[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Śląski ZPN - Katowice

I runda - 16 sierpnia

Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 0-1 Unia Kosztowy (Mysłowice)
Hetman 22 Katowice 1-3 Ruch II Chorzów
Strażak Mikołów 2-0 Górnik II Wesoła (Mysłowice)
Lechia 06 Mysłowice 0-2 Górnik 09 Mysłowice
Śląsk II Świętochłowice 0-4 MK Górnik II Katowice
Pogoń II Imielin 1-1 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)
k. 5-3
MKS II Lędziny 1-3 Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice)
pd.
AKS II Mikołów 7-2 MKS II Siemianowice Śląskie
Slavia II Ruda Śląska 0-3 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)
(wo)
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 2-4 Podlesianka II Katowice
pd.
Rozwój II Katowice 2-0 Urania II Ruda Śląska
GKS Katowice (2) 2-2 Sparta Katowice 23 sierpnia
k. 3-4

II runda - 6 września

Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 1-0 Górnik 09 Mysłowice
Ruch II Chorzów 1-3 Podlesianka Katowice
Rozwój II Katowice 2-4 Orzeł Mokre (Mikołów)
Podlesianka II Katowice 0-4 Wawel Wirek (Ruda Śląska)
Urania Ruda Śląska 8-0 Sparta Katowice
zmiana gospodarza
AKS II Mikołów 1-0 Kolejarz 24 Katowice
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 5-1 Pogoń Imielin
MK Górnik II Katowice 2-1 Wyzwolenie Chorzów
Pogoń II Imielin 0-2 MKS Siemianowice Śląskie
Strażak Mikołów 3-2 Unia Kosztowy (Mysłowice)
walkower dla Unii lub błędny wynik

III runda - 4 października
Do gry przystąpił III-ligowiec: Rozwój Katowice oraz IV-ligowcy: AKS Mikołów, GKS Katowice, Górnik Wesoła (Mysłowice), Grunwald Ruda Śląska, MK Górnik Katowice, Slavia Ruda Śląska, Śląsk Świętochłowice.

Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-4 Śląsk Świętochłowice
MK Górnik II Katowice 3-0 Górnik Wesoła (Mysłowice)
(wo)
goście odmówili gry po zapoznaniu się ze stanem boiska
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-4 Grunwald Ruda Śląska
AKS II Mikołów 2-0 GKS Katowice
Urania Ruda Śląska 3-0 MK Górnik Katowice
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-0 Rozwój Katowice
k. 3-4
Orzeł Mokre (Mikołów) 4-2 AKS Mikołów
Podlesianka Katowice 2-0 Slavia Ruda Śląska
Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 3-2 MKS Siemianowice Śląskie

IV runda - 25 października
Rozwój Katowice - wolny los

AKS II Mikołów 4-5 Grunwald Ruda Śląska 25 października, 14:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-4 Urania Ruda Śląska 25 października, 14:30
Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 2-5 Podlesianka Katowice 25 października, 14:30
pd.
MK Górnik II Katowice 3-2 Śląsk Świętochłowice 25 października, 14:30

1/2 finału - 29 marca

Urania Ruda Śląska 1-2 Rozwój Katowice 27 marca
w Chorzowie (boczne boisko Stadionu Śląskiego)
Podlesianka Katowice 1-4 Grunwald Ruda Śląska 29 marca
w Chorzowie (boczne boisko Stadionu Śląskiego)

Finał - 19 kwietnia

Rozwój Katowice 2-1 Grunwald Ruda Śląska 19 kwietnia

Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Maj
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas