[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Zalas 26 69 22 3 1 93-21 10 2 1 47-15 12 1 0 46-6
2.  Zgoda Byczyna (Jaworzno) 26 64 21 1 4 107-23 11 1 1 60-9 10 0 3 47-14
3.  Arka Babice 26 57 18 3 5 91-47 10 2 1 47-24 8 1 4 44-23
4.  MKS Chrzanów 26 43 12 7 7 51-44 6 3 4 22-13 6 4 3 29-31
5.  MZKS Alwernia 26 42 13 3 10 45-61 8 1 4 29-27 5 2 6 16-34
6.  Błyskawica Myślachowice 26 39 11 6 9 51-41 7 2 4 30-19 4 4 5 21-22
7.  Start Kamień 26 37 12 1 13 55-63 9 0 4 35-24 3 1 9 20-39
8.  Orzeł Balin 26 33 9 6 11 39-54 6 3 4 20-21 3 3 7 19-33
9.  Tęcza Tenczynek 26 29 9 2 15 65-75 4 2 7 37-42 5 0 8 28-33
10.  Ciężkowianka Jaworzno 26 28 7 7 12 43-53 4 4 5 21-22 3 3 7 22-31
11.  Unia Kwaczała 26 26 8 2 16 44-62 7 1 5 26-24 1 1 11 18-38
12.  Wolanka Wola Filipowska 26 25 7 4 15 46-59 5 2 6 23-27 2 2 9 23-32
13.  Wisła Jankowice 26 23 6 5 15 26-66 5 2 6 19-30 1 3 9 7-36
14.  Polonia Luszowice 26 4 0 4 22 26-113 0 2 11 15-54 0 2 11 11-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Victoria Zalas    2-4 4-1 3-3 4-0 2-0 2-0 5-1 4-0 2-2 4-3 2-0 8-0 5-1 
 2 Zgoda Byczyna (Jaworzno)0-1     3-0 1-1 6-0 6-0 4-1 3-0 3-0 4-2 3-0 5-4 8-0 14-0 
 3 Arka Babice1-5 3-2     2-2 6-0 2-1 5-1 3-2 5-1 4-2 6-3 3-2 1-1 6-2 
 4 MKS Chrzanów1-1 1-3 0-1     0-1 1-1 4-0 0-2 2-0 1-1 2-0 4-2 1-0 5-1 
 5 MZKS Alwernia0-3 0-4 5-2 1-3     3-2 0-0 4-2 2-6 4-1 3-1 3-2 1-0 3-1 
 6 Błyskawica Myślachowice1-3 1-3 2-6 5-1 3-1     5-0 1-1 1-3 1-1 3-0 3-0 1-0 3-0 
 7 Start Kamień0-2 3-1 0-4 4-1 9-1 0-4     3-2 1-5 4-2 1-0 1-0 4-0 5-2 
 8 Orzeł Balin0-4 1-0 4-3 0-1 2-2 2-2 3-2     1-0 1-5 0-0 0-2 3-0 3-0 
 9 Tęcza Tenczynek1-5 0-6 3-6 5-7 2-5 2-2 2-3 0-1     5-1 4-1 5-3 1-1 7-1 
 10 Ciężkowianka Jaworzno0-3 1-5 2-2 1-2 0-0 0-1 6-2 1-1 4-1     2-1 1-1 1-3 2-0 
 11 Unia Kwaczała0-2 1-5 0-5 2-2 0-1 2-0 2-4 5-1 3-2 3-1     2-1 3-0* 3-0 
 12 Wolanka Wola Filipowska0-4 1-5 0-1 0-2 0-2 2-2 2-1 4-0 4-3 1-2 5-3     2-0 2-2 
 13 Wisła Jankowice1-7 0-5 0-4 5-0 2-0 0-3* 1-0 2-4 2-5 1-0 3-0 1-1     1-1 
 14 Polonia Luszowice1-6 0-4 0-9 2-4 0-3 0-3 3-6 2-2 1-2 0-2 2-6 2-5 2-2     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Wolanka Wola Filipowska 0-1 Arka Babice 23 sierpnia, 17:00
Wisła Jankowice 0-3 Błyskawica Myślachowice 23 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Victoria Zalas 3-3 MKS Chrzanów 22 sierpnia, 17:00
Unia Kwaczała 3-1 Ciężkowianka Jaworzno 22 sierpnia, 17:00
Tęcza Tenczynek 0-6 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 23 sierpnia, 17:30
Start Kamień 9-1 MZKS Alwernia 23 sierpnia, 17:00
Polonia Luszowice 2-2 Orzeł Balin 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Arka Babice 3-2 Orzeł Balin 29 sierpnia, 11:00
MZKS Alwernia 3-1 Polonia Luszowice 29 sierpnia, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-1 Start Kamień 29 sierpnia, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 4-1 Tęcza Tenczynek 29 sierpnia, 17:00
MKS Chrzanów 2-0 Unia Kwaczała 29 sierpnia, 17:00
Błyskawica Myślachowice 1-3 Victoria Zalas 29 sierpnia, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 2-0 Wisła Jankowice 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 2 września

Wisła Jankowice 0-4 Arka Babice 2 września, 17:30
Victoria Zalas 2-0 Wolanka Wola Filipowska 2 września, 17:30
Unia Kwaczała 2-0 Błyskawica Myślachowice 2 września, 17:30
Tęcza Tenczynek 5-7 MKS Chrzanów 2 września, 17:30
Start Kamień 4-2 Ciężkowianka Jaworzno 2 września, 17:30
Polonia Luszowice 0-4 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2 września, 17:30
Orzeł Balin 2-2 MZKS Alwernia 2 września, 17:30

Kolejka 4 - 5-6 września

Arka Babice 6-0 MZKS Alwernia 5 września, 13:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-0 Orzeł Balin 6 września, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 2-0 Polonia Luszowice 5 września, 17:00
MKS Chrzanów 4-0 Start Kamień 5 września, 17:00
Błyskawica Myślachowice 1-3 Tęcza Tenczynek 5 września, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 5-3 Unia Kwaczała 5 września, 17:00
Wisła Jankowice 1-7 Victoria Zalas 6 września, 17:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Victoria Zalas 4-1 Arka Babice 12 września, 16:30
Unia Kwaczała 3-0 Wisła Jankowice 12 września, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
Tęcza Tenczynek 5-3 Wolanka Wola Filipowska 12 września, 16:30
Start Kamień 0-4 Błyskawica Myślachowice 12 września, 16:30
Polonia Luszowice 2-4 MKS Chrzanów 12 września, 16:30
Orzeł Balin 1-5 Ciężkowianka Jaworzno 12 września, 11:00
MZKS Alwernia 0-4 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 12 września, 16:30

Kolejka 6 - 19-20 września

Arka Babice 3-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 19 września, 12:00
Ciężkowianka Jaworzno 0-0 MZKS Alwernia 19 września, 16:00
MKS Chrzanów 0-2 Orzeł Balin 19 września, 11:00
Wolanka Wola Filipowska 2-1 Start Kamień 20 września, 16:00
Wisła Jankowice 2-5 Tęcza Tenczynek 20 września, 16:00
Victoria Zalas 4-3 Unia Kwaczała 19 września, 16:00
Polonia Luszowice 0-3 Błyskawica Myślachowice 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Unia Kwaczała 0-5 Arka Babice 26 września, 15:30
Tęcza Tenczynek 1-5 Victoria Zalas 26 września, 16:00
Start Kamień 4-0 Wisła Jankowice 26 września, 16:00
Polonia Luszowice 2-5 Wolanka Wola Filipowska 26 września, 16:00
Orzeł Balin 2-2 Błyskawica Myślachowice 26 września, 16:00
MZKS Alwernia 1-3 MKS Chrzanów 26 września, 15:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-2 Ciężkowianka Jaworzno 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Arka Babice 4-2 Ciężkowianka Jaworzno 4 października, 15:30
MKS Chrzanów 1-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3 października, 15:30
Błyskawica Myślachowice 3-1 MZKS Alwernia 3 października, 15:30
Wolanka Wola Filipowska 4-0 Orzeł Balin 3 października, 15:30
Wisła Jankowice 1-1 Polonia Luszowice 4 października, 15:30
Victoria Zalas 2-0 Start Kamień 3 października, 15:30
Unia Kwaczała 3-2 Tęcza Tenczynek 3 października, 15:30

Kolejka 9 - 10-11 października

Tęcza Tenczynek 3-6 Arka Babice 10 października, 15:00
Start Kamień 1-0 Unia Kwaczała 10 października, 15:00
Polonia Luszowice 1-6 Victoria Zalas 10 października, 15:00
Orzeł Balin 3-0 Wisła Jankowice 10 października, 15:00
MZKS Alwernia 3-2 Wolanka Wola Filipowska 10 października, 15:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 6-0 Błyskawica Myślachowice 10 października, 15:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-2 MKS Chrzanów 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Arka Babice 2-2 MKS Chrzanów 17 października, 12:00
Błyskawica Myślachowice 1-1 Ciężkowianka Jaworzno 17 października, 15:00
Wolanka Wola Filipowska 1-5 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 17 października, 15:00
Wisła Jankowice 2-0 MZKS Alwernia 18 października, 15:00
Victoria Zalas 5-1 Orzeł Balin 17 października, 15:00
Unia Kwaczała 3-0 Polonia Luszowice 17 października, 15:00
Tęcza Tenczynek 2-3 Start Kamień 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Start Kamień 0-4 Arka Babice 24 października, 14:00
Polonia Luszowice 1-2 Tęcza Tenczynek 24 października, 14:00
Orzeł Balin 0-0 Unia Kwaczała 25 października, 14:00
MZKS Alwernia 0-3 Victoria Zalas 24 października, 14:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 8-0 Wisła Jankowice 24 października, 14:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-1 Wolanka Wola Filipowska 24 października, 14:00
MKS Chrzanów 1-1 Błyskawica Myślachowice 25 października, 13:00

Kolejka 12 - 31 października

Arka Babice 2-1 Błyskawica Myślachowice 31 października, 12:00
Wolanka Wola Filipowska 0-2 MKS Chrzanów 31 października, 13:30
Wisła Jankowice 1-0 Ciężkowianka Jaworzno 31 października, 13:30
Victoria Zalas 2-4 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 31 października, 13:30
Unia Kwaczała 0-1 MZKS Alwernia 31 października, 13:30
Tęcza Tenczynek 0-1 Orzeł Balin 31 października, 13:30
Start Kamień 5-2 Polonia Luszowice 31 października, 11:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Polonia Luszowice 0-9 Arka Babice 7 listopada, 13:00
Orzeł Balin 3-2 Start Kamień 7 listopada, 13:00
MZKS Alwernia 2-6 Tęcza Tenczynek 7 listopada, 13:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-0 Unia Kwaczała 7 listopada, 13:00
Ciężkowianka Jaworzno 0-3 Victoria Zalas 7 listopada, 13:00
MKS Chrzanów 1-0 Wisła Jankowice 8 listopada, 13:00
Błyskawica Myślachowice 3-0 Wolanka Wola Filipowska 7 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Arka Babice 3-2 Wolanka Wola Filipowska 2 kwietnia, 16:30
Błyskawica Myślachowice 1-0 Wisła Jankowice 3 kwietnia, 16:30
MKS Chrzanów 1-1 Victoria Zalas 2 kwietnia, 15:00
Ciężkowianka Jaworzno 2-1 Unia Kwaczała 2 kwietnia, 16:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-0 Tęcza Tenczynek 2 kwietnia, 16:00
MZKS Alwernia 0-0 Start Kamień 2 kwietnia, 16:30
Orzeł Balin 3-0 Polonia Luszowice 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Orzeł Balin 4-3 Arka Babice 9 kwietnia, 16:00
Polonia Luszowice 0-3 MZKS Alwernia 10 kwietnia, 16:30
Start Kamień 3-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 9 kwietnia, 16:30
Tęcza Tenczynek 5-1 Ciężkowianka Jaworzno 9 kwietnia, 16:00
Unia Kwaczała 2-2 MKS Chrzanów 9 kwietnia, 16:30
Victoria Zalas 2-0 Błyskawica Myślachowice 9 kwietnia, 16:30
Wisła Jankowice 1-1 Wolanka Wola Filipowska 9 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Arka Babice 1-1 Wisła Jankowice 17 kwietnia, 16:30
Wolanka Wola Filipowska 0-4 Victoria Zalas 16 kwietnia, 16:30
Błyskawica Myślachowice 3-0 Unia Kwaczała 16 kwietnia, 16:30
MKS Chrzanów 2-0 Tęcza Tenczynek 16 kwietnia, 16:00
Ciężkowianka Jaworzno 6-2 Start Kamień 16 kwietnia, 16:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 14-0 Polonia Luszowice 17 kwietnia, 16:00
MZKS Alwernia 4-2 Orzeł Balin 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

MZKS Alwernia 5-2 Arka Babice 23 kwietnia, 17:00
Orzeł Balin 1-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 23 kwietnia, 16:00
Polonia Luszowice 0-2 Ciężkowianka Jaworzno 23 kwietnia, 17:00
Start Kamień 4-1 MKS Chrzanów 23 kwietnia, 17:00
Tęcza Tenczynek 2-2 Błyskawica Myślachowice 24 kwietnia, 17:00
Unia Kwaczała 2-1 Wolanka Wola Filipowska 24 kwietnia, 16:00
Victoria Zalas 8-0 Wisła Jankowice 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Arka Babice 1-5 Victoria Zalas 30 kwietnia, 11:00
Wisła Jankowice 3-0 Unia Kwaczała 30 kwietnia, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 4-3 Tęcza Tenczynek 30 kwietnia, 17:00
Błyskawica Myślachowice 5-0 Start Kamień 30 kwietnia, 17:00
MKS Chrzanów 5-1 Polonia Luszowice 30 kwietnia, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-1 Orzeł Balin 30 kwietnia, 13:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 6-0 MZKS Alwernia 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 3 maja

Błyskawica Myślachowice 3-0 Polonia Luszowice 3 maja, 17:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-0 Arka Babice 3 maja, 17:00
MZKS Alwernia 4-1 Ciężkowianka Jaworzno 3 maja, 17:30
Orzeł Balin 0-1 MKS Chrzanów 3 maja, 17:00
Start Kamień 1-0 Wolanka Wola Filipowska 3 maja, 17:30
Tęcza Tenczynek 1-1 Wisła Jankowice 3 maja, 17:00
Unia Kwaczała 0-2 Victoria Zalas 3 maja, 17:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Arka Babice 6-3 Unia Kwaczała 8 maja, 17:30
Victoria Zalas 4-0 Tęcza Tenczynek 7 maja, 17:30
Wisła Jankowice 1-0 Start Kamień 8 maja, 17:30
Wolanka Wola Filipowska 2-2 Polonia Luszowice 7 maja, 17:30
Błyskawica Myślachowice 1-1 Orzeł Balin 7 maja, 17:30
MKS Chrzanów 0-1 MZKS Alwernia 7 maja, 12:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-5 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 7 maja, 17:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Ciężkowianka Jaworzno 2-2 Arka Babice 14 maja, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-1 MKS Chrzanów 14 maja, 17:00
MZKS Alwernia 3-2 Błyskawica Myślachowice 14 maja, 17:30
Orzeł Balin 0-2 Wolanka Wola Filipowska 14 maja, 17:00
Polonia Luszowice 2-2 Wisła Jankowice 14 maja, 17:00
Start Kamień 0-2 Victoria Zalas 14 maja, 17:30
Tęcza Tenczynek 4-1 Unia Kwaczała 14 maja, 17:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Arka Babice 5-1 Tęcza Tenczynek 21 maja, 11:00
Unia Kwaczała 2-4 Start Kamień 21 maja, 17:30
Victoria Zalas 5-1 Polonia Luszowice 21 maja, 17:30
Wisła Jankowice 2-4 Orzeł Balin 21 maja, 17:30
Wolanka Wola Filipowska 0-2 MZKS Alwernia 21 maja, 17:30
Błyskawica Myślachowice 1-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 21 maja, 17:30
MKS Chrzanów 1-1 Ciężkowianka Jaworzno 21 maja, 11:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

MKS Chrzanów 0-1 Arka Babice 28 maja, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 0-1 Błyskawica Myślachowice 28 maja, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 5-4 Wolanka Wola Filipowska 28 maja, 17:00
MZKS Alwernia 1-0 Wisła Jankowice 28 maja, 16:00
Orzeł Balin 0-4 Victoria Zalas 28 maja, 17:00
Polonia Luszowice 2-6 Unia Kwaczała 28 maja, 18:00
Start Kamień 1-5 Tęcza Tenczynek 28 maja, 18:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Arka Babice 5-1 Start Kamień 4 czerwca, 18:00
Tęcza Tenczynek 7-1 Polonia Luszowice 4 czerwca, 18:00
Unia Kwaczała 5-1 Orzeł Balin 4 czerwca, 17:00
Victoria Zalas 4-0 MZKS Alwernia 4 czerwca, 18:00
Wisła Jankowice 0-5 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4 czerwca, 18:00
Wolanka Wola Filipowska 1-2 Ciężkowianka Jaworzno 4 czerwca, 17:00
Błyskawica Myślachowice 5-1 MKS Chrzanów 4 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Błyskawica Myślachowice 2-6 Arka Babice 11 czerwca, 18:00
MKS Chrzanów 4-2 Wolanka Wola Filipowska 11 czerwca, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-3 Wisła Jankowice 11 czerwca, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-1 Victoria Zalas 11 czerwca, 17:00
MZKS Alwernia 3-1 Unia Kwaczała 11 czerwca, 11:00
Orzeł Balin 1-0 Tęcza Tenczynek 11 czerwca, 17:00
Polonia Luszowice 3-6 Start Kamień 11 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Arka Babice 6-2 Polonia Luszowice 18 czerwca, 16:00
Start Kamień 3-2 Orzeł Balin 18 czerwca, 17:00
Tęcza Tenczynek 2-5 MZKS Alwernia 18 czerwca, 17:00
Unia Kwaczała 1-5 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 18 czerwca, 17:00
Victoria Zalas 2-2 Ciężkowianka Jaworzno 18 czerwca, 17:00
Wisła Jankowice 5-0 MKS Chrzanów 18 czerwca, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 2-2 Błyskawica Myślachowice 18 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2015/2016 (Wadowice)

Klasa A 2015/2016 (Oświęcim)
Klasa A 2015/2016 (Wadowice)

Klasa B 2015/2016 (Chrzanów)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas