[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec

I runda - 17 sierpnia
MCKS Czeladź - wolny los

Mega Będzin 3-0 Górnik Piaski (Czeladź)
w Sosnowcu-Zagórzu
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Korona Rokitno Szlacheckie 0-1 LKS Wysoka
KS Giebło 3-1 Źródło II Kromołów (Zawiercie)
MKS Poręba 5-2 Przemsza Siewierz
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Strażak Mierzęcice 0-2 Victoria II Jaworzno
pierwotnie Strażak miał grać z Jednością Strzyżowice, ale Jedność wycofała się z rozgrywek
RKS Grodziec (Będzin) 6-0 Cyklon Rogoźnik
Płomień Niegowonice 0-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Ciężkowianka Jaworzno
Podłęże Jaworzno 0-3 Zagłębie II Sosnowiec

II runda - 31 sierpnia

Zagłębie II Sosnowiec 0-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Mega Będzin 1-0 LKS Wysoka
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-1 Unia Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec (Będzin) 1-6 Milenium Wojkowice
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Błękitni Sarnów
Victoria II Jaworzno 3-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-2 Górnik Jaworzno
MKS Poręba 2-5 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
MCKS Czeladź (2) 2-3 Zapora Przeczyce
MKS Sławków 6-7 AKS Niwka Sosnowiec
KS Giebło 1-5 Szczakowianka II Jaworzno

III runda - 21 września
Milenium Wojkowice - wolny los

Mega Będzin 3-0 Szczakowianka II Jaworzno
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 5-1 Victoria Jaworzno
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-7 AKS Niwka Sosnowiec
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 7-0 Czarni Sosnowiec
Victoria II Jaworzno 3-0 Źródło Kromołów (Zawiercie)
(wo)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-2 Zapora Przeczyce
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-3 Sarmacja Będzin

1/4 finału - 12 października

Mega Będzin 1-5 AKS Niwka Sosnowiec
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Zapora Przeczyce 12 października, 15:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-1 Milenium Wojkowice
pd.
Victoria II Jaworzno 3-5 Sarmacja Będzin
pd.

1/2 finału - 5 kwietnia

Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-5 AKS Niwka Sosnowiec 5 kwietnia
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-6 Sarmacja Będzin 5 kwietnia

Finał - 10 maja

AKS Niwka Sosnowiec 1-2 Sarmacja Będzin 10 maja, 15:00
nieznany ? - Kozerański ?, Zdanowski ?
lub o 17:00

Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Maj
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas