[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Ryczów 26 60 19 3 4 86-36 11 1 1 43-10 8 2 3 43-26
2.  Cedron Brody 26 53 17 2 7 59-26 10 1 2 36-12 7 1 5 23-14
3.  Orzeł Wieprz 26 48 14 6 6 64-38 8 4 1 32-16 6 2 5 32-22
4.  Burza Roczyny 26 46 13 7 6 63-46 8 3 2 33-17 5 4 4 30-29
5.  Relaks Wysoka 26 45 13 6 7 52-42 8 2 3 28-19 5 4 4 24-23
6.  Halniak Targanice 26 40 11 7 8 65-46 7 3 3 39-21 4 4 5 26-25
7.  Stanisławianka Stanisław Dolny 26 38 11 5 10 60-59 9 1 3 38-20 2 4 7 22-39 2 4 1 1 0 5-4
8.  Znicz Sułkowice Bolęcina 26 38 9 11 6 45-42 6 5 2 26-18 3 6 4 19-24 2 1 0 1 1 4-5
9.  Astra Spytkowice 26 30 7 9 10 48-57 4 5 4 25-22 3 4 6 23-35 2 4 1 1 0 4-1
10.  Naroże Juszczyn 26 30 9 3 14 45-54 5 1 7 23-24 4 2 7 22-30 2 1 0 1 1 1-4
11.  Strzelec Budzów 26 24 6 6 14 47-72 3 4 6 27-32 3 2 8 20-40
12.  Grom Grzechynia 26 23 6 5 15 51-74 4 3 6 37-40 2 2 9 14-34
13.  Leńczanka Leńcze 26 21 6 3 17 27-78 3 3 7 14-32 3 0 10 13-46
14.  Żarek Stronie 26 12 3 3 20 25-67 1 2 10 14-39 2 1 10 11-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Ryczów    1-0 4-0 7-1 0-3 4-3 6-1 1-1 1-0 6-0 3-0 3-0* 4-1 3-0 
 2 Cedron Brody3-2     2-3 5-1 0-3* 2-0 3-0 1-1 5-0 2-1 3-0 4-0 4-0 2-1 
 3 Orzeł Wieprz3-1 1-5     2-1 2-0 2-2 6-2 4-1 3-3 2-0 2-1 0-0 5-0 0-0 
 4 Burza Roczyny4-2 0-4 2-1     1-1 1-1 1-0 1-1 3-2 3-4 8-0 2-1 6-0 1-0 
 5 Relaks Wysoka1-3 1-0 2-0 0-1     2-3 3-2 3-3 1-1 4-2 2-1 3-2 2-1 4-0 
 6 Halniak Targanice1-7 0-1 4-0 2-2 2-3     2-2 1-1 5-1 2-1 6-1 4-0 7-1 3-1 
 7 Stanisławianka Stanisław Dolny1-2 4-2 0-1 2-3 4-0 4-2     3-2 4-2 2-1 5-2 3-3 4-0 2-0 
 8 Znicz Sułkowice Bolęcina1-4 1-1 3-0 1-1 3-1 1-1 2-2     1-1 5-1 1-5 2-1 2-0 3-0* 
 9 Astra Spytkowice1-2 1-3 1-1 1-3 1-1 0-3 4-3 1-1     1-1 3-3 5-0 3-0 3-1 
 10 Naroże Juszczyn2-2 2-0 1-3 3-0 2-3 2-1 0-1 1-2 0-3     1-2 4-3 1-3 4-1 
 11 Strzelec Budzów3-3 1-3 3-3 1-5 1-4 2-2 2-2 4-0 0-1 0-5     3-0 7-1 0-3 
 12 Grom Grzechynia3-6 0-2 0-3 3-3 6-4 3-1 8-4 1-2 6-6 2-2 3-0     0-3* 2-4 
 13 Leńczanka Leńcze3-4 0-2 0-11 0-7 0-0 0-1 0-0 2-1 4-0 1-2 2-2 1-2     1-0 
 14 Żarek Stronie0-5 2-0 0-6 2-2 1-1 2-6 2-3 1-3 2-3 0-2 1-3 0-2 1-3     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Relaks Wysoka 1-0 Cedron Brody 16 sierpnia, 18:00
Grom Grzechynia 0-3 Orzeł Wieprz 16 sierpnia, 16:00
Leńczanka Leńcze 0-0 Stanisławianka Stanisław Dolny 17 sierpnia, 17:00
Strzelec Budzów 3-3 Orzeł Ryczów 17 sierpnia, 17:00
Żarek Stronie 2-2 Burza Roczyny 17 sierpnia, 16:00
Naroże Juszczyn 2-1 Halniak Targanice 17 sierpnia, 17:00
Astra Spytkowice 1-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Cedron Brody 1-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 23 sierpnia, 17:00
Halniak Targanice 5-1 Astra Spytkowice 23 sierpnia, 16:00
Burza Roczyny 3-4 Naroże Juszczyn 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Ryczów 3-0 Żarek Stronie 24 sierpnia, 17:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 5-2 Strzelec Budzów 23 sierpnia, 17:00
Orzeł Wieprz 5-0 Leńczanka Leńcze 23 sierpnia, 17:00
Relaks Wysoka 3-2 Grom Grzechynia 23 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Grom Grzechynia 0-2 Cedron Brody 31 sierpnia, 14:00
Leńczanka Leńcze 0-0 Relaks Wysoka 31 sierpnia, 17:00
Strzelec Budzów 3-3 Orzeł Wieprz 31 sierpnia, 17:00
Żarek Stronie 2-3 Stanisławianka Stanisław Dolny 31 sierpnia, 11:00
Naroże Juszczyn 2-2 Orzeł Ryczów 31 sierpnia, 17:00
Astra Spytkowice 1-3 Burza Roczyny 31 sierpnia, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-1 Halniak Targanice 31 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Cedron Brody 2-0 Halniak Targanice 6 września, 16:00
Burza Roczyny 1-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 7 września, 16:00
Orzeł Ryczów 1-0 Astra Spytkowice 7 września, 16:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-1 Naroże Juszczyn 6 września, 16:00
Orzeł Wieprz 0-0 Żarek Stronie 5 września, 17:00
Relaks Wysoka 2-1 Strzelec Budzów 6 września, 16:00
Grom Grzechynia 0-3 Leńczanka Leńcze 7 września, 14:00
(wo)

Kolejka 5 - 13-14 września

Leńczanka Leńcze 0-2 Cedron Brody 14 września, 16:00
Strzelec Budzów 3-0 Grom Grzechynia 14 września, 16:00
Żarek Stronie 1-1 Relaks Wysoka 14 września, 16:00
Naroże Juszczyn 1-3 Orzeł Wieprz 14 września, 16:00
Astra Spytkowice 4-3 Stanisławianka Stanisław Dolny 14 września, 16:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-4 Orzeł Ryczów 14 września, 15:00
Halniak Targanice 2-2 Burza Roczyny 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Cedron Brody 5-1 Burza Roczyny 20 września, 16:00
Orzeł Ryczów 4-3 Halniak Targanice 21 września, 14:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 3-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 20 września, 16:00
Orzeł Wieprz 3-3 Astra Spytkowice 21 września, 14:00
Relaks Wysoka 4-2 Naroże Juszczyn 20 września, 16:00
Grom Grzechynia 2-4 Żarek Stronie 21 września, 15:00
Leńczanka Leńcze 2-2 Strzelec Budzów 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Strzelec Budzów 1-3 Cedron Brody 28 września, 16:00
Żarek Stronie 1-3 Leńczanka Leńcze 28 września, 11:00
Naroże Juszczyn 4-3 Grom Grzechynia 28 września, 16:00
Astra Spytkowice 1-1 Relaks Wysoka 28 września, 16:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 3-0 Orzeł Wieprz 28 września, 15:00
Halniak Targanice 2-2 Stanisławianka Stanisław Dolny 28 września, 16:00
Burza Roczyny 4-2 Orzeł Ryczów 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Cedron Brody 3-2 Orzeł Ryczów 4 października, 15:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-3 Burza Roczyny 4 października, 15:00
Orzeł Wieprz 2-2 Halniak Targanice 4 października, 15:00
Relaks Wysoka 3-3 Znicz Sułkowice Bolęcina 4 października, 15:00
Grom Grzechynia 6-6 Astra Spytkowice 5 października, 14:00
Leńczanka Leńcze 1-2 Naroże Juszczyn 5 października, 15:00
Strzelec Budzów 0-3 Żarek Stronie 5 października, 15:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Żarek Stronie 2-0 Cedron Brody 12 października, 11:00
Naroże Juszczyn 1-2 Strzelec Budzów 11 października, 15:00
Astra Spytkowice 3-0 Leńczanka Leńcze 12 października, 15:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-1 Grom Grzechynia 12 października, 15:00
Halniak Targanice 2-3 Relaks Wysoka 12 października, 15:00
Burza Roczyny 2-1 Orzeł Wieprz 12 października, 15:00
Orzeł Ryczów 6-1 Stanisławianka Stanisław Dolny 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Cedron Brody 3-0 Stanisławianka Stanisław Dolny 18 października, 15:00
Orzeł Wieprz 3-1 Orzeł Ryczów 18 października, 15:00
Relaks Wysoka 0-1 Burza Roczyny 19 października, 15:00
Grom Grzechynia 3-1 Halniak Targanice 19 października, 14:00
Leńczanka Leńcze 2-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 19 października, 15:00
Strzelec Budzów 0-1 Astra Spytkowice 19 października, 15:00
Żarek Stronie 0-2 Naroże Juszczyn 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Naroże Juszczyn 2-0 Cedron Brody 26 października, 14:00
Astra Spytkowice 3-1 Żarek Stronie 26 października, 14:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-5 Strzelec Budzów 26 października, 14:00
Halniak Targanice 7-1 Leńczanka Leńcze 26 października, 14:00
Burza Roczyny 2-1 Grom Grzechynia 26 października, 14:00
Orzeł Ryczów 0-3 Relaks Wysoka 26 października, 14:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 0-1 Orzeł Wieprz 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 2 listopada

Cedron Brody 2-3 Orzeł Wieprz 2 listopada, 13:00
Relaks Wysoka 3-2 Stanisławianka Stanisław Dolny 2 listopada, 13:00
Grom Grzechynia 3-6 Orzeł Ryczów 2 listopada, 13:00
Leńczanka Leńcze 0-7 Burza Roczyny 2 listopada, 13:00
Strzelec Budzów 2-2 Halniak Targanice 2 listopada, 13:00
Żarek Stronie 1-3 Znicz Sułkowice Bolęcina 2 listopada, 11:00
Naroże Juszczyn 0-3 Astra Spytkowice 2 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Astra Spytkowice 1-3 Cedron Brody 9 listopada, 13:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 5-1 Naroże Juszczyn 9 listopada, 13:00
Halniak Targanice 3-1 Żarek Stronie 9 listopada, 13:00
Burza Roczyny 8-0 Strzelec Budzów 8 listopada, 13:00
Orzeł Ryczów 4-1 Leńczanka Leńcze 8 listopada, 14:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 3-3 Grom Grzechynia 8 listopada, 13:00
Orzeł Wieprz 2-0 Relaks Wysoka 8 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Cedron Brody 0-3 Relaks Wysoka 28 marca, 15:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Wieprz 0-0 Grom Grzechynia 28 marca, 15:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 4-0 Leńczanka Leńcze 28 marca, 15:00
Orzeł Ryczów 3-0 Strzelec Budzów 29 marca, 15:00
Burza Roczyny 1-0 Żarek Stronie 29 marca, 15:00
Halniak Targanice 2-1 Naroże Juszczyn 29 marca, 15:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-1 Astra Spytkowice 29 marca, 14:00

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Znicz Sułkowice Bolęcina 1-1 Cedron Brody 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Astra Spytkowice 0-3 Halniak Targanice 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naroże Juszczyn 3-0 Burza Roczyny 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Żarek Stronie 0-5 Orzeł Ryczów 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strzelec Budzów 2-2 Stanisławianka Stanisław Dolny 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Leńczanka Leńcze 0-11 Orzeł Wieprz 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Grzechynia 6-4 Relaks Wysoka 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Cedron Brody 4-0 Grom Grzechynia 11 kwietnia, 16:00
Relaks Wysoka 2-1 Leńczanka Leńcze 11 kwietnia, 16:30
Orzeł Wieprz 2-1 Strzelec Budzów 11 kwietnia, 11:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-0 Żarek Stronie 11 kwietnia, 16:00
Orzeł Ryczów 6-0 Naroże Juszczyn 12 kwietnia, 16:00
Burza Roczyny 3-2 Astra Spytkowice 11 kwietnia, 17:00
Halniak Targanice 1-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Halniak Targanice 0-1 Cedron Brody 19 kwietnia, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-1 Burza Roczyny 19 kwietnia, 15:00
Astra Spytkowice 1-2 Orzeł Ryczów 19 kwietnia, 17:00
Naroże Juszczyn 0-1 Stanisławianka Stanisław Dolny 19 kwietnia, 16:00
Żarek Stronie 0-6 Orzeł Wieprz 18 kwietnia, 16:00
Strzelec Budzów 1-4 Relaks Wysoka 19 kwietnia, 16:00
Leńczanka Leńcze 1-2 Grom Grzechynia 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Cedron Brody 4-0 Leńczanka Leńcze 25 kwietnia, 17:00
Grom Grzechynia 3-0 Strzelec Budzów 26 kwietnia, 14:00
Relaks Wysoka 4-0 Żarek Stronie 25 kwietnia, 17:00
Orzeł Wieprz 2-0 Naroże Juszczyn 25 kwietnia, 17:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 4-2 Astra Spytkowice 25 kwietnia, 13:00
Orzeł Ryczów 1-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 26 kwietnia, 17:00
Burza Roczyny 1-1 Halniak Targanice 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Burza Roczyny 0-4 Cedron Brody 2 maja, 16:00
Halniak Targanice 1-7 Orzeł Ryczów 3 maja, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-2 Stanisławianka Stanisław Dolny 3 maja, 15:00
Astra Spytkowice 1-1 Orzeł Wieprz 3 maja, 17:00
Naroże Juszczyn 2-3 Relaks Wysoka 3 maja, 17:00
Żarek Stronie 0-2 Grom Grzechynia 3 maja, 17:00
Strzelec Budzów 7-1 Leńczanka Leńcze 3 maja, 17:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Cedron Brody 3-0 Strzelec Budzów 9 maja, 17:00
Leńczanka Leńcze 1-0 Żarek Stronie 10 maja, 17:00
Grom Grzechynia 2-2 Naroże Juszczyn 10 maja, 14:00
Relaks Wysoka 1-1 Astra Spytkowice 9 maja, 17:00
Orzeł Wieprz 4-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 9 maja, 15:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 4-2 Halniak Targanice 9 maja, 17:00
Orzeł Ryczów 7-1 Burza Roczyny 10 maja, 17:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Orzeł Ryczów 1-0 Cedron Brody 16 maja, 17:30
Burza Roczyny 1-0 Stanisławianka Stanisław Dolny 17 maja, 17:00
Halniak Targanice 4-0 Orzeł Wieprz 17 maja, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 3-1 Relaks Wysoka 16 maja, 14:00
Astra Spytkowice 5-0 Grom Grzechynia 16 maja, 17:30
Naroże Juszczyn 1-3 Leńczanka Leńcze 16 maja, 16:00
Żarek Stronie 1-3 Strzelec Budzów 17 maja, 17:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Cedron Brody 2-1 Żarek Stronie 23 maja, 17:00
Strzelec Budzów 0-5 Naroże Juszczyn 24 maja, 17:00
Leńczanka Leńcze 4-0 Astra Spytkowice 24 maja, 17:00
Grom Grzechynia 1-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 24 maja, 14:00
Relaks Wysoka 2-3 Halniak Targanice 23 maja, 13:00
Orzeł Wieprz 2-1 Burza Roczyny 23 maja, 17:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 1-2 Orzeł Ryczów 23 maja, 17:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Stanisławianka Stanisław Dolny 4-2 Cedron Brody 31 maja, 17:00
Orzeł Ryczów 4-0 Orzeł Wieprz 31 maja, 17:00
Burza Roczyny 1-1 Relaks Wysoka 31 maja, 17:00
Halniak Targanice 4-0 Grom Grzechynia 30 maja, 17:30
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-0 Leńczanka Leńcze 31 maja, 15:00
Astra Spytkowice 3-3 Strzelec Budzów 31 maja, 17:00
Naroże Juszczyn 4-1 Żarek Stronie 30 maja, 16:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Cedron Brody 2-1 Naroże Juszczyn 6 czerwca, 17:00
Żarek Stronie 2-3 Astra Spytkowice 6 czerwca, 17:00
Strzelec Budzów 4-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 7 czerwca, 17:00
Leńczanka Leńcze 0-1 Halniak Targanice 7 czerwca, 17:00
Grom Grzechynia 3-3 Burza Roczyny 7 czerwca, 14:00
Relaks Wysoka 1-3 Orzeł Ryczów 7 czerwca, 17:30
Orzeł Wieprz 6-2 Stanisławianka Stanisław Dolny 6 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Orzeł Wieprz 1-5 Cedron Brody 13 czerwca, 17:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 4-0 Relaks Wysoka 13 czerwca, 16:00
Orzeł Ryczów 3-0 Grom Grzechynia 13 czerwca, 17:00
(wo)
Burza Roczyny 6-0 Leńczanka Leńcze 14 czerwca, 17:00
Halniak Targanice 6-1 Strzelec Budzów 14 czerwca, 14:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 3-0 Żarek Stronie 14 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Astra Spytkowice 1-1 Naroże Juszczyn 14 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 21 czerwca

Cedron Brody 5-0 Astra Spytkowice 20 czerwca, 17:00
Naroże Juszczyn 1-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 21 czerwca, 17:00
Żarek Stronie 2-6 Halniak Targanice 21 czerwca, 17:00
Strzelec Budzów 1-5 Burza Roczyny 20 czerwca, 17:00
Leńczanka Leńcze 3-4 Orzeł Ryczów 21 czerwca, 17:00
Grom Grzechynia 8-4 Stanisławianka Stanisław Dolny 21 czerwca, 17:00
Relaks Wysoka 2-0 Orzeł Wieprz 20 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2014/2015 (Wadowice)

Klasa A 2014/2015 (Chrzanów)
Klasa A 2014/2015 (Oświęcim)

Klasa B 2014/2015 (Wadowice I)
Klasa B 2014/2015 (Wadowice II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas