[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2009/2010, grupa: Katowice I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nadwiślan Góra 30 74 24 2 4 79-32 15 0 0 48-10 9 2 4 31-22
2.  Iskra Pszczyna 30 64 20 4 6 94-41 11 3 1 47-14 9 1 5 47-27
3.  Leśnik Kobiór 30 56 16 8 6 67-34 9 3 3 29-14 7 5 3 38-20 2 4 1 1 0 6-3
4.  Krupiński Suszec 30 56 17 5 8 84-45 10 0 5 54-27 7 5 3 30-18 2 1 0 1 1 3-6
5.  MKS Lędziny 30 54 16 6 8 69-38 9 3 3 40-17 7 3 5 29-21
6.  Unia Kosztowy (Mysłowice) 30 52 15 7 8 47-39 10 3 2 30-12 5 4 6 17-27
7.  Czarni Piasek 30 51 15 6 9 53-48 8 3 4 35-25 7 3 5 18-23
8.  LKS Bełk 30 44 13 5 12 61-59 7 4 4 39-24 6 1 8 22-35
9.  Stal Chełm Śląski 30 42 12 6 12 53-48 9 2 4 27-16 3 4 8 26-32
10.  Śląsk Świętochłowice 30 38 10 8 12 49-58 6 4 5 24-25 4 4 7 25-33
11.  Unia Bieruń Stary (Bieruń) 30 36 10 6 14 54-66 8 2 5 29-23 2 4 9 25-43
12.  LKS Łąka (k. Pszczyny) 30 34 10 4 16 35-43 6 3 6 18-17 4 1 10 17-26
13.  Sokół Wola 30 31 9 4 17 38-63 5 3 7 24-29 4 1 10 14-34
14.  Wawel Wirek (Ruda Śląska) 30 30 8 6 16 41-72 5 3 7 27-32 3 3 9 14-40
15.  Ogrodnik Cielmice (Tychy) 30 14 3 5 22 24-79 0 5 10 12-38 3 0 12 12-41
16.  Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 30 2 0 2 28 8-91 0 1 14 6-44 0 1 14 2-47
Piast Leszczyny wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Nadwiślan Góra    2-0 3-1 4-1 3-2 2-0 3-0* 4-1 5-2 3-1 2-1 1-0 2-0 6-0 5-1 3-0* 
 2 Iskra Pszczyna1-3     2-2 0-0 2-0 4-3 3-0 2-0 3-1 5-2 8-1 1-1 4-1 6-0 3-0* 3-0* 
 3 Leśnik Kobiór3-2 0-1     2-2 0-2 1-0 2-0 1-1 5-0 1-1 3-2 2-0 1-2 2-0 3-1 3-0* 
 4 Krupiński Suszec2-3 4-3 1-4     2-3 6-1 2-3 8-1 2-1 2-1 3-1 0-3 5-3 3-0 5-0 9-0 
 5 MKS Lędziny2-1 1-2 1-2 0-0     3-0 6-1 1-2 4-1 1-1 3-3 3-2 4-0 3-2 6-0 2-0 
 6 Unia Kosztowy (Mysłowice)1-1 4-2 2-1 2-0 2-1     0-1 1-0 1-1 0-0 4-2 3-0* 3-0 0-2 4-1 3-0* 
 7 Czarni Piasek1-1 4-2 3-3 1-4 3-1 2-3     2-1 2-1 1-2 5-1 2-0 4-3 2-2 0-1 3-0* 
 8 LKS Bełk2-3 3-2 3-3 2-2 0-0 5-1 0-2     0-0 4-1 2-5 0-3 6-0 4-0 5-2 3-0* 
 9 Stal Chełm Śląski3-0 0-2 1-1 3-2 0-2 0-1 1-1 1-4     2-1 5-1 3-0 2-1 2-0 1-0 3-0* 
 10 Śląsk Świętochłowice2-6 2-2 0-2 0-2 4-2 1-1 1-1 0-1 2-6     2-1 2-0 0-0 4-1 1-0 3-0* 
 11 Unia Bieruń Stary (Bieruń)2-4 2-4 2-1 0-2 1-3 1-2 0-0 4-1 3-1 3-1     3-1 1-0 2-2 2-1 3-0 
 12 LKS Łąka (k. Pszczyny)2-1 0-3 0-2 0-2 1-1 1-1 0-2 0-1 1-0 3-1 3-1     0-1 1-1 4-0 2-0 
 13 Sokół Wola0-1 2-6 1-1 2-5 0-2 0-0 2-0 4-2 0-5 2-4 1-1 2-1     5-0 0-1 3-0* 
 14 Wawel Wirek (Ruda Śląska)0-1 2-7 0-1 1-4 1-5 1-2 1-2 5-1 2-2 3-3 1-1 4-1 1-0     2-1 3-1 
 15 Ogrodnik Cielmice (Tychy)0-1 1-8 0-8 1-1 2-2 0-2 1-3 1-2 2-2 2-3 1-1 0-2 0-1 0-1     1-1 
 16 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)1-3 0-3 1-6 0-3* 0-3* 0-0 1-2 1-4 0-3* 1-3 0-3* 0-3* 1-2 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Sokół Wola 0-1 Nadwiślan Góra 15 sierpnia, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-2 Krupiński Suszec 15 sierpnia, 17:00
Iskra Pszczyna 2-0 LKS Bełk 15 sierpnia, 17:00
MKS Lędziny 6-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 15 sierpnia, 17:00
Śląsk Świętochłowice 1-1 Czarni Piasek 15 sierpnia, 11:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 15 sierpnia, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 15 sierpnia, 17:00
Leśnik Kobiór 5-0 Stal Chełm Śląski 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Nadwiślan Góra 5-2 Stal Chełm Śląski 23 sierpnia, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-1 Leśnik Kobiór 22 sierpnia, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 22 sierpnia, 14:30
Czarni Piasek 2-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 23 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-3 Śląsk Świętochłowice 23 sierpnia, 17:00
LKS Bełk 0-0 MKS Lędziny 22 sierpnia, 17:00
Krupiński Suszec 4-3 Iskra Pszczyna 22 sierpnia, 17:00
Sokół Wola 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-4 Nadwiślan Góra 26 sierpnia, 17:00
Iskra Pszczyna 4-1 Sokół Wola 26 sierpnia, 17:00
MKS Lędziny 0-0 Krupiński Suszec 26 sierpnia, 17:00
Śląsk Świętochłowice 0-1 LKS Bełk 26 sierpnia, 17:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 4-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 26 sierpnia, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-2 Czarni Piasek 26 sierpnia, 17:00
Leśnik Kobiór 2-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 26 sierpnia, 17:00
Stal Chełm Śląski 0-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Nadwiślan Góra 2-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 30 sierpnia, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-2 Stal Chełm Śląski 29 sierpnia, 14:30
Czarni Piasek 3-3 Leśnik Kobiór 30 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 30 sierpnia, 17:00
LKS Bełk 0-3 LKS Łąka (k. Pszczyny) 29 sierpnia, 17:00
Krupiński Suszec 2-1 Śląsk Świętochłowice 29 sierpnia, 17:00
Sokół Wola 0-2 MKS Lędziny 29 sierpnia, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-4 Iskra Pszczyna 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Iskra Pszczyna 1-3 Nadwiślan Góra 5 września, 17:00
MKS Lędziny 3-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 5 września, 17:00
Śląsk Świętochłowice 0-0 Sokół Wola 5 września, 17:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-2 Krupiński Suszec 6 września, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-4 LKS Bełk 5 września, 17:00
Leśnik Kobiór 3-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 5 września, 17:00
Stal Chełm Śląski 1-1 Czarni Piasek 5 września, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 0-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 5 września, 17:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Nadwiślan Góra 6-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 13 września, 17:00
Czarni Piasek 2-3 Unia Kosztowy (Mysłowice) 13 września, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-2 Stal Chełm Śląski 13 września, 17:00
LKS Bełk 3-3 Leśnik Kobiór 12 września, 17:00
Krupiński Suszec 9-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 12 września, 17:00
Sokół Wola 2-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 12 września, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-1 Śląsk Świętochłowice 12 września, 17:00
Iskra Pszczyna 2-0 MKS Lędziny 12 września, 17:00

Kolejka 7 - 19-20 września

MKS Lędziny 2-1 Nadwiślan Góra 19 września, 16:00
Śląsk Świętochłowice 2-2 Iskra Pszczyna 19 września, 16:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 3-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 20 września, 16:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-2 Sokół Wola 19 września, 16:00
Leśnik Kobiór 2-2 Krupiński Suszec 19 września, 16:00
Stal Chełm Śląski 1-4 LKS Bełk 19 września, 16:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 4-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 19 września, 16:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-2 Czarni Piasek 30 września, 16:00
w pierwotnym terminie (19 września, 14:30) odwołany z powodu tragedii w kopalni w Rudzie Śląskiej

Kolejka 8 - 26-27 września

Nadwiślan Góra 3-0 Czarni Piasek 27 września, 16:00
(wo)
przerwany w 90. minucie przy stanie 2-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 27 września, 16:00
LKS Bełk 5-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 26 września, 16:00
Krupiński Suszec 2-1 Stal Chełm Śląski 26 września, 16:00
Sokół Wola 1-1 Leśnik Kobiór 26 września, 16:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 26 września, 16:00
Iskra Pszczyna 1-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 26 września, 16:00
MKS Lędziny 1-1 Śląsk Świętochłowice 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Śląsk Świętochłowice 2-6 Nadwiślan Góra 3 października, 16:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-1 MKS Lędziny 4 października, 16:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-3 Iskra Pszczyna 3 października, 16:00
Leśnik Kobiór 3-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3 października, 16:00
Stal Chełm Śląski 2-1 Sokół Wola 3 października, 16:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-0 Krupiński Suszec 3 października, 16:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 5-1 LKS Bełk 3 października, 14:30
Czarni Piasek 0-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 4 października, 16:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Nadwiślan Góra 5-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 10 października, 16:00
LKS Bełk 0-2 Czarni Piasek 10 października, 16:00
Krupiński Suszec 3-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 10 października, 16:00
Sokół Wola 0-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 10 października, 16:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-1 Stal Chełm Śląski 10 października, 16:00
Iskra Pszczyna 2-2 Leśnik Kobiór 10 października, 16:00
MKS Lędziny 2-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 10 października, 16:00
Śląsk Świętochłowice 2-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 10 października, 16:00

Kolejka 11 - 17-18 października

LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-1 Nadwiślan Góra 18 października, 15:30
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-3 Śląsk Świętochłowice 17 października, 15:30
Leśnik Kobiór 0-2 MKS Lędziny 17 października, 15:30
Stal Chełm Śląski 0-2 Iskra Pszczyna 17 października, 15:30
Unia Kosztowy (Mysłowice) 4-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 17 października, 15:30
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-0 Sokół Wola 17 października, 14:30
Czarni Piasek 1-4 Krupiński Suszec 18 października, 15:30
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-2 LKS Bełk 18 października, 15:30

Kolejka 12 - 24-25 października

Nadwiślan Góra 4-1 LKS Bełk 25 października, 14:00
Krupiński Suszec 5-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 24 października, 15:30
Sokół Wola 2-0 Czarni Piasek 24 października, 15:30
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 24 października, 15:30
Iskra Pszczyna 4-3 Unia Kosztowy (Mysłowice) 24 października, 15:30
MKS Lędziny 4-1 Stal Chełm Śląski 24 października, 15:30
Śląsk Świętochłowice 0-2 Leśnik Kobiór 24 października, 15:30
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 31 października

Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-3 Nadwiślan Góra 31 października, 14:00
Leśnik Kobiór 2-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 31 października, 14:00
Stal Chełm Śląski 2-1 Śląsk Świętochłowice 31 października, 14:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-1 MKS Lędziny 31 października, 14:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-7 Iskra Pszczyna 31 października, 14:00
Czarni Piasek 5-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 31 października, 14:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-1 Sokół Wola 31 października, 14:00
LKS Bełk 2-2 Krupiński Suszec 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Nadwiślan Góra 4-1 Krupiński Suszec 8 listopada, 13:30
Sokół Wola 4-2 LKS Bełk 7 listopada, 13:30
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 7 listopada, 13:30
Iskra Pszczyna 3-0 Czarni Piasek 7 listopada, 13:30
MKS Lędziny 3-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 7 listopada, 13:30
Śląsk Świętochłowice 1-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 7 listopada, 13:30
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-0 Stal Chełm Śląski 8 listopada, 13:30
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-6 Leśnik Kobiór 7 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 11 listopada

Leśnik Kobiór 3-2 Nadwiślan Góra 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Chełm Śląski 3-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 15 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Unia Kosztowy (Mysłowice) 3-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 15 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3-3 Śląsk Świętochłowice 11 listopada, 13:30
Czarni Piasek 3-1 MKS Lędziny 11 listopada, 13:30
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-8 Iskra Pszczyna 11 listopada, 13:30
LKS Bełk 2-5 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krupiński Suszec 5-3 Sokół Wola 11 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 21 kwietnia

Nadwiślan Góra 2-0 Sokół Wola 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Krupiński Suszec 3-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Bełk 3-2 Iskra Pszczyna 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-2 MKS Lędziny 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarni Piasek 1-2 Śląsk Świętochłowice 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 4-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 13:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Kosztowy (Mysłowice) 3-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
(wo)
Stal Chełm Śląski 1-1 Leśnik Kobiór 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 27-28 marca

Stal Chełm Śląski 3-0 Nadwiślan Góra 27 marca, 15:00
Leśnik Kobiór 1-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 27 marca, 15:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-3 Wawel Wirek (Ruda Śląska)
(wo)
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-2 Czarni Piasek 28 marca, 15:00
Śląsk Świętochłowice 1-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 27 marca, 15:00
MKS Lędziny 1-2 LKS Bełk 27 marca, 15:00
Iskra Pszczyna 0-0 Krupiński Suszec 27 marca, 15:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-0 Sokół Wola 27 marca, 15:00

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Nadwiślan Góra 2-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3 kwietnia, 13:00
Sokół Wola 2-6 Iskra Pszczyna 3 kwietnia, 11:00
Krupiński Suszec 2-3 MKS Lędziny 3 kwietnia, 11:00
LKS Bełk 4-1 Śląsk Świętochłowice 3 kwietnia, 11:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-2 LKS Łąka (k. Pszczyny) 3 kwietnia, 11:00
Czarni Piasek 3-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
(wo)
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-1 Leśnik Kobiór 3 kwietnia, 13:30
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-1 Stal Chełm Śląski 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 12 czerwca

Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-1 Nadwiślan Góra 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Stal Chełm Śląski 2-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Leśnik Kobiór 2-0 Czarni Piasek 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
(wo)
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-1 LKS Bełk 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Śląsk Świętochłowice 0-2 Krupiński Suszec 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
MKS Lędziny 4-0 Sokół Wola 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Iskra Pszczyna 8-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 1 czerwca

Nadwiślan Góra 2-0 Iskra Pszczyna 3 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-3 MKS Lędziny 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Wola 2-4 Śląsk Świętochłowice 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krupiński Suszec 0-3 LKS Łąka (k. Pszczyny) 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (2 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Bełk 3-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
(wo)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-8 Leśnik Kobiór 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Piasek 2-1 Stal Chełm Śląski 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (2 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-2 Unia Kosztowy (Mysłowice) 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-1 Nadwiślan Góra 24 kwietnia, 13:30
Unia Kosztowy (Mysłowice) 0-1 Czarni Piasek 24 kwietnia, 16:30
Stal Chełm Śląski 1-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 24 kwietnia, 16:30
Leśnik Kobiór 1-1 LKS Bełk 24 kwietnia, 16:30
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-3 Krupiński Suszec
(wo)
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-1 Sokół Wola 25 kwietnia, 16:30
Śląsk Świętochłowice 2-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 24 kwietnia, 16:30
MKS Lędziny 1-2 Iskra Pszczyna 24 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 1-2 maja

Nadwiślan Góra 3-2 MKS Lędziny 2 maja, 17:00
Iskra Pszczyna 5-2 Śląsk Świętochłowice 1 maja, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 1 maja, 17:00
Sokół Wola 3-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
(wo)
Krupiński Suszec 1-4 Leśnik Kobiór 1 maja, 17:00
LKS Bełk 0-0 Stal Chełm Śląski 1 maja, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-2 Unia Kosztowy (Mysłowice) 1 maja, 17:00
Czarni Piasek 2-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

Czarni Piasek 1-1 Nadwiślan Góra 9 maja, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 8 maja, 13:30
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-0 LKS Bełk 8 maja, 17:00
Stal Chełm Śląski 3-2 Krupiński Suszec 8 maja, 17:00
Leśnik Kobiór 1-2 Sokół Wola 8 maja, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
(wo)
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-3 Iskra Pszczyna 8 maja, 17:00
Śląsk Świętochłowice 4-2 MKS Lędziny 8 maja, 17:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Nadwiślan Góra 3-1 Śląsk Świętochłowice 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Lędziny 3-2 LKS Łąka (k. Pszczyny) 15 maja, 17:00
Iskra Pszczyna 3-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
(wo)
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-1 Leśnik Kobiór 16 maja, 16:00
Sokół Wola 0-5 Stal Chełm Śląski 15 maja, 17:00
Krupiński Suszec 6-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 15 maja, 17:00
LKS Bełk 4-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 15 maja, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-3 Czarni Piasek 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 25 - 22-23 maja

Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-1 Nadwiślan Góra 22 maja, 17:00
Czarni Piasek 2-1 LKS Bełk 23 maja, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-4 Krupiński Suszec 22 maja, 13:30
Unia Kosztowy (Mysłowice) 3-0 Sokół Wola 22 maja, 17:00
Stal Chełm Śląski 5-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 22 maja, 17:00
Leśnik Kobiór 0-1 Iskra Pszczyna 22 maja, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-3 MKS Lędziny
(wo)
LKS Łąka (k. Pszczyny) 3-1 Śląsk Świętochłowice 23 maja, 17:00

Kolejka 26 - 29-30 maja

Nadwiślan Góra 1-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 30 maja, 17:00
Śląsk Świętochłowice 3-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
(wo)
MKS Lędziny 1-2 Leśnik Kobiór 29 maja, 17:00
Iskra Pszczyna 3-1 Stal Chełm Śląski 29 maja, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-2 Unia Kosztowy (Mysłowice) 29 maja, 17:00
Sokół Wola 5-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 29 maja, 17:00
Krupiński Suszec 2-3 Czarni Piasek 29 maja, 17:00
LKS Bełk 5-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 29 maja, 17:00

Kolejka 27 - 5-6 czerwca

LKS Bełk 2-3 Nadwiślan Góra 5 czerwca, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 Krupiński Suszec 5 czerwca, 17:00
Czarni Piasek 4-3 Sokół Wola 6 czerwca, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 5 czerwca, 13:30
Unia Kosztowy (Mysłowice) 4-2 Iskra Pszczyna 6 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (5 czerwca, 17:00) odwołany
Stal Chełm Śląski 0-2 MKS Lędziny 5 czerwca, 17:00
Leśnik Kobiór 1-1 Śląsk Świętochłowice 5 czerwca, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-3 LKS Łąka (k. Pszczyny)
(wo)

Kolejka 28 - 9 czerwca

Nadwiślan Góra 3-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
(wo)
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-2 Leśnik Kobiór 9 czerwca, 17:00
Śląsk Świętochłowice 2-6 Stal Chełm Śląski 9 czerwca, 17:00
MKS Lędziny 3-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 9 czerwca, 17:00
Iskra Pszczyna 6-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 9 czerwca, 17:15
pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autokaru gości
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-0 Czarni Piasek 9 czerwca, 17:00
Sokół Wola 0-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 9 czerwca, 17:00
Krupiński Suszec 8-1 LKS Bełk 9 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 19 czerwca

Krupiński Suszec 2-3 Nadwiślan Góra 19 czerwca, 17:00
LKS Bełk 6-0 Sokół Wola 19 czerwca, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 19 czerwca, 17:00
Czarni Piasek 4-2 Iskra Pszczyna 19 czerwca, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-5 MKS Lędziny 19 czerwca, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 0-0 Śląsk Świętochłowice 19 czerwca, 17:00
Stal Chełm Śląski 3-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 19 czerwca, 17:00
Leśnik Kobiór 3-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
(wo)

Kolejka 30 - 26 czerwca

Nadwiślan Góra 3-1 Leśnik Kobiór 26 czerwca, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-3 Stal Chełm Śląski
(wo)
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 26 czerwca, 17:00
Śląsk Świętochłowice 4-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 26 czerwca, 17:00
MKS Lędziny 6-1 Czarni Piasek 26 czerwca, 17:00
Iskra Pszczyna 3-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 26 czerwca, 17:00
(wo)
przerwany w 9. minucie z powodu zdekompletowania zespołu gości
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 4-1 LKS Bełk 26 czerwca, 17:00
Sokół Wola 2-5 Krupiński Suszec 26 czerwca, 17:00

Baraż o udział w IV lidze (śląska)

IV liga 2009/2010 (śląska I)
IV liga 2009/2010 (śląska II)

Liga okręgowa 2009/2010 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2009/2010 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2009/2010 (Katowice II)
Liga okręgowa 2009/2010 (Katowice III)
Liga okręgowa 2009/2010 (Katowice IV)

Klasa A 2009/2010 (Katowice)
Klasa A 2009/2010 (Tychy)

Autor: Piotr Malcharek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas