4 Sosnowianka Stanisław Dolny 19 października, 15:00 (100)
Soła II Oświęcim 1-0 Soła Łęki 19 października, 15:00 (50)
w Rajsku
Nadwiślanin Gromiec 2-1 KS Chełmek 18 października, 15:00 (100)
Zagórzanka Zagórze 7-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 19 października, 15:00 (150)
Górnik Brzeszcze 0-3 Brzezina Osiek 18 października, 15:00 (100)

Kolejka 13 - 25-26 października

Brzezina Osiek 5-0 Orzeł Balin 25 października, 14:00 (150)
Babia Góra Sucha Beskidzka 6-3 Górnik Brzeszcze 25 października, 14:00 (150)
KS Chełmek 2-1 Zagórzanka Zagórze 25 października, 14:00 (100)
Soła Łęki 2-1 Nadwiślanin Gromiec 25 października, 14:00 (100)
Sosnowianka Stanisław Dolny 4-1 Soła II Oświęcim 25 października, 14:00 (100)
Tempo Białka 7-1 Dąb Paszkówka 25 października, 14:00 (150)
Skawa Wadowice 2-2 MZKS Alwernia 25 października, 14:00 (100)
Unia Oświęcim 0-2 Sokół Przytkowice 25 października, 14:00 (50)

Kolejka 14 - 2 listopada

Orzeł Balin 0-2 Sokół Przytkowice 2 listopada, 14:00 (100)
MZKS Alwernia 0-3 Unia Oświęcim 2 listopada, 14:00 (150)
Dąb Paszkówka 4-5 Skawa Wadowice 2 listopada, 14:00 (100)
Soła II Oświęcim 3-1 Tempo Białka 2 listopada, 14:00 (100)
w Rajsku
Nadwiślanin Gromiec 2-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 2 listopada, 14:00 (100)
Zagórzanka Zagórze 0-4 Soła Łęki 2 listopada, 14:00 (100)
Górnik Brzeszcze 0-2 KS Chełmek 2 listopada, 14:00 (80)
Brzezina Osiek 0-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 2 listopada, 14:00 (150)

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Babia Góra Sucha Beskidzka 3-0 Orzeł Balin 8 listopada, 13:00 (100)
KS Chełmek 1-0 Brzezina Osiek 9 listopada, 13:00 (120)
Soła Łęki 1-1 Górnik Brzeszcze 8 listopada, 13:00 (120)
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-1 Zagórzanka Zagórze 8 listopada, 13:00 (50)
Tempo Białka 3-1 Nadwiślanin Gromiec 8 listopada, 13:00 (100)
Skawa Wadowice 1-2 Soła II Oświęcim 8 listopada, 13:00 (100)
Unia Oświęcim 1-1 Dąb Paszkówka 8 listopada, 12:00 (70)
Sokół Przytkowice 4-1 MZKS Alwernia 8 listopada, 13:00 (80)

Kolejka 16 - 21-22 marca

Orzeł Balin 0-1 MZKS Alwernia 21 marca, 15:00 (120)
Sokół Przytkowice 0-1 Dąb Paszkówka 21 marca, 15:00 (150)
Unia Oświęcim 4-0 Soła II Oświęcim 22 marca, 14:00 (350)
Skawa Wadowice 1-1 Nadwiślanin Gromiec 21 marca, 15:00 (150)
Tempo Białka 1-0 Zagórzanka Zagórze 22 marca, 14:00 (150)
Sosnowianka Stanisław Dolny 4-0 Górnik Brzeszcze 22 marca, 15:00 (150)
Soła Łęki 3-3 Brzezina Osiek 21 marca, 15:00 (150)
KS Chełmek 2-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 21 marca, 15:00 (100)

Kolejka 17 - 28-29 marca

KS Chełmek 4-1 Orzeł Balin 28 marca, 15:00 (100)
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-2 Soła Łęki 28 marca, 15:00 (150)
Brzezina Osiek 0-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 28 marca, 15:00 (100)
Górnik Brzeszcze 0-2 Tempo Białka 28 marca, 15:00 (60)
Zagórzanka Zagórze 2-1 Skawa Wadowice 29 marca, 16:00 (150)
Nadwiślanin Gromiec 1-0 Unia Oświęcim 28 marca, 15:00 (250)
Soła II Oświęcim 1-1 Sokół Przytkowice 29 marca, 15:00 (50)
w Rajsku
Dąb Paszkówka 4-1 MZKS Alwernia 29 marca, 15:00 (150)

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Orzeł Balin 3-0 Dąb Paszkówka 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MZKS Alwernia 1-3 Soła II Oświęcim 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Przytkowice 2-0 Nadwiślanin Gromiec 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Oświęcim 1-1 Zagórzanka Zagórze 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skawa Wadowice 3-0 Górnik Brzeszcze 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tempo Białka 2-1 Brzezina Osiek 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Soła Łęki 1-0 KS Chełmek 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Soła Łęki 3-0 Orzeł Balin 11 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Chełmek 4-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 11 kwietnia, 16:00 (100)
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-2 Tempo Białka 11 kwietnia, 16:00 (300)
Brzezina Osiek 3-1 Skawa Wadowice 11 kwietnia, 16:00 (150)
Górnik Brzeszcze 0-9 Unia Oświęcim 11 kwietnia, 16:00 (100)
Zagórzanka Zagórze 3-3 Sokół Przytkowice 11 kwietnia, 14:00 (100)
Nadwiślanin Gromiec 2-1 MZKS Alwernia 11 kwietnia, 16:00 (150)
Soła II Oświęcim 1-2 Dąb Paszkówka 12 kwietnia, 15:00 (80)
w Rajsku

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Orzeł Balin 0-1 Soła II Oświęcim 18 kwietnia, 17:00 (50)
Dąb Paszkówka 2-1 Nadwiślanin Gromiec 19 kwietnia, 17:00 (100)
MZKS Alwernia 1-1 Zagórzanka Zagórze 18 kwietnia, 17:00 (100)
Sokół Przytkowice 1-2 Górnik Brzeszcze 18 kwietnia, 17:00 (50)
Unia Oświęcim 0-1 Brzezina Osiek 18 kwietnia, 16:00 (130)
Skawa Wadowice 2-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 18 kwietnia, 15:00 (100)
Tempo Białka 1-0 KS Chełmek 19 kwietnia, 17:00 (100)
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-1 Soła Łęki 19 kwietnia, 17:00 (100)

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Soła II Oświęcim 4-1 Nadwiślanin Gromiec 26 kwietnia, 16:00 (150)
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-0 Orzeł Balin 26 kwietnia, 17:00 (100)
Soła Łęki 0-2 Tempo Białka 25 kwietnia, 16:00 (100)
KS Chełmek 3-0 Skawa Wadowice 25 kwietnia, 17:00 (100)
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-2 Unia Oświęcim 26 kwietnia, 17:00 (250)
Brzezina Osiek 2-1 Sokół Przytkowice 25 kwietnia, 17:00 (150)
Górnik Brzeszcze 3-0 MZKS Alwernia 25 kwietnia, 17:00 (100)
Zagórzanka Zagórze 0-1 Dąb Paszkówka 26 kwietnia, 17:00 (200)

Kolejka 22 - 2-3 maja

Orzeł Balin 2-1 Nadwiślanin Gromiec 2 maja, 17:00 (100)
Soła II Oświęcim 1-1 Zagórzanka Zagórze 3 maja, 16:00 (80)
Dąb Paszkówka 3-2 Górnik Brzeszcze 3 maja, 17:00 (80)
MZKS Alwernia 2-1 Brzezina Osiek 1 maja, 17:00
Sokół Przytkowice 2-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 2 maja, 17:00 (100)
Unia Oświęcim 0-0 KS Chełmek 2 maja, 16:00 (100)
Skawa Wadowice 2-1 Soła Łęki 2 maja, 17:00 (100)
Tempo Białka 1-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 3 maja, 17:30 (400)

Kolejka 23 - 9-10 maja

Tempo Białka 5-1 Orzeł Balin 10 maja, 17:00 (250)
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-1 Skawa Wadowice 10 maja, 17:00 (150)
Soła Łęki 2-3 Unia Oświęcim 9 maja, 17:00 (150)
KS Chełmek 1-0 Sokół Przytkowice 9 maja, 17:00 (80)
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-1 MZKS Alwernia 9 maja, 17:00 (150)
Brzezina Osiek 2-0 Dąb Paszkówka 9 maja, 17:00 (150)
Górnik Brzeszcze 1-1 Soła II Oświęcim 9 maja, 17:00 (100)
Zagórzanka Zagórze 3-2 Nadwiślanin Gromiec 10 maja, 17:00 (350)

Kolejka 24 - 16-17 maja

Orzeł Balin 0-5 Zagórzanka Zagórze 16 maja, 17:00 (80)
Nadwiślanin Gromiec 4-2 Górnik Brzeszcze 16 maja, 17:00 (130)
Soła II Oświęcim 1-2 Brzezina Osiek 17 maja, 16:00 (80)
Dąb Paszkówka 3-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 17 maja, 17:00 (80)
MZKS Alwernia 3-3 KS Chełmek 16 maja, 17:00 (350)
Sokół Przytkowice 2-1 Soła Łęki 16 maja, 17:00 (150)
Unia Oświęcim 2-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 16 maja, 16:00 (100)
Skawa Wadowice 1-0 Tempo Białka 16 maja, 17:00 (150)

Kolejka 25 - 23-24 maja

Skawa Wadowice 7-1 Orzeł Balin 23 maja, 17:00 (100)
Tempo Białka 2-1 Unia Oświęcim 24 maja, 17:00 (400)
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-0 Sokół Przytkowice 23 maja, 17:00 (120)
Soła Łęki 3-1 MZKS Alwernia 23 maja, 15:00 (80)
KS Chełmek 7-0 Dąb Paszkówka 23 maja, 17:00 (80)
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-2 Soła II Oświęcim 23 maja, 17:00 (100)
Brzezina Osiek 1-1 Nadwiślanin Gromiec 23 maja, 17:00 (100)
Górnik Brzeszcze 0-3 Zagórzanka Zagórze 23 maja, 17:00 (60)

Kolejka 26 - 30-31 maja

Orzeł Balin 0-3 Górnik Brzeszcze 30 maja, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Zagórzanka Zagórze 0-3 Brzezina Osiek 31 maja, 18:00 (200)
Nadwiślanin Gromiec 1-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 30 maja, 18:00 (100)
Soła II Oświęcim 1-0 KS Chełmek 31 maja, 11:00 (50)
Dąb Paszkówka 3-1 Soła Łęki 31 maja, 17:00 (100)
MZKS Alwernia 1-5 Sosnowianka Stanisław Dolny 30 maja, 18:00 (100)
Sokół Przytkowice 1-1 Tempo Białka 30 maja, 17:00 (100)
Unia Oświęcim 0-0 Skawa Wadowice 30 maja, 17:00 (80)

Kolejka 27 - 4 czerwca

Unia Oświęcim 7-0 Orzeł Balin 4 czerwca, 16:00
Skawa Wadowice 5-1 Sokół Przytkowice 3 czerwca, 17:30
Tempo Białka 1-1 MZKS Alwernia 4 czerwca, 16:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 6-1 Dąb Paszkówka 3 czerwca, 18:00
Soła Łęki 3-2 Soła II Oświęcim 4 czerwca, 16:00
KS Chełmek 3-0 Nadwiślanin Gromiec 4 czerwca, 18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-2 Zagórzanka Zagórze 4 czerwca, 18:00
Brzezina Osiek 8-0 Górnik Brzeszcze 3 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Orzeł Balin 0-3 Brzezina Osiek 6 czerwca, 17:00
Górnik Brzeszcze 2-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 6 czerwca, 18:00
Zagórzanka Zagórze 2-1 KS Chełmek 7 czerwca, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 4-2 Soła Łęki 6 czerwca, 12:00
Soła II Oświęcim 0-3 Sosnowianka Stanisław Dolny 6 czerwca, 17:00
Dąb Paszkówka 0-3 Tempo Białka 7 czerwca, 17:00
MZKS Alwernia 0-3 Skawa Wadowice 6 czerwca, 18:00
Sokół Przytkowice 1-2 Unia Oświęcim 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13 czerwca

Sokół Przytkowice 7-0 Orzeł Balin 13 czerwca, 17:00
Unia Oświęcim 5-0 MZKS Alwernia 13 czerwca, 17:00
w Zaborzu
Skawa Wadowice 4-1 Dąb Paszkówka 13 czerwca, 18:00
Tempo Białka 3-1 Soła II Oświęcim 14 czerwca, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-1 Nadwiślanin Gromiec 14 czerwca, 17:00
Soła Łęki 2-3 Zagórzanka Zagórze 13 czerwca, 17:00
KS Chełmek 5-0 Górnik Brzeszcze 14 czerwca, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-3 Brzezina Osiek 13 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 20 czerwca

Orzeł Balin 2-3 Babia Góra Sucha Beskidzka 20 czerwca, 17:00 (100)
Brzezina Osiek 0-2 KS Chełmek 20 czerwca, 17:00
Górnik Brzeszcze 0-1 Soła Łęki 20 czerwca, 17:00 (100)
Zagórzanka Zagórze 3-7 Sosnowianka Stanisław Dolny 20 czerwca, 17:00 (150)
Nadwiślanin Gromiec 0-2 Tempo Białka 20 czerwca, 17:00
Soła II Oświęcim 5-3 Skawa Wadowice 20 czerwca, 17:00
Dąb Paszkówka 0-2 Unia Oświęcim 20 czerwca, 17:00 (100)
MZKS Alwernia 1-0 Sokół Przytkowice 20 czerwca, 17:00 (100)

IV liga 2014/2015 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2014/2015 (Kraków I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Kraków II)
Liga okręgowa 2014/2015 (Kraków III)

Klasa A 2014/2015 (Chrzanów)
Klasa A 2014/2015 (Oświęcim)
Klasa A 2014/2015 (Wadowice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas