[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2009/2010, grupa: Katowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szczakowianka Jaworzno 30 87 29 0 1 106-11 14 0 1 50-8 15 0 0 56-3
2.  Górnik Piaski (Czeladź) 30 62 19 5 6 83-32 10 3 2 45-15 9 2 4 38-17
3.  Unia Dąbrowa Górnicza 30 55 17 4 9 58-28 10 2 3 30-10 7 2 6 28-18 2 3 1 0 1 2-2
4.  Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 30 55 17 4 9 71-36 9 2 4 42-18 8 2 5 29-18 2 3 1 0 1 2-2
5.  MCKS Czeladź (2) 30 48 14 6 10 49-29 8 4 3 28-9 6 2 7 21-20
6.  MKS Siemianowice Śląskie 30 44 13 5 12 56-44 4 3 8 30-25 9 2 4 26-19 2 4 1 1 0 3-2
7.  Zgoda Byczyna (Jaworzno) 30 44 13 5 12 55-56 7 2 6 28-30 6 3 6 27-26 2 1 0 1 1 2-3
8.  AKS Niwka Sosnowiec 30 43 12 7 11 57-46 9 2 4 35-20 3 5 7 22-26
9.  Milenium Wojkowice 30 42 13 3 14 49-56 8 1 6 25-23 5 2 8 24-33
10.  Gwarek Tarnowskie Góry 30 40 11 7 12 55-47 8 2 5 37-23 3 5 7 18-24 2 4 1 1 0 2-1
11.  Podlesianka Katowice 30 40 11 7 12 47-46 8 3 4 27-15 3 4 8 20-31 2 1 0 1 1 1-2
12.  Pogoń Imielin 30 36 10 6 14 52-58 5 3 7 24-25 5 3 7 28-33
13.  Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 30 32 7 11 12 28-53 4 7 4 17-23 3 4 8 11-30
14.  Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 30 21 4 9 17 39-67 3 5 7 25-31 1 4 10 14-36
15.  Źródło Kromołów (Zawiercie) 30 4 1 1 28 16-173 0 1 14 9-75 1 0 14 7-98
16.  Górnik Jaworzno 30 26 8 2 20 27-66 3 1 11 11-35 5 1 9 16-31
Górnik Jaworzno wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Szczakowianka Jaworzno    1-2 2-1 4-0 2-0 3-1 4-0 2-1 6-0 4-0 3-1 2-0 5-1 4-0 6-0 2-1 
 2 Górnik Piaski (Czeladź)0-3     1-0 0-2 1-0 5-0 3-1 4-1 6-0 0-0 7-1 2-2 2-2 5-3 6-0 3-0* 
 3 Unia Dąbrowa Górnicza0-3 0-2     0-1 2-0 3-0 3-1 3-1 2-0 4-0 1-1 1-1 1-0 1-0 6-0 3-0* 
 4 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)0-1 3-1 1-2     2-1 0-2 2-1 3-4 2-1 0-0 5-1 6-2 3-0 1-1 10-1 4-0 
 5 MCKS Czeladź (2)0-1 1-0 1-0 2-1     1-2 2-1 2-0 0-0 2-2 0-1 2-0 0-0 1-1 11-0 3-0* 
 6 MKS Siemianowice Śląskie0-3 0-3 0-1 0-1 2-4     1-1 0-2 1-2 4-3 1-1 5-0 3-0 0-1 10-0 3-3 
 7 Zgoda Byczyna (Jaworzno)0-3 0-6 2-3 1-5 0-0 1-2     2-2 4-1 2-0 5-1 4-1 1-0 2-1 3-1 1-4 
 8 AKS Niwka Sosnowiec0-4 2-1 3-3 3-2 2-1 2-0 2-4     1-2 1-0 0-0 0-1 4-0 3-2 9-0 3-0* 
 9 Milenium Wojkowice0-3 4-2 0-5 2-0 1-2 2-2 0-1 2-1     2-0 3-2 3-2 0-2 2-0 4-0 0-1 
 10 Gwarek Tarnowskie Góry2-6 2-4 0-3 0-2 2-1 0-0 4-1 2-1 3-2     1-0 1-2 1-1 7-0 9-0 3-0* 
 11 Podlesianka Katowice0-1 0-3 2-1 2-1 1-0 0-1 2-2 0-0 4-1 1-1     2-1 4-0 3-0* 6-0 0-3 
 12 Pogoń Imielin0-3 1-4 2-1 1-1 0-1 1-2 1-4 1-1 1-1 0-2 2-1     3-0* 3-2 8-1 0-1 
 13 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)0-5 0-0 2-2 0-0 1-1 1-4 0-0 0-0 1-0 0-6 3-2 1-2     0-0 5-1 3-0* 
 14 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)1-6 0-0 1-2 2-5 2-3 0-3 2-3 1-1 1-2 2-1 0-0 4-4 1-1     5-0 3-0* 
 15 Źródło Kromołów (Zawiercie)0-11 2-6 0-4 1-5 0-4 0-4 0-4 0-6 1-9 1-2 0-5 0-7 2-3 2-2     0-3 
 16 Górnik Jaworzno0-3* 1-4 1-0 0-3* 2-3 0-3* 0-3* 4-1 0-3* 1-1 0-3* 0-3* 0-1 2-1 0-3*     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Górnik Piaski (Czeladź) 2-2 Pogoń Imielin 15 sierpnia, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-5 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 15 sierpnia, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-0 AKS Niwka Sosnowiec 15 sierpnia, 17:00
Milenium Wojkowice 0-1 Górnik Jaworzno 15 sierpnia, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 6-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 15 sierpnia, 17:00
Szczakowianka Jaworzno 2-0 MCKS Czeladź (2) 15 sierpnia, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1-0 Podlesianka Katowice 9 września, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 0-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Pogoń Imielin 3-2 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 22 sierpnia, 17:00
Podlesianka Katowice 0-1 MKS Siemianowice Śląskie 22 sierpnia, 17:00
MCKS Czeladź (2) 2-2 Gwarek Tarnowskie Góry 22 sierpnia, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-11 Szczakowianka Jaworzno 22 sierpnia, 17:00
Górnik Jaworzno 1-0 Unia Dąbrowa Górnicza 22 sierpnia, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 1-2 Milenium Wojkowice 22 sierpnia, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 22 sierpnia, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 3-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-1 Pogoń Imielin 26 sierpnia, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-0 Górnik Piaski (Czeladź) 26 sierpnia, 17:00
Milenium Wojkowice 2-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 26 sierpnia, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3-1 AKS Niwka Sosnowiec 26 sierpnia, 17:00
Szczakowianka Jaworzno 2-1 Górnik Jaworzno 26 sierpnia, 17:00 (800)
Gwarek Tarnowskie Góry 9-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 26 sierpnia, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 2-4 MCKS Czeladź (2) 26 sierpnia, 15:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-0 Podlesianka Katowice 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Pogoń Imielin 2-1 Podlesianka Katowice 29 sierpnia, 17:00
MCKS Czeladź (2) 1-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 29 sierpnia, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-4 MKS Siemianowice Śląskie 29 sierpnia, 17:00
Górnik Jaworzno 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry 29 sierpnia, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 0-4 Szczakowianka Jaworzno 29 sierpnia, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Unia Dąbrowa Górnicza 29 sierpnia, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 6-0 Milenium Wojkowice 29 sierpnia, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-2 Pogoń Imielin 5 września, 17:00
Milenium Wojkowice 0-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 5 września, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-2 Górnik Piaski (Czeladź) 5 września, 17:00
Szczakowianka Jaworzno 4-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 5 września, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 AKS Niwka Sosnowiec 5 września, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 3-3 Górnik Jaworzno 5 września, 15:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 5-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 6 września, 17:00
Podlesianka Katowice 1-0 MCKS Czeladź (2) 5 września, 17:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Pogoń Imielin 0-1 MCKS Czeladź (2) 13 września, 16:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-5 Podlesianka Katowice 12 września, 17:00
Górnik Jaworzno 2-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 12 września, 11:00
AKS Niwka Sosnowiec 2-0 MKS Siemianowice Śląskie 12 września, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry 12 września, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 0-3 Szczakowianka Jaworzno 12 września, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-3 Unia Dąbrowa Górnicza 12 września, 15:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-0 Milenium Wojkowice 12 września, 17:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Milenium Wojkowice 3-2 Pogoń Imielin 19 września, 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 19 września, 12:00
Szczakowianka Jaworzno 4-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 19 września, 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry 2-4 Górnik Piaski (Czeladź) 19 września, 16:00
MKS Siemianowice Śląskie 0-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 19 września, 16:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-1 AKS Niwka Sosnowiec 20 września, 16:00
Podlesianka Katowice 0-3 Górnik Jaworzno 19 września, 16:00
MCKS Czeladź (2) 11-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Pogoń Imielin 8-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 26 września, 16:00
Górnik Jaworzno 2-3 MCKS Czeladź (2) 26 września, 16:00
AKS Niwka Sosnowiec 0-0 Podlesianka Katowice 26 września, 16:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 26 września, 16:00
Górnik Piaski (Czeladź) 5-0 MKS Siemianowice Śląskie 25 września, 16:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-0 Gwarek Tarnowskie Góry 26 września, 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-5 Szczakowianka Jaworzno 26 września, 16:00
Milenium Wojkowice 0-5 Unia Dąbrowa Górnicza 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Unia Dąbrowa Górnicza 1-1 Pogoń Imielin 3 października, 16:00
Szczakowianka Jaworzno 6-0 Milenium Wojkowice 3 października, 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3 października, 16:00
MKS Siemianowice Śląskie 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3 października, 16:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-0 Górnik Piaski (Czeladź) 4 października, 16:00
Podlesianka Katowice 2-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3 października, 16:00
MCKS Czeladź (2) 2-0 AKS Niwka Sosnowiec 3 października, 16:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-3 Górnik Jaworzno 3 października, 16:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Pogoń Imielin 0-1 Górnik Jaworzno 10 października, 16:00
AKS Niwka Sosnowiec 9-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 10 października, 16:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-1 MCKS Czeladź (2) 10 października, 14:00
Górnik Piaski (Czeladź) 7-1 Podlesianka Katowice 10 października, 16:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 10 października, 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-4 MKS Siemianowice Śląskie 10 października, 16:00
Milenium Wojkowice 2-0 Gwarek Tarnowskie Góry 10 października, 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-3 Szczakowianka Jaworzno 10 października, 16:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Szczakowianka Jaworzno 2-0 Pogoń Imielin 17 października, 15:30
Gwarek Tarnowskie Góry 0-3 Unia Dąbrowa Górnicza 14 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (17 października, 15:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
MKS Siemianowice Śląskie 1-2 Milenium Wojkowice 17 października, 15:30
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 18 października, 15:30
Podlesianka Katowice 2-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 17 października, 15:30
MCKS Czeladź (2) 1-0 Górnik Piaski (Czeladź) 17 października, 15:30
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-5 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 17 października, 11:00
Górnik Jaworzno 4-1 AKS Niwka Sosnowiec 17 października, 11:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Pogoń Imielin 1-1 AKS Niwka Sosnowiec 24 października, 15:30
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 4-0 Górnik Jaworzno 24 października, 15:30
Górnik Piaski (Czeladź) 6-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 24 października, 15:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-0 MCKS Czeladź (2) 24 października, 11:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-2 Podlesianka Katowice 24 października, 15:30
Milenium Wojkowice 2-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 25 października, 11:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3-0 MKS Siemianowice Śląskie 24 października, 15:30
Szczakowianka Jaworzno 4-0 Gwarek Tarnowskie Góry 24 października, 15:30

Kolejka 13 - 31 października

Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 Pogoń Imielin 31 października, 14:00
MKS Siemianowice Śląskie 0-3 Szczakowianka Jaworzno 31 października, 13:30
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-2 Unia Dąbrowa Górnicza 31 października, 14:00
Podlesianka Katowice 4-1 Milenium Wojkowice 31 października, 14:00
MCKS Czeladź (2) 0-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 31 października, 14:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-4 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 31 października, 14:00
Górnik Jaworzno 1-4 Górnik Piaski (Czeladź) 31 października, 14:00
AKS Niwka Sosnowiec 3-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Pogoń Imielin 1-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 7 listopada, 13:30
Górnik Piaski (Czeladź) 4-1 AKS Niwka Sosnowiec 7 listopada, 13:30
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-4 Górnik Jaworzno 7 listopada, 13:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 5-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 7 listopada, 13:30
Milenium Wojkowice 1-2 MCKS Czeladź (2) 7 listopada, 13:30
Unia Dąbrowa Górnicza 1-1 Podlesianka Katowice 7 listopada, 13:30
Szczakowianka Jaworzno 4-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 7 listopada, 13:30
Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 MKS Siemianowice Śląskie 7 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 11 listopada

MKS Siemianowice Śląskie 5-0 Pogoń Imielin 11 listopada, 13:30
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 2-1 Gwarek Tarnowskie Góry 11 listopada, 13:30
Podlesianka Katowice 0-1 Szczakowianka Jaworzno 11 listopada, 13:30
MCKS Czeladź (2) 1-0 Unia Dąbrowa Górnicza 11 listopada, 13:30
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-9 Milenium Wojkowice 11 listopada, 13:30
Górnik Jaworzno 0-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 11 listopada, 13:30
AKS Niwka Sosnowiec 2-4 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 11 listopada, 13:30
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Górnik Piaski (Czeladź) 11 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 21 kwietnia

Pogoń Imielin 1-4 Górnik Piaski (Czeladź) 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
AKS Niwka Sosnowiec 4-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Górnik Jaworzno 0-3 Milenium Wojkowice
(wo)
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-4 Unia Dąbrowa Górnicza 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
MCKS Czeladź (2) 0-1 Szczakowianka Jaworzno 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Podlesianka Katowice 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-3 MKS Siemianowice Śląskie 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 27-28 marca

Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 4-4 Pogoń Imielin 28 marca, 15:00
MKS Siemianowice Śląskie 1-1 Podlesianka Katowice 27 marca, 15:00
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 MCKS Czeladź (2) 27 marca, 15:00
Szczakowianka Jaworzno 6-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 27 marca, 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3-0 Górnik Jaworzno
(wo)
Milenium Wojkowice 2-1 AKS Niwka Sosnowiec 27 marca, 15:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 27 marca, 15:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-6 Górnik Piaski (Czeladź) 27 marca, 15:00

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Pogoń Imielin 1-4 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3 kwietnia, 11:00
Górnik Piaski (Czeladź) 2-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3 kwietnia, 11:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Milenium Wojkowice 2 kwietnia, 16:00
AKS Niwka Sosnowiec 3-3 Unia Dąbrowa Górnicza 3 kwietnia, 11:00
Górnik Jaworzno 0-3 Szczakowianka Jaworzno
(wo)
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-2 Gwarek Tarnowskie Góry 3 kwietnia, 11:00
MCKS Czeladź (2) 1-2 MKS Siemianowice Śląskie 3 kwietnia, 11:00
Podlesianka Katowice 3-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 3 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-2 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 19 - 12 czerwca

Podlesianka Katowice 2-1 Pogoń Imielin 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 2-3 MCKS Czeladź (2) 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
MKS Siemianowice Śląskie 10-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Gwarek Tarnowskie Góry 3-0 Górnik Jaworzno
(wo)
Szczakowianka Jaworzno 2-1 AKS Niwka Sosnowiec 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Dąbrowa Górnicza 0-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Milenium Wojkowice 4-2 Górnik Piaski (Czeladź) 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 1 czerwca

Pogoń Imielin 3-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 25 maja, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-1 Milenium Wojkowice 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Piaski (Czeladź) 1-0 Unia Dąbrowa Górnicza 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Szczakowianka Jaworzno 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AKS Niwka Sosnowiec 1-0 Gwarek Tarnowskie Góry 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Jaworzno 0-3 MKS Siemianowice Śląskie
(wo)
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-2 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MCKS Czeladź (2) 0-1 Podlesianka Katowice 12 maja, 17:00

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

MCKS Czeladź (2) 2-0 Pogoń Imielin 24 kwietnia, 16:30
Podlesianka Katowice 6-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 24 kwietnia, 16:30
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 3-0 Górnik Jaworzno
(wo)
MKS Siemianowice Śląskie 0-2 AKS Niwka Sosnowiec 24 kwietnia, 11:30
Gwarek Tarnowskie Góry 0-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 24 kwietnia, 16:30
Szczakowianka Jaworzno 1-2 Górnik Piaski (Czeladź) 24 kwietnia, 16:30
Unia Dąbrowa Górnicza 3-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 24 kwietnia, 16:30
Milenium Wojkowice 0-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 24 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 1-2 maja

Pogoń Imielin 1-1 Milenium Wojkowice 1 maja, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-2 Unia Dąbrowa Górnicza 1 maja, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-3 Szczakowianka Jaworzno 2 maja, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry 1 maja, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-2 MKS Siemianowice Śląskie 1 maja, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 3-2 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1 maja, 17:00
Górnik Jaworzno 0-3 Podlesianka Katowice
(wo)
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-4 MCKS Czeladź (2) 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-7 Pogoń Imielin 8 maja, 17:00
MCKS Czeladź (2) 3-0 Górnik Jaworzno
(wo)
Podlesianka Katowice 0-0 AKS Niwka Sosnowiec 8 maja, 17:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 2-5 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 9 maja, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 0-3 Górnik Piaski (Czeladź) 8 maja, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 4-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 8 maja, 17:00
Szczakowianka Jaworzno 5-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 8 maja, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2-0 Milenium Wojkowice 8 maja, 17:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Pogoń Imielin 2-1 Unia Dąbrowa Górnicza 15 maja, 17:00
Milenium Wojkowice 0-3 Szczakowianka Jaworzno 15 maja, 15:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-6 Gwarek Tarnowskie Góry 15 maja, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-2 MKS Siemianowice Śląskie 16 maja, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 5-3 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 15 maja, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 5-1 Podlesianka Katowice 15 maja, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 2-1 MCKS Czeladź (2) 15 maja, 17:00
Górnik Jaworzno 0-3 Źródło Kromołów (Zawiercie)
(wo)

Kolejka 25 - 22-23 maja

Górnik Jaworzno 0-3 Pogoń Imielin
(wo)
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-6 AKS Niwka Sosnowiec 22 maja, 17:00
MCKS Czeladź (2) 2-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 22 maja, 17:00
Podlesianka Katowice 0-3 Górnik Piaski (Czeladź) 22 maja, 17:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 2-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 22 maja, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 3-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 22 maja, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 3-2 Milenium Wojkowice 22 maja, 17:00
Szczakowianka Jaworzno 2-1 Unia Dąbrowa Górnicza 22 maja, 17:00

Kolejka 26 - 29-30 maja

Pogoń Imielin 0-3 Szczakowianka Jaworzno 29 maja, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 4-0 Gwarek Tarnowskie Góry 29 maja, 17:00
Milenium Wojkowice 2-2 MKS Siemianowice Śląskie 29 maja, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 29 maja, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 5-1 Podlesianka Katowice 30 maja, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 1-0 MCKS Czeladź (2) 29 maja, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 10-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 29 maja, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 3-0 Górnik Jaworzno
(wo)

Kolejka 27 - 5-6 czerwca

AKS Niwka Sosnowiec 0-1 Pogoń Imielin 5 czerwca, 11:00
Górnik Jaworzno 0-3 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-6 Górnik Piaski (Czeladź) 5 czerwca, 17:00
MCKS Czeladź (2) 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 5 czerwca, 17:00
Podlesianka Katowice 4-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 5 czerwca, 17:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-2 Milenium Wojkowice 6 czerwca, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 0-1 Unia Dąbrowa Górnicza 5 czerwca, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 2-6 Szczakowianka Jaworzno 5 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 9 czerwca

Pogoń Imielin 0-2 Gwarek Tarnowskie Góry 9 czerwca, 17:00
Szczakowianka Jaworzno 3-1 MKS Siemianowice Śląskie 9 czerwca, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 9 czerwca, 17:00
Milenium Wojkowice 3-2 Podlesianka Katowice 9 czerwca, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-1 MCKS Czeladź (2) 9 czerwca, 17:00
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 9 czerwca, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 3-0 Górnik Jaworzno
(wo)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-4 AKS Niwka Sosnowiec 9 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 19 czerwca

Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 6-2 Pogoń Imielin 19 czerwca, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 2-1 Górnik Piaski (Czeladź) 19 czerwca, 17:00
Górnik Jaworzno 0-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
(wo)
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-3 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 19 czerwca, 17:00
MCKS Czeladź (2) 0-0 Milenium Wojkowice 19 czerwca, 17:00
Podlesianka Katowice 2-1 Unia Dąbrowa Górnicza 19 czerwca, 17:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-6 Szczakowianka Jaworzno 19 czerwca, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 4-3 Gwarek Tarnowskie Góry 17 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 26 czerwca

Pogoń Imielin 1-2 MKS Siemianowice Śląskie 25 czerwca, 18:00
Gwarek Tarnowskie Góry 7-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 26 czerwca, 17:00
Szczakowianka Jaworzno 3-1 Podlesianka Katowice 26 czerwca, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2-0 MCKS Czeladź (2) 26 czerwca, 17:00
Milenium Wojkowice 4-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 25 czerwca, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-0 Górnik Jaworzno
(wo)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-2 AKS Niwka Sosnowiec 26 czerwca, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 0-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 26 czerwca, 17:00

Baraż o udział w IV lidze (śląska)

IV liga 2009/2010 (śląska I)
IV liga 2009/2010 (śląska II)

Liga okręgowa 2009/2010 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2009/2010 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2009/2010 (Katowice I)
Liga okręgowa 2009/2010 (Katowice III)
Liga okręgowa 2009/2010 (Katowice IV)

Klasa A 2009/2010 (Sosnowiec)

Autor: Piotr Malcharek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas