[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2014/2015, grupa: małopolska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cracovia II 30 81 26 3 1 105-23 12 3 0 63-13 14 0 1 42-10
2.  Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 30 55 17 4 9 66-40 10 2 3 37-14 7 2 6 29-26
3.  Wiślanka Grabie 30 52 15 7 8 56-43 10 3 2 34-17 5 4 6 22-26
4.  Wiślanie Jaśkowice 30 49 16 1 13 69-59 11 0 4 43-28 5 1 9 26-31
5.  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 30 47 13 8 9 44-28 9 4 2 21-7 4 4 7 23-21
6.  Proszowianka Proszowice 30 46 13 7 10 65-49 7 4 4 28-20 6 3 6 37-29
7.  Jutrzenka Giebułtów 30 45 12 9 9 40-35 7 4 4 22-18 5 5 5 18-17
8.  Garbarz Zembrzyce 30 37 10 7 13 31-57 6 3 6 18-21 4 4 7 13-36
9.  Spójnia Osiek-Zimnodół 30 36 10 6 14 40-52 9 1 5 26-18 1 5 9 14-34 2 3 1 0 1 5-4
10.  Iskra Klecza Dolna 30 36 8 12 10 34-45 6 5 4 24-25 2 7 6 10-20 2 3 1 0 1 4-5
11.  Halniak Maków Podhalański 30 35 9 8 13 40-48 7 5 3 24-14 2 3 10 16-34 2 3 1 0 1 3-3
12.  Górnik Libiąż 30 35 10 5 15 40-47 6 2 7 23-26 4 3 8 17-21 2 3 1 0 1 3-3
13.  Niwa Nowa Wieś 30 30 6 12 12 26-46 2 7 6 12-21 4 5 6 14-25
14.  Świt Krzeszowice 30 29 7 8 15 34-67 5 4 6 22-31 2 4 9 12-36
15.  Karpaty Siepraw 30 26 6 8 16 38-68 3 5 7 19-35 3 3 9 19-33
16.  Jałowiec Stryszawa 30 24 5 9 16 40-61 2 5 8 15-29 3 4 8 25-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Cracovia II    4-2 7-0 3-2 4-0 4-4 1-0 9-0 4-1 4-0 0-0 1-1 7-0 4-0 7-2 4-1 
 2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)0-2     2-1 6-1 3-3 3-0 0-2 4-1 3-0 1-2 6-0 3-0* 2-1 0-0 3-1 1-0 
 3 Wiślanka Grabie0-3 3-1     2-1 1-0 1-1 2-1 5-0 7-2 1-0 2-0 1-2 1-1 2-1 4-2 2-2 
 4 Wiślanie Jaśkowice0-2 3-1 3-2     3-2 4-2 1-3 6-0 6-3 3-2 3-0 2-1 3-2 2-3 1-4 3-1 
 5 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska2-1 0-1 1-0 0-1     2-0 3-0 1-1 1-0 0-0 3-0 0-0 2-0 0-0 3-1 3-2 
 6 Proszowianka Proszowice0-5 3-1 1-1 4-2 1-1     2-3 0-1 0-1 0-0 1-0 4-1 4-1 4-0 1-1 3-2 
 7 Jutrzenka Giebułtów1-2 1-5 1-1 0-1 3-2 3-0     2-1 1-1 3-1 2-1 0-0 0-1 1-0 2-0 2-2 
 8 Garbarz Zembrzyce0-1 1-2 0-4 0-0 1-5 0-1 0-3     2-1 0-0 3-1 2-0 0-0 4-2 3-0 2-1 
 9 Spójnia Osiek-Zimnodół1-2 2-4 1-1 2-0 2-0 2-0 1-2 0-1     3-1 4-2 2-0 2-0 2-0 1-0 1-5 
 10 Iskra Klecza Dolna1-3 4-4 3-0 3-1 1-0 3-1 0-0 0-2 3-2     1-5 0-3 1-1 1-1 1-1 2-1 
 11 Halniak Maków Podhalański2-5 1-0 1-1 4-1 1-0 1-3 2-0 0-0 0-0 1-1     1-0 2-2 5-0 0-1 3-0 
 12 Górnik Libiąż2-4 0-1 0-1 3-2 0-2 0-4 1-0 3-0 2-1 3-0* 3-2     1-1 1-2 2-4 2-2 
 13 Niwa Nowa Wieś0-1 0-0 2-3 1-0 0-5 2-2 1-1 0-2 1-1 0-0 0-0 2-3     0-0 2-1 1-2 
 14 Świt Krzeszowice0-4 2-0 0-2 1-4 1-1 2-9 2-2 4-2 1-1 0-0 3-1 2-1 0-1     2-0 2-3 
 15 Karpaty Siepraw1-3 0-4 3-2 1-6 0-2 2-7 0-0 2-2 0-0 1-1 2-3 1-0 0-2 5-2     1-1 
 16 Jałowiec Stryszawa0-4 2-3 1-3 1-4 0-0 0-3* 1-1 0-0 3-0 0-2 1-1 0-5 0-1 5-1 1-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Niwa Nowa Wieś 2-1 Karpaty Siepraw 9 sierpnia, 16:00 (120)
Iskra Klecza Dolna 3-0 Wiślanka Grabie 9 sierpnia, 17:00 (200)
Jutrzenka Giebułtów 2-1 Halniak Maków Podhalański 9 sierpnia, 17:00 (70)
Górnik Libiąż 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 9 sierpnia, 17:00 (200)
Świt Krzeszowice 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 9 sierpnia, 17:00 (300)
Wiślanie Jaśkowice 4-2 Proszowianka Proszowice 9 sierpnia, 17:00 (60)
Cracovia II 9-0 Garbarz Zembrzyce 9 sierpnia, 11:00 (200)
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-5 Jałowiec Stryszawa 9 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Karpaty Siepraw 1-1 Jałowiec Stryszawa 17 sierpnia, 17:00
Proszowianka Proszowice 0-5 Cracovia II 17 sierpnia, 17:00 (600)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 6-1 Wiślanie Jaśkowice 15 sierpnia, 12:00 (250)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-0 Świt Krzeszowice 17 sierpnia, 17:00 (160)
Halniak Maków Podhalański 1-0 Górnik Libiąż 16 sierpnia, 17:00 (200)
Wiślanka Grabie 2-1 Jutrzenka Giebułtów 17 sierpnia, 17:30 (500)
Niwa Nowa Wieś 0-0 Iskra Klecza Dolna 16 sierpnia, 16:00 (120)
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-1 Garbarz Zembrzyce 15 sierpnia, 16:00 (120)

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Iskra Klecza Dolna 1-1 Karpaty Siepraw 23 sierpnia, 15:00 (200)
Jutrzenka Giebułtów 0-1 Niwa Nowa Wieś 23 sierpnia, 17:00 (100)
Górnik Libiąż 0-1 Wiślanka Grabie 23 sierpnia, 17:00 (200)
Świt Krzeszowice 3-1 Halniak Maków Podhalański 23 sierpnia, 17:00 (100)
Wiślanie Jaśkowice 3-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 23 sierpnia, 17:00 (50)
Cracovia II 4-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 24 sierpnia, 11:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Proszowianka Proszowice 23 sierpnia, 17:00 (150)
Jałowiec Stryszawa 0-0 Garbarz Zembrzyce 24 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Karpaty Siepraw 2-2 Garbarz Zembrzyce 27 sierpnia, 17:00
Proszowianka Proszowice 3-2 Jałowiec Stryszawa 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 10 września, 16:30
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-1 Cracovia II 10 września, 16:30
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Halniak Maków Podhalański 4-1 Wiślanie Jaśkowice 27 sierpnia, 17:00
Wiślanka Grabie 2-1 Świt Krzeszowice 27 sierpnia, 17:00
Niwa Nowa Wieś 2-3 Górnik Libiąż 27 sierpnia, 17:00
Iskra Klecza Dolna 0-0 Jutrzenka Giebułtów 10 września, 16:30
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Jutrzenka Giebułtów 2-0 Karpaty Siepraw 30 sierpnia, 17:00 (70)
Górnik Libiąż 3-0 Iskra Klecza Dolna 30 sierpnia, 17:00 (100)
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Świt Krzeszowice 0-1 Niwa Nowa Wieś 30 sierpnia, 17:00 (150)
Wiślanie Jaśkowice 3-2 Wiślanka Grabie 30 sierpnia, 17:00 (100)
Cracovia II 0-0 Halniak Maków Podhalański 30 sierpnia, 11:00 (80)
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 30 sierpnia, 17:00 (150)
Jałowiec Stryszawa 2-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 31 sierpnia, 17:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 0-1 Proszowianka Proszowice 30 sierpnia, 11:00 (100)

Kolejka 6 - 6-7 września

Karpaty Siepraw 2-7 Proszowianka Proszowice 6 września, 17:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 4-1 Garbarz Zembrzyce 6 września, 16:00 (100)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-2 Jałowiec Stryszawa 6 września, 17:00 (150)
Halniak Maków Podhalański 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 6 września, 11:00
Wiślanka Grabie 0-3 Cracovia II 7 września, 16:00 (300)
Niwa Nowa Wieś 1-0 Wiślanie Jaśkowice 6 września, 11:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 1-1 Świt Krzeszowice 6 września, 17:00 (150)
Jutrzenka Giebułtów 0-0 Górnik Libiąż 6 września, 16:30 (50)

Kolejka 7 - 13-14 września

Górnik Libiąż 2-4 Karpaty Siepraw 12 września, 16:30
Świt Krzeszowice 2-2 Jutrzenka Giebułtów 13 września, 16:00 (100)
Wiślanie Jaśkowice 3-2 Iskra Klecza Dolna 13 września, 16:00 (100)
Cracovia II 7-0 Niwa Nowa Wieś 14 września, 11:00 (80)
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-1 Wiślanka Grabie 13 września, 16:00 (100)
Jałowiec Stryszawa 1-1 Halniak Maków Podhalański 14 września, 16:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 1-5 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 13 września, 16:00 (200)
Proszowianka Proszowice 3-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 14 września, 16:00 (400)

Kolejka 8 - 20-21 września

Karpaty Siepraw 0-4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 20 września, 16:00 (80)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-0 Proszowianka Proszowice 20 września, 16:00 (200)
Halniak Maków Podhalański 0-0 Garbarz Zembrzyce 20 września, 16:00 (200)
Wiślanka Grabie 2-2 Jałowiec Stryszawa 21 września, 16:00 (250)
Niwa Nowa Wieś 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 20 września, 16:00 (130)
Iskra Klecza Dolna 1-3 Cracovia II 20 września, 11:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 0-1 Wiślanie Jaśkowice 20 września, 16:00 (70)
Górnik Libiąż 1-2 Świt Krzeszowice 20 września, 16:00 (80)

Kolejka 9 - 27-28 września

Świt Krzeszowice 2-0 Karpaty Siepraw 27 września, 11:00 (100)
Wiślanie Jaśkowice 2-1 Górnik Libiąż 27 września, 15:00 (100)
Cracovia II 1-0 Jutrzenka Giebułtów 28 września, 11:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-1 Iskra Klecza Dolna 27 września, 16:00 (100)
Jałowiec Stryszawa 0-1 Niwa Nowa Wieś 28 września, 16:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 0-4 Wiślanka Grabie 27 września, 16:00 (100)
Proszowianka Proszowice 1-0 Halniak Maków Podhalański 28 września, 16:00 (250)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 27 września, 16:00 (100)

Kolejka 10 - 4-5 października

Karpaty Siepraw 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4 października, 16:00 (80)
Halniak Maków Podhalański 1-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 4 października, 16:00 (200)
Wiślanka Grabie 1-1 Proszowianka Proszowice 4 października, 11:00 (50)
Niwa Nowa Wieś 0-2 Garbarz Zembrzyce 4 października, 16:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 2-1 Jałowiec Stryszawa 4 października, 16:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 4 października, 16:00 (50)
Górnik Libiąż 2-4 Cracovia II 5 października, 16:00 (100)
Świt Krzeszowice 1-4 Wiślanie Jaśkowice 4 października, 15:30 (80)

Kolejka 11 - 11-12 października

Wiślanie Jaśkowice 1-4 Karpaty Siepraw 11 października, 15:00 (100)
Cracovia II 4-0 Świt Krzeszowice 11 października, 11:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Górnik Libiąż 11 października, 15:00 (100)
Jałowiec Stryszawa 1-1 Jutrzenka Giebułtów 12 października, 15:30 (100)
Garbarz Zembrzyce 0-0 Iskra Klecza Dolna 11 października, 15:00 (150)
Proszowianka Proszowice 4-1 Niwa Nowa Wieś 11 października, 11:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Wiślanka Grabie 12 października, 12:00 (120)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-0 Halniak Maków Podhalański 11 października, 15:30 (100)

Kolejka 12 - 18-19 października

Karpaty Siepraw 2-3 Halniak Maków Podhalański 19 października, 15:00 (70)
Wiślanka Grabie 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 19 października, 15:00 (300)
Niwa Nowa Wieś 0-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 18 października, 15:30 (100)
Iskra Klecza Dolna 3-1 Proszowianka Proszowice 18 października, 15:00 (150)
Jutrzenka Giebułtów 2-1 Garbarz Zembrzyce 18 października, 15:00 (50)
Górnik Libiąż 2-2 Jałowiec Stryszawa 18 października, 15:00 (100)
Świt Krzeszowice 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 18 października, 15:30 (150)
Wiślanie Jaśkowice 0-2 Cracovia II 18 października, 15:00 (120)

Kolejka 13 - 25-26 października

Cracovia II 7-2 Karpaty Siepraw 26 października, 12:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Wiślanie Jaśkowice 25 października, 15:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 2-0 Górnik Libiąż 25 października, 15:00 (100)
Proszowianka Proszowice 2-3 Jutrzenka Giebułtów 26 października, 14:00 (150)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 Iskra Klecza Dolna 26 października, 12:00 (70)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-0 Niwa Nowa Wieś 25 października, 15:00 (150)
Halniak Maków Podhalański 1-1 Wiślanka Grabie 25 października, 15:00 (100)
Świt Krzeszowice 2-3 Jałowiec Stryszawa 25 października, 11:00 (50)

Kolejka 14 - 2 listopada

Karpaty Siepraw 3-2 Wiślanka Grabie 2 listopada, 14:00 (50)
Niwa Nowa Wieś 0-0 Halniak Maków Podhalański 2 listopada, 14:00 (150)
Iskra Klecza Dolna 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2 listopada, 14:00 (200)
Jutrzenka Giebułtów 1-5 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2 listopada, 14:00 (100)
Górnik Libiąż 0-4 Proszowianka Proszowice 2 listopada, 14:00 (100)
Świt Krzeszowice 4-2 Garbarz Zembrzyce 2 listopada, 14:00 (50)
Wiślanie Jaśkowice 3-1 Jałowiec Stryszawa 2 listopada, 14:00 (70)
Cracovia II 4-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 2 listopada, 11:00 (70)

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Spójnia Osiek-Zimnodół 1-0 Karpaty Siepraw 8 listopada, 13:30 (50)
Jałowiec Stryszawa 0-4 Cracovia II 9 listopada, 13:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 0-0 Wiślanie Jaśkowice 8 listopada, 13:00 (100)
Proszowianka Proszowice 4-0 Świt Krzeszowice 9 listopada, 13:00 (150)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-0 Górnik Libiąż 9 listopada, 12:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-0 Jutrzenka Giebułtów 8 listopada, 13:30 (100)
Halniak Maków Podhalański 1-1 Iskra Klecza Dolna 8 listopada, 13:30 (100)
Wiślanka Grabie 1-1 Niwa Nowa Wieś 9 listopada, 13:30 (200)

Kolejka 16 - 14-15 marca

Karpaty Siepraw 0-2 Niwa Nowa Wieś 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wiślanka Grabie 1-0 Iskra Klecza Dolna 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Halniak Maków Podhalański 2-0 Jutrzenka Giebułtów 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-0 Górnik Libiąż 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-0 Świt Krzeszowice 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Proszowianka Proszowice 4-2 Wiślanie Jaśkowice 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Garbarz Zembrzyce 0-1 Cracovia II 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jałowiec Stryszawa 3-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 21-22 marca

Garbarz Zembrzyce 2-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 21 marca, 15:00 (120)
Jałowiec Stryszawa 1-1 Karpaty Siepraw 21 marca, 15:00 (100)
Cracovia II 4-4 Proszowianka Proszowice 22 marca, 11:00 (100)
na boisku przy ul. Wielickiej
Wiślanie Jaśkowice 3-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 21 marca, 15:00 (100)
Świt Krzeszowice 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 21 marca, 15:00 (100)
Górnik Libiąż 3-2 Halniak Maków Podhalański 21 marca, 15:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 1-1 Wiślanka Grabie 21 marca, 15:00 (80)
Iskra Klecza Dolna 1-1 Niwa Nowa Wieś 21 marca, 15:00 (100)

Kolejka 18 - 28-29 marca

Karpaty Siepraw 1-1 Iskra Klecza Dolna 28 marca, 15:00 (100)
Niwa Nowa Wieś 1-1 Jutrzenka Giebułtów 28 marca, 15:30 (100)
Wiślanka Grabie 1-2 Górnik Libiąż 29 marca, 14:00 (250)
Halniak Maków Podhalański 5-0 Świt Krzeszowice 28 marca, 15:00 (100)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-1 Wiślanie Jaśkowice 28 marca, 15:30 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-2 Cracovia II 28 marca, 15:30 (180)
Proszowianka Proszowice 0-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 29 marca, 16:30 (300)
Garbarz Zembrzyce 2-1 Jałowiec Stryszawa 28 marca, 15:00 (120)

Kolejka 19 - 4 kwietnia

Garbarz Zembrzyce 3-0 Karpaty Siepraw 4 kwietnia, 11:00 (120)
Jałowiec Stryszawa 0-3 Proszowianka Proszowice 29 kwietnia, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska; na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cracovia II 4-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4 kwietnia, 11:00 (80)
na sztucznym boisku przy ul. Wielickiej
Wiślanie Jaśkowice 3-0 Halniak Maków Podhalański 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Krzeszowice 0-2 Wiślanka Grabie 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Libiąż 1-1 Niwa Nowa Wieś 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jutrzenka Giebułtów 3-1 Iskra Klecza Dolna 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Karpaty Siepraw 0-0 Jutrzenka Giebułtów 11 kwietnia, 16:30 (70)
Iskra Klecza Dolna 0-3 Górnik Libiąż 11 kwietnia, 16:30 (150)
Niwa Nowa Wieś 0-0 Świt Krzeszowice 11 kwietnia, 16:00 (100)
Wiślanka Grabie 2-1 Wiślanie Jaśkowice 12 kwietnia, 14:00 (180)
Halniak Maków Podhalański 2-5 Cracovia II 11 kwietnia, 16:00 (200)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 11 kwietnia, 16:30 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-0 Jałowiec Stryszawa 11 kwietnia, 16:30 (120)
Proszowianka Proszowice 0-1 Garbarz Zembrzyce 12 kwietnia, 16:30 (300)

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Proszowianka Proszowice 1-1 Karpaty Siepraw 19 kwietnia, 17:00 (200)
Garbarz Zembrzyce 1-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 18 kwietnia, 16:00 (100)
Jałowiec Stryszawa 0-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 18 kwietnia, 16:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 4-2 Halniak Maków Podhalański 18 kwietnia, 16:00 (100)
Cracovia II 7-0 Wiślanka Grabie 19 kwietnia, 11:00 (300)
na boisku przy ul. Wielickiej
Wiślanie Jaśkowice 3-2 Niwa Nowa Wieś 18 kwietnia, 16:00 (100)
Świt Krzeszowice 0-0 Iskra Klecza Dolna 18 kwietnia, 16:00 (100)
Górnik Libiąż 1-0 Jutrzenka Giebułtów 18 kwietnia, 16:00 (130)

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Karpaty Siepraw 1-0 Górnik Libiąż 25 kwietnia, 17:00 (70)
Jutrzenka Giebułtów 1-0 Świt Krzeszowice 25 kwietnia, 17:00 (50)
Iskra Klecza Dolna 3-1 Wiślanie Jaśkowice 25 kwietnia, 17:00 (150)
Niwa Nowa Wieś 0-1 Cracovia II 25 kwietnia, 16:00 (100)
Wiślanka Grabie 7-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 26 kwietnia, 17:00 (150)
Halniak Maków Podhalański 3-0 Jałowiec Stryszawa 25 kwietnia, 17:00 (200)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Garbarz Zembrzyce 25 kwietnia, 17:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-0 Proszowianka Proszowice 25 kwietnia, 17:00 (100)

Kolejka 23 - 2-3 maja

Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-1 Karpaty Siepraw 2 maja, 17:00 (100)
Proszowianka Proszowice 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3 maja, 17:00 (250)
Garbarz Zembrzyce 3-1 Halniak Maków Podhalański 2 maja, 17:00 (150)
Jałowiec Stryszawa 1-3 Wiślanka Grabie 2 maja, 17:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Niwa Nowa Wieś 3 maja, 16:00 (80)
Cracovia II 4-0 Iskra Klecza Dolna 2 maja, 11:00 (30)
w Wieliczce; na stadionie Górnika
Wiślanie Jaśkowice 1-3 Jutrzenka Giebułtów 2 maja, 16:00 (100)
Świt Krzeszowice 2-1 Górnik Libiąż 2 maja, 17:00 (100)

Kolejka 24 - 9-10 maja

Karpaty Siepraw 5-2 Świt Krzeszowice 9 maja, 17:30 (100)
Górnik Libiąż 3-2 Wiślanie Jaśkowice 9 maja, 17:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 1-2 Cracovia II 9 maja, 17:30 (200)
Iskra Klecza Dolna 3-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 9 maja, 17:30 (150)
Niwa Nowa Wieś 1-2 Jałowiec Stryszawa 9 maja, 16:00 (200)
Wiślanka Grabie 5-0 Garbarz Zembrzyce 10 maja, 17:00
Halniak Maków Podhalański 1-3 Proszowianka Proszowice 9 maja, 17:00 (150)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 9 maja, 17:30 (150)

Kolejka 25 - 16-17 maja

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-1 Karpaty Siepraw 16 maja, 17:30 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 6-0 Halniak Maków Podhalański 16 maja, 17:30 (100)
Proszowianka Proszowice 1-1 Wiślanka Grabie 17 maja, 17:30 (300)
Garbarz Zembrzyce 0-0 Niwa Nowa Wieś 16 maja, 17:00 (100)
Jałowiec Stryszawa 0-2 Iskra Klecza Dolna 16 maja, 17:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-2 Jutrzenka Giebułtów 16 maja, 17:00 (100)
Cracovia II 1-1 Górnik Libiąż 17 maja, 11:00 (80)
na boisku przy ul. Wielickiej
Wiślanie Jaśkowice 2-3 Świt Krzeszowice 16 maja, 16:00 (50)

Kolejka 26 - 23-24 maja

Karpaty Siepraw 1-6 Wiślanie Jaśkowice 23 maja, 18:00 (50)
Świt Krzeszowice 0-4 Cracovia II 23 maja, 17:00 (200)
Górnik Libiąż 2-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 23 maja, 18:00 (80)
Jutrzenka Giebułtów 2-2 Jałowiec Stryszawa 23 maja, 18:00 (40)
Iskra Klecza Dolna 0-2 Garbarz Zembrzyce 23 maja, 18:00 (100)
Niwa Nowa Wieś 2-2 Proszowianka Proszowice 23 maja, 16:00 (80)
Wiślanka Grabie 3-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 24 maja, 17:00 (180)
Halniak Maków Podhalański 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 23 maja, 14:30 (100)

Kolejka 27 - 30-31 maja

Halniak Maków Podhalański 0-1 Karpaty Siepraw 30 maja, 18:00 (100)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-0 Wiślanka Grabie 30 maja, 15:30 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Niwa Nowa Wieś 30 maja, 17:30 (100)
Proszowianka Proszowice 0-0 Iskra Klecza Dolna 31 maja, 17:30 (200)
Garbarz Zembrzyce 0-3 Jutrzenka Giebułtów 30 maja, 17:00 (120)
Jałowiec Stryszawa 0-5 Górnik Libiąż 30 maja, 17:00 (80)
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Świt Krzeszowice 30 maja, 17:00 (100)
Cracovia II 3-2 Wiślanie Jaśkowice 30 maja, 11:00 (80)
na boisku przy ul. Wielickiej

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Jałowiec Stryszawa 5-1 Świt Krzeszowice 6 czerwca, 15:00 (50)
w Suchej Beskidzkiej
Karpaty Siepraw 1-3 Cracovia II 6 czerwca, 11:00 (60)
Wiślanie Jaśkowice 6-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 6 czerwca, 17:00 (70)
Górnik Libiąż 3-0 Garbarz Zembrzyce 6 czerwca, 11:00 (150)
Jutrzenka Giebułtów 3-0 Proszowianka Proszowice 6 czerwca, 18:00 (50)
Iskra Klecza Dolna 4-4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 7 czerwca, 18:00 (150)
Niwa Nowa Wieś 0-5 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 6 czerwca, 16:00 (100)
Wiślanka Grabie 2-0 Halniak Maków Podhalański 7 czerwca, 17:00 (200)

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Wiślanka Grabie 4-2 Karpaty Siepraw 14 czerwca, 17:00 (150)
Halniak Maków Podhalański 2-2 Niwa Nowa Wieś 13 czerwca, 18:00 (80)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-0 Iskra Klecza Dolna 13 czerwca, 15:00 (130)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-2 Jutrzenka Giebułtów 13 czerwca, 17:30 (60)
Proszowianka Proszowice 4-1 Górnik Libiąż 14 czerwca, 17:30 (200)
Garbarz Zembrzyce 4-2 Świt Krzeszowice 13 czerwca, 16:00 (120)
Jałowiec Stryszawa 1-4 Wiślanie Jaśkowice 13 czerwca, 17:00 (50)
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-2 Cracovia II 13 czerwca, 11:00 (200)

Kolejka 30 - 20 czerwca

Karpaty Siepraw 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 20 czerwca, 17:00 (50)
Cracovia II 4-1 Jałowiec Stryszawa 20 czerwca, 17:00 (50)
w Wieliczce; na stadionie Górnika
Wiślanie Jaśkowice 6-0 Garbarz Zembrzyce 17 czerwca, 18:00
Świt Krzeszowice 2-9 Proszowianka Proszowice 20 czerwca, 17:00 (40)
Górnik Libiąż 0-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 20 czerwca, 17:00 (350)
Jutrzenka Giebułtów 3-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 20 czerwca, 17:00 (30)
Iskra Klecza Dolna 1-5 Halniak Maków Podhalański 20 czerwca, 17:00 (100)
Niwa Nowa Wieś 2-3 Wiślanka Grabie 20 czerwca, 17:00 (100)

III liga 2014/2015 (małopolsko-świętokrzyska)

IV liga 2014/2015 (małopolska (wschód))
IV liga 2014/2015 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2014/2015 (Kraków I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Kraków II)
Liga okręgowa 2014/2015 (Kraków III)
Liga okręgowa 2014/2015 (Wadowice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas