[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Śląski ZPN - Zabrze

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 6-7 sierpnia

Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 2-3 Jedność 32 Przyszowice 6 sierpnia
Piast Pawłów (Zabrze) - Gwiazda Chudów 6 sierpnia
Drama Kamieniec - Czarni Pyskowice 6 sierpnia
MOSiR Stal Zabrze - Walka II Makoszowy (Zabrze) 6 sierpnia
Amator Rudziniec - Młodość Rudno 6 sierpnia
Victoria Pilchowice - Naprzód Żernica 6 sierpnia
Pogoń Ziemięcice - Społem Zabrze 7 sierpnia
Wilki Wilcza - Orzeł Stanica 7 sierpnia
Fortuna Kotulin 2-8 Zamkowiec Toszek 7 sierpnia
Zryw Radonia 4-4 Fortuna Gliwice 7 sierpnia
pd. k. 0-3
Olimpia Pławniowice - KS 94 Rachowice 7 sierpnia
Start Przezchlebie - Tęcza Wielowieś 7 sierpnia
Korona Bargłówka 4-1 Sokół Łany Wielkie 7 sierpnia
LKS 45 Bujaków 0-6 Gwarek Zabrze 7 sierpnia

II runda - 7 września

Jedność 32 Przyszowice 1-0 Concordia Knurów
Fortuna Gliwice 1-9 Piast II Gliwice 7 września, 17:00
Orzeł Stanica 1-6 Gwarek Ornontowice
Społem Zabrze 0-4 Tempo Paniówki
Zamkowiec Toszek 3-3 MOSiR Sparta Zabrze
k. 3-5
Gwiazda Chudów 3-4 Sośnica Gliwice
Czarni Pyskowice 2-0 Gazobudowa Zabrze
Gwarek Zabrze 5-1 LKS 35 Gierałtowice
Młodość Rudno 0-7 Przyszłość Ciochowice
Tęcza Wielowieś 1-4 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Korona Bargłówka 2-1 KS 94 Rachowice

III runda - 26 listopada
Do rozgrywek przystępują: Walka Makoszowy (Zabrze), Carbo Gliwice i ŁTS Łabędy (Gliwice).
Walka Makoszowy (Zabrze) - wolny los

Czarni Pyskowice 1-4 Piast II Gliwice 26 listopada, 11:00
Tempo Paniówki 3-0 MOSiR Sparta Zabrze 26 listopada, 11:00
(wo)
przerwany w 9. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania składu gości
Gwarek Zabrze 13-2 Carbo Gliwice 26 listopada, 11:00
Walka II Makoszowy (Zabrze) 3-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 25 marca, 11:00
przełożony
Korona Bargłówka 0-7 Przyszłość Ciochowice 3 maja
termin prawdopodobny
Naprzód Żernica 3-0 Gwarek Ornontowice 10 maja, 17:00
(wo)
Jedność 32 Przyszowice 4-0 Sośnica Gliwice
prawdopodobnie rozegrany w późniejszym terminie

1/4 finału - 10 maja

Jedność 32 Przyszowice 4-0 Tempo Paniówki 10 maja
Walka II Makoszowy (Zabrze) 1-4 Walka Makoszowy (Zabrze)
Gwarek Zabrze 3-0 Piast II Gliwice 10 maja
Naprzód Żernica 0-6 Przyszłość Ciochowice 22 maja

1/2 finału - 30 maja

Gwarek Zabrze 4-3 Walka Makoszowy (Zabrze)
Jedność 32 Przyszowice 4-5 Przyszłość Ciochowice 1 czerwca
Róg ?, ?, Wójcik ?, Pawlas ? - Grzegorzyca ?, Mucha ?, Mirga ?, Mosur ?, Wilczek ?

Finał - 10 czerwca

Przyszłość Ciochowice 0-2 Gwarek Zabrze 10 czerwca, 15:00
Sobota 49, Szpak 78
w Zabrzu, stadion Quo Vadis

Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Częstochowa-Lubliniec)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Przemysław Wiśniewski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas