[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2014/2015, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Kazimierza Wielka 30 74 24 2 4 83-28 14 0 1 48-8 10 2 3 35-20
2.  Spartakus Razem Daleszyce 30 66 20 6 4 64-20 8 5 2 31-15 12 1 2 33-5
3.  Nida Pińczów 30 54 17 3 10 47-36 9 3 3 26-15 8 0 7 21-21
4.  Lubrzanka Kajetanów 30 51 15 6 9 62-34 9 2 4 41-16 6 4 5 21-18
5.  Pogoń 1945 Staszów 30 46 12 10 8 47-37 9 3 3 28-13 3 7 5 19-24
6.  Naprzód Jędrzejów 30 45 12 9 9 44-48 9 4 2 25-18 3 5 7 19-30
7.  GKS Rudki 30 44 11 11 8 37-37 7 4 4 22-20 4 7 4 15-17
8.  Klimontowianka Klimontów 30 43 12 7 11 48-39 9 2 4 28-17 3 5 7 20-22
9.  Alit Ożarów 30 40 12 4 14 50-43 9 1 5 33-19 3 3 9 17-24
10.  Unia Sędziszów 30 39 10 9 11 41-40 7 5 3 25-12 3 4 8 16-28
11.  Neptun Końskie 30 34 10 4 16 31-45 7 2 6 20-19 3 2 10 11-26
12.  ŁKS Łagów 30 32 8 8 14 34-39 5 5 5 18-19 3 3 9 16-20
13.  Hetman Włoszczowa 30 28 6 10 14 30-56 3 7 5 17-18 3 3 9 13-38
14.  Skała Tumlin 30 26 7 5 18 42-80 5 3 7 23-31 2 2 11 19-49
15.  Orlicz Suchedniów 30 24 7 3 20 29-76 4 3 8 20-31 3 0 12 9-45
16.  Zdrój Busko Zdrój 30 23 6 5 19 26-57 4 2 9 13-26 2 3 10 13-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sparta Kazimierza Wielka    1-0 0-1 3-0 3-0 1-0 5-1 2-1 2-1 8-2 2-0 1-0 6-0 4-2 7-0 3-0 
 2 Spartakus Razem Daleszyce3-1     3-1 0-3 6-0 2-2 0-0 1-1 0-0 2-1 2-2 2-1 5-0 4-0 1-0 0-3* 
 3 Nida Pińczów3-0 0-3     3-1 1-4 2-1 1-1 0-0 2-1 0-0 5-0 1-0 0-1 3-2 2-0 3-1 
 4 Lubrzanka Kajetanów1-3 1-1 2-1     1-1 7-0 0-1 2-3 1-0 3-0 0-1 2-1 3-1 6-2 10-1 2-0 
 5 Pogoń 1945 Staszów1-4 2-0 2-0 0-1     1-1 1-1 1-0 3-0 1-1 1-0 0-2 3-2 5-0 4-1 3-0 
 6 Naprzód Jędrzejów1-1 0-3 1-2 3-3 2-1     2-0 4-3 1-0 1-0 3-1 3-2 1-0 0-0 1-0 2-2 
 7 GKS Rudki2-2 0-5 0-4 1-0 1-0 1-1     2-0 0-3 4-1 3-0* 1-1 0-0 3-2 4-0 0-1 
 8 Klimontowianka Klimontów0-1 0-2 3-1 2-1 2-2 5-2 1-1     1-0 3-0 1-0 2-1 1-2 0-2 5-1 2-1 
 9 Alit Ożarów0-2 1-2 1-3 3-1 2-0 2-1 0-0 2-0     2-1 1-3 1-3 3-0 8-1 5-1 2-1 
 10 Unia Sędziszów1-3 0-1 0-1 1-1 2-2 1-1 3-0 1-0 2-1     0-0 1-0 1-1 3-0 2-0 7-1 
 11 Neptun Końskie1-3 0-3 3-0 0-1 1-2 2-1 0-2 2-2 1-1 1-0     2-1 4-2 2-0 0-1 1-0 
 12 ŁKS Łagów0-3 0-1 3-1 0-0 0-0 1-2 2-2 1-1 4-1 0-2 1-0     1-3 3-2 2-1 0-0 
 13 Hetman Włoszczowa1-4 0-1 1-0 1-2 1-1 2-2 1-1 1-3 0-0 1-1 3-0 0-0     4-1 0-1 1-1 
 14 Skała Tumlin3-1 0-4 1-3 0-4 1-1 0-3* 0-2 1-1 2-4 1-1 0-3 4-2 5-0     2-1 3-1 
 15 Orlicz Suchedniów2-5 0-4 1-2 1-1 1-1 3-1 0-3 0-4 3-4 0-2 1-0 0-0 4-0 2-3     2-1 
 16 Zdrój Busko Zdrój1-2 0-3 0-1 0-2 0-4 0-1 1-0 2-1 2-1 1-4 3-1 0-2 1-1 2-2 0-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Lubrzanka Kajetanów 3-0 Unia Sędziszów 9 sierpnia, 11:00
Klimontowianka Klimontów 0-1 Sparta Kazimierza Wielka 10 sierpnia, 17:00
Neptun Końskie 0-3 Spartakus Razem Daleszyce 10 sierpnia, 17:00
Alit Ożarów 1-3 Nida Pińczów 10 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagów 0-0 Pogoń 1945 Staszów 10 sierpnia, 17:00
Naprzód Jędrzejów 0-0 Skała Tumlin 10 sierpnia, 17:00
Orlicz Suchedniów 2-1 Zdrój Busko Zdrój 10 sierpnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 1-1 GKS Rudki 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Unia Sędziszów 3-0 Skała Tumlin 17 sierpnia, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 1-1 Naprzód Jędrzejów 17 sierpnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 0-0 Alit Ożarów 17 sierpnia, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 0-0 GKS Rudki 16 sierpnia, 16:00
Orlicz Suchedniów 1-0 Neptun Końskie 17 sierpnia, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 3-0 Zdrój Busko Zdrój 17 sierpnia, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 2-3 Klimontowianka Klimontów 17 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagów 3-1 Nida Pińczów 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Klimontowianka Klimontów 3-0 Unia Sędziszów 27 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zdrój Busko Zdrój 0-2 Lubrzanka Kajetanów 24 sierpnia, 17:00
w Stopnicy
Neptun Końskie 1-3 Sparta Kazimierza Wielka 24 sierpnia, 17:00
GKS Rudki 4-0 Orlicz Suchedniów 23 sierpnia, 16:00
Alit Ożarów 1-2 Spartakus Razem Daleszyce 23 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagów 1-3 Hetman Włoszczowa 24 sierpnia, 17:00
Naprzód Jędrzejów 1-2 Nida Pińczów 24 sierpnia, 17:00
Skała Tumlin 1-1 Pogoń 1945 Staszów 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Unia Sędziszów 2-2 Pogoń 1945 Staszów 31 sierpnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 2-2 Naprzód Jędrzejów 31 sierpnia, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 2-1 ŁKS Łagów 31 sierpnia, 14:00
Orlicz Suchedniów 3-4 Alit Ożarów 31 sierpnia, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 5-1 GKS Rudki 31 sierpnia, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 0-1 Neptun Końskie 3 września, 16:30
Klimontowianka Klimontów 2-1 Zdrój Busko Zdrój 31 sierpnia, 17:00
Skała Tumlin 1-3 Nida Pińczów 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Zdrój Busko Zdrój 1-4 Unia Sędziszów 4 września, 16:45
w Sędziszowie; Zdrój gospodarzem
Neptun Końskie 2-2 Klimontowianka Klimontów 7 września, 16:00
GKS Rudki 1-0 Lubrzanka Kajetanów 7 września, 16:00
Alit Ożarów 0-2 Sparta Kazimierza Wielka 6 września, 16:00
ŁKS Łagów 2-1 Orlicz Suchedniów 7 września, 16:00
Naprzód Jędrzejów 0-3 Spartakus Razem Daleszyce 7 września, 16:00
Skała Tumlin 5-0 Hetman Włoszczowa 6 września, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 2-0 Nida Pińczów 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Unia Sędziszów 0-1 Nida Pińczów 14 września, 16:00
Hetman Włoszczowa 1-1 Pogoń 1945 Staszów 14 września, 16:00
Spartakus Razem Daleszyce 4-0 Skała Tumlin 14 września, 13:00
Orlicz Suchedniów 3-1 Naprzód Jędrzejów 14 września, 16:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 ŁKS Łagów 14 września, 16:00
Lubrzanka Kajetanów 1-0 Alit Ożarów 13 września, 15:00
Klimontowianka Klimontów 1-1 GKS Rudki 14 września, 16:00
Neptun Końskie 1-0 Zdrój Busko Zdrój 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Neptun Końskie 1-0 Unia Sędziszów 21 września, 16:00
GKS Rudki 0-1 Zdrój Busko Zdrój 21 września, 11:00
Alit Ożarów 2-0 Klimontowianka Klimontów 20 września, 16:00
ŁKS Łagów 0-0 Lubrzanka Kajetanów 21 września, 16:00
Naprzód Jędrzejów 1-1 Sparta Kazimierza Wielka 21 września, 16:00
Skała Tumlin 2-1 Orlicz Suchedniów 21 września, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 2-0 Spartakus Razem Daleszyce 21 września, 16:00
Hetman Włoszczowa 1-0 Nida Pińczów 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Unia Sędziszów 1-1 Hetman Włoszczowa 28 września, 15:00
Spartakus Razem Daleszyce 3-1 Nida Pińczów 28 września, 12:00
Orlicz Suchedniów 1-1 Pogoń 1945 Staszów 28 września, 15:00
Sparta Kazimierza Wielka 4-2 Skała Tumlin 28 września, 12:00
Lubrzanka Kajetanów 7-0 Naprzód Jędrzejów 27 września, 15:00
Klimontowianka Klimontów 2-1 ŁKS Łagów 27 września, 11:00
Zdrój Busko Zdrój 2-1 Alit Ożarów 28 września, 15:00
Neptun Końskie 0-2 GKS Rudki 28 września, 15:00

Kolejka 9 - 4-5 października

GKS Rudki 4-1 Unia Sędziszów 5 października, 15:00
Alit Ożarów 1-3 Neptun Końskie 4 października, 15:00
ŁKS Łagów 0-0 Zdrój Busko Zdrój 5 października, 15:00
Naprzód Jędrzejów 4-3 Klimontowianka Klimontów 5 października, 15:00
Skała Tumlin 0-4 Lubrzanka Kajetanów 5 października, 15:00
Pogoń 1945 Staszów 1-4 Sparta Kazimierza Wielka 4 października, 15:00
Hetman Włoszczowa 0-1 Spartakus Razem Daleszyce 5 października, 15:00
Orlicz Suchedniów 1-2 Nida Pińczów 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Unia Sędziszów 0-1 Spartakus Razem Daleszyce 12 października, 15:00
Orlicz Suchedniów 4-0 Hetman Włoszczowa 12 października, 15:00
Sparta Kazimierza Wielka 0-1 Nida Pińczów 12 października, 15:00
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Pogoń 1945 Staszów 11 października, 11:00
Klimontowianka Klimontów 0-2 Skała Tumlin 12 października, 15:00
Zdrój Busko Zdrój 0-1 Naprzód Jędrzejów 12 października, 15:00
Neptun Końskie 2-1 ŁKS Łagów 12 października, 15:00
GKS Rudki 0-3 Alit Ożarów 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Alit Ożarów 2-1 Unia Sędziszów 19 października, 14:00
ŁKS Łagów 2-2 GKS Rudki 19 października, 14:00
Naprzód Jędrzejów 3-1 Neptun Końskie 19 października, 14:00
Skała Tumlin 3-1 Zdrój Busko Zdrój 19 października, 14:00
Pogoń 1945 Staszów 1-0 Klimontowianka Klimontów 19 października, 14:00
Nida Pińczów 3-1 Lubrzanka Kajetanów 19 października, 14:00
Hetman Włoszczowa 1-4 Sparta Kazimierza Wielka 19 października, 14:00
Spartakus Razem Daleszyce 1-0 Orlicz Suchedniów 19 października, 14:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Unia Sędziszów 2-0 Orlicz Suchedniów 26 października, 13:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 Spartakus Razem Daleszyce 26 października, 13:00
Lubrzanka Kajetanów 3-1 Hetman Włoszczowa 25 października, 11:00
Klimontowianka Klimontów 3-1 Nida Pińczów 26 października, 13:00
Zdrój Busko Zdrój 0-4 Pogoń 1945 Staszów 26 października, 13:00
Neptun Końskie 2-0 Skała Tumlin 26 października, 13:00
GKS Rudki 1-1 Naprzód Jędrzejów 26 października, 13:00
Alit Ożarów 1-3 ŁKS Łagów 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 2 listopada

ŁKS Łagów 0-2 Unia Sędziszów 2 listopada, 13:00
Naprzód Jędrzejów 1-0 Alit Ożarów 2 listopada, 13:00
Skała Tumlin 0-2 GKS Rudki 2 listopada, 13:00
Pogoń 1945 Staszów 1-0 Neptun Końskie 2 listopada, 13:00
Nida Pińczów 3-1 Zdrój Busko Zdrój 2 listopada, 13:00
Hetman Włoszczowa 1-3 Klimontowianka Klimontów 2 listopada, 13:00
Spartakus Razem Daleszyce 0-3 Lubrzanka Kajetanów 2 listopada, 13:00
Orlicz Suchedniów 2-5 Sparta Kazimierza Wielka 2 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 8 listopada

Unia Sędziszów 1-3 Sparta Kazimierza Wielka 8 listopada, 13:00
Lubrzanka Kajetanów 10-1 Orlicz Suchedniów 8 listopada, 11:00
Klimontowianka Klimontów 0-2 Spartakus Razem Daleszyce 8 listopada, 13:00
Zdrój Busko Zdrój 1-1 Hetman Włoszczowa 8 listopada, 13:00
Neptun Końskie 3-0 Nida Pińczów 8 listopada, 13:00
GKS Rudki 1-0 Pogoń 1945 Staszów 8 listopada, 13:00
Alit Ożarów 8-1 Skała Tumlin 8 listopada, 13:00
ŁKS Łagów 1-2 Naprzód Jędrzejów 8 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Naprzód Jędrzejów 1-0 Unia Sędziszów 11 listopada, 12:00
Skała Tumlin 4-2 ŁKS Łagów 11 listopada, 12:00
Pogoń 1945 Staszów 3-0 Alit Ożarów 11 listopada, 12:00
Nida Pińczów 1-1 GKS Rudki 11 listopada, 12:00
Hetman Włoszczowa 3-0 Neptun Końskie 11 listopada, 12:00
Spartakus Razem Daleszyce 0-3 Zdrój Busko Zdrój 11 listopada, 12:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orlicz Suchedniów 0-4 Klimontowianka Klimontów 11 listopada, 12:00
Lubrzanka Kajetanów 1-3 Sparta Kazimierza Wielka 11 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Zdrój Busko Zdrój 0-1 Orlicz Suchedniów 22 marca, 15:00
GKS Rudki 0-0 Hetman Włoszczowa 21 marca, 15:00
Unia Sędziszów 1-1 Lubrzanka Kajetanów 22 marca, 15:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 Klimontowianka Klimontów 22 marca, 15:00
Spartakus Razem Daleszyce 2-2 Neptun Końskie 22 marca, 15:00
Nida Pińczów 2-1 Alit Ożarów 22 marca, 15:00
Pogoń 1945 Staszów 0-2 ŁKS Łagów 22 marca, 15:00
Skała Tumlin 0-3 Naprzód Jędrzejów 22 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 17 - 28-29 marca

Nida Pińczów 1-0 ŁKS Łagów 29 marca, 15:00
Skała Tumlin 1-1 Unia Sędziszów 28 marca, 15:00
Naprzód Jędrzejów 2-1 Pogoń 1945 Staszów 29 marca, 15:00
Alit Ożarów 3-0 Hetman Włoszczowa 28 marca, 15:00
GKS Rudki 0-5 Spartakus Razem Daleszyce 29 marca, 15:00
Neptun Końskie 0-1 Orlicz Suchedniów 29 marca, 15:00
Zdrój Busko Zdrój 1-2 Sparta Kazimierza Wielka 29 marca, 16:00
Klimontowianka Klimontów 2-1 Lubrzanka Kajetanów 29 marca, 15:00

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Unia Sędziszów 1-0 Klimontowianka Klimontów 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lubrzanka Kajetanów 2-0 Zdrój Busko Zdrój 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Kazimierza Wielka 2-0 Neptun Końskie 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlicz Suchedniów 0-3 GKS Rudki 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spartakus Razem Daleszyce 0-0 Alit Ożarów 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Włoszczowa 0-0 ŁKS Łagów 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nida Pińczów 2-1 Naprzód Jędrzejów 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń 1945 Staszów 5-0 Skała Tumlin 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Nida Pińczów 3-2 Skała Tumlin 12 kwietnia, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 1-1 Unia Sędziszów 12 kwietnia, 16:00
Naprzód Jędrzejów 1-0 Hetman Włoszczowa 12 kwietnia, 16:00
ŁKS Łagów 0-1 Spartakus Razem Daleszyce 12 kwietnia, 16:00
Alit Ożarów 5-1 Orlicz Suchedniów 11 kwietnia, 16:00
GKS Rudki 2-2 Sparta Kazimierza Wielka 12 kwietnia, 16:00
Neptun Końskie 0-1 Lubrzanka Kajetanów 12 kwietnia, 16:00
Zdrój Busko Zdrój 2-1 Klimontowianka Klimontów 12 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Unia Sędziszów 7-1 Zdrój Busko Zdrój 19 kwietnia, 17:00
Klimontowianka Klimontów 1-0 Neptun Końskie 19 kwietnia, 16:00
Lubrzanka Kajetanów 0-1 GKS Rudki 19 kwietnia, 16:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 Alit Ożarów 19 kwietnia, 16:00
Orlicz Suchedniów 0-0 ŁKS Łagów 19 kwietnia, 16:00
Spartakus Razem Daleszyce 2-2 Naprzód Jędrzejów 19 kwietnia, 13:00
Hetman Włoszczowa 4-1 Skała Tumlin 19 kwietnia, 16:00
Nida Pińczów 1-4 Pogoń 1945 Staszów 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Zdrój Busko Zdrój 3-1 Neptun Końskie 26 kwietnia, 17:00
Nida Pińczów 0-0 Unia Sędziszów 26 kwietnia, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 3-2 Hetman Włoszczowa 26 kwietnia, 16:00
Skała Tumlin 0-4 Spartakus Razem Daleszyce 25 kwietnia, 16:00
Naprzód Jędrzejów 1-0 Orlicz Suchedniów 26 kwietnia, 16:00
ŁKS Łagów 0-3 Sparta Kazimierza Wielka 26 kwietnia, 16:00
Alit Ożarów 3-1 Lubrzanka Kajetanów 25 kwietnia, 16:00
GKS Rudki 2-0 Klimontowianka Klimontów 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 2-3 maja

Nida Pińczów 0-1 Hetman Włoszczowa 3 maja, 17:00
Unia Sędziszów 0-0 Neptun Końskie 3 maja, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 1-0 GKS Rudki 3 maja, 17:00
Klimontowianka Klimontów 1-0 Alit Ożarów 2 maja, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 2-1 ŁKS Łagów 3 maja, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 Naprzód Jędrzejów 1 maja, 11:00
Orlicz Suchedniów 2-3 Skała Tumlin 3 maja, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 6-0 Pogoń 1945 Staszów 3 maja, 14:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Hetman Włoszczowa 1-1 Unia Sędziszów 10 maja, 17:00
Nida Pińczów 0-3 Spartakus Razem Daleszyce 10 maja, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 4-1 Orlicz Suchedniów 10 maja, 17:00
Skała Tumlin 3-1 Sparta Kazimierza Wielka 10 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów 3-3 Lubrzanka Kajetanów 10 maja, 17:00
ŁKS Łagów 1-1 Klimontowianka Klimontów 10 maja, 17:00
Alit Ożarów 2-1 Zdrój Busko Zdrój 9 maja, 17:00
GKS Rudki 3-0 Neptun Końskie 9 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 24 - 16-17 maja

Nida Pińczów 2-0 Orlicz Suchedniów 17 maja, 17:00
Unia Sędziszów 3-0 GKS Rudki 17 maja, 17:00
Neptun Końskie 1-1 Alit Ożarów 17 maja, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 0-2 ŁKS Łagów 17 maja, 17:00
Klimontowianka Klimontów 5-2 Naprzód Jędrzejów 17 maja, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 6-2 Skała Tumlin 27 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany
Sparta Kazimierza Wielka 3-0 Pogoń 1945 Staszów 17 maja, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 5-0 Hetman Włoszczowa 17 maja, 14:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

Spartakus Razem Daleszyce 2-1 Unia Sędziszów 24 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa 0-1 Orlicz Suchedniów 24 maja, 17:00
Nida Pińczów 3-0 Sparta Kazimierza Wielka 24 maja, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 0-1 Lubrzanka Kajetanów 24 maja, 17:00
Skała Tumlin 1-1 Klimontowianka Klimontów 24 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów 2-2 Zdrój Busko Zdrój 24 maja, 17:00
ŁKS Łagów 1-0 Neptun Końskie 24 maja, 17:00
Alit Ożarów 0-0 GKS Rudki 23 maja, 17:00

Kolejka 26 - 30-31 maja

Unia Sędziszów 2-1 Alit Ożarów 31 maja, 17:00
GKS Rudki 1-1 ŁKS Łagów 31 maja, 17:00
Neptun Końskie 2-1 Naprzód Jędrzejów 31 maja, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 2-2 Skała Tumlin 31 maja, 17:00
Klimontowianka Klimontów 2-2 Pogoń 1945 Staszów 31 maja, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 2-1 Nida Pińczów 31 maja, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 6-0 Hetman Włoszczowa 31 maja, 17:00
Orlicz Suchedniów 0-4 Spartakus Razem Daleszyce 31 maja, 17:00

Kolejka 27 - 4 czerwca

Orlicz Suchedniów 0-2 Unia Sędziszów 4 czerwca, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 3-1 Sparta Kazimierza Wielka 4 czerwca, 17:00
Hetman Włoszczowa 1-2 Lubrzanka Kajetanów 4 czerwca, 17:00
Nida Pińczów 0-0 Klimontowianka Klimontów 4 czerwca, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 3-0 Zdrój Busko Zdrój 4 czerwca, 17:00
Skała Tumlin 0-3 Neptun Końskie 4 czerwca, 17:00
Naprzód Jędrzejów 2-0 GKS Rudki 4 czerwca, 17:00
ŁKS Łagów 4-1 Alit Ożarów 4 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 7 czerwca

Unia Sędziszów 1-0 ŁKS Łagów 7 czerwca, 17:00
Alit Ożarów 2-1 Naprzód Jędrzejów 7 czerwca, 17:00
GKS Rudki 3-2 Skała Tumlin 7 czerwca, 13:00
Neptun Końskie 1-2 Pogoń 1945 Staszów 7 czerwca, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 0-1 Nida Pińczów 7 czerwca, 17:00
Klimontowianka Klimontów 1-2 Hetman Włoszczowa 7 czerwca, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Spartakus Razem Daleszyce 7 czerwca, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 7-0 Orlicz Suchedniów 7 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Sparta Kazimierza Wielka 8-2 Unia Sędziszów 14 czerwca, 17:00
Orlicz Suchedniów 1-1 Lubrzanka Kajetanów 14 czerwca, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 1-1 Klimontowianka Klimontów 14 czerwca, 17:00
Hetman Włoszczowa 1-1 Zdrój Busko Zdrój 17 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 czerwca, 18:00) odwołany z powodu awarii autokaru gości
Nida Pińczów 5-0 Neptun Końskie 14 czerwca, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 1-1 GKS Rudki 14 czerwca, 17:00
Skała Tumlin 2-4 Alit Ożarów 14 czerwca, 17:00
Naprzód Jędrzejów 3-2 ŁKS Łagów 14 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 21 czerwca

Sparta Kazimierza Wielka 3-0 Lubrzanka Kajetanów 20 czerwca, 16:00
Unia Sędziszów 1-1 Naprzód Jędrzejów 20 czerwca, 11:00
ŁKS Łagów 3-2 Skała Tumlin 21 czerwca, 17:00
Alit Ożarów 2-0 Pogoń 1945 Staszów 19 czerwca, 17:00
GKS Rudki 0-4 Nida Pińczów 19 czerwca, 17:30
Neptun Końskie 4-2 Hetman Włoszczowa 21 czerwca, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 0-3 Spartakus Razem Daleszyce 21 czerwca, 17:00
Klimontowianka Klimontów 5-1 Orlicz Suchedniów 21 czerwca, 17:00

III liga 2014/2015 (małopolsko-świętokrzyska)

IV liga 2014/2015 (małopolska (wschód))
IV liga 2014/2015 (małopolska (zachód))

Klasa okręgowa 2014/2015 (świętokrzyska)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas